Výsledky

Preteky: Slovenský rebríček jednotlivcov - INOV8 Cup

Etapa: Slovenský rebríček jednotlivcov - INOV8 Cup - E1 (15.09.2018)

Kategórie

M -14 A    M -16 A    M -18 A    M -20 A    M 21- E    M 35- A    M 40- A    M 45- A    M 50- A    M 55- A    M 60- A    W -14 A    W -16 A    W -18 A    W 21- E    W 35- A    W 40- A    W 45- A    W 50- A    W 55- A    M 65- A    W 60- A    W 65- A    M -12 A    W -12 A    M 21- B    M 21- D    W 21- B    Open       Open S    

M -14 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Filip Bukovac FBA0501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 23:17
2 Viktor Kotuliak FBA0401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 25:07 + 1:50
3 Šimon Šipoš SPE0406 Klub OB Sokol Pezinok 25:58 + 2:41
4 Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg 26:08 + 2:51
5 Tomáš Kasza FBA0503 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 26:43 + 3:26
6 Miroslav Pajger VZA0502 Slávia Žilinská univerzita Žilina 27:35 + 4:18
7 Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 29:11 + 5:54
8 Ján Koman FBA0504 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 38:52 + 15:35
9 Marek Kováč TNR0401 ŠK Triturus Nitra 51:48 + 28:31
Adam Novosad FBA0506 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DISK

M -16 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Martin Roháč TKE0301 Klub OB ATU Košice 42:00
2 Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 43:35 + 1:35
3 Tomáš Šipoš SPE0311 Klub OB Sokol Pezinok 45:31 + 3:31
4 Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 49:03 + 7:03
5 Nicholas Ditri SPE0304 Klub OB Sokol Pezinok 50:05 + 8:05
6 Maximilián Kubik RBA0303 TJ Rapid Bratislava 51:26 + 9:26
7 Michal Schenk RBA0201 TJ Rapid Bratislava 52:27 + 10:27
8 Tibor Fedor SPE0303 Klub OB Sokol Pezinok 52:55 + 10:55
9 Tomáš Jurčík VZA0301 Slávia Žilinská univerzita Žilina 63:47 + 21:47
10 Stanislav Kuník SPE0305 Klub OB Sokol Pezinok 136:21 + 94:21

M -18 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Adam Jonáš BBA0101 KOBRA Bratislava 48:56
2 Matúš Šimo SPE0107 Klub OB Sokol Pezinok 57:45 + 8:49
3 Dominic Ditri SPE0002 Klub OB Sokol Pezinok 61:42 + 12:46
4 Tomáš Ondrejka VZA0001 Slávia Žilinská univerzita Žilina 69:36 + 20:40
5 Matúš Topor SPE0102 Klub OB Sokol Pezinok 69:59 + 21:03
6 Matej Kukurugya SKS0103 Športový klub Sandberg 73:55 + 24:59
7 Matúš Oravec ZMT0101 Klub OB Martin 78:01 + 29:05
8 Radoslav Kuník SPE0103 Klub OB Sokol Pezinok 133:33 + 84:37

M -20 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jakub Chupek VZA9901 Slávia Žilinská univerzita Žilina 72:51
Dominik Lovás RBA9902 TJ Rapid Bratislava DISK
Branislav Kuník SPE9901 Klub OB Sokol Pezinok DISK

M 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ondrej Piják BBA8204 KOBRA Bratislava 71:06
2 Štefan Šurgan HBB7905 ŠK HADVEO Banská Bystrica 84:22 + 13:16
3 Filip Kubina SKS8901 Športový klub Sandberg 85:29 + 14:23
4 Matej Hraboš HBB9501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 88:27 + 17:21
5 Adam Tysz TKE8703 Klub OB ATU Košice 93:05 + 21:59
6 Michal Krajčík TKE8704 Klub OB ATU Košice 98:35 + 27:29
7 Martin Košut VZA9201 Slávia Žilinská univerzita Žilina 107:11 + 36:05
8 Maroš Bukovac FBA7601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 129:22 + 58:16
Peter Glončák FBA7901 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DISK
Pavol Bukovac FBA8102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DISK
Marian Dávidík BBA7713 KOBRA Bratislava DISK

M 35- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 78:01

M 40- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Peter Viskup VZA7402 Slávia Žilinská univerzita Žilina 53:53
2 Juraj Hammer TKE7701 Klub OB ATU Košice 54:35 + 0:42
3 Milan Šimoník HBB7501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 82:43 + 28:50
4 Michal Eliáš RBA6604 TJ Rapid Bratislava 89:02 + 35:09
5 Tomáš Jančík SPE7603 Klub OB Sokol Pezinok 95:16 + 41:23
Mikuláš Šabo RBA7820 TJ Rapid Bratislava DISK

M 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Karol Hierweg BBA5801 KOBRA Bratislava 51:45
2 Július Porubský TNR7301 ŠK Triturus Nitra 54:08 + 2:23
3 Jozef Chupek VZA7101 Slávia Žilinská univerzita Žilina 57:07 + 5:22
4 Peter Vandlíček VZA7300 Slávia Žilinská univerzita Žilina 59:06 + 7:21
5 Zdenko Roháč TKE7301 Klub OB ATU Košice 59:11 + 7:26
6 Martin Velgos TKE7202 Klub OB ATU Košice 67:08 + 15:23
7 Juraj Petrinec BBA6403 KOBRA Bratislava 68:05 + 16:20
8 Ladislav Kasza FBA7102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 88:06 + 36:21

M 50- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jozef Pollák TKE6001 Klub OB ATU Košice 46:30
2 Mikuláš Novota TKE6002 Klub OB ATU Košice 55:06 + 8:36
3 Peter Mlynárik VBA6501 ŠK VAZKA Bratislava 55:41 + 9:11
4 Peter Sláma TKE6401 Klub OB ATU Košice 64:29 + 17:59
5 František Šoltés SSN6202 KOB Čingov Spišská Nová Ves 65:37 + 19:07
6 Martin Jerguš TKE6702 Klub OB ATU Košice 68:35 + 22:05
7 Anton Kniebügl BBA6401 KOBRA Bratislava 69:41 + 23:11
8 Peter Jurčík VZA6802 Slávia Žilinská univerzita Žilina 79:37 + 33:07

M 55- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ivan Repáč EBB5901 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 54:28
2 Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 55:44 + 1:16
3 Ján Košut 02K63AA ROB klub KYSUCA n.o. 56:59 + 2:31
4 György Filö KYS6302 Klub OB Kysak 59:50 + 5:22
5 František Papuga TKE6302 Klub OB ATU Košice 61:49 + 7:21
6 Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 69:28 + 15:00
7 Ladislav Pompura TBB6301 ŠK Terezka Banská Bystrica 69:59 + 15:31
8 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 76:10 + 21:42
9 Juraj Nemec EBB6001 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 76:33 + 22:05
10 Milan Mazúr RBA6201 TJ Rapid Bratislava 85:33 + 31:05

M 60- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jaroslav Piják SPE5801 Klub OB Sokol Pezinok 47:43
2 Ján Kuchta TKE5701 Klub OB ATU Košice 56:03 + 8:20
3 Peter Polakovič VZA5501 Slávia Žilinská univerzita Žilina 60:36 + 12:53
4 Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 62:45 + 15:02
5 Milan Mitelman VZA5801 Slávia Žilinská univerzita Žilina 70:31 + 22:48
6 Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava 74:51 + 27:08
7 Slávko Žilinčík TKE5602 Klub OB ATU Košice 91:06 + 43:23
8 Pavol Poláček SPE5501 Klub OB Sokol Pezinok 108:13 + 60:30

W -14 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Gabriela Ježíková SPE0551 Klub OB Sokol Pezinok 24:55
2 Simona Mihaličová TKE0551 Klub OB ATU Košice 25:39 + 0:44
3 Klára Fedorová SPE0455 Klub OB Sokol Pezinok 28:39 + 3:44
4 Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 28:40 + 3:45
5 Adriana Repáčová EBB0552 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 33:37 + 8:42
6 Rebecca Herna FBA0553 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 34:51 + 9:56
7 Ivona Rohaľová SKS0453 Športový klub Sandberg 36:37 + 11:42
8 Martina Vorlíčková SKS0551 Športový klub Sandberg 38:36 + 13:41
9 Lenka Porubská TNR0451 ŠK Triturus Nitra 39:22 + 14:27
10 Nicole Herna FBA0552 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 44:47 + 19:52
11 Kamila Pompurová TBB0551 ŠK Terezka Banská Bystrica 50:21 + 25:26
12 Karolína Toporová SPE0452 Klub OB Sokol Pezinok 52:55 + 28:00

W -16 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ľuboslava Weissová TKE0252 Klub OB ATU Košice 48:32
2 Sandra Ivanková TKE0253 Klub OB ATU Košice 51:07 + 2:35
3 Viktória Kostercová SKS0251 Športový klub Sandberg 55:46 + 7:14
4 Petronela Filipová TKE0352 Klub OB ATU Košice 56:43 + 8:11
5 Miroslava Velgosová TKE0351 Klub OB ATU Košice 64:01 + 15:29
6 Michaela Patassiová FBA0252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 65:50 + 17:18
7 Ema Honzírková SKS0351 Športový klub Sandberg 69:52 + 21:20
8 Eva Ondovčíková SPE0358 Klub OB Sokol Pezinok 72:01 + 23:29
9 Michaela Mozolíková SPE0254 Klub OB Sokol Pezinok 74:12 + 25:40
10 Tereza Kuriaková VZA0251 Slávia Žilinská univerzita Žilina 80:40 + 32:08
11 Nina Kutišová SPE0353 Klub OB Sokol Pezinok 81:46 + 33:14

W -18 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lucia Ondovčíková SPE0051 Klub OB Sokol Pezinok 55:48
2 Magdaléna Hrabošová FBA0052 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 61:18 + 5:30
3 Michaela Velgosová TKE0151 Klub OB ATU Košice 64:56 + 9:08
4 Veronika Jánošová SKS0151 Športový klub Sandberg 69:59 + 14:11
5 Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 72:58 + 17:10
6 Katarína Pajtášová SKS0152 Športový klub Sandberg 123:41 + 67:53

W 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lenka Jablonovská SPE9063 Klub OB Sokol Pezinok 67:17
2 Ela Sedileková HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 69:23 + 2:06
3 Andrea Poštulková VZA9351 Slávia Žilinská univerzita Žilina 72:35 + 5:18
4 Katarína Papugová TKE9255 Klub OB ATU Košice 75:02 + 7:45
5 Kristína Krajčíková TKE9254 Klub OB ATU Košice 75:11 + 7:54
6 Andrea Papugová TKE9751 Klub OB ATU Košice 78:48 + 11:31
7 Katarína Kotrlová SKS9051 Športový klub Sandberg 84:49 + 17:32
8 Martina Papugová TKE9551 Klub OB ATU Košice 87:29 + 20:12

W 35- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Alena Ďurčová VZA7753 Slávia Žilinská univerzita Žilina 59:45
2 Martina Bialeková EBB7351 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 60:43 + 0:58
3 Alena Bukovacová FBA7451 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 73:28 + 13:43
4 Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 74:45 + 15:00

W 40- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jana Slámová TKE7252 Klub OB ATU Košice 63:55
2 Ľubica Toporová SPE7552 Klub OB Sokol Pezinok 74:56 + 11:01
3 Martina Breinerová TKE7652 Klub OB ATU Košice 87:21 + 23:26
4 Kristína Komanová FBA7853 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 92:28 + 28:33
5 Petra Kotuliaková FBA7552 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 93:37 + 29:42
6 Erika Vávrová RBA7751 TJ Rapid Bratislava 111:38 + 47:43
Lenka Jančíková SPE Klub OB Sokol Pezinok DISK

W 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Silvia Chupeková VZA7250 Slávia Žilinská univerzita Žilina 49:00
2 Barbora Šmelíková VBA6951 ŠK VAZKA Bratislava 69:54 + 20:54
3 Zuzana Poštulková VZA7051 Slávia Žilinská univerzita Žilina 73:24 + 24:24
4 Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 74:39 + 25:39
5 Martina Pánková RBA6953 TJ Rapid Bratislava 81:52 + 32:52
6 Alena Barillová SSN6951 KOB Čingov Spišská Nová Ves 100:18 + 51:18
Ingrid Kuníková SPE7251 Klub OB Sokol Pezinok DISK

W 50- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Elena Papugová TKE6552 Klub OB ATU Košice 61:26
2 Eva Mušinská TKE6451 Klub OB ATU Košice 62:40 + 1:14
3 Anna Mária Jergušová TKE6651 Klub OB ATU Košice 155:10 + 93:44

W 55- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tamara Denysenko VZA6151 Slávia Žilinská univerzita Žilina 47:08
2 Iveta Pijáková SPE6251 Klub OB Sokol Pezinok 48:13 + 1:05
3 Elena Belicová TKE6251 Klub OB ATU Košice 55:00 + 7:52
4 Judita Sádecká TKE6253 Klub OB ATU Košice 64:21 + 17:13
5 Iva Kumová RBA6252 TJ Rapid Bratislava 74:15 + 27:07

M 65- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Štefan Máj BBA5201 KOBRA Bratislava 57:07
2 Jozef Gajdošík VZA5200 Slávia Žilinská univerzita Žilina 63:24 + 6:17
3 Viktor Vávra RBA5001 TJ Rapid Bratislava 76:42 + 19:35
Igor Roháč TKE4301 Klub OB ATU Košice DISK

W 60- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 49:35
2 Elena Polakovičová VZA5850 Slávia Žilinská univerzita Žilina 60:34 + 10:59
3 Darina Poláčková SPE5852 Klub OB Sokol Pezinok 63:01 + 13:26

W 65- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Paulína Májová BBA5351 KOBRA Bratislava 42:42
2 Soňa Kavecká SPE4851 Klub OB Sokol Pezinok 49:39 + 6:57
3 Darina Polónyiová VZA4850 Slávia Žilinská univerzita Žilina 61:09 + 18:27

M -12 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Filip Jančík SPE0604 Klub OB Sokol Pezinok 19:18
2 Tomáš Syrový SPE0601 Klub OB Sokol Pezinok 22:42 + 3:24
3 Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice 26:58 + 7:40
4 Eli Valach SPE0703 Klub OB Sokol Pezinok 27:02 + 7:44
5 Daniel Ondovčík SPE0801 Klub OB Sokol Pezinok 37:30 + 18:12
6 Matúš Mikloš SPE0702 Klub OB Sokol Pezinok 40:36 + 21:18

W -12 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lucia Šipošová SPE0654 Klub OB Sokol Pezinok 22:41
2 Hana Šipošová SPE0951 Klub OB Sokol Pezinok 23:35 + 0:54
3 Hana Eliášová RBA0651 TJ Rapid Bratislava 28:39 + 5:58
4 Lea Kotuliaková FBA0751 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 29:23 + 6:42
5 Kristína Toporová SPE0751 Klub OB Sokol Pezinok 35:45 + 13:04
6 Petra Kurucová SPE0651 Klub OB Sokol Pezinok 38:23 + 15:42
7 Viktoriya Valyavka VZA0851 Slávia Žilinská univerzita Žilina 43:19 + 20:38
8 Nina Jurčíková VZA0752 Slávia Žilinská univerzita Žilina 46:57 + 24:16
9 Paulína Šoltésová SSN KOB Čingov Spišská Nová Ves 47:31 + 24:50

M 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tomáš Sokolík SPE9109 Klub OB Sokol Pezinok 92:52

M 21- D

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Peter Karch SPE9112 Klub OB Sokol Pezinok 64:46
2 Miroslav Hríbik HBB8501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 116:27 + 51:41

W 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Katarína Košutová VZA9751 Slávia Žilinská univerzita Žilina 47:39
2 Andrea Hríbiková HBB8451 ŠK HADVEO Banská Bystrica 69:52 + 22:13
3 Vladimíra Kutajová VZA9352 Slávia Žilinská univerzita Žilina 72:06 + 24:27

Open

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Marek Koman FBA7905 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 92:16
Dušan Hrnčiar FBA7703 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DISK

Open S

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tibor Novosad FBA7103 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 53:14
2 Šimon Pajger VZA Slávia Žilinská univerzita Žilina 56:31 + 3:17
3 Andrea Porubská TNR7651 ŠK Triturus Nitra 79:20 + 26:06
4 Ida Herna FBA7253 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 96:44 + 43:30
5 Elenka Šabová 01C10AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 121:58 + 68:44
Marek Kováč st. TNR73AB ŠK Triturus Nitra DISK