Rankingové výsledky

Preteky: Tatry orienteering 2019

Etapa: Tatry orienteering - E4 (06.07.2019)

Kategórie

M -12 A    M -14 A    M -16 A    M -18 A    M -20 A    M 21- E    M 21- B    M 21- D    M 35- A    M 40- A    M 45- A    M 50- A    M 55- A    M 60- A    M 65- A    W -12 A    W -14 A    W -16 A    W -18 A    W -20 A    W 21- E    W 21- B    W 35- A    W 40- A    W 45- A    W 55- A    W 60- A   

M -12 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Maksym Volkov VZA0701 Slávia Žilinská univerzita 18:20 800

M -14 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Adam Trepáč VZA0501 Slávia Žilinská univerzita 15:27 800
2 Miroslav Pajger VZA0502 Slávia Žilinská univerzita 17:26 + 1:59 697
3 Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice 20:18 + 4:51 549

M -16 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Martin Roháč TKE0301 Klub OB ATU Košice 16:24 800
2 Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 16:53 + 0:29 776
3 Maximilián Kubik RBA0303 TJ Rapid Bratislava 17:09 + 0:45 763
4 Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 18:22 + 1:58 704
5 Tomáš Jurčík VZA0301 Slávia Žilinská univerzita 20:59 + 4:35 576
6 Michal Nosáľ VZA0302 Slávia Žilinská univerzita 21:09 + 4:45 568
7 Vratko Pravňan VZA0303 Slávia Žilinská univerzita 26:21 + 9:57 315
Matej Budisky VZA0304 Slávia Žilinská univerzita DISK 0

M -18 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Martin Knor ZMT0201 Klub OB Martin 20:00 800
2 Matúš Oravec ZMT0101 Klub OB Martin 23:07 + 3:07 675

M -20 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Tomáš Ondrejka VZA0001 Slávia Žilinská univerzita 25:21 800

M 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Michal Krajčík TKE8704 Klub OB ATU Košice 18:34 1000
2 Filip Kubina SKS8901 Športový klub Sandberg 20:06 + 1:32 917
3 Peter Glončák FBA7901 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 20:21 + 1:47 904
4 Tomáš Mušinský TKE9301 Klub OB ATU Košice 20:38 + 2:04 889
5 Martin Poklop VZA8801 Slávia Žilinská univerzita 23:23 + 4:49 741
6 Adam Tysz TKE8703 Klub OB ATU Košice 23:52 + 5:18 715
7 Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 27:45 + 9:11 505

M 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Peter Vričan VZA8901 Slávia Žilinská univerzita 21:59 700
2 Michal Pavlík SSN9001 KOB Čingov Spišská Nová Ves 22:13 + 0:14 693
3 Silvester Dulák SSN9007 KOB Čingov Spišská Nová Ves 23:19 + 1:20 658
4 Juraj Horniak BBA8202 KOBRA Bratislava 24:11 + 2:12 630
5 Juraj Nemec EBB8901 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 25:25 + 3:26 591

M 21- D

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Peter Bohuš FBA7904 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 18:42 500
2 Andrej Petrinec RBA8903 TJ Rapid Bratislava 20:44 + 2:02 446
3 Miroslav Tauber SSN9301 KOB Čingov Spišská Nová Ves 21:35 + 2:53 423
4 Štefan Ivanko TKE8602 Klub OB ATU Košice 22:17 + 3:35 404

M 35- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Juraj Mihalič TKE7903 Klub OB ATU Košice 21:55 800
2 Alexander Volkov VZA8002 Slávia Žilinská univerzita 23:14 + 1:19 752
3 Július Porubský TNR7301 ŠK Triturus Nitra 23:19 + 1:24 749

M 40- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Martin Borský FBA7704 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 22:29 800
2 Milan Šimoník HBB7501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 24:28 + 1:59 729

M 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ivan Trepáč VZA7001 Slávia Žilinská univerzita 33:39 800

M 50- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Mikuláš Novota TKE6002 Klub OB ATU Košice 18:29 800
2 Pavol Šoltés SSN6402 KOB Čingov Spišská Nová Ves 18:39 + 0:10 793
3 Peter Jurčík VZA6802 Slávia Žilinská univerzita 20:51 + 2:22 698
4 František Šoltés SSN6202 KOB Čingov Spišská Nová Ves 21:01 + 2:32 690
5 Martin Barč SSN6801 KOB Čingov Spišská Nová Ves 22:04 + 3:35 645
6 Róbert Schenk RBA6802 TJ Rapid Bratislava 25:03 + 6:34 516

M 55- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Csaba Takács TKE6205 Klub OB ATU Košice 19:38 800
2 Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 23:34 + 3:56 640
3 Dušan Rybár RBA6202 TJ Rapid Bratislava 25:07 + 5:29 577
4 Roman Ščehovič EBB6401 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 26:58 + 7:20 501
Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves DISK 0
Juraj Nemec EBB6001 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica DNF 0

M 60- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava 22:41 800
2 Jozef Fekiač VBA5801 ŠK VAZKA Bratislava 23:13 + 0:32 781
3 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 24:54 + 2:13 722

M 65- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jozef Gajdošík VZA5200 Slávia Žilinská univerzita 27:50 800
2 Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 48:25 + 20:35 208
Eduard Weiszer TKE5301 Klub OB ATU Košice DISK 0

W -12 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Nina Jurčíková VZA0752 Slávia Žilinská univerzita 19:39 800

W -14 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Simona Mihaličová TKE0551 Klub OB ATU Košice 18:13 800
2 Martina Buršíková RBA0652 TJ Rapid Bratislava 23:44 + 5:31 558
3 Adriana Repáčová EBB0552 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 30:48 + 12:35 247

W -16 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Petronela Filipová TKE0352 Klub OB ATU Košice 17:27 800
2 Miroslava Velgosová TKE0351 Klub OB ATU Košice 21:18 + 3:51 623
3 Lenka Porubská TNR0451 ŠK Triturus Nitra 22:55 + 5:28 549
4 Gabriela Trepáčová VZA0351 Slávia Žilinská univerzita 24:42 + 7:15 468

W -18 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Sandra Ivanková TKE0253 Klub OB ATU Košice 22:57 800
2 Michaela Velgosová TKE0151 Klub OB ATU Košice 23:59 + 1:02 764

W -20 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 30:08 800

W 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Katarína Kotrlová SKS9051 Športový klub Sandberg 25:17 1000

W 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Barbora Pavliková KYS9152 Klub OB Kysak 21:53 700
2 Terézia Knorová ZMT9852 Klub OB Martin 24:15 + 2:22 624
3 Jana Vríčanová VZA8952 Slávia Žilinská univerzita 28:55 + 7:02 475
4 Erika Nemcová EBB8752 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 29:21 + 7:28 461

W 35- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Martina Bialeková EBB7351 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 23:42 800
2 Valéria Marko TKE7952 Klub OB ATU Košice 28:39 + 4:57 633

W 40- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 21:44 800
2 Katarína Schenková RBA7451 TJ Rapid Bratislava 23:44 + 2:00 726

W 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Soňa Ondrejková VZA7451 Slávia Žilinská univerzita 21:47 800
2 Alena Barillová SSN6951 KOB Čingov Spišská Nová Ves 24:29 + 2:42 701
3 Martina Brém Knorová ZMT7151 Klub OB Martin 27:35 + 5:48 587
4 Eva Trepáčová VZA7053 Slávia Žilinská univerzita 33:18 + 11:31 377
5 Svelana Puls RBA7251 TJ Rapid Bratislava 36:54 + 15:07 245

W 55- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jana Davi ZMT6151 Klub OB Martin 22:38 800

W 60- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Mária Fekiačová VBA5851 ŠK VAZKA Bratislava 36:44 800