Výsledky

Preteky: Štúrov Bajúz, Majstrovstvá ZO SZOŠ v dennom OB na dlhej trati, 11. kolo Sanasport Cup 2018

Etapa: Majstrovstvá oblasti Západ na dlhej trati - E1 (17.11.2018)

Kategórie

M -10      M -12      M -14      M -16      M -18      M 19-      M 40-      M 55-      W -10      W -12      W -14      W -16      W -18      W 19-      W 40-      W 55-      Open       Nábor     RD        

M -10 0.10 km / 2300 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ján Dokupil SKS0801 Športový klub Sandberg 34:30
2 Andrej Havlík SPE0901 Klub OB Sokol Pezinok 34:46 + 0:16
3 Alex Luis Šutka SKS0901 Športový klub Sandberg 36:22 + 1:52
4 Ján Varga SPE Klub OB Sokol Pezinok 40:23 + 5:53
5 Daniel Ondovčík SPE0801 Klub OB Sokol Pezinok 42:26 + 7:56
6 Gregor Ondra SPE08AF Klub OB Sokol Pezinok 44:18 + 9:48
7 Maximilián Slatinsky 01C08AD Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 48:12 + 13:42
8 Branislav Stančík SPE08BA Klub OB Sokol Pezinok 80:46 + 46:16
Filip Kníž 01C08AC Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos DNF

M -12 0.13 km / 3500 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Filip Jančík SPE0604 Klub OB Sokol Pezinok 37:56
2 Eli Valach SPE0703 Klub OB Sokol Pezinok 40:39 + 2:43
3 Daniel Šmelík RBA0702 TJ Rapid Bratislava 41:29 + 3:33
4 Jakub Brňák SKS0701 Športový klub Sandberg 42:25 + 4:29
5 Tomáš Syrový SPE0601 Klub OB Sokol Pezinok 47:17 + 9:21
6 Michal Dolný SPE0706 Klub OB Sokol Pezinok 53:04 + 15:08
7 Leonard Čintala 59:01 + 21:05
8 Matúš Mikloš SPE0702 Klub OB Sokol Pezinok 67:38 + 29:42
9 Michal Zedníček SPE0603 Klub OB Sokol Pezinok 83:12 + 45:16
10 Ján Holman 01C07AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 83:56 + 46:00
11 Ondrej Kováč VBA0601 ŠK VAZKA Bratislava 88:19 + 50:23
12 Prutkay Patrik SKS0703 Športový klub Sandberg 92:12 + 54:16
13 Šimon Boltižiar SPE07AF Klub OB Sokol Pezinok 94:01 + 56:05
14 Jakub Lanátor RBA0701 TJ Rapid Bratislava 96:09 + 58:13
15 Lukáš Kapusta SPE0602 Klub OB Sokol Pezinok 106:45 + 68:49
16 Ondrej Jendek SPE0704 Klub OB Sokol Pezinok 111:12 + 73:16
17 Damián Dojčar SPE07BB Klub OB Sokol Pezinok 112:48 + 74:52

M -14 0.16 km / 3900 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 26:39
2 Šimon Šipoš SPE0406 Klub OB Sokol Pezinok 28:27 + 1:48
3 Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg 31:12 + 4:33
4 Filip Bukovac FBA0501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 37:31 + 10:52
5 Jakub Mozolík SPE0502 Klub OB Sokol Pezinok 38:38 + 11:59
6 Tomáš Kasza FBA0503 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 42:55 + 16:16
7 Michal Urban SKS0401 Športový klub Sandberg 45:59 + 19:20
8 Daniel Dokupil SKS0502 Športový klub Sandberg 48:29 + 21:50
9 Filip Prutkay SKS0403 Športový klub Sandberg 49:25 + 22:46
10 Tomáš Zedníček SPE0405 Klub OB Sokol Pezinok 50:01 + 23:22
11 Martin Hrdlička SPE04AE Klub OB Sokol Pezinok 69:48 + 43:09
12 Marek Dolný SPE Klub OB Sokol Pezinok 86:16 + 59:37
Marek Kováč TNR0401 ŠK Triturus Nitra DISK

M -16 0.25 km / 5500 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tomáš Šipoš SPE0311 Klub OB Sokol Pezinok 36:19
2 Martin Knor ZMT0201 Klub OB Martin 41:26 + 5:07
3 Maximilián Kubik RBA0303 TJ Rapid Bratislava 42:05 + 5:46
4 Tomáš Jurčík VZA0301 Slávia Žilinská univerzita Žilina 53:14 + 16:55
5 Oliver Lago VBA0301 ŠK VAZKA Bratislava 54:33 + 18:14
6 Samuel Dokupil SKS0304 Športový klub Sandberg 58:39 + 22:20
7 Stanislav Kuník SPE0305 Klub OB Sokol Pezinok 114:20 + 78:01
Tibor Fedor SPE0303 Klub OB Sokol Pezinok DISK

M -18 0.44 km / 7900 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Matúš Oravec ZMT0101 Klub OB Martin 80:49
2 Matej Urban SKS0102 Športový klub Sandberg 97:41 + 16:52
3 Michal Schenk RBA0201 TJ Rapid Bratislava 148:23 + 67:34
Radoslav Kuník SPE0103 Klub OB Sokol Pezinok DNF

M 19- 0.57 km / 1160 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ondrej Piják BBA8204 KOBRA Bratislava 76:41
2 Medard Féder PEZ0102 Klub OB AŠK Pezinok 82:51 + 6:10
3 Martin Jonáš BBA9601 KOBRA Bratislava 83:51 + 7:10
4 Pavol Bukovac FBA8102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 86:51 + 10:10
5 Matúš Šimo SPE0107 Klub OB Sokol Pezinok 92:42 + 16:01
6 Peter Glončák FBA7901 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 92:54 + 16:13
7 Petr Přikryl 02S67AA (CZE) SK Žabovřesky Brno 93:14 + 16:33
8 Filip Kubina SKS8901 Športový klub Sandberg 93:55 + 17:14
9 Tobiáš Goldschmidt RBA0003 TJ Rapid Bratislava 97:28 + 20:47
10 Peter Mižúr FBA9101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 99:45 + 23:04
11 Adam Jonáš BBA0101 KOBRA Bratislava 123:40 + 46:59
12 Dominik Lovás RBA9902 TJ Rapid Bratislava 124:04 + 47:23
13 Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 124:27 + 47:46
14 Christián Heffner SPE9801 Klub OB Sokol Pezinok 139:46 + 63:05
15 Samuel Imriška 141:45 + 65:04
Július Porubský TNR7301 ŠK Triturus Nitra DISK
Philip Stubna RBA9304 TJ Rapid Bratislava DISK
Juraj Kebis SPE9701 Klub OB Sokol Pezinok DNF
Nikola Perac 06C AUTOLC Wienerwald DNF

M 40- 0.44 km / 7900 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Karol Hierweg BBA5801 KOBRA Bratislava 69:59
2 Radoslav Jonáš SKS6902 Športový klub Sandberg 73:48 + 3:49
3 Tornai Szabolcs 05W HUNTabáni Spartacus 78:45 + 8:46
4 Martin Bednárik CNR7201 ŠK Cart print Nitra 83:07 + 13:08
5 Marian Spišiak SPE7601 Klub OB Sokol Pezinok 87:11 + 17:12
6 Rostislav Navrátil VBA6601 ŠK VAZKA Bratislava 87:19 + 17:20
7 Peter Kníž 88:14 + 18:15
8 Peter Illés BBA7601 KOBRA Bratislava 90:09 + 20:10
9 Marek Urban SKS7401 Športový klub Sandberg 96:58 + 26:59
10 Martin Borský FBA7704 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 97:07 + 27:08
11 Milan Kováč VBA7101 ŠK VAZKA Bratislava 103:53 + 33:54
12 Rastislav Dokupil SKS74AA Športový klub Sandberg 109:11 + 39:12
13 Medard Féder PEZ7303 Klub OB AŠK Pezinok 111:09 + 41:10
14 Peter Jurčík VZA6802 Slávia Žilinská univerzita Žilina 111:23 + 41:24
15 Peter Vorlíček SKS7501 Športový klub Sandberg 112:23 + 42:24
16 Štefan Brňák SKS7601 Športový klub Sandberg 113:34 + 43:35
17 Richard Balogh SKS6901 Športový klub Sandberg 133:45 + 63:46
18 Ladislav Kasza FBA7102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 139:07 + 69:08
Ivan Kotuliak FBA7402 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DISK
Peter Borčin 02U70AA nereg. Klub OB BOR Topoľčianky DISK

M 55- 0.16 km / 3900 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 37:37
2 Jozef Jánoška RBA5902 TJ Rapid Bratislava 40:34 + 2:57
3 Ján Mižúr FBA5501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 42:08 + 4:31
4 Jozef Fekiač VBA5801 ŠK VAZKA Bratislava 42:24 + 4:47
5 Patrick Farelly 06C AUTOLC Wienerwald 44:01 + 6:24
6 Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava 44:05 + 6:28
7 Dušan Rybár RBA6202 TJ Rapid Bratislava 45:02 + 7:25
8 Miloš Paulo SPE6301 Klub OB Sokol Pezinok 45:53 + 8:16
9 František Priesol RBA5901 TJ Rapid Bratislava 48:17 + 10:40
10 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 49:20 + 11:43
11 Milan Fiala 51:28 + 13:51
12 Ján Štubňa RBA5803 TJ Rapid Bratislava 52:16 + 14:39
13 Vladimír Grauzel FBA5101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 52:30 + 14:53
14 Viktor Mikluš FBA5201 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 54:23 + 16:46
15 Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 57:35 + 19:58
16 Pavol Poláček SPE5501 Klub OB Sokol Pezinok 57:55 + 20:18

W -10 0.08 km / 1700 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Hana Šipošová SPE0951 Klub OB Sokol Pezinok 17:22
2 Lucia Vorlíčková SKS0851 Športový klub Sandberg 19:10 + 1:48
3 Veronika Bobovská SPE1051 Klub OB Sokol Pezinok 20:10 + 2:48
4 Diana Brňáková SKS0952 Športový klub Sandberg 25:16 + 7:54
5 Viktoriya Valyavka VZA0851 Slávia Žilinská univerzita Žilina 49:26 + 32:04

W -12 0.10 km / 2300 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lucia Šipošová SPE0654 Klub OB Sokol Pezinok 20:45
2 Nina Jurčíková VZA0752 Slávia Žilinská univerzita Žilina 31:42 + 10:57
3 Lea Kotuliaková FBA0751 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 32:32 + 11:47
4 Bianka Dugovičová SPE0653 Klub OB Sokol Pezinok 34:28 + 13:43
5 Kristína Toporová SPE0751 Klub OB Sokol Pezinok 38:46 + 18:01
6 Karolína Klamová SPE06AF Klub OB Sokol Pezinok 56:23 + 35:38
7 Anička Valíčková SPE Klub OB Sokol Pezinok 72:14 + 51:29

W -14 0.13 km / 3500 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Rebecca Herna FBA0553 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 34:36
2 Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 37:37 + 3:01
3 Anamária Šutková SKS0552 Športový klub Sandberg 43:03 + 8:27
4 Klára Fedorová SPE0455 Klub OB Sokol Pezinok 52:01 + 17:25
5 Adriana Repáčová EBB0552 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 55:46 + 21:10
6 Elena Lago VBA0551 ŠK VAZKA Bratislava 65:29 + 30:53
7 Karolína Toporová SPE0452 Klub OB Sokol Pezinok 74:12 + 39:36
Gabriela Ježíková SPE0551 Klub OB Sokol Pezinok DISK
Žofia Kováčová VBA0451 ŠK VAZKA Bratislava DNF

W -16 0.16 km / 3900 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Viktória Kostercová SKS0251 Športový klub Sandberg 34:40
2 Michaela Patassiová FBA0252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 39:32 + 4:52
3 Michaela Mozolíková SPE0254 Klub OB Sokol Pezinok 46:06 + 11:26
4 Eva Ondovčíková SPE0358 Klub OB Sokol Pezinok 47:47 + 13:07
5 Lenka Porubská TNR0451 ŠK Triturus Nitra 51:57 + 17:17
6 Ema Honzírková SKS0351 Športový klub Sandberg 74:11 + 39:31
7 Nina Kutišová SPE0353 Klub OB Sokol Pezinok 75:05 + 40:25

W -18 0.25 km / 5500 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Veronika Jánošová SKS0151 Športový klub Sandberg 58:57
2 Adéla Navrátilová VBA0251 ŠK VAZKA Bratislava 91:12 + 32:15

W 19- 0.44 km / 7900 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Katarína Fedorová SPE7451 Klub OB Sokol Pezinok 82:01
2 Tereza Miklušová RBA9952 TJ Rapid Bratislava 83:39 + 1:38
3 Lenka Jablonovská SPE9063 Klub OB Sokol Pezinok 85:06 + 3:05
4 Alena Bukovacová FBA7451 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 101:37 + 19:36
5 Tamara Miklušová RBA0252 TJ Rapid Bratislava 102:43 + 20:42
6 Ľubica Toporová SPE7552 Klub OB Sokol Pezinok 107:45 + 25:44
7 Monika Molnárová BBA9451 KOBRA Bratislava 112:23 + 30:22
8 Sladjana Perac 06C AUTOLC Wienerwald 120:14 + 38:13
9 Lucia Ondovčíková SPE0051 Klub OB Sokol Pezinok 124:55 + 42:54
10 Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 130:00 + 47:59
11 Katarína Kotrlová SKS9051 Športový klub Sandberg 133:23 + 51:22
12 Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 135:07 + 53:06
13 Hana Šmelíková FBA6951 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 136:12 + 54:11
Ela Sedileková HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica DISK

W 40- 0.25 km / 5500 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Monika Urbanová SKS7751 Športový klub Sandberg 61:07
2 Barbora Šmelíková VBA6951 ŠK VAZKA Bratislava 61:24 + 0:17
3 Barbora Vorlíčková SKS7651 Športový klub Sandberg 62:31 + 1:24
4 Ľubica Slatinská 01C76AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 63:38 + 2:31
5 Kristína Komanová FBA7853 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 66:53 + 5:46
6 Martina Brňáková SKS7752 Športový klub Sandberg 68:29 + 7:22
7 Veronika Prutkayová SKS7852 Športový klub Sandberg 71:48 + 10:41
8 Katarína Lanátorová RBA7856 TJ Rapid Bratislava 83:37 + 22:30
9 Katarína Kováčová VBA7451 ŠK VAZKA Bratislava 99:29 + 38:22
10 Ingrid Kuníková SPE7251 Klub OB Sokol Pezinok 114:37 + 53:30

W 55- 0.13 km / 3500 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Iveta Pijáková SPE6251 Klub OB Sokol Pezinok 37:34
2 Jana Daví 38:06 + 0:32
3 Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 43:52 + 6:18
4 Iva Kumová RBA6252 TJ Rapid Bratislava 45:57 + 8:23
5 Taťjana Jánošková RBA6051 TJ Rapid Bratislava 50:48 + 13:14
6 Darina Poláčková SPE5852 Klub OB Sokol Pezinok 63:22 + 25:48
7 Soňa Kavecká SPE4851 Klub OB Sokol Pezinok 64:19 + 26:45
8 Maya Karovic SPE5851 Klub OB Sokol Pezinok 66:10 + 28:36
9 Mária Fekiačová VBA5851 ŠK VAZKA Bratislava 67:21 + 29:47
10 Marie Fraňová SPE5051 Klub OB Sokol Pezinok 76:29 + 38:55
11 Jela Navrátilová VBA4451 ŠK VAZKA Bratislava 79:19 + 41:45
Katarína Daříčková FBA5551 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DISK

Open 0.16 km / 3900 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Pavol Rybár 36:54
2 Veronika Vachová SPE8551 Klub OB Sokol Pezinok 38:08 + 1:14
3 Martin Čintala 42:06 + 5:12
4 Tomáš Charvát SPE8502 Klub OB Sokol Pezinok 42:31 + 5:37
5 Ján Varga 43:15 + 6:21
6 Tibor Novosad FBA7103 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 43:35 + 6:41
7 Tomáš Jančík SPE7603 Klub OB Sokol Pezinok 43:43 + 6:49
8 Marek Koman FBA7905 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 45:21 + 8:27
9 Lenka Jančíková SPE Klub OB Sokol Pezinok 45:53 + 8:59
10 Jozef Fekiač VBA9101 ŠK VAZKA Bratislava 46:21 + 9:27
11 František Ondra SPE73AE Klub OB Sokol Pezinok 47:38 + 10:44
12 Miroslav Kuník SPE Klub OB Sokol Pezinok 49:42 + 12:48
13 Marek Vaňo SKS79AA Športový klub Sandberg 50:33 + 13:39
14 Martina Holbikova 01C79AD Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 52:08 + 15:14
15 Adam Navrátil VBA9901 ŠK VAZKA Bratislava 52:40 + 15:46
16 Jana Imriška 52:57 + 16:03
17 Ivana Bartalosová SKS78AC Športový klub Sandberg 56:45 + 19:51
18 Martin Németh FBA7802 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 56:56 + 20:02
19 Roman Kučera PEZ6401 Klub OB AŠK Pezinok 58:34 + 21:40
20 matej zenis 01C80AB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 62:07 + 25:13
21 Peter Ferianc 65:03 + 28:09
22 Ľubica Šutková SKS77AB Športový klub Sandberg 71:54 + 35:00
23 Ida Herna FBA7253 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 79:46 + 42:52
24 Jozef Dorozlo 104:04 + 67:10

Nábor 0.10 km / 2300 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Marián Cisár SPE Klub OB Sokol Pezinok 24:31
2 Martin Surovčík VZA Slávia Žilinská univerzita Žilina 33:07 + 8:36
3 Ján Motyčka SPE Klub OB Sokol Pezinok 36:07 + 11:36
4 Iveta Bobovská SPE Klub OB Sokol Pezinok 37:51 + 13:20
5 Ivan Syrový 37:54 + 13:23
6 Vladimír Bobovský SPE75AA Klub OB Sokol Pezinok 39:58 + 15:27
7 Renata Rybarova 1C83AB 41:59 + 17:28
8 Andrea Porubská TNR7651 ŠK Triturus Nitra 42:10 + 17:39
9 Rastislav Ormandy 01C90AB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 42:35 + 18:04
10 Richard Križan 43:53 + 19:22
11 Veronika Fandlová 01C91AD Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 44:46 + 20:15
12 Mária Bellušová SKS74AC Športový klub Sandberg 46:01 + 21:30
13 Ján Nebeský FBA4101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 47:46 + 23:15
14 Edita Máčajová SKS75AB Športový klub Sandberg 48:35 + 24:04
15 Vlasta Kostercová SKS71AA Športový klub Sandberg 50:18 + 25:47
16 Lenka Knížová 01C Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 55:27 + 30:56
17 Radka Repáčová EBB9851 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 56:11 + 31:40
18 Martina Dorozlová SPE Klub OB Sokol Pezinok 57:23 + 32:52
19 Ingrid Valachová SPE6752 Klub OB Sokol Pezinok 58:29 + 33:58
20 Hana Vikárová 78:10 + 53:39
Martin Tomovčík SPE Klub OB Sokol Pezinok DISK
Martina Némethová FBA7854 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DISK
Svetlana Puls 1C72AB DNF

RD 0.08 km / 1700 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Alexander Slatinský 2M11AA 16:52
2 Katka Knížová 01C Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 18:53 + 2:01
3 Lucia Syrová SPE Klub OB Sokol Pezinok 20:26 + 3:34
4 Peter Babiak SPE Klub OB Sokol Pezinok 20:30 + 3:38
5 Michal Surovčík VZA Slávia Žilinská univerzita Žilina 21:05 + 4:13
6 Ivan Križan SPE Klub OB Sokol Pezinok 22:12 + 5:20
7 Adrián Feranc SPE Klub OB Sokol Pezinok 22:24 + 5:32
8 Michal Buriánek 01C11AB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 23:40 + 6:48
9 Nela Bobovská SPE1351 Klub OB Sokol Pezinok 23:54 + 7:02
10 Boris Kocúr FBA1004 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 24:10 + 7:18
11 Lukáš Bukovác FBA1002 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 24:41 + 7:49
12 Teo Martin Németh FBA1005 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 24:42 + 7:50
13 Žofia Fedorová SPE Klub OB Sokol Pezinok 25:01 + 8:09
14 Alexandre Van De Flaes CNR ŠK Cart print Nitra 25:47 + 8:55
15 Jakub Berky 26:32 + 9:40
16 Pavol Rybar 01C Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 26:40 + 9:48
17 Dorota Zúbeková FBA1151 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 26:45 + 9:53
18 Tomáško Cisár SPE Klub OB Sokol Pezinok 27:13 + 10:21
19 Hana Zúbeková FBA0952 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 27:28 + 10:36
20 Anna Holmanova 1C17AA 29:23 + 12:31
21 Zojka Vargová SPE Klub OB Sokol Pezinok 29:24 + 12:32
22 Gwen Van De Flaes CNR ŠK Cart print Nitra 30:43 + 13:51
23 Jakub Kaman 31:04 + 14:12
24 Adam Hunčaga 32:18 + 15:26
25 Kristínka Mozolíková SPE Klub OB Sokol Pezinok 32:19 + 15:27
26 Daniel Bednárik CNR ŠK Cart print Nitra 33:59 + 17:07
27 Matúš Zedníček SPE12AC Klub OB Sokol Pezinok 35:25 + 18:33
28 Lucia Lanátorová RBA1051 TJ Rapid Bratislava 36:08 + 19:16
29 Viktor Ježík SPE12AA Klub OB Sokol Pezinok 36:23 + 19:31
30 Peter Kotuliak FBA1003 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 37:30 + 20:38
31 Šimon Bednárik CNR ŠK Cart print Nitra 38:43 + 21:51
32 Adam Fedor SPE Klub OB Sokol Pezinok 43:58 + 27:06
33 Barbora Kocúrová FBA1251 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 47:27 + 30:35
34 Martin Marian Jánoš SKS1002 Športový klub Sandberg 50:31 + 33:39
35 Ema Jonášová SKS0951 Športový klub Sandberg 52:27 + 35:35
36 Zina Máčajová SKS0954 Športový klub Sandberg 53:23 + 36:31
37 Hana Máčajová SKS1153 Športový klub Sandberg 54:15 + 37:23
38 Alan Sýkora FBA1202 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 86:16 + 69:24