Prihlášky

Preteky: Slovenský rebríček jednotlivcov (25.06.2022)

Počet prihlásených: 186

Kategórie

M -10      M -12 A    M -14 A    M -16 A    M -18 A    M -20 A    M 21- E    M 21- B    M 21- D    M 35- A    M 40- A    M 45- A    M 50- A    M 55- A    M 60- A    M 65- A    M 70- A    MW-R       K3         N          W -10      W -12 A    W -14 A    W -16 A    W -18 A    W -20 A    W 21- E    W 21- B    W 35- A    W 40- A    W 45- A    W 50- A    W 55- A    W 60- A    W 65- A    W 70- A   

M -10 (3)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Šimon Patráš HBB1301 ŠK HADVEO Banská Bystrica 1295689 Áno Áno 15.06.2022
Viktor Ježík SPE1202 Klub OB Sokol Pezinok 1407843 Áno Áno 16.06.2022
Jakub Bohúň SPE1203 Klub OB Sokol Pezinok 2211370 Áno Áno 15.06.2022

M -12 A (6)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Lukáš Bukovác FBA1002 ŠK Farmaceut Bratislava 8515555 Áno Áno 16.06.2022
Peter Kotuliak FBA1003 ŠK Farmaceut Bratislava 2088215 Áno Áno 16.06.2022
Boris Kocúr FBA1004 ŠK Farmaceut Bratislava 2126240 Áno Áno 16.06.2022
Richard Kanávor FBA1006 ŠK Farmaceut Bratislava 2039142 Áno Nie 16.06.2022
Vojtech Bálint VZA1003 Slávia Žilinská univerzita 2212001 Áno Nie 16.06.2022
Daniel Szabó SPE1001 Klub OB Sokol Pezinok 2211350 Áno Áno 15.06.2022

M -14 A (7)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Tomáš Babík VZA0802 Slávia Žilinská univerzita 8140948 Áno Áno 16.06.2022
Michal Paulus VZA0904 Slávia Žilinská univerzita 1423323 Nie Áno 17.06.2022
Samuel Michač HBB0802 ŠK HADVEO Banská Bystrica 8518354 Áno Áno 15.06.2022
Andrej Havlík SPE0901 Klub OB Sokol Pezinok 307272 Áno Nie 15.06.2022
Matúš Velán SPE0806 Klub OB Sokol Pezinok 2211375 Áno Nie 17.06.2022
Ján Dokupil SKS0801 Športový klub Sandberg 2079534 Áno Áno 15.06.2022
Matúš Vaňo SKS0804 Športový klub Sandberg 8091919 Áno Nie 15.06.2022

M -16 A (10)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Maksym Volkov VZA0701 Slávia Žilinská univerzita 8071316 Áno Áno 16.06.2022
Martin Babík VZA0702 Slávia Žilinská univerzita 8140946 Áno Áno 16.06.2022
Peter Juhas ZMT0701 Klub OB Martin 416508 Áno Áno 15.06.2022
Matúš Mikloš SPE0702 Klub OB Sokol Pezinok 1407840 Áno Nie 15.06.2022
Tomáš Syrový SPE0601 Klub OB Sokol Pezinok 8400090 Áno Áno 15.06.2022
Dávid Cisár SPE0708 Klub OB Sokol Pezinok 8648615 Áno Áno 16.06.2022
Tobiás Trajanov SPE0711 Klub OB Sokol Pezinok 219137 Áno Áno 21.06.2022
Jakub Brňák SKS0701 Športový klub Sandberg 2049999 Áno Áno 15.06.2022
Patrik Prutkay SKS0703 Športový klub Sandberg 2114238 Áno Nie 15.06.2022
Michal Domonkoš SKS0704 Športový klub Sandberg 2049998 Áno Áno 15.06.2022

M -18 A (3)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 8025007 Áno Nie 15.06.2022
Ján Kuchárik SPE0504 Klub OB Sokol Pezinok 8300093 Áno Áno 15.06.2022
Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg 8103015 Áno Áno 15.06.2022

M -20 A (8)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Martin Roháč TKE0301 Klub OB ATU Košice 8017132 Áno Áno 17.06.2022
Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 8017117 Áno Áno 17.06.2022
Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 8017125 Áno Áno 17.06.2022
Tomáš Jurčík VZA0301 Slávia Žilinská univerzita 8071294 Áno Áno 16.06.2022
Martin Knor ZMT0201 Klub OB Martin 8072002 Áno Áno 18.06.2022
Adam Havlík SPE0201 Klub OB Sokol Pezinok 8025003 Áno Nie 15.06.2022
Tomáš Šipoš SPE0311 Klub OB Sokol Pezinok 8100070 Áno Áno 16.06.2022
Oliver Lago VBA0301 ŠK VAZKA Bratislava 8482066 Áno Áno 07.06.2022

M 21- E (7)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Mikuláš Novota TKE6002 Klub OB ATU Košice 8017124 Áno Áno 17.06.2022
Lukáš Simočko TKE0003 Klub OB ATU Košice 8017134 Áno Áno 17.06.2022
Ondrej Piják BBA8204 KOBRA Bratislava 8200003 Áno Áno 17.06.2022
Adam Jonáš BBA0101 KOBRA Bratislava 7209670 Áno Áno 17.06.2022
Michal Barták BBA7801 KOBRA Bratislava 8648579 Áno Áno 17.06.2022
Dmytro Levin 15X98AA (UKR) Nord 9200183 Áno Nie 12.06.2022
Martin Baláž 01C89AD Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno Nie 15.06.2022

M 21- B (3)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Juraj Horniak BBA8202 KOBRA Bratislava 307459 Áno Áno 17.06.2022
Peter Vričan VZA8901 Slávia Žilinská univerzita 8090128 Áno Áno 16.06.2022
Matúš Balogh SKS0101 Športový klub Sandberg 2028797 Áno Nie 15.06.2022

M 21- D (1)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Vladyslav Myrets SKS8902 Športový klub Sandberg 445611 Áno Áno 15.06.2022

M 35- A (5)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Tomáš Drenčák TKE8502 Klub OB ATU Košice 8004342 Áno Áno 17.06.2022
Michal Stasz BBA8203 KOBRA Bratislava 406912 Áno Nie 17.06.2022
Martin Macháček VIA8201 Viatoris 7206536 Áno Áno 15.06.2022
Pavol Poláček SPE8401 Klub OB Sokol Pezinok 2211361 Áno Nie 17.06.2022
Miroslav Lago VBA7601 ŠK VAZKA Bratislava 8482096 Áno Áno 15.06.2022

M 40- A (12)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Peter Bohuš FBA7904 ŠK Farmaceut Bratislava 416806 Áno Áno 16.06.2022
Dušan Hrnčiar FBA7703 ŠK Farmaceut Bratislava 8026616 Áno Áno 16.06.2022
Ivan Kotuliak FBA7402 ŠK Farmaceut Bratislava 2078495 Áno Áno 16.06.2022
Marek Koman FBA7905 ŠK Farmaceut Bratislava 8226311 Áno Áno 16.06.2022
Alexander Volkov VZA8002 Slávia Žilinská univerzita 8071296 Áno Áno 16.06.2022
Andrej Patráš HBB8201 ŠK HADVEO Banská Bystrica 8004356 Áno Áno 15.06.2022
Igor Patráš HBB7901 ŠK HADVEO Banská Bystrica 8516954 Áno Áno 15.06.2022
Július Porubský TNR7301 ŠK Triturus Nitra 8042130 Áno Áno 14.06.2022
Marian Spišiak SPE7601 Klub OB Sokol Pezinok 8516751 Áno Áno 16.06.2022
Michal Pavelek SPE7902 Klub OB Sokol Pezinok 307293 Áno Áno 16.06.2022
Ivan Syrový SPE8101 Klub OB Sokol Pezinok 8454049 Áno Áno 15.06.2022
Marek Vaňo SKS7901 Športový klub Sandberg 1919919 Áno Nie 15.06.2022

M 45- A (10)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Zdenko Roháč TKE7301 Klub OB ATU Košice 8017128 Áno Áno 17.06.2022
Vojtech Bálint st. Slávia Žilinská univerzita 1423327 Áno Nie 16.06.2022
Milan Šimoník HBB7501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 8004359 Áno Áno 15.06.2022
Ľuboš Michač HBB7601 ŠK HADVEO Banská Bystrica 8004349 Áno Áno 15.06.2022
Miroslav Stupavský 01C76AB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 2224140 Áno Áno 11.06.2022
Jozef Dorozlo SPE7507 Klub OB Sokol Pezinok Áno Áno 15.06.2022
Peter Vorlíček SKS7501 Športový klub Sandberg 8112302 Áno Áno 15.06.2022
Radoslav Jonáš SKS6902 Športový klub Sandberg 7209462 Áno Áno 15.06.2022
Štefan Brňák SKS7601 Športový klub Sandberg 2049992 Áno Áno 15.06.2022
Rastislav Dokupil SKS7402 Športový klub Sandberg 2079533 Áno Áno 15.06.2022

M 50- A (2)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Milan Kováč VBA7101 ŠK VAZKA Bratislava 2043834 Áno Áno 15.06.2022
Richard Balogh SKS6901 Športový klub Sandberg 2027941 Áno Áno 03.06.2022

M 55- A (5)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Roman Kučera PEZ6401 Klub OB AŠK Pezinok 9753101 Áno Nie 20.06.2022
Peter Sláma TKE6401 Klub OB ATU Košice 8499977 Áno Áno 17.06.2022
Boris Ďurčo TKE6301 Klub OB ATU Košice 8003076 Áno Áno 17.06.2022
Anton Kniebügl BBA6401 KOBRA Bratislava 416747 Nie Áno 23.06.2022
Tamás Mohácsy FBA6401 ŠK Farmaceut Bratislava 8196409 Áno Áno 16.06.2022

M 60- A (4)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 8019950 Áno Áno 17.06.2022
Mojmir Stastny 01C59AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 2069581 Áno Áno 18.06.2022
Jaroslav Piják SPE5801 Klub OB Sokol Pezinok 1407868 Nie Áno 16.06.2022
Jozef Fekiač VBA5801 ŠK VAZKA Bratislava 8300047 Áno Áno 07.06.2022

M 65- A (7)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Ján Kuchta TKE5701 Klub OB ATU Košice 8017120 Áno Áno 17.06.2022
Slávko Žilinčík TKE5602 Klub OB ATU Košice 8017123 Áno Nie 17.06.2022
Michal Simočko TKE5302 Klub OB ATU Košice 8003072 Áno Áno 17.06.2022
Ján Mižúr FBA5501 ŠK Farmaceut Bratislava 2079503 Áno Áno 16.06.2022
Viktor Mikluš FBA5201 ŠK Farmaceut Bratislava 406913 Áno Áno 16.06.2022
Pavol Poláček SPE5501 Klub OB Sokol Pezinok 1407867 Nie Áno 09.06.2022
Volodymyr Shuniakov SKS5701 Športový klub Sandberg 2300280 Áno Áno 15.06.2022

M 70- A (4)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Igor Roháč TKE4301 Klub OB ATU Košice 2051301 Áno Nie 17.06.2022
Ján Nebeský FBA4101 ŠK Farmaceut Bratislava 2095951 Áno Áno 16.06.2022
Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 416534 Áno Áno 15.06.2022
Vladislav Piják SPE0000 Klub OB Sokol Pezinok Áno Áno 16.06.2022

MW-R (6)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Mila Juhasová Klub OB Martin Nie Áno 15.06.2022
Tomáš Gibala 01C14AE Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 2300269 Áno Nie 17.06.2022
Anička Syrová SPE1559 Klub OB Sokol Pezinok Áno Áno 15.06.2022
Veronika Šipošová Klub OB Sokol Pezinok Áno Áno 16.06.2022
Marta Viola Lago VBA17AA ŠK VAZKA Bratislava 416557 Áno Áno 15.06.2022
Zuzana Máčajová SKS1551 Športový klub Sandberg 2114247 Áno Áno 15.06.2022

K3 (9)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Jana Dienová 15O86AA TK Sliač 9900077 Áno Áno 20.06.2022
Kristína Komanová FBA7853 ŠK Farmaceut Bratislava 8226357 Áno Áno 16.06.2022
Andrea Papugová VZA9351 Slávia Žilinská univerzita 7207885 Nie Áno 16.06.2022
Imrich Gulai 01C92IG Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno Nie 22.06.2022
Ján Buršík 01C68AB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 406932 Áno Nie 19.06.2022
Zuzana Miklošová SPE7652 Klub OB Sokol Pezinok 406924 Áno Nie 15.06.2022
Michaela Syrová SPE7951 Klub OB Sokol Pezinok 1407857 Áno Áno 15.06.2022
Veronika Koľveková VBA9351 ŠK VAZKA Bratislava 307435 Áno Nie 15.06.2022
Edita Máčajová SKS75AB Športový klub Sandberg 2114236 Áno Áno 15.06.2022

N (8)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Miroslava Babíková Slávia Žilinská univerzita 1423316 Áno Áno 16.06.2022
Anna Borets Slávia Žilinská univerzita 2061795 Áno Nie 16.06.2022
Maximilian Slatinsky Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno Nie 17.06.2022
Alexander Slatinsky Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno Nie 17.06.2022
Katarína Gulai 01C93KG Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno Nie 22.06.2022
Diana Stupavská 01C04AC Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Nie Áno 15.06.2022
Martin Valík 01C11BA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 416572 Áno Nie 17.06.2022
Žofia Fedorová SPE1252 Klub OB Sokol Pezinok 46281 Áno Nie 16.06.2022

W -10 (2)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Barbora Kocúrová FBA1251 ŠK Farmaceut Bratislava 2067244 Áno Áno 16.06.2022
Gabriela Gibalová 01C12BB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 2300250 Áno Nie 17.06.2022

W -12 A (3)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Juliana Szlováková FBA1053 ŠK Farmaceut Bratislava 2067269 Áno Áno 16.06.2022
Lucia Syrová SPE1052 Klub OB Sokol Pezinok 8400037 Áno Áno 15.06.2022
Lucia Kováčová VBA1051 ŠK VAZKA Bratislava 442600 Áno Áno 15.06.2022

W -14 A (8)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Martina Schwarzová EBB0951 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 2112736 Áno Áno 17.06.2022
Maja Volkova VZA0951 Slávia Žilinská univerzita 8071304 Áno Áno 16.06.2022
Viktoriya Valyavka VZA0851 Slávia Žilinská univerzita 8071292 Áno Áno 16.06.2022
Ella Michaela Patrášová HBB0951 ŠK HADVEO Banská Bystrica 889284 Áno Áno 15.06.2022
Petra Nina Macháčková VIA0951 Viatoris 2136800 Áno Áno 15.06.2022
Ema Jonášová SKS0951 Športový klub Sandberg 2049987 Áno Áno 15.06.2022
Lucia Vorlíčková SKS0851 Športový klub Sandberg 8112324 Áno Áno 15.06.2022
Diana Brňáková SKS0952 Športový klub Sandberg 2049994 Nie Áno 15.06.2022

W -16 A (2)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Lea Kotuliaková FBA0751 ŠK Farmaceut Bratislava 2078498 Áno Áno 16.06.2022
Lucia Šipošová SPE0654 Klub OB Sokol Pezinok 8103019 Áno Áno 16.06.2022

W -18 A (9)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Simona Mihaličová TKE0551 Klub OB ATU Košice 8017133 Áno Áno 17.06.2022
Sofia Sekaninová TKE0451 Klub OB ATU Košice 8019946 Áno Áno 17.06.2022
Ema Michačová HBB0551 ŠK HADVEO Banská Bystrica 8517354 Áno Áno 15.06.2022
Lenka Porubská TNR0451 ŠK Triturus Nitra 8668997 Áno Áno 14.06.2022
Martina Dorozlová SPE0456 Klub OB Sokol Pezinok 2211374 Áno Áno 15.06.2022
Barbora Zelníková SPE0457 Klub OB Sokol Pezinok 8300062 Áno Áno 15.06.2022
Elena Lago VBA0551 ŠK VAZKA Bratislava 307373 Áno Áno 15.06.2022
Žofia Kováčová VBA0451 ŠK VAZKA Bratislava 2043832 Áno Áno 15.06.2022
Martina Vorlíčková SKS0551 Športový klub Sandberg 2049985 Áno Nie 15.06.2022

W -20 A (1)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Khrystyna Myhovych SPE0255 Klub OB Sokol Pezinok 2150477 Áno Áno 15.06.2022

W 21- E (6)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Jana Macinská TKE8651 Klub OB ATU Košice 8019944 Áno Áno 17.06.2022
Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 1403139 Áno Áno 17.06.2022
Ela Mižúrová HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 8116746 Áno Áno 15.06.2022
Hanna Androsovysh (UKR) Nord 9200184 Áno Nie 12.06.2022
Barbora Pijáková SPE9451 Klub OB Sokol Pezinok 8133318 Áno Áno 16.06.2022
Viktória Kostercová SKS0251 Športový klub Sandberg 8099114 Áno Áno 15.06.2022

W 21- B (5)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Natália Iriasová TKE9257 Klub OB ATU Košice 2032179 Áno Áno 21.06.2022
Ivana Ďurčová TKE9256 Klub OB ATU Košice 2020725 Áno Áno 17.06.2022
Eva Marková BBA76AA KOBRA Bratislava 406903 Áno Nie 17.06.2022
Jana Vríčanová VZA8952 Slávia Žilinská univerzita 8012047 Áno Áno 16.06.2022
Lenka Jablonovská SPE9063 Klub OB Sokol Pezinok 8660504 Áno Áno 16.06.2022

W 35- A (3)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Veronika Vachová SPE8551 Klub OB Sokol Pezinok 1407869 Áno Áno 16.06.2022
Ľubomíra Ježíková SPE8351 Klub OB Sokol Pezinok 2120015 Áno Áno 16.06.2022
Tetiana Shuniakova SKS8751 Športový klub Sandberg 2128441 Áno Áno 15.06.2022

W 40- A (5)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Katarína Sýkorová FBA8253 ŠK Farmaceut Bratislava 2099593 Áno Áno 16.06.2022
Petra Kotuliaková FBA7552 ŠK Farmaceut Bratislava 2078494 Nie Áno 16.06.2022
Katarína Fedorová SPE7451 Klub OB Sokol Pezinok 8445533 Áno Áno 16.06.2022
Ivana Bartalosová SKS78AC Športový klub Sandberg 2132984 Áno Nie 15.06.2022
Veronika Prutkayová SKS7852 Športový klub Sandberg 2128445 Áno Áno 15.06.2022

W 45- A (7)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Martina Bialeková EBB7351 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 7201767 Áno Áno 17.06.2022
Ľubica Slatinská 01C76AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 2114241 Áno Nie 17.06.2022
Silvia Kutišová SPE0000 Klub OB Sokol Pezinok 2120016 Áno Nie 16.06.2022
Zuzana Šipošová SPE7351 Klub OB Sokol Pezinok 7070721 Áno Áno 16.06.2022
Katarína Kováčová VBA7451 ŠK VAZKA Bratislava 2043833 Áno Áno 15.06.2022
Barbora Vorlíčková SKS7651 Športový klub Sandberg 8112339 Áno Áno 15.06.2022
Martina Brňáková SKS7752 Športový klub Sandberg 2049995 Áno Áno 15.06.2022

W 50- A (4)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Zuzana Poštulková VZA7051 Slávia Žilinská univerzita 8071300 Áno Áno 16.06.2022
Táňa Časnochová HBB7051 ŠK HADVEO Banská Bystrica 406977 Áno Áno 15.06.2022
Marta Jonášová SKS6951 Športový klub Sandberg 2049988 Áno Áno 15.06.2022
Hana Baloghová SKS6551 Športový klub Sandberg 2028800 Áno Áno 15.06.2022

W 55- A (1)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Jana Mižúrová FBA6351 ŠK Farmaceut Bratislava 2079495 Áno Áno 16.06.2022

W 60- A (4)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Tamara Denysenko VZA6151 Slávia Žilinská univerzita 8012045 Áno Áno 16.06.2022
Darina Poláčková SPE5852 Klub OB Sokol Pezinok 1407865 Nie Áno 09.06.2022
Iveta Pijáková SPE6251 Klub OB Sokol Pezinok 1407866 Nie Áno 16.06.2022
Mária Fekiačová VBA5851 ŠK VAZKA Bratislava 53793 Áno Áno 07.06.2022

W 65- A (3)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Iveta Putnovská TKE5651 Klub OB ATU Košice 307387 Áno Áno 17.06.2022
Katarína Daříčková FBA5551 ŠK Farmaceut Bratislava 362807 Áno Áno 16.06.2022
Eva Pijáková SPE0000 Klub OB Sokol Pezinok Áno Áno 16.06.2022

W 70- A (3)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Viola Juhasová ZMT5251 Klub OB Martin 416516 Áno Áno 15.06.2022
Soňa Kavecká SPE4851 Klub OB Sokol Pezinok 1407848 Nie Áno 15.06.2022
Marie Fraňová SPE5051 Klub OB Sokol Pezinok 416515 Áno Áno 16.06.2022