Rankingové výsledky

Preteky: Tatry-O

Etapa: Tatry-O - E4 (08.07.2018)

Kategórie

M -12 A    M -14 A    M -16 A    M -18 A    M 21- E    M 21- B    M 35- A    M 40- A    M 45- A    M 50- A    M 55- A    M 60- A    W -14 A    W -16 A    W -18 A    W 21- E    W 21- B    W 35- A    W 40- A    W 45- A    W 50- A    W 55- A    M 65- A    W 60- A    M 70- A    W 65- A    M 21- D   

M -12 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Karol Paluska FBA0601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 31:06 900
2 Filip Jančík SPE0604 Klub OB Sokol Pezinok 34:39 + 3:33 797
3 Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice 42:26 + 11:20 572
4 Tomáš Syrový SPE0601 Klub OB Sokol Pezinok 42:31 + 11:25 570
5 Michal Zedníček SPE0603 Klub OB Sokol Pezinok 60:00 + 28:54 64
Ondrej Kováč VBA0601 ŠK VAZKA Bratislava DNF 0

M -14 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Šimon Šipoš SPE0406 Klub OB Sokol Pezinok 64:21 900
2 Miroslav Pajger VZA0502 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 68:47 + 4:26 838
3 Adam Trepáč VZA0501 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 80:21 + 16:00 676
4 Tomáš Porubčan KYS0501 Klub OB Kysak 88:33 + 24:12 562
5 Tomáš Zedníček SPE0405 Klub OB Sokol Pezinok 97:03 + 32:42 443
Samuel Hostačný SPE0501 Klub OB Sokol Pezinok DISK 0
Jakub Mozolík SPE0502 Klub OB Sokol Pezinok DISK 0

M -16 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Martin Knor ZMT0201 Klub OB Martin 50:35 900
2 Martin Roháč TKE0301 Klub OB ATU Košice 52:44 + 2:09 862
3 Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 53:43 + 3:08 844
4 Tibor Fedor SPE0303 Klub OB Sokol Pezinok 56:37 + 6:02 793
5 Adam Havlík SPE0201 Klub OB Sokol Pezinok 57:44 + 7:09 773
6 Tomáš Šipoš SPE0311 Klub OB Sokol Pezinok 58:28 + 7:53 760
7 Martin Vaľa KYS0301 Klub OB Kysak 107:08 + 56:33 0
8 Nicholas Ditri SPE0304 Klub OB Sokol Pezinok 142:26 + 91:51 0

M -18 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Adam Jonáš BBA0101 KOBRA Bratislava 58:44 900
2 Tomáš Ondrejka VZA0001 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 63:22 + 4:38 829
3 Matúš Šimo SPE0107 Klub OB Sokol Pezinok 66:32 + 7:48 780
4 Matúš Oravec ZMT0101 Klub OB Martin 75:02 + 16:18 650
Dominic Ditri SPE0002 Klub OB Sokol Pezinok DISK 0

M 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Marian Dávidík BBA7713 KOBRA Bratislava 63:04 1000
2 Martin Jonáš BBA9601 KOBRA Bratislava 71:40 + 8:36 864
3 Filip Kubina SKS8901 Športový klub Sandberg 77:56 + 14:52 764
4 Adam Tysz TKE8703 Klub OB ATU Košice 108:34 + 45:30 279
Matúš Kaprál TKE8804 Klub OB ATU Košice DISK 0

M 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Juraj Horniak BBA8202 KOBRA Bratislava 48:02 800
2 Juraj Nemec EBB8901 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 50:34 + 2:32 758
3 Miroslav Kollár KYS8801 Klub OB Kysak 55:10 + 7:08 681
4 Juraj Mihalič TKE7903 Klub OB ATU Košice 55:17 + 7:15 679
5 Peter Bohuš FBA7904 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 55:53 + 7:51 669
6 Peter Vričan VZA8901 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 61:23 + 13:21 578
7 Martin Mazúr HBB8702 ŠK HADVEO Banská Bystrica 62:11 + 14:09 564

M 35- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Július Porubský TNR7301 ŠK Triturus Nitra 73:16 900

M 40- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Marian Spišiak SPE7601 Klub OB Sokol Pezinok 71:04 900
2 Peter Krnáč VIA7701 Viatoris 106:40 + 35:36 449
3 Milan Šimoník HBB7501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 115:02 + 43:58 343
4 Jozef Paluska FBA7401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 177:19 + 106:15 0
Igor Porubčan KYS7101 Klub OB Kysak DISK 0

M 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Karol Hierweg BBA5801 KOBRA Bratislava 67:47 900
2 Milan Kováč VBA7101 ŠK VAZKA Bratislava 87:58 + 20:11 632
3 Ivan Trepáč VZA7001 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 100:07 + 32:20 471

M 50- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Mikuláš Novota TKE6002 Klub OB ATU Košice 43:39 900
2 Roman Ščehovič EBB6401 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 64:17 + 20:38 475
3 Martin Jerguš TKE6702 Klub OB ATU Košice 80:17 + 36:38 145

M 55- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 György Filö KYS6302 Klub OB Kysak 42:52 900
2 Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 43:56 + 1:04 878
3 Ivan Repáč EBB5901 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 47:58 + 5:06 793
4 Milan Mazúr RBA6201 TJ Rapid Bratislava 50:23 + 7:31 742
5 Dušan Rybár RBA6202 TJ Rapid Bratislava 64:59 + 22:07 436
6 Ľubomír Krajňák KYS6105 Klub OB Kysak 70:10 + 27:18 327
7 Jaroslav Kollár KYS6102 Klub OB Kysak 70:24 + 27:32 322
8 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 78:27 + 35:35 153

M 60- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava 60:42 900

W -14 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Lenka Porubská TNR0451 ŠK Triturus Nitra 53:12 900
2 Gabriela Ježíková SPE0551 Klub OB Sokol Pezinok 62:46 + 9:34 738
3 Klára Fedorová SPE0455 Klub OB Sokol Pezinok 67:06 + 13:54 665
4 Adriana Repáčová EBB0552 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 67:41 + 14:29 655
5 Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok 72:16 + 19:04 577
6 Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 88:29 + 35:17 303
7 Simona Mihaličová TKE0551 Klub OB ATU Košice 90:47 + 37:35 264
8 Žofia Kováčová VBA0451 ŠK VAZKA Bratislava 110:15 + 57:03 0

W -16 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Sandra Ivanková TKE0253 Klub OB ATU Košice 71:46 900
2 Viktória Kostercová SKS0251 Športový klub Sandberg 75:45 + 3:59 850
3 Gabriela Trepáčová VZA0351 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 98:57 + 27:11 559
4 Katarína Palusková FBA0251 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 135:12 + 63:26 105
Michaela Mozolíková SPE0254 Klub OB Sokol Pezinok DISK 0

W -18 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 73:02 900

W 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ľudmila Sokolová KYS9451 Klub OB Kysak 84:18 1000
2 Kristína Krajčíková TKE9254 Klub OB ATU Košice 84:57 + 0:39 992
3 Katarína Kotrlová SKS9051 Športový klub Sandberg 96:51 + 12:33 851

W 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jana Vríčanová VZA8952 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 87:19 800

W 35- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Alena Ďurčová VZA7753 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 50:11 900
2 Martina Bialeková EBB7351 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 65:47 + 15:36 620
3 Michaela Zedníčková SPE8253 Klub OB Sokol Pezinok 97:21 + 47:10 54

W 40- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Soňa Ondrejková VZA7451 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 55:32 900
2 Katarína Kováčová VBA7451 ŠK VAZKA Bratislava 113:54 + 58:22 0

W 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Martina Brém Knorová ZMT7151 Klub OB Martin 59:36 900
2 Zuzana Šipošová SPE7351 Klub OB Sokol Pezinok 67:30 + 7:54 781
Eva Trepáčová VZA7053 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov DISK 0

W 50- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Anna Mária Jergušová TKE6651 Klub OB ATU Košice 154:33 900

W 55- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jana Davi ZMT6151 Klub OB Martin 50:02 900
2 Iva Kumová RBA6252 TJ Rapid Bratislava 71:56 + 21:54 506

M 65- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Igor Roháč TKE4301 Klub OB ATU Košice 40:36 900
2 Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 52:13 + 11:37 642
Eduard Weiszer TKE5301 Klub OB ATU Košice DISK 0

W 60- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Angela Maľarová TKE5752 Klub OB ATU Košice 69:11 900

M 70- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ľudovít Šmelík RBA4301 TJ Rapid Bratislava 42:57 900

W 65- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Viola Juhasová ZMT5251 Klub OB Martin 52:34 900

M 21- D

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Michal Tomašovič SPE8902 Klub OB Sokol Pezinok 52:22 600
2 Andrej Petrinec RBA8903 TJ Rapid Bratislava 52:28 + 0:06 599
3 Štefan Ivanko TKE8602 Klub OB ATU Košice 87:03 + 34:41 203