Rankingové výsledky

Preteky: Nógrad Nagydíj (Veľká cena Nógradu)

Etapa: Nógrad Nagydíj (Veľká cena Nógradu) - E2 (28.04.2019)

Kategórie

M -12 A    M -14 A    M -16 A    M -18 A    M 21- A    M 21- BR   M 21- C    M 35- A    M 40- A    M 45- A    M 50- A    M 55- A    M 60- A    M 65- A    M 70- A    W -12 A    W -14 A    W -14 C    W -16 A    W -18 A    W -20 A    W 21- A    W 21- BR   W 35- A    W 40- A    W 45- A    W 50- A    W 55- A    W 60- A    W 65- A    W 70- A   

M -12 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Dávid Cisár SPE0708 Klub OB Sokol Pezinok 24:43 900
2 Michal Dolný SPE0706 Klub OB Sokol Pezinok 30:41 + 5:58 683
3 Samuel Michač HBB0802 ŠK HADVEO Banská Bystrica 35:40 + 10:57 501
4 Milan Trenčan HBB0703 ŠK HADVEO Banská Bystrica 37:21 + 12:38 440
5 Samuel Šebo HBB0702 ŠK HADVEO Banská Bystrica 44:11 + 19:28 191
6 Daniel Ondovčík SPE0801 Klub OB Sokol Pezinok 47:32 + 22:49 69
Eli Valach SPE0703 Klub OB Sokol Pezinok DISK 0

M -14 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Filip Jančík SPE0604 Klub OB Sokol Pezinok 49:13 900
2 Gabriel Legáth KYS0502 Klub OB Kysak 57:05 + 7:52 756
3 Adam Roháč TKE0601 Klub OB ATU Košice 80:42 + 31:29 324
4 Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice 87:51 + 38:38 194
5 Ján Koman FBA0504 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 89:35 + 40:22 162
Michal Zedníček SPE0603 Klub OB Sokol Pezinok DISK 0

M -16 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 48:40 900
2 Tomáš Šipoš SPE0311 Klub OB Sokol Pezinok 49:29 + 0:49 885
3 Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 54:33 + 5:53 791
4 Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 54:43 + 6:03 788
5 Jakub Fraňo SPE0302 Klub OB Sokol Pezinok 57:04 + 8:24 745
6 Nicholas Ditri SPE0304 Klub OB Sokol Pezinok 59:45 + 11:05 695
7 Šimon Šipoš SPE0406 Klub OB Sokol Pezinok 59:55 + 11:15 692
8 Marek Dolný SPE0407 Klub OB Sokol Pezinok 92:59 + 44:19 80
9 Martin Vaľa KYS0301 Klub OB Kysak 95:08 + 46:28 41

M -18 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Medard Féder PEZ0102 Klub OB AŠK Pezinok 66:34 900
2 Matúš Šimo SPE0107 Klub OB Sokol Pezinok 66:44 + 0:10 898
3 Adam Havlík SPE0201 Klub OB Sokol Pezinok 90:58 + 24:24 570
Michal Kurák TKE0101 Klub OB ATU Košice DNF 0

M 21- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Marian Dávidík BBA7713 KOBRA Bratislava 88:58 1100
2 Tomáš Mušinský TKE9301 Klub OB ATU Košice 92:53 + 3:55 1052
3 Filip Kubina SKS8901 Športový klub Sandberg 103:24 + 14:26 922
4 Peter Mižúr FBA9101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 103:31 + 14:33 920
5 Tomáš Sokol KYS9103 Klub OB Kysak 112:16 + 23:18 812
6 Libor Semančík KYS9006 Klub OB Kysak 118:19 + 29:21 737
7 Adam Tysz TKE8703 Klub OB ATU Košice 119:38 + 30:40 721
8 Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 135:51 + 46:53 520
9 Tomáš Ondrejka VZA0001 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 141:41 + 52:43 448
Dominik Lovás RBA9902 TJ Rapid Bratislava DNF 0

M 21- BR

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Peter Karch SPE9112 Klub OB Sokol Pezinok 58:42 800
2 Rastislav Szabó HBB8701 ŠK HADVEO Banská Bystrica 60:53 + 2:11 770
3 Christián Heffner SPE9801 Klub OB Sokol Pezinok 69:38 + 10:56 651

M 21- C

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Pavol Kiss TKE8503 Klub OB ATU Košice 86:43 0

M 35- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Štefan Šurgan HBB7905 ŠK HADVEO Banská Bystrica 71:19 900
2 Michal Pavelek SPE7902 Klub OB Sokol Pezinok 89:28 + 18:09 671

M 40- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Milan Škarvada HBB7401 ŠK HADVEO Banská Bystrica 99:48 900
2 Igor Patráš HBB7901 ŠK HADVEO Banská Bystrica 103:40 + 3:52 865
3 Marek Koman FBA7905 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 119:40 + 19:52 721

M 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Martin Velgos TKE7202 Klub OB ATU Košice 83:07 900
2 Medard Féder PEZ7303 Klub OB AŠK Pezinok 103:29 + 20:22 679
Zdenko Roháč TKE7301 Klub OB ATU Košice DNF 0

M 50- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jozef Pollák TKE6001 Klub OB ATU Košice 45:38 900
2 Mikuláš Novota TKE6002 Klub OB ATU Košice 64:09 + 18:31 535
3 Peter Sláma TKE6401 Klub OB ATU Košice 80:17 + 34:39 217
4 Róbert Schenk RBA6802 TJ Rapid Bratislava 98:15 + 52:37 0

M 55- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 László Prill FBA6302 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 54:24 900
2 Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 69:16 + 14:52 654
3 Peter Ďurčo EBB6102 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 70:11 + 15:47 639
4 Csaba Takács TKE6205 Klub OB ATU Košice 72:36 + 18:12 599
5 Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 76:29 + 22:05 535
6 Jaroslav Kollár KYS6102 Klub OB Kysak 81:57 + 27:33 444
7 Dušan Rybár RBA6202 TJ Rapid Bratislava 89:32 + 35:08 319

M 60- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jaroslav Piják SPE5801 Klub OB Sokol Pezinok 47:22 900
2 Ján Mižúr FBA5501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 60:18 + 12:56 654
3 Ján Kuchta TKE5701 Klub OB ATU Košice 66:55 + 19:33 529
4 Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 71:39 + 24:17 439
5 Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava 72:20 + 24:58 426
6 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 79:41 + 32:19 286
7 Slávko Žilinčík TKE5602 Klub OB ATU Košice 86:42 + 39:20 153
8 Pavol Poláček SPE5501 Klub OB Sokol Pezinok 91:03 + 43:41 70

M 65- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Štefan Máj BBA5201 KOBRA Bratislava 59:39 900
2 Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 67:04 + 7:25 788
3 Igor Roháč TKE4301 Klub OB ATU Košice 70:34 + 10:55 735
4 Anton Onder TKE5401 Klub OB ATU Košice 75:24 + 15:45 662

M 70- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ľudovít Šmelík RBA4301 TJ Rapid Bratislava 45:27 900

W -12 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Hana Šipošová SPE0951 Klub OB Sokol Pezinok 27:49 900
2 Ella Michaela Patrášová HBB0951 ŠK HADVEO Banská Bystrica 31:13 + 3:24 790

W -14 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Lucia Šipošová SPE0654 Klub OB Sokol Pezinok 43:08 900
2 Gabriela Ježíková SPE0551 Klub OB Sokol Pezinok 64:10 + 21:02 461

W -14 C

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Simona Mihaličová TKE0551 Klub OB ATU Košice 23:30 0

W -16 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok 51:33 900
2 Gabriela Trepáčová VZA0351 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 55:49 + 4:16 826
3 Klára Fedorová SPE0455 Klub OB Sokol Pezinok 72:19 + 20:46 537
4 Miroslava Velgosová TKE0351 Klub OB ATU Košice 76:15 + 24:42 469
5 Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 77:34 + 26:01 446
6 Petronela Filipová TKE0352 Klub OB ATU Košice 77:51 + 26:18 441
7 Martina Vorlíčková SKS0551 Športový klub Sandberg 78:26 + 26:53 431
8 Eva Ondovčíková SPE0358 Klub OB Sokol Pezinok 80:40 + 29:07 392

W -18 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Dorota Šmelíková RBA0251 TJ Rapid Bratislava 69:49 900
2 Michaela Velgosová TKE0151 Klub OB ATU Košice 70:36 + 0:47 890
3 Viktória Kostercová SKS0251 Športový klub Sandberg 77:29 + 7:40 801
4 Michaela Patassiová FBA0252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 105:30 + 35:41 440

W -20 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Lucia Ondovčíková SPE0051 Klub OB Sokol Pezinok 77:00 900
2 Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 98:15 + 21:15 652

W 21- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ela Sedileková HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 91:28 1100
2 Lenka Jablonovská SPE9063 Klub OB Sokol Pezinok 91:43 + 0:15 1097
3 Katarína Kotrlová SKS9051 Športový klub Sandberg 101:48 + 10:20 976
4 Jana Vríčanová VZA8952 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 144:08 + 52:40 467

W 21- BR

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Eva Farkašová SSN9053 KOB Čingov Spišská Nová Ves 37:28 800
2 Sandra Ivanková TKE0253 Klub OB ATU Košice 45:12 + 7:44 635

W 35- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Martina Bialeková EBB7351 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 69:53 900
2 Michaela Zedníčková SPE8253 Klub OB Sokol Pezinok 111:11 + 41:18 368
3 Andrea Hríbiková HBB8451 ŠK HADVEO Banská Bystrica 115:35 + 45:42 311
4 Ľubomíra Ježíková SPE8351 Klub OB Sokol Pezinok 135:39 + 65:46 53

W 40- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Katarína Fedorová SPE7451 Klub OB Sokol Pezinok 43:23 900
2 Jana Slámová TKE7252 Klub OB ATU Košice 55:12 + 11:49 655
3 Martina Breinerová TKE7652 Klub OB ATU Košice 70:06 + 26:43 346
4 Katarína Schenková RBA7451 TJ Rapid Bratislava 75:30 + 32:07 234
5 Valéria Marko TKE7952 Klub OB ATU Košice 79:06 + 35:43 159
6 Kristína Komanová FBA7853 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 79:08 + 35:45 158
7 Barbora Šmelíková VBA6951 ŠK VAZKA Bratislava 82:20 + 38:57 92
8 Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 89:19 + 45:56 0

W 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Hana Šmelíková FBA6951 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 63:49 900
2 Táňa Časnochová HBB7051 ŠK HADVEO Banská Bystrica 65:12 + 1:23 880
3 Zuzana Šipošová SPE7351 Klub OB Sokol Pezinok 80:50 + 17:01 660
4 Ingrid Roháčová TKE7051 Klub OB ATU Košice 118:37 + 54:48 127

W 50- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Eva Mušinská TKE6451 Klub OB ATU Košice 52:19 900

W 55- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Iveta Pijáková SPE6251 Klub OB Sokol Pezinok 55:24 900
2 Elena Belicová TKE6251 Klub OB ATU Košice 56:25 + 1:01 883
3 Jana Davi ZMT6151 Klub OB Martin 59:51 + 4:27 828
4 Judita Sádecká TKE6253 Klub OB ATU Košice 76:02 + 20:38 565

W 60- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
Darina Poláčková SPE5852 Klub OB Sokol Pezinok DNF 0

W 65- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Paulína Májová BBA5351 KOBRA Bratislava 30:03 900
2 Marie Fraňová SPE5051 Klub OB Sokol Pezinok 60:05 + 30:02 0

W 70- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Soňa Kavecká SPE4851 Klub OB Sokol Pezinok 35:18 900
2 Darina Polónyiová VZA4850 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 41:48 + 6:30 734