Rankingové výsledky

Preteky: Nógrad Nagydíj (Veľká cena Nógradu)

Etapa: Nógrad Nagydíj (Veľká cena Nógradu) - E1 (27.04.2019)

Kategórie

M -12 A    M -14 A    M -16 A    M -18 A    M 21- A    M 21- BR   M 21- C    M 35- A    M 40- A    M 45- A    M 50- A    M 55- A    M 60- A    M 65- A    M 70- A    W -12 A    W -14 A    W -16 A    W -18 A    W -20 A    W 21- A    W 21- BR   W 35- A    W 40- A    W 45- A    W 55- A    W 60- A    W 65- A    W 70- A   
W 50-     

M -12 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Dávid Cisár SPE0708 Klub OB Sokol Pezinok 17:25 900
2 Michal Dolný SPE0706 Klub OB Sokol Pezinok 20:36 + 3:11 736
3 Eli Valach SPE0703 Klub OB Sokol Pezinok 23:51 + 6:26 568
4 Samuel Michač HBB0802 ŠK HADVEO Banská Bystrica 25:17 + 7:52 493
5 Samuel Šebo HBB0702 ŠK HADVEO Banská Bystrica 27:44 + 10:19 367
6 Daniel Ondovčík SPE0801 Klub OB Sokol Pezinok 28:55 + 11:30 306
7 Milan Trenčan HBB0703 ŠK HADVEO Banská Bystrica 44:34 + 27:09 0

M -14 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Filip Jančík SPE0604 Klub OB Sokol Pezinok 21:48 900
2 Gabriel Legáth KYS0502 Klub OB Kysak 33:23 + 11:35 422
3 Adam Roháč TKE0601 Klub OB ATU Košice 34:19 + 12:31 383
4 Michal Zedníček SPE0603 Klub OB Sokol Pezinok 39:42 + 17:54 161
Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice DISK 0
Ján Koman FBA0504 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DISK 0

M -16 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Martin Roháč TKE0301 Klub OB ATU Košice 24:20 900
2 Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 28:47 + 4:27 735
3 Tomáš Šipoš SPE0311 Klub OB Sokol Pezinok 28:50 + 4:30 734
4 Maximilián Kubik RBA0303 TJ Rapid Bratislava 30:13 + 5:53 682
5 Nicholas Ditri SPE0304 Klub OB Sokol Pezinok 30:36 + 6:16 668
6 Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 31:33 + 7:13 633
7 Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 35:25 + 11:05 490
8 Jakub Fraňo SPE0302 Klub OB Sokol Pezinok 35:55 + 11:35 472
9 Šimon Šipoš SPE0406 Klub OB Sokol Pezinok 39:11 + 14:51 351
10 Marek Dolný SPE0407 Klub OB Sokol Pezinok 54:14 + 29:54 0
11 Martin Vaľa KYS0301 Klub OB Kysak 64:46 + 40:26 0

M -18 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Adam Jonáš BBA0101 KOBRA Bratislava 25:43 900
2 Medard Féder PEZ0102 Klub OB AŠK Pezinok 26:06 + 0:23 887
3 Matúš Šimo SPE0107 Klub OB Sokol Pezinok 29:24 + 3:41 771
4 Michal Kurák TKE0101 Klub OB ATU Košice 36:46 + 11:03 513
5 Adam Filip Niton RBA0104 TJ Rapid Bratislava 56:10 + 30:27 0
Adam Havlík SPE0201 Klub OB Sokol Pezinok DISK 0

M 21- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Marian Dávidík BBA7713 KOBRA Bratislava 36:59 1100
2 Tomáš Mušinský TKE9301 Klub OB ATU Košice 40:49 + 3:50 986
3 Peter Mižúr FBA9101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 43:20 + 6:21 911
4 Adam Tysz TKE8703 Klub OB ATU Košice 48:44 + 11:45 751
5 Tomáš Sokol KYS9103 Klub OB Kysak 50:13 + 13:14 706
6 Filip Kubina SKS8901 Športový klub Sandberg 51:44 + 14:45 661
7 Tomáš Ondrejka VZA0001 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 53:07 + 16:08 620
8 Rastislav Szabó HBB8701 ŠK HADVEO Banská Bystrica 54:21 + 17:22 583
9 Dominik Lovás RBA9902 TJ Rapid Bratislava 57:15 + 20:16 497
10 Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 58:58 + 21:59 446
11 Libor Semančík KYS9006 Klub OB Kysak 60:16 + 23:17 407

M 21- BR

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Peter Karch SPE9112 Klub OB Sokol Pezinok 45:06 800
2 Christián Heffner SPE9801 Klub OB Sokol Pezinok 46:41 + 1:35 772
3 Miroslav Hríbik HBB8501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 76:47 + 31:41 238
4 Michal Tomašovič SPE8902 Klub OB Sokol Pezinok 101:28 + 56:22 0

M 21- C

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Pavol Kiss TKE8503 Klub OB ATU Košice 38:48 0

M 35- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Július Porubský TNR7301 ŠK Triturus Nitra 39:11 900
2 Michal Pavelek SPE7902 Klub OB Sokol Pezinok 42:16 + 3:05 829

M 40- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Igor Patráš HBB7901 ŠK HADVEO Banská Bystrica 46:36 900
2 Milan Škarvada HBB7401 ŠK HADVEO Banská Bystrica 64:45 + 18:09 549
3 Marek Koman FBA7905 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 71:13 + 24:37 425
4 Ľudovít Pavela KYS7501 Klub OB Kysak 75:15 + 28:39 347

M 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Radoslav Jonáš SKS6902 Športový klub Sandberg 35:05 900
2 Zdenko Roháč TKE7301 Klub OB ATU Košice 44:02 + 8:57 670
3 Martin Velgos TKE7202 Klub OB ATU Košice 47:23 + 12:18 584
4 Medard Féder PEZ7303 Klub OB AŠK Pezinok 58:15 + 23:10 306

M 50- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Mikuláš Novota TKE6002 Klub OB ATU Košice 31:58 900
2 Peter Sláma TKE6401 Klub OB ATU Košice 36:38 + 4:40 769
3 Róbert Schenk RBA6802 TJ Rapid Bratislava 46:06 + 14:08 502

M 55- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Csaba Takács TKE6205 Klub OB ATU Košice 35:07 900
2 László Prill FBA6302 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 35:36 + 0:29 888
3 Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 35:47 + 0:40 883
4 Peter Ďurčo EBB6102 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 36:13 + 1:06 872
5 Jaroslav Kollár KYS6102 Klub OB Kysak 41:46 + 6:39 730
6 Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 46:54 + 11:47 598
7 Dušan Rybár RBA6202 TJ Rapid Bratislava 56:20 + 21:13 356

M 60- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jaroslav Piják SPE5801 Klub OB Sokol Pezinok 25:32 900
2 Ján Mižúr FBA5501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 31:10 + 5:38 701
3 Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava 32:06 + 6:34 669
4 Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 35:04 + 9:32 564
5 Ján Kuchta TKE5701 Klub OB ATU Košice 36:52 + 11:20 501
6 Slávko Žilinčík TKE5602 Klub OB ATU Košice 41:00 + 15:28 355
7 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 42:44 + 17:12 294
8 Pavol Poláček SPE5501 Klub OB Sokol Pezinok 46:29 + 20:57 162

M 65- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Štefan Máj BBA5201 KOBRA Bratislava 28:25 900
2 Igor Roháč TKE4301 Klub OB ATU Košice 32:23 + 3:58 774
3 Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 46:20 + 17:55 333

M 70- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ľudovít Šmelík RBA4301 TJ Rapid Bratislava 24:21 900
Milan Meriač ZMT4205 Klub OB Martin DISK 0

W -12 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Hana Šipošová SPE0951 Klub OB Sokol Pezinok 16:44 900
2 Ella Michaela Patrášová HBB0951 ŠK HADVEO Banská Bystrica 26:42 + 9:58 364

W -14 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Lucia Šipošová SPE0654 Klub OB Sokol Pezinok 22:09 900
2 Simona Mihaličová TKE0551 Klub OB ATU Košice 23:30 + 1:21 845
3 Gabriela Ježíková SPE0551 Klub OB Sokol Pezinok 26:45 + 4:36 713

W -16 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok 31:15 900
2 Petronela Filipová TKE0352 Klub OB ATU Košice 33:07 + 1:52 846
3 Gabriela Trepáčová VZA0351 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 33:26 + 2:11 837
4 Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 35:28 + 4:13 779
5 Lenka Porubská TNR0451 ŠK Triturus Nitra 35:37 + 4:22 774
6 Klára Fedorová SPE0455 Klub OB Sokol Pezinok 37:33 + 6:18 719
7 Eva Ondovčíková SPE0358 Klub OB Sokol Pezinok 39:46 + 8:31 655
8 Martina Vorlíčková SKS0551 Športový klub Sandberg 41:50 + 10:35 595
9 Miroslava Velgosová TKE0351 Klub OB ATU Košice 43:24 + 12:09 550
10 Ivona Rohaľová SKS0453 Športový klub Sandberg 50:03 + 18:48 359

W -18 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ľuboslava Weissová TKE0252 Klub OB ATU Košice 27:30 900
2 Dorota Šmelíková RBA0251 TJ Rapid Bratislava 32:20 + 4:50 742
3 Viktória Kostercová SKS0251 Športový klub Sandberg 35:44 + 8:14 631
4 Sandra Ivanková TKE0253 Klub OB ATU Košice 36:50 + 9:20 595
5 Petra VARGA MZV0251 TJ Mladosť Domino Zvolen 40:20 + 12:50 480
6 Michaela Patassiová FBA0252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 41:13 + 13:43 451
7 Michaela Velgosová TKE0151 Klub OB ATU Košice 41:45 + 14:15 434

W -20 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 45:52 900
2 Lucia Ondovčíková SPE0051 Klub OB Sokol Pezinok 64:27 + 18:35 535

W 21- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Lenka Jablonovská SPE9063 Klub OB Sokol Pezinok 38:41 1100
2 Ela Sedileková HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 39:28 + 0:47 1078
3 Katarína Kotrlová SKS9051 Športový klub Sandberg 46:24 + 7:43 881
4 Jana Vríčanová VZA8952 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 52:47 + 14:06 699

W 21- BR

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Eva Farkašová SSN9053 KOB Čingov Spišská Nová Ves 29:53 800

W 35- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Martina Bialeková EBB7351 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 38:18 900
2 Andrea Hríbiková HBB8451 ŠK HADVEO Banská Bystrica 49:25 + 11:07 639
3 Ľubomíra Ježíková SPE8351 Klub OB Sokol Pezinok 64:55 + 26:37 275
4 Michaela Zedníčková SPE8253 Klub OB Sokol Pezinok 82:56 + 44:38 0

W 40- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Katarína Fedorová SPE7451 Klub OB Sokol Pezinok 24:58 900
2 Katarína Schenková RBA7451 TJ Rapid Bratislava 35:15 + 10:17 529
3 Jana Slámová TKE7252 Klub OB ATU Košice 36:02 + 11:04 501
4 Barbora Šmelíková VBA6951 ŠK VAZKA Bratislava 37:31 + 12:33 448
5 Martina Breinerová TKE7652 Klub OB ATU Košice 38:21 + 13:23 418
6 Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 39:35 + 14:37 373
7 Valéria Marko TKE7952 Klub OB ATU Košice 42:45 + 17:47 259
8 Kristína Komanová FBA7853 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 43:59 + 19:01 214

W 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Hana Šmelíková FBA6951 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 33:08 900
2 Táňa Časnochová HBB7051 ŠK HADVEO Banská Bystrica 39:14 + 6:06 734
3 Zuzana Šipošová SPE7351 Klub OB Sokol Pezinok 51:52 + 18:44 391
4 Ingrid Roháčová TKE7051 Klub OB ATU Košice 75:59 + 42:51 0
5 Svelana Puls RBA7251 TJ Rapid Bratislava 99:45 + 66:37 0

W 55- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Iveta Pijáková SPE6251 Klub OB Sokol Pezinok 24:32 900
2 Elena Belicová TKE6251 Klub OB ATU Košice 28:19 + 3:47 761
3 Jana Davi ZMT6151 Klub OB Martin 28:56 + 4:24 739
4 Judita Sádecká TKE6253 Klub OB ATU Košice 35:08 + 10:36 511

W 60- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Darina Poláčková SPE5852 Klub OB Sokol Pezinok 65:53 900

W 65- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Paulína Májová BBA5351 KOBRA Bratislava 22:30 900
2 Marie Fraňová SPE5051 Klub OB Sokol Pezinok 37:48 + 15:18 288

W 70- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Soňa Kavecká SPE4851 Klub OB Sokol Pezinok 25:15 900
2 Darina Polónyiová VZA4850 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 26:38 + 1:23 851

W 50- *

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Hana Šmelíková FBA6951 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 33:08 900