Výsledky

Preteky: Majstrovstvá SR a Maďarska na stredných tratiach

Tieto výsledky sú kompletné výsledky pretekov. Pre filtrované výsledky majstrovstiev prosím prejdite na tento odkaz: Výsledky majstrovstiev

Etapa: Majstrovstvá SR a Maďarska na stredných tratiach - E1 (25.06.2016)

Kategórie

M -14 E    M -16 E    M -18 E    M -20 E    M 21- E    M 35- A    M 40- A    M 45- A    M 50- A    M 55- A    M 60- A    M 65- A    M 70- A    M 75- A    M 80- A    W -14 E    W -16 E    W -18 E    W -20 E    W 21- E    W 35- A    W 40- A    W 45- A    W 50- A    W 55- A    W 60- A    W 65- A    W 70- A    K3         Open       M -10 DK   M -10 D    W -10 DK   W -10 D    M -12 C    W -12 C   

M -14 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Áron Szuromi 1021002SA 19:21
2 Kelén Klement 1030510KK 20:50 + 1:29
3 Zoltán Bujdosó 1020217BZ 21:10 + 1:49
4 Péter Gönczi 1031221GP 23:20 + 3:59
5 Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 24:29 + 5:08
6 Milán Szabolcs Sztojka 1030905SM 24:56 + 5:35
7 Soma Gárdonyi 1020908GS 25:21 + 6:00
8 Soma Tálas 1021216TS 26:22 + 7:01
9 Filip Dubovský PEZ0201 Klub OB AŠK Pezinok 27:21 + 8:00
10 Sebestyén Kovács 1030803KS 27:42 + 8:21
11 Péter Hegedűs 1020825HP 28:44 + 9:23
12 Barna Hunor Blézer 1021126BB 28:57 + 9:36
13 Ádám Bálint 1041007BA 29:02 + 9:41
14 Márk Kovács 1030721KM 29:11 + 9:50
15 Pál Karakai 1040403KP 30:12 + 10:51
16 Péter József Kovács 1020801KP 30:18 + 10:57
17 Bence Szandi 1021205SB 30:42 + 11:21
18 Kende Pál Kovács 1031028KK 31:14 + 11:53
19 Ágoston Demeter 1021101DA 31:19 + 11:58
20 Lehel Sarkadi 1040404SL 31:27 + 12:06
21 Gergely Levente Takács 1030323TG 31:48 + 12:27
22 Gergő Kiszel 1031021KG 31:52 + 12:31
23 Benedek Bálint 1021003BB 32:12 + 12:51
24 Zsigmond Jámbor 1030424JZ 32:27 + 13:06
25 Zalán András Gloch 1020913GZ 32:42 + 13:21
26 András Csontos 1030331CA 33:15 + 13:54
27 Adam Havlík SPE0201 Klub OB Sokol Pezinok 33:35 + 14:14
28 Tibor Fedor SPE0303 Klub OB Sokol Pezinok 34:06 + 14:45
29 Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 34:22 + 15:01
30 Levente Toldi 1020211TL 35:03 + 15:42
31 Levente Szabó 1030127SL 35:04 + 15:43
32 Levente Molnár 1030402ML 35:35 + 16:14
33 Dániel Ramel 1031005RD 35:59 + 16:38
34 Bendegúz Miskey 1020726MB 36:11 + 16:50
35 Zente Álmos Szalay 1050101SZ 36:14 + 16:53
36 Tamás Néda 1021104NT 36:16 + 16:55
37 Botond Molnár 1030402MB 36:24 + 17:03
38 Tomáš Jurčík VZA0301 Slávia Žilinská univerzita 36:35 + 17:14
39 Kristóf Nagy 1030705NK 36:52 + 17:31
40 Michal Ondrejka VZA0201 Slávia Žilinská univerzita 37:32 + 18:11
41 Márton Székely 1040420SM 38:02 + 18:41
42 Jakub Fraňo SPE0302 Klub OB Sokol Pezinok 39:10 + 19:49
43 Mór Kirill Kravz 1020813KM 39:19 + 19:58
44 Péter Nagy 1020422NP 39:28 + 20:07
45 Tamás Kiss Mikes 1040207KT 39:33 + 20:12
46 Dávid Fey 1041008FD 40:13 + 20:52
47 Csongor Molnár 1020502MC 40:25 + 21:04
48 Jakub Hummel RBA0302 TJ Rapid Bratislava 40:48 + 21:27
49 Domonkos Márton Alpár 1020227AD 41:38 + 22:17
50 Bertalan András Kiss 1020723KB 41:43 + 22:22
51 Bálint Bodó 1020927BB 43:20 + 23:59
52 Frigyes Küronya 1020708KF 43:57 + 24:36
53 Máté Jurás 1030128JM 44:02 + 24:41
54 Maximilián Kubik RBA0303 TJ Rapid Bratislava 45:17 + 25:56
55 Mihály Fey 1020724FM 46:34 + 27:13
56 Gergő Vöröss 1030320VG 50:04 + 30:43
57 Martin Roháč TKE0301 Klub OB ATU Košice 50:35 + 31:14
58 Martin Knor ZMT0201 Klub OB Martin 54:07 + 34:46
59 Nicholas Ditri SPE0304 Klub OB Sokol Pezinok 54:25 + 35:04
60 Michal Schenk RBA0201 TJ Rapid Bratislava 54:46 + 35:25
61 Botond Péter Mesics 1031109MB 55:33 + 36:12
62 Péter Molnár 1030405MP 59:12 + 39:51
63 Levente Ferenc Komjáthi 1030509KL 62:11 + 42:50
64 Ábel Tibor Tóth 1020223TA 62:41 + 43:20
65 Stanislav Kuník SPE0305 Klub OB Sokol Pezinok 63:23 + 44:02
66 Martin Vizner SPE0306 Klub OB Sokol Pezinok 65:13 + 45:52
67 András Gáti 1020625GA 67:36 + 48:15
68 Gergő Varga 1030815VG 69:13 + 49:52
69 Nicolas Šuška SPE0202 Klub OB Sokol Pezinok 88:04 + 68:43
Michal Sláma TKE0304 Klub OB ATU Košice DISK
Dániel Angyal 1030405AD DISK
Bence Aradi 1030510AB DISK
Levente Dobrocsi 1030711DL DNS
Vendel Tőczik 1040226TV DNS

M -16 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Csongor Horváth 3000630HC 25:48
2 Ambrus Demeter 1000218DA 26:14 + 0:26
3 Ferenc Jónás 1010116JF 29:31 + 3:43
4 Medard Féder PEZ0102 Klub OB AŠK Pezinok 30:13 + 4:25
5 Marcell Leleszi 1000708LM 31:00 + 5:12
6 András Csertán 1000813CA 32:05 + 6:17
7 Péter Knobloch-Esztergár 1001006KP 32:51 + 7:03
8 Marcell Szabó 1010222SM 33:46 + 7:58
9 Márton Péntek 1000219PM 33:53 + 8:05
10 Balázs Egei 1010502EB 34:17 + 8:29
11 Matej Cidorík PEZ0001 Klub OB AŠK Pezinok 36:56 + 11:08
12 Lőrinc Pályi 1010603PL 37:43 + 11:55
13 Zsombor Zsigmond 1010328ZZ 39:31 + 13:43
14 Zsombor Kovács-Deák 1010328KZ 40:38 + 14:50
15 András Sebestyén Szalay 1010120SA 42:20 + 16:32
16 Mátyás Vozár 1001122VM 42:59 + 17:11
17 Tomáš Ondrejka VZA0001 Slávia Žilinská univerzita 43:33 + 17:45
18 Márton Verebélyi 1000615VM 45:08 + 19:20
19 Sámuel Fekete 1000915FS 45:45 + 19:57
20 Gellért Husznai 1010411HG 46:35 + 20:47
21 Áron Karakai 1010730KA 47:50 + 22:02
22 Barnabás Jacsó 1010720JB 48:08 + 22:20
23 Jakub Schenk RBA0001 TJ Rapid Bratislava 48:52 + 23:04
24 Péter Hegedüs 1000613HP 49:03 + 23:15
25 Bertalan Győri 1000425GB 49:54 + 24:06
26 Márton Kentelki 5000324KM 49:55 + 24:07
27 Barnabás Csiszár 1000507CB 50:11 + 24:23
28 Bálint Szele 1010609SB 50:38 + 24:50
29 Tobiáš Goldschmidt RBA0003 TJ Rapid Bratislava 51:06 + 25:18
30 Keve Gönczi 1010610GK 51:45 + 25:57
31 Michal Kurák TKE0101 Klub OB ATU Košice 52:39 + 26:51
32 Dániel Vass 1000930VD 53:40 + 27:52
33 Barnabás Schauermann 1011223SB 54:28 + 28:40
33 Gergely Barta 1000207BG 54:28 + 28:40
35 Mátyás Mesics 1000130MM 55:42 + 29:54
36 Martin Koleszár 1010914KM 56:06 + 30:18
37 Matúš Šimo SPE0107 Klub OB Sokol Pezinok 56:50 + 31:02
38 Benedek Buzás 1010612BB 57:00 + 31:12
39 Balázs Pavlovics 1000424PB 58:36 + 32:48
40 Csaba Veres-Lakos 1010511VC 61:15 + 35:27
41 Gábor Szuhán 1010325SG 62:23 + 36:35
42 Gábor ifj. Kisházi 1010518KG 63:05 + 37:17
43 Botond Szemerédi 1010614SB 64:08 + 38:20
44 Zoltán Bognár 1011110BZ 64:17 + 38:29
45 Radoslav Kuník SPE0103 Klub OB Sokol Pezinok 69:25 + 43:37
46 Márk Olasz 1010325OM 72:17 + 46:29
47 Zoltán Sörös 1000801SZ 75:08 + 49:20
48 Matej Pätoprstý SPE0001 Klub OB Sokol Pezinok 82:26 + 56:38
49 Botond Sisák 1010603SB 84:55 + 59:07
50 Matúš Topor SPE0102 Klub OB Sokol Pezinok 85:52 + 60:04
51 Peter Porubský CNR0001 ŠK Cart print Nitra 86:38 + 60:50
52 Jakub Krištof RBA0004 TJ Rapid Bratislava 109:50 + 84:02
53 Bálint Paróczi 1010726PB 162:02 + 136:14
Ádám Komjáthi 1001217KA DISK
Ticián Takács 1000922TT DISK
Máté Garamvári 1010905GM DISK
Bálint Knuth 1010919KB DNS
Matej Urban SKS0102 Športový klub Sandberg DNS

M -18 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Márton Zacher 1980912ZM 29:08
2 Jakub Dekrét EBB9902 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 32:19 + 3:11
3 Erik Kálmán 1990615KE 32:35 + 3:27
4 Mihály Ormay 1991224OM 32:39 + 3:31
5 Patrik Egei 1980717EP 35:21 + 6:13
6 Jakub Chupek VZA9901 Slávia Žilinská univerzita 35:41 + 6:33
7 Mátyás Szuromi 1980321SM 36:10 + 7:02
8 Barnabás Kovács 1990104KB 36:13 + 7:05
9 Attila Szőcs 1990121SA 37:57 + 8:49
10 Zoltán Rácz 1981105RZ 38:55 + 9:47
11 Balázs Benedek Göbler 1980729GB 40:39 + 11:31
12 Vince Weiler 1990117WV 41:46 + 12:38
13 Attila Gurály 1980815GA 41:48 + 12:40
14 Ákos Hortobágyi 1980710HA 41:56 + 12:48
15 Barna Bálint 1990211BB 45:20 + 16:12
16 Péter Divin 5980603DP 47:44 + 18:36
17 Balázs Gyenizse-Nagy 1980323GB 47:55 + 18:47
18 Andrej Dubovský PEZ9901 Klub OB AŠK Pezinok 49:45 + 20:37
19 Tamás Bárány 1990202BT 50:28 + 21:20
20 Levente Szalay 1991224SL 50:31 + 21:23
21 Barnabás Veszelszki 1990331VB 52:06 + 22:58
22 Dávid Harmath 1980927HD 52:36 + 23:28
23 Róbert Kovács 1991127KR 53:33 + 24:25
24 Péter Gyólai 1990124GP 58:55 + 29:47
25 András Ortmann 1990609OA 66:29 + 37:21
26 Dávid Fülöp 1991108FD 68:39 + 39:31
27 László Kovács 1980328KL 70:43 + 41:35
28 Tamás Magyar 1980129MT 71:52 + 42:44
29 Zsombor Horváth 1980919HZ 75:59 + 46:51
30 Dániel Krakter 1990602KD 79:12 + 50:04
31 Christián Heffner SPE9801 Klub OB Sokol Pezinok 80:01 + 50:53
32 Balázs Tóth 1991218TB 80:54 + 51:46
33 Dominik Lovás RBA9902 TJ Rapid Bratislava 83:17 + 54:09
34 Christian Conforti 5990730CC 88:00 + 58:52
Tamás Dézsi 1980414DT DNS
Tamás Révész 1981218RT DNS
Gergely Vidor 1991102VG DNS
Levente Bánhidy 1990131BL DNS

M -20 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Martin Jonáš BBA9601 KOBRA Bratislava 42:50
2 Adrián Tóth 1960826TA 45:02 + 2:12
3 Dániel Peregi 1970526PD 45:39 + 2:49
4 Balázs Miavecz 1960830MB 47:26 + 4:36
5 Márk Porgányi 1970222PM 51:38 + 8:48
6 Máté Dalos 1970819DM 52:04 + 9:14
7 Mihály Stork 1970227SM 52:26 + 9:36
8 Erik Hajdu 1960816HE 55:10 + 12:20
9 Lázár Ormándi 1970917OL 59:18 + 16:28
10 Péter Hetényi 1960417HP 62:49 + 19:59
11 Milán Tábori 1960125TM 64:31 + 21:41
12 Dávid Ugray TKE9605 Klub OB ATU Košice 66:18 + 23:28
13 Ádám Lengyel 1960417LA 68:16 + 25:26
14 Botond Szász 1970107SB 69:38 + 26:48
15 Kornél Kiss 1961024KK 71:58 + 29:08
16 Martin Klabouch VZA9602 Slávia Žilinská univerzita 74:56 + 32:06
17 Márk Ferenczi 1970313FM 75:46 + 32:56
18 Ágoston Fekete 1971008FA 78:03 + 35:13
19 Péter Tóth 1960514TP 79:44 + 36:54
20 Levente Kucsma 1961205KL 85:33 + 42:43
21 Áron Szalay 1971013SA 117:17 + 74:27
Martin Bejdák RBA9605 TJ Rapid Bratislava DISK
Botond Balogh 1970119BB DNS
Ondrej Kurák TKE9703 Klub OB ATU Košice DNS

M 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Áron Bakó 1921010BA 37:07
2 Máté Baumholczer 1921210BM 38:59 + 1:52
3 Michal Krajčík TKE8704 Klub OB ATU Košice 39:20 + 2:13
4 Csaba Gösswein 1850306GC 40:31 + 3:24
5 Pavol Bukovac FBA8102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 40:43 + 3:36
6 Bertalan Kovács 1950319KB 41:21 + 4:14
7 Marian Dávidík BBA7713 KOBRA Bratislava 41:42 + 4:35
8 Ondrej Piják BBA8204 KOBRA Bratislava 42:22 + 5:15
9 Levente Tugyi 1940627TL 42:55 + 5:48
10 Krisztián Liszka 1921001LK 42:57 + 5:50
11 Peter Mižúr FBA9101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 44:22 + 7:15
12 Ádám Kovács 1861116KA 45:11 + 8:04
13 Martin Šmelík TKE9604 Klub OB ATU Košice 46:32 + 9:25
14 István Zsebeházy 1850918ZI 47:32 + 10:25
15 Ábel Sulyok 1930120SA 47:42 + 10:35
16 Lukáš Barták BBA8301 KOBRA Bratislava 49:07 + 12:00
17 Viktor Morandini 1870623MV 49:22 + 12:15
18 Rastislav Oľhava TKE8901 Klub OB ATU Košice 49:44 + 12:37
19 Dániel Barkász 5920317BD 50:41 + 13:34
20 István Nagy 1721121NI 51:23 + 14:16
21 Péter Kirilla 1940212KP 51:34 + 14:27
22 Ákos Kisvölcsey 1720228KA 51:36 + 14:29
23 Balázs Vajda 1940826VB 52:51 + 15:44
24 Ferenc Mihályi 1841030MF 53:52 + 16:45
25 Márton Mets 1890222MM 53:59 + 16:52
26 Ferenc Lévai 1740406LF 54:00 + 16:53
27 Gergely Bugár 1920904BG 55:38 + 18:31
28 Tamás Bogos 1840627BT 56:21 + 19:14
29 Bálint Zai 1860905ZB 56:22 + 19:15
30 Endre Vörös 1780707VE 56:35 + 19:28
31 Tibor Vizi 1800217VT 57:07 + 20:00
32 Gergely Gond 1910601GG 58:09 + 21:02
33 Richárd Iski 1930518IR 58:28 + 21:21
34 Dániel Fehérvári 1940322FD 59:12 + 22:05
35 Balázs Gond 1870910GB 59:26 + 22:19
36 Dávid Franko KYS9301 Klub OB Kysak 59:50 + 22:43
37 Miroslav Papuga TKE9002 Klub OB ATU Košice 60:32 + 23:25
38 Maroš Bukovac FBA7601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 61:14 + 24:07
39 Attila Szundi 1800907SA 61:32 + 24:25
40 Gábor Domonyik 1760330DG 62:28 + 25:21
41 Peder Kock NINCS 62:29 + 25:22
42 Juraj Horniak BBA8202 KOBRA Bratislava 63:24 + 26:17
43 Gábor Forrai 1790512FG 63:36 + 26:29
44 András Klaus Csúcs 1870728CA 64:03 + 26:56
45 Péter Györgyi 1890306GP 64:13 + 27:06
46 Juraj Sokol KYS9201 Klub OB Kysak 65:46 + 28:39
47 Tomáš Sokol KYS9103 Klub OB Kysak 66:06 + 28:59
48 Bendegúz Sánta 1870624SB 67:06 + 29:59
49 Michal Pavlík SSN9001 KOB Čingov Spišská Nová Ves 67:50 + 30:43
50 Gábor Kertész 1821025KG 67:53 + 30:46
51 Attila Korózs 1921008KA 70:45 + 33:38
52 Adam Tysz TKE8703 Klub OB ATU Košice 71:30 + 34:23
53 Dávid Ágotha 1930218AD 71:33 + 34:26
54 Gergely Kain 1781004KG 71:50 + 34:43
55 Karol Hierweg BBA9201 KOBRA Bratislava 71:59 + 34:52
56 Bulcsú Balázs 1940713BB 72:00 + 34:53
57 Szabolcs Bojtor 1900125BS 72:30 + 35:23
58 Dávid Peregi 1930226PD 74:07 + 37:00
59 Gábor Vellner 1900905VG 75:42 + 38:35
60 Péter Kiss 1850620KP 76:40 + 39:33
61 Gábor Kovács 1831230KG 77:01 + 39:54
62 Michal Pavelek SPE7902 Klub OB Sokol Pezinok 77:25 + 40:18
63 Silvester Dulák SSN9007 KOB Čingov Spišská Nová Ves 77:47 + 40:40
64 Csaba Rebák 1910326RC 78:26 + 41:19
65 Ákos Lenkei 1821008LA 80:12 + 43:05
66 Kubina Filip 80:26 + 43:19
67 Miklós Forrai 1790512FM 80:42 + 43:35
68 Gábor Berecz 1840925BG 81:08 + 44:01
69 Miroslav Tauber SSN9301 KOB Čingov Spišská Nová Ves 82:21 + 45:14
70 Zsolt Fehérvári 1900614FZ 83:35 + 46:28
71 Sebestyén Kovács 1930702KS 83:59 + 46:52
72 Richard Oľhava TKE8802 Klub OB ATU Košice 84:01 + 46:54
73 András Kovács 1901224KA 84:57 + 47:50
74 Tomáš Sokolík SPE9109 Klub OB Sokol Pezinok 85:11 + 48:04
75 Martin Krajčovič BBA9101 KOBRA Bratislava 86:47 + 49:40
76 Domonkos Kovács 1941031KD 87:05 + 49:58
77 Barcik Robert 87:26 + 50:19
78 Róbert Kopasz 1920610KR 89:35 + 52:28
79 Áron Dalos 1950825DA 93:02 + 55:55
80 Matej Leitner TKE9101 Klub OB ATU Košice 110:01 + 72:54
81 Dénes Kiss 1780427KD 113:49 + 76:42
82 Kristóf Győrffy 1940415GK 119:52 + 82:45
83 Michal Tomašovič SPE8902 Klub OB Sokol Pezinok 125:41 + 88:34
Ádám Járosi 1820206JA DISK
Máté Patkós 1891031PM DISK
Karch Peter DISK
Csaba Szajkó 1850402SC DNF
Vríčan Peter DNF
András Szabó 1880520SA DNF
Andrej Petrinec RBA8903 TJ Rapid Bratislava DNS
Hraboš Matej HBB9502 ŠK HADVEO Banská Bystrica DNS
Balázs Dömötör 1840831DB DNS
Štefan Ringer TKE8906 Klub OB ATU Košice DNS
Tomáš Mušinský TKE9301 Klub OB ATU Košice DNS
Ábel Pintér 1930529PA DNS
Karol Brúll SPE8001 Klub OB Sokol Pezinok DNS

M 35- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Peter Glončák FBA7901 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 43:02
2 Juraj Hammer TKE7701 Klub OB ATU Košice 45:26 + 2:24
3 Dávid Tas 1771011TD 46:11 + 3:09
4 Zoltán Dénes 1720502DZ 46:51 + 3:49
5 Jozef Chupek VZA7101 Slávia Žilinská univerzita 47:57 + 4:55
6 Zoltán Gyalog 1800323GZ 48:04 + 5:02
7 Balázs Vajda 1780629VB 50:36 + 7:34
8 József Gábor 1781110GJ 52:37 + 9:35
9 Tibor Kőszegvári 1770531KT 53:41 + 10:39
10 Gábor Szörényi 1790320SG 53:48 + 10:46
11 Attila Lajszner 1730925LA 54:34 + 11:32
12 Attila Molnár 1790120MA 55:12 + 12:10
13 Gábor Kiss 1801228KG 55:29 + 12:27
14 Július Porubský CNR7301 ŠK Cart print Nitra 56:57 + 13:55
15 Bednarik Martin NEG7201 57:30 + 14:28
16 Radovan Marton KYS7802 Klub OB Kysak 57:48 + 14:46
17 Viktor Nagy 1771128NV 57:55 + 14:53
18 Barnabás dr. Stein 1770309SB 58:54 + 15:52
19 Gábor Friedrich 1780925FG 59:24 + 16:22
19 Jozef Wallner BBA6812 KOBRA Bratislava 59:24 + 16:22
21 András Kéki 1791003KA 59:35 + 16:33
22 Miklós Babka 1771209BM 60:19 + 17:17
23 Juraj Mihalič TKE7903 Klub OB ATU Košice 60:50 + 17:48
24 Alexander Volkov VZA8002 Slávia Žilinská univerzita 61:43 + 18:41
25 István Furtner 1770522FI 62:23 + 19:21
26 László Topán 1800430TL 63:13 + 20:11
27 Krisztián Takács 1770721TK 63:26 + 20:24
28 Tibor Lanátor RBA7903 TJ Rapid Bratislava 63:52 + 20:50
29 Imre Boros 1770804BI 64:46 + 21:44
30 Zoltán Gyimesi 1720805GZ 68:41 + 25:39
31 Gábor Kiss 1800412KG 68:43 + 25:41
32 Sándor Kiszel 1770705KS 69:12 + 26:10
33 Áron Less 1800420LA 70:17 + 27:15
34 Péter Főző 1781130FP 78:39 + 35:37
35 Gábor Nagy 1770317NG 79:23 + 36:21
36 Ádám Nagy-Kovács 1800118NA 83:32 + 40:30
Hrnciar Dusan DISK
Kornél dr. Szőri 1760511SK DNS

M 40- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Zsolt Magyar 1720227MZ 39:54
2 Pál Korcsok 1750628KP 41:01 + 1:07
3 Dániel Marosffy 1730709MD 41:09 + 1:15
4 Zoltán Bánki 1720106BZ 43:22 + 3:28
5 Igor Porubčan KYS7101 Klub OB Kysak 46:03 + 6:09
6 Tibor Vereszki 1760416VT 46:57 + 7:03
7 Nándor Borbás 1710826BN 46:58 + 7:04
8 László Néda 1721130NL 47:04 + 7:10
9 András Szőllős 1760419SA 49:16 + 9:22
10 Péter Kálmán 1730619KP 49:22 + 9:28
11 Zoltán Bihari 1761211BZ 50:25 + 10:31
12 Zdenko Roháč TKE7301 Klub OB ATU Košice 50:33 + 10:39
13 Róbert Gönczi 1720501GR 51:30 + 11:36
14 Zoltán Molnár 1760922MZ 51:43 + 11:49
15 Tamás Veres 1750122VT 52:12 + 12:18
16 Tibor Sólyom Mézes 1740418MT 52:15 + 12:21
17 Róbert Kovács 1731010KR 52:36 + 12:42
18 Péter Suba 1740615SP 53:06 + 13:12
19 Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 53:12 + 13:18
20 Gyula Matics 1750215MG 57:57 + 18:03
21 Bence Bálint 1750325BB 58:03 + 18:09
22 Medard Féder PEZ7303 Klub OB AŠK Pezinok 60:42 + 20:48
23 Gábor dr. Józsa 1731123JG 61:34 + 21:40
24 Márk Gárdonyi 1730711GM 66:02 + 26:08
25 Marek Urban SKS7401 Športový klub Sandberg 66:40 + 26:46
26 György ifj. Kiss 1740110KG 74:47 + 34:53
27 János Kovács 1730117KJ 75:05 + 35:11
28 Andrej Mikloš SPE7503 Klub OB Sokol Pezinok 75:16 + 35:22
29 Ivan Kotuliak FBA7402 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 78:38 + 38:44
30 Zénó Tóth 1721220TZ 80:03 + 40:09
31 Imre Silye 1761220SI 86:28 + 46:34
32 Gábor Klement 1730217KG 88:55 + 49:01
Tibor Jacsó 1741203JT DNF
Peter Vandlíček VZA7300 Slávia Žilinská univerzita DNS
Norbert Bozsó 1760613BN DNS
Máté Marosvölgyi 1750506MM DNS

M 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jozef Pollák TKE6001 Klub OB ATU Košice 32:38
2 Sándor Dezső 1690406DS 34:11 + 1:33
3 Gábor Baracsi 1711121BG 37:04 + 4:26
4 Radoslav Jonáš SKS6902 Športový klub Sandberg 37:22 + 4:44
5 Martin Hajdu 1700214HM 38:23 + 5:45
6 Gábor Pataki 1670122PG 41:25 + 8:47
7 Zsolt Paróczi 1701228PZ 41:53 + 9:15
8 Pavol Šoltés SSN6402 KOB Čingov Spišská Nová Ves 42:31 + 9:53
9 Mikuláš Novota TKE6002 Klub OB ATU Košice 44:02 + 11:24
10 Tibor Tamás 1690707TT 44:18 + 11:40
11 György Gillich 1680424GG 44:25 + 11:47
12 János Marton 1680313MJ 44:39 + 12:01
13 Péter Kovács 1690121KP 45:03 + 12:25
14 Gábor Pavlovics 1681221PG 45:24 + 12:46
15 Tibor Molnár 1711020MT 45:28 + 12:50
16 György Divin 5700924DG 46:24 + 13:46
17 Attila Szencz 1670820SA 46:31 + 13:53
18 Ferenc Fehér 1700513FF 46:54 + 14:16
19 György Schultheisz 1690513SG 47:02 + 14:24
20 Szabolcs Tornai 1710522TS 47:24 + 14:46
21 Bence Kiácz 1701015KB 47:29 + 14:51
22 Péter Mesics 1670202MP 48:36 + 15:58
23 Juraj Petrinec BBA6403 KOBRA Bratislava 48:59 + 16:21
24 Karel Poštulka VZA7102 Slávia Žilinská univerzita 49:12 + 16:34
25 Attila Báder 1690714BA 50:44 + 18:06
26 Peter Fraňo SPE7101 Klub OB Sokol Pezinok 53:28 + 20:50
27 Zoltán Kovács 1700614KZ 53:56 + 21:18
28 György ifj. dr. Pavlovics 1701129PG 54:59 + 22:21
29 Ákos Nagy 1690217NA 56:21 + 23:43
30 Valér Franko KYS6601 Klub OB Kysak 56:44 + 24:06
31 Róbert Rácz 1690902RR 56:48 + 24:10
32 Dušan Snopko EBB7001 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 58:36 + 25:58
33 Róbert Goldmann 1681014GR 59:16 + 26:38
34 István Szebeli 1681215SI 59:47 + 27:09
35 Péter Szakál 1710119SP 60:27 + 27:49
36 László Zagyi 1670210ZL 61:38 + 29:00
37 Zoltán Koltai 1670325KZ 62:22 + 29:44
38 Péter Fehérvári 1670402FP 63:24 + 30:46
39 Zoltán Kovács 1670404KZ 63:51 + 31:13
40 Erik Schwendtner 1700705SE 63:54 + 31:16
41 Attila Szűcs 1700909SA 63:57 + 31:19
42 Tibor Takács 1691221TT 64:16 + 31:38
43 Péter Karácsony 1670302KP 64:52 + 32:14
44 Martin Barč SSN6801 KOB Čingov Spišská Nová Ves 65:10 + 32:32
45 Jozef Král VZA6801 Slávia Žilinská univerzita 66:38 + 34:00
46 István ifj. Marczis 1701109MI 66:54 + 34:16
47 Peter Hojko SPE7001 Klub OB Sokol Pezinok 67:04 + 34:26
48 Attila Dalos 1671202DA 67:45 + 35:07
49 Zsolt Bernáth 1710918BZ 68:31 + 35:53
50 Sándor Ambrus 1701011AS 69:27 + 36:49
51 Borčin Peter 70:12 + 37:34
52 György Horányi 1691023HG 72:01 + 39:23
53 Zoltán Fekete 1671114FZ 73:04 + 40:26
54 László Halaj 1680708HL 73:33 + 40:55
55 Róbert Schenk RBA6802 TJ Rapid Bratislava 74:04 + 41:26
56 Zoltán Bózsó 1681206BZ 76:57 + 44:19
57 Ákos Hegedüs 1670725HA 79:22 + 46:44
58 Zoltán Guttmann NINCS 79:23 + 46:45
59 Mátyás Paskuj 1670203PM 83:24 + 50:46
60 László Tóth 1680710TL 87:10 + 54:32
61 Péter Sipos 1680721SP 90:52 + 58:14
62 Gyula Lantai 1710925LG 94:19 + 61:41
Csaba Molnár 1670721MC DISK
Mihály Mucsi 1710817MM DISK
Milan Kurák TKE6801 Klub OB ATU Košice DISK
Bačík Jozef DISK
Gábor Fekete 1690603FG DNF
Gábor Sándor Berecz 1680501BG DNS
Péter Szandi 1691113SP DNS

M 50- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tamás Egei 1631014ET 36:35
2 Gábor Juhász 1661201JG 41:04 + 4:29
3 Pál Horváth 1661114HP 41:57 + 5:22
4 Tibor Molnár 1630611MT 42:15 + 5:40
5 František Papuga TKE6302 Klub OB ATU Košice 42:41 + 6:06
6 Csaba Takács TKE6205 Klub OB ATU Košice 43:02 + 6:27
7 Miklós Körmendi 1640703KM 43:55 + 7:20
8 Sándor Horváth 1660930HS 44:28 + 7:53
9 Ferenc Viniczai 1650614VF 45:34 + 8:59
10 Gyula Erdélyi 1661231EG 46:39 + 10:04
11 Csaba Németh 1620520NC 47:38 + 11:03
12 Tibor Gera 1640404GT 47:45 + 11:10
13 Konrád Siegler 1661001SK 47:54 + 11:19
14 István Kovalcsik 1660320KI 48:07 + 11:32
15 János Turcsán 1660405TJ 48:51 + 12:16
16 Tibor Pokornyik 1621001PT 50:52 + 14:17
17 Peter Sláma TKE6401 Klub OB ATU Košice 51:59 + 15:24
18 György Filö KYS6302 Klub OB Kysak 52:13 + 15:38
19 Zoltán Szerdahelyi 1621230SZ 53:09 + 16:34
20 Zsolt Weiler 1621118WZ 53:27 + 16:52
21 János Szász 1650121SJ 53:34 + 16:59
22 Gábor Széles 1620327SG 54:00 + 17:25
23 Tibor Szász 1650809ST 54:05 + 17:30
24 Roman Ščehovič EBB6401 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 54:17 + 17:42
25 Vladimír Tysz TKE6202 Klub OB ATU Košice 54:33 + 17:58
26 István Bujdosó 1640716BI 55:27 + 18:52
27 Gruduls Ivars 55:47 + 19:12
28 Pompura Ladislav 58:13 + 21:38
29 István Varga 1660619VI 59:21 + 22:46
30 Eduard Apfel EBB6302 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 60:00 + 23:25
31 Milan Mazúr RBA6201 TJ Rapid Bratislava 62:14 + 25:39
32 László Oszkó 1650109OL 62:47 + 26:12
33 Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 67:21 + 30:46
34 László Ürge 1631231UL 71:51 + 35:16
35 Ottó Balázs 1630421BO 82:59 + 46:24
36 Michal Eliáš RBA6604 TJ Rapid Bratislava 84:35 + 48:00
37 Dalibor Ďurčo TKE6501 Klub OB ATU Košice 86:21 + 49:46
38 Boris Ďurčo TKE6301 Klub OB ATU Košice 88:27 + 51:52
39 Tibor dr. Cenner 1620321CT 95:47 + 59:12
40 Árpád Magyari 1660117MA 98:05 + 61:30
István Gillich 1661231GI DNS
František Šoltés SSN6202 KOB Čingov Spišská Nová Ves DNS
Mihály Zoboki 1660529ZM DNS

M 55- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ryšavý Jiří 38:52
2 László Szőcs 1580923SL 39:43 + 0:51
3 Árpád Tőkés 5610427TA 41:44 + 2:52
4 Ján Kuchta TKE5701 Klub OB ATU Košice 42:46 + 3:54
5 Dénes Kerényi 1570210KD 43:29 + 4:37
5 József Varga 1600509VJ 43:29 + 4:37
7 Ferenc Szlatényi 1610208SF 44:01 + 5:09
8 Zoltán Gyulai 1580929GZ 44:14 + 5:22
9 Jozef Fedor SPE5701 Klub OB Sokol Pezinok 44:46 + 5:54
10 János Pápai 1580920PJ 44:53 + 6:01
11 Péter Vankó 1590403VP 45:02 + 6:10
12 Tamás Jankó 1580930JT 46:24 + 7:32
13 Štubňa Ján RBA5503 TJ Rapid Bratislava 46:54 + 8:02
14 Miklós Mets 1610506MM 47:11 + 8:19
15 István Kürti 1571207KI 47:12 + 8:20
16 Tibor Tölgyesi 1610315TT 48:17 + 9:25
17 Juraj Nemec EBB6001 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 48:20 + 9:28
18 Tibor Sramkó 1610325ST 50:51 + 11:59
19 Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 53:58 + 15:06
20 Mihály Fehér 1570127FM 54:18 + 15:26
21 Endre Margittai 1570529ME 54:25 + 15:33
22 János Moravszki 1580129MJ 55:15 + 16:23
23 Henrik Hajagos 1590715HH 56:46 + 17:54
24 Pavol Kebis SPE6004 Klub OB Sokol Pezinok 59:23 + 20:31
25 Antal Csonka 1610323CA 59:42 + 20:50
26 József Liskány 1610503LJ 61:11 + 22:19
27 László Hrenkó 1590808HL 61:21 + 22:29
28 Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava 63:24 + 24:32
29 Zoltán Sáfrán 1570507SZ 64:01 + 25:09
30 Gábor Muliter 1611211MG 64:31 + 25:39
31 Ferenc Németh 1580620NF 64:49 + 25:57
32 Győző Lenkei 1570303LG 67:45 + 28:53
33 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 68:24 + 29:32
34 Gábor Angster 1590727AG 69:32 + 30:40
35 Stanislav Stančík MZV5801 TJ Mladosť Domino Zvolen 70:28 + 31:36
36 Gábor Domán 1600216DG 72:38 + 33:46
37 József Kovács 1580424KJ 73:57 + 35:05
38 Tamás Peregi 1611222PT 89:35 + 50:43
39 István Hideg 1591004HI 96:58 + 58:06
40 András Urbán 1600109UA 107:46 + 68:54
41 Gábor Gadolla 1600708GG 109:23 + 70:31
42 Tibor Katulin 1570121KT 109:40 + 70:48
43 György Ormay 1570122OG 116:37 + 77:45
Sándor László Rebák 1581006RS DISK
Jaroslav Piják SPE5801 Klub OB Sokol Pezinok DNS

M 60- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Sándor Fey 7540212FS 39:03
2 Ágoston Dosek 1550305DA 39:16 + 0:13
3 Sándor Balla 1541017BS 39:20 + 0:17
4 László Győri 1560420GL 39:22 + 0:19
5 János Spiegl 1531202SJ 39:44 + 0:41
6 Zoltán Hegedűs 1520728HZ 40:19 + 1:16
7 Csaba Harkányi 1550611HC 41:10 + 2:07
8 Gábor Honfi 1550809HG 45:13 + 6:10
9 Gyula Kóger 1550303KG 45:35 + 6:32
10 Jenő Tóth 1520729TJ 45:36 + 6:33
11 Dénes Pelyhe 1541201PD 47:36 + 8:33
12 Štefan Máj BBA5201 KOBRA Bratislava 48:57 + 9:54
13 József dr. Szunyog 1540918SJ 50:09 + 11:06
14 Lajos Szokol 1560728SL 51:46 + 12:43
15 István Ludvig 1531229LI 52:07 + 13:04
16 László Szabó 1540101SL 52:53 + 13:50
17 Peter Polakovič VZA5501 Slávia Žilinská univerzita 53:18 + 14:15
18 Vladislav Piják SPE5201 Klub OB Sokol Pezinok 53:37 + 14:34
19 Viktor Zsilkin 1561022ZV 54:38 + 15:35
20 Ábel Hegedüs 1551031HA 55:04 + 16:01
21 József Bugár 1531211BJ 58:36 + 19:33
22 Viktor Mikluš FBA5201 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 59:32 + 20:29
23 István Juhász 1530304JI 59:41 + 20:38
24 Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 60:57 + 21:54
25 István Máthé 1520613MI 63:30 + 24:27
26 Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 64:23 + 25:20
27 Miklós Kéki 1520601KM 71:47 + 32:44
28 János Magyar 1520916MJ 72:30 + 33:27
29 Pavol Poláček SPE5501 Klub OB Sokol Pezinok 73:50 + 34:47
30 Slávko Žilinčík TKE5602 Klub OB ATU Košice 74:15 + 35:12
31 Balázs Nagy 1540618NB 75:49 + 36:46
32 József Endrődi 1531014EJ 76:27 + 37:24
33 Rezső Szalóki 1520522SR 79:43 + 40:40
34 Jozef Gajdošík VZA5200 Slávia Žilinská univerzita 80:57 + 41:54
35 Michal Simočko TKE5302 Klub OB ATU Košice 81:25 + 42:22
36 Ferenc dr. Katona 1560111KF 86:47 + 47:44
Lajos Plájer 1560508PL DISK
Károly László 1541114LK DNS
Sándor Biró 1530915BS DNS

M 65- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tibor Korbély 1500923KT 29:03
2 Igor Roháč TKE4301 Klub OB ATU Košice 33:33 + 4:30
3 István Vincze TKE4901 Klub OB ATU Košice 35:17 + 6:14
4 János Ládi 1510604LJ 37:43 + 8:40
5 Zoltán Boros 1480628BZ 37:54 + 8:51
6 Sikora Miroslav 37:58 + 8:55
7 Attila Gábor Kovács 1510425KA 38:32 + 9:29
8 Sándor Tóth 1510504TS 41:15 + 12:12
9 László Vitéz 1500305VL 42:10 + 13:07
10 András Kovács 1480603KA 43:46 + 14:43
11 András Komoróczki 1510807KA 47:04 + 18:01
12 László Kaján 1511225KL 47:26 + 18:23
13 Gyula Gömbös 1480126GG 47:27 + 18:24
14 István Fluck 1500126FI 47:37 + 18:34
15 András Zánkay 1470407ZA 51:34 + 22:31
16 Galateanu Lucian 53:13 + 24:10
17 Levente Szűcs B. 1500912SB 53:59 + 24:56
18 Viktor Vávra RBA5001 TJ Rapid Bratislava 61:33 + 32:30
19 Medard Féder PEZ5001 Klub OB AŠK Pezinok 77:59 + 48:56
Gábor Molnár 1500516MG DISK
István Vincze 1490521VI DNS

M 70- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ľudovít Šmelík RBA4301 TJ Rapid Bratislava 26:45
2 István Jelinek 1430505JI 30:52 + 4:07
3 Iván Lux 1460807LI 30:55 + 4:10
4 Lajos Nagy 1430707NL 32:17 + 5:32
5 László Vajda 1460711VL 32:33 + 5:48
6 Péter dr. Gombkötő 1440912GP 33:22 + 6:37
7 György Horváti 1440516HG 33:26 + 6:41
8 Miklós Lénárd 1451230LM 37:08 + 10:23
9 György Muszély 1420702MG 39:23 + 12:38
10 Zoltán Horváth 1441221HZ 39:49 + 13:04
11 Jenő Csongrádi 1460819CJ 43:03 + 16:18
12 Lajos Rétfalvi 1461026RL 43:37 + 16:52
13 János Tóth 1431101TJ 43:52 + 17:07
14 György Bozán 1441219BG 47:45 + 21:00
15 György dr. Szűcs 1450331SG 47:49 + 21:04
16 Ákos Szecsődi 1420208SA 49:03 + 22:18
17 Milan Meriač ZMT4205 Klub OB Martin 53:04 + 26:19
18 Béla Horváth 1430501HB 53:26 + 26:41
19 Árpád dr. Nagy 1441001NA 54:44 + 27:59
20 Márton Lohász 1421006LM 86:15 + 59:30
Endre dr. Kiss 1430307KE DISK
István Szemler 1441212SI DNS
István Hargitai 1431106HI DNS

M 75- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Dezső Nagy 1390130ND 32:47
2 Attila Bányai 1410824BA 33:47 + 1:00
3 György Varga 1390311VG 36:39 + 3:52
4 Zoltán Gárdonyi 1390626GZ 49:19 + 16:32
5 István Ijjász 1390315II 55:29 + 22:42
6 György dr. Pavlovics 1410729PG 56:40 + 23:53
7 László dr. Kovács 1400504KL 60:39 + 27:52
8 Antal Schell 1391025SA 65:24 + 32:37
9 Vilmos Illés 1400730IV 82:35 + 49:48

M 80- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 István Dudás 1321123DI 80:29
2 Kálmán Weress 1350326WK 85:11 + 4:42
3 Márton Rácz 1360224RM 104:23 + 23:54
4 László dr. Tihanyi 1360829TL 112:52 + 32:23

W -14 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Boglárka Czakó 2031118CB 16:13
2 Lilla Zempléni 2030225ZL 18:12 + 1:59
3 Petra Varga 2021002VP 18:56 + 2:43
4 Petra Kishanti 2020709KP 21:17 + 5:04
5 Tamara Miklušová RBA0252 TJ Rapid Bratislava 22:03 + 5:50
6 Ľuboslava Weissová TKE0252 Klub OB ATU Košice 22:25 + 6:12
7 Szilvia Takács 2020201TS 22:49 + 6:36
8 Viktória Mag 2030507MV 24:14 + 8:01
9 Júlia Néda 2021104NJ 24:28 + 8:15
10 Lili Lénárt 2030113LL 24:57 + 8:44
11 Szilvia Nagy 2030505NS 25:03 + 8:50
12 Hanga Viniczai 2020501VH 25:14 + 9:01
13 Boglárka Csécs 2020427CB 26:47 + 10:34
14 Dorka Várvölgyi 2021019VD 26:50 + 10:37
15 Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok 26:53 + 10:40
16 Diána Nóra Máriás 2021004MD 28:26 + 12:13
17 Virág Lara Pataki 2021109PV 28:58 + 12:45
18 Rita Sárközy 2040926SR 29:36 + 13:23
19 Anna Boróka Lantai 2020715LA 29:49 + 13:36
20 Nóra Tóth 2021225TN 30:51 + 14:38
21 Lili Osztafin 2030704OL 32:20 + 16:07
22 Fruzsina Mag 2030507MF 32:57 + 16:44
23 Barbara Tóth 2030406TB 33:09 + 16:56
24 Lili Lantai 2050418LL 33:47 + 17:34
25 Karina Kovács 2020111KK 34:02 + 17:49
26 Krisztina Lengyel 2020530LK 34:35 + 18:22
27 Rozália Székely 2020221SR 34:43 + 18:30
28 Viktória Éva Papp 2020717PV 36:22 + 20:09
29 Zsófia Révész 2050719RZ 37:28 + 21:15
30 Sára Detrekői 2020829DS 37:56 + 21:43
31 Zsófia Nagy 2020422NZ 38:11 + 21:58
32 Nina Kutišová SPE0353 Klub OB Sokol Pezinok 39:48 + 23:35
33 Boglárka Kiss 2030506KB 44:51 + 28:38
34 Zsófia Margaréta Mázsa 2020227MZ 47:42 + 31:29
35 Luca Németh 2021016NL 47:45 + 31:32
36 Eva Ondovčíková SPE0358 Klub OB Sokol Pezinok 48:21 + 32:08
37 Fanni Kocsis 2030623KF 51:00 + 34:47
38 Zuzana Féderová PEZ0351 Klub OB AŠK Pezinok 52:57 + 36:44
39 Luca Gillich 2020813GL 55:38 + 39:25
40 Emma Kisházi 2041029KE 55:40 + 39:27
41 Valéria Musza 2040425MV 56:22 + 40:09
42 Hanna Turi 2020603TH 56:23 + 40:10
43 Viktória Orosz 2040418OV 68:50 + 52:37
44 Dóra Berkecz 2030313BD 70:52 + 54:39
45 Janka Vékony 2020905VJ 73:06 + 56:53
Klára Kapustová SPE0253 Klub OB Sokol Pezinok DNS

W -16 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Hanga Szuromi 2000204SH 23:12
2 Csilla Gárdonyi 2010109GC 23:45 + 0:33
3 Dorottya Hajnal 2000330HD 25:03 + 1:51
4 Kamilla Szokol 2000118SK 27:20 + 4:08
5 Vivien Dóra Apró 2010405AV 28:16 + 5:04
6 Galateanu Adela 30:49 + 7:37
7 Tímea Virág 2000504VT 31:42 + 8:30
8 Annamária Bartók 2000207BA 33:12 + 10:00
9 Noémi Zacher 2001008ZN 33:16 + 10:04
10 Nelli Hajdu 2010622HN 33:31 + 10:19
11 Gréta Kovács 2001008KG 33:37 + 10:25
12 Dominika Mérő 2010128MD 34:03 + 10:51
13 Galateanu Daria 35:54 + 12:42
14 Anita Tóbis 2000820TA 36:53 + 13:41
15 Fanni Pálfi 2011015PF 37:39 + 14:27
16 Imola Kálmán 2001105KI 38:05 + 14:53
17 Luca Barta 2000320BL 38:32 + 15:20
18 Blanka Tóth 2020210TB 39:21 + 16:09
19 Judit Viniczai 2001006VJ 40:43 + 17:31
20 Kata Magyar 2010704MK 42:29 + 19:17
21 Enikő Zacher 2001008ZE 43:10 + 19:58
22 Kata Goldmann 2000809GK 43:45 + 20:33
23 Annamária Spicze 2010712SA 44:33 + 21:21
24 Iringó Szilágyi 2010701SI 44:56 + 21:44
25 Veronika Klabouchová VZA0151 Slávia Žilinská univerzita 46:10 + 22:58
26 Dorota Šmelíková RBA0251 TJ Rapid Bratislava 47:44 + 24:32
27 Eszter Iván 2011218IE 50:01 + 26:49
28 Eszter Garbacz 2001216GE 50:57 + 27:45
29 Boglárka Rövid 2011212RB 53:47 + 30:35
30 Virág Ledniczky 2000812LV 56:30 + 33:18
31 Kata Viola Gubicz 2000718GK 59:29 + 36:17
32 Lucia Ondovčíková SPE0051 Klub OB Sokol Pezinok 60:58 + 37:46
33 Hanna Riesing 2010920RH 63:59 + 40:47
34 Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 67:03 + 43:51
35 Zita Borbás 2010315BZ 69:09 + 45:57
36 Alžbeta Dubovská PEZ0151 Klub OB AŠK Pezinok 71:07 + 47:55
37 Dóra Koszta 2011112KD 74:21 + 51:09
38 Ksenia Chernivetskaya RBA0052 TJ Rapid Bratislava 79:35 + 56:23
39 Veronika Borsos 2000603BV 88:45 + 65:33
40 Blanka Varga-Tóth 2010207VB 91:04 + 67:52
41 Anna Budincsevich 2010714BA 131:16 + 108:04
Dorottya Bernade Bartha 2001205BD DNF
Martina Václavíková ZMT0151 Klub OB Martin DNS
Alžbeta Kubenová RBA0151 TJ Rapid Bratislava DNS
Eszter Kozma 2010521KE DNS

W -18 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Zsófia Sárközy 2990513SZ 31:36
2 Réka Dalida Pataki 2990801PR 35:05 + 3:29
3 Ágnes Rebeka Néda 6981126NA 35:35 + 3:59
4 Vanda Vékony 2991029VV 36:52 + 5:16
5 Bianka Tamás 2990601TB 37:32 + 5:56
6 Anna Porgányi 2990605PA 38:56 + 7:20
7 Habina Daiana 41:55 + 10:19
8 Veronika Tiszlavicz 2990530TV 42:55 + 11:19
9 Eszter Katalin Tóth 2990107TE 43:39 + 12:03
10 Luca Vajda 2990824VL 44:19 + 12:43
11 Boróka Király 2990414KO 46:48 + 15:12
12 Orsolya Takács 2980414TO 48:17 + 16:41
13 Dorina Szabó 2990628SD 51:19 + 19:43
14 Csenge Gerber 2980811GC 52:49 + 21:13
15 Emese Szilágyi 2991223SE 53:59 + 22:23
16 Georgina Jánoki 2991026JG 54:00 + 22:24
17 Cintia Simon 2980929SC 55:12 + 23:36
18 Martina Šelingová VZA9852 Slávia Žilinská univerzita 58:59 + 27:23
19 Doroti Bódi 2990527BD 61:30 + 29:54
20 Virág Tősi 2980517TV 62:54 + 31:18
21 Hanga Martos 2990219MH 63:32 + 31:56
22 Dorottya Makovinyi 2981129MD 64:21 + 32:45
23 Dóra Gillich 2990516GD 69:43 + 38:07
24 Kinga Elvira Erőss 2990120EK 72:13 + 40:37
25 Virág Anna Dely 2990225DV 72:30 + 40:54
26 Kincső Koszta 2990717KK 74:46 + 43:10
27 Borbála Kovács 2981222KB 75:43 + 44:07
28 Alexandra Hojková SPE9951 Klub OB Sokol Pezinok 80:29 + 48:53
29 Lenka Belicová VZA9952 Slávia Žilinská univerzita 96:42 + 65:06

W -20 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Csenge Viniczai 2970424VC 39:30
2 Luca Szuromi 2960901SL 40:39 + 1:09
3 Gréti Péntek 2961021PG 42:22 + 2:52
4 Petra Egei 2961230EP 44:39 + 5:09
5 Júlia Goldmann 2961001GJ 46:16 + 6:46
6 Rita Becze 2961104BR 46:42 + 7:12
7 Andrea Papugová TKE9751 Klub OB ATU Košice 48:37 + 9:07
8 Evelin Anna Fésűs 2970616FE 54:51 + 15:21
9 Katalin Néda 2960408NK 55:39 + 16:09
10 Melody Völgyesi 2970304VM 55:44 + 16:14
11 Eszter Kovács 2971022KE 56:34 + 17:04
12 Hanga Horváth 2971025HH 58:22 + 18:52
13 Katarína Košutová VZA9751 Slávia Žilinská univerzita 61:27 + 21:57
14 Antónia Šofranková TKE9753 Klub OB ATU Košice 64:21 + 24:51
15 Krisztina Molnár 2961117MK 68:08 + 28:38
16 Krisztina Gera 2970709GK 76:30 + 37:00
17 Blanka Tóth 2960220TB 88:10 + 48:40
18 Tereza Schenková RBA9751 TJ Rapid Bratislava 89:09 + 49:39
19 Réka Dénes 2971019DR 95:37 + 56:07
20 Johanna Eperke Kiss 2961122KJ 96:50 + 57:20
Csenge Zsíros 2970525ZC DISK
Eszter Mantuano 2970928ME DNS

W 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ildikó dr. Szerencsi 2850518SI 38:57
2 Filoména Kovács 2920807KF 39:45 + 0:48
3 Virág Weiler 2960114WV 39:48 + 0:51
4 Jana Macinská TKE8651 Klub OB ATU Košice 40:12 + 1:15
5 Barbora Pijáková SPE9451 Klub OB Sokol Pezinok 40:23 + 1:26
6 Katalin Rusvai 2931019RK 42:15 + 3:18
7 Regina Bertóti 2900122BR 43:46 + 4:49
8 Vanda Zsigmond 2900921ZV 43:52 + 4:55
9 Hanga Károlyi 2920503KH 44:19 + 5:22
10 Dóra Szerencsi 2880412SD 44:34 + 5:37
11 Zsuzsanna Domján 2830804DZ 46:03 + 7:06
12 Kristína Krajčíková TKE9254 Klub OB ATU Košice 46:18 + 7:21
13 Erika Kisháziné Zombory 2781003ZE 46:27 + 7:30
14 Jana Kršiaková TKE8951 Klub OB ATU Košice 46:34 + 7:37
15 Silvia Chupeková VZA7250 Slávia Žilinská univerzita 47:33 + 8:36
16 Natália Tyszová TKE8851 Klub OB ATU Košice 48:56 + 9:59
17 Krisztina Liskány 2880601LK 50:47 + 11:50
18 Katarína Hrašnová SPE9351 Klub OB Sokol Pezinok 52:24 + 13:27
19 Barbora Pavliková KYS9152 Klub OB Kysak 53:22 + 14:25
20 Zsófia Ratinland 2950320RZ 54:20 + 15:23
21 Martina Papugová TKE9551 Klub OB ATU Košice 55:25 + 16:28
22 Anikó Főző-Kertész 2841211KA 55:49 + 16:52
23 Borbála Bán 2810718BB 56:47 + 17:50
24 Luca Németh 2910814NL 57:01 + 18:04
25 Korinna Tóth 2921230TK 58:37 + 19:40
26 Andrea Poštulková VZA9351 Slávia Žilinská univerzita 59:11 + 20:14
27 Ildikó Szivák 2850205SI 60:36 + 21:39
28 Rebeka Vincze 2940411VR 60:39 + 21:42
29 Szilvia Dékány 2890709DS 62:30 + 23:33
30 Edit Kovács 2820531KE 62:39 + 23:42
31 Lenka Jablonovská SPE9063 Klub OB Sokol Pezinok 63:48 + 24:51
32 Katarína Papugová TKE9255 Klub OB ATU Košice 65:55 + 26:58
33 Rebeka Kadocsa 2950207KR 66:06 + 27:09
34 Orsolya Dénes 2950927DO 66:10 + 27:13
35 Diána Liskány 2860418LD 66:12 + 27:15
36 Virág Nagy 2880930NV 67:59 + 29:02
37 Tímea Silye 2840217ST 68:45 + 29:48
38 Judit Szöllősi 2870309SJ 70:58 + 32:01
39 Zsanett Bán 2950505BZ 71:09 + 32:12
40 Molnárová Monika 76:58 + 38:01
41 Anna Füzy 2760918FA 77:23 + 38:26
42 Dorottya Sisa 2890221SD 78:26 + 39:29
43 Krisztina Dénes 2930407DK 84:10 + 45:13
44 Fruzsina Domán 2930902DF 87:42 + 48:45
45 Kotrlova Katarina 90:35 + 51:38
46 Bettina Tóth 2820623TB 105:29 + 66:32
Kotrlová Janka DNF
Vanda Hošeková VZA9651 Slávia Žilinská univerzita DNS
Száva Zsigmond 2850101ZS DNS
Bernadett Kelemen 2840220KB DNS

W 35- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Éva Sárecz 2780616SE 40:22
2 Zsuzsanna Veresné Gyalog 2781012GZ 41:00 + 0:38
3 Éva Császár 2781027CE 41:25 + 1:03
4 Virág Benedek 2760706BV 42:57 + 2:35
5 Andrea Kerekes 2780508KA 45:35 + 5:13
6 Alena Ďurčová VZA7753 Slávia Žilinská univerzita 46:24 + 6:02
7 Anita Gábor 2800901SA 46:33 + 6:11
8 Bialeková Martina EBB7301 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 47:47 + 7:25
9 Alena Bukovacová FBA7451 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 48:26 + 8:04
10 Zsuzsanna Oroszné Tóth 2780526TZ 49:29 + 9:07
11 Ágnes Marosán 2770227MA 50:35 + 10:13
12 Mónika Tokaji 2770701TM 52:53 + 12:31
13 Anita Tajnai 2790208TA 54:36 + 14:14
14 Nikolett Lada 2790124LN 55:33 + 15:11
15 Mátyásné Paskuj 2770515MK 55:57 + 15:35
16 Katarína Lanátorová RBA7856 TJ Rapid Bratislava 59:29 + 19:07
17 Monika Urbanová SKS7751 Športový klub Sandberg 61:38 + 21:16
18 Zsuzsanna Riczel 2700625RZ 64:45 + 24:23
19 Erika Vávrová RBA7751 TJ Rapid Bratislava 65:04 + 24:42
20 Táňa Bednáriková SSN7952 KOB Čingov Spišská Nová Ves 65:23 + 25:01
21 Švidrnochová Hana 81:40 + 41:18
22 Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 88:31 + 48:09
23 Krisztina Árné Molnár 2780715AK 92:34 + 52:12
24 Ildikó Dénes 2690122DI 98:59 + 58:37

W 40- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Katarína Fedorová SPE7451 Klub OB Sokol Pezinok 39:14
2 Jana Slámová TKE7252 Klub OB ATU Košice 44:20 + 5:06
3 Barbara Bótor 2730917BB 45:20 + 6:06
4 Júlia Juhász 2671205JJ 45:22 + 6:08
5 Krisztina Nagy 2760329NK 45:51 + 6:37
6 Bernadett Kovács 2731106KB 45:58 + 6:44
7 Eszter Marosfalvi 2730519ME 50:40 + 11:26
8 Anna Boros 2700920BA 51:31 + 12:17
9 Ákosné Nagy 2721006NA 51:58 + 12:44
10 Kinga Schmal 2740727SK 52:41 + 13:27
11 Jusztina Bánki 2740205BJ 53:20 + 14:06
12 Katalin Vékonyné Árva 2731213AK 53:27 + 14:13
13 Noémi Skerletz 2720817SN 53:42 + 14:28
14 Piroska Porgányiné Henrich 2720102PH 54:21 + 15:07
15 Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 54:58 + 15:44
16 Soňa Ondrejková VZA7451 Slávia Žilinská univerzita 55:53 + 16:39
17 Anikó Rostás 2750410RA 57:05 + 17:51
18 Erika Széplaki 2760714SE 57:13 + 17:59
19 Réka Gárdonyi 2750709GR 57:21 + 18:07
20 Emőke Décsey 2751128DE 59:09 + 19:55
21 Erika Szabó 2741104SE 59:19 + 20:05
22 Ľubica Toporová SPE7552 Klub OB Sokol Pezinok 60:23 + 21:09
23 Fruzsina Biró 2740725BF 61:59 + 22:45
24 Mária Dubovská PEZ7451 Klub OB AŠK Pezinok 63:39 + 24:25
25 Éva Federics 2721004FE 70:03 + 30:49
26 Anikó Madarassy 2730201MA 71:21 + 32:07
27 Judit Füzy 2720723FJ 72:00 + 32:46
28 Eszter Rácz 2760707RE 73:04 + 33:50
29 Katarína Schenková RBA7451 TJ Rapid Bratislava 74:53 + 35:39
30 Edit Mérő 2750118ME 85:21 + 46:07
31 Petra Kotuliaková FBA7552 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 85:51 + 46:37
32 Anikó Baranyi 2750516BA 99:19 + 60:05
33 Johanna Sőtér 2740723SJ 112:52 + 73:38

W 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ildikó Viniczainé Kovács 2690217VK 29:44
2 Ágnes Tömördi 2631221TA 33:57 + 4:13
3 Vera Csillag 2671031CV 35:23 + 5:39
4 Elena Papugová TKE6552 Klub OB ATU Košice 37:31 + 7:47
5 Gabriella Győrffy 2670316GG 40:00 + 10:16
6 Imola Skerletz 2690915SI 41:00 + 11:16
7 Ágnes Wengrin 2690423WA 41:11 + 11:27
8 Diana dr. Ürge-Vorsatz 2680503UD 41:33 + 11:49
9 Zuzana Poštulková VZA7051 Slávia Žilinská univerzita 42:08 + 12:24
10 Ágnes Asboltné Kerekes 2690818AK 42:25 + 12:41
11 Dóra Zelena 2700815ZD 42:59 + 13:15
12 Erika Galambos 2680613GE 43:10 + 13:26
13 Ágnes Tóth 2671129TA 44:18 + 14:34
14 Ágnes Lovas 2670910LA 45:14 + 15:30
15 Réka Bányai 2670729BR 46:11 + 16:27
16 Andrea Jakubecz 2670221JA 46:22 + 16:38
17 Marianna Tóth 2670516RT 46:53 + 17:09
18 Mária Kissné Kiss 2571114KK 47:31 + 17:47
19 Gabriella Takácsné Tömördi 2680504TG 47:52 + 18:08
20 Zsoltné Németh 2680922NZ 50:12 + 20:28
21 Mónika Ebinger 2700901EM 51:59 + 22:15
22 Teodóra Kiss 2680924KT 53:07 + 23:23
23 Hana Burian 2690329BH 53:56 + 24:12
24 Miriam Králová VZA6951 Slávia Žilinská univerzita 54:09 + 24:25
25 Šmelíková Barbora VBA6952 ŠK VAZKA Bratislava 60:58 + 31:14
26 Ingrid Roháčová TKE7051 Klub OB ATU Košice 61:23 + 31:39
27 Alena Barillová SSN6951 KOB Čingov Spišská Nová Ves 65:38 + 35:54
28 Valéria Kuráková TKE7151 Klub OB ATU Košice 66:49 + 37:05
29 Katalin Somlai NINCS 68:33 + 38:49
30 Edina Schultheisz 2700222SE 70:45 + 41:01
31 Gyöngyi Mihály 2710821MG 73:17 + 43:33
32 Andrea Klabouchová VZA7052 Slávia Žilinská univerzita 78:52 + 49:08
33 Réka Horváti 2700618HR 83:57 + 54:13
34 Vera Kovács 2701019KV 88:02 + 58:18
35 Beáta Völgyesi 2681201VB 90:32 + 60:48
36 Tünde Győri 2710618GT 96:43 + 66:59
Andrea Dalmadi 2670819DA DNF
Adrienn dr. Gillichné Kalocsai 2691124KA DNS
Ágnes dr. Hegedűs 2700414HA DNS
Judit Szemler 2711114SJ DNS
Éva Marics Gáborné Jávorics 2680113MG DNS
Beatrix dr. Kiss-Geosits 2680423KB DNS

W 50- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Katalin Kármán 2581212KK 32:21
2 Eva Mušinská TKE6451 Klub OB ATU Košice 34:09 + 1:48
3 Szilvia Várady 2640313VS 36:09 + 3:48
4 Ildikó Mátyás 2630509MI 38:38 + 6:17
5 Tamara Denysenko VZA6151 Slávia Žilinská univerzita 42:25 + 10:04
6 Erzsébet Turcsánné Cseh 2660221TR 43:25 + 11:04
7 Elena Belicová TKE6251 Klub OB ATU Košice 43:47 + 11:26
8 Jusztina Szerencsiné Csamangó 2620506SC 46:32 + 14:11
9 Anna Radics 2650216RA 47:28 + 15:07
10 Ágnes Kaszásné Boa 2640112KB 48:26 + 16:05
11 Jana Franková KYS6651 Klub OB Kysak 48:27 + 16:06
12 Makai Anna Böröczkyné 2631219BM 49:22 + 17:01
13 Ágnes Ludvig 2540720LA 49:53 + 17:32
14 Orsolya Krasznai 2640413KO 54:15 + 21:54
15 Soňa Mazúrová RBA6551 TJ Rapid Bratislava 54:45 + 22:24
16 Ema Jurašková TKE6453 Klub OB ATU Košice 55:06 + 22:45
17 Ágnes Erika Lukácsi 2631212LA 62:24 + 30:03
18 Judit Gösswein 2510425GJ 63:21 + 31:00
19 Dóra Teo 2660111TD 72:55 + 40:34
20 Jana Mižúrová FBA6351 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 73:25 + 41:04
21 Imola Barát 2650711BI 80:18 + 47:57
22 Jolán Gyöngyösi 2651203GJ 81:36 + 49:15
23 Zsuzsanna Ágg 2620605AZ 101:26 + 69:05
Bibiana Kebisová SPE6252 Klub OB Sokol Pezinok DNF
Gabriella Koczka 2620327KG DNS
Iveta Pijáková SPE6251 Klub OB Sokol Pezinok DNS

W 55- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Maya Karovic SPE5851 Klub OB Sokol Pezinok 37:04
2 Klára Zarnóczay 2600228ZK 37:46 + 0:42
3 Istvánné Hideg 2580809HI 39:50 + 2:46
4 Edit Dániel 2580817DE 44:49 + 7:45
5 Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 45:16 + 8:12
6 Gabriella Jenővári 2570816JG 45:50 + 8:46
7 Piroska Bacsó 2610424BP 49:39 + 12:35
8 Eva Pijáková SPE5751 Klub OB Sokol Pezinok 53:32 + 16:28
9 Zsuzsanna dr. Nagy 2590910NZ 57:30 + 20:26
10 Márta Marczis 2610803MM 63:10 + 26:06
11 Anikó Liskányné Jáhor 2610107LJ 64:00 + 26:56
12 Katalin Balázs 2590327BK 75:32 + 38:28
13 Darina Poláčková SPE5852 Klub OB Sokol Pezinok 77:56 + 40:52
14 Erzsébet Dömötörné Horváth 2590812DH 116:59 + 79:55
Ildikó Pápainé Poós 2591228PP DISK
Gyöngyi Kocsis 2550628KG DISK
Ágota dr. Muzsnai 2551021MA DNS

W 60- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Magda Horváth 2520907HM 31:27
2 Paulína Májová BBA5351 KOBRA Bratislava 37:15 + 5:48
3 Marianne Fent 2530712FM 40:18 + 8:51
4 Tiborné Novotni 2520302NT 42:58 + 11:31
5 Éva Mező 2560222ME 47:43 + 16:16
6 Juhasova Viola 49:58 + 18:31
7 Mária Fischer 2520801FM 54:48 + 23:21
8 Zsuzsanna Szabó 2540417SZ 62:22 + 30:55
9 Etel Veresné Sipos 2551211VS 70:12 + 38:45
10 Margit Jenei 2540302JM 75:32 + 44:05
11 Ágnes Takács 2560503TA 77:30 + 46:03
12 Zsuzsanna Spiegl 2540726SZ 83:28 + 52:01
13 Ágnes Tarján 2530722TA 91:15 + 59:48
Éva Szopori 2550421SE DNS
Edit Kühn 2521023KE DNS
Erzsébet Lenkeiné Halasi 2561112LH DNS
Piroska Lászlóné Hornyai 2550117CF DNS

W 65- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Klára Fey 8480510FK 30:57
2 Sikorova Marie 33:39 + 2:42
3 Aletta Biró 2470710BA 36:27 + 5:30
4 Ágnes Hegedüs 2490213HA 37:25 + 6:28
5 Irén Rostás 2510829RI 38:17 + 7:20
6 Darina Polónyiová VZA4850 Slávia Žilinská univerzita 42:35 + 11:38
7 Ildikó Horváti 8490308HI 43:21 + 12:24
Soňa Kavecká SPE4851 Klub OB Sokol Pezinok DNS

W 70- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Borbála Cser 2440301CB 42:35
2 Krisztina Cser 2421003CK 55:38 + 13:03
3 Ida Csorja 2451004CI 83:02 + 40:27
4 Antalné Schell 2420310SA 83:41 + 41:06
5 Mária Hanusz 2450909HM 123:07 + 80:32

K3

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Alex Bíró 40:47
2 Árpád Harkányi 1830523HA 48:05 + 7:18
3 Marta Wartiaková FBA8252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 50:42 + 9:55
4 Michal Stasz BBA8203 KOBRA Bratislava 50:54 + 10:07
5 Lilla Udvari 2951227UL 54:08 + 13:21
6 Peter Wartiak FBA8001 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 55:50 + 15:03
7 Jozef Šimo PEZ9701 Klub OB AŠK Pezinok 57:24 + 16:37
8 Vilmos Weiler 1970919WV 57:45 + 16:58
9 Gábor Kisházi 1730702KG 59:30 + 18:43
10 Tibor Verebélyi NINCS 63:34 + 22:47
11 Enikő Tóth 2950125TE 65:11 + 24:24
12 Nemčíková Magda 67:19 + 26:32
13 Gábor Karakai 68:54 + 28:07
14 Attila Molnár NINCS 71:22 + 30:35
15 Máté Barta 71:42 + 30:55
16 Balázs Józsa 1840220JB 73:45 + 32:58
17 Martina Pánková RBA6953 TJ Rapid Bratislava 73:52 + 33:05
18 Bronislava Šimová PEZ6951 Klub OB AŠK Pezinok 74:38 + 33:51
19 Bálint Marosffy 1981027MB 78:23 + 37:36
20 Gergő Kovács 79:11 + 38:24
21 József Tálas 79:26 + 38:39
22 Norbert Kézi 2810120SE 80:22 + 39:35
23 Martina Brém Knorová ZMT7151 Klub OB Martin 80:38 + 39:51
24 Amondó Zoltán Szegi NINCS 84:17 + 43:30
25 Ildikó Hentes 2691109HI 84:49 + 44:02
26 Jozef Šimo PEZ7201 Klub OB AŠK Pezinok 85:33 + 44:46
27 Dávid Knuth 1681213KD 86:33 + 45:46
28 Krisztina Duró 87:43 + 46:56
29 Tamás Szőke NINCS 88:43 + 47:56
30 László Tóth 1021225TL 90:32 + 49:45
31 Terézia Kopčíková SPE9255 Klub OB Sokol Pezinok 92:36 + 51:49
32 Orsolya Magyari 2700428MO 94:53 + 54:06
33 Barbara Duró 2970929DB 95:00 + 54:13
34 Andrea Dékány 2870411DA 96:59 + 56:12
35 Ambrus Schubert 97:16 + 56:29
36 Dóra Ürge 97:44 + 56:57
37 Kutajova Vladimira 102:17 + 61:30
38 Ivanko Štefan 108:24 + 67:37
39 László id. Tóth 1650917TL 108:51 + 68:04
40 Dávid Zsibrita 119:42 + 78:55
41 Imre Dömötör 124:05 + 83:18
42 Patassi Michal 125:43 + 84:56
43 Emese Bodócs 135:54 + 95:07
44 Zsuzsa Serény 140:20 + 99:33
Pajgerová Janka DISK
Fraňová Viera DNF
Barbora Chorvátová SPE9052 Klub OB Sokol Pezinok DNF
Éva Szalai 2630910SE DNF
Patassi Michaela DNF
Ponirakos Chris DNS

Open

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Botond Schultheisz 29:00
2 József Nagy NINCS 31:31 + 2:31
3 Csenge Paróczi 2950414PC 39:30 + 10:30
4 Áron Kovács 1770910KA 39:35 + 10:35
5 Ivanková Sandra 44:46 + 15:46
6 Anna Horváth 2021123HA 45:14 + 16:14
7 Jázmin Pintér 45:30 + 16:30
8 Branislav Kuník SPE9901 Klub OB Sokol Pezinok 45:34 + 16:34
9 Réka Szűcs NINCS 47:44 + 18:44
10 Kuník Miro 50:56 + 21:56
11 Zsuzsanna Tóth 2700506TZ 51:28 + 22:28
12 Kováč Marek 52:16 + 23:16
13 Pál Veres 1570112VP 53:06 + 24:06
14 Zsófia Dombi 53:35 + 24:35
15 Dániel Ürge 55:18 + 26:18
16 Petra Fadgyas-Freyler NINCS 68:55 + 39:55
17 Repacova Adriana VZV0551 Slávia TU Zvolen 71:11 + 42:11
18 László Turi NINCS 74:56 + 45:56
19 Emese Szunyog 2810120SE 78:23 + 49:23
20 Patassi Marianna 80:44 + 51:44
21 Katalin Vargáné Kocsis 2610509VK 114:49 + 85:49
22 Borets Anna 116:57 + 87:57
Éva Ormay 2631201OE DISK
Andrea Polgár DNF
Tibor Fadgyas NINCS DNF
Eszter Hargitai NINCS DNS
Andrea Simkó NINCS DNS
Andrea Porubská CNR7651 ŠK Cart print Nitra DNS
Zsófia Mucsi 2991027MZ DNS
Anett Dobróka 2801102DA DNS
M.S. Károly Fuller 1690126FK 33:45

M -10 DK

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Juhas Peter 33:04
2 Ricsi Tas 35:21 + 2:17
3 Lőrinc Domonyik 44:55 + 11:51
4 Norbert Nagy NINCS 48:44 + 15:40
5 Peter Kotuliak FBA1003 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 49:42 + 16:38

M -10 D

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Márk Levente Bujdosó 1080705BM 26:25
2 Jeromos Kovács 1060723KJ 28:19 + 1:54
3 Daniel Šmelík RBA0702 TJ Rapid Bratislava 31:22 + 4:57
4 Vince Nagy-Kovács 1081120NV 32:39 + 6:14
5 Martin Tóth 1070626TM 33:23 + 6:58
6 Bence Tamás NINCS 34:11 + 7:46
7 Adam Roháč TKE0601 Klub OB ATU Košice 34:39 + 8:14
8 Maksym Volkov VZA0701 Slávia Žilinská univerzita 34:44 + 8:19
9 Jakub Lanátor RBA0701 TJ Rapid Bratislava 36:37 + 10:12
10 Botond Csegő Mézes 1070327MB 39:16 + 12:51
11 Péter Ormay NINCS 52:00 + 25:35
12 Havlík Andrej 52:18 + 25:53
13 Marcell Matics NINCS 73:08 + 46:43
Dávid Veres 1060108VD DISK
Gergely Knuth 1071112KG DISK

W -10 DK

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Diána Veres 2070820VD 26:37
2 Valyavka Viktoriya 33:26 + 6:49
3 Réka Tas 34:08 + 7:31
4 Csenge Molnár 2070818MC 38:38 + 12:01
5 Boglárka Kiss NINCS 46:03 + 19:26
6 Lanátorová Lucia 46:19 + 19:42
7 Volkova Maja 51:40 + 25:03
8 Flóra Tas 56:53 + 30:16
9 Elza Fey 2100526FE 59:35 + 32:58
10 Šoltésová Paulína 61:24 + 34:47
Juhasová Ema DNS

W -10 D

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lea Kotuliaková FBA0751 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 92:04
Boglárka Molnár DISK

M -12 C

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Filip Bukovac FBA0501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 20:27
2 Máriusz Hahn 1040830HM 20:31 + 0:04
3 Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 27:44 + 7:17
4 Galateanu Andrei 30:50 + 10:23
5 Barnabás Attila Hargitai 1041217HB 30:56 + 10:29
6 Balázs Kronovetter 34:49 + 14:22
7 Attila Verebélyi 1051116VA 36:55 + 16:28
8 Bence Ürge 1070413UB 37:54 + 17:27
9 Tomáš Porubčan KYS0501 Klub OB Kysak 44:24 + 23:57
10 Áron Gadolla 1050510GA 45:06 + 24:39
11 Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice 49:03 + 28:36
12 Bálint Garamvári 1050707GB 57:36 + 37:09
13 Borets Ivan 62:34 + 42:07
14 Andrej Hojko SPE0404 Klub OB Sokol Pezinok 64:47 + 44:20
15 Miroslav Pajger VZA0502 Slávia Žilinská univerzita 70:45 + 50:18

W -12 C

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Švidrnochová Eliška 20:07
2 Zsuzsa Gönczi 2060810GZ 24:25 + 4:18
3 Alžbeta Kopčíková SPE0453 Klub OB Sokol Pezinok 25:04 + 4:57
4 Simona Mihaličová TKE0551 Klub OB ATU Košice 28:33 + 8:26
5 Lenka Porubská CNR0451 ŠK Cart print Nitra 31:56 + 11:49
6 Sára Knuth 2050524KS 34:08 + 14:01
7 Kamilla Kiss 2041024KK 35:05 + 14:58
8 Karolína Toporová SPE0452 Klub OB Sokol Pezinok 37:17 + 17:10
9 Júlia Dombi NINCS 38:00 + 17:53
Flóra Gorell 2041001GF DNS
Virág Horváth NINCS DNS
Borbála Sarkadi 2040404SB DNS