Výsledky

Preteky: Tatry orienteering 2019

Etapa: Tatry orienteering - E1 (04.07.2019)

Kategórie

M -12 A    M -14 A    M -16 A    M -18 A    M -20 A    M 21- E    M 21- B    M 21- D    M 35- A    M 40- A    M 45- A    M 50- A    M 55- A    M 60- A    M 65- A    M 70- A    W -12 A    W -14 A    W -16 A    W -18 A    W -20 A    W 21- E    W 21- B    W 35- A    W 40- A    W 45- A    W 50- A    W 55- A    W 60- A    M -10 C    M -10 R    W -10 C    W -10 R    N          K3         Open       Open S    

M -12 A 2.87 km / 95 m, 8 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Bence Nagy 0509290 45:14
2 Ludvig Juhlin 0526153 46:27 + 1:13
3 Danila Soshnikov 0525957 47:37 + 2:23
4 Eetu Takanen 0530591 55:13 + 9:59
5 Gustav Juhlin 0526151 61:34 + 16:20
6 Tomasz Zieliński 0520848 62:29 + 17:15
7 Tomáš Doucha 0525034 69:40 + 24:26
8 Artur Biro 0532895 83:17 + 38:03
Levente Cserna 0509696 DISK

M -14 A 4.58 km / 105 m, 11 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ondřej Brosch 0530260 65:42
2 Miroslav Pajger VZA0502 Slávia Žilinská univerzita 78:45 + 13:03
3 Tobias Vedra 0525715 85:56 + 20:14
4 Samir Said 0525954 87:59 + 22:17
5 Tymoteusz Bultrowicz 0520843 88:28 + 22:46
6 Erik Palm 0519349 91:30 + 25:48
7 Martin Doucha 0525033 96:30 + 30:48
8 Adam Trepáč VZA0501 Slávia Žilinská univerzita 105:52 + 40:10
9 Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice 121:10 + 55:28
10 Tamas Lucas 0530631 121:21 + 55:39
Šimon Mudrak DNF
Vasily Filimonov 0525948 DNF

M -16 A 6.26 km / 190 m, 14 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jakub Chaloupský 0532857 63:42
2 Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 65:08 + 1:26
3 Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 65:53 + 2:11
4 Martin Roháč TKE0301 Klub OB ATU Košice 68:48 + 5:06
5 Matouš Petrilák 0516215 76:44 + 13:02
6 Maximilián Kubik RBA0303 TJ Rapid Bratislava 81:11 + 17:29
7 Radim Sobotka 0521076 103:21 + 39:39
8 András Máté Cserna 0509695 112:18 + 48:36
9 Antoine Vanspauwen 0506796 171:12 + 107:30
Jonas Willemsens 0507004 DNF

M -18 A 6.89 km / 215 m, 16 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Justin Gillet 0506715 103:36
2 Matúš Oravec ZMT0101 Klub OB Martin 115:41 + 12:05
3 Simon Vanspauwen 0506799 141:01 + 37:25
Martin Knor ZMT0201 Klub OB Martin DISK
Lukas Postulka 0521351 DISK
Stepan Dosedel 0521361 DISK

M -20 A 7.32 km / 195 m, 19 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Max Bloor 0532376 101:22
2 Arttu Kaario 0518493 109:52 + 8:30

M 21- E 9.47 km / 335 m, 23 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Marek Schuster 0535848 89:38
2 Martin Poklop VZA8801 Slávia Žilinská univerzita 96:41 + 7:03
3 Tomas Krajca 0526684 100:42 + 11:04
4 Tomáš Kobr 0525966 101:09 + 11:31
5 Michal Krajčík TKE8704 Klub OB ATU Košice 102:03 + 12:25
6 Martin Melecký 0532695 104:22 + 14:44
7 Vojtěch Illner 0534274 106:30 + 16:52
8 Tomáš Thoř 0534560 107:08 + 17:30
9 Tomáš Mušinský TKE9301 Klub OB ATU Košice 113:38 + 24:00
10 Otto Kaario 0518657 114:23 + 24:45
11 Viktoras Staisiunas 0525657 120:34 + 30:56
12 Paweł Jankowiak 0526536 123:14 + 33:36
13 Andris Gailis 0525173 127:39 + 38:01
14 Peter Glončák FBA7901 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 129:17 + 39:39
15 Ferenc Mihályi 0535628 130:07 + 40:29
16 Adam Tysz TKE8703 Klub OB ATU Košice 138:53 + 49:15
17 Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 141:14 + 51:36
18 Karol Galicz 0534821 144:44 + 55:06
19 Pavel Ptáček 0525502 146:22 + 56:44
20 Szabolcs Bojtor 0535626 174:57 + 85:19
Michał Wojarski 0530972 DISK
Noah Howlett 0510307 DISK
Filip Kubina SKS8901 Športový klub Sandberg DISK
Jan Cienciala 0526290 DNF

M 21- B 6.86 km / 185 m, 13 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Kuba Makovský 0519913 72:03
2 Wojciech Pachnik 0532758 73:23 + 1:20
3 Jiří Doucha 0525032 76:55 + 4:52
4 Juraj Horniak BBA8202 KOBRA Bratislava 84:21 + 12:18
5 Jan Panovec 0526671 84:44 + 12:41
6 Marek Uhlíř 0535802 90:24 + 18:21
7 Michal Pavlík SSN9001 KOB Čingov Spišská Nová Ves 90:52 + 18:49
8 Silvester Dulák SSN9007 KOB Čingov Spišská Nová Ves 91:23 + 19:20
9 Karel Nitsch 0526676 91:44 + 19:41
10 Andrey Nazarov 0525952 92:00 + 19:57
11 Mateusz Filipiak 0520825 93:58 + 21:55
12 Tomas Postulka 0521352 100:21 + 28:18
13 Jakub Maly 0525732 112:11 + 40:08
14 Peter Vričan VZA8901 Slávia Žilinská univerzita 113:26 + 41:23
15 Boris Šoltés SSN91AC KOB Čingov Spišská Nová Ves 121:04 + 49:01
16 Paulius Janušauskas 0525656 128:13 + 56:10
17 Robin Olsson 0524700 151:02 + 78:59
18 Marek Šunda 0530980 188:30 + 116:27
Jan Jergus 0525561 DISK

M 21- D 4.19 km / 100 m, 9 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Peter Bohuš FBA7904 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 71:54
2 Tomas Kavan 0518156 72:07 + 0:13
3 Andrej Petrinec RBA8903 TJ Rapid Bratislava 72:41 + 0:47
4 Mikhailo Mazur 0531968 72:58 + 1:04
5 Petr Bečvář 0525472 74:51 + 2:57
6 Zoltán Ódor 0509698 77:05 + 5:11
7 Štefan Ivanko TKE8602 Klub OB ATU Košice 96:38 + 24:44
8 Viktor Nagy 0509291 112:30 + 40:36

M 35- A 7.32 km / 195 m, 19 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 András Kéki 0532586 98:41
2 Juraj Mihalič TKE7903 Klub OB ATU Košice 101:30 + 2:49
3 Philippe Cote-Jacques 0511507 102:38 + 3:57
4 Július Porubský TNR7301 ŠK Triturus Nitra 103:04 + 4:23
5 Vitali Nazaranka 0535775 107:06 + 8:25
6 Petr Brosch 0530286 111:51 + 13:10
7 Imre Boros 0535627 115:38 + 16:57
8 Benno Schütz 0533540 116:29 + 17:48
9 Tobias Schwartz 0535845 119:56 + 21:15
10 Valerii Prosolkov 0517969 122:33 + 23:52
11 Jan Videcky 0503443 132:06 + 33:25
Roman Ježowicz 0526769 DISK
Jean-francois Gagné 0526185 DISK

M 40- A 6.89 km / 215 m, 16 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Aleksandr San'kin 0531951 74:50
2 Vlastimil Polák 0516045 80:36 + 5:46
3 Petr Wohanka 0502621 83:22 + 8:32
4 Johan Herbst 0520092 97:18 + 22:28
5 Stephane Willemsens 0507001 101:40 + 26:50
6 Frank Vanspauwen 0506800 110:50 + 36:00
7 Quentin Gillet 0506717 111:49 + 36:59
8 Marcin Ciszek 0511306 121:22 + 46:32
9 Ruda Kutlvašr 0502624 123:29 + 48:39
10 Milan Šimoník HBB7501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 156:24 + 81:34
Jan Fiala 0516224 DISK

M 45- A 6.26 km / 190 m, 14 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 David Vedra 0525714 58:14
2 Jan Horký 0525543 60:18 + 2:04
3 Georg Wittberger 0505041 60:51 + 2:37
4 Remigiusz Nowak 0520827 63:54 + 5:40
5 Tamas Relu 0530630 66:58 + 8:44
6 Martin Sadílek 0523171 68:15 + 10:01
7 Janne Hartman 0508061 71:39 + 13:25
8 David Chaloupský 0532670 76:39 + 18:25
9 Martin Juhlin 0526154 76:43 + 18:29
10 Patrik Blidefalk 0531098 77:16 + 19:02
11 Petr Boranek 0534235 78:19 + 20:05
12 Daniel Björnberg 0519571 86:24 + 28:10
13 Miroslav Fišar 0518582 90:37 + 32:23
14 Vincent Froelicher 0526637 95:27 + 37:13
15 Niklas Söderlund 0524697 96:14 + 38:00
16 Eman Mikoska 0519119 97:00 + 38:46
17 András Cserna 0509712 98:38 + 40:24
18 Petr Blazek 0524227 99:58 + 41:44
19 Martin Valiquette 0530283 101:14 + 43:00
20 Marek Filipiak 0520824 103:04 + 44:50
21 Juraj Vajduliak 01C61AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 105:48 + 47:34
22 Peter Borčin 02U70AA nereg. Klub OB BOR Topoľčianky 145:20 + 87:06
23 Milan Nechuta 0526216 157:44 + 99:30
24 David Lindgren 0524879 159:08 + 100:54
Otto Riessler 0511951 DISK
Ivan Trepáč VZA7001 Slávia Žilinská univerzita DISK

M 50- A 5.54 km / 180 m, 13 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Vitalii Hlushenkov 0526436 66:59
2 Robert Palm 0519351 69:10 + 2:11
3 Gabor Pataki 0533311 79:47 + 12:48
4 Mikuláš Novota TKE6002 Klub OB ATU Košice 80:52 + 13:53
5 Pavol Šoltés SSN6402 KOB Čingov Spišská Nová Ves 80:59 + 14:00
6 Ivan Vydra 0533169 81:09 + 14:10
7 Peter Jurčík VZA6802 Slávia Žilinská univerzita 84:33 + 17:34
8 Magnus Larsson 0526321 84:42 + 17:43
9 Stanislav Mudrak 86:07 + 19:08
10 Nick Howlett 0510306 87:39 + 20:40
11 Paweł Zieliński 0520847 92:12 + 25:13
12 František Šoltés SSN6202 KOB Čingov Spišská Nová Ves 93:39 + 26:40
13 Martin Barč SSN6801 KOB Čingov Spišská Nová Ves 99:40 + 32:41
14 daniel stefan 09A65AA (ROU) CS Babarunca 102:57 + 35:58
15 Mattias Skeppling 0531099 108:36 + 41:37
16 Marek Drągowski 0526109 111:30 + 44:31
17 Jorma Ojalainen 0526604 115:01 + 48:02
18 Michal Kober 0527388 119:35 + 52:36
19 Eric Huijsers 0531101 135:07 + 68:08
20 Róbert Schenk RBA6802 TJ Rapid Bratislava 141:50 + 74:51
21 Andrzej Konstanciak 0531764 143:27 + 76:28
22 Miroslav Petrilák 0516443 171:20 + 104:21
Niclas Ahlström 0523342 DNF

M 55- A 5.30 km / 185 m, 13 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Piotr Niessner 0535833 77:52
2 Ainars Gailis 0525440 83:16 + 5:24
3 György Filö KYS6302 Klub OB Kysak 86:18 + 8:26
4 Csaba Takács TKE6205 Klub OB ATU Košice 90:13 + 12:21
5 Emil Dosedel 0521360 93:42 + 15:50
6 Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 95:49 + 17:57
7 Krzysztof Wojarski 0528916 98:26 + 20:34
8 Christer Blomqvist 0524988 100:18 + 22:26
9 Robert Bloor 0532377 100:42 + 22:50
10 Jörgen Theander 0533170 101:50 + 23:58
11 Roman Ščehovič EBB6401 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 102:01 + 24:09
12 Robert Östlund 0522567 116:23 + 38:31
13 Dušan Rybár RBA6202 TJ Rapid Bratislava 130:01 + 52:09
14 Vladimír Hurta 0526577 160:47 + 82:55
Juraj Nemec EBB6001 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica DNF

M 60- A 4.95 km / 180 m, 14 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Stefan Nyberg 0524689 66:27
2 Grigor Costan 0530632 83:40 + 17:13
3 Henadzi Trydzenski 0533923 84:35 + 18:08
4 Mikhail Solovev 0524789 103:24 + 36:57
5 Abel Hegedus 0532901 106:24 + 39:57
6 Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava 108:17 + 41:50
7 Jozef Fekiač VBA5801 ŠK VAZKA Bratislava 112:43 + 46:16
8 Karel Krsak 0528295 114:29 + 48:02
9 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 138:10 + 71:43
Miklós Kéki 0532580 DISK
Pavel Krajča 0526745 DISK

M 65- A 3.16 km / 50 m, 11 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ludvík Zeman 0515013 70:13
2 Vladimir Jaros 0526135 71:43 + 1:30
3 Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 74:11 + 3:58
4 Lennart Lundgren 0524693 80:14 + 10:01
5 Eduard Weiszer TKE5301 Klub OB ATU Košice 82:35 + 12:22

M 70- A 2.86 km / 20 m, 9 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Östen Eriksson 0524696 75:48
2 Vlastimil Dvorak 0515170 125:04 + 49:16

W -12 A 2.87 km / 95 m, 8 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Nina Jurčíková VZA0752 Slávia Žilinská univerzita 51:27
2 Elin Palm 0519348 58:33 + 7:06
3 Denisa Bodurka 0518581 58:56 + 7:29
4 Pavla Kutlvašrová 0502619 60:12 + 8:45
5 Zofia Nowak 0520828 63:03 + 11:36
6 Kateřina Fialová 0516228 66:46 + 15:19
7 Zuzana Kropáčová 0526173 70:40 + 19:13
8 Amálie Rebeka Petriláková 0516396 74:48 + 23:21
9 Lovisa Björnberg 0519569 87:17 + 35:50
10 Wilma Lauenstein 0531519 98:43 + 47:16

W -14 A 3.71 km / 95 m, 10 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Simona Mihaličová TKE0551 Klub OB ATU Košice 85:12
2 Pola Niessner 0535834 86:21 + 1:09
3 Katarzyna Ciszek 0511342 93:22 + 8:10
4 Verca Blazkova 0524229 93:57 + 8:45
5 Marie Gillet 0506716 97:18 + 12:06
6 Anna Gelnerová 0518585 101:24 + 16:12
7 Elvira Björnberg 0519568 106:40 + 21:28
8 Emilija Staiši?nait? 0525658 119:57 + 34:45
9 Karolína Roučková 0526322 149:09 + 63:57
10 Adéla Vlachová 0526174 178:34 + 93:22
11 Adéla Fišarová 0518583 190:32 + 105:20
Laura Ódor 0509697 DISK
Adriana Repáčová EBB0552 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica DISK

W -16 A 4.69 km / 115 m, 13 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Liv Norberg 0524704 83:36
2 Petronela Filipová TKE0352 Klub OB ATU Košice 85:55 + 2:19
3 Gabriela Trepáčová VZA0351 Slávia Žilinská univerzita 86:15 + 2:39
4 Eliška Fišarová 0518584 89:12 + 5:36
5 Adrianna Filipiak 0520822 93:22 + 9:46
6 Kateřina Koberová 0527394 103:23 + 19:47
7 Klára Počtová 0525441 111:45 + 28:09
8 Miroslava Velgosová TKE0351 Klub OB ATU Košice 112:24 + 28:48
9 Lenka Porubská TNR0451 ŠK Triturus Nitra 117:46 + 34:10
10 Maria Nowak 0520826 141:14 + 57:38
Kristina Lindgren 0524880 DNF
Anna Gotovskaya 0525949 DNF

W -18 A 5.72 km / 160 m, 10 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Katka Blazkova 0524228 68:11
2 Rozárka Vejražková 0505754 69:54 + 1:43
3 Lucie Korpasová 0526657 70:42 + 2:31
4 Pataki Virag Lara 0533313 87:47 + 19:36
5 Tereza Kosová 0526758 88:17 + 20:06
6 Sandra Ivanková TKE0253 Klub OB ATU Košice 93:59 + 25:48
7 Barbora Matějková 0505755 95:42 + 27:31
8 Ida Larsson 0526320 98:47 + 30:36
9 Anežka Rozárie Petriláková 0516439 102:18 + 34:07
10 Markéta Bečvářová 0525473 136:44 + 68:33
Emma Willemsens 0507009 DISK
Henna Hartman 0508066 DNF

W -20 A 5.72 km / 160 m, 10 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Kamila Špringlová 0525937 71:17
2 Aneta Nechutová 0525501 87:00 + 15:43
3 Réka Dalida Pataki 99:02 + 27:45
4 Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 149:56 + 78:39

W 21- E 6.74 km / 200 m, 14 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Anna Fedoseeva 0531966 80:13
2 Martina Opálková 0534838 87:39 + 7:26
3 Tereza Odehnalová 0525539 88:20 + 8:07
4 Małgorzata Pachnik 0532757 89:20 + 9:07
5 Klára Odehnalová 0525538 100:16 + 20:03
6 Tereza Korpasová 0526658 100:20 + 20:07
7 Katarína Kotrlová SKS9051 Športový klub Sandberg 102:45 + 22:32
8 Viktoria Plakhotnik 0531969 104:13 + 24:00
9 Ronja Fell 0535844 104:41 + 24:28
10 Markéta Thořová 0534561 121:50 + 41:37
11 Yiching Huang 0505797 125:26 + 45:13
12 Magda Hanáková 0518580 134:09 + 53:56

W 21- B 4.69 km / 115 m, 13 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Hana Tihonová 0526672 73:57
2 Eva Farkašová SSN9053 KOB Čingov Spišská Nová Ves 77:27 + 3:30
3 Lenka Cechova 0525731 82:46 + 8:49
4 Aino Leijon 0524692 84:10 + 10:13
5 Barbora Muchová 03O85AA (CZE) SKOB Kobra Vsetín 89:10 + 15:13
6 Barbora Pavliková KYS9152 Klub OB Kysak 95:11 + 21:14
7 Veronika Kršáková 0528301 102:22 + 28:25
8 Janka Kotrlová 0526665 109:20 + 35:23
9 Jarmila Makovská 0519912 123:28 + 49:31
10 Terézia Knorová ZMT9852 Klub OB Martin 147:19 + 73:22
11 Nadzeya Nazaranka 0535777 151:39 + 77:42
12 Anna Nováčková 0516580 155:43 + 81:46
Yulia Trukhina 0525960 DNF
Petula Schütz 0533541 DNF
Klara Zeman 0526137 DNF

W 35- A 5.72 km / 160 m, 10 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lucia Lauenstein 0531518 71:31
2 Zuzana Jiřištová 0526636 80:59 + 9:28
3 Martina Bialeková EBB7351 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 81:38 + 10:07
4 Vladimíra Kutlvašrová 0502626 83:47 + 12:16
5 Viktoriia Briunina 0517965 93:23 + 21:52
6 Jana Fialova 0516226 108:32 + 37:01
7 Justyna Zbroja-Nowak 0520829 112:29 + 40:58
8 Valéria Marko TKE7952 Klub OB ATU Košice 117:56 + 46:25
9 Ludmila Good 0528813 119:36 + 48:05
10 Peichi Chuang 0506232 150:12 + 78:41
Lucie Poláková 0516047 DISK

W 40- A 5.30 km / 185 m, 13 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Eva Palm 0519350 82:38
2 Jitka Svobodova 0534237 86:37 + 3:59
3 Sini Pekkala 0526576 88:38 + 6:00
4 Lucie Městková 0525454 89:58 + 7:20
5 Marina Skern 0517776 96:00 + 13:22
6 Florence Bastin 0506714 100:52 + 18:14
7 Krisztina Cormier 0526655 101:00 + 18:22
8 Marie-Agn?s Vanspauwen-Piqueray 0506765 102:18 + 19:40
9 Katarína Schenková RBA7451 TJ Rapid Bratislava 102:44 + 20:06
10 Agnieszka Bultrowicz 0520841 106:41 + 24:03
11 Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 112:14 + 29:36
12 Petra Petriláková 0516440 118:53 + 36:15
13 Rachel Willemsens-winthagen 0507003 122:29 + 39:51
Kateřina Wohanková 0502622 DISK
Jana Vacíková 0525496 DISK
Anna Lindgren 0524878 DNF

W 45- A 4.95 km / 180 m, 14 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Pavlína Chaloupská 0532669 77:05
2 Lucie Broschová 0530251 96:21 + 19:16
3 Martina Brém Knorová ZMT7151 Klub OB Martin 111:58 + 34:53
4 Paula Hartman 0508069 119:22 + 42:17
5 Lenka Sadílková 0523173 126:30 + 49:25
6 Marta Hanáková 0518589 140:09 + 63:04
7 Eva Trepáčová VZA7053 Slávia Žilinská univerzita 146:43 + 69:38
8 Iveta Mikoskova 0519120 156:50 + 79:45
9 Jaroslava Douchová 0525035 236:07 + 159:02
Alena Barillová SSN6951 KOB Čingov Spišská Nová Ves DISK

W 50- A 4.95 km / 180 m, 14 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Dagmar Hubáčková 0525891 73:04
2 Lenka Koberová 0527395 95:27 + 22:23
3 Inger Gunnarsson 0523343 98:01 + 24:57
4 Cristina Stefan 0531899 105:33 + 32:29
5 Alena Nechutova 0526217 124:38 + 51:34
6 Catarina Larsson 0526319 126:09 + 53:05
7 Elisabet Elmertoft 0525788 129:20 + 56:16
8 Lena Liljefors 0524703 133:07 + 60:03
9 Anna-Karin Lövgren 0524691 191:36 + 118:32
Helen Hooper 0510305 DISK
Gunilla Blomqvist 0524989 DNF

W 55- A 3.16 km / 50 m, 11 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Iva Vavrysová 0525892 53:27
2 Gunilla Rylander 0525404 65:22 + 11:55
3 Jana Davi ZMT6151 Klub OB Martin 78:34 + 25:07
4 Iva Syslová 0533114 85:12 + 31:45
5 Regina Ježková 0526571 109:44 + 56:17

W 60- A 3.16 km / 50 m, 11 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Anna Stackeová 0525893 66:24
2 Elena Soloveva 0524790 91:13 + 24:49
3 Aletta Biró 0532900 105:03 + 38:39
4 Angela Maľarová TKE5752 Klub OB ATU Košice 107:46 + 41:22
5 Mária Fekiačová VBA5851 ŠK VAZKA Bratislava 112:14 + 45:50
Titti Rudh 0524695 DISK

M -10 C 1.86 km / 55 m, 6 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Vladimír Kutlvašr 0502617 44:28
2 Bence Cormier 0526654 85:30 + 41:02

M -10 R 1.86 km / 55 m, 6 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Felix Herbst 0520090 30:29
2 Radek Kučerka 0525632 38:44 + 8:15
3 Erik Lauenstein 0531517 40:13 + 9:44
4 Franciszek Bultrowicz 0520842 44:21 + 13:52
5 Vlastimil Polák 0516044 52:24 + 21:55
6 Krzysztof Kotula 0525901 54:42 + 24:13
7 Pawel Golab 0525899 55:46 + 25:17
8 Adam Pikulík 01C10AD Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 57:15 + 26:46
9 Daniil Kozlov 0525951 60:39 + 30:10
10 Matěj Pecánek 0525494 60:49 + 30:20
11 Jakub Wohanka 0502620 63:14 + 32:45
12 Matouš Mudrak 93:23 + 62:54

W -10 C 1.86 km / 55 m, 6 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Markéta Gelnerová 0518586 24:06
2 Frida Herbst 0520091 35:32 + 11:26
3 Alžběta Broschová 0530254 40:01 + 15:55
4 Tiitu Takanen 0530592 44:37 + 20:31
5 Anna Štěpánková 0526383 47:30 + 23:24
6 Aneta Hanáková 0518587 49:22 + 25:16
7 Anna Skern 0517775 54:24 + 30:18
8 Paulína Šoltésová 0526427 57:12 + 33:06
9 Selina Skern 0517777 58:40 + 34:34
10 Kateřina Straková 64:43 + 40:37
11 Michaela Wohanková 0502623 93:42 + 69:36
12 Polina Tkacheva 0525959 96:29 + 72:23
Katarína Schwarzová EBB1151 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica DISK

W -10 R 1.86 km / 55 m, 6 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Klara Juhlin 0526152 38:30
2 Annabel Zeman 0526136 43:58 + 5:28
3 Marta Linehan 0526686 47:27 + 8:57
4 Adéla Štěpánková 0526384 47:37 + 9:07
5 Kristýna Fialová 0516227 47:38 + 9:08
6 Gabriela Poláková 0516046 52:09 + 13:39
7 Adéla Kučerková 0525633 54:36 + 16:06
8 Roza Němcová 0525495 60:36 + 22:06
9 Marta Kutlvašrová 0502618 63:12 + 24:42
10 Anna Abashkina 0525946 70:55 + 32:25
11 Gabriela Jergus 0525560 107:30 + 69:00

N 1.87 km / 55 m, 5 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Iva Sadílková 0523172 46:57
2 Anna Musiał 0526077 48:21 + 1:24
3 Ódorné Tünde 53:23 + 6:26
4 Edita Máčajová SKS75AB Športový klub Sandberg 54:30 + 7:33
5 Petr Sebesta 0533110 56:41 + 9:44
6 Beata Bargiel 0526746 59:46 + 12:49
7 Eliška Riesslerová 0511952 63:06 + 16:09
8 Andrea Porubská TNR7651 ŠK Triturus Nitra 65:53 + 18:56
9 Aelita Sukhadolava 0533924 76:19 + 29:22
10 Adriana Jergusova 0525562 123:11 + 76:14
Anna Mazáková SKS1451 Športový klub Sandberg DNF

K3 3.34 km / 90 m, 10 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Elisabeth Assarsson 0524705 78:25
2 Jenna Linehan 0526685 82:31 + 4:06
3 Klara Dosedelova 0521362 86:10 + 7:45
4 Jan Žákovec 0518590 91:57 + 13:32
5 Emma Herbst 0520089 94:21 + 15:56
6 Tomáš Jurčák 0528300 96:49 + 18:24
7 Dana Barčová SSN7152 KOB Čingov Spišská Nová Ves 141:15 + 62:50
8 Oleg Rosiar 160:48 + 82:23
9 Dana Šuníková 01C90AD Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 230:56 + 152:31
Farkas György 0521021 DISK
Tamara Sopyanik 0525956 DISK
Stina Björnberg 0519570 DNF
Ritva Kärkkäinen 0524690 DNF

Open 8.28 km / 275 m, 15 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Zoltán Miháczi 0526041 129:49
2 Ivan Přibyl 147:43 + 17:54
3 Ján Mazák SKS84AB Športový klub Sandberg 171:07 + 41:18
Aleksandr Karachev 0533543 DISK
Antónia Holper 0526040 DNF

Open S 5.06 km / 150 m, 10 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Karin Andersson 0526150 87:30
2 Premysl Cech 0529384 115:37 + 28:07
3 Paweł Drągowski 0526243 133:33 + 46:03
4 Tim Skern 0517778 136:08 + 48:38
5 Soňa Horká 0525544 150:39 + 63:09
6 Agnieszka Filipiak 0520823 153:46 + 66:16
Michael Blixt 0524707 DISK
Rita Konrad 0509289 DISK
Jimmy Lövgren 0524701 DISK
Molly Beadnell 0524702 DISK