Výsledky

Preteky: Majstrovstvá SR v nočnom OB

Tieto výsledky sú kompletné výsledky pretekov. Pre filtrované výsledky majstrovstiev prosím prejdite na tento odkaz: Výsledky majstrovstiev

Etapa: Majstrovstvá SR v nočnom OB - E1 (27.09.2019)

Kategórie

M -16 E    M -18 E    M -20 E    M 21- E    M 35- E    M 40- E    M 45- E    M 50- E    M 55- E    M 60- E    W -16 E    W -18 E    W -20 E    W 21- E    W 35- E    W 40- E    W 55- E    M -14 C    W -14 C    K3         N         

M -16 E 3.85 km / 140 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tomáš Šipoš SPE0311 Klub OB Sokol Pezinok 25:51
2 Martin Roháč TKE0301 Klub OB ATU Košice 28:46 + 2:55
3 Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 29:00 + 3:09
4 Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 29:35 + 3:44
5 Maximilián Kubik RBA0303 TJ Rapid Bratislava 30:56 + 5:05
6 Šimon Šipoš SPE0406 Klub OB Sokol Pezinok 32:57 + 7:06
7 Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg 33:00 + 7:09
8 Adam Trepáč VZA0501 Slávia Žilinská univerzita 34:01 + 8:10
9 Filip Bukovac FBA0501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 34:16 + 8:25
10 Tomáš Kasza FBA0503 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 36:12 + 10:21
11 Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 40:45 + 14:54
12 Samuel Dokupil SKS0304 Športový klub Sandberg 42:50 + 16:59
13 Matej Demovič RBA0305 TJ Rapid Bratislava 42:57 + 17:06
14 Jakub Berčík FBA0507 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 43:23 + 17:32
15 Nicholas Ditri SPE0304 Klub OB Sokol Pezinok 44:08 + 18:17
16 Oliver Lago VBA0301 ŠK VAZKA Bratislava 45:07 + 19:16
17 Filip Prutkay SKS0403 Športový klub Sandberg 62:52 + 37:01
Miroslav Pajger VZA0502 Slávia Žilinská univerzita DISK

M -18 E 4.72 km / 235 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Medard Féder PEZ0102 Klub OB AŠK Pezinok 33:48
2 Adam Jonáš BBA0101 KOBRA Bratislava 33:58 + 0:10
3 Matúš Šimo SPE0107 Klub OB Sokol Pezinok 36:02 + 2:14
4 Filip Adámek HBB0102 ŠK HADVEO Banská Bystrica 36:40 + 2:52
5 Martin Knor ZMT0201 Klub OB Martin 42:36 + 8:48
6 Adam Havlík SPE0201 Klub OB Sokol Pezinok 51:32 + 17:44

M -20 E 5.23 km / 210 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tomáš Ondrejka VZA0001 Slávia Žilinská univerzita 43:18
2 Dominic Ditri SPE0002 Klub OB Sokol Pezinok 49:50 + 6:32
3 Tobiáš Goldschmidt RBA0003 TJ Rapid Bratislava 51:10 + 7:52
4 Dominik Lovás RBA9902 TJ Rapid Bratislava 62:23 + 19:05
5 Lukáš Simočko TKE0003 Klub OB ATU Košice 63:26 + 20:08

M 21- E 7.47 km / 355 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Michal Krajčík TKE8704 Klub OB ATU Košice 54:06
2 Roman Zbranek FBA8803 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 55:44 + 1:38
3 Martin Jonáš BBA9601 KOBRA Bratislava 58:29 + 4:23
4 Lukáš Barták BBA8301 KOBRA Bratislava 58:55 + 4:49
5 Peter Glončák FBA7901 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 59:11 + 5:05
6 Štefan Šurgan HBB7905 ŠK HADVEO Banská Bystrica 59:43 + 5:37
7 Marian Dávidík BBA7713 KOBRA Bratislava 60:27 + 6:21
8 Dušan Sláma TKE9801 Klub OB ATU Košice 61:48 + 7:42
9 Adam Tysz TKE8703 Klub OB ATU Košice 64:58 + 10:52
10 Miroslav Papuga TKE9002 Klub OB ATU Košice 65:01 + 10:55
11 Maroš Bukovac FBA7601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 67:25 + 13:19
12 Pavol Bukovac FBA8102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 74:31 + 20:25
13 Miroslav Kollár KYS8801 Klub OB Kysak 78:13 + 24:07
14 Roman Kučera TKE8301 Klub OB ATU Košice 82:21 + 28:15
15 Peter Vričan VZA8901 Slávia Žilinská univerzita 97:15 + 43:09
16 Matej Ďuriš VIA8601 Viatoris 108:20 + 54:14

M 35- E 5.23 km / 210 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 56:01
2 Tomáš Bartaloš 08Y80AA (CZE) SK PRAGA Praha 56:14 + 0:13
3 Juraj Horniak BBA8202 KOBRA Bratislava 60:49 + 4:48
4 Peter Bohuš FBA7904 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 73:32 + 17:31
5 Dirk Deubel 02A72AA (AUT) Naturfreunde Wien 81:42 + 25:41

M 40- E 4.72 km / 260 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Dušan Hrnčiar FBA7703 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 58:10
2 Marek Urban SKS7401 Športový klub Sandberg 58:24 + 0:14
3 Marian Spišiak SPE7601 Klub OB Sokol Pezinok 62:52 + 4:42
4 Martin Borský FBA7704 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 63:35 + 5:25
5 Tibor Lanátor RBA7903 TJ Rapid Bratislava 65:15 + 7:05
6 Peter Krnáč VIA7701 Viatoris 70:08 + 11:58
7 Marek Koman FBA7905 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 80:07 + 21:57

M 45- E 4.72 km / 260 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Zdenko Roháč TKE7301 Klub OB ATU Košice 56:05
2 Milan Dudra KYS7201 Klub OB Kysak 59:14 + 3:09
3 Valér Franko KYS6601 Klub OB Kysak 59:17 + 3:12
4 Dušan Furucz FBA7101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 70:49 + 14:44
5 Juraj Petrinec BBA6403 KOBRA Bratislava 77:19 + 21:14
6 Ladislav Kasza FBA7102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 90:41 + 34:36
7 Ivan Butaš SPE7201 Klub OB Sokol Pezinok 100:34 + 44:29
8 Bohuš Butaš 12E73AA Boxo 115:13 + 59:08

M 50- E 3.94 km / 175 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Juraj Šmelík RBA6603 TJ Rapid Bratislava 30:45
2 Mikuláš Novota TKE6002 Klub OB ATU Košice 37:17 + 6:32
3 Peter Sláma TKE6401 Klub OB ATU Košice 43:43 + 12:58
4 Jaroslav Halač FBA6703 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 44:52 + 14:07
5 Stanislav Rachůnek 04V68AA (CZE) OK Jihlava 54:21 + 23:36
Ivan Pecník EBB6801 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica DISK

M 55- E 3.94 km / 175 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Csaba Takács TKE6205 Klub OB ATU Košice 41:26
2 György Filö KYS6302 Klub OB Kysak 41:34 + 0:08
3 František Papuga TKE6302 Klub OB ATU Košice 46:38 + 5:12
4 Jaroslav Kollár KYS6102 Klub OB Kysak 48:55 + 7:29
5 Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 53:54 + 12:28
6 Milan Mazúr RBA6201 TJ Rapid Bratislava 57:55 + 16:29
7 Dušan Rybár RBA6202 TJ Rapid Bratislava 59:25 + 17:59
8 Mojmir Stastny 01C59AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 59:44 + 18:18

M 60- E 2.85 km / 130 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava 57:37
2 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 67:34 + 9:57
3 Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 96:15 + 38:38
4 Milan Meriač ZMT4205 Klub OB Martin 101:54 + 44:17

W -16 E 2.80 km / 105 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Petronela Filipová TKE0352 Klub OB ATU Košice 31:08
2 Rebecca Herna FBA0553 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 35:44 + 4:36
3 Martina Vorlíčková SKS0551 Športový klub Sandberg 38:33 + 7:25
4 Simona Mihaličová TKE0551 Klub OB ATU Košice 40:07 + 8:59
5 Tereza Kendrová FBA0651 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 40:39 + 9:31
6 Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 42:26 + 11:18
7 Gabriela Trepáčová VZA0351 Slávia Žilinská univerzita 45:42 + 14:34
8 Miroslava Velgosová TKE0351 Klub OB ATU Košice 48:27 + 17:19
Ivona Rohaľová SKS0453 Športový klub Sandberg DISK

W -18 E 3.85 km / 140 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tamara Miklušová RBA0252 TJ Rapid Bratislava 32:37
2 Ľuboslava Weissová TKE0252 Klub OB ATU Košice 35:50 + 3:13
3 Sandra Ivanková TKE0253 Klub OB ATU Košice 40:38 + 8:01
4 Viktória Kostercová SKS0251 Športový klub Sandberg 42:29 + 9:52
5 Michaela Patassiová FBA0252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 48:16 + 15:39
6 Michaela Velgosová TKE0151 Klub OB ATU Košice 51:59 + 19:22

W -20 E 4.72 km / 235 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lucia Ondovčíková SPE0051 Klub OB Sokol Pezinok 56:48
2 Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 95:31 + 38:43
Magdaléna Hrabošová FBA0052 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DISK

W 21- E 5.23 km / 355 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Iva Kavánková FBA9751 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 49:33
2 Natália Tyszová TKE8851 Klub OB ATU Košice 60:06 + 10:33
3 Katarína Lamiová TKE8351 Klub OB ATU Košice 60:34 + 11:01
4 Ľudmila Sokolová KYS9451 Klub OB Kysak 66:16 + 16:43
5 Katarzyna Galla HBB9552 ŠK HADVEO Banská Bystrica 73:09 + 23:36
6 Lenka Jablonovská SPE9063 Klub OB Sokol Pezinok 76:52 + 27:19
7 Kristína Krajčíková TKE9254 Klub OB ATU Košice 77:25 + 27:52
8 Jana Vríčanová VZA8952 Slávia Žilinská univerzita 89:58 + 40:25

W 35- E 4.72 km / 235 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Martina Bialeková EBB7351 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 56:37
2 Jana Bartalošová 08Y81AA (CZE) SK PRAGA Praha 56:42 + 0:05
3 Monika Urbanová SKS7751 Športový klub Sandberg 78:32 + 21:55
4 Alena Bukovacová FBA7451 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 84:34 + 27:57

W 40- E 2.99 km / 160 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Kristína Komanová FBA7853 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 42:16
2 Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 44:50 + 2:34
3 Hana Šmelíková FBA6951 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 46:19 + 4:03
4 Táňa Bednáriková SSN7952 KOB Čingov Spišská Nová Ves 52:38 + 10:22

W 55- E 3.00 km / 125 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Judita Sádecká TKE6253 Klub OB ATU Košice 58:55
2 Jana Davi ZMT6151 Klub OB Martin 68:55 + 10:00
3 Darina Polónyiová VZA4850 Slávia Žilinská univerzita 94:14 + 35:19

M -14 C 2.80 km / 105 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tomáš Syrový SPE0601 Klub OB Sokol Pezinok 31:19
2 Matyáš Bartaloš 08Y05AA (CZE) SK PRAGA Praha 31:21 + 0:02
3 Filip Jančík SPE0604 Klub OB Sokol Pezinok 35:13 + 3:54
4 Eli Valach SPE0703 Klub OB Sokol Pezinok 37:56 + 6:37
5 Dávid Cisár SPE0708 Klub OB Sokol Pezinok 40:29 + 9:10
6 Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice 43:21 + 12:02
7 Daniel Dokupil SKS0502 Športový klub Sandberg 53:00 + 21:41
8 Adam Roháč TKE0601 Klub OB ATU Košice 54:58 + 23:39

W -14 C 2.02 km / 110 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lucia Šipošová SPE0654 Klub OB Sokol Pezinok 25:38
2 Anežka Bartalošová 08Y08AA (CZE) SK PRAGA Praha 31:41 + 6:03

K3 3.20 km / 135 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lukáš Poláček SPE8601 Klub OB Sokol Pezinok 35:36
2 Andrej Petrinec RBA8903 TJ Rapid Bratislava 37:26 + 1:50
3 Pavol Hreus VIA8501 Viatoris 42:45 + 7:09
4 Michal Stasz BBA8203 KOBRA Bratislava 43:40 + 8:04
5 Peter Karch SPE9112 Klub OB Sokol Pezinok 45:17 + 9:41
6 Michal Tomašovič SPE8902 Klub OB Sokol Pezinok 49:59 + 14:23
7 Monika Mizerová 03W92AA (CZE) TJ TŽ Třinec 53:41 + 18:05
8 Adela Cori 01C95AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 62:04 + 26:28
9 Matej Leitner TKE9101 Klub OB ATU Košice 68:02 + 32:26
10 Adam Müller VBA8802 ŠK VAZKA Bratislava 72:04 + 36:28
11 Eva Marková BBA76AA KOBRA Bratislava 74:50 + 39:14
12 Jarmila Mizerová TRI6851 78:00 + 42:24
13 Dana Šuníková 01C90AD Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 110:43 + 75:07
Simone Skrúcaná VBA9151 ŠK VAZKA Bratislava DISK

N 1.74 km / 190 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lukáš + Matúš Kušík 20:49
2 Radoslav Kodaj 20:51 + 0:02
3 Ľubomíra Ježíková SPE8351 Klub OB Sokol Pezinok 24:27 + 3:38
4 Marti Haba 26:02 + 5:13
5 Daniel Ondovčík SPE0801 Klub OB Sokol Pezinok 26:06 + 5:17
6 Kamila Pompurová TBB0551 ŠK Terezka Banská Bystrica 29:18 + 8:29
7 Pavla Pohánková 31:04 + 10:15
8 Adriana Repáčová EBB0552 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 34:17 + 13:28
9 Jakub Forgáč VIA0401 Viatoris 38:24 + 17:35
10 Vanda Brídziková SKS0953 Športový klub Sandberg 50:01 + 29:12
Ingrid Valachová SPE6752 Klub OB Sokol Pezinok DISK