Rankingové výsledky

Preteky: Slovenský rebríček jednotlivcov - INOV8 Cup

Etapa: Slovenský rebríček jednotlivcov - INOV8 Cup - E1 (15.09.2018)

Kategórie

M -14 A    M -16 A    M -18 A    M -20 A    M 21- E    M 35- A    M 40- A    M 45- A    M 50- A    M 55- A    M 60- A    W -14 A    W -16 A    W -18 A    W 21- E    W 35- A    W 40- A    W 45- A    W 50- A    W 55- A    M 65- A    W 60- A    W 65- A    M -12 A    W -12 A    M 21- B    M 21- D    W 21- B   
M 70-     

M -14 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Filip Bukovac FBA0501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 23:17 900
2 Viktor Kotuliak FBA0401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 25:07 + 1:50 829
3 Šimon Šipoš SPE0406 Klub OB Sokol Pezinok 25:58 + 2:41 796
4 Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg 26:08 + 2:51 790
5 Tomáš Kasza FBA0503 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 26:43 + 3:26 767
6 Miroslav Pajger VZA0502 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 27:35 + 4:18 734
7 Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 29:11 + 5:54 672
8 Ján Koman FBA0504 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 38:52 + 15:35 298
9 Marek Kováč TNR0401 ŠK Triturus Nitra 51:48 + 28:31 0
Adam Novosad FBA0506 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DISK 0

M -16 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Martin Roháč TKE0301 Klub OB ATU Košice 42:00 900
2 Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 43:35 + 1:35 866
3 Tomáš Šipoš SPE0311 Klub OB Sokol Pezinok 45:31 + 3:31 825
4 Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 49:03 + 7:03 749
5 Nicholas Ditri SPE0304 Klub OB Sokol Pezinok 50:05 + 8:05 727
6 Maximilián Kubik RBA0303 TJ Rapid Bratislava 51:26 + 9:26 698
7 Michal Schenk RBA0201 TJ Rapid Bratislava 52:27 + 10:27 676
8 Tibor Fedor SPE0303 Klub OB Sokol Pezinok 52:55 + 10:55 666
9 Tomáš Jurčík VZA0301 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 63:47 + 21:47 433
10 Stanislav Kuník SPE0305 Klub OB Sokol Pezinok 136:21 + 94:21 0

M -18 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Adam Jonáš BBA0101 KOBRA Bratislava 48:56 900
2 Matúš Šimo SPE0107 Klub OB Sokol Pezinok 57:45 + 8:49 738
3 Dominic Ditri SPE0002 Klub OB Sokol Pezinok 61:42 + 12:46 665
4 Tomáš Ondrejka VZA0001 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 69:36 + 20:40 520
5 Matúš Topor SPE0102 Klub OB Sokol Pezinok 69:59 + 21:03 513
6 Matej Kukurugya SKS0103 Športový klub Sandberg 73:55 + 24:59 440
7 Matúš Oravec ZMT0101 Klub OB Martin 78:01 + 29:05 365
8 Radoslav Kuník SPE0103 Klub OB Sokol Pezinok 133:33 + 84:37 0

M -20 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jakub Chupek VZA9901 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 72:51 900
Dominik Lovás RBA9902 TJ Rapid Bratislava DISK 0
Branislav Kuník SPE9901 Klub OB Sokol Pezinok DISK 0

M 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ondrej Piják BBA8204 KOBRA Bratislava 71:06 1000
2 Štefan Šurgan HBB7905 ŠK HADVEO Banská Bystrica 84:22 + 13:16 813
3 Filip Kubina SKS8901 Športový klub Sandberg 85:29 + 14:23 798
4 Matej Hraboš HBB9501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 88:27 + 17:21 756
5 Adam Tysz TKE8703 Klub OB ATU Košice 93:05 + 21:59 691
6 Michal Krajčík TKE8704 Klub OB ATU Košice 98:35 + 27:29 613
7 Martin Košut VZA9201 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 107:11 + 36:05 492
8 Maroš Bukovac FBA7601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 129:22 + 58:16 180
Marian Dávidík BBA7713 KOBRA Bratislava DISK 0
Peter Glončák FBA7901 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DISK 0
Pavol Bukovac FBA8102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DISK 0

M 35- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 78:01 900

M 40- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Peter Viskup VZA7402 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 53:53 900
2 Juraj Hammer TKE7701 Klub OB ATU Košice 54:35 + 0:42 888
3 Milan Šimoník HBB7501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 82:43 + 28:50 418
4 Michal Eliáš RBA6604 TJ Rapid Bratislava 89:02 + 35:09 313
5 Tomáš Jančík SPE7603 Klub OB Sokol Pezinok 95:16 + 41:23 209
Mikuláš Šabo RBA7820 TJ Rapid Bratislava DISK 0

M 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Karol Hierweg BBA5801 KOBRA Bratislava 51:45 900
2 Július Porubský TNR7301 ŠK Triturus Nitra 54:08 + 2:23 859
3 Jozef Chupek VZA7101 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 57:07 + 5:22 807
4 Peter Vandlíček VZA7300 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 59:06 + 7:21 772
5 Zdenko Roháč TKE7301 Klub OB ATU Košice 59:11 + 7:26 771
6 Martin Velgos TKE7202 Klub OB ATU Košice 67:08 + 15:23 632
7 Juraj Petrinec BBA6403 KOBRA Bratislava 68:05 + 16:20 616
8 Ladislav Kasza FBA7102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 88:06 + 36:21 268

M 50- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jozef Pollák TKE6001 Klub OB ATU Košice 46:30 900
2 Mikuláš Novota TKE6002 Klub OB ATU Košice 55:06 + 8:36 734
3 Peter Mlynárik VBA6501 ŠK VAZKA Bratislava 55:41 + 9:11 722
4 Peter Sláma TKE6401 Klub OB ATU Košice 64:29 + 17:59 552
5 František Šoltés SSN6202 KOB Čingov Spišská Nová Ves 65:37 + 19:07 530
6 Martin Jerguš TKE6702 Klub OB ATU Košice 68:35 + 22:05 473
7 Anton Kniebügl BBA6401 KOBRA Bratislava 69:41 + 23:11 451
8 Peter Jurčík VZA6802 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 79:37 + 33:07 259

M 55- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ivan Repáč EBB5901 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 54:28 900
2 Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 55:44 + 1:16 879
3 György Filö KYS6302 Klub OB Kysak 59:50 + 5:22 811
4 František Papuga TKE6302 Klub OB ATU Košice 61:49 + 7:21 779
5 Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 69:28 + 15:00 652
6 Ladislav Pompura TBB6301 ŠK Terezka Banská Bystrica 69:59 + 15:31 644
7 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 76:10 + 21:42 541
8 Juraj Nemec EBB6001 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 76:33 + 22:05 535
9 Milan Mazúr RBA6201 TJ Rapid Bratislava 85:33 + 31:05 386

M 60- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jaroslav Piják SPE5801 Klub OB Sokol Pezinok 47:43 900
2 Ján Kuchta TKE5701 Klub OB ATU Košice 56:03 + 8:20 743
3 Peter Polakovič VZA5501 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 60:36 + 12:53 657
4 Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 62:45 + 15:02 616
5 Milan Mitelman VZA5801 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 70:31 + 22:48 470
6 Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava 74:51 + 27:08 388
7 Slávko Žilinčík TKE5602 Klub OB ATU Košice 91:06 + 43:23 82
8 Pavol Poláček SPE5501 Klub OB Sokol Pezinok 108:13 + 60:30 0

W -14 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Gabriela Ježíková SPE0551 Klub OB Sokol Pezinok 24:55 900
2 Simona Mihaličová TKE0551 Klub OB ATU Košice 25:39 + 0:44 874
3 Klára Fedorová SPE0455 Klub OB Sokol Pezinok 28:39 + 3:44 765
4 Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 28:40 + 3:45 765
5 Adriana Repáčová EBB0552 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 33:37 + 8:42 586
6 Rebecca Herna FBA0553 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 34:51 + 9:56 541
7 Ivona Rohaľová SKS0453 Športový klub Sandberg 36:37 + 11:42 477
8 Martina Vorlíčková SKS0551 Športový klub Sandberg 38:36 + 13:41 406
9 Lenka Porubská TNR0451 ŠK Triturus Nitra 39:22 + 14:27 378
10 Nicole Herna FBA0552 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 44:47 + 19:52 182
11 Kamila Pompurová TBB0551 ŠK Terezka Banská Bystrica 50:21 + 25:26 0
12 Karolína Toporová SPE0452 Klub OB Sokol Pezinok 52:55 + 28:00 0

W -16 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ľuboslava Weissová TKE0252 Klub OB ATU Košice 48:32 900
2 Sandra Ivanková TKE0253 Klub OB ATU Košice 51:07 + 2:35 852
3 Viktória Kostercová SKS0251 Športový klub Sandberg 55:46 + 7:14 766
4 Petronela Filipová TKE0352 Klub OB ATU Košice 56:43 + 8:11 748
5 Miroslava Velgosová TKE0351 Klub OB ATU Košice 64:01 + 15:29 613
6 Michaela Patassiová FBA0252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 65:50 + 17:18 579
7 Ema Honzírková SKS0351 Športový klub Sandberg 69:52 + 21:20 504
8 Eva Ondovčíková SPE0358 Klub OB Sokol Pezinok 72:01 + 23:29 465
9 Michaela Mozolíková SPE0254 Klub OB Sokol Pezinok 74:12 + 25:40 424
10 Tereza Kuriaková VZA0251 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 80:40 + 32:08 304
11 Nina Kutišová SPE0353 Klub OB Sokol Pezinok 81:46 + 33:14 284

W -18 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Lucia Ondovčíková SPE0051 Klub OB Sokol Pezinok 55:48 900
2 Magdaléna Hrabošová FBA0052 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 61:18 + 5:30 811
3 Michaela Velgosová TKE0151 Klub OB ATU Košice 64:56 + 9:08 753
4 Veronika Jánošová SKS0151 Športový klub Sandberg 69:59 + 14:11 671
5 Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 72:58 + 17:10 623
6 Katarína Pajtášová SKS0152 Športový klub Sandberg 123:41 + 67:53 0

W 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Lenka Jablonovská SPE9063 Klub OB Sokol Pezinok 67:17 1000
2 Ela Sedileková HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 69:23 + 2:06 969
3 Andrea Poštulková VZA9351 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 72:35 + 5:18 921
4 Katarína Papugová TKE9255 Klub OB ATU Košice 75:02 + 7:45 885
5 Kristína Krajčíková TKE9254 Klub OB ATU Košice 75:11 + 7:54 883
6 Andrea Papugová TKE9751 Klub OB ATU Košice 78:48 + 11:31 829
7 Katarína Kotrlová SKS9051 Športový klub Sandberg 84:49 + 17:32 739
8 Martina Papugová TKE9551 Klub OB ATU Košice 87:29 + 20:12 700

W 35- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Alena Ďurčová VZA7753 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 59:45 900
2 Martina Bialeková EBB7351 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 60:43 + 0:58 885
3 Alena Bukovacová FBA7451 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 73:28 + 13:43 693
4 Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 74:45 + 15:00 674

W 40- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jana Slámová TKE7252 Klub OB ATU Košice 63:55 900
2 Ľubica Toporová SPE7552 Klub OB Sokol Pezinok 74:56 + 11:01 745
3 Martina Breinerová TKE7652 Klub OB ATU Košice 87:21 + 23:26 570
4 Kristína Komanová FBA7853 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 92:28 + 28:33 498
5 Petra Kotuliaková FBA7552 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 93:37 + 29:42 482
6 Erika Vávrová RBA7751 TJ Rapid Bratislava 111:38 + 47:43 228

W 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Silvia Chupeková VZA7250 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 49:00 900
2 Barbora Šmelíková VBA6951 ŠK VAZKA Bratislava 69:54 + 20:54 516
3 Zuzana Poštulková VZA7051 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 73:24 + 24:24 452
4 Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 74:39 + 25:39 429
5 Martina Pánková RBA6953 TJ Rapid Bratislava 81:52 + 32:52 296
6 Alena Barillová SSN6951 KOB Čingov Spišská Nová Ves 100:18 + 51:18 0
Ingrid Kuníková SPE7251 Klub OB Sokol Pezinok DISK 0

W 50- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Elena Papugová TKE6552 Klub OB ATU Košice 61:26 900
2 Eva Mušinská TKE6451 Klub OB ATU Košice 62:40 + 1:14 882
3 Anna Mária Jergušová TKE6651 Klub OB ATU Košice 155:10 + 93:44 0

W 55- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Tamara Denysenko VZA6151 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 47:08 900
2 Iveta Pijáková SPE6251 Klub OB Sokol Pezinok 48:13 + 1:05 879
3 Elena Belicová TKE6251 Klub OB ATU Košice 55:00 + 7:52 750
4 Judita Sádecká TKE6253 Klub OB ATU Košice 64:21 + 17:13 571
5 Iva Kumová RBA6252 TJ Rapid Bratislava 74:15 + 27:07 382

M 65- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Štefan Máj BBA5201 KOBRA Bratislava 57:07 900
2 Jozef Gajdošík VZA5200 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 63:24 + 6:17 801
3 Viktor Vávra RBA5001 TJ Rapid Bratislava 76:42 + 19:35 591
Igor Roháč TKE4301 Klub OB ATU Košice DISK 0

W 60- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 49:35 900
2 Elena Polakovičová VZA5850 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 60:34 + 10:59 701
3 Darina Poláčková SPE5852 Klub OB Sokol Pezinok 63:01 + 13:26 656

W 65- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Paulína Májová BBA5351 KOBRA Bratislava 42:42 900
2 Soňa Kavecká SPE4851 Klub OB Sokol Pezinok 49:39 + 6:57 754
3 Darina Polónyiová VZA4850 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 61:09 + 18:27 511

M -12 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Filip Jančík SPE0604 Klub OB Sokol Pezinok 19:18 900
2 Tomáš Syrový SPE0601 Klub OB Sokol Pezinok 22:42 + 3:24 741
3 Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice 26:58 + 7:40 542
4 Eli Valach SPE0703 Klub OB Sokol Pezinok 27:02 + 7:44 539
5 Daniel Ondovčík SPE0801 Klub OB Sokol Pezinok 37:30 + 18:12 51
6 Matúš Mikloš SPE0702 Klub OB Sokol Pezinok 40:36 + 21:18 0

W -12 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Lucia Šipošová SPE0654 Klub OB Sokol Pezinok 22:41 900
2 Hana Šipošová SPE0951 Klub OB Sokol Pezinok 23:35 + 0:54 864
3 Hana Eliášová RBA0651 TJ Rapid Bratislava 28:39 + 5:58 663
4 Lea Kotuliaková FBA0751 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 29:23 + 6:42 634
5 Kristína Toporová SPE0751 Klub OB Sokol Pezinok 35:45 + 13:04 382
6 Petra Kurucová SPE0651 Klub OB Sokol Pezinok 38:23 + 15:42 277
7 Viktoriya Valyavka VZA0851 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 43:19 + 20:38 81
8 Nina Jurčíková VZA0752 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 46:57 + 24:16 0

M 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Tomáš Sokolík SPE9109 Klub OB Sokol Pezinok 92:52 800

M 21- D

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Peter Karch SPE9112 Klub OB Sokol Pezinok 64:46 600
2 Miroslav Hríbik HBB8501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 116:27 + 51:41 121

W 21- B

M 70- *

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
Igor Roháč TKE4301 Klub OB ATU Košice DISK 0