Rankingové výsledky

Preteky: Tatry-O

Etapa: Tatry-O - E3 (07.07.2018)

Kategórie

M -12 A    M -14 A    M -16 A    M -18 A    M 21- E    M 21- B    M 35- A    M 40- A    M 45- A    M 50- A    M 55- A    M 60- A    W -14 A    W -16 A    W -18 A    W 21- E    W 21- B    W 35- A    W 40- A    W 45- A    W 50- A    W 55- A    M 65- A    W 60- A    M 70- A    W 65- A    M 21- D   

M -12 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ondrej Kováč VBA0601 ŠK VAZKA Bratislava 24:41 900
2 Tomáš Syrový SPE0601 Klub OB Sokol Pezinok 24:54 + 0:13 892
3 Filip Jančík SPE0604 Klub OB Sokol Pezinok 28:52 + 4:11 747
4 Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice 29:20 + 4:39 730
5 Karol Paluska FBA0601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 30:52 + 6:11 675
6 Michal Zedníček SPE0603 Klub OB Sokol Pezinok 58:16 + 33:35 0

M -14 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Šimon Šipoš SPE0406 Klub OB Sokol Pezinok 47:40 900
2 Adam Trepáč VZA0501 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 51:54 + 4:14 820
3 Tomáš Porubčan KYS0501 Klub OB Kysak 53:11 + 5:31 796
4 Miroslav Pajger VZA0502 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 54:33 + 6:53 770
5 Jakub Mozolík SPE0502 Klub OB Sokol Pezinok 66:52 + 19:12 537
Tomáš Zedníček SPE0405 Klub OB Sokol Pezinok DISK 0
Samuel Hostačný SPE0501 Klub OB Sokol Pezinok DNF 0

M -16 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Martin Knor ZMT0201 Klub OB Martin 37:54 900
2 Martin Roháč TKE0301 Klub OB ATU Košice 43:34 + 5:40 765
3 Tomáš Šipoš SPE0311 Klub OB Sokol Pezinok 47:15 + 9:21 678
4 Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 49:23 + 11:29 627
5 Tibor Fedor SPE0303 Klub OB Sokol Pezinok 51:24 + 13:30 579
6 Martin Vaľa KYS0301 Klub OB Kysak 75:02 + 37:08 18
7 Nicholas Ditri SPE0304 Klub OB Sokol Pezinok 76:31 + 38:37 0
8 Adam Havlík SPE0201 Klub OB Sokol Pezinok 109:27 + 71:33 0

M -18 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Tomáš Ondrejka VZA0001 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 42:42 900
2 Matúš Šimo SPE0107 Klub OB Sokol Pezinok 46:45 + 4:03 815
3 Dominic Ditri SPE0002 Klub OB Sokol Pezinok 49:34 + 6:52 755
4 Adam Jonáš BBA0101 KOBRA Bratislava 52:52 + 10:10 686
5 Matúš Oravec ZMT0101 Klub OB Martin 76:03 + 33:21 197

M 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Marian Dávidík BBA7713 KOBRA Bratislava 41:20 1000
2 Martin Jonáš BBA9601 KOBRA Bratislava 43:23 + 2:03 950
3 Filip Kubina SKS8901 Športový klub Sandberg 53:22 + 12:02 709
4 Michal Pavlík SSN9001 KOB Čingov Spišská Nová Ves 70:58 + 29:38 283
5 Adam Tysz TKE8703 Klub OB ATU Košice 86:01 + 44:41 0
6 Matúš Kaprál TKE8804 Klub OB ATU Košice 99:35 + 58:15 0

M 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Miroslav Kollár KYS8801 Klub OB Kysak 45:58 800
2 Martin Mazúr HBB8702 ŠK HADVEO Banská Bystrica 57:32 + 11:34 599
3 Juraj Mihalič TKE7903 Klub OB ATU Košice 58:55 + 12:57 575
4 Juraj Nemec EBB8901 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 60:16 + 14:18 551
5 Juraj Horniak BBA8202 KOBRA Bratislava 64:12 + 18:14 483
6 Peter Bohuš FBA7904 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 69:09 + 23:11 397
7 Peter Vričan VZA8901 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 92:08 + 46:10 0

M 35- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Július Porubský TNR7301 ŠK Triturus Nitra 56:27 900

M 40- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Igor Porubčan KYS7101 Klub OB Kysak 42:21 900
2 Jozef Paluska FBA7401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 55:14 + 12:53 626
3 Peter Krnáč VIA7701 Viatoris 57:24 + 15:03 580
4 Marian Spišiak SPE7601 Klub OB Sokol Pezinok 60:30 + 18:09 514
5 Milan Šimoník HBB7501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 75:17 + 32:56 200

M 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Karol Hierweg BBA5801 KOBRA Bratislava 53:04 900
2 Milan Kováč VBA7101 ŠK VAZKA Bratislava 89:44 + 36:40 278
Ivan Trepáč VZA7001 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov DNF 0

M 50- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Mikuláš Novota TKE6002 Klub OB ATU Košice 45:43 900
2 Martin Jerguš TKE6702 Klub OB ATU Košice 73:40 + 27:57 350
3 Roman Ščehovič EBB6401 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 75:09 + 29:26 321

M 55- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 György Filö KYS6302 Klub OB Kysak 35:06 900
2 Ivan Repáč EBB5901 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 36:08 + 1:02 874
3 Milan Mazúr RBA6201 TJ Rapid Bratislava 37:19 + 2:13 843
4 Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 38:15 + 3:09 819
5 Jaroslav Kollár KYS6102 Klub OB Kysak 42:01 + 6:55 723
6 Juraj Nemec EBB6001 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 45:25 + 10:19 635
7 Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 49:21 + 14:15 535
8 Dušan Rybár RBA6202 TJ Rapid Bratislava 66:04 + 30:58 106
9 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 72:21 + 37:15 0
Ľubomír Krajňák KYS6105 Klub OB Kysak DISK 0

M 60- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava 43:47 900

W -14 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Simona Mihaličová TKE0551 Klub OB ATU Košice 32:12 900
2 Klára Fedorová SPE0455 Klub OB Sokol Pezinok 34:13 + 2:01 844
3 Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 36:45 + 4:33 773
4 Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok 39:42 + 7:30 690
5 Lenka Porubská TNR0451 ŠK Triturus Nitra 41:52 + 9:40 630
6 Gabriela Ježíková SPE0551 Klub OB Sokol Pezinok 46:14 + 14:02 508
7 Adriana Repáčová EBB0552 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 88:03 + 55:51 0

W -16 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Viktória Kostercová SKS0251 Športový klub Sandberg 58:33 900
2 Michaela Mozolíková SPE0254 Klub OB Sokol Pezinok 62:41 + 4:08 836
3 Gabriela Trepáčová VZA0351 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 63:07 + 4:34 830
4 Sandra Ivanková TKE0253 Klub OB ATU Košice 63:34 + 5:01 823
Katarína Palusková FBA0251 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DISK 0

W -18 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 97:32 900

W 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Kristína Krajčíková TKE9254 Klub OB ATU Košice 61:37 1000
2 Ľudmila Sokolová KYS9451 Klub OB Kysak 66:09 + 4:32 926
3 Katarína Kotrlová SKS9051 Športový klub Sandberg 72:11 + 10:34 829

W 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jana Vríčanová VZA8952 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 102:46 800

W 35- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Martina Bialeková EBB7351 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 57:32 900
2 Alena Ďurčová VZA7753 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 64:38 + 7:06 789
3 Michaela Zedníčková SPE8253 Klub OB Sokol Pezinok 89:01 + 31:29 408

W 40- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Soňa Ondrejková VZA7451 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 68:01 900
2 Katarína Kováčová VBA7451 ŠK VAZKA Bratislava 120:36 + 52:35 204

W 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Martina Brém Knorová ZMT7151 Klub OB Martin 44:31 900
2 Zuzana Šipošová SPE7351 Klub OB Sokol Pezinok 71:51 + 27:20 347
3 Bibiana Perátová KYS7252 Klub OB Kysak 77:50 + 33:19 226
4 Eva Trepáčová VZA7053 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 100:11 + 55:40 0

W 50- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Soňa Mazúrová RBA6551 TJ Rapid Bratislava 55:55 900
2 Anna Mária Jergušová TKE6651 Klub OB ATU Košice 101:02 + 45:07 174

W 55- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jana Davi ZMT6151 Klub OB Martin 48:48 900
2 Iva Kumová RBA6252 TJ Rapid Bratislava 55:05 + 6:17 784

M 65- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Igor Roháč TKE4301 Klub OB ATU Košice 37:45 900
2 Eduard Weiszer TKE5301 Klub OB ATU Košice 53:28 + 15:43 525
3 Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 61:23 + 23:38 337

W 60- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Angela Maľarová TKE5752 Klub OB ATU Košice 69:54 900

M 70- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ľudovít Šmelík RBA4301 TJ Rapid Bratislava 33:34 900

W 65- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Viola Juhasová ZMT5251 Klub OB Martin 49:27 900

M 21- D

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Andrej Petrinec RBA8903 TJ Rapid Bratislava 49:28 600
2 Michal Tomašovič SPE8902 Klub OB Sokol Pezinok 81:22 + 31:54 213
3 Štefan Ivanko TKE8602 Klub OB ATU Košice 89:38 + 40:10 113