Výsledky

Preteky: Slovenský rebríček jednotlivcov - INOV8 cup

Etapa: INOV8 cup - E1 (12.06.2016)

Kategórie

M -12 A    M -14 A    M -16 A    M -18 A    M -20 A    M 21- E    M 21- B    M 21- D    M 35- A    M 40- A    M 45- A    M 50- A    M 55- A    M 60- A    M 65- A    M 70- A    W -12 A    W -14 A    W -16 A    W -18 A    W 21- E    W 21- B    W 35- A    W 40- A    W 45- A    W 50- A    W 55- A    W 60- A    W 65- A    K3         N          M -10      W -10      N -8       R -8      

M -12 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jan Antonowicz UWA 21:55
2 Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice 23:29 + 1:34
3 Michal Urban SKS0401 Športový klub Sandberg 30:57 + 9:02
4 Tomáš Porubčan KYS0501 Klub OB Kysak 33:15 + 11:20
5 Filip Bukovac FBA0501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 34:53 + 12:58
6 Tomáš Kasza FBA0503 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 37:37 + 15:42
7 Marek Šmidovič VZA Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 52:13 + 30:18
Miroslav Pajger VZA0502 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov DISK

M -14 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 35:01
2 Martin Knor ZMT0201 Klub OB Martin 36:21 + 1:20
3 Martin Roháč TKE0301 Klub OB ATU Košice 37:39 + 2:38
4 Tomáš Jurčík VZA0301 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 38:16 + 3:15
5 Tibor Fedor SPE0303 Klub OB Sokol Pezinok 39:14 + 4:13
6 Jakub Fraňo SPE0302 Klub OB Sokol Pezinok 42:24 + 7:23
7 Michal Ondrejka VZA0201 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 44:11 + 9:10
8 Adam Havlík SPE0201 Klub OB Sokol Pezinok 49:17 + 14:16
9 Michal Schenk RBA0201 TJ Rapid Bratislava 49:47 + 14:46
10 Filip Dubovský PEZ0201 Klub OB AŠK Pezinok 50:35 + 15:34
11 Michal Balogh SKS0301 Športový klub Sandberg 51:29 + 16:28
12 Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 53:52 + 18:51
13 Martin Vizner SPE0306 Klub OB Sokol Pezinok 58:03 + 23:02
14 Nicolas Šuška SPE0202 Klub OB Sokol Pezinok 72:08 + 37:07
15 Michal Sláma TKE0304 Klub OB ATU Košice 77:59 + 42:58

M -16 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Medard Féder PEZ0102 Klub OB AŠK Pezinok 32:59
2 Tomáš Ondrejka VZA0001 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 40:42 + 7:43
3 Matej Cidorík PEZ0001 Klub OB AŠK Pezinok 41:24 + 8:25
4 Tobiáš Goldschmidt RBA0003 TJ Rapid Bratislava 41:27 + 8:28
5 Dominic Ditri SPE0002 Klub OB Sokol Pezinok 47:06 + 14:07
6 Daniel Pompura TBB0101 ŠK Terezka Banská Bystrica 49:15 + 16:16
7 Matej Urban SKS0102 Športový klub Sandberg 51:00 + 18:01
8 Matej Pätoprstý SPE0001 Klub OB Sokol Pezinok 52:30 + 19:31
9 Matúš Šimo SPE0107 Klub OB Sokol Pezinok 52:43 + 19:44
10 Matúš Oravec ZMT0101 Klub OB Martin 53:49 + 20:50
11 Michal Kurák TKE0101 Klub OB ATU Košice 60:09 + 27:10
12 Matúš Topor SPE0102 Klub OB Sokol Pezinok 74:38 + 41:39
13 Jakub Krištof RBA0004 TJ Rapid Bratislava 75:21 + 42:22
14 Matúš Balogh SKS0101 Športový klub Sandberg 75:51 + 42:52

M -18 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Dušan Sláma TKE9801 Klub OB ATU Košice 59:13
2 Andrej Dubovský PEZ9901 Klub OB AŠK Pezinok 74:16 + 15:03
3 Samuel Rybár RBA9801 TJ Rapid Bratislava 92:14 + 33:01
4 Dominik Lovás RBA9902 TJ Rapid Bratislava 98:29 + 39:16
5 Michal Jedinák ZMT9901 Klub OB Martin 152:43 + 93:30
Michal Pánči ZMT Klub OB Martin DNF

M -20 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Michal Wolowczyk UWA 74:51
2 Dávid Ugray TKE9605 Klub OB ATU Košice 81:02 + 6:11
3 Adam Král VZA9601 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 99:18 + 24:27
Jozef Šimo PEZ9701 Klub OB AŠK Pezinok DISK

M 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ondrej Piják BBA8204 KOBRA Bratislava 91:06
2 Jakub Dekrét EBB9902 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 91:26 + 0:20
3 Michal Krajčík TKE8704 Klub OB ATU Košice 93:34 + 2:28
4 Roman Zbranek MAO 95:35 + 4:29
5 Dániel Fehérvári TKE9402 Klub OB ATU Košice 98:04 + 6:58
6 Martin Jonáš BBA9601 KOBRA Bratislava 98:54 + 7:48
7 Tomáš Mušinský TKE9301 Klub OB ATU Košice 102:41 + 11:35
8 Maroš Bukovac FBA7601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 103:06 + 12:00
9 Štefan Šurgan HBB7905 ŠK HADVEO Banská Bystrica 104:03 + 12:57
10 Miroslav Papuga TKE9002 Klub OB ATU Košice 105:28 + 14:22
11 Martin Šmelík TKE9604 Klub OB ATU Košice 107:02 + 15:56
12 Rastislav Oľhava TKE8901 Klub OB ATU Košice 107:07 + 16:01
13 Peter Mižúr FBA9101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 107:33 + 16:27
14 Matej Müller VBA9601 ŠK VAZKA Bratislava 108:30 + 17:24
15 Krzysztof Wolowczyk UWA 108:57 + 17:51
16 Pavol Bukovac FBA8102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 112:09 + 21:03
17 Dávid Franko KYS9301 Klub OB Kysak 128:27 + 37:21
18 Filip Kubina SKS8901 Športový klub Sandberg 128:34 + 37:28
19 Mikuláš Novota TKE6002 Klub OB ATU Košice 158:59 + 67:53
20 Richard Oľhava TKE8802 Klub OB ATU Košice 162:36 + 71:30
Marian Dávidík BBA7713 KOBRA Bratislava DISK

M 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Juraj Horniak BBA8202 KOBRA Bratislava 84:14
2 Michal Pavlík SSN9001 KOB Čingov Spišská Nová Ves 88:24 + 4:10
3 Miroslav Pilát HBB8502 ŠK HADVEO Banská Bystrica 89:05 + 4:51
4 Michal Pavelek SPE7902 Klub OB Sokol Pezinok 91:22 + 7:08
5 Silvester Dulák SSN9007 KOB Čingov Spišská Nová Ves 93:57 + 9:43
6 Július Macháček SKS8402 Športový klub Sandberg 96:34 + 12:20
7 Jozef Wallner BBA6812 KOBRA Bratislava 112:37 + 28:23

M 21- D

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jan Panovec CRT 36:57
1 Tomas Bubela MAO 36:57 + 0:00
3 Martin Klabouch VZA9602 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 40:41 + 3:44
4 Matúš Porubčan KYS Klub OB Kysak 41:38 + 4:41
5 Jerzy Antonowicz UWA 45:42 + 8:45
6 Peter Krnáč VIA7701 Viatoris 47:36 + 10:39
7 Miroslav Hríbik HBB8501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 58:59 + 22:02
8 Michal Stasz BBA8203 KOBRA Bratislava 60:18 + 23:21
9 Matej Leitner TKE9101 Klub OB ATU Košice 62:05 + 25:08
10 Michal Tomašovič SPE8902 Klub OB Sokol Pezinok 72:34 + 35:37
11 Philip Stubna RBA9304 TJ Rapid Bratislava 73:36 + 36:39
Igor Patráš HBB7901 ŠK HADVEO Banská Bystrica DISK

M 35- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Milan Dudra KYS7201 Klub OB Kysak 81:57
2 Juraj Mihalič TKE7903 Klub OB ATU Košice 82:26 + 0:29
3 Martin Bednárik CNR7201 ŠK Cart print Nitra 87:31 + 5:34
4 Peter Chvojka ZMT8016 Klub OB Martin 92:37 + 10:40
5 Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 98:32 + 16:35
6 Juraj Vajduliak TVR Klub OB Javor Tvrdošín 117:37 + 35:40

M 40- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Igor Porubčan KYS7101 Klub OB Kysak 78:14
2 Zdenko Roháč TKE7301 Klub OB ATU Košice 84:17 + 6:03
3 Medard Féder PEZ7303 Klub OB AŠK Pezinok 92:18 + 14:04
4 Rafał Mianowski UWA 94:20 + 16:06
5 Marek Urban SKS7401 Športový klub Sandberg 94:34 + 16:20
6 Jozef Šimo PEZ7201 Klub OB AŠK Pezinok 113:40 + 35:26

M 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jozef Pollák TKE6001 Klub OB ATU Košice 70:54
2 Radoslav Jonáš SKS6902 Športový klub Sandberg 75:23 + 4:29
3 Juraj Šmelík RBA6603 TJ Rapid Bratislava 78:33 + 7:39
4 Pavol Šoltés SSN6402 KOB Čingov Spišská Nová Ves 79:22 + 8:28
5 Juraj Petrinec BBA6403 KOBRA Bratislava 90:24 + 19:30
6 František Papuga TKE6302 Klub OB ATU Košice 91:53 + 20:59
7 Jozef Bačík NER 91:58 + 21:04
8 Valér Franko KYS6601 Klub OB Kysak 93:58 + 23:04
9 Péter Féhervári TKE Klub OB ATU Košice 99:07 + 28:13
10 Milan Kurák TKE6801 Klub OB ATU Košice 105:57 + 35:03
11 Artur Staszak UWA 111:04 + 40:10
12 Richard Balogh SKS6901 Športový klub Sandberg 118:30 + 47:36
13 Róbert Schenk RBA6802 TJ Rapid Bratislava 129:08 + 58:14
14 Ladislav Kasza FBA7102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 148:56 + 78:02
Peter Borčin BOR DISK
Jarosław Popowski UWA DISK

M 50- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Marek Wolowczyk UWA 72:08
2 Peter Ďurčo EBB6102 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 72:14 + 0:06
3 Pavol Bednár EBB6101 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 75:44 + 3:36
4 Csaba Takács TKE6205 Klub OB ATU Košice 80:34 + 8:26
5 György Filö KYS6302 Klub OB Kysak 83:35 + 11:27
6 Peter Sláma TKE6401 Klub OB ATU Košice 84:23 + 12:15
7 František Šoltés SSN6202 KOB Čingov Spišská Nová Ves 85:26 + 13:18
8 Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 96:34 + 24:26
9 Roman Ščehovič EBB6401 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 108:34 + 36:26
10 Dušan Rybár RBA6202 TJ Rapid Bratislava 111:55 + 39:47
11 Dalibor Ďurčo TKE6501 Klub OB ATU Košice 114:03 + 41:55
12 Boris Ďurčo TKE6301 Klub OB ATU Košice 125:54 + 53:46

M 55- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jaroslav Piják SPE5801 Klub OB Sokol Pezinok 54:28
2 Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 60:54 + 6:26
3 Jozef Fedor SPE5701 Klub OB Sokol Pezinok 63:37 + 9:09
4 Ján Kuchta TKE5701 Klub OB ATU Košice 67:21 + 12:53
5 Ján Štubňa RBA5803 TJ Rapid Bratislava 67:44 + 13:16
6 Pavol Kebis SPE6004 Klub OB Sokol Pezinok 72:49 + 18:21
7 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 78:46 + 24:18
8 Jaroslav Kollár KYS6102 Klub OB Kysak 80:32 + 26:04
9 Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava 85:30 + 31:02
10 Jozef Fekiač VBA5801 ŠK VAZKA Bratislava 89:43 + 35:15
Juraj Nemec EBB6001 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica DISK
Stanislav Stančík MZV5801 TJ Mladosť Domino Zvolen DISK

M 60- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Vladislav Piják SPE5201 Klub OB Sokol Pezinok 51:42
2 Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 57:46 + 6:04
3 Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 58:24 + 6:42
4 Štefan Máj BBA5201 KOBRA Bratislava 60:32 + 8:50
5 Michal Simočko TKE5302 Klub OB ATU Košice 68:58 + 17:16
6 Viktor Mikluš FBA5201 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 75:07 + 23:25
7 Pavol Poláček SPE5501 Klub OB Sokol Pezinok 79:26 + 27:44
8 Jozef Brtan MOD 93:31 + 41:49

M 65- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Igor Roháč TKE4301 Klub OB ATU Košice 41:55
2 Ľudovít Šmelík RBA4301 TJ Rapid Bratislava 45:48 + 3:53
3 Viktor Vávra RBA5001 TJ Rapid Bratislava 56:06 + 14:11
4 Pavel Kriz PZR 58:06 + 16:11
5 Medard Féder PEZ5001 Klub OB AŠK Pezinok 70:46 + 28:51

M 70- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Milan Meriač ZMT4205 Klub OB Martin 95:04
2 Milan Hanák FSP 101:50 + 6:46
3 Ján Nebeský FBA4101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 103:20 + 8:16

W -12 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Simona Mihaličová TKE0551 Klub OB ATU Košice 30:32
2 Alžbeta Kopčíková SPE0453 Klub OB Sokol Pezinok 34:25 + 3:53
3 Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 54:35 + 24:03
4 Paula Vladarova VZA Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 70:04 + 39:32

W -14 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tereza Greschnerová MAO 31:47
2 Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok 34:06 + 2:19
3 Lena Chabiera UWA 43:17 + 11:30
4 Nina Kutišová SPE0353 Klub OB Sokol Pezinok 43:29 + 11:42
5 Zuzana Féderová PEZ0351 Klub OB AŠK Pezinok 67:48 + 36:01
6 Alexandra Jančovičová SPE0351 Klub OB Sokol Pezinok 81:24 + 49:37
7 Eva Ondovčíková SPE0358 Klub OB Sokol Pezinok 113:31 + 81:44

W -16 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Magdaléna Hrabošová FBA0052 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 34:05
2 Tamara Miklušová RBA0252 TJ Rapid Bratislava 34:45 + 0:40
3 Julia Mianowska UWA 35:16 + 1:11
4 Dorota Šmelíková RBA0251 TJ Rapid Bratislava 39:27 + 5:22
5 Ľuboslava Weissová TKE0252 Klub OB ATU Košice 40:01 + 5:56
6 Alicja Staszak UWA 40:37 + 6:32
7 Veronika Klabouchová VZA0151 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 45:42 + 11:37
8 Ksenia Chernivetskaya RBA0052 TJ Rapid Bratislava 48:27 + 14:22
9 Alžbeta Kubenová RBA0151 TJ Rapid Bratislava 48:41 + 14:36
10 Alžbeta Dubovská PEZ0151 Klub OB AŠK Pezinok 51:44 + 17:39
11 Jana Holečková ZMT Klub OB Martin 60:31 + 26:26
12 Martina Václavíková ZMT0151 Klub OB Martin 89:42 + 55:37

W -18 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Miriam Cidoríková PEZ9951 Klub OB AŠK Pezinok 54:46
2 Daniela Bajusová KYS9951 Klub OB Kysak 58:15 + 3:29
3 Anna Antonowicz UWA 61:23 + 6:37
4 Lucia Matejíčková RBA9851 TJ Rapid Bratislava 63:49 + 9:03
5 Lenka Belicová VZA9952 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 66:07 + 11:21

W 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Barbora Pijáková SPE9451 Klub OB Sokol Pezinok 79:02
2 Jana Macinská TKE8651 Klub OB ATU Košice 79:08 + 0:06
3 Tereza Miklušová RBA9952 TJ Rapid Bratislava 82:06 + 3:04
4 Tereza Šmelíková RBA9951 TJ Rapid Bratislava 88:10 + 9:08
5 Jana Vyvodova MAO 91:34 + 12:32
6 Kristína Krajčíková TKE9254 Klub OB ATU Košice 92:55 + 13:53
7 Andrea Papugová TKE9751 Klub OB ATU Košice 93:19 + 14:17
8 Katarína Hrašnová SPE9351 Klub OB Sokol Pezinok 118:59 + 39:57
9 Katarína Papugová TKE9255 Klub OB ATU Košice 138:41 + 59:39
Dominika Kalenská TKE9953 Klub OB ATU Košice DISK

W 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Natália Tyszová TKE8851 Klub OB ATU Košice 69:44
2 Zuzana Sukeníková KRN 71:26 + 1:42
3 Katarína Košutová VZA9751 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 75:37 + 5:53
4 Barbora Pavliková KYS9152 Klub OB Kysak 78:35 + 8:51
5 Ela Sedileková HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 79:00 + 9:16
6 Martina Papugová TKE9551 Klub OB ATU Košice 85:32 + 15:48
7 Dominika Franková KYS9551 Klub OB Kysak 94:36 + 24:52
8 Monika Molnárová BBA KOBRA Bratislava 115:37 + 45:53

W 35- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Alena Bukovacová FBA7451 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 66:04
2 Martina Bialeková EBB7351 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 69:20 + 3:16
3 Táňa Bednáriková SSN7952 KOB Čingov Spišská Nová Ves 75:28 + 9:24
4 Monika Urbanová SKS7751 Športový klub Sandberg 79:33 + 13:29
5 Erika Vávrová RBA7751 TJ Rapid Bratislava 130:51 + 64:47

W 40- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Katarína Fedorová SPE7451 Klub OB Sokol Pezinok 46:20
2 Jana Slámová TKE7252 Klub OB ATU Košice 47:35 + 1:15
3 Ľubica Toporová SPE7552 Klub OB Sokol Pezinok 58:38 + 12:18
4 Mária Dubovská PEZ7451 Klub OB AŠK Pezinok 60:12 + 13:52
5 Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 66:19 + 19:59
6 Katarína Schenková RBA7451 TJ Rapid Bratislava 66:55 + 20:35

W 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Anna Gornicka-Antonowicz UWA 42:30
2 Hana Šmelíková FBA6951 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 51:11 + 8:41
3 Elena Papugová TKE6552 Klub OB ATU Košice 68:28 + 25:58
4 Bronislava Šimová PEZ6951 Klub OB AŠK Pezinok 68:31 + 26:01
5 Alena Barillová SSN6951 KOB Čingov Spišská Nová Ves 79:26 + 36:56
6 Eva Kurucová SPE7151 Klub OB Sokol Pezinok 81:49 + 39:19
7 Valéria Kuráková TKE7151 Klub OB ATU Košice 82:12 + 39:42
8 Barbora Šmelíková VBA6951 ŠK VAZKA Bratislava 88:44 + 46:14
9 Ingrid Roháčová TKE7051 Klub OB ATU Košice 91:37 + 49:07
Táňa Časnochová HBB7051 ŠK HADVEO Banská Bystrica DISK

W 50- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Elena Belicová TKE6251 Klub OB ATU Košice 39:05
2 Jana Šmelíková HBB6651 ŠK HADVEO Banská Bystrica 40:49 + 1:44
3 Eva Mušinská TKE6451 Klub OB ATU Košice 42:28 + 3:23
4 Iveta Pijáková SPE6251 Klub OB Sokol Pezinok 43:44 + 4:39
5 Iva Kumová RBA6252 TJ Rapid Bratislava 47:44 + 8:39
6 Judita Sádecká TKE6253 Klub OB ATU Košice 55:07 + 16:02
7 Jana Mižúrová FBA6351 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 57:23 + 18:18
8 Jana Franková KYS6651 Klub OB Kysak 60:46 + 21:41
9 Hana Baloghová SKS6551 Športový klub Sandberg 70:39 + 31:34
Soňa Mazúrová RBA6551 TJ Rapid Bratislava DISK

W 55- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Eva Pijáková SPE5751 Klub OB Sokol Pezinok 52:46
2 Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 53:06 + 0:20
3 Mária Fekiačová VBA5851 ŠK VAZKA Bratislava 82:05 + 29:19

W 60- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Paulína Májová BBA5351 KOBRA Bratislava 53:52

W 65- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Marie Sikorova BOV 54:47
2 Zdenka Krizova PZR 66:19 + 11:32

K3

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Martin Václavík ZMT6404 Klub OB Martin 43:43
2 Ondrej Václavík ZMT9801 Klub OB Martin 50:46 + 7:03
3 Martina Brém Knorová ZMT7151 Klub OB Martin 56:21 + 12:38
4 Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 62:26 + 18:43
5 Andrea Hríbiková HBB8451 ŠK HADVEO Banská Bystrica 63:58 + 20:15
6 Martina Pánková RBA6953 TJ Rapid Bratislava 66:27 + 22:44
7 Ján Pompura TBB7101 ŠK Terezka Banská Bystrica 71:07 + 27:24
8 Petra Rebrová FBA7252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 74:09 + 30:26
9 Peter Fraňo SPE7101 Klub OB Sokol Pezinok 96:02 + 52:19
10 Martin Holeček ZMT Klub OB Martin 103:37 + 59:54
11 Viera Fraňová SPE Klub OB Sokol Pezinok 127:56 + 84:13

N

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Adam Beloš ZMT Klub OB Martin 44:54
2 Zuzana Davidikova BBA KOBRA Bratislava 59:12 + 14:18
3 Jan Sikora BOV 65:02 + 20:08
4 Adriana Repacova VZV0501 Slávia TU Zvolen 65:10 + 20:16
5 Juraj Jurcik NER 80:48 + 35:54
6 Andrej Pajger VZA Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 154:09 + 109:15

M -10

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Maroš Dudra KYS0601 Klub OB Kysak 29:34
2 Daniel Šmelík RBA0702 TJ Rapid Bratislava 30:53 + 1:19
3 Adam Roháč TKE0601 Klub OB ATU Košice 37:13 + 7:39
4 Maksym Volkov VZA0701 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 54:22 + 24:48
5 Daniel Ondovčík SPE0801 Klub OB Sokol Pezinok 69:19 + 39:45
Maroš Golian FBA0702 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DISK

W -10

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Kristína Toporová SPE0751 Klub OB Sokol Pezinok 63:28
2 Petra Kurucová SPE0651 Klub OB Sokol Pezinok 75:33 + 12:05

N -8

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Michal Šmidovič VZA Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 25:34
2 Ella Michaela Patrášová HBB0951 ŠK HADVEO Banská Bystrica 25:56 + 0:22
3 Tosia Mianowska UWA 34:56 + 9:22

R -8

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Maja Volkova VZA Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 23:13
2 Samuel Polónyi VZA Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 26:20 + 3:07
3 Maxim Štrba HBB ŠK HADVEO Banská Bystrica 26:27 + 3:14
4 Daniel Jadroň HBB ŠK HADVEO Banská Bystrica 27:15 + 4:02
5 Viktoriya Valyavka VZA Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 27:24 + 4:11
6 Milan Trenčan HBB ŠK HADVEO Banská Bystrica 31:49 + 8:36
7 Jelisej Kuzmin HBB ŠK HADVEO Banská Bystrica 32:50 + 9:37
8 Alex Poštulka VZA Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 34:44 + 11:31
9 Šimon Šmidovič VZA Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 35:01 + 11:48
10 Paulína Šoltésová SSN KOB Čingov Spišská Nová Ves 37:20 + 14:07
11 Matúš Chvojka ZMT Klub OB Martin 46:50 + 23:37