Rankingové výsledky

Preteky: CESOM - INOV8 cup

Etapa: CESOM - INOV8 cup - E1 (07.04.2018)

Kategórie

M -12 A    M -14 A    M -16 A    M -18 A    M -20 A    M 21- E    M 21- B    M 21- D    M 35- A    M 40- A    M 45- A    M 50- A    M 55- A    M 60- A    M 65- A    M 70- A    W -12 A    W -14 A    W -16 A    W -18 A    W 21- E    W 21- B    W 35- A    W 40- A    W 45- A    W 50- A    W 55- A    W 60- A    W 65- A   

M -12 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Eli Valach SPE0703 Klub OB Sokol Pezinok 21:57 900
2 Daniel Šmelík RBA0702 TJ Rapid Bratislava 22:21 + 0:24 884
3 Filip Jančík SPE0604 Klub OB Sokol Pezinok 22:42 + 0:45 869
4 Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice 23:26 + 1:29 839
5 Jakub Brňák SKS0701 Športový klub Sandberg 23:55 + 1:58 819
6 Maksym Volkov VZA0701 Slávia Žilinská univerzita Žilina 24:14 + 2:17 806
7 Tomáš Syrový SPE0601 Klub OB Sokol Pezinok 24:18 + 2:21 804
8 Ondrej Kováč VBA0601 ŠK VAZKA Bratislava 26:57 + 5:00 695
9 Jakub Lanátor RBA0701 TJ Rapid Bratislava 28:20 + 6:23 638
10 Michal Zedníček SPE0603 Klub OB Sokol Pezinok 29:05 + 7:08 608
11 Tomáš Kováč SKS0602 Športový klub Sandberg 32:14 + 10:17 478
12 Adam Roháč TKE0601 Klub OB ATU Košice 33:11 + 11:14 439
13 Matúš Mikloš SPE0702 Klub OB Sokol Pezinok 38:16 + 16:19 231
14 Michal Dolný SPE0706 Klub OB Sokol Pezinok 46:32 + 24:35 0
15 Lukáš Kapusta SPE0602 Klub OB Sokol Pezinok 54:31 + 32:34 0

M -14 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 23:50 900
2 Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg 25:55 + 2:05 821
3 Filip Bukovac FBA0501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 27:40 + 3:50 755
4 Miroslav Pajger VZA0502 Slávia Žilinská univerzita Žilina 28:46 + 4:56 714
5 Adam Trepáč VZA0501 Slávia Žilinská univerzita Žilina 30:22 + 6:32 653
6 Šimon Šipoš SPE0406 Klub OB Sokol Pezinok 31:21 + 7:31 616
7 Tomáš Kasza FBA0503 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 34:41 + 10:51 490
8 Daniel Dokupil SKS0502 Športový klub Sandberg 37:44 + 13:54 375
9 Samuel Hostačný SPE0501 Klub OB Sokol Pezinok 73:07 + 49:17 0
10 Tomáš Zedníček SPE0405 Klub OB Sokol Pezinok 77:44 + 53:54 0
Viktor Kotuliak FBA0401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DISK 0

M -16 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Tibor Fedor SPE0303 Klub OB Sokol Pezinok 31:21 900
2 Tomáš Šipoš SPE0311 Klub OB Sokol Pezinok 31:35 + 0:14 893
3 Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 31:39 + 0:18 891
4 Martin Knor ZMT0201 Klub OB Martin 33:17 + 1:56 844
5 Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 33:27 + 2:06 840
6 Tomáš Jurčík VZA0301 Slávia Žilinská univerzita Žilina 35:15 + 3:54 788
7 Martin Roháč TKE0301 Klub OB ATU Košice 36:04 + 4:43 765
8 Michal Schenk RBA0201 TJ Rapid Bratislava 38:23 + 7:02 698
9 Nicholas Ditri SPE0304 Klub OB Sokol Pezinok 39:56 + 8:35 654
10 Jakub Fraňo SPE0302 Klub OB Sokol Pezinok 40:26 + 9:05 639
11 Maximilián Kubik RBA0303 TJ Rapid Bratislava 41:36 + 10:15 606
12 Stanislav Kuník SPE0305 Klub OB Sokol Pezinok 44:25 + 13:04 525
13 Adam Havlík SPE0201 Klub OB Sokol Pezinok 45:08 + 13:47 504
14 Oliver Lago VBA0301 ŠK VAZKA Bratislava 46:19 + 14:58 470
15 Filip Dubovský PEZ0201 Klub OB AŠK Pezinok 46:46 + 15:25 457
16 Jakub Hummel RBA0304 TJ Rapid Bratislava 54:23 + 23:02 239
17 Samuel Dokupil SKS0304 Športový klub Sandberg 56:06 + 24:45 189
18 Michal Balogh SKS0301 Športový klub Sandberg 73:34 + 42:13 0
19 Adam Paško RBA0301 TJ Rapid Bratislava 107:22 + 76:01 0

M -18 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Adam Jonáš BBA0101 KOBRA Bratislava 26:47 900
2 Tobiáš Goldschmidt RBA0003 TJ Rapid Bratislava 26:59 + 0:12 893
3 Daniel Pompura TBB0101 ŠK Terezka Banská Bystrica 27:10 + 0:23 887
4 Tomáš Ondrejka VZA0001 Slávia Žilinská univerzita Žilina 34:08 + 7:21 653
5 Matúš Šimo SPE0107 Klub OB Sokol Pezinok 34:11 + 7:24 651
6 Michal Kurák TKE0101 Klub OB ATU Košice 39:03 + 12:16 488
7 Matúš Topor SPE0102 Klub OB Sokol Pezinok 41:42 + 14:55 399
8 Matúš Oravec ZMT0101 Klub OB Martin 48:01 + 21:14 186
9 Matej Pätoprstý SPE0001 Klub OB Sokol Pezinok 56:11 + 29:24 0
10 Matúš Balogh SKS0101 Športový klub Sandberg 58:04 + 31:17 0
Matej Kukurugya SKS0103 Športový klub Sandberg DNF 0

M -20 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Dušan Sláma TKE9801 Klub OB ATU Košice 36:20 900
2 Jakub Chupek VZA9901 Slávia Žilinská univerzita Žilina 38:29 + 2:09 847
3 Dominik Lovás RBA9902 TJ Rapid Bratislava 50:39 + 14:19 545
4 Andrej Dubovský PEZ9901 Klub OB AŠK Pezinok 52:39 + 16:19 496
5 Branislav Kuník SPE9901 Klub OB Sokol Pezinok 125:18 + 88:58 0

M 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Michal Krajčík TKE8704 Klub OB ATU Košice 36:01 1000
2 Tomáš Mušinský TKE9301 Klub OB ATU Košice 36:19 + 0:18 992
3 Peter Glončák FBA7901 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 38:22 + 2:21 935
4 Peter Mižúr FBA9101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 38:34 + 2:33 929
5 Adam Tysz TKE8703 Klub OB ATU Košice 39:07 + 3:06 914
6 Maroš Bukovac FBA7601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 41:17 + 5:16 854
7 Filip Kubina SKS8901 Športový klub Sandberg 42:36 + 6:35 817
8 Matej Müller VBA9601 ŠK VAZKA Bratislava 42:49 + 6:48 811
9 Štefan Šurgan HBB7905 ŠK HADVEO Banská Bystrica 42:55 + 6:54 808
10 Miroslav Papuga TKE9002 Klub OB ATU Košice 45:41 + 9:40 732
11 Mikuláš Novota TKE6002 Klub OB ATU Košice 50:54 + 14:53 587
12 Teodor Takáč HBB9601 ŠK HADVEO Banská Bystrica 54:57 + 18:56 474
13 Matúš Kaprál TKE8804 Klub OB ATU Košice 60:30 + 24:29 320

M 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jozef Chupek VZA7101 Slávia Žilinská univerzita Žilina 32:52 800
2 Dávid Franko KYS9301 Klub OB Kysak 35:10 + 2:18 744
3 Martin Majláth EBB8902 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 36:25 + 3:33 714
4 Martin Košut VZA9201 Slávia Žilinská univerzita Žilina 36:46 + 3:54 705
5 Šimon Mižúr FBA9401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 36:49 + 3:57 704
6 Jakub Kuriak VZA9301 Slávia Žilinská univerzita Žilina 41:34 + 8:42 588
7 Miroslav Pilát HBB8502 ŠK HADVEO Banská Bystrica 41:56 + 9:04 579
8 Silvester Dulák SSN9007 KOB Čingov Spišská Nová Ves 46:00 + 13:08 480
9 Peter Vričan VZA8901 Slávia Žilinská univerzita Žilina 49:15 + 16:23 401
10 Miroslav Tauber SSN9301 KOB Čingov Spišská Nová Ves 50:02 + 17:10 382
11 Michal Pavelek SPE7902 Klub OB Sokol Pezinok 51:18 + 18:26 351
12 Philip Stubna RBA9304 TJ Rapid Bratislava 64:32 + 31:40 29

M 21- D

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Július Macháček SKS8402 Športový klub Sandberg 31:23 600
2 Andrej Patráš HBB8201 ŠK HADVEO Banská Bystrica 35:02 + 3:39 530
3 Tomáš Sokolík SPE9109 Klub OB Sokol Pezinok 35:33 + 4:10 520
4 Andrej Petrinec RBA8903 TJ Rapid Bratislava 36:45 + 5:22 497
5 Tomáš Drenčák TKE8502 Klub OB ATU Košice 37:51 + 6:28 476
6 Peter Wartiak FBA8001 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 37:59 + 6:36 474
7 Samuel Rybár RBA9801 TJ Rapid Bratislava 40:17 + 8:54 430
8 Michal Tomašovič SPE8902 Klub OB Sokol Pezinok 40:56 + 9:33 417
9 Miroslav Hríbik HBB8501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 42:18 + 10:55 391
10 Pavol Kiss TKE8503 Klub OB ATU Košice 42:41 + 11:18 384
11 Matej Ďuriš VIA8601 Viatoris 42:58 + 11:35 379
12 Tomáš Charvát SPE8502 Klub OB Sokol Pezinok 44:09 + 12:46 356
13 Adam Müller VBA8802 ŠK VAZKA Bratislava 46:01 + 14:38 320
14 Pavol Hreus VIA8501 Viatoris 48:48 + 17:25 267
15 Peter Kováč TKE8603 Klub OB ATU Košice 59:09 + 27:46 69
16 Ondrej Kurák TKE9703 Klub OB ATU Košice 60:47 + 29:24 38
17 Matej Leitner TKE9101 Klub OB ATU Košice 64:09 + 32:46 0

M 35- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 36:36 900
2 Miroslav Lago VBA7601 ŠK VAZKA Bratislava 36:51 + 0:15 894
3 Július Porubský TNR7301 ŠK Triturus Nitra 37:14 + 0:38 884
4 Alexander Volkov VZA8002 Slávia Žilinská univerzita Žilina 38:02 + 1:26 865
5 Martin Bednárik CNR7201 ŠK Cart print Nitra 43:56 + 7:20 720
6 Tibor Lanátor RBA7903 TJ Rapid Bratislava 49:12 + 12:36 590
Joxeba Agirre Urzelai HBB7902 ŠK HADVEO Banská Bystrica DISK 0

M 40- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Peter Viskup VZA7402 Slávia Žilinská univerzita Žilina 35:02 900
2 Marek Urban SKS7401 Športový klub Sandberg 38:29 + 3:27 811
3 Marian Spišiak SPE7601 Klub OB Sokol Pezinok 39:24 + 4:22 788
4 Rudolf Brídzik SKS7001 Športový klub Sandberg 42:10 + 7:08 717
5 Martin Borský FBA7704 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 44:53 + 9:51 647
6 Štefan Brňák SKS7601 Športový klub Sandberg 45:58 + 10:56 619
7 Peter Krnáč VIA7701 Viatoris 47:31 + 12:29 579
8 Andrej Mikloš SPE7503 Klub OB Sokol Pezinok 48:44 + 13:42 548
9 Ivan Kotuliak FBA7402 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 49:45 + 14:43 522
10 Tomáš Jančík SPE7603 Klub OB Sokol Pezinok 51:01 + 15:59 489
11 Michal Eliáš RBA6604 TJ Rapid Bratislava 53:14 + 18:12 432
12 Peter Vorlíček SKS7501 Športový klub Sandberg 58:31 + 23:29 297

M 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Zdenko Roháč TKE7301 Klub OB ATU Košice 32:29 900
2 Valér Franko KYS6601 Klub OB Kysak 34:23 + 1:54 847
3 Peter Vandlíček VZA7300 Slávia Žilinská univerzita Žilina 34:41 + 2:12 839
4 Martin Velgos TKE7202 Klub OB ATU Košice 37:55 + 5:26 749
5 Milan Kováč VBA7101 ŠK VAZKA Bratislava 38:24 + 5:55 736
6 Ivan Butaš SPE7201 Klub OB Sokol Pezinok 40:00 + 7:31 692
7 Medard Féder PEZ7303 Klub OB AŠK Pezinok 43:58 + 11:29 582
8 Dušan Snopko EBB7001 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 44:29 + 12:00 568
9 Michal Patassi FBA6901 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 50:22 + 17:53 405
10 Richard Balogh SKS6901 Športový klub Sandberg 55:04 + 22:35 274
11 Ladislav Kasza FBA7102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 63:55 + 31:26 29
12 Ivan Trepáč VZA7001 Slávia Žilinská univerzita Žilina 72:02 + 39:33 0
13 Marko Paško RBA7001 TJ Rapid Bratislava 82:56 + 50:27 0

M 50- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jozef Pollák TKE6001 Klub OB ATU Košice 27:22 900
2 Peter Mlynárik VBA6501 ŠK VAZKA Bratislava 30:03 + 2:41 812
3 Peter Sláma TKE6401 Klub OB ATU Košice 34:58 + 7:36 650
4 Anton Kniebügl BBA6401 KOBRA Bratislava 39:37 + 12:15 497
5 Peter Jurčík VZA6802 Slávia Žilinská univerzita Žilina 40:36 + 13:14 465
6 Róbert Schenk RBA6802 TJ Rapid Bratislava 44:25 + 17:03 339
7 Milan Kurák TKE6801 Klub OB ATU Košice 45:08 + 17:46 316
8 Martin Jerguš TKE6702 Klub OB ATU Košice 47:54 + 20:32 225
9 Emil Kukurugya SKS6603 Športový klub Sandberg 56:27 + 29:05 0

M 55- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 György Filö KYS6302 Klub OB Kysak 27:37 900
2 Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 27:51 + 0:14 892
3 Csaba Takács TKE6205 Klub OB ATU Košice 28:53 + 1:16 859
4 Pavol Bednár EBB6101 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 28:54 + 1:17 858
5 Ivan Repáč EBB5901 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 29:31 + 1:54 838
6 Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 32:52 + 5:15 729
7 Milan Mazúr RBA6201 TJ Rapid Bratislava 34:44 + 7:07 668
8 Jozef Jánoška RBA5902 TJ Rapid Bratislava 36:11 + 8:34 621
9 Juraj Nemec EBB6001 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 37:22 + 9:45 582
10 Vladimír Tysz TKE6202 Klub OB ATU Košice 38:20 + 10:43 551
11 Dušan Rybár RBA6202 TJ Rapid Bratislava 38:26 + 10:49 547
12 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 42:20 + 14:43 420
13 František Priesol RBA5901 TJ Rapid Bratislava 44:10 + 16:33 361

M 60- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jaroslav Piják SPE5801 Klub OB Sokol Pezinok 29:14 900
2 Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava 33:00 + 3:46 784
3 Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 33:31 + 4:17 768
4 Ján Kuchta TKE5701 Klub OB ATU Košice 33:47 + 4:33 760
5 Ján Mižúr FBA5501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 37:16 + 8:02 653
6 Slávko Žilinčík TKE5602 Klub OB ATU Košice 45:08 + 15:54 410
7 Milan Mitelman VZA5801 Slávia Žilinská univerzita Žilina 47:33 + 18:19 336
8 Ján Turský VZA5602 Slávia Žilinská univerzita Žilina 49:26 + 20:12 278
Pavol Poláček SPE5501 Klub OB Sokol Pezinok DISK 0

M 65- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Igor Roháč TKE4301 Klub OB ATU Košice 33:24 900
2 Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 36:11 + 2:47 825
3 Viktor Mikluš FBA5201 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 36:49 + 3:25 808
4 Viktor Vávra RBA5001 TJ Rapid Bratislava 40:38 + 7:14 705
5 Vladimír Grauzel FBA5101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 44:40 + 11:16 596
6 Medard Féder PEZ5001 Klub OB AŠK Pezinok 54:17 + 20:53 337

M 70- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ľudovít Šmelík RBA4301 TJ Rapid Bratislava 32:01 900
2 Ján Nebeský FBA4101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 50:27 + 18:26 382
3 Dezider Baran FBA4501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 50:44 + 18:43 374
4 Milan Meriač ZMT4205 Klub OB Martin 100:06 + 68:05 0

W -12 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Lucia Šipošová SPE0654 Klub OB Sokol Pezinok 13:22 900
2 Tereza Kendrová FBA0651 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 13:54 + 0:32 864
3 Hana Eliášová RBA0651 TJ Rapid Bratislava 16:16 + 2:54 705
4 Zora Baloghová SKS0751 Športový klub Sandberg 16:19 + 2:57 701
5 Lea Kotuliaková FBA0751 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 18:46 + 5:24 536
6 Kristína Toporová SPE0751 Klub OB Sokol Pezinok 19:52 + 6:30 462
7 Petra Kurucová SPE0651 Klub OB Sokol Pezinok 22:45 + 9:23 268
8 Bianka Dugovičová SPE0653 Klub OB Sokol Pezinok 25:35 + 12:13 77

W -14 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 28:13 900
2 Simona Mihaličová TKE0551 Klub OB ATU Košice 28:50 + 0:37 880
3 Lenka Porubská TNR0451 ŠK Triturus Nitra 28:50 + 0:37 880
4 Ivona Rohaľová SKS0453 Športový klub Sandberg 30:44 + 2:31 820
5 Klára Fedorová SPE0455 Klub OB Sokol Pezinok 31:10 + 2:57 806
6 Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok 31:37 + 3:24 792
7 Rebecca Herna FBA0553 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 33:05 + 4:52 745
8 Martina Vorlíčková SKS0551 Športový klub Sandberg 34:32 + 6:19 699
9 Gabriela Ježíková SPE0551 Klub OB Sokol Pezinok 34:56 + 6:43 686
10 Karolína Toporová SPE0452 Klub OB Sokol Pezinok 37:49 + 9:36 594
11 Žofia Kováčová VBA0451 ŠK VAZKA Bratislava 38:23 + 10:10 576
12 Elena Lago VBA0551 ŠK VAZKA Bratislava 41:28 + 13:15 477
13 Bianka Halčínová SPE0554 Klub OB Sokol Pezinok 41:41 + 13:28 470
14 Katarína Mravíková SKS0451 Športový klub Sandberg 42:22 + 14:09 449
15 Patrícia Patassiová FBA0554 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 66:55 + 38:42 0
Adriana Repáčová EBB0552 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica DISK 0

W -16 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ľuboslava Weissová TKE0252 Klub OB ATU Košice 21:29 900
2 Michaela Patassiová FBA0252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 30:08 + 8:39 538
3 Miroslava Velgosová TKE0351 Klub OB ATU Košice 30:24 + 8:55 526
4 Sandra Ivanková TKE0253 Klub OB ATU Košice 30:38 + 9:09 517
5 Gabriela Trepáčová VZA0351 Slávia Žilinská univerzita Žilina 30:47 + 9:18 510
6 Viktória Kostercová SKS0251 Športový klub Sandberg 33:11 + 11:42 410
7 Zuzana Féderová PEZ0351 Klub OB AŠK Pezinok 36:23 + 14:54 276
8 Eva Ondovčíková SPE0358 Klub OB Sokol Pezinok 39:16 + 17:47 155
9 Michaela Mozolíková SPE0254 Klub OB Sokol Pezinok 42:02 + 20:33 39
10 Nina Kutišová SPE0353 Klub OB Sokol Pezinok 42:42 + 21:13 11
11 Ela Vojtková RBA0254 TJ Rapid Bratislava 43:23 + 21:54 0
12 Ema Honzírková SKS0351 Športový klub Sandberg 46:06 + 24:37 0
13 Petronela Filipová TKE0352 Klub OB ATU Košice 47:52 + 26:23 0
14 Hana Kniebüglová BBA0251 KOBRA Bratislava 105:46 + 84:17 0

W -18 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Dorota Šmelíková RBA0251 TJ Rapid Bratislava 32:01 900
2 Tamara Miklušová RBA0252 TJ Rapid Bratislava 37:23 + 5:22 749
3 Tereza Pružincová FBA0053 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 38:00 + 5:59 732
4 Magdaléna Hrabošová FBA0052 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 40:12 + 8:11 670
5 Veronika Jánošová SKS0151 Športový klub Sandberg 42:25 + 10:24 608
6 Michaela Velgosová TKE0151 Klub OB ATU Košice 43:48 + 11:47 569
7 Lucia Ondovčíková SPE0051 Klub OB Sokol Pezinok 47:50 + 15:49 455
8 Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 52:31 + 20:30 324
Katarína Pajtášová SKS0152 Športový klub Sandberg DISK 0

W 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Katarína Lamiová TKE8351 Klub OB ATU Košice 35:01 1000
2 Lucia Kovalančíková HBB9351 ŠK HADVEO Banská Bystrica 37:09 + 2:08 939
3 Jana Macinská TKE8651 Klub OB ATU Košice 40:02 + 5:01 857
4 Silvia Chupeková VZA7250 Slávia Žilinská univerzita Žilina 40:45 + 5:44 836
5 Ela Sedileková HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 40:47 + 5:46 835
6 Ľudmila Sokolová KYS9451 Klub OB Kysak 42:30 + 7:29 786
7 Kristína Krajčíková TKE9254 Klub OB ATU Košice 43:58 + 8:57 744
8 Katarína Kotrlová SKS9051 Športový klub Sandberg 45:39 + 10:38 696
9 Marta Wartiaková FBA8252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 45:43 + 10:42 694
10 Antónia Šofranková TKE9753 Klub OB ATU Košice 47:47 + 12:46 635
11 Andrea Poštulková VZA9351 Slávia Žilinská univerzita Žilina 48:07 + 13:06 626
12 Tereza Miklušová RBA9952 TJ Rapid Bratislava 48:21 + 13:20 619
13 Natália Tyszová TKE8851 Klub OB ATU Košice 48:41 + 13:40 610
14 Andrea Papugová TKE9751 Klub OB ATU Košice 48:54 + 13:53 604
15 Martina Papugová TKE9551 Klub OB ATU Košice 53:58 + 18:57 459

W 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Eva Farkašová SSN9053 KOB Čingov Spišská Nová Ves 39:53 800
2 Katarína Papugová TKE9255 Klub OB ATU Košice 41:17 + 1:24 772
3 Simone Skrúcaná VBA9151 ŠK VAZKA Bratislava 43:54 + 4:01 719
4 Dajana Snopková EBB9551 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 45:32 + 5:39 687
5 Valentína Vancáková TKE9951 Klub OB ATU Košice 47:00 + 7:07 657
6 Júlia Konôpková HBB9051 ŠK HADVEO Banská Bystrica 49:25 + 9:32 609
7 Jana Kotrlová VZA8952 Slávia Žilinská univerzita Žilina 51:20 + 11:27 570
8 Zuzana Sleziaková VIA9251 Viatoris 60:53 + 21:00 379
9 Nicole Lipková TKE9454 Klub OB ATU Košice 63:35 + 23:42 325
10 Elza Hudecová SPE9163 Klub OB Sokol Pezinok 102:39 + 62:46 0

W 35- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jana Styková FBA8051 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 32:52 900
2 Alena Bukovacová FBA7451 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 34:55 + 2:03 844
3 Alena Ďurčová VZA7753 Slávia Žilinská univerzita Žilina 35:48 + 2:56 820
4 Táňa Bednáriková SSN7952 KOB Čingov Spišská Nová Ves 42:31 + 9:39 636
5 Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 42:41 + 9:49 631
6 Michaela Zedníčková SPE8253 Klub OB Sokol Pezinok 69:31 + 36:39 0

W 40- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Katarína Fedorová SPE7451 Klub OB Sokol Pezinok 30:03 900
2 Jana Slámová TKE7252 Klub OB ATU Košice 31:00 + 0:57 872
3 Ľubica Toporová SPE7552 Klub OB Sokol Pezinok 33:57 + 3:54 783
4 Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 39:17 + 9:14 623
5 Katarína Schenková RBA7451 TJ Rapid Bratislava 39:43 + 9:40 610
6 Petra Kotuliaková FBA7552 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 39:54 + 9:51 605
7 Soňa Ondrejková VZA7451 Slávia Žilinská univerzita Žilina 40:57 + 10:54 574
8 Monika Urbanová SKS7751 Športový klub Sandberg 41:06 + 11:03 569
9 Barbora Vorlíčková SKS7651 Športový klub Sandberg 45:40 + 15:37 432
10 Katarína Lanátorová RBA7856 TJ Rapid Bratislava 46:53 + 16:50 396
11 Katarína Baľová SKS7551 Športový klub Sandberg 48:22 + 18:19 351
12 Martina Brňáková SKS7752 Športový klub Sandberg 50:52 + 20:49 277
13 Kristína Komanová FBA7853 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 52:28 + 22:25 229
14 Erika Vávrová RBA7751 TJ Rapid Bratislava 57:07 + 27:04 89
15 Oľga Lago VBA7452 ŠK VAZKA Bratislava 61:40 + 31:37 0
16 Bohumila Klangová VBA7652 ŠK VAZKA Bratislava 101:45 + 71:42 0

W 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Hana Šmelíková FBA6951 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 36:49 900
2 Táňa Časnochová HBB7051 ŠK HADVEO Banská Bystrica 38:55 + 2:06 849
3 Martina Brém Knorová ZMT7151 Klub OB Martin 39:14 + 2:25 841
4 Zuzana Poštulková VZA7051 Slávia Žilinská univerzita Žilina 41:02 + 4:13 797
5 Martina Pánková RBA6953 TJ Rapid Bratislava 41:04 + 4:15 796
6 Valéria Kuráková TKE7151 Klub OB ATU Košice 42:18 + 5:29 766
7 Zuzana Šipošová SPE7351 Klub OB Sokol Pezinok 43:45 + 6:56 731
8 Bronislava Šimová PEZ6951 Klub OB AŠK Pezinok 44:40 + 7:51 708
9 Silvia Kutišová SPE7352 Klub OB Sokol Pezinok 47:34 + 10:45 637
10 Barbora Šmelíková VBA6951 ŠK VAZKA Bratislava 51:52 + 15:03 532
11 Oksana Velgosová TKE7351 Klub OB ATU Košice 53:00 + 16:11 504
12 Monika Rigasová SPE7353 Klub OB Sokol Pezinok 55:41 + 18:52 439
13 Marta Jonášová SKS6951 Športový klub Sandberg 59:46 + 22:57 339
14 Eva Kurucová SPE7151 Klub OB Sokol Pezinok 65:16 + 28:27 205
15 Eva Trepáčová VZA7053 Slávia Žilinská univerzita Žilina 67:02 + 30:13 161

W 50- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Eva Mušinská TKE6451 Klub OB ATU Košice 32:52 900
2 Jana Franková KYS6651 Klub OB Kysak 39:10 + 6:18 727
3 Soňa Mazúrová RBA6551 TJ Rapid Bratislava 51:15 + 18:23 397
4 Ema Jurašková TKE6453 Klub OB ATU Košice 62:42 + 29:50 83
5 Anna Mária Jergušová TKE6651 Klub OB ATU Košice 85:48 + 52:56 0

W 55- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Tamara Denysenko VZA6151 Slávia Žilinská univerzita Žilina 28:57 900
2 Iveta Pijáková SPE6251 Klub OB Sokol Pezinok 29:01 + 0:04 898
3 Judita Sádecká TKE6253 Klub OB ATU Košice 34:27 + 5:30 729
4 Jana Davi ZMT6151 Klub OB Martin 35:44 + 6:47 689
5 Iva Kumová RBA6252 TJ Rapid Bratislava 39:36 + 10:39 569
6 Taťjana Jánošková RBA6051 TJ Rapid Bratislava 39:59 + 11:02 557
7 Jana Mižúrová FBA6351 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 47:00 + 18:03 339

W 60- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Maya Karovic SPE5851 Klub OB Sokol Pezinok 38:05 900
2 Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 41:39 + 3:34 816
3 Katarína Daříčková FBA5551 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 46:39 + 8:34 698

W 65- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Viola Juhasová ZMT5251 Klub OB Martin 33:50 900
2 Soňa Kavecká SPE4851 Klub OB Sokol Pezinok 35:54 + 2:04 845
3 Darina Polónyiová VZA4850 Slávia Žilinská univerzita Žilina 38:29 + 4:39 776
4 Marta Brzová SPE5351 Klub OB Sokol Pezinok 42:49 + 8:59 661
5 Marie Fraňová SPE5051 Klub OB Sokol Pezinok 61:03 + 27:13 176