Rankingové výsledky

Preteky: Majstrovstvá Slovenska na dlhých tratiach

Etapa: Majstrovstvá Slovenska na dlhých tratiach - E1 (16.09.2018)

Kategórie

M -14 E    M -16 E    M -18 E    M -20 E    M 21- E    M 40- E    M 45- E    M 50- E    M 55- E    M 60- E    W -14 E    W -16 E    W -18 E    W 21- E    W 35- E    W 40- E    W 45- E    W 50- E    W 55- E    M 65- E    W 60- E    W 65- E    M -12 C    W -12 C   
M 35-      M 70-      W -20     

M -14 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Filip Bukovac FBA0501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 59:49 1100
2 Šimon Šipoš SPE0406 Klub OB Sokol Pezinok 61:59 + 2:10 1060
3 Miroslav Pajger VZA0502 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 69:05 + 9:16 930
4 Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg 70:06 + 10:17 911
5 Viktor Kotuliak FBA0401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 72:41 + 12:52 863
6 Tomáš Kasza FBA0503 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 78:06 + 18:17 764
7 Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice 90:51 + 31:02 529
Adam Novosad FBA0506 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DISK 0
Ján Koman FBA0504 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DISK 0

M -16 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Martin Roháč TKE0301 Klub OB ATU Košice 65:39 1100
2 Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 66:41 + 1:02 1083
3 Tomáš Šipoš SPE0311 Klub OB Sokol Pezinok 66:51 + 1:12 1080
4 Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 72:21 + 6:42 988
5 Michal Schenk RBA0201 TJ Rapid Bratislava 81:04 + 15:25 842
6 Tomáš Jurčík VZA0301 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 83:12 + 17:33 806
7 Nicholas Ditri SPE0304 Klub OB Sokol Pezinok 86:22 + 20:43 753
8 Maximilián Kubik RBA0303 TJ Rapid Bratislava 100:17 + 34:38 520
Tibor Fedor SPE0303 Klub OB Sokol Pezinok DISK 0

M -18 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Adam Jonáš BBA0101 KOBRA Bratislava 69:23 1100
2 Tobiáš Goldschmidt RBA0003 TJ Rapid Bratislava 74:58 + 5:35 1011
3 Matúš Šimo SPE0107 Klub OB Sokol Pezinok 78:38 + 9:15 953
4 Dominic Ditri SPE0002 Klub OB Sokol Pezinok 84:03 + 14:40 867
5 Tomáš Ondrejka VZA0001 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 87:14 + 17:51 817
6 Matúš Oravec ZMT0101 Klub OB Martin 92:40 + 23:17 731
7 Matej Kukurugya SKS0103 Športový klub Sandberg 93:51 + 24:28 712
8 Matúš Topor SPE0102 Klub OB Sokol Pezinok 115:40 + 46:17 366

M -20 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jakub Chupek VZA9901 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 71:32 1100
2 Dominik Lovás RBA9902 TJ Rapid Bratislava 92:57 + 21:25 771

M 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Marian Dávidík BBA7713 KOBRA Bratislava 93:31 1100
2 Pavol Bukovac FBA8102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 95:55 + 2:24 1072
3 Ondrej Piják BBA8204 KOBRA Bratislava 97:23 + 3:52 1055
4 Michal Krajčík TKE8704 Klub OB ATU Košice 98:35 + 5:04 1040
5 Maroš Bukovac FBA7601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 106:14 + 12:43 950
6 Štefan Šurgan HBB7905 ŠK HADVEO Banská Bystrica 110:02 + 16:31 906
7 Filip Kubina SKS8901 Športový klub Sandberg 116:44 + 23:13 827
8 Matej Hraboš HBB9501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 122:33 + 29:02 758
9 Miroslav Papuga TKE9002 Klub OB ATU Košice 124:09 + 30:38 740
10 Adam Tysz TKE8703 Klub OB ATU Košice 125:14 + 31:43 727
11 Martin Košut VZA9201 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 144:13 + 50:42 504
Peter Glončák FBA7901 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DISK 0
Tomáš Mušinský TKE9301 Klub OB ATU Košice DISK 0
Tomáš Sokolík SPE9109 Klub OB Sokol Pezinok DISK 0

M 40- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Juraj Hammer TKE7701 Klub OB ATU Košice 88:34 1100
2 Peter Viskup VZA7402 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 94:19 + 5:45 1029
3 Mikuláš Šabo RBA7820 TJ Rapid Bratislava 96:58 + 8:24 996
4 Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 99:54 + 11:20 959
5 Dušan Hrnčiar FBA7703 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 110:01 + 21:27 834
6 Martin Borský FBA7704 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 128:11 + 39:37 608
7 Michal Eliáš RBA6604 TJ Rapid Bratislava 144:31 + 55:57 405
8 Tomáš Jančík SPE7603 Klub OB Sokol Pezinok 155:43 + 67:09 266
Milan Šimoník HBB7501 ŠK HADVEO Banská Bystrica DISK 0

M 45- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jozef Chupek VZA7101 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 71:31 1100
2 Július Porubský TNR7301 ŠK Triturus Nitra 83:56 + 12:25 909
3 Zdenko Roháč TKE7301 Klub OB ATU Košice 85:26 + 13:55 886
4 Karol Hierweg BBA5801 KOBRA Bratislava 87:14 + 15:43 858
5 Peter Vandlíček VZA7300 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 99:59 + 28:28 662
6 Juraj Petrinec BBA6403 KOBRA Bratislava 104:52 + 33:21 587
7 Martin Velgos TKE7202 Klub OB ATU Košice 108:16 + 36:45 535
8 Ladislav Kasza FBA7102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 149:27 + 77:56 0

M 50- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jozef Pollák TKE6001 Klub OB ATU Košice 64:46 1100
2 Mikuláš Novota TKE6002 Klub OB ATU Košice 73:28 + 8:42 952
3 Peter Mlynárik VBA6501 ŠK VAZKA Bratislava 76:44 + 11:58 897
4 Anton Kniebügl BBA6401 KOBRA Bratislava 81:00 + 16:14 824
5 František Šoltés SSN6202 KOB Čingov Spišská Nová Ves 85:32 + 20:46 747
6 Peter Sláma TKE6401 Klub OB ATU Košice 88:39 + 23:53 694
7 Martin Jerguš TKE6702 Klub OB ATU Košice 117:24 + 52:38 206

M 55- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ivan Repáč EBB5901 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 69:06 1100
2 Csaba Takács TKE6205 Klub OB ATU Košice 71:36 + 2:30 1060
3 Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 71:57 + 2:51 1055
4 György Filö KYS6302 Klub OB Kysak 74:49 + 5:43 1009
5 Milan Mazúr RBA6201 TJ Rapid Bratislava 80:50 + 11:44 913
6 Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 88:40 + 19:34 789
7 Ladislav Pompura TBB6301 ŠK Terezka Banská Bystrica 89:33 + 20:27 774
František Papuga TKE6302 Klub OB ATU Košice DISK 0

M 60- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jaroslav Piják SPE5801 Klub OB Sokol Pezinok 67:35 1100
2 Ján Kuchta TKE5701 Klub OB ATU Košice 85:02 + 17:27 816
3 Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 89:04 + 21:29 750
4 Milan Mitelman VZA5801 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 109:47 + 42:12 413
5 Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava 110:20 + 42:45 404
6 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 111:40 + 44:05 382
7 Pavol Poláček SPE5501 Klub OB Sokol Pezinok 141:19 + 73:44 0
Peter Polakovič VZA5501 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov DISK 0

W -14 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Rebecca Herna FBA0553 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 52:53 1100
2 Lenka Porubská TNR0451 ŠK Triturus Nitra 59:26 + 6:33 964
3 Simona Mihaličová TKE0551 Klub OB ATU Košice 59:28 + 6:35 963
4 Gabriela Ježíková SPE0551 Klub OB Sokol Pezinok 59:36 + 6:43 960
5 Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 63:03 + 10:10 889
6 Adriana Repáčová EBB0552 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 68:20 + 15:27 779
7 Ivona Rohaľová SKS0453 Športový klub Sandberg 68:22 + 15:29 778
8 Klára Fedorová SPE0455 Klub OB Sokol Pezinok 68:44 + 15:51 770
9 Martina Vorlíčková SKS0551 Športový klub Sandberg 83:03 + 30:10 473
10 Kamila Pompurová TBB0551 ŠK Terezka Banská Bystrica 91:44 + 38:51 292
11 Karolína Toporová SPE0452 Klub OB Sokol Pezinok 98:26 + 45:33 153
Nicole Herna FBA0552 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DISK 0

W -16 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ľuboslava Weissová TKE0252 Klub OB ATU Košice 48:50 1100
2 Sandra Ivanková TKE0253 Klub OB ATU Košice 51:39 + 2:49 1037
3 Petronela Filipová TKE0352 Klub OB ATU Košice 55:59 + 7:09 939
4 Miroslava Velgosová TKE0351 Klub OB ATU Košice 67:53 + 19:03 671
5 Viktória Kostercová SKS0251 Športový klub Sandberg 68:15 + 19:25 663
6 Michaela Patassiová FBA0252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 71:39 + 22:49 586
7 Michaela Mozolíková SPE0254 Klub OB Sokol Pezinok 73:30 + 24:40 544
8 Eva Ondovčíková SPE0358 Klub OB Sokol Pezinok 76:55 + 28:05 467
9 Nina Kutišová SPE0353 Klub OB Sokol Pezinok 82:53 + 34:03 333
10 Ema Honzírková SKS0351 Športový klub Sandberg 85:58 + 37:08 264
11 Tereza Kuriaková VZA0251 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 101:23 + 52:33 0

W -18 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Lucia Ondovčíková SPE0051 Klub OB Sokol Pezinok 67:31 1100
2 Michaela Velgosová TKE0151 Klub OB ATU Košice 71:37 + 4:06 1033
3 Veronika Jánošová SKS0151 Športový klub Sandberg 81:38 + 14:07 870
4 Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 82:43 + 15:12 852
5 Katarína Pajtášová SKS0152 Športový klub Sandberg 144:31 + 77:00 0

W 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Lucia Kovalančíková HBB9351 ŠK HADVEO Banská Bystrica 82:10 1100
2 Silvia Chupeková VZA7250 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 83:47 + 1:37 1078
3 Ela Sedileková HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 86:00 + 3:50 1049
4 Tereza Miklušová RBA9952 TJ Rapid Bratislava 86:40 + 4:30 1040
5 Lenka Jablonovská SPE9063 Klub OB Sokol Pezinok 92:05 + 9:55 967
6 Kristína Krajčíková TKE9254 Klub OB ATU Košice 97:59 + 15:49 888
7 Katarína Kotrlová SKS9051 Športový klub Sandberg 101:16 + 19:06 844
8 Katarína Košutová VZA9751 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 101:26 + 19:16 842
9 Andrea Poštulková VZA9351 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 102:58 + 20:48 822
10 Katarína Papugová TKE9255 Klub OB ATU Košice 104:27 + 22:17 802
11 Martina Papugová TKE9551 Klub OB ATU Košice 116:28 + 34:18 641
12 Andrea Papugová TKE9751 Klub OB ATU Košice 116:43 + 34:33 637

W 35- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Alena Ďurčová VZA7753 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 85:16 1100
2 Martina Bialeková EBB7351 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 89:37 + 4:21 1044
3 Alena Bukovacová FBA7451 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 95:06 + 9:50 973
4 Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 108:39 + 23:23 798

W 40- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jana Slámová TKE7252 Klub OB ATU Košice 69:59 1100
2 Ľubica Toporová SPE7552 Klub OB Sokol Pezinok 90:17 + 20:18 781
3 Kristína Komanová FBA7853 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 111:40 + 41:41 445
4 Martina Breinerová TKE7652 Klub OB ATU Košice 114:27 + 44:28 401
5 Petra Kotuliaková FBA7552 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 123:38 + 53:39 257
6 Erika Vávrová RBA7751 TJ Rapid Bratislava 128:02 + 58:03 188

W 45- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Zuzana Poštulková VZA7051 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 79:49 1100
2 Alena Barillová SSN6951 KOB Čingov Spišská Nová Ves 82:58 + 3:09 1057
3 Barbora Šmelíková VBA6951 ŠK VAZKA Bratislava 83:36 + 3:47 1048
4 Martina Pánková RBA6953 TJ Rapid Bratislava 86:03 + 6:14 1014
5 Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 99:01 + 19:12 835

W 50- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Elena Papugová TKE6552 Klub OB ATU Košice 72:10 1100
2 Eva Mušinská TKE6451 Klub OB ATU Košice 75:15 + 3:05 1053
3 Anna Mária Jergušová TKE6651 Klub OB ATU Košice 206:14 + 134:04 0

W 55- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Iveta Pijáková SPE6251 Klub OB Sokol Pezinok 77:55 1100
2 Tamara Denysenko VZA6151 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 80:36 + 2:41 1062
3 Elena Belicová TKE6251 Klub OB ATU Košice 90:41 + 12:46 920
4 Judita Sádecká TKE6253 Klub OB ATU Košice 105:47 + 27:52 707
5 Iva Kumová RBA6252 TJ Rapid Bratislava 109:04 + 31:09 660

M 65- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Igor Roháč TKE4301 Klub OB ATU Košice 84:06 1100
2 Štefan Máj BBA5201 KOBRA Bratislava 84:14 + 0:08 1098
3 Viktor Vávra RBA5001 TJ Rapid Bratislava 109:39 + 25:33 766
4 Jozef Gajdošík VZA5200 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 120:12 + 36:06 628

W 60- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 97:13 1100
2 Elena Polakovičová VZA5850 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 126:42 + 29:29 766
3 Darina Poláčková SPE5852 Klub OB Sokol Pezinok 129:18 + 32:05 737

W 65- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Paulína Májová BBA5351 KOBRA Bratislava 58:57 1100
2 Darina Polónyiová VZA4850 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 79:44 + 20:47 712
3 Soňa Kavecká SPE4851 Klub OB Sokol Pezinok 80:30 + 21:33 698

M -12 C

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Filip Jančík SPE0604 Klub OB Sokol Pezinok 37:12 800
2 Tomáš Syrový SPE0601 Klub OB Sokol Pezinok 44:59 + 7:47 633
3 Eli Valach SPE0703 Klub OB Sokol Pezinok 45:09 + 7:57 629
4 Matúš Mikloš SPE0702 Klub OB Sokol Pezinok 80:52 + 43:40 0
5 Daniel Ondovčík SPE0801 Klub OB Sokol Pezinok 86:56 + 49:44 0

W -12 C

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Lucia Šipošová SPE0654 Klub OB Sokol Pezinok 44:34 800
2 Lea Kotuliaková FBA0751 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 48:16 + 3:42 734
3 Hana Šipošová SPE0951 Klub OB Sokol Pezinok 61:41 + 17:07 493
4 Nina Jurčíková VZA0752 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 61:49 + 17:15 490
5 Petra Kurucová SPE0651 Klub OB Sokol Pezinok 64:48 + 20:14 437
6 Hana Eliášová RBA0651 TJ Rapid Bratislava 69:45 + 25:11 348
7 Kristína Toporová SPE0751 Klub OB Sokol Pezinok 71:29 + 26:55 317
Viktoriya Valyavka VZA0851 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov DISK 0

M 35- *

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Marian Dávidík BBA7713 KOBRA Bratislava 93:31 1100
2 Pavol Bukovac FBA8102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 95:55 + 2:24 1072
3 Ondrej Piják BBA8204 KOBRA Bratislava 97:23 + 3:52 1055
4 Maroš Bukovac FBA7601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 106:14 + 12:43 950
5 Štefan Šurgan HBB7905 ŠK HADVEO Banská Bystrica 110:02 + 16:31 906
Peter Glončák FBA7901 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DISK 0

M 70- *

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Igor Roháč TKE4301 Klub OB ATU Košice 84:06 1100

W -20 *

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Tereza Miklušová RBA9952 TJ Rapid Bratislava 86:40 1100