Prihlášky

Preteky: Majstrovstvá Slovenska v nočnom OB (14.10.2022)

Počet prihlásených: 89

Kategórie

M -16 E    M -18 E    M -20 E    M 21- E    M 35- E    M 40- E    M 45- E    M 50- E    M 55- E    M 60- E    M 65- E    W -16 E    W -18 E    W -20 E    W 21- E    W 35- E    W 45- E    W 60- E    W 70- E    K2        

M -16 E (6)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Michal Marko TKE0901 Klub OB ATU Košice 8019948 Áno 04.10.2022
Matúš Chvojka ZMT0801 Klub OB Martin 2090850 Áno 10.10.2022
Peter Juhas ZMT0701 Klub OB Martin 416508 Áno 04.10.2022
Daniel Šmelík RBA0702 TJ Rapid Bratislava 8662739 Áno 11.10.2022
Michal Dolný SPE0706 Klub OB Sokol Pezinok 8300010 Áno 10.10.2022
Dávid Cisár SPE0708 Klub OB Sokol Pezinok 8648615 Áno 04.10.2022

M -18 E (4)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg 8103015 Áno 04.10.2022
Filip Bukovac FBA0501 ŠK Farmaceut Bratislava 8116740 Áno 03.10.2022
Tomáš Kasza FBA0503 ŠK Farmaceut Bratislava 8116805 Áno 03.10.2022
Ján Kuchárik SPE0504 Klub OB Sokol Pezinok 8300093 Áno 04.10.2022

M -20 E (3)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Martin Roháč TKE0301 Klub OB ATU Košice 8017132 Áno 04.10.2022
Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 8017117 Áno 04.10.2022
Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 8017125 Áno 04.10.2022

M 21- E (16)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Jacek Galla (POL) HKS Azymut Mochy 8062026 Áno 11.10.2022
Tomáš Mušinský TKE9301 Klub OB ATU Košice 8656717 Áno 04.10.2022
Adam Tysz TKE8703 Klub OB ATU Košice 8017131 Áno 04.10.2022
Michal Krajčík TKE8704 Klub OB ATU Košice 8656741 Áno 04.10.2022
Lukáš Simočko TKE0003 Klub OB ATU Košice 8017134 Áno 04.10.2022
Martin Polyácsko TKE0102 Klub OB ATU Košice 2051361 Áno 04.10.2022
Tobiáš Goldschmidt RBA0003 TJ Rapid Bratislava 8200031 Áno 04.10.2022
Matej Kukurugya SKS0103 Športový klub Sandberg 8099132 Áno 04.10.2022
Matej Hraboš HBB9501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 8071299 Áno 05.10.2022
Jakub Chupek VZA9901 Slávia Žilinská univerzita 8655373 Áno 04.10.2022
Štefan Šurgan VBA7904 ŠK VAZKA Bratislava 8680573 Áno 03.10.2022
Lukáš Barták BBA8301 KOBRA Bratislava 533320 Áno 03.10.2022
Ondrej Piják BBA8204 KOBRA Bratislava 8200003 Áno 03.10.2022
Adam Jonáš BBA0101 KOBRA Bratislava 8100060 Áno 03.10.2022
Pavol Bukovac FBA8102 ŠK Farmaceut Bratislava 8115118 Áno 03.10.2022
Daniel Pompura TBB0101 ŠK Terezka Banská Bystrica 8100023 Áno 05.10.2022

M 35- E (3)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Juraj Horniak BBA8202 KOBRA Bratislava 307459 Áno 03.10.2022
Maroš Bukovac FBA7601 ŠK Farmaceut Bratislava 8518355 Áno 03.10.2022
Lukáš Poláček SPE8601 Klub OB Sokol Pezinok 2078195 Áno 04.10.2022

M 40- E (1)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Dušan Hrnčiar FBA7703 ŠK Farmaceut Bratislava 8026616 Áno 03.10.2022

M 45- E (4)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Zdenko Roháč TKE7301 Klub OB ATU Košice 8017128 Áno 04.10.2022
Ľuboš Michač HBB7601 ŠK HADVEO Banská Bystrica 8004349 Áno 04.10.2022
Peter Illés BBA7601 KOBRA Bratislava 307340 Áno 10.10.2022
Martin Borský FBA7704 ŠK Farmaceut Bratislava 8203202 Áno 03.10.2022

M 50- E (5)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Mikuláš Novota TKE6002 Klub OB ATU Košice 8017124 Áno 04.10.2022
Martin Velgos TKE7202 Klub OB ATU Košice 80112080 Áno 04.10.2022
Juraj Šmelík RBA6603 TJ Rapid Bratislava 8662438 Áno 04.10.2022
Radoslav Jonáš SKS6902 Športový klub Sandberg 7209462 Áno 04.10.2022
Peter Borčin 02U70AA nereg. Klub OB BOR Topoľčianky 2012279 Áno 03.10.2022

M 55- E (2)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Peter Sláma TKE6401 Klub OB ATU Košice 8499977 Áno 04.10.2022
György Filö KYS6302 Klub OB Kysak 8183038 Áno 03.10.2022

M 60- E (6)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 8019950 Áno 04.10.2022
Juraj Nemec EBB6001 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 8017732 Áno 04.10.2022
Peter Ďurčo EBB6102 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 8019942 Áno 04.10.2022
Milan Mazúr RBA6201 TJ Rapid Bratislava 910191 Áno 04.10.2022
Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 2099591 Áno 04.10.2022
Dušan Rybár RBA6202 TJ Rapid Bratislava 8006202 Áno 04.10.2022

M 65- E (2)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 416534 Áno 04.10.2022
Peter Polakovič VZA5501 Slávia Žilinská univerzita 8071291 Áno 04.10.2022

W -16 E (3)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Lucia Šipošová SPE0654 Klub OB Sokol Pezinok 8103019 Áno 04.10.2022
Adela Marková SPE0755 Klub OB Sokol Pezinok 8110045 Áno 04.10.2022
Zuzana Marková SPE0952 Klub OB Sokol Pezinok 8110009 Áno 10.10.2022

W -18 E (4)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Sofia Sekaninová TKE0451 Klub OB ATU Košice 8019946 Áno 04.10.2022
Anna Širicová FBA0555 ŠK Farmaceut Bratislava 8445285 Áno 03.10.2022
Lenka Porubská TNR0451 ŠK Triturus Nitra 8668997 Áno 02.10.2022
Barbora Zelníková SPE0457 Klub OB Sokol Pezinok 8300062 Áno 04.10.2022

W -20 E (3)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Gabriela Trepáčová VZA0351 Slávia Žilinská univerzita 8071311 Áno 04.10.2022
Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok 8025014 Áno 10.10.2022
Zuzana Kováčová SPE0256 Klub OB Sokol Pezinok 8119490 Áno 10.10.2022

W 21- E (7)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Agata Galla (POL) HKS Azymut Mochy 8032135 Áno 11.10.2022
Katarína Lamiová TKE8351 Klub OB ATU Košice 8019949 Áno 04.10.2022
Jana Macinská TKE8651 Klub OB ATU Košice 8019944 Áno 04.10.2022
Ľuboslava Weissová TKE0252 Klub OB ATU Košice 8017122 Áno 04.10.2022
Katarzyna Galla HBB9552 ŠK HADVEO Banská Bystrica 7200183 Áno 04.10.2022
Tereza Korpasová TBB9852 ŠK Terezka Banská Bystrica 8656527 Áno 01.10.2022
Lucie Korpasová TBB0151 ŠK Terezka Banská Bystrica 8655372 Áno 01.10.2022

W 35- E (2)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Valéria Marko TKE7952 Klub OB ATU Košice 2051379 Áno 04.10.2022
Hana Šmelíková FBA6951 ŠK Farmaceut Bratislava 8071314 Áno 03.10.2022

W 45- E (1)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Martina Bialeková EBB7351 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 8200027 Áno 04.10.2022

W 60- E (2)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Judita Sádecká TKE6253 Klub OB ATU Košice 80115308 Áno 04.10.2022
Elena Polakovičová VZA5850 Slávia Žilinská univerzita 8071301 Áno 04.10.2022

W 70- E (2)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Viola Juhasová ZMT5251 Klub OB Martin 416516 Áno 04.10.2022
Darina Polónyiová VZA4850 Slávia Žilinská univerzita 8482083 Áno 04.10.2022

K2 (13)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Matúš Perašin ZMT1001 Klub OB Martin 2136777 Áno 10.10.2022
Martin Horáček ZMT0803 Klub OB Martin 2136773 Áno 10.10.2022
Jana Perašinová ZMT81AA Klub OB Martin 1712978 Áno 10.10.2022
Tobias Goffa ZMT10BA Klub OB Martin 1712995 Áno 10.10.2022
Ema Jonášová SKS0951 Športový klub Sandberg 2049987 Áno 04.10.2022
Hana Máčajová SKS1153 Športový klub Sandberg 2118097 Áno 04.10.2022
Zina Máčajová SKS0954 Športový klub Sandberg 2118085 Áno 04.10.2022
Juraj Knutelský st. Slávia Žilinská univerzita 1423324 Áno 04.10.2022
Jana Dienová BBA8651 KOBRA Bratislava 9900077 Áno 03.10.2022
Alena Bukovacová FBA7451 ŠK Farmaceut Bratislava 8515557 Áno 03.10.2022
Lukáš Bukovác FBA1002 ŠK Farmaceut Bratislava 8515555 Áno 03.10.2022
Lucia Syrová SPE1052 Klub OB Sokol Pezinok 8400037 Áno 29.09.2022
Alžbeta Baloghová SPE0556 Klub OB Sokol Pezinok 2000419 Áno 10.10.2022