Prihlášky

Preteky: Prvý jarný kufor, 6.kolo SANASPORT Cup 2018 (25.03.2018)

Počet prihlásených: 208

Kategórie

M -10      M -12      M -14      M -16      M -18      M 19-      M 40-      M 55-      N          Open       RD         W -10      W -12      W -14      W -16      W -18      W 19-      W 40-      W 55-     

M -10 (10)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Ján Dokupil SKS0801 Športový klub Sandberg 2079534 Áno 19.03.2018
Alex Luis Šutka SKS0901 Športový klub Sandberg 2079540 Áno 19.03.2018
Patrik Gross SKS0803 Športový klub Sandberg 2114239 Áno 19.03.2018
Ján Varga SPE2009 Klub OB Sokol Pezinok 1407850 Áno 20.03.2018
Michal Čaboun SPE Klub OB Sokol Pezinok 219137 Áno 20.03.2018
Daniel Ondovčík SPE0801 Klub OB Sokol Pezinok 219138 Áno 20.03.2018
Andrej Havlík SPE0901 Klub OB Sokol Pezinok 307272 Áno 20.03.2018
Matej Knapčok SPE0802 Klub OB Sokol Pezinok 2111078 Áno 19.03.2018
Samuel Bobovský SPE0803 Klub OB Sokol Pezinok 1407855 Áno 20.03.2018
Branislav Stančík SPE08BA Klub OB Sokol Pezinok 2111072 Áno 20.03.2018

M -12 (13)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Karol Paluska FBA0601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2078492 Áno 19.03.2018
Tristan Sýkora FBA0602 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2099592 Áno 19.03.2018
Maroš Golian FBA0702 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2095953 Áno 19.03.2018
Martin Németh FBA0603 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2103298 Áno 19.03.2018
Jakub Brňák SKS0701 Športový klub Sandberg 2049999 Áno 19.03.2018
Prutkay Patrik SKS0703 Športový klub Sandberg 2114238 Áno 19.03.2018
Maksym Volkov VZA0701 Slávia Žilinská univerzita 2111798 Áno 21.03.2018
Matúš Mikloš SPE0702 Klub OB Sokol Pezinok 2111076 Áno 20.03.2018
Tomáš Syrový SPE0601 Klub OB Sokol Pezinok 1407857 Áno 20.03.2018
Lukáš Kapusta SPE0602 Klub OB Sokol Pezinok 2111079 Áno 20.03.2018
Michal Zedníček SPE0603 Klub OB Sokol Pezinok 219102 Áno 20.03.2018
Eli Valach SPE0703 Klub OB Sokol Pezinok 2111071 Áno 19.03.2018
Filip Jančík SPE0604 Klub OB Sokol Pezinok 2120014 Áno 20.03.2018

M -14 (13)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Viktor Kotuliak FBA0401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2085594 Áno 19.03.2018
Adam Novosad FBA0506 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2103264 Áno 19.03.2018
Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg 2049991 Áno 19.03.2018
Michal Urban SKS0401 Športový klub Sandberg 2027942 Áno 20.03.2018
Daniel Dokupil SKS0502 Športový klub Sandberg 2079532 Áno 19.03.2018
Oliver Gross SKS0404 Športový klub Sandberg 2079536 Áno 19.03.2018
Filip Prutkay SKS0403 Športový klub Sandberg 2079537 Áno 19.03.2018
Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 1407840 Áno 20.03.2018
Samuel Hostačný SPE0501 Klub OB Sokol Pezinok 406927 Áno 20.03.2018
Andrej Hojko SPE0404 Klub OB Sokol Pezinok 2111091 Áno 19.03.2018
Tomáš Zedníček SPE0405 Klub OB Sokol Pezinok 406970 Áno 20.03.2018
Šimon Šipoš SPE0406 Klub OB Sokol Pezinok 2120012 Áno 19.03.2018
Jakub Mozolík SPE0502 Klub OB Sokol Pezinok 2120018 Áno 20.03.2018

M -16 (11)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Maximilián Kubik RBA0303 TJ Rapid Bratislava 2092468 Áno 22.03.2018
Matej Navrátil VBA0201 ŠK VAZKA Bratislava 232012 Áno 20.03.2018
Oliver Lago VBA0301 ŠK VAZKA Bratislava 307360 Áno 20.03.2018
Michal Balogh SKS0301 Športový klub Sandberg 2028796 Áno 19.03.2018
Samuel Dokupil SKS0304 Športový klub Sandberg 2079531 Áno 19.03.2018
Michal Pajtáš SKS0306 Športový klub Sandberg 2114240 Áno 19.03.2018
Tibor Fedor SPE0303 Klub OB Sokol Pezinok 416725 Áno 20.03.2018
Adam Havlík SPE0201 Klub OB Sokol Pezinok 1407834 Áno 20.03.2018
Stanislav Kuník SPE0305 Klub OB Sokol Pezinok 1407839 Áno 19.03.2018
Tomáš Šipoš SPE0311 Klub OB Sokol Pezinok 2120011 Áno 19.03.2018
Martin Vizner SPE03BF Klub OB Sokol Pezinok 219140 Áno 20.03.2018

M -18 (4)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Michal Schenk RBA0201 TJ Rapid Bratislava 434810 Áno 22.03.2018
Matúš Balogh SKS0101 Športový klub Sandberg 2028797 Áno 19.03.2018
Matej Urban SKS0102 Športový klub Sandberg 2027944 Áno 20.03.2018
Matúš Topor SPE0102 Klub OB Sokol Pezinok 1407849 Áno 19.03.2018

M 19- (16)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Miroslav Papuga TKE9002 Klub OB ATU Košice 886720 Áno 23.03.2018
Dominik Lovás RBA9902 TJ Rapid Bratislava 2045687 Áno 22.03.2018
Martin Bejdák RBA9605 TJ Rapid Bratislava 434830 Áno 22.03.2018
Július Porubský TNR7301 ŠK Triturus Nitra 2045596 Áno 20.03.2018
Juraj Horniak BBA8202 KOBRA Bratislava 307459 Áno 20.03.2018
Marek Urban SKS7401 Športový klub Sandberg 2027943 Áno 20.03.2018
Filip Kubina SKS8901 Športový klub Sandberg 8656707 Áno 19.03.2018
Olexander Volkov VZA8002 Slávia Žilinská univerzita 1301900 Áno 21.03.2018
Ivan Pecník EBB6801 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica Áno 21.03.2018
Martin Orsagh 01C77AB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 2111300 Áno 21.03.2018
Július Jánoška 01C83AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno 21.03.2018
Ján Mazák 01C84AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 2102811 Áno 04.03.2018
Michal Pavelek SPE7902 Klub OB Sokol Pezinok 307293 Áno 20.03.2018
Michal Tomašovič SPE8902 Klub OB Sokol Pezinok 219144 Áno 20.03.2018
Tomáš Sokolík SPE9109 Klub OB Sokol Pezinok 219111 Áno 20.03.2018
Matúš Šimo SPE0107 Klub OB Sokol Pezinok 2088725 Áno 20.03.2018

M 40- (14)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Rostislav Navrátil VBA6601 ŠK VAZKA Bratislava 8655 Áno 20.03.2018
Jozef Paluska FBA7401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2078490 Áno 19.03.2018
Ivan Kotuliak FBA7402 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2078495 Áno 19.03.2018
Richard Balogh SKS6901 Športový klub Sandberg 2027941 Áno 19.03.2018
Peter Vorlíček SKS7501 Športový klub Sandberg 2049993 Áno 19.03.2018
Rastislav Dokupil SKS74AA Športový klub Sandberg 2079533 Áno 19.03.2018
Štefan Brňák SKS7601 Športový klub Sandberg 2049992 Áno 19.03.2018
Medard Féder PEZ7303 Klub OB AŠK Pezinok 7201804 Áno 21.03.2018
Roman Kučera PEZ6401 Klub OB AŠK Pezinok 9753101 Áno 19.03.2018
Peter Barták 01C64AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno 20.03.2018
Jozef Čierny 01C68AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 445618 Áno 20.03.2018
Jaroslav Piják SPE5801 Klub OB Sokol Pezinok 1407868 Áno 20.03.2018
Andrej Mikloš SPE7503 Klub OB Sokol Pezinok 406930 Áno 20.03.2018
Peter Hojko SPE7001 Klub OB Sokol Pezinok 1407847 Áno 19.03.2018

M 55- (9)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Jozef Fekiač VBA5801 ŠK VAZKA Bratislava 2042534 Áno 20.03.2018
Štefan Máj BBA5201 KOBRA Bratislava 533305 Áno 20.03.2018
Ján Mižúr FBA5501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2079503 Áno 19.03.2018
Viktor Mikluš FBA5201 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 406913 Áno 19.03.2018
Ján Nebeský FBA4101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2095951 Áno 19.03.2018
Ivan Repáč EBB5901 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 2102809 Áno 18.03.2018
Pavol Poláček SPE5501 Klub OB Sokol Pezinok 1407867 Áno 02.03.2018
Miloš Paulo SPE6301 Klub OB Sokol Pezinok 46289 Áno 20.03.2018
Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 219143 Áno 20.03.2018

N (11)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Matúš Chudík 01B Krúžok OB na ZŠ Odborárska 2049986 Áno 23.03.2018
Andrea Porubská TNR7651 ŠK Triturus Nitra 406967 Áno 20.03.2018
Martina Némethová FBA7854 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2067244 Áno 19.03.2018
Teodorka Mravíková SKS0752 Športový klub Sandberg 2049982 Áno 19.03.2018
Ľubica Mravíková SKS70AB Športový klub Sandberg 2114237 Áno 19.03.2018
Jana Pecníková EBB6951 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica Áno 21.03.2018
Jana Herndlhofer 01C79BA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno 21.03.2018
Radka Repáčová 01C98AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno 18.03.2018
Ivana Janíčková 01C97AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno 19.03.2018
Kristína Čabounová SPE Klub OB Sokol Pezinok 232070 Áno 20.03.2018
Ingrid Valachová SPE6752 Klub OB Sokol Pezinok 1407863 Áno 19.03.2018

Open (18)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Lubor Illek Krúžok OB na ZŠ Odborárska Áno 20.03.2018
Michal Haman Krúžok OB na ZŠ Odborárska Áno 20.03.2018
Bohanka Zahorjanová Krúžok OB na ZŠ Odborárska Áno 20.03.2018
Peter Porubský TNR0001 ŠK Triturus Nitra 2032166 Áno 20.03.2018
Martin Németh FBA7802 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2095934 Áno 19.03.2018
Ida Herna FBA7253 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2103272 Áno 19.03.2018
Tibor Novosad FBA7103 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2103265 Áno 19.03.2018
Ondrej Bartalos SKS0305 Športový klub Sandberg 2079539 Áno 19.03.2018
Martin Bartalos SKS0601 Športový klub Sandberg 2079538 Áno 19.03.2018
Barbora Grossová SKS80AB Športový klub Sandberg 2118104 Áno 19.03.2018
Lenka Slaná SKS17AD Športový klub Sandberg 2049996 Áno 19.03.2018
René Vrábeľ Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno 21.03.2018
Linda Horná 01C79AB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno 20.03.2018
Ján Varga SPE81BA Klub OB Sokol Pezinok Áno 21.03.2018
Lenka Paulová SPE8852 Klub OB Sokol Pezinok 416538 Áno 20.03.2018
Barbora Chorvátová SPE9052 Klub OB Sokol Pezinok 406928 Áno 20.03.2018
Zuzana Miklošová SPE7652 Klub OB Sokol Pezinok 406924 Áno 20.03.2018
Tomáš Charvát SPE8502 Klub OB Sokol Pezinok 1985804 Áno 23.03.2018

RD (15)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Peter Kotuliak FBA1003 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2088215 Áno 19.03.2018
Teo Martin Németh FBA1005 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2096213 Áno 19.03.2018
Alan Sýkora FBA1202 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2067242 Áno 19.03.2018
Ema Jonášová SKS0951 Športový klub Sandberg 2049987 Áno 19.03.2018
Oliver Herndlhofer 01C12BA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno 21.03.2018
Juliana Szlováková 01C10AB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno 20.03.2018
Zina Máčajová 01C09AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno 17.03.2018
Katarína Jánošková 01C13AC Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno 21.03.2018
Anna Mazáková 01C14AB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 2120073 Áno 17.03.2018
Emma Miklošová SPE Klub OB Sokol Pezinok 2111075 Áno 20.03.2018
Filip Hríbik SPE Klub OB Sokol Pezinok 2111080 Áno 20.03.2018
Zoja Vargová SPE12BA Klub OB Sokol Pezinok Áno 21.03.2018
Nela Bobovská SPE1351 Klub OB Sokol Pezinok 1407837 Áno 20.03.2018
Viktor Ježík SPE12AA Klub OB Sokol Pezinok 1407852 Áno 20.03.2018
Matúš Zedníček SPE12AC Klub OB Sokol Pezinok 416594 Áno 20.03.2018

W -10 (6)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Lucia Vorlíčková SKS0851 Športový klub Sandberg 2049981 Áno 19.03.2018
Maja Volkovova VZA0951 Slávia Žilinská univerzita 502260 Áno 21.03.2018
Viktoriya Valyavka VZA0851 Slávia Žilinská univerzita 502256 Áno 21.03.2018
Jana Pecníková ml EBB09BA TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica Áno 21.03.2018
Hana Šipošová SPE0951 Klub OB Sokol Pezinok 2111074 Áno 19.03.2018
Veronika Bobovská SPE1051 Klub OB Sokol Pezinok 1407856 Áno 20.03.2018

W -12 (4)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Zora Baloghová SKS0751 Športový klub Sandberg 2028798 Áno 19.03.2018
Petra Kurucová SPE0651 Klub OB Sokol Pezinok 1407845 Áno 20.03.2018
Kristína Toporová SPE0751 Klub OB Sokol Pezinok 219131 Áno 19.03.2018
Lucia Šipošová SPE0654 Klub OB Sokol Pezinok 2111073 Áno 19.03.2018

W -14 (14)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Lenka Porubská TNR0451 ŠK Triturus Nitra 7210405 Áno 20.03.2018
Nicole Herna FBA0552 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2104581 Áno 19.03.2018
Rebecca Herna FBA0553 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2104582 Áno 19.03.2018
Martina Vorlíčková SKS0551 Športový klub Sandberg 2049985 Áno 19.03.2018
Katarína Mravíková SKS0451 Športový klub Sandberg 2049983 Áno 19.03.2018
Anamária Šutková SKS0552 Športový klub Sandberg 2049989 Áno 19.03.2018
Adriana Repáčová EBB0552 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 2102852 Áno 18.03.2018
Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok 1407844 Áno 20.03.2018
Karolína Toporová SPE0452 Klub OB Sokol Pezinok 406940 Áno 19.03.2018
Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 1407843 Áno 20.03.2018
Gabriela Ježíková SPE0551 Klub OB Sokol Pezinok 8060806 Áno 20.03.2018
Klára Fedorová SPE0455 Klub OB Sokol Pezinok 1407854 Áno 19.03.2018
Agáta Komanová SPE0553 Klub OB Sokol Pezinok 2111077 Áno 20.03.2018
Bianka Halčínová SPE0554 Klub OB Sokol Pezinok 1407853 Áno 20.03.2018

W -16 (5)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Katarína Palusková FBA0251 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2078491 Áno 19.03.2018
Viktória Kostercová SKS0251 Športový klub Sandberg 2079535 Áno 19.03.2018
Nina Kutišová SPE0353 Klub OB Sokol Pezinok 406925 Áno 19.03.2018
Eva Ondovčíková SPE0358 Klub OB Sokol Pezinok 2111093 Áno 20.03.2018
Michaela Mozolíková SPE0254 Klub OB Sokol Pezinok 2120017 Áno 19.03.2018

W -18 (3)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Adéla Navrátilová VBA0251 ŠK VAZKA Bratislava 307455 Áno 20.03.2018
Tereza Pružincová FBA0053 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2116493 Áno 19.03.2018
Katarína Pajtášová SKS0152 Športový klub Sandberg 2118105 Áno 19.03.2018

W 19- (13)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Tamara Miklušová RBA0252 TJ Rapid Bratislava 8434822 Áno 22.03.2018
Stanislava Ančicová VBA8454 ŠK VAZKA Bratislava 2008512 Áno 23.03.2018
Simone Skrúcaná VBA9151 ŠK VAZKA Bratislava 2110806 Áno 21.03.2018
Katarína Sýkorová FBA8253 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2099593 Áno 19.03.2018
Katarína Kotrlová SKS9051 Športový klub Sandberg 2102783 Áno 19.03.2018
Andrea Poštulková VZA9351 Slávia Žilinská univerzita 7207885 Áno 19.03.2018
Táňa Bednáriková SSN7952 KOB Čingov Spišská Nová Ves 416825 Áno 09.03.2018
Michelle Skrucana 01C91AB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 2110807 Áno 19.03.2018
Ľubica Toporová SPE7552 Klub OB Sokol Pezinok 5576 Áno 19.03.2018
Lucia Ondovčíková SPE0051 Klub OB Sokol Pezinok 2111094 Áno 20.03.2018
Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 338220 Áno 20.03.2018
Ľubomíra Ježíková SPE83AA Klub OB Sokol Pezinok 2120015 Áno 20.03.2018
Michaela Zedníčková SPE8253 Klub OB Sokol Pezinok 2120013 Áno 20.03.2018

W 40- (21)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Hana Šmelíková FBA6951 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2012280 Áno 19.03.2018
Petra Rebrová FBA7252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2092412 Áno 19.03.2018
Petra Kotuliaková FBA7552 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2078494 Áno 19.03.2018
Marta Jonášová SKS6951 Športový klub Sandberg 2049988 Áno 19.03.2018
Hana Baloghová SKS6551 Športový klub Sandberg 2028800 Áno 19.03.2018
Katarína Baľová SKS7551 Športový klub Sandberg 2028799 Áno 19.03.2018
Martina Brňáková SKS7752 Športový klub Sandberg 2049995 Áno 19.03.2018
Ľubica Šutková SKS77AB Športový klub Sandberg 2118101 Áno 19.03.2018
Ivana Bartalosová SKS78AC Športový klub Sandberg 2118103 Áno 19.03.2018
Veronika Prutkayová SKS7852 Športový klub Sandberg 2118102 Áno 19.03.2018
Zuzana Poštulková VZA7051 Slávia Žilinská univerzita 8630 Áno 23.03.2018
Tamara Denysenko VZA6151 Slávia Žilinská univerzita 7200270 Áno 21.03.2018
Ľubica Slatinská 01C76AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 4114241 Áno 20.03.2018
Edita Máčajová 01C75AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno 17.03.2018
Iveta Paulová SPE6751 Klub OB Sokol Pezinok 46288 Áno 20.03.2018
Iveta Pijáková SPE6251 Klub OB Sokol Pezinok 1407866 Áno 20.03.2018
Ingrid Kuníková SPE7251 Klub OB Sokol Pezinok 219136 Áno 19.03.2018
Eva Kurucová SPE7151 Klub OB Sokol Pezinok 1407846 Áno 20.03.2018
Zuzana Šipošová SPE7351 Klub OB Sokol Pezinok 1407860 Áno 19.03.2018
Silvia Kutišová SPE7352 Klub OB Sokol Pezinok 2120016 Áno 19.03.2018
Monika Rigasová SPE7353 Klub OB Sokol Pezinok 1407858 Áno 20.03.2018

W 55- (8)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Mária Fekiačová VBA5851 ŠK VAZKA Bratislava 53793 Áno 20.03.2018
Jela Navrátilová VBA4451 ŠK VAZKA Bratislava 307295 Áno 20.03.2018
Paulína Májová BBA5351 KOBRA Bratislava 533304 Áno 20.03.2018
Katarína Daříčková FBA5551 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 362807 Áno 19.03.2018
Marie Fraňová SPE5051 Klub OB Sokol Pezinok 416515 Áno 20.03.2018
Marta Brzová SPE5351 Klub OB Sokol Pezinok 46298 Áno 20.03.2018
Darina Poláčková SPE5852 Klub OB Sokol Pezinok 1407865 Áno 02.03.2018
Maya Karovic SPE5851 Klub OB Sokol Pezinok 1400941 Áno 20.03.2018