Prihlášky

Preteky: Majstrovstvá Slovenska na dlhých tratiach (16.09.2018)

Počet prihlásených: 197

Kategórie

M -14 E    M -16 E    M -18 E    M -20 E    M 21- E    M 40- E    M 45- E    M 50- E    M 55- E    M 60- E    W -14 E    W -16 E    W -18 E    W 21- E    W 35- E    W 40- E    W 45- E    W 50- E    W 55- E    M 65- E    W 60- E    W 65- E    M -12 C    W -12 C    Open       Open S    

M -14 E (10)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 1407840 Áno 27.08.2018
Šimon Šipoš SPE0406 Klub OB Sokol Pezinok 2120012 Áno 27.08.2018
Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice 2051421 Áno 27.08.2018
Marek Kováč TNR0401 ŠK Triturus Nitra Áno 27.08.2018
Filip Bukovac FBA0501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2096113 Áno 23.08.2018
Ján Koman FBA0504 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2124800 Áno 23.08.2018
Tomáš Kasza FBA0503 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2078496 Áno 23.08.2018
Adam Novosad FBA0506 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2103264 Áno 23.08.2018
Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg 2049991 Áno 22.08.2018
Miroslav Pajger VZA0502 Slávia Žilinská univerzita 2092474 Áno 27.08.2018

M -16 E (11)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Tibor Fedor SPE0303 Klub OB Sokol Pezinok 416725 Áno 27.08.2018
Adam Havlík SPE0201 Klub OB Sokol Pezinok 1407834 Áno 27.08.2018
Nicholas Ditri SPE0304 Klub OB Sokol Pezinok 1407838 Áno 27.08.2018
Stanislav Kuník SPE0305 Klub OB Sokol Pezinok 1407839 Áno 27.08.2018
Tomáš Šipoš SPE0311 Klub OB Sokol Pezinok 2120011 Áno 27.08.2018
Michal Schenk RBA0201 TJ Rapid Bratislava 434810 Áno 27.08.2018
Maximilián Kubik RBA0303 TJ Rapid Bratislava 2092468 Áno 27.08.2018
Martin Roháč TKE0301 Klub OB ATU Košice 1408128 Áno 27.08.2018
Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 2025333 Áno 27.08.2018
Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 2008508 Áno 27.08.2018
Tomáš Jurčík VZA0301 Slávia Žilinská univerzita 7210250 Áno 30.08.2018

M -18 E (9)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Dominic Ditri SPE0002 Klub OB Sokol Pezinok 1407842 Áno 27.08.2018
Matúš Topor SPE0102 Klub OB Sokol Pezinok 1407849 Áno 27.08.2018
Radoslav Kuník SPE0103 Klub OB Sokol Pezinok 219148 Áno 27.08.2018
Matúš Šimo SPE0107 Klub OB Sokol Pezinok 2088725 Áno 27.08.2018
Tobiáš Goldschmidt RBA0003 TJ Rapid Bratislava 2045678 Áno 27.08.2018
Matúš Oravec ZMT0101 Klub OB Martin 2066094 Áno 26.08.2018
Adam Jonáš BBA0101 KOBRA Bratislava 7209670 Áno 23.08.2018
Matej Kukurugya SKS0103 Športový klub Sandberg 2049990 Áno 22.08.2018
Tomáš Ondrejka VZA0001 Slávia Žilinská univerzita 2025367 Áno 13.08.2018

M -20 E (3)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Branislav Kuník SPE9901 Klub OB Sokol Pezinok 1407835 Áno 27.08.2018
Dominik Lovás RBA9902 TJ Rapid Bratislava 2045687 Áno 27.08.2018
Jakub Chupek VZA9901 Slávia Žilinská univerzita 8655373 Áno 27.08.2018

M 21- E (16)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Tomáš Sokolík SPE9109 Klub OB Sokol Pezinok 219111 Áno 27.08.2018
Tomáš Drenčák TKE8502 Klub OB ATU Košice 307345 Áno 29.08.2018
Richard Oľhava TKE8802 Klub OB ATU Košice 307266 Áno 27.08.2018
Tomáš Mušinský TKE9301 Klub OB ATU Košice 920667 Áno 27.08.2018
Adam Tysz TKE8703 Klub OB ATU Košice 2020702 Áno 27.08.2018
Michal Krajčík TKE8704 Klub OB ATU Košice 8656741 Áno 27.08.2018
Miroslav Papuga TKE9002 Klub OB ATU Košice 886720 Áno 27.08.2018
Štefan Šurgan HBB7905 ŠK HADVEO Banská Bystrica 515024 Áno 25.08.2018
Matej Hraboš HBB9501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 7698697 Áno 25.08.2018
Marian Dávidík BBA7713 KOBRA Bratislava 2090843 Áno 23.08.2018
Ondrej Piják BBA8204 KOBRA Bratislava 9900077 Áno 23.08.2018
Maroš Bukovac FBA7601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 525005 Áno 23.08.2018
Pavol Bukovac FBA8102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 232004 Áno 23.08.2018
Peter Glončák FBA7901 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2012281 Áno 23.08.2018
Filip Kubina SKS8901 Športový klub Sandberg 8656707 Áno 22.08.2018
Martin Košut ROB klub KYSUCA n.o. 49180 Áno 16.08.2018

M 40- E (9)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Tomáš Jančík SPE7603 Klub OB Sokol Pezinok 2118096 Áno 27.08.2018
Mikuláš Šabo RBA7820 TJ Rapid Bratislava 8228888 Áno 27.08.2018
Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 8000029 Áno 27.08.2018
Michal Eliáš RBA6604 TJ Rapid Bratislava 2120021 Áno 27.08.2018
Juraj Hammer TKE7701 Klub OB ATU Košice 442909 Áno 27.08.2018
Milan Šimoník HBB7501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 2126379 Áno 25.08.2018
Dušan Hrnčiar FBA7703 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2104597 Áno 23.08.2018
Martin Borský FBA7704 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 435206 Áno 26.08.2018
Peter Viskup VZA7402 Slávia Žilinská univerzita 8049 Áno 27.08.2018

M 45- E (8)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Zdenko Roháč TKE7301 Klub OB ATU Košice 2051301 Áno 27.08.2018
Martin Velgos TKE7202 Klub OB ATU Košice 2051422 Áno 27.08.2018
Július Porubský TNR7301 ŠK Triturus Nitra 2045596 Áno 26.08.2018
Juraj Petrinec BBA6403 KOBRA Bratislava 640640 Áno 23.08.2018
Karol Hierweg BBA5801 KOBRA Bratislava 406918 Áno 23.08.2018
Ladislav Kasza FBA7102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2078497 Áno 23.08.2018
Jozef Chupek VZA7101 Slávia Žilinská univerzita 7204980 Áno 27.08.2018
Peter Vandlíček VZA7300 Slávia Žilinská univerzita 682120 Áno 14.08.2018

M 50- E (8)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Peter Sláma TKE6401 Klub OB ATU Košice 9102083 Áno 27.08.2018
Jozef Pollák TKE6001 Klub OB ATU Košice 920651 Áno 27.08.2018
Mikuláš Novota TKE6002 Klub OB ATU Košice 2025332 Áno 27.08.2018
Martin Jerguš TKE6702 Klub OB ATU Košice 232217 Áno 27.08.2018
František Šoltés SSN6202 KOB Čingov Spišská Nová Ves 307398 Áno 27.08.2018
Anton Kniebügl BBA6401 KOBRA Bratislava 416747 Áno 23.08.2018
Peter Jurčík VZA6802 Slávia Žilinská univerzita 406973 Áno 30.08.2018
Peter Mlynárik VBA6501 ŠK VAZKA Bratislava 876002 Áno 27.08.2018

M 55- E (11)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Juraj Nemec EBB6001 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 406942 Áno 28.08.2018
Ivan Repáč EBB5901 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 2102809 Áno 28.08.2018
Milan Mazúr RBA6201 TJ Rapid Bratislava 910191 Áno 27.08.2018
Dušan Rybár RBA6202 TJ Rapid Bratislava 2045172 Áno 27.08.2018
František Papuga TKE6302 Klub OB ATU Košice 307290 Áno 27.08.2018
Csaba Takács TKE6205 Klub OB ATU Košice 8639460 Áno 27.08.2018
Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 2051437 Áno 27.08.2018
Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 416561 Áno 26.08.2018
György Filö KYS6302 Klub OB Kysak 9633077 Áno 26.08.2018
Ladislav Pompura TBB6301 ŠK Terezka Banská Bystrica 406991 Áno 24.08.2018
Ján Košut 02K63AA ROB klub KYSUCA n.o. 1409500 Áno 16.08.2018

M 60- E (9)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Pavol Poláček SPE5501 Klub OB Sokol Pezinok 1407867 Áno 27.08.2018
Jaroslav Piják SPE5801 Klub OB Sokol Pezinok 1407868 Áno 27.08.2018
Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 219143 Áno 27.08.2018
Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 2099591 Áno 27.08.2018
Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava 307357 Áno 27.08.2018
Ján Kuchta TKE5701 Klub OB ATU Košice 2051335 Áno 27.08.2018
Anton Onder TKE5401 Klub OB ATU Košice 416528 Áno 27.08.2018
Peter Polakovič VZA5501 Slávia Žilinská univerzita 416537 Áno 27.08.2018
Milan Mitelman VZA5801 Slávia Žilinská univerzita 338388 Áno 27.08.2018

W -14 E (13)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Adriana Repáčová EBB0552 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 2102852 Áno 28.08.2018
Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok 1407844 Áno 27.08.2018
Karolína Toporová SPE0452 Klub OB Sokol Pezinok 406940 Áno 27.08.2018
Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 1407843 Áno 27.08.2018
Gabriela Ježíková SPE0551 Klub OB Sokol Pezinok 8060806 Áno 27.08.2018
Klára Fedorová SPE0455 Klub OB Sokol Pezinok 2111071 Áno 27.08.2018
Simona Mihaličová TKE0551 Klub OB ATU Košice 2032148 Áno 27.08.2018
Lenka Porubská TNR0451 ŠK Triturus Nitra 7210405 Áno 26.08.2018
Kamila Pompurová TBB0551 ŠK Terezka Banská Bystrica 416705 Áno 24.08.2018
Nicole Herna FBA0552 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2104581 Áno 23.08.2018
Rebecca Herna FBA0553 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2104582 Áno 23.08.2018
Martina Vorlíčková SKS0551 Športový klub Sandberg 2049985 Áno 27.08.2018
Ivona Rohaľová SKS0453 Športový klub Sandberg 2049997 Áno 27.08.2018

W -16 E (11)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Nina Kutišová SPE0353 Klub OB Sokol Pezinok 406925 Áno 01.09.2018
Eva Ondovčíková SPE0358 Klub OB Sokol Pezinok 2111093 Áno 27.08.2018
Michaela Mozolíková SPE0254 Klub OB Sokol Pezinok 2120017 Áno 27.08.2018
Ľuboslava Weissová TKE0252 Klub OB ATU Košice 2032149 Áno 27.08.2018
Sandra Ivanková TKE0253 Klub OB ATU Košice 8631587 Áno 27.08.2018
Miroslava Velgosová TKE0351 Klub OB ATU Košice 2051329 Áno 27.08.2018
Petronela Filipová TKE0352 Klub OB ATU Košice 307352 Áno 27.08.2018
Michaela Patassiová FBA0252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2104620 Áno 26.08.2018
Ema Honzírková SKS0351 Športový klub Sandberg 445611 Áno 22.08.2018
Viktória Kostercová SKS0251 Športový klub Sandberg 2079535 Áno 22.08.2018
Terézia Kuriaková Slávia Žilinská univerzita 416591 Áno 14.08.2018

W -18 E (8)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Lucia Ondovčíková SPE0051 Klub OB Sokol Pezinok 2111094 Áno 27.08.2018
Tamara Miklušová RBA0252 TJ Rapid Bratislava 8434822 Áno 27.08.2018
Alžbeta Kubenová RBA0151 TJ Rapid Bratislava 445622 Áno 27.08.2018
Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 1403139 Áno 27.08.2018
Michaela Velgosová TKE0151 Klub OB ATU Košice 2051450 Áno 27.08.2018
Magdaléna Hrabošová FBA0052 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2045171 Áno 03.09.2018
Veronika Jánošová SKS0151 Športový klub Sandberg 2049998 Áno 22.08.2018
Katarína Pajtášová SKS0152 Športový klub Sandberg 2079539 Áno 02.09.2018

W 21- E (12)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Lenka Jablonovská SPE9063 Klub OB Sokol Pezinok 2008513 Áno 27.08.2018
Tereza Miklušová RBA9952 TJ Rapid Bratislava 8222299 Áno 27.08.2018
Kristína Krajčíková TKE9254 Klub OB ATU Košice 2020726 Áno 27.08.2018
Andrea Papugová TKE9751 Klub OB ATU Košice 2051346 Áno 27.08.2018
Martina Papugová TKE9551 Klub OB ATU Košice 2051353 Áno 27.08.2018
Katarína Papugová TKE9255 Klub OB ATU Košice 232225 Áno 27.08.2018
Lucia Kovalančíková HBB9351 ŠK HADVEO Banská Bystrica 2012276 Áno 25.08.2018
Ela Sedileková HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 2066973 Áno 25.08.2018
Katarína Kotrlová SKS9051 Športový klub Sandberg 2102783 Áno 22.08.2018
Silvia Chupeková VZA7250 Slávia Žilinská univerzita 7204971 Áno 27.08.2018
Katarína Košutová VZA9751 Slávia Žilinská univerzita 515451 Áno 14.08.2018
Andrea Poštulková VZA9351 Slávia Žilinská univerzita 7207885 Áno 27.08.2018

W 35- E (4)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Martina Bialeková EBB7351 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 7201767 Áno 28.08.2018
Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 338220 Áno 27.08.2018
Alena Bukovacová FBA7451 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 522004 Áno 23.08.2018
Alena Ďurčová VZA7753 Slávia Žilinská univerzita 1152125 Áno 10.08.2018

W 40- E (6)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Lenka Jančíková SPE Klub OB Sokol Pezinok Áno 27.08.2018
Ľubica Toporová SPE7552 Klub OB Sokol Pezinok 5576 Áno 27.08.2018
Erika Vávrová RBA7751 TJ Rapid Bratislava 9201324 Áno 27.08.2018
Jana Slámová TKE7252 Klub OB ATU Košice 7207626 Áno 27.08.2018
Martina Breinerová TKE7652 Klub OB ATU Košice 2051442 Áno 27.08.2018
Kristína Komanová FBA7853 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2124760 Áno 23.08.2018

W 45- E (5)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 8123457 Áno 27.08.2018
Martina Pánková RBA6953 TJ Rapid Bratislava 445621 Áno 27.08.2018
Alena Barillová SSN6951 KOB Čingov Spišská Nová Ves 307384 Áno 27.08.2018
Zuzana Poštulková VZA7051 Slávia Žilinská univerzita 8630 Áno 27.08.2018
Barbora Šmelíková VBA6951 ŠK VAZKA Bratislava 307356 Áno 26.08.2018

W 50- E (3)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Eva Mušinská TKE6451 Klub OB ATU Košice 2032145 Áno 27.08.2018
Anna Mária Jergušová TKE6651 Klub OB ATU Košice 232109 Áno 27.08.2018
Elena Papugová TKE6552 Klub OB ATU Košice 416733 Áno 27.08.2018

W 55- E (5)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Iveta Pijáková SPE6251 Klub OB Sokol Pezinok 1407866 Áno 27.08.2018
Iva Kumová RBA6252 TJ Rapid Bratislava 307367 Áno 27.08.2018
Elena Belicová TKE6251 Klub OB ATU Košice 307259 Áno 27.08.2018
Judita Sádecká TKE6253 Klub OB ATU Košice 307378 Áno 27.08.2018
Tamara Denysenko VZA6151 Slávia Žilinská univerzita 7200270 Áno 27.08.2018

M 65- E (4)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Viktor Vávra RBA5001 TJ Rapid Bratislava 307365 Áno 27.08.2018
Igor Roháč TKE4301 Klub OB ATU Košice 307263 Áno 27.08.2018
Štefan Máj BBA5201 KOBRA Bratislava 8390839 Áno 23.08.2018
Jozef Gajdošík VZA5200 Slávia Žilinská univerzita 416540 Áno 27.08.2018

W 60- E (3)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Darina Poláčková SPE5852 Klub OB Sokol Pezinok 1407865 Áno 27.08.2018
Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 682341 Áno 27.08.2018
Elena Polakovičová VZA5850 Slávia Žilinská univerzita 2008505 Áno 27.08.2018

W 65- E (3)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Soňa Kavecká SPE4851 Klub OB Sokol Pezinok 1407848 Áno 27.08.2018
Paulína Májová BBA5351 KOBRA Bratislava 8350835 Áno 23.08.2018
Darina Polónyiová VZA4850 Slávia Žilinská univerzita 416514 Áno 10.08.2018

M -12 C (6)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Daniel Ondovčík SPE0801 Klub OB Sokol Pezinok 219138 Áno 27.08.2018
Matúš Mikloš SPE0702 Klub OB Sokol Pezinok 406924 Áno 27.08.2018
Tomáš Syrový SPE0601 Klub OB Sokol Pezinok 1407857 Áno 27.08.2018
Eli Valach SPE0703 Klub OB Sokol Pezinok 2111072 Áno 27.08.2018
Filip Jančík SPE0604 Klub OB Sokol Pezinok 2120014 Áno 27.08.2018
Daniel Šmelík RBA0702 TJ Rapid Bratislava 442590 Áno 27.08.2018

W -12 C (8)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Petra Kurucová SPE0651 Klub OB Sokol Pezinok 1407845 Áno 27.08.2018
Kristína Toporová SPE0751 Klub OB Sokol Pezinok 219131 Áno 27.08.2018
Lucia Šipošová SPE0654 Klub OB Sokol Pezinok 2111075 Áno 27.08.2018
Hana Šipošová SPE0951 Klub OB Sokol Pezinok 2111076 Áno 27.08.2018
Hana Eliášová RBA0651 TJ Rapid Bratislava 2120024 Áno 27.08.2018
Paulína Šoltésová KOB Čingov Spišská Nová Ves 416711 Áno 27.08.2018
Nina Jurčíková VZA0752 Slávia Žilinská univerzita 416589 Áno 30.08.2018
Viktoriya Valyavka VZA0851 Slávia Žilinská univerzita 502256 Áno 27.08.2018

Open (2)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Peter Karch SPE9112 Klub OB Sokol Pezinok 416749 Áno 27.08.2018
Marek Koman FBA7905 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2124765 Áno 23.08.2018

Open S (10)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Barbora Chorvátová SPE9052 Klub OB Sokol Pezinok 406928 Áno 27.08.2018
Elenka Šabová RBA10AA TJ Rapid Bratislava 883488 Áno 27.08.2018
Andrea Porubská TNR7651 ŠK Triturus Nitra 406967 Áno 26.08.2018
Marek Kováč st. TNR73AB ŠK Triturus Nitra Áno 27.08.2018
Miroslav Hríbik HBB8501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 2300847 Áno 25.08.2018
Andrea Hríbiková HBB8451 ŠK HADVEO Banská Bystrica 2066979 Áno 25.08.2018
Ida Herna FBA7253 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2103272 Áno 23.08.2018
Tibor Novosad FBA7103 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2103265 Áno 23.08.2018
Šimon Pajger Slávia Žilinská univerzita 2092475 Áno 27.08.2018
Vladimíra Kutajová VZA9352 Slávia Žilinská univerzita 7005043 Áno 27.08.2018