Prihlášky

Preteky: Majstrovstvá Slovenska v LOB - dlhá trať (17.02.2018)

Počet prihlásených: 68

Kategórie

M -14 E    M -17 E    M -20 E    M 21- E    M 35- E    M 45- E    M 55- E    W -17 E    W 21- E    W 45- E    W 55- E    K3        

M -14 E (2)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Maroš Dudra KYS0601 Klub OB Kysak 45419 Áno 12.02.2018
Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB Akademik TU Košice 2051421 Áno 12.02.2018

M -17 E (4)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Martin Knor ZMT0201 Klub OB Martin 2066091 Áno 13.02.2018
Michal Schenk RBA0201 TJ Rapid Bratislava 434810 Áno 11.02.2018
Adam Paško RBA0301 TJ Rapid Bratislava Áno 11.02.2018
Matej Navrátil VBA0201 ŠK VAZKA Bratislava 232012 Áno 30.01.2018

M -20 E (5)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Šimon Dudra KYS9801 Klub OB Kysak 307257 Áno 12.02.2018
Stanislav Franko KYS9802 Klub OB Kysak 416517 Áno 12.02.2018
Jakub Schenk RBA0001 TJ Rapid Bratislava 338400 Áno 11.02.2018
Andrej Dubovský PEZ9901 Klub OB AŠK Pezinok 7204499 Áno 10.02.2018
Adam Navrátil VBA9901 ŠK VAZKA Bratislava 416125 Áno 30.01.2018

M 21- E (14)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Adam Král VZA9601 TJ Slávia Žilinská univerzita Žilina 406986 Áno 13.02.2018
Jan Panovec VIC8931 (CZE) OB Vizovice 8066608 Áno 13.02.2018
Filip Kubina SKS8901 Športový klub Sandberg 2095924 Áno 12.02.2018
Valér Franko KYS6601 Klub OB Kysak 1966416 Áno 12.02.2018
Juraj Sokol KYS9201 Klub OB Kysak 416712 Áno 12.02.2018
Dávid Franko KYS9301 Klub OB Kysak 515103 Áno 12.02.2018
Libor Semančík KYS9006 Klub OB Kysak 1421896 Áno 12.02.2018
Roman Horyna SZP7600 (CZE) TJ Slovan Zdravotník Praha 1399000 Áno 12.02.2018
Jan Graubner TZL8236 (CZE) SKOB Zlín 1400430 Áno 12.02.2018
Tomáš Mušinský TKE9301 Klub OB Akademik TU Košice 920667 Áno 12.02.2018
Miroslav Papuga TKE9002 Klub OB Akademik TU Košice 886720 Áno 12.02.2018
Rostislav Navrátil VBA6601 ŠK VAZKA Bratislava 8655 Áno 30.01.2018
Matej Müller VBA9601 ŠK VAZKA Bratislava 9999903 Áno 06.02.2018
Štefan Šurgan VBA7902 ŠK VAZKA Bratislava 515024 Áno 06.02.2018

M 35- E (5)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Vladislav Janota FBA7903 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 1402873 Áno 13.02.2018
Dušan Hrnčiar FBA7703 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2104597 Áno 14.02.2018
Radovan Marton KYS7802 Klub OB Kysak 1413340 Áno 12.02.2018
Milan Dudra KYS7201 Klub OB Kysak 307258 Áno 12.02.2018
Juraj Mihalič TKE7903 Klub OB Akademik TU Košice 2032179 Áno 12.02.2018

M 45- E (8)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Peter Borčin NER0002 Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno 13.02.2018
Jozef Král VZA6801 TJ Slávia Žilinská univerzita Žilina 8627 Áno 13.02.2018
Igor Porubčan KYS7101 Klub OB Kysak 2106750 Áno 12.02.2018
Marek Turanský NER7201 Continental Sportclub Zvolen Áno 12.02.2018
Peter Sláma TKE6401 Klub OB Akademik TU Košice 9102083 Áno 12.02.2018
Zdenko Roháč TKE7301 Klub OB Akademik TU Košice 2051301 Áno 12.02.2018
Róbert Schenk RBA6802 TJ Rapid Bratislava 434820 Áno 11.02.2018
Marko Paško RBA7001 TJ Rapid Bratislava Áno 11.02.2018

M 55- E (9)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
János Magyar MFC5201 (HUN) MAFC / Budapest 448981 Áno 12.02.2018
László Herter MFC5301 (HUN) MAFC / Budapest 46136 Áno 12.02.2018
Jaroslav Kollár KYS6102 Klub OB Kysak 1416370 Áno 12.02.2018
György Filö KYS6302 Klub OB Kysak 9633077 Áno 12.02.2018
Juraj Nemec EBB6001 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 406942 Áno 13.02.2018
Vladimír Tysz TKE6202 Klub OB Akademik TU Košice 416501 Áno 12.02.2018
Boris Ďurčo TKE6301 Klub OB Akademik TU Košice 307277 Áno 12.02.2018
Karol Janšo TKE6206 Klub OB Akademik TU Košice 2051437 Áno 12.02.2018
Bohuš Šimonovič PEZ5601 Klub OB AŠK Pezinok 338398 Áno 10.02.2018

W -17 E (3)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Simona Mihaličová TKE0551 Klub OB Akademik TU Košice 2032148 Áno 12.02.2018
Sandra Ivanková TKE0253 Klub OB Akademik TU Košice 8631587 Áno 12.02.2018
Adéla Navrátilová VBA0251 ŠK VAZKA Bratislava 53178 Áno 30.01.2018

W 21- E (7)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Ľudmila Sokolová KYS9451 Klub OB Kysak 682343 Áno 12.02.2018
Dominika Franková KYS9553 Klub OB Kysak 416717 Áno 12.02.2018
Viktória Herdová EBB7852 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 406947 Áno 13.02.2018
Erika Nemcová EBB8752 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 416753 Áno 12.02.2018
Martina Bialeková EBB7351 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 7201767 Áno 12.02.2018
Katarína Papugová TKE9255 Klub OB Akademik TU Košice 232225 Áno 12.02.2018
Katarína Schenková RBA7451 TJ Rapid Bratislava 307438 Áno 11.02.2018

W 45- E (4)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Miriam Králová VZA6951 TJ Slávia Žilinská univerzita Žilina 8625 Áno 13.02.2018
Martina Brém Knorová ZMT7151 Klub OB Martin 2066093 Áno 13.02.2018
Táňa Časnochová HBB7051 ŠK HADVEO Banská Bystrica 406977 Áno 09.02.2018
Ingrid Stančíková VIA6851 Viatoris 416553 Áno 07.02.2018

W 55- E (6)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Piroska Bacsó MFC6151 (HUN) MAFC / Budapest 46100 Áno 12.02.2018
Ágnes Ludvig MFC5451 (HUN) MAFC / Budapest 45375 Áno 12.02.2018
Dáša Mihálová EBB6151 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 416803 Áno 12.02.2018
Katarína Hlaváčiková EBB6152 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 416804 Áno 12.02.2018
Soňa Kavecká SPE4851 Klub OB Sokol Pezinok 46299 Áno 10.02.2018
Eva Králová VBA4751 ŠK VAZKA Bratislava 2051947 Áno 11.02.2018

K3 (1)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Dávid Král VZA9202 TJ Slávia Žilinská univerzita Žilina Áno 13.02.2018