Výsledky

Preteky: Nógrad Nagydíj (Veľká cena Nógradu)

Etapa: Nógrad Nagydíj (Veľká cena Nógradu) - E2 (28.04.2019)

Kategórie

M -10 R    M -12 A    M -14 A    M 15-18    M -16 A    M -18 A    M 21- A    M 21- BR   M 21- C    M 35- A    M 40- A    M 45- A    M 50- A    M 55- A    M 60- A    M 65- A    M 70- A    W -10 R    W -12 A    W -14 A    W -14 C    W 15-18    W -16 A    W -18 A    W -20 A    W 21- A    W 21- BR   W 35- A    W 40- A    W 45- A    W 50- A    W 55- A    W 60- A    W 65- A    W 70- A    Open A     Open B    

M -10 R 3.45 km / 90 m, 5 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Matej Trenčan HBB1001 ŠK HADVEO Banská Bystrica 26:51
2 Šimon Patráš HBB1301 ŠK HADVEO Banská Bystrica 29:29 + 2:38
3 Viktor Ježík SPE1202 Klub OB Sokol Pezinok 37:40 + 10:49
4 Filip Vyzvari 40:21 + 13:30

M -12 A 3.12 km / 90 m, 8 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Dávid Cisár SPE0708 Klub OB Sokol Pezinok 24:43
2 Michal Dolný SPE0706 Klub OB Sokol Pezinok 30:41 + 5:58
3 Samuel Michač HBB0802 ŠK HADVEO Banská Bystrica 35:40 + 10:57
4 Milan Trenčan HBB0703 ŠK HADVEO Banská Bystrica 37:21 + 12:38
5 Ľudovít Pavela KYS08AA Klub OB Kysak 43:15 + 18:32
6 Samuel Šebo HBB0702 ŠK HADVEO Banská Bystrica 44:11 + 19:28
7 Daniel Ondovčík SPE0801 Klub OB Sokol Pezinok 47:32 + 22:49
Eli Valach SPE0703 Klub OB Sokol Pezinok DISK
Tomas Legath DNS
Jonáš Čief HBB0701 ŠK HADVEO Banská Bystrica DNS

M -14 A 4.61 km / 210 m, 11 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Filip Jančík SPE0604 Klub OB Sokol Pezinok 49:13
2 Gabriel Legáth KYS0502 Klub OB Kysak 57:05 + 7:52
3 Adam Roháč TKE0601 Klub OB ATU Košice 80:42 + 31:29
4 Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice 87:51 + 38:38
5 Ján Koman FBA0504 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 89:35 + 40:22
Michal Zedníček SPE0603 Klub OB Sokol Pezinok DISK

M 15-18 4.48 km / 170 m, 8 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Martin Roháč TKE0301 Klub OB ATU Košice 36:50

M -16 A 5.88 km / 280 m, 12 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 48:40
2 Tomáš Šipoš SPE0311 Klub OB Sokol Pezinok 49:29 + 0:49
3 Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 54:33 + 5:53
4 Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 54:43 + 6:03
5 Jakub Fraňo SPE0302 Klub OB Sokol Pezinok 57:04 + 8:24
6 Nicholas Ditri SPE0304 Klub OB Sokol Pezinok 59:45 + 11:05
7 Šimon Šipoš SPE0406 Klub OB Sokol Pezinok 59:55 + 11:15
8 Marek Dolný SPE0407 Klub OB Sokol Pezinok 92:59 + 44:19
9 Martin Vaľa KYS0301 Klub OB Kysak 95:08 + 46:28

M -18 A 7.68 km / 380 m, 16 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Medard Féder PEZ0102 Klub OB AŠK Pezinok 66:34
2 Matúš Šimo SPE0107 Klub OB Sokol Pezinok 66:44 + 0:10
3 Adam Havlík SPE0201 Klub OB Sokol Pezinok 90:58 + 24:24
Michal Kurák TKE0101 Klub OB ATU Košice DNF
Michal Schenk RBA0201 TJ Rapid Bratislava DNS
Matúš Oravec ZMT0101 Klub OB Martin DNS

M 21- A 13.02 km / 540 m, 25 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Marian Dávidík BBA7713 KOBRA Bratislava 88:58
2 Tomáš Mušinský TKE9301 Klub OB ATU Košice 92:53 + 3:55
3 Filip Kubina SKS8901 Športový klub Sandberg 103:24 + 14:26
4 Peter Mižúr FBA9101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 103:31 + 14:33
5 Tomáš Sokol KYS9103 Klub OB Kysak 112:16 + 23:18
6 Libor Semančík KYS9006 Klub OB Kysak 118:19 + 29:21
7 Adam Tysz TKE8703 Klub OB ATU Košice 119:38 + 30:40
8 Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 135:51 + 46:53
9 Tomáš Ondrejka VZA0001 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 141:41 + 52:43
Dominik Lovás RBA9902 TJ Rapid Bratislava DNF
Stanislav Franko KYS9802 Klub OB Kysak DNS

M 21- BR 5.31 km / 280 m, 18 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Peter Karch SPE9112 Klub OB Sokol Pezinok 58:42
2 Rastislav Szabó HBB8701 ŠK HADVEO Banská Bystrica 60:53 + 2:11
3 Christián Heffner SPE9801 Klub OB Sokol Pezinok 69:38 + 10:56
Miroslav Hríbik HBB8501 ŠK HADVEO Banská Bystrica DNS
Michal Tomašovič SPE8902 Klub OB Sokol Pezinok DNS

M 21- C 5.22 km / 245 m, 11 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Pavol Kiss TKE8503 Klub OB ATU Košice 86:43

M 35- A 8.70 km / 430 m, 17 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Štefan Šurgan HBB7905 ŠK HADVEO Banská Bystrica 71:19
2 Michal Pavelek SPE7902 Klub OB Sokol Pezinok 89:28 + 18:09

M 40- A 8.04 km / 380 m, 14 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Milan Škarvada HBB7401 ŠK HADVEO Banská Bystrica 99:48
2 Igor Patráš HBB7901 ŠK HADVEO Banská Bystrica 103:40 + 3:52
3 Marek Koman FBA7905 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 119:40 + 19:52
Ľudovít Pavela KYS7501 Klub OB Kysak DNS

M 45- A 6.92 km / 300 m, 14 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Martin Velgos TKE7202 Klub OB ATU Košice 83:07
2 Medard Féder PEZ7303 Klub OB AŠK Pezinok 103:29 + 20:22
Zdenko Roháč TKE7301 Klub OB ATU Košice DNF

M 50- A 5.91 km / 310 m, 12 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jozef Pollák TKE6001 Klub OB ATU Košice 45:38
2 Mikuláš Novota TKE6002 Klub OB ATU Košice 64:09 + 18:31
3 Peter Sláma TKE6401 Klub OB ATU Košice 80:17 + 34:39
4 Róbert Schenk RBA6802 TJ Rapid Bratislava 98:15 + 52:37

M 55- A 5.61 km / 250 m, 14 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 László Prill FBA6302 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 54:24
2 Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 69:16 + 14:52
3 Peter Ďurčo EBB6102 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 70:11 + 15:47
4 Csaba Takács TKE6205 Klub OB ATU Košice 72:36 + 18:12
5 Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 76:29 + 22:05
6 Jaroslav Kollár KYS6102 Klub OB Kysak 81:57 + 27:33
7 Dušan Rybár RBA6202 TJ Rapid Bratislava 89:32 + 35:08

M 60- A 5.09 km / 240 m, 13 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jaroslav Piják SPE5801 Klub OB Sokol Pezinok 47:22
2 Ján Mižúr FBA5501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 60:18 + 12:56
3 Ján Kuchta TKE5701 Klub OB ATU Košice 66:55 + 19:33
4 Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 71:39 + 24:17
5 Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava 72:20 + 24:58
6 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 79:41 + 32:19
7 Slávko Žilinčík TKE5602 Klub OB ATU Košice 86:42 + 39:20
8 Pavol Poláček SPE5501 Klub OB Sokol Pezinok 91:03 + 43:41

M 65- A 4.38 km / 190 m, 11 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Štefan Máj BBA5201 KOBRA Bratislava 59:39
2 Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 67:04 + 7:25
3 Igor Roháč TKE4301 Klub OB ATU Košice 70:34 + 10:55
4 Anton Onder TKE5401 Klub OB ATU Košice 75:24 + 15:45

M 70- A 3.03 km / 120 m, 10 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ľudovít Šmelík RBA4301 TJ Rapid Bratislava 45:27
Milan Meriač ZMT4205 Klub OB Martin DNS

W -10 R 3.45 km / 90 m, 5 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Žofia Fedorová 23:47
2 Anna Pavelová KYS10AA Klub OB Kysak 25:33 + 1:46

W -12 A 2.83 km / 90 m, 7 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Hana Šipošová SPE0951 Klub OB Sokol Pezinok 27:49
2 Ella Michaela Patrášová HBB0951 ŠK HADVEO Banská Bystrica 31:13 + 3:24

W -14 A 3.54 km / 150 m, 10 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lucia Šipošová SPE0654 Klub OB Sokol Pezinok 43:08
2 Gabriela Ježíková SPE0551 Klub OB Sokol Pezinok 64:10 + 21:02
Júlia Pavelová KYS06AA Klub OB Kysak DNS

W -14 C 2.83 km / 90 m, 7 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Simona Mihaličová TKE0551 Klub OB ATU Košice 23:30

W 15-18 2.83 km / 90 m, 7 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ľuboslava Weissová TKE0252 Klub OB ATU Košice 25:13

W -16 A 4.56 km / 230 m, 11 kontrol

W -18 A 5.51 km / 270 m, 14 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Dorota Šmelíková RBA0251 TJ Rapid Bratislava 69:49
2 Michaela Velgosová TKE0151 Klub OB ATU Košice 70:36 + 0:47
3 Viktória Kostercová SKS0251 Športový klub Sandberg 77:29 + 7:40
4 Michaela Patassiová FBA0252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 105:30 + 35:41

W -20 A 5.88 km / 280 m, 12 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lucia Ondovčíková SPE0051 Klub OB Sokol Pezinok 77:00
2 Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 98:15 + 21:15
Magdaléna Hrabošová FBA0052 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DNS

W 21- A 7.68 km / 380 m, 16 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ela Sedileková HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 91:28
2 Lenka Jablonovská SPE9063 Klub OB Sokol Pezinok 91:43 + 0:15
3 Katarína Kotrlová SKS9051 Športový klub Sandberg 101:48 + 10:20
4 Jana Vríčanová VZA8952 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 144:08 + 52:40

W 21- BR 3.35 km / 90 m, 12 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Eva Farkašová SSN9053 KOB Čingov Spišská Nová Ves 37:28
2 Sandra Ivanková TKE0253 Klub OB ATU Košice 45:12 + 7:44

W 35- A 5.61 km / 250 m, 14 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Martina Bialeková EBB7351 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 69:53
2 Michaela Zedníčková SPE8253 Klub OB Sokol Pezinok 111:11 + 41:18
3 Andrea Hríbiková HBB8451 ŠK HADVEO Banská Bystrica 115:35 + 45:42
4 Ľubomíra Ježíková SPE8351 Klub OB Sokol Pezinok 135:39 + 65:46

W 40- A 5.09 km / 240 m, 13 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Katarína Fedorová SPE7451 Klub OB Sokol Pezinok 43:23
2 Jana Slámová TKE7252 Klub OB ATU Košice 55:12 + 11:49
3 Martina Breinerová TKE7652 Klub OB ATU Košice 70:06 + 26:43
4 Katarína Schenková RBA7451 TJ Rapid Bratislava 75:30 + 32:07
5 Valéria Marko TKE7952 Klub OB ATU Košice 79:06 + 35:43
6 Kristína Komanová FBA7853 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 79:08 + 35:45
7 Barbora Šmelíková VBA6951 ŠK VAZKA Bratislava 82:20 + 38:57
8 Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 89:19 + 45:56

W 45- A 4.48 km / 205 m, 11 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Hana Šmelíková FBA6951 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 63:49
2 Táňa Časnochová HBB7051 ŠK HADVEO Banská Bystrica 65:12 + 1:23
3 Zuzana Šipošová SPE7351 Klub OB Sokol Pezinok 80:50 + 17:01
4 Ingrid Roháčová TKE7051 Klub OB ATU Košice 118:37 + 54:48

W 50- A 4.38 km / 190 m, 11 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Eva Mušinská TKE6451 Klub OB ATU Košice 52:19

W 55- A 4.23 km / 180 m, 11 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Iveta Pijáková SPE6251 Klub OB Sokol Pezinok 55:24
2 Elena Belicová TKE6251 Klub OB ATU Košice 56:25 + 1:01
3 Jana Davi ZMT6151 Klub OB Martin 59:51 + 4:27
4 Judita Sádecká TKE6253 Klub OB ATU Košice 76:02 + 20:38
Jana Mižúrová FBA6351 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DNS

W 60- A 3.03 km / 120 m, 10 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
Darina Poláčková SPE5852 Klub OB Sokol Pezinok DNF
Maya Karovic SPE5851 Klub OB Sokol Pezinok DNS

W 65- A 2.48 km / 90 m, 9 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Paulína Májová BBA5351 KOBRA Bratislava 30:03
2 Marie Fraňová SPE5051 Klub OB Sokol Pezinok 60:05 + 30:02

W 70- A 2.23 km / 85 m, 7 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Soňa Kavecká SPE4851 Klub OB Sokol Pezinok 35:18
2 Darina Polónyiová VZA4850 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 41:48 + 6:30

Open A 4.54 km / 250 m, 14 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ján Šebo HBB7801 ŠK HADVEO Banská Bystrica 80:45
2 Ľuboš Michač HBB7601 ŠK HADVEO Banská Bystrica 81:04 + 0:19
3 Milan Trenčan HBB7906 ŠK HADVEO Banská Bystrica 113:01 + 32:16
Annamária Pavelová KYS80AA Klub OB Kysak DNS

Open B 3.16 km / 90 m, 10 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jakub Škarvada HBB0801 ŠK HADVEO Banská Bystrica 32:52
2 Soňa Čiefová 35:42 + 2:50
3 Zuzana Trenčanová HBB7951 ŠK HADVEO Banská Bystrica 36:14 + 3:22
4 Ingrid Valachová SPE6752 Klub OB Sokol Pezinok 85:19 + 52:27