Výsledky

Preteky: Prvý jarný kufor, 6.kolo SANASPORT Cup 2018

Etapa: Prvý Jarný Kufor, 5.kolo Sanasport cup 2018 - E1 (25.03.2018)

Kategórie

M -10      M -12      M -14      M -16      M -18      M 19-      M 40-      M 55-      N          Open       RD         W -10      W -12      W -14      W -16      W -18      W 19-      W 40-      W 55-     

M -10

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ján Dokupil SKS0801 Športový klub Sandberg 28:17
2 Matej Knapčok SPE0802 Klub OB Sokol Pezinok 32:19 + 4:02
3 Michal Čaboun SPE Klub OB Sokol Pezinok 43:10 + 14:53
4 Samuel Bobovský SPE0803 Klub OB Sokol Pezinok 47:20 + 19:03
5 Patrik Gross SKS0803 Športový klub Sandberg 58:32 + 30:15
Daniel Ondovčík SPE0801 Klub OB Sokol Pezinok DISK
Ján Varga SPE09BA Klub OB Sokol Pezinok DISK

M -12

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tomáš Syrový SPE0601 Klub OB Sokol Pezinok 28:49
2 Filip Jančík SPE0604 Klub OB Sokol Pezinok 29:36 + 0:47
3 Eli Valach SPE0703 Klub OB Sokol Pezinok 30:40 + 1:51
4 Karol Paluska FBA0601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 32:16 + 3:27
5 Jakub Brňák SKS0701 Športový klub Sandberg 32:54 + 4:05
6 Maksym Volkov VZA0701 Slávia Žilinská univerzita Žilina 34:32 + 5:43
7 Matúš Mikloš SPE0702 Klub OB Sokol Pezinok 37:18 + 8:29
8 Jakub Lanátor RBA0701 TJ Rapid Bratislava 45:41 + 16:52
9 Tristan Sýkora FBA0602 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 60:57 + 32:08
10 Lukáš Kapusta SPE0602 Klub OB Sokol Pezinok 61:51 + 33:02
11 Martin Németh FBA0603 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 65:50 + 37:01
12 Michal Zedníček SPE0603 Klub OB Sokol Pezinok 68:06 + 39:17

M -14

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 30:50
2 Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg 35:11 + 4:21
3 Šimon Šipoš SPE0406 Klub OB Sokol Pezinok 37:01 + 6:11
4 Daniel Dokupil SKS0502 Športový klub Sandberg 48:36 + 17:46
5 Viktor Kotuliak FBA0401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 63:30 + 32:40
6 Filip Prutkay SKS0403 Športový klub Sandberg 71:22 + 40:32
7 Oliver Gross SKS0404 Športový klub Sandberg 77:37 + 46:47
8 Samuel Hostačný SPE0501 Klub OB Sokol Pezinok 83:55 + 53:05
9 Jakub Mozolík SPE0502 Klub OB Sokol Pezinok 85:07 + 54:17
10 Michal Urban SKS0401 Športový klub Sandberg 90:27 + 59:37
11 Adam Novosad FBA0506 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 92:01 + 61:11
Ondrej Dyttert 01C05BA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos DISK

M -16

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tibor Fedor SPE0303 Klub OB Sokol Pezinok 40:50
2 Tomáš Šipoš SPE0311 Klub OB Sokol Pezinok 43:36 + 2:46
3 Adam Havlík SPE0201 Klub OB Sokol Pezinok 44:27 + 3:37
4 Maximilián Kubik RBA0303 TJ Rapid Bratislava 44:48 + 3:58
5 Oliver Lago VBA0301 ŠK VAZKA Bratislava 45:48 + 4:58
6 Matej Navrátil VBA0201 ŠK VAZKA Bratislava 55:22 + 14:32
7 Samuel Dokupil SKS0304 Športový klub Sandberg 57:40 + 16:50
8 Michal Pajtáš SKS0306 Športový klub Sandberg 68:46 + 27:56
9 Stanislav Kuník SPE0305 Klub OB Sokol Pezinok 72:52 + 32:02

M -18

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Michal Schenk RBA0201 TJ Rapid Bratislava 60:52
2 Matej Urban SKS0102 Športový klub Sandberg 63:50 + 2:58
3 Matúš Topor SPE0102 Klub OB Sokol Pezinok 66:56 + 6:04
4 Matúš Balogh SKS0101 Športový klub Sandberg 71:39 + 10:47

M 19-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Filip Kubina SKS8901 Športový klub Sandberg 41:11
2 Miroslav Papuga TKE9002 Klub OB ATU Košice 47:35 + 6:24
3 Alexander Volkov VZA8002 Slávia Žilinská univerzita Žilina 56:21 + 15:10
4 Juraj Horniak BBA8202 KOBRA Bratislava 57:23 + 16:12
5 Július Porubský TNR7301 ŠK Triturus Nitra 59:06 + 17:55
6 Matúš Šimo SPE0107 Klub OB Sokol Pezinok 61:57 + 20:46
7 Dominik Lovás RBA9902 TJ Rapid Bratislava 62:56 + 21:45
8 Tomáš Sokolík SPE9109 Klub OB Sokol Pezinok 67:37 + 26:26
9 Marek Urban SKS7401 Športový klub Sandberg 72:23 + 31:12
10 Ján Mazák 01C84AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 74:32 + 33:21
11 Michal Pavelek SPE7902 Klub OB Sokol Pezinok 75:00 + 33:49
12 Martin Orsagh 01C77AB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 108:12 + 67:01
Július Jánoška 01C83AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos DISK

M 40-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Rostislav Navrátil VBA6601 ŠK VAZKA Bratislava 49:21
2 Jaroslav Piják SPE5801 Klub OB Sokol Pezinok 51:58 + 2:37
3 Rastislav Dokupil SKS74AA Športový klub Sandberg 59:35 + 10:14
4 Anton Kniebügl BBA6401 KOBRA Bratislava 60:43 + 11:22
5 Peter Vorlíček SKS7501 Športový klub Sandberg 62:56 + 13:35
6 Richard Balogh SKS6901 Športový klub Sandberg 65:45 + 16:24
7 Štefan Brňák SKS7601 Športový klub Sandberg 66:41 + 17:20
8 Medard Féder PEZ7303 Klub OB AŠK Pezinok 68:22 + 19:01
9 Andrej Mikloš SPE7503 Klub OB Sokol Pezinok 70:42 + 21:21
10 Jozef Čierny 01C68AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 78:03 + 28:42
11 Ivan Kotuliak FBA7402 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 78:23 + 29:02
12 Peter Barták 01C64AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 101:33 + 52:12
13 Roman Kučera PEZ6401 Klub OB AŠK Pezinok 107:49 + 58:28
Jozef Paluska FBA7401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DISK

M 55-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ivan Repáč EBB5901 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 32:35
2 Ján Mižúr FBA5501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 35:42 + 3:07
3 Štefan Máj BBA5201 KOBRA Bratislava 38:44 + 6:09
4 Jozef Fekiač VBA5801 ŠK VAZKA Bratislava 43:43 + 11:08
5 Miloš Paulo SPE6301 Klub OB Sokol Pezinok 43:57 + 11:22
6 Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 48:11 + 15:36
7 Viktor Mikluš FBA5201 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 50:53 + 18:18
8 Pavol Poláček SPE5501 Klub OB Sokol Pezinok 64:14 + 31:39

N

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Martina Némethová FBA7854 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 43:25
2 Jana Herndlhofer 01C79BA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 50:29 + 7:04
3 Teodorka Mravíková SKS0752 Športový klub Sandberg 52:56 + 9:31
4 Ľubica Mravíková SKS70AB Športový klub Sandberg 54:25 + 11:00
Radka Repáčová 01C98AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos DISK
Ingrid Valachová SPE6752 Klub OB Sokol Pezinok DISK
Kristína Čabounová SPE Klub OB Sokol Pezinok DISK
Ivana Janíčková 01C97AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos DISK

Open

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 René Vrábeľ 01C Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 38:46
2 Tibor Novosad FBA7103 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 53:17 + 14:31
3 Michal Haman 01B Krúžok OB na ZŠ Odborárska 59:14 + 20:28
4 Ján Varga SPE81BA Klub OB Sokol Pezinok 65:29 + 26:43
5 Lenka Paulová SPE8852 Klub OB Sokol Pezinok 67:42 + 28:56
6 Lubor Illek 01B Krúžok OB na ZŠ Odborárska 67:44 + 28:58
7 Ida Herna FBA7253 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 68:13 + 29:27
8 Zuzana Miklošová SPE7652 Klub OB Sokol Pezinok 71:06 + 32:20
9 Barbora Grossová SKS80AB Športový klub Sandberg 71:11 + 32:25
10 Blanka Zahorjanová 01B Krúžok OB na ZŠ Odborárska 75:19 + 36:33
11 Ondrej Bartalos SKS0305 Športový klub Sandberg 90:46 + 52:00
12 Martin Bartalos SKS0601 Športový klub Sandberg 91:25 + 52:39
13 Lenka Slaná SKS17AD Športový klub Sandberg 92:44 + 53:58
Tomáš Charvát SPE8502 Klub OB Sokol Pezinok DISK
Barbora Chorvátová SPE9052 Klub OB Sokol Pezinok DISK
Martin Németh FBA7802 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DISK
Peter Porubský TNR0001 ŠK Triturus Nitra DISK

RD

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Zina Máčajová 01C09AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 37:32
2 Lucia Lanátorová RBA1051 TJ Rapid Bratislava 41:12 + 3:40
3 Anna Mazáková 01C14AB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 46:39 + 9:07
4 Teo Martin Németh FBA1005 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 49:49 + 12:17
5 Nela Bobovská SPE1351 Klub OB Sokol Pezinok 51:24 + 13:52
6 Juliana Szlováková 01C10AB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 54:56 + 17:24
7 Jana Pecníková EBB6951 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 57:51 + 20:19
8 Katarína Jánošková 01C13AC Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 60:32 + 23:00
9 Matúš Zedníček SPE12AC Klub OB Sokol Pezinok 60:46 + 23:14
10 Viktor Ježík SPE12AA Klub OB Sokol Pezinok 62:18 + 24:46
11 Ema Jonášová SKS0951 Športový klub Sandberg 64:30 + 26:58
12 Filip Hríbik SPE Klub OB Sokol Pezinok 72:16 + 34:44
13 Emma Miklošová SPE Klub OB Sokol Pezinok 72:19 + 34:47
14 Miki Šóš 01C Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 92:07 + 54:35
15 Alan Sýkora FBA1202 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 95:03 + 57:31
16 Rona Šóšová 01C Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 97:01 + 59:29
17 Oliver Herndlhofer 01C12BA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 108:02 + 70:30
Zoja Vargová SPE12BA Klub OB Sokol Pezinok DISK

W -10

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lucia Vorlíčková SKS0851 Športový klub Sandberg 27:18
2 Hana Šipošová SPE0951 Klub OB Sokol Pezinok 35:26 + 8:08
3 Viktoriya Valyavka VZA0851 Slávia Žilinská univerzita Žilina 36:11 + 8:53
4 Maja Volkova VZA0951 Slávia Žilinská univerzita Žilina 37:13 + 9:55
5 Veronika Bobovská SPE1051 Klub OB Sokol Pezinok 48:50 + 21:32

W -12

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lucia Šipošová SPE0654 Klub OB Sokol Pezinok 41:47
2 Kristína Toporová SPE0751 Klub OB Sokol Pezinok 45:53 + 4:06
3 Zora Baloghová SKS0751 Športový klub Sandberg 54:08 + 12:21
4 Petra Kurucová SPE0651 Klub OB Sokol Pezinok 59:11 + 17:24

W -14

W -16

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Eva Ondovčíková SPE0358 Klub OB Sokol Pezinok 40:13
2 Nina Kutišová SPE0353 Klub OB Sokol Pezinok 40:27 + 0:14
3 Viktória Kostercová SKS0251 Športový klub Sandberg 50:53 + 10:40
4 Michaela Mozolíková SPE0254 Klub OB Sokol Pezinok 56:01 + 15:48
5 Katarína Palusková FBA0251 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 62:31 + 22:18
6 Hana Kniebüglová BBA0251 KOBRA Bratislava 81:35 + 41:22

W -18

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tereza Pružincová FBA0053 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 44:08
2 Adéla Navrátilová VBA0251 ŠK VAZKA Bratislava 48:54 + 4:46
3 Katarína Pajtášová SKS0152 Športový klub Sandberg 88:02 + 43:54

W 19-

W 40-

W 55-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Paulína Májová BBA5351 KOBRA Bratislava 37:37
2 Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 41:24 + 3:47
3 Maya Karovic SPE5851 Klub OB Sokol Pezinok 41:30 + 3:53
4 Katarína Daříčková FBA5551 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 51:57 + 14:20
5 Darina Poláčková SPE5852 Klub OB Sokol Pezinok 52:17 + 14:40
6 Marta Brzová SPE5351 Klub OB Sokol Pezinok 54:57 + 17:20
7 Jela Navrátilová VBA4451 ŠK VAZKA Bratislava 63:02 + 25:25
8 Marie Fraňová SPE5051 Klub OB Sokol Pezinok 71:02 + 33:25
9 Mária Fekiačová VBA5851 ŠK VAZKA Bratislava 71:49 + 34:12
10 Eva Králová VBA4751 ŠK VAZKA Bratislava 77:46 + 40:09
11 Taťjana Jánošková RBA6051 TJ Rapid Bratislava 78:32 + 40:55