Výsledky

Preteky: INOV8 Cup + maďarský rebríček

Etapa: INOV8 Cup + maďarský rebríček - E2 (30.08.2020)

Kategórie

M -10 C    M -12 A    M -14 A    M -16 A    M -18 A    M -20 A    M 21- E    M 21- B    M 35- A    M 40- A    M 45- A    M 50- A    M 55- A    M 60- A    M 65- A    M 70- A    W -10 C    W -12 A    W -16 A    W -18 A    W -20 A    W 21- E    W 35- A    W 40- A    W 45- A    W 50- A    W 55- A    W 60- A    W 65- A    W 70- A    Open A     Open B    

M -10 C 3.30 km / 70 m, 6 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lukáš Bukovác FBA1002 ŠK Farmaceut Bratislava 18:35

M -12 A 2.20 km / 75 m, 8 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Daniel Ondovčík SPE0801 Klub OB Sokol Pezinok 27:50
2 Samuel Michač HBB0802 ŠK HADVEO Banská Bystrica 29:19 + 1:29

M -14 A 4.86 km / 175 m, 16 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Michal Dolný SPE0706 Klub OB Sokol Pezinok 58:09
2 Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice 73:33 + 15:24

M -16 A 5.98 km / 225 m, 18 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Šimon Šipoš SPE0406 Klub OB Sokol Pezinok 45:25
2 Tomáš Syrový SPE0601 Klub OB Sokol Pezinok 49:57 + 4:32
3 Filip Jančík SPE0604 Klub OB Sokol Pezinok 50:39 + 5:14
4 Filip Bukovac FBA0501 ŠK Farmaceut Bratislava 50:48 + 5:23
5 Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 51:02 + 5:37
6 Tomáš Kasza FBA0503 ŠK Farmaceut Bratislava 51:54 + 6:29
7 Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg 54:10 + 8:45
8 Marek Dolný SPE0407 Klub OB Sokol Pezinok 77:19 + 31:54
9 Ján Koman FBA0504 ŠK Farmaceut Bratislava 90:29 + 45:04

M -18 A 7.37 km / 295 m, 19 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tomáš Šipoš SPE0311 Klub OB Sokol Pezinok 51:26
2 Martin Roháč TKE0301 Klub OB ATU Košice 56:04 + 4:38
3 Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 56:28 + 5:02
4 Martin Knor ZMT0201 Klub OB Martin 60:56 + 9:30
5 Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 64:32 + 13:06
6 Tomáš Jurčík VZA0301 Slávia Žilinská univerzita 67:09 + 15:43
7 Nicholas Ditri SPE0304 Klub OB Sokol Pezinok 67:26 + 16:00
8 Maximilián Kubik RBA0303 TJ Rapid Bratislava 68:34 + 17:08

M -20 A 9.62 km / 330 m, 28 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Dominic Ditri SPE0002 Klub OB Sokol Pezinok 80:25

M 21- E 11.04 km / 460 m, 29 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Marian Dávidík BBA7713 KOBRA Bratislava 75:06
2 Pavol Bukovac FBA8102 ŠK Farmaceut Bratislava 75:58 + 0:52
3 Adam Jonáš BBA0101 KOBRA Bratislava 78:12 + 3:06
4 Daniel Pompura TBB0101 ŠK Terezka Banská Bystrica 79:50 + 4:44
5 Medard Féder PEZ0102 Klub OB AŠK Pezinok 84:56 + 9:50
6 Peter Mižúr FBA9101 ŠK Farmaceut Bratislava 93:45 + 18:39
7 Tobiáš Goldschmidt RBA0003 TJ Rapid Bratislava 95:24 + 20:18
8 Mikuláš Novota TKE6002 Klub OB ATU Košice 154:37 + 79:31
Maroš Bukovac FBA7601 ŠK Farmaceut Bratislava DNF

M 21- B 5.40 km / 200 m, 16 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lukáš Poláček SPE8601 Klub OB Sokol Pezinok 71:23

M 35- A 9.62 km / 330 m, 28 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 97:55
2 Július Porubský TNR7301 ŠK Triturus Nitra 116:33 + 18:38

M 40- A 7.37 km / 295 m, 19 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Marian Spišiak SPE7601 Klub OB Sokol Pezinok 83:49
2 Ľuboš Michač HBB7601 ŠK HADVEO Banská Bystrica 87:44 + 3:55
3 Marek Koman FBA7905 ŠK Farmaceut Bratislava 117:51 + 34:02

M 45- A 7.13 km / 210 m, 18 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Zdenko Roháč TKE7301 Klub OB ATU Košice 88:17
2 Marián Šipoš SPE7102 Klub OB Sokol Pezinok 127:31 + 39:14
3 Ladislav Kasza FBA7102 ŠK Farmaceut Bratislava 128:41 + 40:24
4 Medard Féder PEZ7303 Klub OB AŠK Pezinok 142:47 + 54:30

M 50- A 6.82 km / 240 m, 19 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jozef Pollák TKE6001 Klub OB ATU Košice 60:34
2 Martin Jerguš TKE6702 Klub OB ATU Košice 91:16 + 30:42
3 Peter Jurčík VZA6802 Slávia Žilinská univerzita 96:12 + 35:38
4 Peter Sláma TKE6401 Klub OB ATU Košice 113:00 + 52:26

M 55- A 5.98 km / 225 m, 18 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 László Prill FBA6302 ŠK Farmaceut Bratislava 55:50
2 György Filö KYS6302 Klub OB Kysak 63:35 + 7:45
3 Milan Beleš SPE5901 Klub OB Sokol Pezinok 66:39 + 10:49
4 Ladislav Pompura TBB6301 ŠK Terezka Banská Bystrica 88:30 + 32:40
5 Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 89:06 + 33:16

M 60- A 4.86 km / 175 m, 16 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jaroslav Piják SPE5801 Klub OB Sokol Pezinok 44:33
2 Ján Kuchta TKE5701 Klub OB ATU Košice 57:50 + 13:17
3 Slávko Žilinčík TKE5602 Klub OB ATU Košice 73:36 + 29:03
4 Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava 79:20 + 34:47
5 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 91:46 + 47:13

M 65- A 4.33 km / 175 m, 13 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ján Mižúr FBA5501 ŠK Farmaceut Bratislava 61:02
2 Pavol Poláček SPE5501 Klub OB Sokol Pezinok 91:59 + 30:57
3 Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 104:18 + 43:16

M 70- A 3.90 km / 180 m, 12 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
Milan Meriač ZMT4205 Klub OB Martin DISK

W -10 C 3.30 km / 70 m, 6 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lucia Syrová SPE1052 Klub OB Sokol Pezinok 23:23

W -12 A 2.18 km / 75 m, 8 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Hana Šipošová SPE0951 Klub OB Sokol Pezinok 20:20

W -16 A 5.24 km / 125 m, 17 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tereza Kendrová FBA0651 ŠK Farmaceut Bratislava 61:40
2 Simona Mihaličová TKE0551 Klub OB ATU Košice 70:34 + 8:54
3 Rebecca Herna FBA0553 ŠK Farmaceut Bratislava 71:15 + 9:35
4 Lucia Šipošová SPE0654 Klub OB Sokol Pezinok 72:19 + 10:39
5 Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 78:49 + 17:09
6 Kamila Pompurová TBB0551 ŠK Terezka Banská Bystrica 79:52 + 18:12
7 Nina Jurčíková VZA0752 Slávia Žilinská univerzita 83:05 + 21:25
8 Ema Michačová HBB0551 ŠK HADVEO Banská Bystrica 87:53 + 26:13
Lenka Porubská TNR0451 ŠK Triturus Nitra DNF

W -18 A 5.40 km / 200 m, 16 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tamara Miklušová RBA0252 TJ Rapid Bratislava 49:46
2 Ľuboslava Weissová TKE0252 Klub OB ATU Košice 51:38 + 1:52
3 Petronela Filipová TKE0352 Klub OB ATU Košice 58:05 + 8:19
4 Viktória Kostercová SKS0251 Športový klub Sandberg 66:59 + 17:13
5 Zuzana Kováčová SPE02BA Klub OB Sokol Pezinok 103:03 + 53:17
Khrystyna Myhovych SPE0255 Klub OB Sokol Pezinok DNF

W -20 A 6.82 km / 240 m, 19 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lucia Ondovčíková SPE0051 Klub OB Sokol Pezinok 86:51
2 Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 129:59 + 43:08

W 21- E 7.13 km / 210 m, 18 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ela Sedileková HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 78:30
2 Tereza Miklušová RBA9952 TJ Rapid Bratislava 84:14 + 5:44

W 35- A 3.15 km / 120 m, 12 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Martina Bialeková EBB7351 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 34:00
2 Alena Bukovacová FBA7451 ŠK Farmaceut Bratislava 34:54 + 0:54
3 Ľubomíra Ježíková SPE8351 Klub OB Sokol Pezinok 60:17 + 26:17

W 40- A 5.24 km / 125 m, 17 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 77:21
2 Kristína Komanová FBA7853 ŠK Farmaceut Bratislava 83:26 + 6:05

W 45- A 4.33 km / 175 m, 13 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Hana Šmelíková FBA6951 ŠK Farmaceut Bratislava 54:47
2 Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 73:30 + 18:43
3 Zuzana Šipošová SPE7351 Klub OB Sokol Pezinok 82:14 + 27:27

W 50- A 3.90 km / 180 m, 12 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Eva Mušinská TKE6451 Klub OB ATU Košice 51:47
2 Anna Mária Jergušová TKE6651 Klub OB ATU Košice 164:57 + 113:10

W 55- A 3.84 km / 110 m, 12 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Iveta Pijáková SPE6251 Klub OB Sokol Pezinok 45:20
2 Jana Mižúrová FBA6351 ŠK Farmaceut Bratislava 73:34 + 28:14
3 Judita Sádecká TKE6253 Klub OB ATU Košice 105:14 + 59:54

W 60- A 2.86 km / 90 m, 10 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Maya Karovic SPE5851 Klub OB Sokol Pezinok 47:24
2 Darina Poláčková SPE5852 Klub OB Sokol Pezinok 71:19 + 23:55
3 Angela Maľarová TKE5752 Klub OB ATU Košice 77:34 + 30:10

W 65- A 2.68 km / 80 m, 9 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Viola Juhasová ZMT5251 Klub OB Martin 47:39

W 70- A 2.58 km / 75 m, 9 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Soňa Kavecká SPE4851 Klub OB Sokol Pezinok 50:27

Open A 4.06 km, 12 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Michal Tomašovič SPE8902 Klub OB Sokol Pezinok 85:09
2 Tibor Novosad FBA7103 ŠK Farmaceut Bratislava 89:15 + 4:06
3 Ida Herna FBA7253 ŠK Farmaceut Bratislava 92:39 + 7:30

Open B 2.18 km / 190 m, 6 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ysabel Cristina Ugorčáková TKE5753 Klub OB ATU Košice 73:15