Výsledky

Preteky: Zimný Sporko, 3. kolo oblastného rebríčka Západnej oblasti SZOŠ 2018

Etapa: Zimný Sporko, 3. kolo oblastného rebríčka Západnej oblasti SZOŠ 2018 - E1 (10.02.2018)

Kategórie

M -10      W -10      M -12      W -12      M -14      W -14      M -16      W -16      M -18      W -18      M 19-      W 19-      M 40-      W 40-      M 55-      W 55-      Open       N          RD        

M -10

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ondra Gregor 6:50
2 Daniel Ondovčík SPE0801 Klub OB Sokol Pezinok 6:57 + 0:07
3 Andrej Havlík SPE0901 Klub OB Sokol Pezinok 7:28 + 0:38
4 Stančík Branislav 7:46 + 0:56
5 Jakabovič Juraj 7:47 + 0:57
6 Ján Dokupil SKS0801 Športový klub Sandberg 8:43 + 1:53
7 Patrik Gross SKS09AD Športový klub Sandberg 10:14 + 3:24
8 Filip Máj SPE09AD Klub OB Sokol Pezinok 16:33 + 9:43
9 Timotej Janota FBA0901 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 28:32 + 21:42
Maximilián Janota FBA0701 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DISK
Slatinský Maximilián DISK

W -10

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Diana Brňáková SKS0952 Športový klub Sandberg 6:59
2 Lucia Vorlíčková SKS0851 Športový klub Sandberg 7:00 + 0:01
3 Hana Šipošová SPE0951 Klub OB Sokol Pezinok 7:35 + 0:36
4 Adela Rohaľová SKS0852 Športový klub Sandberg 7:54 + 0:55
5 Veronika Bobovská SPE1051 Klub OB Sokol Pezinok 8:49 + 1:50
6 Volkova Maja 9:04 + 2:05
Valyavka Viktoriya DNS

M -12

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tomáš Syrový SPE0601 Klub OB Sokol Pezinok 17:24
2 Jakub Brňák SKS0701 Športový klub Sandberg 18:03 + 0:39
3 Eli Valach SPE0703 Klub OB Sokol Pezinok 18:47 + 1:23
4 Ondrej Kováč VBA0601 ŠK VAZKA Bratislava 20:27 + 3:03
5 Michal Zedníček SPE0603 Klub OB Sokol Pezinok 23:28 + 6:04
6 Tristan Sýkora FBA0602 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 23:43 + 6:19
7 Maksym Volkov VZA0701 TJ Slávia Žilinská univerzita Žilina 24:11 + 6:47
8 Daniel Šmelík RBA0702 TJ Rapid Bratislava 24:36 + 7:12
9 Lukáš Kapusta SPE0602 Klub OB Sokol Pezinok 28:41 + 11:17
10 Michal Dolný SPE0706 Klub OB Sokol Pezinok 30:05 + 12:41
11 Ondrej Jendek SPE0704 Klub OB Sokol Pezinok 31:21 + 13:57
12 Dyttert Ondrej 37:04 + 19:40
13 Maroš Golian FBA0702 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 41:12 + 23:48
14 Kováč Tomáš 44:50 + 27:26
15 Prutkay Patrik SKS07AE Športový klub Sandberg 52:46 + 35:22

W -12

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lucia Šipošová SPE0654 Klub OB Sokol Pezinok 18:33
2 Kristína Toporová SPE0751 Klub OB Sokol Pezinok 21:52 + 3:19
3 Zora Baloghová SKS0751 Športový klub Sandberg 22:58 + 4:25
4 Lea Kotuliaková FBA0751 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 23:58 + 5:25
5 Vančíková Andrea 43:51 + 25:18
Hana Eliášová RBA0651 TJ Rapid Bratislava DISK

M -14

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 18:03
2 Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg 20:14 + 2:11
3 Šimon Šipoš SPE0406 Klub OB Sokol Pezinok 27:29 + 9:26
4 Viktor Kotuliak FBA0401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 28:25 + 10:22
5 Filip Bukovac FBA0501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 30:09 + 12:06
6 Tomáš Kasza FBA0503 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 32:50 + 14:47
7 Filip Prutkay SKS04AD Športový klub Sandberg 35:42 + 17:39
8 Samuel Hostačný SPE0501 Klub OB Sokol Pezinok 35:50 + 17:47
9 Molnár Vladimír 46:12 + 28:09
10 Adam Novosad FBA0506 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 47:21 + 29:18
11 Ján Koman FBA0504 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 68:37 + 50:34
Daniel Dokupil SKS0502 Športový klub Sandberg DISK

W -14

M -16

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tibor Fedor SPE0303 Klub OB Sokol Pezinok 18:22
2 Tomáš Šipoš SPE0311 Klub OB Sokol Pezinok 19:55 + 1:33
3 Maximilián Kubik RBA0303 TJ Rapid Bratislava 20:57 + 2:35
4 Nicholas Ditri SPE0304 Klub OB Sokol Pezinok 23:07 + 4:45
5 Oliver Lago VBA0301 ŠK VAZKA Bratislava 30:11 + 11:49
6 Samuel Dokupil SKS0304 Športový klub Sandberg 30:50 + 12:28
7 Matej Navrátil VBA0201 ŠK VAZKA Bratislava 34:14 + 15:52
8 Michal Pajtáš SKS0306 Športový klub Sandberg 39:32 + 21:10
9 Vizner Martin 41:37 + 23:15
10 Michal Balogh SKS0301 Športový klub Sandberg 50:08 + 31:46
11 Tomáš Tvrdý SKS0201 Športový klub Sandberg 51:05 + 32:43
12 Timotej Lučenič SPE0313 Klub OB Sokol Pezinok 66:51 + 48:29
Adam Paško RBA0301 TJ Rapid Bratislava DNS

W -16

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Viktória Kostercová SKS0251 Športový klub Sandberg 28:21
2 Nina Kutišová SPE0353 Klub OB Sokol Pezinok 29:05 + 0:44
3 Katarína Palusková FBA0251 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 42:19 + 13:58
4 Hana Kniebüglová BBA0251 KOBRA Bratislava 65:22 + 37:01
Michaela Patassiová FBA0252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DISK

M -18

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Matej Kukurugya SKS0103 Športový klub Sandberg 29:07
2 Michal Schenk RBA0201 TJ Rapid Bratislava 34:18 + 5:11
3 Matúš Topor SPE0102 Klub OB Sokol Pezinok 34:19 + 5:12
4 Matej Pätoprstý SPE0001 Klub OB Sokol Pezinok 40:14 + 11:07
5 Matúš Balogh SKS0101 Športový klub Sandberg 43:00 + 13:53
6 Jakub Ďuriš RBA0103 TJ Rapid Bratislava 43:31 + 14:24
7 Nemček Krištof 74:25 + 45:18

W -18

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Adéla Navrátilová VBA0251 ŠK VAZKA Bratislava 33:34
2 Veronika Jánošová SKS0151 Športový klub Sandberg 38:42 + 5:08
3 Katarína Pajtášová SKS0152 Športový klub Sandberg 62:56 + 29:22

M 19-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Filip Kubina SKS8901 Športový klub Sandberg 30:26
2 Maroš Bukovac FBA7601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 31:52 + 1:26
3 Matej Müller VBA9601 ŠK VAZKA Bratislava 32:16 + 1:50
4 Matúš Šimo SPE0107 Klub OB Sokol Pezinok 33:53 + 3:27
5 Miroslav Papuga TKE9002 Klub OB Akademik TU Košice 34:02 + 3:36
6 Dominic Ditri SPE0002 Klub OB Sokol Pezinok 34:27 + 4:01
7 Roman Kučera TKE8301 Klub OB Akademik TU Košice 36:48 + 6:22
8 Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 37:00 + 6:34
9 Juraj Šmelík RBA6603 TJ Rapid Bratislava 37:41 + 7:15
10 Dominik Lovás RBA9902 TJ Rapid Bratislava 38:00 + 7:34
11 Olexander Volkov VZA8002 TJ Slávia Žilinská univerzita Žilina 39:28 + 9:02
12 Christián Heffner SPE9801 Klub OB Sokol Pezinok 42:41 + 12:15
13 Miroslav Lago VBA7601 ŠK VAZKA Bratislava 42:45 + 12:19
14 Tomáš Sokolík SPE9109 Klub OB Sokol Pezinok 43:59 + 13:33
15 Miroslav Tauber SSN9301 KOB Čingov Spišská Nová Ves 45:19 + 14:53
16 Vladislav Janota FBA7903 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 46:51 + 16:25
17 Anton Kniebügl BBA6401 KOBRA Bratislava 47:04 + 16:38
18 Ján Štubňa RBA5803 TJ Rapid Bratislava 47:07 + 16:41
19 Peter Karch SPE9112 Klub OB Sokol Pezinok 48:12 + 17:46
20 Marek Urban SKS7401 Športový klub Sandberg 54:21 + 23:55
21 Philip Stubna RBA9304 TJ Rapid Bratislava 63:38 + 33:12
22 Michal Tomašovič SPE8902 Klub OB Sokol Pezinok 66:38 + 36:12
23 Adam Navrátil VBA9901 ŠK VAZKA Bratislava 73:58 + 43:32
Martin Bejdák RBA9605 TJ Rapid Bratislava DISK
Michal Pavlik 01C90AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos DISK
Dušan Furucz FBA7101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DNS
Peter Mlynárik VBA6501 ŠK VAZKA Bratislava DNS
Michal Spišiak FBA7902 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DNS

W 19-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tamara Miklušová RBA0252 TJ Rapid Bratislava 28:10
2 Tereza Miklušová RBA9952 TJ Rapid Bratislava 29:22 + 1:12
3 Katarína Kotrlová SKS9051 Športový klub Sandberg 32:04 + 3:54
4 Lenka Jablonovská SPE9063 Klub OB Sokol Pezinok 36:30 + 8:20
5 Dorota Šmelíková RBA0251 TJ Rapid Bratislava 37:01 + 8:51
6 Simone Skrucana 01C91AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 37:35 + 9:25
7 Katarína Papugová TKE9255 Klub OB Akademik TU Košice 39:19 + 11:09
8 Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 39:57 + 11:47
9 Magdaléna Hrabošová FBA0052 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 40:21 + 12:11
10 Lucia Ondovčíková SPE0051 Klub OB Sokol Pezinok 40:32 + 12:22
11 Ľubica Toporová SPE7552 Klub OB Sokol Pezinok 43:51 + 15:41
12 Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 44:29 + 16:19
13 Alena Bukovacová FBA7451 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 45:08 + 16:58
14 Katarína Sýkorová FBA8253 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 50:07 + 21:57
15 Michaela Zedníčková SPE8253 Klub OB Sokol Pezinok 60:15 + 32:05
16 Ľubomíra Ježíková SPE83AA Klub OB Sokol Pezinok 68:46 + 40:36

M 40-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Rostislav Navrátil VBA6601 ŠK VAZKA Bratislava 26:02
2 Martin Borský FBA7704 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 26:27 + 0:25
3 Peter Spakovszky 01N76AA (HUN) Spaki Running Team 28:48 + 2:46
4 Milan Kováč VBA7101 ŠK VAZKA Bratislava 29:02 + 3:00
5 Rastislav Dokupil SKS74AA Športový klub Sandberg 32:38 + 6:36
6 Rudolf Brídzik SKS7001 Športový klub Sandberg 33:43 + 7:41
7 Šimoník Milan 33:53 + 7:51
8 Štefan Brňák SKS7601 Športový klub Sandberg 36:07 + 10:05
9 Ivan Kotuliak FBA7402 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 37:11 + 11:09
10 Michal Patassi FBA6901 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 37:28 + 11:26
11 Peter Vorlíček SKS7501 Športový klub Sandberg 38:40 + 12:38
12 Róbert Schenk RBA6802 TJ Rapid Bratislava 42:08 + 16:06
13 Šipoš Marián 42:19 + 16:17
14 Ladislav Kasza FBA7102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 42:59 + 16:57
15 Emil Kukurugya SKS66AA Športový klub Sandberg 43:37 + 17:35
16 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 49:00 + 22:58
17 Roman Kučera PEZ6401 Klub OB AŠK Pezinok 56:38 + 30:36
18 Richard Balogh SKS6901 Športový klub Sandberg 63:42 + 37:40
Marko Paško RBA7001 TJ Rapid Bratislava DNS

W 40-

M 55-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava 32:22
2 Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 35:12 + 2:50
3 Ján Mižúr FBA5501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 37:40 + 5:18
4 Jozef Fekiač VBA5801 ŠK VAZKA Bratislava 38:41 + 6:19
5 Miloš Paulo SPE6301 Klub OB Sokol Pezinok 40:26 + 8:04
6 Vladimír Grauzel FBA5101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 45:46 + 13:24
7 Pavelek Viktor 50:50 + 18:28
8 Viktor Mikluš FBA5201 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 50:58 + 18:36
9 Pavol Poláček SPE5501 Klub OB Sokol Pezinok 51:15 + 18:53
10 Ján Nebeský FBA4101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 72:34 + 40:12
11 Štefan Noga SPE5402 Klub OB Sokol Pezinok 87:38 + 55:16

W 55-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 34:17
2 Darina Poláčková SPE5852 Klub OB Sokol Pezinok 42:36 + 8:19
3 Mária Fekiačová VBA5851 ŠK VAZKA Bratislava 44:03 + 9:46
4 Katarína Daříčková FBA5551 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 44:13 + 9:56
5 Eva Králová VBA4751 ŠK VAZKA Bratislava 56:30 + 22:13
6 Jela Navrátilová VBA4451 ŠK VAZKA Bratislava 77:12 + 42:55
Marie Fraňová SPE5051 Klub OB Sokol Pezinok DISK
Marta Brzová SPE5351 Klub OB Sokol Pezinok DISK

Open

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Monika Babiaková 01M75AA Sokol Pezinok 21:57
2 Gulai Imrich 30:05 + 8:08
3 Ondra František 32:10 + 10:13
4 Vrábeľ René 32:50 + 10:53
5 Barbora Ujvári 01R81AA JOTA 35:46 + 13:49
6 Barbora Grossová SKS80AB Športový klub Sandberg 38:03 + 16:06
7 Charvát Tomáš 38:15 + 16:18
8 Lea Simaichlová FBA8255 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 39:11 + 17:14
9 Marek Koman FBA7905 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 40:42 + 18:45
10 Oblog Yuriy 41:12 + 19:15
11 Tibor Novosad FBA7103 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 42:48 + 20:51
12 Lenka Paulová SPE8852 Klub OB Sokol Pezinok 51:19 + 29:22
13 Barbora Chorvátová SPE9052 Klub OB Sokol Pezinok 53:25 + 31:28
14 Ida Herna FBA7253 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 55:15 + 33:18
15 Lovásová Alžbeta 72:50 + 50:53
16 Lukáš Lovás 01C18AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 78:07 + 56:10
Matúš Kosa VBA8204 ŠK VAZKA Bratislava DISK
Linda Horná 01C79AB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos DNS
Marián Mališ 01D69AA TJ Ioan 1209 DNS

N

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Herndlhofer Jana 29:36
2 Václavová Natália 32:18 + 2:42
3 Gulai Katarína 40:20 + 10:44
4 Braňo Slezák 01C80AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 52:32 + 22:56
5 Ingrid Valachová SPE6752 Klub OB Sokol Pezinok 57:47 + 28:11
Branislav Kendra FBA17AA TJ Slávia Farmaceut Bratislava DNS
Kníž Peter DNS

RD

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ujvári Krištof 8:49
2 Václav Jonáš 9:14 + 0:25
3 Slatinský Alexander 9:31 + 0:42
4 Hana Kratka 01C13AB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 9:58 + 1:09
5 Jakabovič Ondrej 9:59 + 1:10
6 Nina Slezáková 01C08AB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 10:13 + 1:24
7 Hana Máčajová 01C11AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 10:23 + 1:34
8 Šabo Marek 10:34 + 1:45
9 Alex Luis Šutka SKS09AE Športový klub Sandberg 10:45 + 1:56
10 Dorota Zúbeková FBA1151 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 10:51 + 2:02
11 Václavová Nela 11:09 + 2:20
12 Teodorka Mravíková SKS0752 Športový klub Sandberg 11:17 + 2:28
13 Hana Zúbeková FBA0952 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 11:18 + 2:29
14 Lucia Kováčová VBA10AA ŠK VAZKA Bratislava 11:28 + 2:39
15 Zorka Slezáková 01C10AC Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 11:33 + 2:44
16 Ježík Viktor 12:27 + 3:38
17 Boris Kocúr FBA1004 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 12:28 + 3:39
18 Nela Bobovská SPE1351 Klub OB Sokol Pezinok 13:10 + 4:21
19 Juliana Szlováková 01C10AB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 13:18 + 4:29
20 Lukáš Jurčík 01C13AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 15:45 + 6:56
21 Lukáš Bukovác FBA1002 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 16:20 + 7:31
22 Peter Kotuliak FBA1003 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 16:27 + 7:38
23 Ondrová Alžbeta 19:42 + 10:53
24 Herndlhofer Oliver 20:22 + 11:33
25 Barbora Kocúrová FBA1251 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 20:26 + 11:37
26 Alan Sýkora FBA1202 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 35:14 + 26:25
27 Mikuláš Šabo RBA7820 TJ Rapid Bratislava 41:46 + 32:57
Chrenková Lara DISK
Chrenková Lenka DISK
Ema Jonášová SKS0951 Športový klub Sandberg DISK
Marek Jurčík 01C14AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos DNS
Filip Kníž 01C08AC Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos DNS
Natália Styková FBA1051 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DNS