Rankingové výsledky

Preteky: Slovenský rebríček jednotlivcov - INOV8 cup

Etapa: INOV8 cup - E2 (11.09.2016)

Kategórie

M -12      M -14      M -16      M -18      M -20      M 21- E    M 21- B    M 35-      M 40-      M 45-      M 50-      M 55-      M 60-      M 65-      M 70-      W -12      W -14      W -16      W 21- E    W 21- B    W 35-      W 40-      W 45-      W 50-      W 55-     

M -12

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Filip Bukovac FBA0501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 16:44 900
2 Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice 19:53 + 3:09 731
3 Viktor Kotuliak FBA0401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 21:30 + 4:46 644
4 Tomáš Kasza FBA0503 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 22:40 + 5:56 581
5 Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 26:15 + 9:31 388

M -14

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Martin Knor ZMT0201 Klub OB Martin 24:20 900
2 Martin Roháč TKE0301 Klub OB ATU Košice 25:39 + 1:19 851
3 Michal Ondrejka VZA0201 Slávia Žilinská univerzita 25:50 + 1:30 845
4 Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 26:49 + 2:29 808
5 Tomáš Jurčík VZA0301 Slávia Žilinská univerzita 26:57 + 2:37 803
6 Nicholas Ditri SPE0304 Klub OB Sokol Pezinok 27:10 + 2:50 795
7 Tibor Fedor SPE0303 Klub OB Sokol Pezinok 28:29 + 4:09 747
8 Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 30:09 + 5:49 685
9 Jakub Fraňo SPE0302 Klub OB Sokol Pezinok 31:18 + 6:58 642
10 Filip Dubovský PEZ0201 Klub OB AŠK Pezinok 32:42 + 8:22 591
11 Oliver Lago VBA0301 ŠK VAZKA Bratislava 37:36 + 13:16 409
12 Michal Schenk RBA0201 TJ Rapid Bratislava 45:50 + 21:30 105
13 Martin Vizner SPE0306 Klub OB Sokol Pezinok 52:36 + 28:16 0
14 Michal Balogh SKS0301 Športový klub Sandberg 62:46 + 38:26 0
15 Michal Sláma TKE0304 Klub OB ATU Košice 81:49 + 57:29 0

M -16

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Dominic Ditri SPE0002 Klub OB Sokol Pezinok 31:49 900
2 Tomáš Ondrejka VZA0001 Slávia Žilinská univerzita 33:40 + 1:51 848
3 Daniel Pompura TBB0101 ŠK Terezka Banská Bystrica 34:47 + 2:58 816
4 Tobiáš Goldschmidt RBA0003 TJ Rapid Bratislava 35:18 + 3:29 801
5 Matúš Šimo SPE0107 Klub OB Sokol Pezinok 38:31 + 6:42 710
6 Matej Pätoprstý SPE0001 Klub OB Sokol Pezinok 44:54 + 13:05 530
7 Matej Urban SKS0102 Športový klub Sandberg 45:01 + 13:12 527
8 Pavol Kebis SPE0003 Klub OB Sokol Pezinok 45:42 + 13:53 507
9 Michal Kurák TKE0101 Klub OB ATU Košice 48:09 + 16:20 438
10 Matúš Oravec ZMT0101 Klub OB Martin 50:01 + 18:12 385
11 Matúš Topor SPE0102 Klub OB Sokol Pezinok 60:21 + 28:32 93
Peter Porubský CNR0001 ŠK Cart print Nitra DISK 0

M -18

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Andrej Dubovský PEZ9901 Klub OB AŠK Pezinok 54:18 900
2 Samuel Rybár RBA9801 TJ Rapid Bratislava 64:28 + 10:10 731
3 Dominik Lovás RBA9902 TJ Rapid Bratislava 68:29 + 14:11 665
4 Christián Heffner SPE9801 Klub OB Sokol Pezinok 69:17 + 14:59 652

M -20

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Martin Klabouch VZA9602 Slávia Žilinská univerzita 61:06 900
2 Ondrej Kurák TKE9703 Klub OB ATU Košice 80:47 + 19:41 610

M 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Michal Krajčík TKE8704 Klub OB ATU Košice 45:57 1000
2 Marian Dávidík BBA7713 KOBRA Bratislava 46:26 + 0:29 989
3 Ondrej Piják BBA8204 KOBRA Bratislava 46:32 + 0:35 987
4 Jakub Dekrét EBB9902 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 47:10 + 1:13 974
5 Miroslav Papuga TKE9002 Klub OB ATU Košice 53:19 + 7:22 840
6 Štefan Šurgan HBB7905 ŠK HADVEO Banská Bystrica 56:24 + 10:27 773
7 Maroš Bukovac FBA7601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 58:15 + 12:18 732
8 Dávid Ugray TKE9605 Klub OB ATU Košice 72:28 + 26:31 423
9 Pavol Bukovac FBA8102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 82:34 + 36:37 203
10 Mikuláš Novota TKE6002 Klub OB ATU Košice 85:12 + 39:15 146

M 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Rastislav Szabó HBB8701 ŠK HADVEO Banská Bystrica 46:28 800
2 Juraj Horniak BBA8202 KOBRA Bratislava 46:42 + 0:14 796
3 Jozef Wallner BBA6812 KOBRA Bratislava 50:40 + 4:12 728
4 Michal Pavlík SSN9001 KOB Čingov Spišská Nová Ves 52:33 + 6:05 695
5 Miroslav Lago VBA7601 ŠK VAZKA Bratislava 55:28 + 9:00 645
6 Igor Patráš HBB7901 ŠK HADVEO Banská Bystrica 55:47 + 9:19 640
7 Miroslav Tauber SSN9301 KOB Čingov Spišská Nová Ves 57:50 + 11:22 604
8 Lukáš Poláček SPE8601 Klub OB Sokol Pezinok 60:14 + 13:46 563
9 Pavol Poláček SPE8401 Klub OB Sokol Pezinok 63:21 + 16:53 509
10 Peter Krnáč VIA7701 Viatoris 63:37 + 17:09 505
11 Miroslav Hríbik HBB8501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 72:43 + 26:15 348
12 Michal Tomašovič SPE8902 Klub OB Sokol Pezinok 112:05 + 65:37 0
Philip Stubna RBA9304 TJ Rapid Bratislava DISK 0

M 35-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Peter Glončák FBA7901 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 54:11 900
2 Martin Bednárik CNR7201 ŠK Cart print Nitra 67:23 + 13:12 681
3 Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 69:21 + 15:10 648
4 Július Porubský CNR7301 ŠK Cart print Nitra 72:02 + 17:51 604
5 Alexander Volkov VZA8002 Slávia Žilinská univerzita 80:16 + 26:05 467
6 Rastislav Mikluš FBA7702 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 110:13 + 56:02 0

M 40-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Zdenko Roháč TKE7301 Klub OB ATU Košice 50:20 900
2 Ivan Butaš SPE7201 Klub OB Sokol Pezinok 70:12 + 19:52 545
3 Ivan Kotuliak FBA7402 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 90:44 + 40:24 178
4 Jozef Paluska FBA7401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 97:49 + 47:29 51

M 45-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Pavol Šoltés SSN6402 KOB Čingov Spišská Nová Ves 42:45 900
2 Milan Kováč VBA7101 ŠK VAZKA Bratislava 48:19 + 5:34 783
3 Peter Fraňo SPE7101 Klub OB Sokol Pezinok 53:06 + 10:21 682
4 Róbert Schenk RBA6802 TJ Rapid Bratislava 67:21 + 24:36 382
5 Ladislav Kasza FBA7102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 79:22 + 36:37 129
6 Milan Kurák TKE6801 Klub OB ATU Košice 98:20 + 55:35 0

M 50-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Peter Sláma TKE6401 Klub OB ATU Košice 38:29 900
2 Pavol Bednár EBB6101 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 41:16 + 2:47 835
3 Peter Ďurčo EBB6102 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 44:16 + 5:47 765
4 Anton Kniebügl BBA6401 KOBRA Bratislava 45:23 + 6:54 739
5 Ladislav Pompura TBB6301 ŠK Terezka Banská Bystrica 50:39 + 12:10 615
6 Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 51:03 + 12:34 606
7 František Šoltés SSN6202 KOB Čingov Spišská Nová Ves 52:42 + 14:13 568
8 Milan Mazúr RBA6201 TJ Rapid Bratislava 53:32 + 15:03 548
9 Martin Václavík ZMT6404 Klub OB Martin 56:37 + 18:08 476
10 Dušan Rybár RBA6202 TJ Rapid Bratislava 70:15 + 31:46 157

M 55-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jaroslav Piják SPE5801 Klub OB Sokol Pezinok 30:55 900
2 Jozef Fedor SPE5701 Klub OB Sokol Pezinok 34:10 + 3:15 805
3 Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 38:01 + 7:06 693
4 Ján Kuchta TKE5701 Klub OB ATU Košice 39:09 + 8:14 660
5 Ján Štubňa RBA5803 TJ Rapid Bratislava 39:49 + 8:54 641
6 Pavol Kebis SPE6004 Klub OB Sokol Pezinok 46:52 + 15:57 436
7 Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava 49:56 + 19:01 346
8 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 55:15 + 24:20 192

M 60-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Vladislav Piják SPE5201 Klub OB Sokol Pezinok 35:53 900
2 Anton Onder TKE5401 Klub OB ATU Košice 38:24 + 2:31 837
3 Slávko Žilinčík TKE5602 Klub OB ATU Košice 42:54 + 7:01 724
4 Jozef Gajdošík VZA5200 Slávia Žilinská univerzita 45:38 + 9:45 655
5 Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 47:48 + 11:55 601
6 Michal Simočko TKE5302 Klub OB ATU Košice 47:59 + 12:06 597
7 Pavol Poláček SPE5501 Klub OB Sokol Pezinok 48:53 + 13:00 574

M 65-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Igor Roháč TKE4301 Klub OB ATU Košice 30:22 900
2 Ľudovít Šmelík RBA4301 TJ Rapid Bratislava 35:55 + 5:33 736
3 Viktor Vávra RBA5001 TJ Rapid Bratislava 44:30 + 14:08 481

M 70-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Milan Meriač ZMT4205 Klub OB Martin 53:35 900
Ján Nebeský FBA4101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DISK 0

W -12

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Alžbeta Kopčíková SPE0453 Klub OB Sokol Pezinok 19:17 900
2 Simona Mihaličová TKE0551 Klub OB ATU Košice 21:02 + 1:45 818
3 Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 21:21 + 2:04 804
4 Žofia Kováčová VBA0451 ŠK VAZKA Bratislava 23:50 + 4:33 688
5 Gabriela Ježíková SPE0551 Klub OB Sokol Pezinok 25:36 + 6:19 605
6 Elena Lago VBA0551 ŠK VAZKA Bratislava 29:35 + 10:18 419

W -14

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Katarína Palusková FBA0251 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 27:34 900
2 Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok 28:22 + 0:48 874
3 Zuzana Féderová PEZ0351 Klub OB AŠK Pezinok 29:06 + 1:32 850
4 Eva Ondovčíková SPE0358 Klub OB Sokol Pezinok 52:50 + 25:16 75

W -16

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ľuboslava Weissová TKE0252 Klub OB ATU Košice 32:15 900
2 Tamara Miklušová RBA0252 TJ Rapid Bratislava 33:47 + 1:32 857
3 Michaela Velgosová TKE0151 Klub OB ATU Košice 39:24 + 7:09 700
4 Dorota Šmelíková RBA0251 TJ Rapid Bratislava 39:40 + 7:25 693
5 Lucia Ondovčíková SPE0051 Klub OB Sokol Pezinok 50:05 + 17:50 402
6 Alžbeta Kubenová RBA0151 TJ Rapid Bratislava 52:20 + 20:05 340
7 Alžbeta Dubovská PEZ0151 Klub OB AŠK Pezinok 54:35 + 22:20 277
8 Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 57:51 + 25:36 186
9 Veronika Klabouchová VZA0151 Slávia Žilinská univerzita 63:18 + 31:03 33

W 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Tereza Miklušová RBA9952 TJ Rapid Bratislava 51:38 1000
2 Kristína Krajčíková TKE9254 Klub OB ATU Košice 55:50 + 4:12 919
3 Natália Tyszová TKE8851 Klub OB ATU Košice 60:34 + 8:56 827

W 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Martina Papugová TKE9551 Klub OB ATU Košice 56:22 800
2 Barbora Pavliková KYS9152 Klub OB Kysak 65:11 + 8:49 675
3 Dominika Franková KYS9553 Klub OB Kysak 66:04 + 9:42 662
4 Ela Sedileková HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 68:16 + 11:54 631
5 Andrea Poštulková VZA9351 Slávia Žilinská univerzita 74:55 + 18:33 537

W 35-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Alena Bukovacová FBA7451 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 56:42 900
2 Martina Bialeková EBB7351 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 57:42 + 1:00 884
3 Táňa Bednáriková SSN7952 KOB Čingov Spišská Nová Ves 87:40 + 30:58 408
4 Erika Vávrová RBA7751 TJ Rapid Bratislava 92:45 + 36:03 328
5 Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 96:42 + 40:00 265

W 40-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jana Slámová TKE7252 Klub OB ATU Košice 44:49 900
2 Soňa Ondrejková VZA7451 Slávia Žilinská univerzita 56:47 + 11:58 660
3 Katarína Schenková RBA7451 TJ Rapid Bratislava 57:22 + 12:33 648
4 Mária Dubovská PEZ7451 Klub OB AŠK Pezinok 61:17 + 16:28 569
5 Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 63:26 + 18:37 526
6 Petra Kotuliaková FBA7552 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 68:10 + 23:21 431
7 Katarína Kováčová VBA7451 ŠK VAZKA Bratislava 76:03 + 31:14 273
8 Oľga Lago VBA7452 ŠK VAZKA Bratislava 102:39 + 57:50 0

W 45-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Elena Papugová TKE6552 Klub OB ATU Košice 45:26 900
2 Hana Šmelíková FBA6951 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 47:44 + 2:18 854
3 Táňa Časnochová HBB7051 ŠK HADVEO Banská Bystrica 57:54 + 12:28 653
4 Barbora Šmelíková VBA6951 ŠK VAZKA Bratislava 67:05 + 21:39 471
5 Valéria Kuráková TKE7151 Klub OB ATU Košice 71:50 + 26:24 377
6 Alena Barillová SSN6951 KOB Čingov Spišská Nová Ves 73:12 + 27:46 350
7 Martina Brém Knorová ZMT7151 Klub OB Martin 78:25 + 32:59 247
8 Bibiana Kebisová SPE6252 Klub OB Sokol Pezinok 175:23 + 129:57 0

W 50-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Iveta Pijáková SPE6251 Klub OB Sokol Pezinok 36:25 900
2 Elena Belicová TKE6251 Klub OB ATU Košice 39:37 + 3:12 821
3 Tamara Denysenko VZA6151 Slávia Žilinská univerzita 41:41 + 5:16 770
4 Jana Šmelíková HBB6651 ŠK HADVEO Banská Bystrica 44:58 + 8:33 689
5 Eva Mušinská TKE6451 Klub OB ATU Košice 52:39 + 16:14 499

W 55-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 50:52 900
2 Eva Pijáková SPE5751 Klub OB Sokol Pezinok 64:43 + 13:51 655