Výsledky

Preteky: Majstrovstvá Slovenska v nočnom OB

Tieto výsledky sú kompletné výsledky pretekov. Pre filtrované výsledky majstrovstiev prosím prejdite na tento odkaz: Výsledky majstrovstiev

Etapa: Majstrovstvá Slovenska v nočnom OB (14.10.2022)

Kategórie

M -16 E    M -18 E    M -20 E    M 21- E    M 35- E    M 45- E    M 50- E    M 60- E    M 65- E    W -16 E    W -18 E    W -20 E    W 21- E    W 35- E    W 60- E    W 70- E    K2        

M -16 E 4.29 km / 140 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Daniel Šmelík RBA0702 TJ Rapid Bratislava 48:09
2 Michal Dolný SPE0706 Klub OB Sokol Pezinok 65:08 + 16:59
3 Dávid Cisár SPE0708 Klub OB Sokol Pezinok 71:39 + 23:30
Matúš Chvojka ZMT0801 Klub OB Martin DISK
Michal Marko TKE0901 Klub OB ATU Košice DISK
Peter Juhas ZMT0701 Klub OB Martin DNS

M -18 E 5.22 km / 150 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Filip Bukovac FBA0501 ŠK Farmaceut Bratislava 42:47
2 Tomáš Kasza FBA0503 ŠK Farmaceut Bratislava 53:19 + 10:32
3 Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg 66:19 + 23:32
4 Ján Kuchárik SPE0504 Klub OB Sokol Pezinok 73:27 + 30:40

M -20 E 5.54 km / 180 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Martin Roháč TKE0301 Klub OB ATU Košice 68:52
2 Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 75:02 + 6:10
Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice DNS

M 21- E 7.38 km / 320 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Michal Krajčík TKE8704 Klub OB ATU Košice 57:25
2 Jakub Chupek VZA9901 Slávia Žilinská univerzita 60:52 + 3:27
3 Daniel Pompura TBB0101 ŠK Terezka Banská Bystrica 62:00 + 4:35
4 Ondrej Piják BBA8204 KOBRA Bratislava 62:06 + 4:41
5 Lukáš Barták BBA8301 KOBRA Bratislava 62:12 + 4:47
6 Adam Jonáš BBA0101 KOBRA Bratislava 63:51 + 6:26
7 Štefan Šurgan VBA7904 ŠK VAZKA Bratislava 65:07 + 7:42
8 Pavol Bukovac FBA8102 ŠK Farmaceut Bratislava 67:38 + 10:13
9 Tomáš Mušinský TKE9301 Klub OB ATU Košice 68:14 + 10:49
10 Matej Hraboš HBB9501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 71:45 + 14:20
11 Tobiáš Goldschmidt RBA0003 TJ Rapid Bratislava 73:39 + 16:14
12 Matej Kukurugya SKS0103 Športový klub Sandberg 104:26 + 47:01
13 Lukáš Simočko TKE0003 Klub OB ATU Košice 135:49 + 78:24
14 Martin Polyácsko TKE0102 Klub OB ATU Košice 141:51 + 84:26
Jacek Galla DISK

M 35- E 5.54 km / 180 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Maroš Bukovac FBA7601 ŠK Farmaceut Bratislava 60:22
2 Juraj Horniak BBA8202 KOBRA Bratislava 74:47 + 14:25
3 Dušan Hrnčiar FBA7703 ŠK Farmaceut Bratislava 78:17 + 17:55
4 Lukáš Poláček SPE8601 Klub OB Sokol Pezinok 84:28 + 24:06

M 45- E 4.96 km / 150 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Martin Borský FBA7704 ŠK Farmaceut Bratislava 75:23
2 Zdenko Roháč TKE7301 Klub OB ATU Košice 79:21 + 3:58
3 Ľuboš Michač HBB7601 ŠK HADVEO Banská Bystrica 84:11 + 8:48
4 Peter Illés BBA7601 KOBRA Bratislava 121:05 + 45:42

M 50- E 4.55 km / 130 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Radoslav Jonáš SKS6902 Športový klub Sandberg 54:04
2 Martin Velgos TKE7202 Klub OB ATU Košice 57:33 + 3:29
3 György Filö KYS6302 Klub OB Kysak 63:05 + 9:01
4 Mikuláš Novota TKE6002 Klub OB ATU Košice 66:09 + 12:05
5 Juraj Šmelík RBA6603 TJ Rapid Bratislava 68:54 + 14:50
6 Peter Sláma TKE6401 Klub OB ATU Košice 71:15 + 17:11
7 Peter Borčin 02U70AA nereg. Klub OB BOR Topoľčianky 80:26 + 26:22

M 60- E 3.63 km / 120 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Juraj Nemec EBB6001 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 62:09
2 Peter Ďurčo EBB6102 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 64:42 + 2:33
3 Milan Mazúr RBA6201 TJ Rapid Bratislava 76:47 + 14:38
4 Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 79:17 + 17:08
5 Dušan Rybár RBA6202 TJ Rapid Bratislava 84:36 + 22:27
6 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 90:53 + 28:44

M 65- E 2.83 km / 80 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Peter Polakovič VZA5501 Slávia Žilinská univerzita 61:31
2 Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 126:32 + 65:01

W -16 E 2.83 km / 80 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lucia Šipošová SPE0654 Klub OB Sokol Pezinok 52:34
2 Lucia Syrová SPE1052 Klub OB Sokol Pezinok 60:19 + 7:45
Zuzana Marková SPE0952 Klub OB Sokol Pezinok DISK
Adela Marková SPE0755 Klub OB Sokol Pezinok DISK

W -18 E 3.63 km / 120 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Barbora Zelníková SPE0457 Klub OB Sokol Pezinok 66:58
2 Sofia Sekaninová TKE0451 Klub OB ATU Košice 69:46 + 2:48
3 Anna Širicová FBA0555 ŠK Farmaceut Bratislava 72:12 + 5:14
4 Lenka Porubská TNR0451 ŠK Triturus Nitra 73:36 + 6:38

W -20 E 4.55 km / 130 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Zuzana Kováčová SPE0256 Klub OB Sokol Pezinok 61:53
2 Gabriela Trepáčová VZA0351 Slávia Žilinská univerzita 64:53 + 3:00
3 Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok 82:45 + 20:52

W 21- E 4.96 km / 150 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tereza Korpasová TBB9852 ŠK Terezka Banská Bystrica 58:54
2 Jana Macinská TKE8651 Klub OB ATU Košice 59:38 + 0:44
3 Katarína Lamiová TKE8351 Klub OB ATU Košice 64:11 + 5:17
4 Lucie Korpasová TBB0151 ŠK Terezka Banská Bystrica 66:58 + 8:04
5 Katarzyna Galla HBB9552 ŠK HADVEO Banská Bystrica 69:45 + 10:51
6 Agata Galla 114:54 + 56:00

W 35- E 4.55 km / 130 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Hana Šmelíková FBA6951 ŠK Farmaceut Bratislava 73:06
2 Valéria Marko TKE7952 Klub OB ATU Košice 75:37 + 2:31
3 Martina Bialeková EBB7351 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 91:07 + 18:01

W 60- E 2.69 km / 80 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Judita Sádecká TKE6253 Klub OB ATU Košice 53:40
Elena Polakovičová VZA5850 Slávia Žilinská univerzita DNF

W 70- E 1.79 km / 60 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Darina Polónyiová VZA4850 Slávia Žilinská univerzita 78:49
Viola Juhasová ZMT5251 Klub OB Martin DNS

K2 2.04 km / 60 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Juraj Knutelský st. 44:58
2 Martin Horáček ZMT0803 Klub OB Martin 46:25 + 1:27
3 Jana Perašinová ZMT81AA Klub OB Martin 63:09 + 18:11
4 Matúš Perašin ZMT1001 Klub OB Martin 71:22 + 26:24
5 Jana Dienová BBA8651 KOBRA Bratislava 76:52 + 31:54
6 Tobias Goffa ZMT10BA Klub OB Martin 80:30 + 35:32
Alžbeta Baloghová SPE0556 Klub OB Sokol Pezinok DNS
M.S. Lukáš Bukovác FBA1002 ŠK Farmaceut Bratislava 32:35
M.S. Alena Bukovacová FBA7451 ŠK Farmaceut Bratislava 32:44
M.S. Ema Jonášová SKS0951 Športový klub Sandberg 68:28
M.S. Hana Máčajová SKS1153 Športový klub Sandberg 68:25
M.S. Zina Máčajová SKS0954 Športový klub Sandberg 68:26