Výsledky

Preteky: Oblastný rebríček Stred

Etapa: Oblastný rebríček Stred - E1 (30.09.2018)

Kategórie

M -12 D    M -14 D    M 19- D    M 35- D    M 45- D    W -12 D    W -14 D    W 19- D    W 35- D    W 45- D    RD D       M1         M2         W1         W2        

M -12 D 2.20 km, 9 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tomáš Babík VZA0802 Slávia Žilinská univerzita Žilina 25:51
2 Maksym Volkov VZA0701 Slávia Žilinská univerzita Žilina 27:44 + 1:53
3 Daniel Ondovčík SPE0801 Klub OB Sokol Pezinok 31:22 + 5:31

M -14 D 3.50 km, 11 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tomáš Galamboš ZMTxxx9 Klub OB Martin 85:43

M 19- D 4.50 km, 18 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ondrej Piják BBA8204 KOBRA Bratislava 28:06
2 Jakub Chupek VZA9901 Slávia Žilinská univerzita Žilina 30:08 + 2:02
3 Jakub Dekrét EBB9902 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 33:42 + 5:36
4 Filip Kubina SKS8901 Športový klub Sandberg 35:31 + 7:25
5 Maroš Bukovac FBA7601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 36:13 + 8:07
6 Peter Mižúr FBA9101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 39:46 + 11:40
7 Martin Kosut RKAxxx1 40:43 + 12:37
8 Jozef Chupek VZA7101 Slávia Žilinská univerzita Žilina 44:48 + 16:42
9 Šimon Mižúr FBA9401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 45:39 + 17:33
10 Mikuláš Novota TKE6002 Klub OB ATU Košice 46:08 + 18:02
11 Ján Košut 02K63AA ROB klub KYSUCA n.o. 62:53 + 34:47
12 Pavol Hreus VIA8501 Viatoris 73:16 + 45:10

M 35- D 4.50 km, 18 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Alexander Volkov VZA8002 Slávia Žilinská univerzita Žilina 45:57
2 Peter Krnáč VIA7701 Viatoris 48:43 + 2:46
3 Peter Ďurčo EBBxxx5 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 50:30 + 4:33
4 Peter Sláma TKE6401 Klub OB ATU Košice 54:15 + 8:18
5 Valter Sohler RBK7701 Klub orientačných športov Ružomberok 58:40 + 12:43
6 Ladislav Pompura TBB6301 ŠK Terezka Banská Bystrica 67:41 + 21:44
7 Milan Šimoník HBB7501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 72:55 + 26:58

M 45- D 3.50 km, 11 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ivan Repáč EBB5901 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 39:47
2 Ladislav Kasza FBA7102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 52:15 + 12:28
3 Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 52:34 + 12:47
4 Dušan Cesnek ZMTXX02 Klub OB Martin 73:19 + 33:32
5 Ivan Trepáč VZA7001 Slávia Žilinská univerzita Žilina 93:53 + 54:06
6 Milan Meriač ZMT4205 Klub OB Martin 108:44 + 68:57

W -12 D 2.20 km, 9 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Nina Jurčíková VZA0752 Slávia Žilinská univerzita Žilina 34:36
2 Radka Repáčová EBB9801AA TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 59:17 + 24:41
Soňa Cesneková ZMTXX03 Klub OB Martin DISK

W -14 D 3.50 km, 11 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Adriana Repáčová EBB0552 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 60:15
2 Kamila Pompurová TBB0551 ŠK Terezka Banská Bystrica 64:14 + 3:59

W 19- D 4.50 km, 18 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ela Sedileková HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 48:52
2 Silvia Chupeková VZA7250 Slávia Žilinská univerzita Žilina 50:17 + 1:25
3 Katarína Kotrlová SKS9051 Športový klub Sandberg 51:03 + 2:11
4 Monika Molnárová BBA9451 KOBRA Bratislava 64:45 + 15:53

W 35- D 4.50 km, 18 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jana Slámová TKE7252 Klub OB ATU Košice 47:12
2 Martina Bialeková EBB7351 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 60:13 + 13:01
3 Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 69:03 + 21:51
Alena Bukovacová FBA7451 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DISK

W 45- D 3.50 km, 11 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tamara Denysenko VZA6151 Slávia Žilinská univerzita Žilina 46:57
2 Táňa Časnochová HBB7051 ŠK HADVEO Banská Bystrica 53:57 + 7:00

RD D 1.80 km, 6 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jakub Orlický ZMTXX06 Klub OB Martin 13:23
2 Viktoriya Valyavka VZA0851 Slávia Žilinská univerzita Žilina 14:09 + 0:46
3 Maja Volkova VZA0951 Slávia Žilinská univerzita Žilina 16:08 + 2:45
4 Juraj Knutelský VZAxxx14 Slávia Žilinská univerzita Žilina 16:34 + 3:11
5 Kristián Mihálik ZMTXX07 Klub OB Martin 17:32 + 4:09
6 Eliza Milová VZAxxx16 Slávia Žilinská univerzita Žilina 17:38 + 4:15
7 Matúš Korínek ZMTXX09 Klub OB Martin 17:51 + 4:28
8 Katarína Schwarzová EBB1151 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 17:59 + 4:36
9 Martina Schwarzová EBB0951 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 18:48 + 5:25
10 Šimon Sohler RBK1401 Klub orientačných športov Ružomberok 18:55 + 5:32
11 Adam Nosáľ ZMT0403AA Klub OB Martin 19:00 + 5:37
12 Andrej Bílek VZAxxx13 Slávia Žilinská univerzita Žilina 19:24 + 6:01
13 Tomáš Nosáľ ZMT0401AA Klub OB Martin 20:15 + 6:52
14 Magdaléna Adamčíková ZMTXX05 Klub OB Martin 20:24 + 7:01
15 Veronika Trnovcová VZAxxx12 Slávia Žilinská univerzita Žilina 21:30 + 8:07
16 Matej Orlický ZMTXX04 Klub OB Martin 22:36 + 9:13
17 Lucia Patková VZAxxx6 Slávia Žilinská univerzita Žilina 23:03 + 9:40
18 Eduard Miškauf ZMTXX01 Klub OB Martin 27:09 + 13:46
19 Michal Paulus VZAxxx8 Slávia Žilinská univerzita Žilina 28:32 + 15:09
20 Kristína Popluhárová VZAxxx9 Slávia Žilinská univerzita Žilina 28:55 + 15:32
21 Samuel Polónyi VZA0801 Slávia Žilinská univerzita Žilina 30:34 + 17:11
22 Adam Koteleš ZMTXX10 Klub OB Martin 34:29 + 21:06
23 Lea Knutelská VZAxxx15 Slávia Žilinská univerzita Žilina 35:05 + 21:42
24 Jakub Forgáč VIAxxx1 Viatoris 35:37 + 22:14
25 Daniel Mihálik ZMTXX08 Klub OB Martin 36:32 + 23:09
26 Vladimír Nosáľ ZMT7301AA Klub OB Martin 41:12 + 27:49
27 Sedileková Sára HBBxxx1 ŠK HADVEO Banská Bystrica 44:22 + 30:59
28 Sohlerová Mária RBKxxx1 Klub orientačných športov Ružomberok 46:12 + 32:49

M1 3.70 km, 15 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Adam Jonáš BBA0101 KOBRA Bratislava 25:24
2 Tomáš Šipoš SPE0311 Klub OB Sokol Pezinok 27:41 + 2:17
3 Martin Knor ZMT0201 Klub OB Martin 28:39 + 3:15
4 Matúš Šimo SPE0107 Klub OB Sokol Pezinok 29:29 + 4:05
5 Martin Roháč TKE0301 Klub OB ATU Košice 30:04 + 4:40
6 Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 30:57 + 5:33
7 Matej Kukurugya SKS0103 Športový klub Sandberg 31:18 + 5:54
8 Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 31:37 + 6:13
9 Michal Jurák KEGA001 33:19 + 7:55
10 Tomáš Jurčík VZA0301 Slávia Žilinská univerzita Žilina 33:21 + 7:57
11 Matúš Oravec ZMT0101 Klub OB Martin 33:24 + 8:00
12 Michal Schenk RBA0201 TJ Rapid Bratislava 33:43 + 8:19
13 Tibor Fedor SPE0303 Klub OB Sokol Pezinok 34:17 + 8:53
14 Maximilián Kubik RBA0303 TJ Rapid Bratislava 35:19 + 9:55
15 Nicholas Ditri SPE0304 Klub OB Sokol Pezinok 35:24 + 10:00
16 Jakub Hummel RBA0304 TJ Rapid Bratislava 37:09 + 11:45
17 Adam Havlík SPE0201 Klub OB Sokol Pezinok 39:15 + 13:51
18 Michal Nosáľ MTGL002 41:51 + 16:27
19 Matúš Topor SPE0102 Klub OB Sokol Pezinok 43:09 + 17:45
20 Adam Niton BAGG003 49:07 + 23:43
21 Martin Vizner SPE03BF Klub OB Sokol Pezinok 53:53 + 28:29
22 Richard Šalapa KEGA002 55:57 + 30:33
23 Matej Budiský MTGL004 56:59 + 31:35
24 Vratko Pravňan MTGL003 63:16 + 37:52
25 Matej Demovič BAGG003 76:36 + 51:12
26 Milan Demovič PEZ0202 Klub OB AŠK Pezinok 87:30 + 62:06
27 Miroslav Ivan KEGA004 106:04 + 80:40

M2 2.80 km, 10 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Adam Trepáč VZA0501 Slávia Žilinská univerzita Žilina 25:51
2 Filip Bukovac FBA0501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 26:34 + 0:43
3 Viktor Kotuliak FBA0401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 26:43 + 0:52
4 Šimon Šipoš SPE0406 Klub OB Sokol Pezinok 27:34 + 1:43
5 Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg 28:02 + 2:11
6 Miroslav Pajger VZA0502 Slávia Žilinská univerzita Žilina 28:28 + 2:37
7 Gabriel Legath KSZS001 29:50 + 3:59
8 Tomáš Kasza FBA0503 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 30:57 + 5:06
9 Jakub Mozolík SPE0502 Klub OB Sokol Pezinok 34:49 + 8:58
10 Oliver Ludva CHZS001 35:56 + 10:05
11 Bohumír Šabík CHZS003 36:16 + 10:25
12 Jakub Berčík SKS0504 Športový klub Sandberg 37:37 + 11:46
13 Adam Gramblička BAGG007 38:17 + 12:26
14 Benjamín Šabík CHZS005 41:43 + 15:52
15 Tomáš Porubčan KYS0501 Klub OB Kysak 45:12 + 19:21
16 Vladimír Molnár SPE04AF Klub OB Sokol Pezinok 49:10 + 23:19
17 Juraj Mráz KSZS002 57:15 + 31:24
18 Ján Babocký CHZS002 73:28 + 47:37
19 Adam Oros KSZS002 89:34 + 63:43

W1 3.40 km, 12 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ľuboslava Weissová TKE0252 Klub OB ATU Košice 28:28
2 Petronela Filipová TKE0352 Klub OB ATU Košice 34:45 + 6:17
3 Michaela Velgosová TKE0151 Klub OB ATU Košice 36:45 + 8:17
4 Michaela Patasssiová BAGL001 37:04 + 8:36
5 Viktória Kostercová SKS0251 Športový klub Sandberg 38:55 + 10:27
6 Terézia Kuriaková ZAHA001 40:59 + 12:31
7 Sandra Ivanková TKE0253 Klub OB ATU Košice 41:05 + 12:37
8 Miroslava Velgosová TKE0351 Klub OB ATU Košice 42:02 + 13:34
9 Ivana Macharová ZAGH003 44:02 + 15:34
10 Eva Ondovčíková SPE0358 Klub OB Sokol Pezinok 44:50 + 16:22
11 Michaela Mozolíkovvá BAEL002 46:12 + 17:44
12 Martina Václavíková ZMT0151 Klub OB Martin 52:46 + 24:18
13 Viktória Smoláková ZAGH002 59:09 + 30:41
14 Veronika Klabouchová VZA0151 Slávia Žilinská univerzita Žilina 67:18 + 38:50
15 Tatiana Ďuranová ZAGH004 80:18 + 51:50

W2 2.30 km, 8 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok 20:30
2 Ivona Rohaľová SKS0453 Športový klub Sandberg 23:19 + 2:49
3 Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 24:10 + 3:40
4 Gabriela Ježíková SPE0551 Klub OB Sokol Pezinok 24:27 + 3:57
5 Rebecca Ida Herna BBSS001 26:22 + 5:52
6 Simona Mihaličová KESD001 26:35 + 6:05
7 Alžbeta Kopčíková SPE0453 Klub OB Sokol Pezinok 27:18 + 6:48
8 Klára Fedorová SPE0455 Klub OB Sokol Pezinok 29:51 + 9:21
9 Lenka Porubská TNR0451 ŠK Triturus Nitra 30:08 + 9:38
10 Agáta Komanová SPE0553 Klub OB Sokol Pezinok 33:07 + 12:37
11 Karolína Toporová SPE0452 Klub OB Sokol Pezinok 41:26 + 20:56
12 Tereza Krajčírová BBSS004 42:31 + 22:01
13 Nicole Pavla Herna BBSS002 44:05 + 23:35
14 Veronika Fečová SPE05AC Klub OB Sokol Pezinok 50:34 + 30:04
15 Alžbeta Tomková BBSS003 56:19 + 35:49