Prihlášky

Preteky: Tatry-O (05.07.2018)

Počet prihlásených: 119

Kategórie

M -12 A    M -14 A    M -16 A    M -18 A    M 21- E    M 21- B    M 35- A    M 40- A    M 45- A    M 50- A    M 55- A    M 60- A    W -12 A    W -14 A    W -16 A    W -18 A    W 21- E    W 21- B    W 35- A    W 40- A    W 45- A    W 50- A    W 55- A    M 65- A    W 60- A    M -10 C    M -10 R    W -10 C    W -10 R    N          K3         M 21- D   

M -12 A (7)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4) Dátum prihlášok
Karol Paluska FBA0601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2078492 Áno Áno Áno Áno 03.06.2018
Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice 2051421 Áno Áno Áno Áno 28.05.2018
Dávid Cisár SPE Klub OB Sokol Pezinok 1407863 Áno Áno Áno Áno 15.06.2018
Tomáš Syrový SPE0601 Klub OB Sokol Pezinok 1407857 Áno Áno Áno Áno 30.04.2018
Michal Zedníček SPE0603 Klub OB Sokol Pezinok 219102 Áno Áno Áno Áno 30.04.2018
Filip Jančík SPE0604 Klub OB Sokol Pezinok 2120014 Áno Áno Áno Áno 30.04.2018
Ondrej Kováč VBA0601 ŠK VAZKA Bratislava 2043831 Áno Áno Áno Áno 30.04.2018

M -14 A (7)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4) Dátum prihlášok
Adam Trepáč VZA0501 Slávia Žilinská univerzita 2045214 Áno Áno Áno Áno 09.05.2018
Miroslav Pajger VZA0502 Slávia Žilinská univerzita 2092474 Áno Áno Áno Áno 09.05.2018
Tomáš Porubčan KYS0501 Klub OB Kysak 307291 Áno Áno Áno Áno 01.05.2018
Samuel Hostačný SPE0501 Klub OB Sokol Pezinok 406927 Áno Áno Áno Áno 30.04.2018
Tomáš Zedníček SPE0405 Klub OB Sokol Pezinok 406970 Áno Áno Áno Áno 30.04.2018
Šimon Šipoš SPE0406 Klub OB Sokol Pezinok 2120012 Áno Áno Áno Áno 30.04.2018
Jakub Mozolík SPE0502 Klub OB Sokol Pezinok 2120018 Áno Áno Áno Áno 30.04.2018

M -16 A (8)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4) Dátum prihlášok
Martin Knor ZMT0201 Klub OB Martin 2066091 Áno Áno Áno Áno 31.05.2018
Martin Roháč TKE0301 Klub OB ATU Košice 1408128 Áno Áno Áno Áno 28.05.2018
Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 2025333 Áno Áno Áno Áno 28.05.2018
Martin Vaľa KYS0301 Klub OB Kysak 416731 Áno Áno Áno Áno 01.05.2018
Tibor Fedor SPE0303 Klub OB Sokol Pezinok 416725 Áno Áno Áno Áno 30.04.2018
Adam Havlík SPE0201 Klub OB Sokol Pezinok 1407834 Áno Áno Áno Áno 30.04.2018
Nicholas Ditri SPE0304 Klub OB Sokol Pezinok 1407838 Áno Áno Áno Áno 30.04.2018
Tomáš Šipoš SPE0311 Klub OB Sokol Pezinok 2120011 Áno Áno Áno Áno 30.04.2018

M -18 A (5)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4) Dátum prihlášok
Matúš Oravec ZMT0101 Klub OB Martin 2066094 Áno Áno Áno Áno 31.05.2018
Tomáš Ondrejka VZA0001 Slávia Žilinská univerzita 2025367 Áno Áno Áno Áno 09.05.2018
Adam Jonáš BBA0101 KOBRA Bratislava 7209670 Áno Áno Áno Áno 04.05.2018
Dominic Ditri SPE0002 Klub OB Sokol Pezinok 1407842 Áno Áno Áno Áno 30.04.2018
Matúš Šimo SPE0107 Klub OB Sokol Pezinok 2088725 Áno Áno Áno Áno 30.04.2018

M 21- E (7)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4) Dátum prihlášok
Matúš Kaprál TKE8804 Klub OB ATU Košice 416544 Áno Áno Áno Áno 28.05.2018
Adam Tysz TKE8703 Klub OB ATU Košice 2020702 Áno Áno Áno Áno 28.05.2018
Mikuláš Novota TKE6002 Klub OB ATU Košice 2025332 Áno Áno Áno Áno 28.05.2018
Michal Krajčík TKE8704 Klub OB ATU Košice 8656741 Áno Nie Nie Nie 28.05.2018
Filip Kubina SKS8901 Športový klub Sandberg 8656707 Áno Áno Áno Áno 24.05.2018
Marian Dávidík BBA7713 KOBRA Bratislava 2090843 Áno Áno Áno Áno 04.05.2018
Martin Jonáš BBA9601 KOBRA Bratislava 515307 Áno Áno Áno Áno 04.05.2018

M 21- B (8)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4) Dátum prihlášok
Peter Bohuš FBA7904 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 416806 Áno Áno Áno Áno 21.06.2018
Juraj Mihalič TKE7903 Klub OB ATU Košice 2032179 Áno Áno Áno Áno 28.05.2018
Peter Vričan VZA8901 Slávia Žilinská univerzita 9201671 Áno Áno Áno Áno 09.05.2018
Jozef Wallner BBA6812 KOBRA Bratislava 8917 Áno Áno Áno Áno 04.05.2018
Juraj Horniak BBA8202 KOBRA Bratislava 307459 Áno Áno Áno Áno 04.05.2018
Miroslav Kollár KYS8801 Klub OB Kysak 515190 Áno Áno Áno Áno 01.05.2018
Martin Mazúr HBB8702 ŠK HADVEO Banská Bystrica 515117 Áno Áno Áno Áno 01.05.2018
Juraj Nemec EBB8901 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 406961 Áno Áno Áno Áno 30.04.2018

M 35- A (1)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4) Dátum prihlášok
Július Porubský TNR7301 ŠK Triturus Nitra 2045596 Áno Áno Áno Áno 31.05.2018

M 40- A (5)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4) Dátum prihlášok
Jozef Paluska FBA7401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2078490 Áno Áno Áno Áno 03.06.2018
Peter Krnáč VIA7701 Viatoris 1771230 Áno Áno Áno Áno 02.05.2018
Igor Porubčan KYS7101 Klub OB Kysak 2106750 Áno Áno Áno Áno 01.05.2018
Marián Spišiak 01M75AA Sokol Pezinok 7210911 Áno Áno Áno Áno 01.05.2018
Milan Šimoník HBB7501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 2126379 Áno Áno Áno Áno 01.05.2018

M 45- A (3)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4) Dátum prihlášok
Ivan Trepáč VZA7001 Slávia Žilinská univerzita Áno Áno Áno Áno 09.05.2018
Karol Hierweg BBA5801 KOBRA Bratislava 406918 Áno Áno Áno Áno 04.05.2018
Milan Kováč VBA7101 ŠK VAZKA Bratislava 2043834 Áno Áno Áno Áno 30.04.2018

M 50- A (1)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4) Dátum prihlášok
Roman Ščehovič EBB6401 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 305982 Áno Áno Áno Áno 30.04.2018

M 55- A (10)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4) Dátum prihlášok
Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 2051437 Áno Áno Áno Áno 28.05.2018
Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 416561 Áno Áno Áno Áno 09.05.2018
Milan Mazúr RBA6201 TJ Rapid Bratislava 910191 Áno Áno Áno Áno 06.05.2018
Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 2099591 Áno Áno Áno Áno 06.05.2018
Dušan Rybár RBA6202 TJ Rapid Bratislava 2045172 Áno Áno Áno Áno 06.05.2018
Jaroslav Kollár KYS6102 Klub OB Kysak 1416370 Áno Áno Áno Áno 01.05.2018
György Filö KYS6302 Klub OB Kysak 9633077 Áno Áno Áno Áno 01.05.2018
Ľubomír Krajňák KYS6105 Klub OB Kysak 207808 Áno Áno Áno Áno 21.06.2018
Juraj Nemec EBB6001 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 406942 Áno Áno Áno Áno 30.04.2018
Ivan Repáč EBB5901 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 2102809 Áno Áno Áno Áno 30.04.2018

M 60- A (3)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4) Dátum prihlášok
Slávko Žilinčík TKE5602 Klub OB ATU Košice 307265 Áno Áno Nie Nie 28.05.2018
Peter Polakovič VZA5501 Slávia Žilinská univerzita 416537 Nie Áno Nie Nie 09.05.2018
Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava 307357 Áno Áno Áno Áno 06.05.2018

W -12 A (1)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4) Dátum prihlášok
Lucia Šipošová SPE0654 Klub OB Sokol Pezinok 2111074 Áno Áno Áno Áno 30.04.2018

W -14 A (8)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4) Dátum prihlášok
Lenka Porubská TNR0451 ŠK Triturus Nitra 7210405 Áno Áno Áno Áno 31.05.2018
Simona Mihaličová TKE0551 Klub OB ATU Košice 2032148 Áno Áno Áno Áno 28.05.2018
Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok 1407844 Áno Áno Áno Áno 30.04.2018
Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 1407843 Áno Áno Áno Áno 30.04.2018
Gabriela Ježíková SPE0551 Klub OB Sokol Pezinok 8060806 Áno Áno Áno Áno 30.04.2018
Klára Fedorová SPE0455 Klub OB Sokol Pezinok 2111071 Áno Áno Áno Áno 30.04.2018
Adriana Repáčová EBB0552 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 2102852 Áno Áno Áno Áno 30.04.2018
Žofia Kováčová VBA0451 ŠK VAZKA Bratislava 2043832 Áno Áno Áno Áno 30.04.2018

W -16 A (5)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4) Dátum prihlášok
Katarína Palusková FBA0251 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2078491 Áno Áno Áno Áno 03.06.2018
Sandra Ivanková TKE0253 Klub OB ATU Košice 8631587 Áno Áno Áno Áno 28.05.2018
Viktória Kostercová SKS0251 Športový klub Sandberg 2079538 Áno Áno Áno Áno 23.05.2018
Gabriela Trepáčová VZA0351 Slávia Žilinská univerzita 2045213 Áno Áno Áno Áno 09.05.2018
Michaela Mozolíková SPE0254 Klub OB Sokol Pezinok 2120017 Áno Áno Áno Áno 30.04.2018

W -18 A (1)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4) Dátum prihlášok
Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 1403139 Áno Áno Áno Áno 28.05.2018

W 21- E (3)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4) Dátum prihlášok
Kristína Krajčíková TKE9254 Klub OB ATU Košice 2020726 Áno Áno Áno Áno 28.05.2018
Katarína Kotrlová SKS9051 Športový klub Sandberg 2102783 Áno Áno Áno Áno 24.05.2018
Ľudmila Sokolová KYS9451 Klub OB Kysak 682343 Áno Áno Áno Áno 08.05.2018

W 21- B (3)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4) Dátum prihlášok
Nicole Lipková TKE9453 Klub OB ATU Košice 2051390 Áno Áno Áno Áno 28.05.2018
Jana Kotrlová VZA8952 Slávia Žilinská univerzita 9102150 Áno Áno Áno Áno 09.05.2018
Elza Hudecová SPE9163 Klub OB Sokol Pezinok 2111072 Áno Áno Áno Áno 30.04.2018

W 35- A (4)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4) Dátum prihlášok
Alena Ďurčová VZA7753 Slávia Žilinská univerzita 1152125 Nie Nie Áno Áno 05.06.2018
Ľubomíra Ježíková SPE83AA Klub OB Sokol Pezinok 2120015 Áno Áno Áno Áno 23.05.2018
Michaela Zedníčková SPE8253 Klub OB Sokol Pezinok 2120013 Áno Áno Áno Áno 30.04.2018
Martina Bialeková EBB7351 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 7201767 Áno Áno Áno Áno 30.04.2018

W 40- A (2)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4) Dátum prihlášok
Soňa Ondrejková VZA7451 Slávia Žilinská univerzita 2025362 Áno Áno Áno Áno 09.05.2018
Katarína Kováčová VBA7451 ŠK VAZKA Bratislava 2043833 Áno Áno Áno Áno 30.04.2018

W 45- A (4)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4) Dátum prihlášok
Martina Brém Knorová ZMT7151 Klub OB Martin 2066093 Áno Áno Áno Áno 31.05.2018
Eva Trepáčová VZA7053 Slávia Žilinská univerzita 2045212 Áno Áno Áno Áno 09.05.2018
Bibiana Perátová KYS7252 Klub OB Kysak 2102543 Áno Áno Áno Áno 01.05.2018
Zuzana Šipošová SPE7351 Klub OB Sokol Pezinok 219137 Áno Áno Áno Áno 30.04.2018

W 50- A (1)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4) Dátum prihlášok
Soňa Mazúrová RBA6551 TJ Rapid Bratislava 307362 Nie Nie Áno Áno 06.05.2018

W 55- A (2)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4) Dátum prihlášok
Jana Davi ZMT6151 Klub OB Martin 416848 Áno Áno Áno Áno 04.06.2018
Iva Kumová RBA6252 TJ Rapid Bratislava 307367 Nie Nie Áno Áno 15.06.2018

M 65- A (2)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4) Dátum prihlášok
Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 416534 Áno Áno Áno Áno 04.06.2018
Igor Roháč TKE4301 Klub OB ATU Košice 307263 Áno Áno Áno Áno 28.05.2018

W 60- A (3)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4) Dátum prihlášok
Viola Juhasová ZMT5251 Klub OB Martin 416516 Áno Áno Áno Áno 04.06.2018
Angela Maľarová TKE5752 Klub OB ATU Košice 307389 Áno Áno Áno Áno 20.06.2018
Elena Polakovičová VZA5850 Slávia Žilinská univerzita 2008505 Nie Áno Nie Nie 09.05.2018

M -10 C (1)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4) Dátum prihlášok
Andrej Havlík SPE0901 Klub OB Sokol Pezinok 307272 Áno Áno Áno Áno 30.04.2018

M -10 R (1)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4) Dátum prihlášok
Lukáš Dávidík BBA14AA KOBRA Bratislava 533301 Áno Áno Áno Áno 04.05.2018

W -10 C (1)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4) Dátum prihlášok
Hana Šipošová SPE0951 Klub OB Sokol Pezinok 2111073 Áno Áno Áno Áno 30.04.2018

W -10 R (1)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4) Dátum prihlášok
Lucia Kováčová VBA10AA ŠK VAZKA Bratislava 442600 Áno Áno Áno Áno 30.04.2018

N (3)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4) Dátum prihlášok
Andrea Porubská TNR7651 ŠK Triturus Nitra 406967 Áno Nie Áno Nie 31.05.2018
Katarína Pajtášová SKS0152 Športový klub Sandberg 2079539 Áno Áno Áno Áno 16.06.2018
Katarína Perátová KYS0251 Klub OB Kysak 416706 Áno Áno Áno Áno 01.05.2018

K3 (5)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4) Dátum prihlášok
Terézia Knorová ZMT9852 Klub OB Martin Áno Áno Áno Áno 31.05.2018
Štefan Mihalič TKE0002 Klub OB ATU Košice 2032200 Áno Áno Áno Áno 28.05.2018
Matej Trepáč VZA9604 Slávia Žilinská univerzita 2061795 Áno Áno Áno Áno 09.05.2018
Matúš Porubčan KYS89AA Klub OB Kysak 307288 Áno Áno Áno Áno 30.05.2018
Romana Štrbová SPE9255 Klub OB Sokol Pezinok 219133 Áno Áno Áno Áno 04.05.2018

M 21- D (3)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4) Dátum prihlášok
Štefan Ivanko TKE8602 Klub OB ATU Košice 8631578 Áno Áno Áno Áno 28.05.2018
Andrej Petrinec RBA8903 TJ Rapid Bratislava 307359 Áno Áno Áno Áno 06.05.2018
Michal Tomašovič SPE8902 Klub OB Sokol Pezinok 219144 Áno Áno Áno Áno 30.04.2018