Výsledky

Preteky: Majstrovstvá SR v LOB na stredných tratiach

Etapa: Majstrovstvá SR v LOB na stredných tratiach - E1 (19.02.2022)

Kategórie

M -14 E    M -17 E    M 21- E    M 35- E    M 45- E    M 55- E    K3         W -14 E    W -17 E    W 21- E    W 35- E    W 45- E    W 55- E   

M -14 E 3.00 km, 5 kontrol Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Samuel Michač HBB0802 ŠK HADVEO Banská Bystrica 22:04
2 Ľudovít Pavela KYS0801 Klub OB Kysak 28:11 + 6:07
3 Tomáš Babík VZA0802 Slávia Žilinská univerzita 31:43 + 9:39

M -17 E 5.20 km, 8 kontrol Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Daniel Šmelík RBA0702 TJ Rapid Bratislava 39:05
2 Jakub Berčík FBA0507 ŠK Farmaceut Bratislava 43:46 + 4:41
3 Tomáš Porubčan KYS0501 Klub OB Kysak 44:01 + 4:56
4 Maroš Dudra KYS0601 Klub OB Kysak 47:28 + 8:23

M 21- E 6.20 km, 11 kontrol Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Štefan Šurgan VBA7904 ŠK VAZKA Bratislava 25:21
2 Dávid Franko KYS9301 Klub OB Kysak 32:18 + 6:57
3 Rostislav Navrátil VBA6601 ŠK VAZKA Bratislava 33:05 + 7:44
4 Ondrej Piják BBA8204 KOBRA Bratislava 33:37 + 8:16
5 Martin Knor ZMT0201 Klub OB Martin 33:49 + 8:28
6 Valér Franko KYS6601 Klub OB Kysak 34:53 + 9:32
7 Daniel Pompura EBB0101 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 35:15 + 9:54
8 Adam Jonáš BBA0101 KOBRA Bratislava 46:15 + 20:54
9 Adam Navrátil VBA9901 ŠK VAZKA Bratislava 46:46 + 21:25
10 Michal Paško RBA9903 TJ Rapid Bratislava 60:59 + 35:38

M 35- E 6.20 km, 9 kontrol Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Dušan Hrnčiar FBA7703 ŠK Farmaceut Bratislava 38:15
2 Igor Patráš HBB7901 ŠK HADVEO Banská Bystrica 39:50 + 1:35
3 Martin Borský FBA7704 ŠK Farmaceut Bratislava 43:16 + 5:01

M 45- E 5.20 km, 8 kontrol Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Milan Dudra KYS7201 Klub OB Kysak 24:49
2 Igor Štefko ZMT6808 Klub OB Martin 30:18 + 5:29
3 Igor Porubčan KYS7101 Klub OB Kysak 30:29 + 5:40
4 Juraj Šmelík RBA6603 TJ Rapid Bratislava 31:30 + 6:41
5 Bence Kiácz HUNxxx1 35:47 + 10:58
Marko Paško RBA7001 TJ Rapid Bratislava DISK
Peter Borčin 02U70AA nereg. Klub OB BOR Topoľčianky DISK
Ľudovít Pavela KYS7501 Klub OB Kysak DISK

M 55- E 5.20 km, 7 kontrol Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Károly Gondár HUNxxx2 29:01
2 Tamás Jankó 13Z58AA (HUN) Hegyisport Szentendre Egyesület 29:54 + 0:53
3 Jaroslav Kollár KYS6102 Klub OB Kysak 32:05 + 3:04
4 Dalibor Ďurčo TKE6502 Klub OB ATU Košice 44:10 + 15:09
5 Boris Ďurčo TKE6301 Klub OB ATU Košice 46:34 + 17:33

K3 3.00 km, 5 kontrol Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jana Dienová BBAxxx1 KOBRA Bratislava 36:37

W -14 E 3.00 km, 5 kontrol Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Martina Schwarzová EBB0951 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 35:36
2 Anna Pavelová KYS1151 Klub OB Kysak 37:45 + 2:09
3 Katarína Schwarzová EBB1151 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 39:55 + 4:19

W -17 E 5.20 km, 7 kontrol Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Kamila Pompurová TBB0551 ŠK Terezka Banská Bystrica 34:50
2 Ema Michačová HBB0551 ŠK HADVEO Banská Bystrica 36:15 + 1:25
3 Júlia Pavelová KYS0651 Klub OB Kysak 65:11 + 30:21

W 21- E 6.20 km, 9 kontrol Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Stanislava Ančicová VBA8454 ŠK VAZKA Bratislava 33:00
2 Martina Bialeková EBB7351 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 33:19 + 0:19
3 Adéla Navrátilová VBA0251 ŠK VAZKA Bratislava 38:51 + 5:51
4 Ľudmila Sokolová KYS9451 Klub OB Kysak 40:13 + 7:13
5 Gabriela Trepáčová VZA0351 Slávia Žilinská univerzita 58:39 + 25:39

W 35- E 5.20 km, 8 kontrol Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Martina Brém Knorová ZMT7151 Klub OB Martin 37:32
2 Zora Flassiková RBA8056 TJ Rapid Bratislava 37:44 + 0:12
3 Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 64:08 + 26:36

W 45- E 5.20 km, 7 kontrol Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Barbora Šmelíková VBA6951 ŠK VAZKA Bratislava 42:09
2 Annamária Pavelová KYS7651 Klub OB Kysak 61:33 + 19:24
3 Eva Trepáčová VZA7053 Slávia Žilinská univerzita 70:57 + 28:48

W 55- E 3.00 km, 5 kontrol Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Katarína Hlaváčiková EBB6152 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 26:49
2 Dáša Mihálová EBB6151 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 29:05 + 2:16
3 Eva Králová VBA4751 ŠK VAZKA Bratislava 33:17 + 6:28