Výsledky

Preteky: Slovenský rebríček jednotlivcov - Dlhá a Stredná trať

Etapa: Slovenský rebríček jednotlivcov - E1 (11.05.2024)

BBA     EBB     FBA     HBB     KYS     RBA     SKS     SPE     SSN     TKE     TNR     VBA     VIA     VZA     ZMT    

Kategórie

W 12 A     W 14 A     W 16 A     W 18 A     W 20 A     W 21 A     W 21 B     W 35 A     W 40 A     W 45 A     W 50 A     W 55 A     W 60 A     W 65 A     W 70 A     M 12 A     M 14 A     M 16 A     M 18 A     M 20 A     M 21 A     M 21 B     M 21 C     M 35 A     M 40 A     M 45 A     M 50 A     M 55 A     M 60 A     M 65 A     M 70 A     M 10       W 10       K3        

W 12 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lea Knutelská VZA1251 Slávia Žilinská univerzita 25:21
2 Barbora Kocúrová FBA1251 ŠK Farmaceut Bratislava 37:53 + 12:32
3 Gabriela Gibalová SPE1254 Klub OB Sokol Pezinok 38:37 + 13:16
4 Hanka Fraňová SPE1354 Klub OB Sokol Pezinok 45:51 + 20:30
5 Alžbeta Kucháriková SPE1353 Klub OB Sokol Pezinok 57:46 + 32:25
6 Radka Perašinová ZMT1351 Klub OB Martin 79:40 + 54:19

W 14 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Sofia Marko TKE1251 Klub OB ATU Košice 43:36
2 Lucia Lanátorová SPE1058 Klub OB Sokol Pezinok 46:40 + 3:04
3 Juliana Szlováková FBA1053 ŠK Farmaceut Bratislava 46:58 + 3:22
4 Katarína Schwarzová EBB1151 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 50:19 + 6:43
5 Hana Máčajová SKS1153 Športový klub Sandberg 59:22 + 15:46
6 Daniela Guštafíková SPE1056 Klub OB Sokol Pezinok 63:05 + 19:29
7 Lucia Horská SPE1057 Klub OB Sokol Pezinok 72:59 + 29:23
Anna Macháčková SKS1151 Športový klub Sandberg MP

W 16 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Maja Volkova VZA0951 Slávia Žilinská univerzita 57:29
2 Zina Máčajová SKS0954 Športový klub Sandberg 84:22 + 26:53
3 Ema Jonášová SKS0951 Športový klub Sandberg 84:44 + 27:15
4 Hana Šipošová SPE0951 Klub OB Sokol Pezinok 88:58 + 31:29
5 Maria Dubynets SKS0955 Športový klub Sandberg 89:28 + 31:59
6 Zuzana Marková SPE0952 Klub OB Sokol Pezinok 104:39 + 47:10
7 Paulína Šoltésová SSN0951 KOB Čingov Spišská Nová Ves 112:19 + 54:50
8 Martina Schwarzová EBB0951 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 120:47 + 63:18
9 Petra Nina Macháčková VIA0951 Viatoris 146:04 + 88:35
Júlia Macháčková SKS0854 Športový klub Sandberg MP

W 18 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Nina Jurčíková VZA0752 Slávia Žilinská univerzita 68:12
2 Lucia Šipošová SPE0654 Klub OB Sokol Pezinok 73:48 + 5:36
3 Adela Marková SPE0755 Klub OB Sokol Pezinok 77:32 + 9:20
4 Kristína Bandúrová FBA0654 ŠK Farmaceut Bratislava 83:09 + 14:57
Anastasiia Mudranynets TKE0752 Klub OB ATU Košice MP

W 20 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Barbora Zelníková SPE0457 Klub OB Sokol Pezinok 81:21
2 Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok 86:15 + 4:54
3 Sofia Sekaninová TKE0451 Klub OB ATU Košice 88:33 + 7:12
4 Lenka Porubská VZA0453 Slávia Žilinská univerzita 117:48 + 36:27

W 21 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jana Macinská TKE8651 Klub OB ATU Košice 76:20
2 Rebecca Herna FBA0553 ŠK Farmaceut Bratislava 76:56 + 0:36
3 Barbora Pijáková SPE9451 Klub OB Sokol Pezinok 78:31 + 2:11
4 Sandra Ivanková TKE0253 Klub OB ATU Košice 91:49 + 15:29

W 21 B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Eva Farkašová SSN9053 KOB Čingov Spišská Nová Ves 88:47
2 Ľudmila Hančárová KYS9451 Klub OB Kysak 89:54 + 1:07
3 Adéla Navrátilová VBA0251 ŠK VAZKA Bratislava 95:00 + 6:13
4 Andrea Papugová VZA9351 Slávia Žilinská univerzita 100:28 + 11:41
5 Monika Greschnerová SSN9952 KOB Čingov Spišská Nová Ves 125:04 + 36:17
6 Jana Vríčanová VZA8952 Slávia Žilinská univerzita 125:55 + 37:08

W 35 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Marta Wartiaková FBA8252 ŠK Farmaceut Bratislava 58:38
2 Tetiana Shuniakova SKS8751 Športový klub Sandberg 65:41 + 7:03
3 Andrea Hríbiková HBB8451 ŠK HADVEO Banská Bystrica 89:24 + 30:46
4 Natália Macháčková VIA8551 Viatoris 111:37 + 52:59

W 40 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Silvia Chupeková VZA7250 Slávia Žilinská univerzita 55:51
2 Valéria Marko TKE7952 Klub OB ATU Košice 72:57 + 17:06
3 Barbora Šmelíková VBA6951 ŠK VAZKA Bratislava 80:47 + 24:56
4 Jana Perašinová ZMT8151 Klub OB Martin 83:54 + 28:03
5 Alena Bukovacová FBA7451 ŠK Farmaceut Bratislava 85:55 + 30:04
6 Ľubomíra Ježíková SPE8351 Klub OB Sokol Pezinok 89:12 + 33:21
7 Zuzana Kapinusová SSN8352 KOB Čingov Spišská Nová Ves 91:52 + 36:01
8 Lea Simaichlová FBA8255 ŠK Farmaceut Bratislava 113:09 + 57:18
9 Balintova Janka 120:01 + 64:10

W 45 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Katarína Fedorová SPE7451 Klub OB Sokol Pezinok 53:20
2 Alena Barillová SSN6951 KOB Čingov Spišská Nová Ves 61:12 + 7:52
3 Martina Bialeková EBB7351 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 72:22 + 19:02
4 Katarína Lanátorová RBA7856 TJ Rapid Bratislava 72:43 + 19:23
5 Táňa Bednáriková SSN7952 KOB Čingov Spišská Nová Ves 106:00 + 52:40
6 Edita Máčajová SKS75AB Športový klub Sandberg 134:59 + 81:39

W 50 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Zuzana Poštulková VZA7051 Slávia Žilinská univerzita 69:07
2 Táňa Časnochová HBB7051 ŠK HADVEO Banská Bystrica 73:00 + 3:53
3 Martina Pánková RBA6953 TJ Rapid Bratislava 90:34 + 21:27
4 Zuzana Šipošová SPE7351 Klub OB Sokol Pezinok 96:33 + 27:26
5 Eva Trepáčová VZA7053 Slávia Žilinská univerzita 103:31 + 34:24
6 Bibiana Perátová KYS7252 Klub OB Kysak 112:18 + 43:11
7 Dana Barčová SSN7152 KOB Čingov Spišská Nová Ves 124:25 + 55:18

W 55 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jana Šmelíková HBB6651 ŠK HADVEO Banská Bystrica 61:19
2 Jana Franková KYS6651 Klub OB Kysak 66:01 + 4:42

W 60 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Iveta Pijáková SPE6251 Klub OB Sokol Pezinok 61:13
2 Elena Belicová TKE6251 Klub OB ATU Košice 61:45 + 0:32
3 Judita Sádecká TKE6253 Klub OB ATU Košice 64:13 + 3:00
4 Tamara Denysenko VZA6151 Slávia Žilinská univerzita 64:36 + 3:23

W 65 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 46:44
2 Angela Maľarová TKE5752 Klub OB ATU Košice 58:11 + 11:27
3 Eva Pijáková SPE5751 Klub OB Sokol Pezinok 64:47 + 18:03
4 Helena Athanasová TKE5951 Klub OB ATU Košice 67:25 + 20:41
5 Iveta Putnovská TKE5651 Klub OB ATU Košice 79:09 + 32:25
6 Darina Poláčková SPE5852 Klub OB Sokol Pezinok 96:38 + 49:54

W 70 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Paulína Májová BBA5351 KOBRA Bratislava 48:12
2 Viola Juhasová ZMT5251 Klub OB Martin 57:59 + 9:47
3 Soňa Kavecká SPE4851 Klub OB Sokol Pezinok 62:04 + 13:52
4 Marie Fraňová SPE5051 Klub OB Sokol Pezinok 78:39 + 30:27
5 Jela Navrátilová VBA4451 ŠK VAZKA Bratislava 100:34 + 52:22

M 12 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Šimon Patráš HBB1301 ŠK HADVEO Banská Bystrica 33:13
2 Viktor Ježík FBA1203 ŠK Farmaceut Bratislava 37:13 + 4:00
3 Richard Kapinus SSN1301 KOB Čingov Spišská Nová Ves 37:26 + 4:13
4 Sebastián Brezovský SPE1206 Klub OB Sokol Pezinok 41:06 + 7:53
5 Matej Eliáš RBA1201 TJ Rapid Bratislava 43:35 + 10:22
6 Jakub Eliáš RBA1202 TJ Rapid Bratislava 46:10 + 12:57
7 Adam Marko SPE1305 Klub OB Sokol Pezinok 51:01 + 17:48
8 Teodor Frniak VZA1301 Slávia Žilinská univerzita 68:18 + 35:05
9 Tobias Pahola ZMT1202 Klub OB Martin 93:24 + 60:11
10 Oliver Gajdošík SPE1307 Klub OB Sokol Pezinok 526:19 + 493:06

M 14 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Boris Kocúr FBA1004 ŠK Farmaceut Bratislava 49:18
2 Lukáš Bukovác FBA1002 ŠK Farmaceut Bratislava 61:54 + 12:36
3 Daniel Szabó SPE1001 Klub OB Sokol Pezinok 71:55 + 22:37
4 Juraj Knutelský VZA1001 Slávia Žilinská univerzita 77:38 + 28:20
5 Peter Kotuliak FBA1003 ŠK Farmaceut Bratislava 79:48 + 30:30
6 Vojtech Bálint VZA1003 Slávia Žilinská univerzita 99:59 + 50:41
7 Matúš Perašin ZMT1001 Klub OB Martin 101:04 + 51:46
8 Roman Dorozlo SPE1005 Klub OB Sokol Pezinok 109:10 + 59:52
9 Emilián Frischer TKE1101 Klub OB ATU Košice 112:04 + 62:46
Richard Kanávor FBA1006 ŠK Farmaceut Bratislava MP

M 16 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ján Dokupil SKS0801 Športový klub Sandberg 54:09
2 Michal Marko TKE0901 Klub OB ATU Košice 59:46 + 5:37
3 Michal Paulus VZA0904 Slávia Žilinská univerzita 77:13 + 23:04
4 Matúš Velán SPE0806 Klub OB Sokol Pezinok 86:50 + 32:41
5 Andrej Havlík SPE0901 Klub OB Sokol Pezinok 123:16 + 69:07
6 Martin Horáček ZMT0803 Klub OB Martin 127:44 + 73:35
7 Mátyás Hujduš KYS0802 Klub OB Kysak 144:49 + 90:40
Tomáš Babík VZA0802 Slávia Žilinská univerzita MP

M 18 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tomáš Syrový SPE0601 Klub OB Sokol Pezinok 67:48
2 Matej Balogh SPE0710 Klub OB Sokol Pezinok 69:52 + 2:04
3 Daniel Šmelík RBA0702 TJ Rapid Bratislava 70:15 + 2:27
4 Michal Dolný SPE0706 Klub OB Sokol Pezinok 72:12 + 4:24
5 Maksym Volkov VZA0701 Slávia Žilinská univerzita 75:32 + 7:44
6 Matúš Mikloš SPE0702 Klub OB Sokol Pezinok 145:28 + 77:40
7 Andrej Zelník SPE0606 Klub OB Sokol Pezinok 148:14 + 80:26

M 20 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Adam Trepáč VZA0501 Slávia Žilinská univerzita 93:44

M 21 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Dušan Sláma TKE9801 Klub OB ATU Košice 113:06
2 Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 124:02 + 10:56
3 Tomáš Drenčák TKE8502 Klub OB ATU Košice 129:02 + 15:56
4 Lukáš Simočko TKE0003 Klub OB ATU Košice 134:52 + 21:46
5 Maroš Bukovac FBA7601 ŠK Farmaceut Bratislava 141:56 + 28:50
6 Michal Pavlík SSN9001 KOB Čingov Spišská Nová Ves 150:20 + 37:14
7 Ján Kvaka KYS9002 Klub OB Kysak 158:49 + 45:43
8 Ján Dien VIA9102 Viatoris 180:24 + 67:18
9 Mikuláš Novota TKE6002 Klub OB ATU Košice 190:23 + 77:17
10 Rastislav Balciar VIA9001 Viatoris 196:17 + 83:11
Miroslav Papuga TKE9002 Klub OB ATU Košice MP

M 21 B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Libor Semančík KYS9006 Klub OB Kysak 92:42
2 Silvester Dulák SSN9007 KOB Čingov Spišská Nová Ves 95:21 + 2:39
3 Stanislav Franko KYS9802 Klub OB Kysak 102:13 + 9:31
4 Miroslav Tauber SSN9301 KOB Čingov Spišská Nová Ves 103:05 + 10:23
5 Matej Kukurugya SKS0103 Športový klub Sandberg 106:32 + 13:50
6 Peter Vričan VZA8901 Slávia Žilinská univerzita 121:35 + 28:53
7 Tomáš Jurčík VZA0301 Slávia Žilinská univerzita 123:13 + 30:31
8 Andrej Mojžita VIA0501 Viatoris 198:16 + 105:34

M 21 C

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Marek Koman FBA7905 ŠK Farmaceut Bratislava 89:03
2 Miroslav Hríbik HBB8501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 101:33 + 12:30
3 Michal Tomašovič SPE8902 Klub OB Sokol Pezinok 140:38 + 51:35

M 35 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Rastislav Szabó HBB8701 ŠK HADVEO Banská Bystrica 76:43
2 Július Macháček SKS8402 Športový klub Sandberg 80:01 + 3:18
3 Martin Macháček VIA8201 Viatoris 96:43 + 20:00
4 Lukáš Poláček SPE8601 Klub OB Sokol Pezinok 103:10 + 26:27
5 Martin Bednárik TNR7201 ŠK Triturus Nitra 105:00 + 28:17
6 Vladyslav Myrets SKS8902 Športový klub Sandberg 134:42 + 57:59
7 Pavol Kiss TKE8503 Klub OB ATU Košice 148:19 + 71:36

M 40 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Dušan Hrnčiar FBA7703 ŠK Farmaceut Bratislava 79:16
2 Peter Wartiak FBA8001 ŠK Farmaceut Bratislava 82:15 + 2:59
3 Juraj Horniak BBA8202 KOBRA Bratislava 83:28 + 4:12
4 Igor Patráš HBB7901 ŠK HADVEO Banská Bystrica 93:26 + 14:10
5 Michal Stasz BBA8203 KOBRA Bratislava 101:49 + 22:33
6 Pavol Poláček SPE8401 Klub OB Sokol Pezinok 102:53 + 23:37
7 Peter Horský SPE8002 Klub OB Sokol Pezinok 136:12 + 56:56
Marian Spišiak SPE7601 Klub OB Sokol Pezinok MP

M 45 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Radoslav Jonáš SKS6902 Športový klub Sandberg 60:54
2 Róbert Miček SSN7101 KOB Čingov Spišská Nová Ves 72:24 + 11:30
3 Martin Borský FBA7704 ŠK Farmaceut Bratislava 82:14 + 21:20
4 Marek Urban SKS7401 Športový klub Sandberg 83:31 + 22:37
5 Ľuboš Michač HBB7601 ŠK HADVEO Banská Bystrica 85:19 + 24:25
6 Milan Šimoník HBB7501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 89:36 + 28:42
7 Tibor Lanátor RBA7903 TJ Rapid Bratislava 90:21 + 29:27
8 Peter Krnáč VIA7701 Viatoris 94:19 + 33:25
9 Rastislav Dokupil SKS7402 Športový klub Sandberg 94:32 + 33:38
10 Erik Uhrin HBB7701 ŠK HADVEO Banská Bystrica 114:13 + 53:19
11 Maroš Guštafík SPE7804 Klub OB Sokol Pezinok 116:01 + 55:07
12 Bálint st. Vojtech 118:48 + 57:54

M 50 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jozef Pollák TKE6001 Klub OB ATU Košice 60:41
2 Zdenko Roháč TKE7301 Klub OB ATU Košice 67:59 + 7:18
3 Jozef Chupek VZA7101 Slávia Žilinská univerzita 71:15 + 10:34
4 Juraj Šmelík RBA6603 TJ Rapid Bratislava 71:53 + 11:12
5 Peter Vandlíček VZA7300 Slávia Žilinská univerzita 77:10 + 16:29
6 Július Porubský TNR7301 ŠK Triturus Nitra 77:34 + 16:53
7 Igor Porubčan KYS7101 Klub OB Kysak 79:01 + 18:20
8 György Filö KYS6302 Klub OB Kysak 93:39 + 32:58
9 Martin Hujduš KYS7202 Klub OB Kysak 112:34 + 51:53
10 Denis Kizhaev SKS7403 Športový klub Sandberg 118:34 + 57:53
11 Jozef Dorozlo SPE7302 Klub OB Sokol Pezinok 177:38 + 116:57

M 55 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Valér Franko KYS6601 Klub OB Kysak 51:36
2 Pavol Šoltés SSN6402 KOB Čingov Spišská Nová Ves 51:59 + 0:23
3 Igor Štefko ZMT6808 Klub OB Martin 53:12 + 1:36
4 Peter Mlynárik VBA6501 ŠK VAZKA Bratislava 53:48 + 2:12
5 František Šoltés SSN6202 KOB Čingov Spišská Nová Ves 56:08 + 4:32
6 Michal Eliáš RBA6604 TJ Rapid Bratislava 72:05 + 20:29

M 60 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tamás Mohácsy FBA6401 ŠK Farmaceut Bratislava 51:36
2 László Prill FBA6302 ŠK Farmaceut Bratislava 51:48 + 0:12
3 František Papuga TKE6302 Klub OB ATU Košice 52:56 + 1:20
4 Peter Sláma TKE6401 Klub OB ATU Košice 62:10 + 10:34
5 Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 66:34 + 14:58
6 Jaroslav Kollár KYS6102 Klub OB Kysak 67:09 + 15:33
7 Roman Ščehovič EBB6401 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 101:02 + 49:26

M 65 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jaroslav Piják SPE5801 Klub OB Sokol Pezinok 45:47
2 Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 47:23 + 1:36
3 Peter Polakovič VZA5501 Slávia Žilinská univerzita 51:49 + 6:02
4 Ján Mižúr FBA5501 ŠK Farmaceut Bratislava 56:11 + 10:24
5 Volodymyr Shuniakov SKS5701 Športový klub Sandberg 57:24 + 11:37
6 Peter Návesňák TKE5804 Klub OB ATU Košice 62:34 + 16:47
7 Jozef Jánoška RBA5902 TJ Rapid Bratislava 67:06 + 21:19
8 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 67:12 + 21:25
9 Slávko Žilinčík TKE5602 Klub OB ATU Košice 68:13 + 22:26
10 Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava 81:00 + 35:13
11 Milan Mitelman VZA5801 Slávia Žilinská univerzita 92:30 + 46:43
12 Pavol Poláček SPE5501 Klub OB Sokol Pezinok 98:11 + 52:24
Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok MP

M 70 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Štefan Máj BBA5201 KOBRA Bratislava 67:39
2 Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 87:30 + 19:51
3 Michal Simočko TKE5302 Klub OB ATU Košice 97:18 + 29:39
4 Vladislav Piják SPE52AA Klub OB Sokol Pezinok 102:02 + 34:23

M 10

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Danil Myrets SKS1602 Športový klub Sandberg 151:29
Tomáš Gibala SPE1402 Klub OB Sokol Pezinok MP
Matiáš Buzák HBB1401 ŠK HADVEO Banská Bystrica MP

W 10

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Zuzana Lachká SPE1451 Klub OB Sokol Pezinok 41:52
2 Kapinová Kvetoslava 49:06 + 7:14
3 Dorota Lachká SPE1452 Klub OB Sokol Pezinok 54:48 + 12:56
4 Zuzana Máčajová SKS1551 Športový klub Sandberg 60:09 + 18:17
5 Petra Wartiakova FBA1451 ŠK Farmaceut Bratislava 60:45 + 18:53

K3

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ria Staszová BBA8951 KOBRA Bratislava 48:55
2 Katarína Müller Papugová TKE9255 Klub OB ATU Košice 56:49 + 7:54
3 Zuzana Krnáčová VIA9251 Viatoris 58:07 + 9:12
4 Duláková Renata 82:35 + 33:40
5 Tauberová Romana 85:09 + 36:14
6 Emília Benčaťová VIA8051 Viatoris 93:28 + 44:33
7 Anna Poláčková SPE9457 Klub OB Sokol Pezinok 97:54 + 48:59
8 Danny Šuník SKS90AB Športový klub Sandberg 113:35 + 64:40
Jana Dienová BBA8651 KOBRA Bratislava MP