Výsledky

Preteky: Majstrovstvá Slovenska v LOB - dlhá trať

Etapa: Majstrovstvá Slovenska v LOB - dlhá trať (17.02.2018)

Kategórie

M -14 E    M -17 E    M -20 E    M 21- E    M 35- E    M 45- E    M 55- E    W -17 E    W 21- E    W 45- E    W 55- E    K3        

M -14 E 3.10 km, 6 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Maroš Dudra KYS0601 Klub OB Kysak 34:58
2 Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB Akademik TU Košice 41:02 + 6:04

M -17 E 6.70 km, 13 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Martin Knor ZMT0201 Klub OB Martin 58:38
2 Michal Schenk RBA0201 TJ Rapid Bratislava 58:51 + 0:13
3 Matej Navrátil VBA0201 ŠK VAZKA Bratislava 77:45 + 19:07
4 Adam Paško RBA0301 TJ Rapid Bratislava 84:59 + 26:21

M -20 E 10.00 km, 16 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Stanislav Franko KYS9802 Klub OB Kysak 60:50
2 Šimon Dudra KYS9801 Klub OB Kysak 72:54 + 12:04
3 Andrej Dubovský PEZ9901 Klub OB AŠK Pezinok 90:41 + 29:51
Adam Navrátil VBA9901 ŠK VAZKA Bratislava DISK

M 21- E 11.80 km, 17 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Roman Horyna SZP7600 62:48
2 Štefan Šurgan VBA7902 ŠK VAZKA Bratislava 63:15 + 0:27
3 Matej Müller VBA9601 ŠK VAZKA Bratislava 76:04 + 13:16
4 Valér Franko KYS6601 Klub OB Kysak 76:45 + 13:57
5 Dávid Franko KYS9301 Klub OB Kysak 77:14 + 14:26
6 Jan Panovec VIC8931 81:37 + 18:49
7 Tomáš Mušinský TKE9301 Klub OB Akademik TU Košice 85:58 + 23:10
8 Adam Král VZA9601 Slávia Žilinská univerzita Žilina 88:40 + 25:52
9 Rostislav Navrátil VBA6601 ŠK VAZKA Bratislava 91:29 + 28:41
10 Miroslav Papuga TKE9002 Klub OB Akademik TU Košice 102:35 + 39:47
11 Filip Kubina SKS8901 Športový klub Sandberg 105:18 + 42:30
12 Libor Semančík KYS9006 Klub OB Kysak 111:48 + 49:00

M 35- E 10.10 km, 16 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Milan Dudra KYS7201 Klub OB Kysak 69:57
2 Radovan Marton KYS7802 Klub OB Kysak 71:34 + 1:37
3 Juraj Mihalič TKE7903 Klub OB Akademik TU Košice 75:51 + 5:54
4 Dušan Hrnčiar FBA7703 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 91:20 + 21:23
Vladislav Janota FBA7903 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DISK

M 45- E 6.70 km, 13 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Igor Porubčan KYS7101 Klub OB Kysak 42:06
2 Jozef Král VZA6801 Slávia Žilinská univerzita Žilina 48:21 + 6:15
3 Peter Sláma TKE6401 Klub OB Akademik TU Košice 51:10 + 9:04
4 Zdenko Roháč TKE7301 Klub OB Akademik TU Košice 53:17 + 11:11
5 Róbert Schenk RBA6802 TJ Rapid Bratislava 71:14 + 29:08
6 Peter Borčin NER0002 82:18 + 40:12
Marko Paško RBA7001 TJ Rapid Bratislava DISK

M 55- E 5.30 km, 9 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jaroslav Kollár KYS6102 Klub OB Kysak 40:55
2 Juraj Nemec EBB6001 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 41:01 + 0:06
3 György Filö KYS6302 Klub OB Kysak 56:43 + 15:48
4 Karol Janšo TKE6206 Klub OB Akademik TU Košice 58:51 + 17:56
5 Vladimír Tysz TKE6202 Klub OB Akademik TU Košice 67:44 + 26:49
6 János Magyar MFC5201 72:45 + 31:50
7 László Herter MFC5301 72:53 + 31:58
8 Boris Ďurčo TKE6301 Klub OB Akademik TU Košice 73:05 + 32:10

W -17 E 3.10 km, 6 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Adéla Navrátilová VBA0251 ŠK VAZKA Bratislava 32:02
2 Sandra Ivanková TKE0253 Klub OB Akademik TU Košice 44:20 + 12:18
3 Simona Mihaličová TKE0551 Klub OB Akademik TU Košice 50:29 + 18:27

W 21- E 10.10 km, 16 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Martina Bialeková EBB7351 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 67:16
2 Erika Nemcová EBB8752 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 75:13 + 7:57
3 Ľudmila Sokolová KYS9451 Klub OB Kysak 86:10 + 18:54
4 Dominika Franková KYS9553 Klub OB Kysak 108:04 + 40:48
5 Katarína Papugová TKE9255 Klub OB Akademik TU Košice 108:32 + 41:16
6 Katarína Schenková RBA7451 TJ Rapid Bratislava 122:48 + 55:32
7 Viktória Herdová EBB7852 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 129:26 + 62:10

W 45- E 5.30 km, 9 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ingrid Stančíková VIA6851 Viatoris 41:32
2 Miriam Králová VZA6951 Slávia Žilinská univerzita Žilina 45:19 + 3:47
3 Martina Brém Knorová ZMT7151 Klub OB Martin 47:43 + 6:11
4 Táňa Časnochová HBB7051 ŠK HADVEO Banská Bystrica 52:20 + 10:48

W 55- E 3.10 km, 6 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Katarína Hlaváčiková EBB6152 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 33:17
2 Eva Králová VBA4751 ŠK VAZKA Bratislava 37:00 + 3:43
3 Ágnes Ludvig MFC5451 43:35 + 10:18
4 Piroska Bacsó MFC6151 45:04 + 11:47
5 Dáša Mihálová EBB6151 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 46:57 + 13:40
6 Soňa Kavecká SPE4851 Klub OB Sokol Pezinok 52:16 + 18:59

K3 3.10 km, 6 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Dávid Král VZA9202 Slávia Žilinská univerzita Žilina 47:10
2 Ľubomír Dait NERXXX1 50:18 + 3:08