Výsledky

Preteky: INOV8 Cup + maďarský rebríček

Etapa: INOV8 Cup + maďarský rebríček - E1 (29.08.2020)

Kategórie

M -10 C    M -12 A    M -14 A    M -16 A    M -18 A    M -20 A    M 21- E    M 21- B    M 35- A    M 40- A    M 45- A    M 50- A    M 55- A    M 60- A    M 65- A    M 70- A    W -10 C    W -12 A    W -16 A    W -18 A    W -20 A    W 21- E    W 35- A    W 40- A    W 45- A    W 50- A    W 55- A    W 60- A    W 65- A    W 70- A    Open A     Open B    

M -10 C

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lukáš Bukovác FBA1002 ŠK Farmaceut Bratislava 37:09

M -12 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Daniel Ondovčík SPE0801 Klub OB Sokol Pezinok 38:16
2 Samuel Michač HBB0802 ŠK HADVEO Banská Bystrica 43:50 + 5:34

M -14 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Michal Dolný SPE0706 Klub OB Sokol Pezinok 39:54
2 Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice 51:45 + 11:51

M -16 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Šimon Šipoš SPE0406 Klub OB Sokol Pezinok 21:42
2 Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 25:15 + 3:33
3 Tomáš Kasza FBA0503 ŠK Farmaceut Bratislava 25:50 + 4:08
4 Filip Bukovac FBA0501 ŠK Farmaceut Bratislava 27:38 + 5:56
5 Marek Dolný SPE0407 Klub OB Sokol Pezinok 30:13 + 8:31
6 Filip Jančík SPE0604 Klub OB Sokol Pezinok 30:51 + 9:09
7 Tomáš Syrový SPE0601 Klub OB Sokol Pezinok 35:37 + 13:55
8 Ján Koman FBA0504 ŠK Farmaceut Bratislava 53:47 + 32:05
Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg DISK

M -18 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Martin Roháč TKE0301 Klub OB ATU Košice 30:52
2 Tomáš Šipoš SPE0311 Klub OB Sokol Pezinok 32:16 + 1:24
3 Martin Knor ZMT0201 Klub OB Martin 34:31 + 3:39
4 Tomáš Jurčík VZA0301 Slávia Žilinská univerzita 35:43 + 4:51
5 Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 36:12 + 5:20
6 Maximilián Kubik RBA0303 TJ Rapid Bratislava 37:44 + 6:52
7 Nicholas Ditri SPE0304 Klub OB Sokol Pezinok 47:18 + 16:26
8 Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 54:07 + 23:15

M -20 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Dominic Ditri SPE0002 Klub OB Sokol Pezinok 41:47

M 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Pavol Bukovac FBA8102 ŠK Farmaceut Bratislava 33:00
2 Adam Jonáš BBA0101 KOBRA Bratislava 35:39 + 2:39
3 Marian Dávidík BBA7713 KOBRA Bratislava 36:21 + 3:21
4 Tomáš Mušinský TKE9301 Klub OB ATU Košice 37:42 + 4:42
5 Dušan Sláma TKE9801 Klub OB ATU Košice 38:17 + 5:17
6 Tobiáš Goldschmidt RBA0003 TJ Rapid Bratislava 38:30 + 5:30
7 Medard Féder PEZ0102 Klub OB AŠK Pezinok 38:55 + 5:55
8 Peter Mižúr FBA9101 ŠK Farmaceut Bratislava 39:42 + 6:42
9 Daniel Pompura TBB0101 ŠK Terezka Banská Bystrica 43:56 + 10:56
10 Dávid Franko KYS9301 Klub OB Kysak 44:58 + 11:58
11 Maroš Bukovac FBA7601 ŠK Farmaceut Bratislava 47:39 + 14:39
12 Mikuláš Novota TKE6002 Klub OB ATU Košice 65:59 + 32:59

M 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lukáš Poláček SPE8601 Klub OB Sokol Pezinok 50:59

M 35- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Július Porubský TNR7301 ŠK Triturus Nitra 52:16
2 Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 52:23 + 0:07
3 Andrej Patráš HBB8201 ŠK HADVEO Banská Bystrica 72:43 + 20:27

M 40- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Marian Spišiak SPE7601 Klub OB Sokol Pezinok 45:44
2 Ľuboš Michač HBB7601 ŠK HADVEO Banská Bystrica 50:25 + 4:41
3 Marek Koman FBA7905 ŠK Farmaceut Bratislava 60:48 + 15:04
Igor Patráš HBB7901 ŠK HADVEO Banská Bystrica DISK

M 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Zdenko Roháč TKE7301 Klub OB ATU Košice 48:40
2 Marián Šipoš SPE7102 Klub OB Sokol Pezinok 54:16 + 5:36
3 Ladislav Kasza FBA7102 ŠK Farmaceut Bratislava 77:53 + 29:13
4 Medard Féder PEZ7303 Klub OB AŠK Pezinok 89:32 + 40:52

M 50- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jozef Pollák TKE6001 Klub OB ATU Košice 31:24
2 Martin Jerguš TKE6702 Klub OB ATU Košice 51:37 + 20:13
3 Peter Jurčík VZA6802 Slávia Žilinská univerzita 59:42 + 28:18
4 Peter Sláma TKE6401 Klub OB ATU Košice 64:45 + 33:21

M 55- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 László Prill FBA6302 ŠK Farmaceut Bratislava 41:00
2 György Filö KYS6302 Klub OB Kysak 44:17 + 3:17
3 Csaba Takács TKE6205 Klub OB ATU Košice 44:24 + 3:24
4 Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 47:09 + 6:09
5 Milan Beleš SPE5901 Klub OB Sokol Pezinok 57:16 + 16:16
6 Ladislav Pompura TBB6301 ŠK Terezka Banská Bystrica 73:56 + 32:56

M 60- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jaroslav Piják SPE5801 Klub OB Sokol Pezinok 45:07
2 Ján Kuchta TKE5701 Klub OB ATU Košice 48:28 + 3:21
3 Juraj Nemec EBB6001 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 51:44 + 6:37
4 Slávko Žilinčík TKE5602 Klub OB ATU Košice 58:56 + 13:49
5 Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava 62:57 + 17:50
6 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 80:30 + 35:23

M 65- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ján Mižúr FBA5501 ŠK Farmaceut Bratislava 35:42
2 Pavol Poláček SPE5501 Klub OB Sokol Pezinok 56:04 + 20:22
3 Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 57:40 + 21:58

M 70- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
Milan Meriač ZMT4205 Klub OB Martin DNF

W -10 C

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lucia Syrová SPE1052 Klub OB Sokol Pezinok 37:33

W -12 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Hana Šipošová SPE0951 Klub OB Sokol Pezinok 33:19

W -16 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Rebecca Herna FBA0553 ŠK Farmaceut Bratislava 31:37
2 Simona Mihaličová TKE0551 Klub OB ATU Košice 36:43 + 5:06
3 Ema Michačová HBB0551 ŠK HADVEO Banská Bystrica 38:05 + 6:28
4 Tereza Kendrová FBA0651 ŠK Farmaceut Bratislava 42:14 + 10:37
5 Nina Jurčíková VZA0752 Slávia Žilinská univerzita 43:27 + 11:50
6 Lucia Šipošová SPE0654 Klub OB Sokol Pezinok 46:58 + 15:21
7 Lenka Porubská TNR0451 ŠK Triturus Nitra 52:31 + 20:54
8 Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 52:51 + 21:14
9 Kamila Pompurová TBB0551 ŠK Terezka Banská Bystrica 58:42 + 27:05

W -18 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ľuboslava Weissová TKE0252 Klub OB ATU Košice 35:57
2 Tamara Miklušová RBA0252 TJ Rapid Bratislava 36:15 + 0:18
3 Viktória Kostercová SKS0251 Športový klub Sandberg 41:53 + 5:56
4 Zuzana Kováčová SPE02BA Klub OB Sokol Pezinok 108:31 + 72:34
5 Khrystyna Myhovych SPE0255 Klub OB Sokol Pezinok 114:30 + 78:33
Petronela Filipová TKE0352 Klub OB ATU Košice DISK

W -20 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lucia Ondovčíková SPE0051 Klub OB Sokol Pezinok 63:26
2 Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 69:38 + 6:12

W 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ela Sedileková HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 39:59
2 Tereza Miklušová RBA9952 TJ Rapid Bratislava 59:07 + 19:08

W 35- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Martina Bialeková EBB7351 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 26:21
2 Alena Bukovacová FBA7451 ŠK Farmaceut Bratislava 30:42 + 4:21
3 Ľubomíra Ježíková SPE8351 Klub OB Sokol Pezinok 53:43 + 27:22

W 40- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 57:09
2 Kristína Komanová FBA7853 ŠK Farmaceut Bratislava 83:34 + 26:25

W 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Hana Šmelíková FBA6951 ŠK Farmaceut Bratislava 49:10
2 Zuzana Šipošová SPE7351 Klub OB Sokol Pezinok 80:43 + 31:33
3 Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 96:49 + 47:39

W 50- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Eva Mušinská TKE6451 Klub OB ATU Košice 51:25
2 Anna Mária Jergušová TKE6651 Klub OB ATU Košice 156:51 + 105:26

W 55- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Iveta Pijáková SPE6251 Klub OB Sokol Pezinok 34:34
2 Judita Sádecká TKE6253 Klub OB ATU Košice 52:50 + 18:16
3 Jana Mižúrová FBA6351 ŠK Farmaceut Bratislava 65:34 + 31:00

W 60- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Maya Karovic SPE5851 Klub OB Sokol Pezinok 30:36
2 Angela Maľarová TKE5752 Klub OB ATU Košice 56:11 + 25:35
Darina Poláčková SPE5852 Klub OB Sokol Pezinok DISK

W 65- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Viola Juhasová ZMT5251 Klub OB Martin 34:45

W 70- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Soňa Kavecká SPE4851 Klub OB Sokol Pezinok 31:16

Open A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Michal Tomašovič SPE8902 Klub OB Sokol Pezinok 58:06
2 Tibor Novosad FBA7103 ŠK Farmaceut Bratislava 89:35 + 31:29
3 Ida Herna FBA7253 ŠK Farmaceut Bratislava 90:58 + 32:52

Open B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
Ysabel Cristina Ugorčáková TKE5753 Klub OB ATU Košice DNF