Výsledky

Preteky: Slovenský rebríček jednotlivcov - Dlhá a Stredná trať

Etapa: Slovenský rebríček jednotlivcov - E2 (12.05.2024)

BBA     EBB     FBA     HBB     KYS     RBA     SKS     SPE     SSN     TKE     TNR     VBA     VIA     VZA     ZMT    

Kategórie

W 12 A     W 14 A     W 16 A     W 18 A     W 20 A     W 21 A     W 21 B     W 35 A     W 40 A     W 45 A     W 50 A     W 55 A     W 60 A     W 65 A     W 70 A     M 12 A     M 14 A     M 16 A     M 18 A     M 20 A     M 21 A     M 21 B     M 21 C     M 35 A     M 40 A     M 45 A     M 50 A     M 55 A     M 60 A     M 65 A     M 70 A     M 10       W 10      

W 12 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Gabriela Gibalová SPE1254 Klub OB Sokol Pezinok 23:42
2 Lea Knutelská VZA1251 Slávia Žilinská univerzita 25:02 + 1:20
3 Barbora Kocúrová FBA1251 ŠK Farmaceut Bratislava 30:59 + 7:17
4 Radka Perašinová ZMT1351 Klub OB Martin 34:04 + 10:22
5 Alžbeta Kucháriková SPE1353 Klub OB Sokol Pezinok 40:02 + 16:20
6 Hanka Fraňová SPE1354 Klub OB Sokol Pezinok 41:04 + 17:22

W 14 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Daniela Guštafíková SPE1056 Klub OB Sokol Pezinok 50:39
2 Katarína Schwarzová EBB1151 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 52:27 + 1:48
3 Sofia Marko TKE1251 Klub OB ATU Košice 53:01 + 2:22
4 Hana Máčajová SKS1153 Športový klub Sandberg 53:15 + 2:36
5 Juliana Szlováková FBA1053 ŠK Farmaceut Bratislava 56:51 + 6:12
6 Lucia Lanátorová SPE1058 Klub OB Sokol Pezinok 59:43 + 9:04
7 Lucia Horská SPE1057 Klub OB Sokol Pezinok 60:57 + 10:18
8 Anna Macháčková SKS1151 Športový klub Sandberg 62:49 + 12:10

W 16 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Maja Volkova VZA0951 Slávia Žilinská univerzita 32:19
2 Hana Šipošová SPE0951 Klub OB Sokol Pezinok 33:08 + 0:49
3 Zina Máčajová SKS0954 Športový klub Sandberg 40:37 + 8:18
4 Maria Dubynets SKS0955 Športový klub Sandberg 46:19 + 14:00
5 Ema Jonášová SKS0951 Športový klub Sandberg 49:35 + 17:16
6 Zuzana Marková SPE0952 Klub OB Sokol Pezinok 49:37 + 17:18
7 Martina Schwarzová EBB0951 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 55:11 + 22:52
8 Paulína Šoltésová SSN0951 KOB Čingov Spišská Nová Ves 86:54 + 54:35
9 Petra Nina Macháčková VIA0951 Viatoris 116:50 + 84:31
10 Júlia Macháčková SKS0854 Športový klub Sandberg 122:55 + 90:36

W 18 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Nina Jurčíková VZA0752 Slávia Žilinská univerzita 37:08
2 Lucia Šipošová SPE0654 Klub OB Sokol Pezinok 44:03 + 6:55
3 Kristína Bandúrová FBA0654 ŠK Farmaceut Bratislava 64:22 + 27:14
Adela Marková SPE0755 Klub OB Sokol Pezinok MP

W 20 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Barbora Zelníková SPE0457 Klub OB Sokol Pezinok 40:32
2 Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok 47:53 + 7:21
3 Sofia Sekaninová TKE0451 Klub OB ATU Košice 60:12 + 19:40
4 Lenka Porubská VZA0453 Slávia Žilinská univerzita 63:21 + 22:49

W 21 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Rebecca Herna FBA0553 ŠK Farmaceut Bratislava 42:11
2 Jana Macinská TKE8651 Klub OB ATU Košice 49:26 + 7:15
3 Barbora Pijáková SPE9451 Klub OB Sokol Pezinok 61:33 + 19:22
4 Sandra Ivanková TKE0253 Klub OB ATU Košice 66:34 + 24:23

W 21 B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Adéla Navrátilová VBA0251 ŠK VAZKA Bratislava 52:58
2 Andrea Papugová VZA9351 Slávia Žilinská univerzita 53:00 + 0:02
3 Eva Farkašová SSN9053 KOB Čingov Spišská Nová Ves 53:46 + 0:48
4 Ľudmila Hančárová KYS9451 Klub OB Kysak 55:55 + 2:57
5 Monika Greschnerová SSN9952 KOB Čingov Spišská Nová Ves 56:54 + 3:56
6 Jana Vríčanová VZA8952 Slávia Žilinská univerzita 83:26 + 30:28
7 Tsipushtanova Anastasiia VZA Slávia Žilinská univerzita 96:05 + 43:07

W 35 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Marta Wartiaková FBA8252 ŠK Farmaceut Bratislava 37:05
2 Tetiana Shuniakova SKS8751 Športový klub Sandberg 48:28 + 11:23
3 Ria Staszová BBA8951 KOBRA Bratislava 51:48 + 14:43
4 Natália Macháčková VIA8551 Viatoris 52:17 + 15:12
5 Erika Nemcová EBB8752 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 53:12 + 16:07
6 Andrea Hríbiková HBB8451 ŠK HADVEO Banská Bystrica 64:46 + 27:41

W 40 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Silvia Chupeková VZA7250 Slávia Žilinská univerzita 37:17
2 Valéria Marko TKE7952 Klub OB ATU Košice 47:31 + 10:14
3 Zuzana Kapinusová SSN8352 KOB Čingov Spišská Nová Ves 52:46 + 15:29
4 Ľubomíra Ježíková SPE8351 Klub OB Sokol Pezinok 55:43 + 18:26
5 Barbora Šmelíková VBA6951 ŠK VAZKA Bratislava 56:56 + 19:39
6 Alena Bukovacová FBA7451 ŠK Farmaceut Bratislava 61:35 + 24:18
7 Balintova Janka VZA Slávia Žilinská univerzita 65:34 + 28:17
8 Jana Perašinová ZMT8151 Klub OB Martin 77:41 + 40:24
9 Lea Simaichlová FBA8255 ŠK Farmaceut Bratislava 81:29 + 44:12

W 45 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Alena Barillová SSN6951 KOB Čingov Spišská Nová Ves 37:34
2 Martina Bialeková EBB7351 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 45:29 + 7:55
3 Daniela Ondovčíková BBA7852 KOBRA Bratislava 48:09 + 10:35
4 Katarína Fedorová SPE7451 Klub OB Sokol Pezinok 48:41 + 11:07
5 Katarína Lanátorová RBA7856 TJ Rapid Bratislava 51:20 + 13:46
6 Táňa Bednáriková SSN7952 KOB Čingov Spišská Nová Ves 55:07 + 17:33
7 Edita Máčajová SKS75AB Športový klub Sandberg 83:30 + 45:56

W 50 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Táňa Časnochová HBB7051 ŠK HADVEO Banská Bystrica 46:14
2 Zuzana Poštulková VZA7051 Slávia Žilinská univerzita 50:28 + 4:14
3 Martina Pánková RBA6953 TJ Rapid Bratislava 52:41 + 6:27
4 Eva Trepáčová VZA7053 Slávia Žilinská univerzita 59:05 + 12:51
5 Zuzana Šipošová SPE7351 Klub OB Sokol Pezinok 60:23 + 14:09
6 Bibiana Perátová KYS7252 Klub OB Kysak 70:23 + 24:09

W 55 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jana Šmelíková HBB6651 ŠK HADVEO Banská Bystrica 52:06
2 Jana Franková KYS6651 Klub OB Kysak 57:12 + 5:06

W 60 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tamara Denysenko VZA6151 Slávia Žilinská univerzita 38:33
2 Iveta Pijáková SPE6251 Klub OB Sokol Pezinok 45:02 + 6:29
3 Elena Belicová TKE6251 Klub OB ATU Košice 48:25 + 9:52
4 Judita Sádecká TKE6253 Klub OB ATU Košice 59:53 + 21:20
5 Jana Mižúrová FBA6351 ŠK Farmaceut Bratislava 95:19 + 56:46

W 65 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Iveta Putnovská TKE5651 Klub OB ATU Košice 54:43
2 Eva Pijáková SPE5751 Klub OB Sokol Pezinok 58:05 + 3:22
3 Helena Athanasová TKE5951 Klub OB ATU Košice 60:14 + 5:31
4 Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 61:38 + 6:55
5 Angela Maľarová TKE5752 Klub OB ATU Košice 65:33 + 10:50
Darina Poláčková SPE5852 Klub OB Sokol Pezinok MP

W 70 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Paulína Májová BBA5351 KOBRA Bratislava 48:20
2 Viola Juhasová ZMT5251 Klub OB Martin 67:04 + 18:44
3 Marie Fraňová SPE5051 Klub OB Sokol Pezinok 84:16 + 35:56
4 Soňa Kavecká SPE4851 Klub OB Sokol Pezinok 90:13 + 41:53
Jela Navrátilová VBA4451 ŠK VAZKA Bratislava MP

M 12 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Viktor Ježík FBA1203 ŠK Farmaceut Bratislava 18:16
2 Šimon Patráš HBB1301 ŠK HADVEO Banská Bystrica 19:56 + 1:40
3 Sebastián Brezovský SPE1206 Klub OB Sokol Pezinok 20:33 + 2:17
4 Oliver Gajdošík SPE1307 Klub OB Sokol Pezinok 20:34 + 2:18
5 Adam Marko SPE1305 Klub OB Sokol Pezinok 20:51 + 2:35
6 Richard Kapinus SSN1301 KOB Čingov Spišská Nová Ves 28:08 + 9:52
7 Tobias Pahola ZMT1202 Klub OB Martin 30:51 + 12:35
8 Matej Eliáš RBA1201 TJ Rapid Bratislava 39:44 + 21:28
9 Jakub Eliáš RBA1202 TJ Rapid Bratislava 49:01 + 30:45

M 14 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Boris Kocúr FBA1004 ŠK Farmaceut Bratislava 25:34
2 Lukáš Bukovác FBA1002 ŠK Farmaceut Bratislava 29:09 + 3:35
3 Juraj Knutelský VZA1001 Slávia Žilinská univerzita 33:50 + 8:16
4 Peter Kotuliak FBA1003 ŠK Farmaceut Bratislava 34:41 + 9:07
5 Daniel Szabó SPE1001 Klub OB Sokol Pezinok 47:39 + 22:05
6 Roman Dorozlo SPE1005 Klub OB Sokol Pezinok 52:17 + 26:43
7 Matúš Perašin ZMT1001 Klub OB Martin 55:00 + 29:26
8 Emilián Frischer TKE1101 Klub OB ATU Košice 55:13 + 29:39
9 Vojtech Bálint VZA1003 Slávia Žilinská univerzita 70:44 + 45:10
10 Richard Kanávor FBA1006 ŠK Farmaceut Bratislava 75:07 + 49:33

M 16 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Michal Marko TKE0901 Klub OB ATU Košice 34:38
2 Michal Paulus VZA0904 Slávia Žilinská univerzita 37:27 + 2:49
3 Ján Dokupil SKS0801 Športový klub Sandberg 44:01 + 9:23
4 Matúš Velán SPE0806 Klub OB Sokol Pezinok 45:49 + 11:11
5 Mátyás Hujduš KYS0802 Klub OB Kysak 51:48 + 17:10
6 Martin Horáček ZMT0803 Klub OB Martin 53:51 + 19:13
7 Andrej Havlík SPE0901 Klub OB Sokol Pezinok 55:58 + 21:20

M 18 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Matej Balogh SPE0710 Klub OB Sokol Pezinok 34:06
2 Daniel Šmelík RBA0702 TJ Rapid Bratislava 37:05 + 2:59
3 Tomáš Syrový SPE0601 Klub OB Sokol Pezinok 37:46 + 3:40
4 Michal Dolný SPE0706 Klub OB Sokol Pezinok 41:01 + 6:55
5 Maksym Volkov VZA0701 Slávia Žilinská univerzita 46:08 + 12:02
6 Andrej Zelník SPE0606 Klub OB Sokol Pezinok 57:34 + 23:28
7 Matúš Mikloš SPE0702 Klub OB Sokol Pezinok 63:42 + 29:36

M 20 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Adam Trepáč VZA0501 Slávia Žilinská univerzita 47:39
Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg MP

M 21 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Dušan Sláma TKE9801 Klub OB ATU Košice 43:51
2 Miroslav Papuga TKE9002 Klub OB ATU Košice 46:18 + 2:27
3 Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 47:19 + 3:28
4 Libor Semančík KYS9006 Klub OB Kysak 49:22 + 5:31
5 Lukáš Simočko TKE0003 Klub OB ATU Košice 51:18 + 7:27
6 Stanislav Franko KYS9802 Klub OB Kysak 53:57 + 10:06
7 Michal Pavlík SSN9001 KOB Čingov Spišská Nová Ves 54:44 + 10:53
8 Ján Kvaka KYS9002 Klub OB Kysak 56:22 + 12:31
9 Tomáš Drenčák TKE8502 Klub OB ATU Košice 56:41 + 12:50
10 Maroš Bukovac FBA7601 ŠK Farmaceut Bratislava 58:02 + 14:11
11 Rastislav Balciar VIA9001 Viatoris 80:29 + 36:38
12 Mikuláš Novota TKE6002 Klub OB ATU Košice 84:45 + 40:54
13 Ján Dien VIA9102 Viatoris 84:58 + 41:07

M 21 B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Matej Kukurugya SKS0103 Športový klub Sandberg 51:15
2 Silvester Dulák SSN9007 KOB Čingov Spišská Nová Ves 52:00 + 0:45
3 Tomáš Jurčík VZA0301 Slávia Žilinská univerzita 56:41 + 5:26
4 Miroslav Tauber SSN9301 KOB Čingov Spišská Nová Ves 62:42 + 11:27
5 Peter Vričan VZA8901 Slávia Žilinská univerzita 77:04 + 25:49
6 Ondreèko Jakub SSN KOB Čingov Spišská Nová Ves 88:27 + 37:12
7 Simsky Julius VZA Slávia Žilinská univerzita 97:54 + 46:39
8 Andrej Mojžita VIA0501 Viatoris 112:12 + 60:57
9 Ondreèko Tomáš SSN KOB Čingov Spišská Nová Ves 117:50 + 66:35

M 21 C

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Marek Koman FBA7905 ŠK Farmaceut Bratislava 67:37
2 Miroslav Hríbik HBB8501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 78:46 + 11:09
3 Michal Tomašovič SPE8902 Klub OB Sokol Pezinok 115:18 + 47:41

M 35 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Rastislav Szabó HBB8701 ŠK HADVEO Banská Bystrica 49:30
2 Lukáš Poláček SPE8601 Klub OB Sokol Pezinok 63:21 + 13:51
3 Martin Bednárik TNR7201 ŠK Triturus Nitra 63:59 + 14:29
4 Martin Macháček VIA8201 Viatoris 75:12 + 25:42
5 Vladyslav Myrets SKS8902 Športový klub Sandberg 96:59 + 47:29
6 Salmik Stanislav VZA Slávia Žilinská univerzita 99:15 + 49:45
7 Pavol Kiss TKE8503 Klub OB ATU Košice 106:14 + 56:44
Július Macháček SKS8402 Športový klub Sandberg MP

M 40 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Juraj Horniak BBA8202 KOBRA Bratislava 49:13
2 Peter Wartiak FBA8001 ŠK Farmaceut Bratislava 52:14 + 3:01
3 Dušan Hrnčiar FBA7703 ŠK Farmaceut Bratislava 53:03 + 3:50
4 Igor Patráš HBB7901 ŠK HADVEO Banská Bystrica 54:45 + 5:32
5 Pavol Poláček SPE8401 Klub OB Sokol Pezinok 56:35 + 7:22
6 Michal Stasz BBA8203 KOBRA Bratislava 73:48 + 24:35
7 Peter Horský SPE8002 Klub OB Sokol Pezinok 88:10 + 38:57
8 Viktor Frischer TKE8102 Klub OB ATU Košice 89:21 + 40:08
Marian Spišiak SPE7601 Klub OB Sokol Pezinok MP

M 45 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Róbert Miček SSN7101 KOB Čingov Spišská Nová Ves 39:10
2 Radoslav Jonáš SKS6902 Športový klub Sandberg 50:43 + 11:33
3 Ľuboš Michač HBB7601 ŠK HADVEO Banská Bystrica 51:07 + 11:57
4 Bálint st. Vojtech VZA Slávia Žilinská univerzita 53:00 + 13:50
5 Milan Šimoník HBB7501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 53:05 + 13:55
6 Marek Urban SKS7401 Športový klub Sandberg 53:24 + 14:14
7 Martin Borský FBA7704 ŠK Farmaceut Bratislava 53:38 + 14:28
8 Tibor Lanátor RBA7903 TJ Rapid Bratislava 58:21 + 19:11
9 Erik Uhrin HBB7701 ŠK HADVEO Banská Bystrica 60:25 + 21:15
10 Peter Krnáč VIA7701 Viatoris 65:39 + 26:29
11 Rastislav Dokupil SKS7402 Športový klub Sandberg 67:37 + 28:27
Maroš Guštafík SPE7804 Klub OB Sokol Pezinok MP

M 50 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jozef Chupek VZA7101 Slávia Žilinská univerzita 35:39
2 Jozef Pollák TKE6001 Klub OB ATU Košice 39:30 + 3:51
3 Juraj Šmelík RBA6603 TJ Rapid Bratislava 40:44 + 5:05
4 Zdenko Roháč TKE7301 Klub OB ATU Košice 47:22 + 11:43
5 György Filö KYS6302 Klub OB Kysak 56:46 + 21:07
6 Denis Kizhaev SKS7403 Športový klub Sandberg 65:11 + 29:32
7 Martin Hujduš KYS7202 Klub OB Kysak 65:32 + 29:53
8 Jozef Dorozlo SPE7302 Klub OB Sokol Pezinok 74:05 + 38:26
Igor Porubčan KYS7101 Klub OB Kysak MP

M 55 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Pavol Šoltés SSN6402 KOB Čingov Spišská Nová Ves 37:25
2 Valér Franko KYS6601 Klub OB Kysak 38:42 + 1:17
3 Peter Mlynárik VBA6501 ŠK VAZKA Bratislava 48:56 + 11:31
4 František Šoltés SSN6202 KOB Čingov Spišská Nová Ves 49:59 + 12:34
5 Michal Eliáš RBA6604 TJ Rapid Bratislava 78:26 + 41:01

M 60 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tamás Mohácsy FBA6401 ŠK Farmaceut Bratislava 37:49
2 László Prill FBA6302 ŠK Farmaceut Bratislava 45:51 + 8:02
3 František Papuga TKE6302 Klub OB ATU Košice 47:47 + 9:58
4 Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 53:03 + 15:14
5 Juraj Nemec EBB6001 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 54:45 + 16:56
6 Jaroslav Kollár KYS6102 Klub OB Kysak 62:23 + 24:34
7 Peter Sláma TKE6401 Klub OB ATU Košice 64:00 + 26:11
8 Roman Ščehovič EBB6401 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 84:01 + 46:12

M 65 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jaroslav Piják SPE5801 Klub OB Sokol Pezinok 35:32
2 Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 40:00 + 4:28
3 Ján Mižúr FBA5501 ŠK Farmaceut Bratislava 45:57 + 10:25
4 Volodymyr Shuniakov SKS5701 Športový klub Sandberg 47:27 + 11:55
5 Peter Návesňák TKE5804 Klub OB ATU Košice 49:46 + 14:14
6 Slávko Žilinčík TKE5602 Klub OB ATU Košice 53:41 + 18:09
7 Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 56:31 + 20:59
8 Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava 57:11 + 21:39
9 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 59:48 + 24:16
10 Jozef Jánoška RBA5902 TJ Rapid Bratislava 65:15 + 29:43
11 Pavol Poláček SPE5501 Klub OB Sokol Pezinok 87:53 + 52:21

M 70 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Štefan Máj BBA5201 KOBRA Bratislava 50:34
2 Michal Simočko TKE5302 Klub OB ATU Košice 54:29 + 3:55
3 Vladislav Piják SPE52AA Klub OB Sokol Pezinok 86:29 + 35:55
4 Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 110:41 + 60:07

M 10

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Matiáš Buzák HBB1401 ŠK HADVEO Banská Bystrica 34:37
2 Tomáš Gibala SPE1402 Klub OB Sokol Pezinok 36:23 + 1:46
3 Danil Myrets SKS1602 Športový klub Sandberg 40:07 + 5:30
4 Viliam Frischer TKE1401 Klub OB ATU Košice 46:05 + 11:28

W 10

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Petra Wartiakova FBA1451 ŠK Farmaceut Bratislava 33:17
2 Zuzana Lachká SPE1451 Klub OB Sokol Pezinok 56:53 + 23:36
3 Zuzana Máčajová SKS1551 Športový klub Sandberg 66:33 + 33:16
4 Dorota Lachká SPE1452 Klub OB Sokol Pezinok 96:12 + 62:55