Výsledky

Preteky: Tatry-O

Etapa: Tatry-O - E1 (05.07.2018)

Kategórie

M -12 A    M -14 A    M -16 A    M -18 A    M -20 A    M 21- E    M 21- B    M 35- A    M 40- A    M 45- A    M 50- A    M 55- A    M 60- A    W -12 A    W -14 A    W -16 A    W -18 A    W 21- E    W 21- B    W 35- A    W 40- A    W 45- A    W 50- A    W 55- A    M 65- A    W 60- A    M 70- A    M -10 C    M -10 R    W -10 C    W -10 R    N          K3         W 65- A    W -20 A    M 21- D    Open S     Open L    

M -12 A 2.16 km, 9 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jan Štěpánek 468731 16:36
2 Filip Jančík SPE0604 Klub OB Sokol Pezinok 20:56 + 4:20
3 Jonas Ptacek 460707 21:37 + 5:01
4 Jonas Knaup 466169 23:50 + 7:14
5 Francis Vimba 478556 24:45 + 8:09
6 Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice 24:51 + 8:15
7 Tomáš Syrový SPE0601 Klub OB Sokol Pezinok 27:33 + 10:57
8 Alex Farenfield 29:08 + 12:32
9 Lucas Tăma? 469773 30:10 + 13:34
10 Altar Ilgaz Tuzcuogullary 480668 35:10 + 18:34
11 Eliáš Kosák 471649 38:56 + 22:20
12 Dimitar Dimitrov 468992 39:05 + 22:29
Michal Zedníček SPE0603 Klub OB Sokol Pezinok DISK
Ondrej Kováč VBA0601 ŠK VAZKA Bratislava DISK
Karol Paluska FBA0601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DISK
Vítek Novák 454274 DISK

M -14 A 2.57 km, 9 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Miroslav Pajger VZA0502 Slávia Žilinská univerzita Žilina 28:29
2 Matyáš Bartaloš 456154 30:55 + 2:26
3 Tobias Pekárek 465769 42:25 + 13:56
4 Šimon Šipoš SPE0406 Klub OB Sokol Pezinok 43:43 + 15:14
5 Tomáš Zedníček SPE0405 Klub OB Sokol Pezinok 45:11 + 16:42
6 Vojtech Rozek 459728 45:32 + 17:03
7 Jakub Mozolík SPE0502 Klub OB Sokol Pezinok 49:03 + 20:34
8 Tomáš Porubčan KYS0501 Klub OB Kysak 53:09 + 24:40
9 Jakub Dvořák 448164 59:25 + 30:56
10 Máté Apró 74:18 + 45:49
Samuel Hostačný SPE0501 Klub OB Sokol Pezinok DISK
Bozhidar Penchev 468994 DISK

M -16 A 3.59 km, 13 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 27:22
2 Martin Šimša 455210 27:43 + 0:21
3 Martin Roháč TKE0301 Klub OB ATU Košice 34:11 + 6:49
4 Vojtěch Rusin 467020 35:44 + 8:22
5 Tibor Fedor SPE0303 Klub OB Sokol Pezinok 36:22 + 9:00
6 Martin Knor ZMT0201 Klub OB Martin 39:12 + 11:50
7 Adam Havlík SPE0201 Klub OB Sokol Pezinok 42:04 + 14:42
8 Juraj Tkáč 475170 45:58 + 18:36
9 Jakub Novák 454284 46:29 + 19:07
10 Nicholas Ditri SPE0304 Klub OB Sokol Pezinok 46:47 + 19:25
11 Illia Mashkov 476668 48:04 + 20:42
12 Tomáš Šipoš SPE0311 Klub OB Sokol Pezinok 50:32 + 23:10
13 Illia Nagorniy 476678 59:25 + 32:03
14 Martin Vaľa KYS0301 Klub OB Kysak 72:39 + 45:17

M -18 A 4.01 km, 14 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Adam Jonáš BBA0101 KOBRA Bratislava 37:17
2 Dominic Ditri SPE0002 Klub OB Sokol Pezinok 43:07 + 5:50
3 Tomáš Ondrejka VZA0001 Slávia Žilinská univerzita Žilina 43:26 + 6:09
4 Tomas Milan 470888 43:54 + 6:37
5 Matúš Oravec ZMT0101 Klub OB Martin 44:09 + 6:52
6 Tomáš Zalaba 452909 46:44 + 9:27
7 Václav Roudný 467016 52:26 + 15:09
8 Matúš Šimo SPE0107 Klub OB Sokol Pezinok 53:37 + 16:20
9 Matěj Karásek 469063 56:46 + 19:29
10 Dávid Márk Máriás 468941 64:08 + 26:51
11 Přemysl Novák 471859 86:34 + 49:17
Šimon Semiginovský 469067 DNF

M -20 A 4.54 km, 17 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Viacheslav Matiash 476669 42:42
2 Kristaps Bruners 468109 43:44 + 1:02
3 Nikita Anopko 476676 43:52 + 1:10
4 Oleg Leniuk 476673 45:46 + 3:04
5 Lasse Klovstad 460705 56:20 + 13:38
6 Petr Bečvář 475175 61:18 + 18:36
7 Lukáš Macko 474045 105:43 + 63:01

M 21- E 5.39 km, 21 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Filip Wolf 466753 39:14
2 Michal Krajčík TKE8704 Klub OB ATU Košice 42:01 + 2:47
3 Radek Nozka 469248 43:30 + 4:16
4 Martin Jonáš BBA9601 KOBRA Bratislava 43:49 + 4:35
5 Jiří Nečas 474757 44:07 + 4:53
6 Tomáš Kos 453250 45:40 + 6:26
7 Jaromir Svihovsky 461645 46:09 + 6:55
8 Jan Rusin 467019 47:10 + 7:56
9 Martin Roudný 467014 47:13 + 7:59
10 Viktoras Staišiunas 469005 47:18 + 8:04
11 Tomáš Landovský 475231 47:52 + 8:38
12 Matěj Kamenický 453241 47:54 + 8:40
13 Jan Benes 450839 48:00 + 8:46
14 Jan Čermák 475189 48:19 + 9:05
15 Jakob Pauser 479431 48:58 + 9:44
16 Vojtěch Illner 479311 50:06 + 10:52
17 Marian Dávidík BBA7713 KOBRA Bratislava 50:40 + 11:26
18 Karol Galicz 444477 51:35 + 12:21
19 Tintar Mihai Andrei 475160 52:31 + 13:17
20 David Procházka 474368 53:23 + 14:09
21 Tobias Kamenicky 460478 53:38 + 14:24
22 Jakub Landovský 475236 53:49 + 14:35
23 Andreas Grote 479854 54:10 + 14:56
24 Filip Kubina SKS8901 Športový klub Sandberg 54:20 + 15:06
25 Tomas Redlich 461573 54:28 + 15:14
26 Zdeněk Slezák 473694 57:23 + 18:09
27 Jeronym Kamenicky 460476 60:06 + 20:52
28 Jan Vlažný 481267 62:10 + 22:56
29 Adam Tysz TKE8703 Klub OB ATU Košice 63:43 + 24:29
30 Felix Hartlieb 478685 72:07 + 32:53
31 Thomas Polster 478933 83:47 + 44:33
32 Matúš Kaprál TKE8804 Klub OB ATU Košice 88:19 + 49:05

M 21- B 3.32 km, 14 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Edvinas Staišiunas 469007 27:20
2 Miroslav Kollár KYS8801 Klub OB Kysak 31:38 + 4:18
3 Jakub Lesák 441894 32:41 + 5:21
4 Michal Šrubař ASU8606 33:52 + 6:32
5 Juraj Horniak BBA8202 KOBRA Bratislava 34:09 + 6:49
6 Jan Urban 466680 37:02 + 9:42
7 Juraj Mihalič TKE7903 Klub OB ATU Košice 38:54 + 11:34
8 Juraj Nemec EBB8901 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 40:23 + 13:03
9 Marek Uhlíř 479891 41:00 + 13:40
10 Michal Jirka 469293 43:41 + 16:21
11 Jirka Hrazdil 467923 45:22 + 18:02
12 Peter Vričan VZA8901 Slávia Žilinská univerzita Žilina 46:15 + 18:55
13 Jakub Jirka 468911 46:37 + 19:17
14 Jakub Šimon 456410 49:47 + 22:27
15 Neno Iliev 468993 50:00 + 22:40
16 Peter Bohuš FBA7904 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 50:04 + 22:44
17 Tomas Prochazka 466867 50:58 + 23:38
18 Levi Pagaime 474002 51:15 + 23:55
19 Jan Panovec 475115 52:06 + 24:46
20 Radim Perknovský 472326 56:32 + 29:12
21 Jozef Wallner BBA6812 KOBRA Bratislava 57:57 + 30:37
22 Jan Zelinka 453251 59:15 + 31:55
23 Lukáš Krejčí 480708 62:05 + 34:45
24 Bence Dániel Máriás 468940 66:59 + 39:39
25 Jan Jergus 479437 75:20 + 48:00

M 35- A 4.54 km, 17 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ondrej Ptacek 460708 38:36
2 Tomáš Podmolík 471843 39:43 + 1:07
3 Tomáš Slováček 465772 42:12 + 3:36
4 Evžen Pekárek 465768 43:21 + 4:45
5 Martin Štěpánek 468732 44:33 + 5:57
6 Pavel Milan 450225 45:37 + 7:01
7 Petr Strejcek 469683 46:14 + 7:38
8 Jan Boudny 473693 46:54 + 8:18
9 Martins Vimba 478557 49:20 + 10:44
10 Roman Ježowicz 475134 50:32 + 11:56
11 András Kéki 466323 51:51 + 13:15
12 Július Porubský TNR7301 ŠK Triturus Nitra 54:39 + 16:03
13 Petr Lepšík 458134 55:12 + 16:36
14 Filip Křížek 460920 67:05 + 28:29
15 Lukáš Šmahel 473965 83:32 + 44:56
16 Tomáš Bartaloš 456155 89:07 + 50:31
Jakub Mašláň 465763 DNF

M 40- A 4.01 km, 14 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Martins Godins 479956 37:34
2 David Rozek 459727 47:26 + 9:52
3 Georg Wittberger 452524 48:57 + 11:23
4 Igor Porubčan KYS7101 Klub OB Kysak 52:48 + 15:14
5 Jan Knaup 466167 58:18 + 20:44
6 Milan Šimoník HBB7501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 82:10 + 44:36
7 Jozef Paluska FBA7401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 83:42 + 46:08
8 Peter Krnáč VIA7701 Viatoris 95:46 + 58:12
Marian Spišiak SPE7601 Klub OB Sokol Pezinok DISK

M 45- A 3.59 km, 13 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jan Horký 476255 31:03
2 Relu Tăma? 469772 36:49 + 5:46
3 Martin Kunz 448245 36:55 + 5:52
4 Petr Kunz 448246 43:34 + 12:31
5 Karol Hierweg BBA5801 KOBRA Bratislava 44:43 + 13:40
6 Milan Kováč VBA7101 ŠK VAZKA Bratislava 46:11 + 15:08
7 Jaromir Simsa 455206 49:34 + 18:31
8 Peter Borčin 471781 62:07 + 31:04
9 Rostislav Staněk 454851 65:17 + 34:14
10 Antonín Šubrt 467418 70:55 + 39:52
11 Miloš Dvořák 448165 88:54 + 57:51

M 50- A 3.32 km, 14 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Milan Novotný 473970 36:12
2 Pavel Ptáček 448168 36:33 + 0:21
3 Gabor Pataki 480566 38:02 + 1:50
4 Mikuláš Novota TKE6002 Klub OB ATU Košice 39:06 + 2:54
5 Martin Jerguš TKE6702 Klub OB ATU Košice 47:54 + 11:42
6 Igor Melichar 468926 58:38 + 22:26
7 Roman Ščehovič EBB6401 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 59:15 + 23:03
8 Honza Holec 472111 62:53 + 26:41
9 Zhivko Dimitrov 468976 66:07 + 29:55
10 Tomáš Procházka 466869 71:41 + 35:29
11 Ronald Poulissen 480653 74:09 + 37:57
12 Pavel Hanuš 465256 84:04 + 47:52
13 Oleksandr Usenko 478680 85:54 + 49:42

M 55- A 2.95 km, 12 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Serhii Strielkov 473731 30:23
2 György Filö KYS6302 Klub OB Kysak 36:46 + 6:23
3 Ivan Repáč EBB5901 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 38:46 + 8:23
4 Radan Kamenicky 460477 39:09 + 8:46
5 Vaclav Roudny 467013 41:18 + 10:55
6 Kjell Westin 463913 41:48 + 11:25
7 Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 43:08 + 12:45
8 Jaroslav Kollár KYS6102 Klub OB Kysak 45:03 + 14:40
9 Dušan Rybár RBA6202 TJ Rapid Bratislava 47:25 + 17:02
10 Igor Kozlov 478679 48:54 + 18:31
11 Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 49:07 + 18:44
12 Mirek Novotný 466866 51:50 + 21:27
13 Milan Mazúr RBA6201 TJ Rapid Bratislava 52:20 + 21:57
14 Grigor Costan 469775 54:08 + 23:45
15 Paul Corrodi 468232 55:38 + 25:15
16 Kjetil Klovstad 460609 56:21 + 25:58
17 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 67:01 + 36:38
18 Ľubomír Krajňák KYS6105 Klub OB Kysak 80:29 + 50:06
19 Helge Magnus Erdal 442410 99:52 + 69:29

M 60- A 2.59 km, 13 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Raimondas Paknys 479329 41:39
2 Rudolf Slováček 466033 45:27 + 3:48
3 Gottfried Lang 466371 47:24 + 5:45
4 Vladimir Jaros 468878 50:10 + 8:31
5 Jiri Pech 473885 54:04 + 12:25
6 Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava 54:30 + 12:51
7 Pavel Jahn 455673 60:19 + 18:40
8 Zbynek Krejcik 455675 60:42 + 19:03
9 Miklós Kéki 466324 63:54 + 22:15
Slávko Žilinčík TKE5602 Klub OB ATU Košice DISK

W -12 A 2.16 km, 9 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lucie Dvořáková 448166 48:08

W -14 A 2.33 km, 10 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 34:04
2 Radka Staňková 454854 36:04 + 2:00
3 Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok 36:52 + 2:48
4 Simona Mihaličová TKE0551 Klub OB ATU Košice 40:01 + 5:57
5 Emilija Staišiunaite 469006 47:58 + 13:54
6 Vyara Ilieva 468981 48:17 + 14:13
7 Adriana Repáčová EBB0552 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 49:33 + 15:29
8 Gabriela Ježíková SPE0551 Klub OB Sokol Pezinok 51:33 + 17:29
9 Marie Křížková 460919 52:32 + 18:28
10 Žofia Kováčová VBA0451 ŠK VAZKA Bratislava 55:28 + 21:24
11 Pavla Simsova 455209 62:03 + 27:59
12 Lenka Porubská TNR0451 ŠK Triturus Nitra 62:23 + 28:19
13 Klára Fedorová SPE0455 Klub OB Sokol Pezinok 68:28 + 34:24
Aysa Asya Tuzcuogullary 480667 DISK

W -16 A 2.67 km, 13 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Kristine Brunere 468108 37:14
2 Sandra Ivanková TKE0253 Klub OB ATU Košice 41:55 + 4:41
3 Pataki Virag Lara 480568 47:02 + 9:48
4 Viktória Kostercová SKS0251 Športový klub Sandberg 59:17 + 22:03
5 Markéta Bečvářová 475176 61:30 + 24:16
6 Michaela Mozolíková SPE0254 Klub OB Sokol Pezinok 65:35 + 28:21
7 Katarína Palusková FBA0251 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 80:38 + 43:24

W -18 A 3.25 km, 11 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tereza Kosová 37:48
2 Rozárka Vejražková 469689 39:45 + 1:57
3 Monika Lambeva 468982 41:39 + 3:51
4 Kateřina Karbusová 475186 44:50 + 7:02
5 Elizabete Vimba 478555 49:57 + 12:09
6 Barbora Matějková 469693 52:58 + 15:10
7 Barbora Simsova 455207 63:08 + 25:20
8 Markéta Staňková 454853 64:22 + 26:34
9 Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 83:44 + 45:56
10 Tereza Houserová 475185 109:06 + 71:18
11 Dominika Kahudová 479496 113:09 + 75:21
Gabriela Winzigová 475188 DNF

W 21- E 4.20 km, 14 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Klára Procházková 474367 40:31
2 Karolína Šiková 453244 41:07 + 0:36
3 Petra Aschermannová 475230 41:47 + 1:16
4 Martina Tichovska 468734 42:59 + 2:28
5 Tereza Odehnalová 466752 45:36 + 5:05
6 Tereza Novakova 469247 46:10 + 5:39
7 Klára Žaloudková 453252 46:33 + 6:02
8 Gabriela Hiršová 466750 47:26 + 6:55
9 Nikola Kochova 473692 47:40 + 7:09
10 Lucie Benesova 450840 53:04 + 12:33
11 Kjersti Westin 463914 53:49 + 13:18
12 Barbora Svobodová 480706 54:31 + 14:00
13 Ľudmila Sokolová KYS9451 Klub OB Kysak 55:46 + 15:15
14 Réka Dalida Pataki 480567 59:35 + 19:04
15 Kristína Krajčíková TKE9254 Klub OB ATU Košice 59:46 + 19:15
16 Emilie Westin 463912 63:16 + 22:45
17 Katarína Kotrlová SKS9051 Športový klub Sandberg 68:18 + 27:47
18 Svitlana Kobets 476677 77:00 + 36:29

W 21- B 2.67 km, 13 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Štěpánka Kosová 474365 36:05
2 Eva Lepšíková 458401 38:31 + 2:26
3 Soňa Beržinská 466681 39:07 + 3:02
4 Markéta Uhnavá 474971 40:02 + 3:57
5 Michaela Procházková 466868 40:24 + 4:19
6 Zuzana Klimplová 472598 41:44 + 5:39
7 Simona Zavadilová 473229 42:38 + 6:33
8 Jana Kotrlová VZA8952 Slávia Žilinská univerzita Žilina 47:15 + 11:10
9 Petra Jirková 468912 62:12 + 26:07
10 Eva Svihovska 461643 64:14 + 28:09
11 Klara Zeman 468881 68:59 + 32:54
12 Nicole Lipková TKE9453 Klub OB ATU Košice 69:14 + 33:09
13 Alise Klovstad 460704 76:36 + 40:31
14 Malena Hesping 478686 80:20 + 44:15
15 Kamila Mesiarkinová ASU8282 86:26 + 50:21

W 35- A 3.25 km, 11 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Veronika Ptackova 460710 40:16
2 Eva Pekárková 465770 41:52 + 1:36
3 Martina Bialeková EBB7351 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 46:45 + 6:29
4 Jana Monro 469058 47:10 + 6:54
5 Elena Dimirtova 468975 47:43 + 7:27
6 Hana Mašláňová 465766 48:19 + 8:03
7 Jana Bartalošová 456156 54:04 + 13:48
8 Petra Huszár 467889 57:20 + 17:04
9 Věra Slováčková 465773 70:09 + 29:53
10 Ľubomíra Ježíková SPE83AA Klub OB Sokol Pezinok 98:39 + 58:23
Michaela Zedníčková SPE8253 Klub OB Sokol Pezinok DISK

W 40- A 2.95 km, 12 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lenka Kamenicka 460474 30:19
2 Zanda Abzalone 468107 31:38 + 1:19
3 Ieva Godina 479955 33:37 + 3:18
4 Jindriska Milanova 450226 39:29 + 9:10
5 Ivana Knaupova 466170 41:55 + 11:36
6 Jana Simsova 455208 42:15 + 11:56
7 Petra Rozkova 459729 42:23 + 12:04
8 Zdeňka Kubečková 468925 44:23 + 14:04
9 Soňa Ondrejková VZA7451 Slávia Žilinská univerzita Žilina 45:14 + 14:55
10 Petra Novotná 473969 50:22 + 20:03
11 Virág Benedek 467888 51:33 + 21:14
12 Alena Nováková 454275 59:37 + 29:18
13 Olga Chubarkova 466229 67:58 + 37:39
14 Mátyásné Paskuj 468944 88:23 + 58:04
15 Katarína Kováčová VBA7451 ŠK VAZKA Bratislava 102:00 + 71:41
Eva Haberkorne-Vimba 478554 DNF

W 45- A 2.59 km, 13 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Dagmar Podmolíková 471844 28:55
2 Marie Dulovcová 450597 35:52 + 6:57
3 Šárka Kašparová 472096 37:29 + 8:34
4 Soňa Horká 476252 38:35 + 9:40
5 Alena Rusinova 467174 38:40 + 9:45
6 Ivana Kunzová 450984 39:09 + 10:14
7 Eva Horčičková 469059 40:26 + 11:31
8 Maria Manova 479707 41:48 + 12:53
9 Marcela Stankova 454852 42:29 + 13:34
10 Lenka Westin 463915 48:34 + 19:39
11 Ivana Landovská 475238 49:47 + 20:52
12 Bibiana Perátová KYS7252 Klub OB Kysak 50:06 + 21:11
13 Iva Pechova 473886 50:27 + 21:32
14 Martina Brém Knorová ZMT7151 Klub OB Martin 63:36 + 34:41
15 Zuzana Šipošová SPE7351 Klub OB Sokol Pezinok 112:02 + 83:07

W 50- A 2.59 km, 13 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Martina Zalabová 452910 46:41
2 Dagmar Nozkova 469249 51:47 + 5:06
3 Ágnes Lukácsi 479799 53:45 + 7:04
4 Hilde Kl?vstad 460610 55:29 + 8:48
5 Eva Roudná 467012 68:30 + 21:49
6 Anna Mária Jergušová TKE6651 Klub OB ATU Košice 115:20 + 68:39

W 55- A 2.53 km, 13 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jana Davi ZMT6151 Klub OB Martin 38:22
2 Jitka Hanušová 465257 44:07 + 5:45
3 Monika Krejcikova 455676 47:04 + 8:42
4 Vladislava Troupová 450599 49:00 + 10:38
5 Heidy Corrodi 468231 50:13 + 11:51
6 Iva Hrabicová 468204 51:01 + 12:39
7 Luise Oswald 473740 60:01 + 21:39
8 Darja Kovaříčková 450598 60:16 + 21:54
9 Rusalina Stefanova 468984 64:37 + 26:15
10 Cvetanka Dobreva 468980 75:45 + 37:23

M 65- A 2.53 km, 13 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 47:19
2 Stanislav Novotný 468196 47:30 + 0:11
3 Dobri Dobrev 468979 49:46 + 2:27
4 Igor Roháč TKE4301 Klub OB ATU Košice 51:05 + 3:46
5 Eduard Weiszer TKE5301 Klub OB ATU Košice 52:29 + 5:10
6 Václav Farář 466864 54:07 + 6:48
7 Břetislav Ševčík 468200 88:11 + 40:52

W 60- A 2.53 km, 13 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Anna Stackeova 455679 48:43
2 Helena Jahnova 455674 60:27 + 11:44
3 Angela Maľarová TKE5752 Klub OB ATU Košice 66:35 + 17:52
4 Jiřina Novotná 466865 70:15 + 21:32

M 70- A 2.21 km, 10 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ľudovít Šmelík RBA4301 TJ Rapid Bratislava 34:54
2 Wilhelm Grabenhofer 473737 35:52 + 0:58
3 Mykola Sonin 473730 38:57 + 4:03
4 András Zánkay 481065 40:50 + 5:56
5 Mincho Minev 468983 43:00 + 8:06
6 Josef Graf 473738 44:47 + 9:53
7 Robert Benedek 473736 47:13 + 12:19
8 Gerfried Hoch 466370 49:58 + 15:04
9 Josef Kaspar 472932 57:19 + 22:25

M -10 C 1.80 km, 6 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 David Pekárek 465767 16:24
2 Ivo Křížek 460917 19:23 + 2:59
3 Andrej Havlík SPE0901 Klub OB Sokol Pezinok 26:36 + 10:12
4 Ondřej Štěpánek 468733 26:47 + 10:23
5 Tadeáš Šmahel 475187 28:32 + 12:08
Ondřej Slováček 465771 DISK

M -10 R 1.80 km, 6 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Vilém Křížek 29:43
2 Zhivomir Dimitrov 468977 31:10 + 1:27
3 Michal Novák 454273 32:47 + 3:04
4 Radek Kučerka 466143 35:12 + 5:29
5 Lukáš Dávidík BBA14AA KOBRA Bratislava 35:13 + 5:30
6 Prokop Mašláň 465764 38:48 + 9:05
7 Peter Babiak 471734 42:03 + 12:20
8 Adam Pikulík 480661 58:31 + 28:48

W -10 C 1.80 km, 6 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jana Knaup 466168 17:53
2 Hana Šipošová SPE0951 Klub OB Sokol Pezinok 20:13 + 2:20
3 Julie Ptackova 460709 24:15 + 6:22
4 Ema Mašláňová 465765 27:45 + 9:52
5 Tereza Ester Kamenicka 460475 35:42 + 17:49
6 Nela Vlková 465777 52:01 + 34:08

W -10 R 1.80 km, 6 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Annabel Zeman 468880 32:13
2 Lucia Kováčová VBA10AA ŠK VAZKA Bratislava 33:19 + 1:06
3 Adéla Kučerková 466144 36:31 + 4:18
4 Eli Dimitrova 468978 41:07 + 8:54
5 Katerina Redlichova 461574 45:05 + 12:52
6 Gabriela Jergus 479442 52:23 + 20:10
Zuzana Šimonová 456411 DISK

N 1.94 km, 8 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Katarína Pajtášová SKS0152 Športový klub Sandberg 27:52
2 Lenka Jančíková 33:13 + 5:21
3 Marjo Poulissen 480654 45:15 + 17:23
4 Jakub Vlk 465775 47:46 + 19:54
5 Katarína Perátová KYS0251 Klub OB Kysak 49:12 + 21:20
6 Diana Conceiç?o 474006 50:33 + 22:41
7 Oleg Rosiar 62:30 + 34:38
8 Manuela Peneder 63:08 + 35:16
Dávid Cisár DISK
Andrea Porubská TNR7651 ŠK Triturus Nitra DISK

K3 3.08 km, 12 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Dmytro Kulikov 473728 61:17
2 Oleksandr Serhieiev 473729 62:47 + 1:30
3 Štefan Mihalič TKE0002 Klub OB ATU Košice 106:08 + 44:51
4 Petr Vlk 465776 113:48 + 52:31
5 Sergii Kryvoruchko 473727 114:59 + 53:42
6 Terézia Knorová ZMT9852 Klub OB Martin 121:03 + 59:46
Matúš Porubčan KYS89AA Klub OB Kysak DISK

W 65- A 2.21 km, 10 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Viola Juhasová ZMT5251 Klub OB Martin 52:44
2 Ludmila Novotná 468195 72:05 + 19:21
3 Jarmila Lohrová 466510 73:25 + 20:41

W -20 A 3.25 km, 11 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Klára Odehnalová 466751 40:08
2 Ivana Boková 441905 54:13 + 14:05
3 Aneta Nechutová 467916 92:47 + 52:39

M 21- D 2.56 km, 10 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Andrej Petrinec RBA8903 TJ Rapid Bratislava 40:50
2 Michal Tomašovič SPE8902 Klub OB Sokol Pezinok 46:28 + 5:38
3 Mátyás Paskuj 468943 49:34 + 8:44
4 Štefan Ivanko TKE8602 Klub OB ATU Košice 55:20 + 14:30
5 Jiří Šafek 474983 56:52 + 16:02
6 Jan Karlik 464050 58:52 + 18:02

Open S 2.41 km, 11 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Robert Monro 469060 37:27
2 Martin Farenfield 39:58 + 2:31
3 Ermina Farenfield 65:31 + 28:04
Tereza Fialová 474758 DNF

Open L 5.04 km, 17 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Martin Kaplan 453249 77:57
2 Jan Rusin 467173 83:43 + 5:46
3 Ján Mazák 467237 106:05 + 28:08
Berenika Kucerova 471595 DNF
Jan Josl 474734 DNF