Výsledky

Preteky: Slovenský rebríček jednotlivcov - INOV8 cup

Etapa: INOV8 cup - E1 (10.09.2016)

Kategórie

M -12      M -14      M -16      M -18      M -20      M 21- E    M 21- B    M 35-      M 40-      M 45-      M 50-      M 55-      M 60-      M 65-      M 70-      M 75-      W -12      W -14      W -16      W -18      W -20      W 21- E    W 21- B    W 35-      W 40-      W 45-      W 50-      W 55-      W 60-      W 65-      W 70-      M -10      W -10      N          K3         R -8      

M -12

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Pavel Novosad TZL0404 21:55
2 Filip Bukovac FBA0501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 21:59 + 0:04
3 Adam Hustý TZL0403 22:08 + 0:13
4 Martin Janků STE0404 22:29 + 0:34
5 Tobias Pekárek TZL0502 23:22 + 1:27
6 Šimon Kukurugya 23:52 + 1:57
7 Jakub Šemnický TZL0400 24:20 + 2:25
8 Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 24:48 + 2:53
9 Patrik Štábl KSU0606 25:26 + 3:31
10 Viktor Kotuliak FBA0401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 26:02 + 4:07
11 Mirko Paiger 27:56 + 6:01
12 Michal Urban 30:14 + 8:19
13 Jonáš Veselý VIC0411 30:58 + 9:03
14 Daniel Dokupil SKS0503 Športový klub Sandberg 31:50 + 9:55
15 Adam Zrídkaveselý 33:07 + 11:12
16 Tomáš Kasza FBA0503 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 35:43 + 13:48
17 Tadeáš Graubner 36:27 + 14:32
18 Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice 38:29 + 16:34
19 Marek Kováč 41:43 + 19:48
20 Šimon Sláma LCE0502 43:03 + 21:08
21 Matyáš Martinek TZL0504 43:49 + 21:54
Peter Deván DISK
Ondrej Kováč VBA0601 ŠK VAZKA Bratislava DNS
Sebastián Bednařík LCE0401 DNS

M -14

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jiří Kostka AOP0201 35:45
2 Adam Valík AOP0301 36:18 + 0:33
3 František Světnický STE0204 37:19 + 1:34
4 Marek Bialožyt TRI0301 37:44 + 1:59
5 Adam Štábl KSU0401 37:47 + 2:02
6 Jáchym Coufal ZBM0200 38:24 + 2:39
7 Radek Svoboda STE0207 39:49 + 4:04
8 Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 39:51 + 4:06
9 Vít Čech AOP0302 40:18 + 4:33
10 Marek Haltof TRI0200 40:22 + 4:37
11 Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 40:33 + 4:48
12 Šimon Lukašák STE0202 40:50 + 5:05
13 Adam Lička TBM0326 42:54 + 7:09
14 Filip Bartík TZL0202 43:47 + 8:02
15 Bohuslav Palát TTR0201 43:48 + 8:03
16 Adam Urbánek ZBM0302 43:57 + 8:12
17 Václav Chovanec TZL0201 44:06 + 8:21
18 Martin Roháč TKE0301 Klub OB ATU Košice 47:02 + 11:17
19 Matyáš Doležal STE0208 47:57 + 12:12
20 Noah Blank SKM0201 47:58 + 12:13
21 Jan Kundrata TZL0203 48:24 + 12:39
22 Tibor Fedor SPE0303 Klub OB Sokol Pezinok 49:10 + 13:25
23 Filip Dubovský PEZ0201 Klub OB AŠK Pezinok 49:14 + 13:29
24 Michal Ondrejka VZA0201 Slávia Žilinská univerzita 49:29 + 13:44
25 Štěpán Stryk KSU0306 50:57 + 15:12
26 Tomáš Jurčík VZA0301 Slávia Žilinská univerzita 51:57 + 16:12
27 Tomáš Palát ABM0307 56:02 + 20:17
28 František Hecl KSU0201 58:05 + 22:20
29 Radomír Mielec AOV0301 58:34 + 22:49
30 Nicholas Ditri SPE0304 Klub OB Sokol Pezinok 62:59 + 27:14
31 Prokop Patterman KSU0333 68:15 + 32:30
32 Martin Vizner SPE0306 Klub OB Sokol Pezinok 69:01 + 33:16
33 Michal Schenk RBA0201 TJ Rapid Bratislava 69:18 + 33:33
34 Vít Koňařík SVS0200 69:23 + 33:38
35 Matyáš Karásek ZPV0302 69:40 + 33:55
36 Milan Demovič PEZ0202 Klub OB AŠK Pezinok 72:09 + 36:24
37 Oliver Lago VBA0301 ŠK VAZKA Bratislava 72:12 + 36:27
38 Erik Novotný ZLH0301 75:03 + 39:18
39 Samuel Dokupil SKS0304 Športový klub Sandberg 83:34 + 47:49
40 Michal Balogh SKS0301 Športový klub Sandberg 86:28 + 50:43
Jakub Fraňo DISK
Michal Sláma TKE0304 Klub OB ATU Košice DISK
Adam Havlík SPE0201 Klub OB Sokol Pezinok DNS
Matej Fischer SPE0309 Klub OB Sokol Pezinok DNS
Nicolas Šuška SPE0202 Klub OB Sokol Pezinok DNS

M -16

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Dušan Zentrich LCE0012 49:11
2 Josef Kroul KSU0044 51:19 + 2:08
3 Tobiáš Goldschmidt RBA0003 TJ Rapid Bratislava 51:20 + 2:09
4 Radim Grebík ASU0101 53:20 + 4:09
5 Erik Tuharský TRI0100 54:44 + 5:33
6 Dominic Ditri SPE0002 Klub OB Sokol Pezinok 56:16 + 7:05
7 Filip Adámek ABM0101 59:32 + 10:21
8 Tomáš Ondrejka VZA0001 Slávia Žilinská univerzita 60:33 + 11:22
9 Adam Jonáš BBA0101 KOBRA Bratislava 61:20 + 12:09
10 Daniel Pompura TBB0101 ŠK Terezka Banská Bystrica 64:55 + 15:44
11 Michal Kurák TKE0101 Klub OB ATU Košice 65:20 + 16:09
12 Štěpán Šimek UOL0104 67:40 + 18:29
13 Tomáš Vavřík MOV0004 68:42 + 19:31
14 Adam Karásek ZPV0001 70:44 + 21:33
15 Pavol Kebis SPE0003 Klub OB Sokol Pezinok 72:49 + 23:38
16 Matěj Krč KSU0101 74:57 + 25:46
17 Matej Pätoprstý SPE0001 Klub OB Sokol Pezinok 76:54 + 27:43
18 Antonín Babišta KSU0111 78:37 + 29:26
19 Matej Urban SKS0102 Športový klub Sandberg 80:48 + 31:37
20 Matúš Topor SPE0102 Klub OB Sokol Pezinok 88:46 + 39:35
21 Jan Kaprál SSU0000 96:41 + 47:30
22 David Neumann STE0101 97:57 + 48:46
23 Matúš Šimo SPE0107 Klub OB Sokol Pezinok 102:56 + 53:45
24 Peter Porubský CNR0001 ŠK Cart print Nitra 104:15 + 55:04
Matúš Balogh DNS
Ondřej Grulich KSU0049 DNS
David Rajnoha TBM0003 DNS
Jakub Mertan DNS

M -18

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Josef Chaloupka UOL9801 55:14
2 Vojtěch Tesař AOP9900 61:04 + 5:50
3 Dominik Gedeon KSU9900 63:10 + 7:56
4 Andrej Dubovský PEZ9901 Klub OB AŠK Pezinok 65:22 + 10:08
5 Jan Komenda ZBM9902 68:52 + 13:38
6 Vojtěch Florián ABM9901 70:40 + 15:26
7 Jan Král ZBM9904 75:48 + 20:34
8 Matěj Ingršt ABM9907 76:39 + 21:25
9 Jakub Procházka SOP9903 87:32 + 32:18
10 Dominik Lovás RBA9902 TJ Rapid Bratislava 89:03 + 33:49
11 Christián Heffner SPE9801 Klub OB Sokol Pezinok 92:17 + 37:03
12 Miroslav Beneš KON9915 93:41 + 38:27
13 Vojta Říčný ZBM9903 96:14 + 41:00
14 Radek Ondráček KSU9933 96:39 + 41:25
15 Samuel Rybár RBA9801 TJ Rapid Bratislava 100:39 + 45:25
Jan Zvoníček SKM9801 DNS

M -20

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ondrej Kurák TKE9703 Klub OB ATU Košice 120:30
2 Šimon Peřinka BBM9700 125:11 + 4:41
Martin Klabouch VZA9602 Slávia Žilinská univerzita DISK
Ondřej Walach TRI9601 DNS

M 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Michal Krajčík TKE8704 Klub OB ATU Košice 80:13
2 Osvald Kozák TBM8201 83:42 + 3:29
3 Jakub Dekrét EBB9902 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 83:47 + 3:34
4 Michal Smola TZL8131 89:05 + 8:52
5 Ondrej Piják BBA8204 KOBRA Bratislava 90:03 + 9:50
6 Daniel Tomanek KSU7410 90:06 + 9:53
7 Marian Dávidík BBA7713 KOBRA Bratislava 90:31 + 10:18
8 Pavol Bukovac FBA8102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 90:32 + 10:19
9 Jan Klusáček ZBM9301 93:31 + 13:18
10 Štefan Šurgan HBB7905 ŠK HADVEO Banská Bystrica 98:35 + 18:22
11 Petr Palát ABM7415 98:49 + 18:36
12 Miroslav Papuga TKE9002 Klub OB ATU Košice 101:16 + 21:03
13 František Škoda LCE7439 104:18 + 24:05
13 Juraj Bencúr LCE7701 104:18 + 24:05
15 Maroš Bukovac FBA7601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 105:01 + 24:48
16 Tomáš Slováček TZL8002 106:37 + 26:24
17 Marcel Skřivanek JPV7713 106:51 + 26:38
18 Jan Drábek ZBM8511 107:01 + 26:48
19 Jakub Chupek VZA9901 Slávia Žilinská univerzita 107:07 + 26:54
20 Jiří Novotný TZL8001 107:33 + 27:20
21 Tomáš Václavek STE5809 109:31 + 29:18
22 Evžen Pekárek TZL7007 113:18 + 33:05
23 Vojtěch Dvorský SKM9401 113:34 + 33:21
24 Tomáš Holas AOP7802 114:12 + 33:59
25 David Hanslian LCE7835 114:22 + 34:09
26 Luděk Finstrle ZBM7902 118:48 + 38:35
27 Tomáš Bubela ASU8101 121:20 + 41:07
28 Dávid Ugray TKE9605 Klub OB ATU Košice 127:33 + 47:20
29 Roman Merka 132:18 + 52:05
30 Szabolcs Tornai 133:51 + 53:38
31 Ivo Krajcar SKM9501 140:28 + 60:15
32 Filip Ostřanský ASU9243 141:36 + 61:23
33 Jarda Pudel STE7505 150:48 + 70:35
34 Jiří Procházka ADA7512 158:38 + 78:25
35 Andrej Patráš HBB8201 ŠK HADVEO Banská Bystrica 159:27 + 79:14
36 Mikuláš Novota TKE6002 Klub OB ATU Košice 163:22 + 83:09
Jan Panovec VIC8931 DISK
Competitor 725 DNS
Pavel Kořan VBM7401 DNS
Tomáš Mušínský ASU9348 DNS

M 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Rastislav Szabó HBB8701 ŠK HADVEO Banská Bystrica 61:12
2 Jozef Wallner BBA6812 KOBRA Bratislava 64:16 + 3:04
3 Michal Pavlík SSN9001 KOB Čingov Spišská Nová Ves 64:42 + 3:30
4 Juraj Horniak BBA8202 KOBRA Bratislava 69:35 + 8:23
5 Tomáš Liščinský ZBM8411 71:59 + 10:47
6 Miroslav Lago VBA7601 ŠK VAZKA Bratislava 75:53 + 14:41
7 Peter Krnáč VIA7701 Viatoris 77:10 + 15:58
8 Miroslav Tauber SSN9301 KOB Čingov Spišská Nová Ves 80:10 + 18:58
9 Jakub Mašláň TZL7801 80:21 + 19:09
10 Igor Patráš HBB7901 ŠK HADVEO Banská Bystrica 81:35 + 20:23
11 Lukáš Poláček SPE8601 Klub OB Sokol Pezinok 82:48 + 21:36
12 Miroslav Hríbik HBB8501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 104:42 + 43:30
13 Philip Stubna RBA9304 TJ Rapid Bratislava 136:21 + 75:09
14 Michal Tomašovič SPE8902 Klub OB Sokol Pezinok 137:21 + 76:09
Pavol Poláček SPE8401 Klub OB Sokol Pezinok DISK
Tomáš Zdráhal OOL8801 DISK

M 35-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Peter Glončák FBA7901 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 78:03
2 Pavel Dittrich SKM7501 80:26 + 2:23
3 Stanislav Mudrák 85:07 + 7:04
4 Marek Janků STE7102 85:26 + 7:23
5 Marek Rigó ODR7101 87:03 + 9:00
6 Július Porubský CNR7301 ŠK Cart print Nitra 90:14 + 12:11
7 Martin Smolka STE7100 91:34 + 13:31
8 Robert Doušek TBM7911 91:53 + 13:50
9 Tomáš Berger MOV6901 99:15 + 21:12
10 Radek Bednařík LCE7125 104:18 + 26:15
11 Robert Binar UOL7500 104:57 + 26:54
12 Martin Bednárik CNR7201 ŠK Cart print Nitra 105:27 + 27:24
13 Jiří Valenta SSU6301 111:40 + 33:37
14 Jaromír Mielec AOV6901 114:43 + 36:40
15 Martin Pěček SKM7301 115:12 + 37:09
16 Jiří Silnoušek STE7200 116:59 + 38:56
17 Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 117:56 + 39:53
18 Peter Chvojka ZMT8016 Klub OB Martin 121:29 + 43:26
19 Martin Karásek ZPV7301 122:15 + 44:12
20 Radim Šarman MOV6201 131:25 + 53:22
21 Antonín Marek STE7501 135:27 + 57:24
22 Lumír Sláma LCE8103 141:38 + 63:35
23 Zdeněk Špak 142:07 + 64:04
Luboš Hepnar STE6307 DISK
Ondřej Mulíček ABM7405 DISK
Antonín Walaski TRI8006 DNF
Alexander Volkov VZA8002 Slávia Žilinská univerzita DNS
Gustaf Gerge DNS

M 40-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Martin Sadílek VIC6901 61:43
2 Tomáš Kovalčík AOP7301 66:29 + 4:46
3 Ondrej Hájek 67:20 + 5:37
4 Zdenko Roháč TKE7301 Klub OB ATU Košice 70:55 + 9:12
5 Roman Vlček SKM7000 74:06 + 12:23
6 Tomáš Borunský AOP7402 76:20 + 14:37
7 Luděk Valík AOP7101 77:42 + 15:59
8 Peter Vandlíček VZA7300 Slávia Žilinská univerzita 87:11 + 25:28
9 Marek Kůstka VIC6403 92:06 + 30:23
10 Victor Mikhaylov 95:20 + 33:37
11 Lukáš Lička VBM7301 102:32 + 40:49
12 David Smékal UOL7503 113:27 + 51:44
13 Jozef Paluska FBA7401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 120:34 + 58:51
14 Ivan Kotuliak FBA7402 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 128:32 + 66:49
Roman Štábl KSU7501 DISK
Ivan Butaš SPE Klub OB Sokol Pezinok DNS

M 45-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Peter Barcík AOP6601 55:52
2 Ladislav Grepl KON6111 58:40 + 2:48
3 Jiří Tesař AOP6702 60:46 + 4:54
4 Pavol Šoltés SSN6402 KOB Čingov Spišská Nová Ves 67:53 + 12:01
5 Tomáš Čech AOP7001 70:44 + 14:52
6 Tomáš Sochor HAV6301 73:03 + 17:11
6 Libor Adámek ABM6707 73:03 + 17:11
8 Zdeněk Jakobi HAV5701 73:06 + 17:14
9 Tomáš Novotný ZLH7001 74:02 + 18:10
10 Peter Fraňo SPE7101 Klub OB Sokol Pezinok 76:40 + 20:48
11 Juraj Petrinec BBA6403 KOBRA Bratislava 79:55 + 24:03
12 Jaroslav Sedláček HLV6404 82:36 + 26:44
13 Michal Schäfer TZL6304 85:17 + 29:25
14 Libor Láznička TZL6701 85:38 + 29:46
15 Milan Kováč VBA7101 ŠK VAZKA Bratislava 89:32 + 33:40
16 Milan Kurák TKE6801 Klub OB ATU Košice 104:12 + 48:20
17 Róbert Schenk RBA6802 TJ Rapid Bratislava 112:47 + 56:55
18 Ladislav Kasza FBA7102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 118:05 + 62:13
19 René Vavřík MOV7000 118:46 + 62:54
20 Zbyněk Krejčík TZL5704 121:05 + 65:13
21 Tomáš Zatloukal SSU6700 121:48 + 65:56
22 Vladimír Květoň KSU6800 131:21 + 75:29
Radek Pavlík ASU6849 DNS

M 50-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Miroslav Hadač AOP6501 51:21
2 Peter Ďurčo EBB6102 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 56:46 + 5:25
3 Jiří Ryšavý OOP5803 63:42 + 12:21
4 Roman Šimek UOL6503 65:12 + 13:51
5 Peter Sláma TKE6401 Klub OB ATU Košice 67:30 + 16:09
6 Anton Kniebügl BBA6401 KOBRA Bratislava 68:57 + 17:36
7 Mojmír Šťastný 70:42 + 19:21
8 Pavol Bednár EBB6101 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 71:01 + 19:40
9 Luboš Jeřábek JPV6112 71:22 + 20:01
10 Nikolaj Jordanov VBM6501 72:40 + 21:19
11 Vojtěch Dokoupil ZPV6425 73:02 + 21:41
12 František Šoltés SSN6202 KOB Čingov Spišská Nová Ves 74:08 + 22:47
13 Milan Mazúr RBA6201 TJ Rapid Bratislava 77:38 + 26:17
14 Ladislav Pompura TBB6301 ŠK Terezka Banská Bystrica 79:30 + 28:09
15 Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 81:57 + 30:36
16 Jan Peřinka AOP6301 94:21 + 43:00
17 Milan Otrusina EZL6205 105:10 + 53:49
18 Dušan Rybár RBA6202 TJ Rapid Bratislava 118:45 + 67:24
Bohumil Strakoš TZL6345 DISK
Vladan Panovec OTK6201 DISK

M 55-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jaroslav Piják SPE5801 Klub OB Sokol Pezinok 45:55
2 Ladislav Lužný HAV6000 47:16 + 1:21
3 Robert Zdráhal OOL5707 49:52 + 3:57
4 Jozef Fedor SPE5701 Klub OB Sokol Pezinok 51:36 + 5:41
5 Libor Hirš VBM6000 54:59 + 9:04
6 Josef Juřeník MOV5201 55:02 + 9:07
7 Rudolf Slováček TZL5402 57:32 + 11:37
8 Miroslav Bialožyt TRI5701 59:23 + 13:28
9 Pavol Kebis SPE6004 Klub OB Sokol Pezinok 61:01 + 15:06
10 Martin Plášek LCE6118 61:21 + 15:26
11 Jiří Koudelný TTR5401 62:06 + 16:11
12 Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 62:09 + 16:14
13 Milan Višňa OOL5904 62:36 + 16:41
14 Ján Štubňa RBA5803 TJ Rapid Bratislava 63:50 + 17:55
15 Ján Kuchta TKE5701 Klub OB ATU Košice 65:20 + 19:25
16 Josef Šuler TBM6005 65:25 + 19:30
17 Libor Robotka PBM5303 66:07 + 20:12
18 Miloš Rychlý OOP5302 68:40 + 22:45
19 Vlastislav Šebesta TBM5807 70:40 + 24:45
20 Rostislav Štípek TZL5702 76:25 + 30:30
21 František Albert OOL5804 77:04 + 31:09
22 Zdeněk Janů KSU5749 77:12 + 31:17
23 Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava 77:33 + 31:38
Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava DNF

M 60-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Antonín Navrátil UOL5301 44:21
2 Vít Jelínek TZL5102 55:04 + 10:43
3 Jiří Gurka TUV4601 57:37 + 13:16
4 Bohumil Háj TZL5601 59:48 + 15:27
5 Anton Onder TKE5401 Klub OB ATU Košice 61:15 + 16:54
6 Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 65:18 + 20:57
7 Vladislav Piják SPE5201 Klub OB Sokol Pezinok 66:17 + 21:56
8 Ladislav Ptáček BBM5300 74:23 + 30:02
9 Pavol Poláček SPE5501 Klub OB Sokol Pezinok 81:11 + 36:50
10 Lubomír Poklop UOL5601 81:42 + 37:21
11 Roman Jelínek ADA5506 89:25 + 45:04
12 Jozef Gajdošík VZA5200 Slávia Žilinská univerzita 93:10 + 48:49
13 Jaroslav Hauerland LCE5501 101:55 + 57:34
Jozef Brtáň DISK
Michal Simočko TKE5302 Klub OB ATU Košice DISK

M 65-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Petr Jelínek TZL4902 38:52
2 Pavel Zabloudil TBM5003 40:04 + 1:12
3 Jiří Babák ZLH4801 45:55 + 7:03
4 Igor Roháč TKE4301 Klub OB ATU Košice 50:17 + 11:25
5 Stanislav Toman SBR4801 51:02 + 12:10
6 Břetislav Ševčík OOP5001 52:22 + 13:30
7 Antonín Šidla OTK4601 56:29 + 17:37
8 Stanisl Novotný ZLH4800 56:38 + 17:46
9 Antonín Peška HLV4801 57:37 + 18:45
10 Pavel Kříž PZR4800 58:58 + 20:06
11 Oldřich Denemarek BBM5100 59:43 + 20:51
12 Viktor Vávra RBA5001 TJ Rapid Bratislava 60:44 + 21:52
13 Karel Jurčák SOP5101 61:30 + 22:38
14 Oldřich Pilc ZPV5100 61:31 + 22:39
15 Antonín Sklenář STE4801 67:32 + 28:40
16 Pavel Šmakal TZL4801 72:22 + 33:30
Vladimír Dokoupil VBM4806 DISK
Vlastimil Dvořák BOV4901 DNS

M 70-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Josef Ostřanský SSU4302 52:58
2 Oldřich Vlach BOV4403 53:02 + 0:04
3 Alois Láznička TZL3613 54:05 + 1:07
4 Jan Dufek TBM4231 54:49 + 1:51
5 Jiří Ptáček BOV4401 61:51 + 8:53
6 Miroslav Mrkvica ZLH4600 68:00 + 15:02
7 Jiří Šidla OTK4001 77:58 + 25:00
8 Karel Beneš HAV4201 84:40 + 31:42
9 Vladimír Sedlář AOP4201 100:02 + 47:04
Ján Nebeský FBA4101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DISK
Ľudovít Šmelík RBA4301 TJ Rapid Bratislava DISK
Milan Meriač ZMT4205 Klub OB Martin DNF

M 75-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jaroslav Kroupa ZPV4012 86:02

W -12

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Doubravka Procházková ADA0651 24:14
2 Kateřina Doušková TBM0679 26:09 + 1:55
3 Eliška Švidrnochová OOP0451 26:15 + 2:01
4 Lucie Dittrichová SKM0551 26:24 + 2:10
5 Valentina Batani TZL0551 28:11 + 3:57
6 Adéla Pišová LCE0551 31:13 + 6:59
7 Barbora Holasová AOP0651 31:26 + 7:12
8 Julie Finstrlová ZBM0552 33:54 + 9:40
9 Sára Lukašáková STE0450 34:06 + 9:52
10 Lenka Porubská CNR0451 ŠK Cart print Nitra 34:13 + 9:59
11 Stella Pospíšilová STE0551 35:17 + 11:03
12 Alžbeta Kopčíková SPE0453 Klub OB Sokol Pezinok 36:56 + 12:42
13 Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 37:11 + 12:57
14 Zuzana Březinová TZL0453 37:24 + 13:10
15 Ivonka Rohaľová 38:48 + 14:34
16 Valeria Batani TZL0550 41:37 + 17:23
17 Simona Mihaličová TKE0551 Klub OB ATU Košice 44:51 + 20:37
18 Anna Kovalčíková AOP0453 44:56 + 20:42
19 Žofia Kováčová VBA0451 ŠK VAZKA Bratislava 45:58 + 21:44
20 Alžběta Dynková TZL0454 46:09 + 21:55
21 Gabriela Ježíková SPE0551 Klub OB Sokol Pezinok 47:16 + 23:02
22 Eliška Kolaříková TZL0452 55:24 + 31:10
23 Elena Lago VBA0551 ŠK VAZKA Bratislava 60:33 + 36:19
24 Anna Demovičová PEZ0551 Klub OB AŠK Pezinok 118:28 + 94:14
Martinka Vorlíčková DISK
Katka Mravíková DNS

W -14

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Dagmar Hubáčková LCE0351 32:51
2 Lucie Hájková SOP0350 33:50 + 0:59
3 Ema Marková STE0252 33:54 + 1:03
4 Michaela Dittrichová SKM0251 34:54 + 2:03
5 Teresa Mrózek TRI0251 37:00 + 4:09
6 Dorota Šmelíková RBA0251 TJ Rapid Bratislava 37:14 + 4:23
7 Halina Kočová TZL0255 37:42 + 4:51
8 Marie Tichá TZL0253 39:05 + 6:14
9 Viktorie Smékalová UOL0450 40:26 + 7:35
10 Jolana Sedlářová TBM0359 41:42 + 8:51
11 Sabina Smolková STE0250 42:39 + 9:48
12 Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok 43:05 + 10:14
13 Adéla Binarová UOL0452 43:06 + 10:15
14 Pavlína Šuráňová TZL0257 43:36 + 10:45
15 Sára Bednaríková 44:11 + 11:20
16 Barbora Kůstková VIC0259 44:25 + 11:34
17 Karolína Smékalová UOL0451 46:49 + 13:58
18 Kateřina Nevěřilová LCE0254 47:21 + 14:30
19 Eliška Mudráková LCE0352 47:29 + 14:38
20 Eva Ondovčíková SPE0358 Klub OB Sokol Pezinok 47:55 + 15:04
21 Anita Panovcová OTK0351 51:27 + 18:36
22 Zuzana Féderová PEZ0351 Klub OB AŠK Pezinok 53:09 + 20:18
23 Tereza Greschnerová ASU0299 53:11 + 20:20
24 Katarína Palusková FBA0251 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 59:27 + 26:36
25 Nina Kutišová SPE0353 Klub OB Sokol Pezinok 64:46 + 31:55
26 Helena Pospíšilová STE0253 65:12 + 32:21
Renáta Dufková DISK
Markéta Mulíčková ABM0362 DNS
Tereza Tesařová KSU0393 DNS

W -16

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Kamila Špringlová TBM0050 51:49
2 Ľuboslava Weissová TKE0252 Klub OB ATU Košice 52:01 + 0:12
3 Lucie Kundratová TZL0058 54:04 + 2:15
4 Tamara Miklušová RBA0252 TJ Rapid Bratislava 55:49 + 4:00
5 Natálie Šabršulová LCE0054 63:15 + 11:26
6 Tereza Ressová LCE0052 65:35 + 13:46
7 Anna Plášková LCE0152 66:03 + 14:14
8 Lucia Ondovčíková SPE0051 Klub OB Sokol Pezinok 68:41 + 16:52
9 Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 70:48 + 18:59
10 Klára Štefková TBM0059 72:58 + 21:09
11 Justýna Čeleďová TZL0152 78:09 + 26:20
12 Tereza Novotná ZLH0051 81:27 + 29:38
13 Veronika Klabouchová VZA0151 Slávia Žilinská univerzita 84:26 + 32:37
14 Michaela Velgosová TKE0151 Klub OB ATU Košice 87:38 + 35:49
15 Vendula Skoupá STE0152 90:28 + 38:39
16 Kateřina Warcopová TRI0150 93:14 + 41:25
17 Alžbeta Kubenová RBA0151 TJ Rapid Bratislava 93:33 + 41:44
18 Anna Boučková TBM0051 101:45 + 49:56
19 Alžbeta Dubovská PEZ0151 Klub OB AŠK Pezinok 110:34 + 58:45
20 Aneta Matulíková TZL0050 114:47 + 62:58
Adéla Pšenčíková KSU0050 DNS
Jana Hajduková KSU0197 DNS
Kamila Špendlíková LCE0051 DNS

W -18

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Kateřina Utíkalová TBM9952 57:23
2 Daniela Kůstková VIC9898 60:17 + 2:54
3 Lucia Matejíčková RBA9851 TJ Rapid Bratislava 63:11 + 5:48
4 Romana Zatloukalová SSU9950 63:43 + 6:20
5 Kateřina Vlachová KON9898 66:55 + 9:32
6 Šárka Chroustová ZBM9862 69:21 + 11:58
7 Klára Novotná ZLH9851 74:31 + 17:08
8 Eva Malivánková ZBM9952 74:50 + 17:27
Renata Hanousková LCE9852 DNS

W -20

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Hana Nedbálková ZBM9755 104:36
Lenka Koporová ZBM9753 DISK
Tereza Kovářová TRI9756 DISK
Veronika Pěčková SKM9651 DISK

W 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Natalia Hiklová ZBM8350 59:52
2 Zdenka Kozáková TBM7952 61:16 + 1:24
3 Eva Pekárková TZL7653 65:36 + 5:44
4 Blanka Honnerová TZL8052 67:35 + 7:43
5 Silvia Chupeková VZA7250 Slávia Žilinská univerzita 70:39 + 10:47
6 Tereza Miklušová RBA9952 TJ Rapid Bratislava 74:16 + 14:24
7 Eva Horčičková UOL7051 75:02 + 15:10
8 Kristína Krajčíková TKE9254 Klub OB ATU Košice 75:07 + 15:15
9 Věra Slováčková TZL8181 79:57 + 20:05
10 Hana Mašláňová TZL7979 86:53 + 27:01
11 Kristýna Skyvová STE7054 87:56 + 28:04
12 Natália Tyszová TKE8851 Klub OB ATU Košice 91:09 + 31:17
13 Marie Krejčíková TZL9252 92:17 + 32:25
Lenka Kociánová VBM8553 DNS
Andrea Papugová TKE9751 Klub OB ATU Košice DNS

W 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Pavla Dékány LCE9052 46:20
2 Ela Sedileková HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 49:34 + 3:14
3 Andrea Poštulková VZA9351 Slávia Žilinská univerzita 51:44 + 5:24
4 Barbora Pavliková KYS9152 Klub OB Kysak 53:53 + 7:33
5 Dominika Franková KYS9553 Klub OB Kysak 57:58 + 11:38
6 Martina Papugová TKE9551 Klub OB ATU Košice 59:02 + 12:42
7 Natalia Mykhailova 69:35 + 23:15
8 Hana Marcaníková 105:01 + 58:41

W 35-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Michaela Kotecká NNN7850 63:39
2 Renata Michálková LCE8151 69:42 + 6:03
3 Alena Bukovacová FBA7451 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 72:20 + 8:41
4 Andrea Dittrichová SKM7750 77:40 + 14:01
5 Eva Mulíčková ABM7469 78:14 + 14:35
6 Lucie Procházková ADA7651 80:52 + 17:13
7 Martina Bialeková EBB7351 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 84:40 + 21:01
8 Magda Zbraňková STE7352 90:30 + 26:51
9 Eva Kovalčíková AOP7852 91:06 + 27:27
10 Klára Doušková TBM7761 98:06 + 34:27
11 Hana Švidrnochová OOP7751 99:40 + 36:01
12 Michaela Štáblová KSU7787 100:19 + 36:40
13 Táňa Bednáriková SSN7952 KOB Čingov Spišská Nová Ves 107:21 + 43:42
14 Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 113:27 + 49:48
15 Jana Marcaníková 118:17 + 54:38
16 Šarka Holasová AOP7853 118:32 + 54:53
17 Erika Vávrová RBA7751 TJ Rapid Bratislava 129:38 + 65:59
Vlasta Stryková KSU7667 DISK

W 40-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Hana Batani TZL7351 50:03
2 Lada Jemelíková VBM6555 54:46 + 4:43
3 Jana Slámová TKE7252 Klub OB ATU Košice 56:36 + 6:33
4 Petra Valíková AOP7351 63:37 + 13:34
5 Jana Chovancová TZL7352 64:17 + 14:14
6 Jana Kundratová TZL7350 65:36 + 15:33
7 Martina Hulenková MOV7352 66:58 + 16:55
8 Marcela Karásková ZPV6970 68:35 + 18:32
9 Martina Krčová KSU7272 71:20 + 21:17
10 Katarína Schenková RBA7451 TJ Rapid Bratislava 75:36 + 25:33
11 Renata Janků STE7251 76:42 + 26:39
12 Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 77:36 + 27:33
13 Soňa Ondrejková VZA7451 Slávia Žilinská univerzita 85:43 + 35:40
14 Mária Dubovská PEZ7451 Klub OB AŠK Pezinok 87:02 + 36:59
15 Petra Kotuliaková FBA7552 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 93:53 + 43:50
16 Alena Finstrlová ZBM7550 102:58 + 52:55
17 Katarína Kováčová VBA7451 ŠK VAZKA Bratislava 103:38 + 53:35
18 Martina Procházková SOP7351 110:16 + 60:13
19 Oľga Lago VBA7452 ŠK VAZKA Bratislava 144:14 + 94:11

W 45-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Pavla Sedlářová AOP7052 45:56
2 Dagmar Hubáčková LCE6569 48:49 + 2:53
3 Marcela Hiršová VBM7079 49:20 + 3:24
4 Iva Vavrysová LCE6359 49:51 + 3:55
5 Zdenka Králová SSU6091 51:20 + 5:24
6 Renáta Barcíková AOP6753 51:38 + 5:42
7 Hana Šmelíková FBA6951 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 51:46 + 5:50
8 Jana Kostková AOP7151 52:22 + 6:26
9 Eva Kociánová OOP6750 58:53 + 12:57
10 Táňa Časnochová HBB7051 ŠK HADVEO Banská Bystrica 59:10 + 13:14
11 Elena Papugová TKE6552 Klub OB ATU Košice 61:25 + 15:29
12 Jitka Hájková SOP7150 67:15 + 21:19
13 Marcela Lázničková TZL6751 69:25 + 23:29
14 Alena Barillová SSN6951 KOB Čingov Spišská Nová Ves 70:48 + 24:52
15 Hana Šimková UOL6653 75:51 + 29:55
16 Elena Mielcová AOV6951 79:05 + 33:09
17 Valéria Kuráková TKE7151 Klub OB ATU Košice 82:08 + 36:12
Eva Kurucová SPE7151 Klub OB Sokol Pezinok DNF
Martina Pánková RBA6953 TJ Rapid Bratislava DNS

W 50-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Eva Mušinská TKE6451 Klub OB ATU Košice 45:28
2 Ivana Poklopová UOL6451 48:44 + 3:16
3 Jana Hájová TZL6051 50:45 + 5:17
4 Irena Koláriková TZL6351 50:57 + 5:29
5 Eva Ferdusová LCE6461 54:28 + 9:00
6 Jana Šmelíková HBB6651 ŠK HADVEO Banská Bystrica 56:24 + 10:56
7 Jitka Slezáková LCE6351 58:19 + 12:51
8 Iveta Pijáková SPE6251 Klub OB Sokol Pezinok 58:52 + 13:24
9 Elena Belicová TKE6251 Klub OB ATU Košice 59:16 + 13:48
10 Mirka Vlažná LCE5852 59:23 + 13:55
11 Tamara Denysenko VZA6151 Slávia Žilinská univerzita 62:17 + 16:49
12 Eva Smičková KON5887 64:30 + 19:02
13 Jana Jelínková TZL6556 65:46 + 20:18
14 Iveta Ostřanská SSU6591 72:05 + 26:37
15 Zuzana Štrajtová UOL6452 72:08 + 26:40
16 Monika Krejčíková TZL6262 78:48 + 33:20
17 Hana Sochorová HAV6250 85:14 + 39:46
18 Jana Schäferová TZL6566 97:32 + 52:04
Irena Peřinková BBM6550 DISK

W 55-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Anna Stackeová LCE5551 51:58
2 Iva Janská LBM5795 53:08 + 1:10
3 Zuzana Dokoupilová VBM5754 53:29 + 1:31
4 Vladimíra Potěšilová VBM5655 55:49 + 3:51
5 Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 58:09 + 6:11
6 Hana Pavlíková ZLH5950 58:34 + 6:36
7 Eva Pijáková SPE5751 Klub OB Sokol Pezinok 64:09 + 12:11
8 Jana Davi 68:16 + 16:18
Darina Poláčková SPE5852 Klub OB Sokol Pezinok DNS
Irena Czaschová SBR6150 DNS

W 60-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Eva Horynová TZL5254 40:32
2 Viola Juhasova 50:34 + 10:02
3 Traude Fesselhofer 52:27 + 11:55
4 Anna Cigošová TBM5253 56:09 + 15:37

W 65-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Zdenka Křížová PZR5051 45:18
2 Ludmila Mrkvicová ZLH4950 52:59 + 7:41
Ludmila Novotná ZLH4850 DISK
Libuše Suchánková SOP4851 DNS

W 70-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
Pavla Stará BOV4251 DNS

M -10

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jakub Brňák 28:55
2 Karol Paluska FBA0601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 30:04 + 1:09
3 Vít Kundrata TZL0700 30:37 + 1:42
4 Václav Pernička TZL0602 31:56 + 3:01
5 Petr Kovalčík AOP0901 33:02 + 4:07
6 Matěj Borunský AOP0600 33:06 + 4:11
7 Ondřej Strakoš TZL0601 33:44 + 4:49
8 Martin Pernička TZL0800 34:06 + 5:11
9 Daniel Ondovčík SPE0801 Klub OB Sokol Pezinok 35:05 + 6:10
10 Štěpán Holas AOP0900 35:43 + 6:48
11 Maroš Golian FBA0702 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 44:05 + 15:10
12 Miloš Novotný TZL0702 44:07 + 15:12
13 Vilém Doušek TBM0904 44:55 + 16:00
14 Jaroslav Honner TZL0701 46:28 + 17:33
15 Přemek Palát TTR0601 69:59 + 41:04
Max Denemarek TBM0800 DNS
Maksym Volkov VZA0701 Slávia Žilinská univerzita DNS

W -10

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Kristýna Finstrlová ZBM0752 32:04
2 Alena Kovalčíková AOP0751 32:54 + 0:50
3 Hanka Eliasova 37:10 + 5:06
4 Zora Baloghová 40:23 + 8:19
5 Pavlínka Žilincová SKS0651 Športový klub Sandberg 43:36 + 11:32
6 Lea Kotuliaková FBA0751 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 44:59 + 12:55
7 Renáta Palátová ABM0655 45:29 + 13:25
8 Sabina Michálková LCE0851 51:44 + 19:40
9 Petra Kurucová SPE0651 Klub OB Sokol Pezinok 53:09 + 21:05
10 Ella Michaela Patrášová HBB0951 ŠK HADVEO Banská Bystrica 64:29 + 32:25
Anna Dobrovolná TBM0758 DISK
Valentýna Kusáková TZL0651 DISK

N

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Alexandr Jordanov ZBM9503 28:45
2 Marek Novotný 29:57 + 1:12
3 Lenka Sadílková VIC7055 33:07 + 4:22
4 Jan Novák STE7900 36:41 + 7:56
5 Jiri Jurenik 37:37 + 8:52
6 Vítezeslav Pěček SKM7350 37:44 + 8:59
7 David Jurčák SOP7808 39:50 + 11:05
8 Iva Sadílková VIC0151 41:35 + 12:50
9 Martin Žucha 44:12 + 15:27
10 Dagmar Smolková STE6451 45:08 + 16:23
11 Lenka Palátová TTR7551 47:55 + 19:10
12 Silvia Kutišová SPE Klub OB Sokol Pezinok 50:40 + 21:55
13 Andrea Porubská 53:06 + 24:21
14 Lucie Pospíšilová STE7551 57:41 + 28:56
15 Štěpán Riessler OTK0500 60:28 + 31:43
16 Tamara Kůstková VIC6854 62:47 + 34:02
17 Jarmila Šarmanová MOV6750 64:52 + 36:07
18 Iveta Vavříková MOV7450 70:24 + 41:39
19 Hana Juřeníková MOV8052 75:18 + 46:33
20 Matej Guláň 101:43 + 72:58
Vladimír Dobrovolný DISK
Ľubka Ježíková SPE Klub OB Sokol Pezinok DNF
Lenka Krutilová DNS

K3

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Petr Sedlář TBM7319 39:37
2 Jana Rydlová 41:21 + 1:44
3 Ludmila Good SBR8050 45:12 + 5:35
4 Otto Riessler OTK6800 46:37 + 7:00
5 Michael Stubna RBA9603 TJ Rapid Bratislava 49:29 + 9:52
6 Andrea Hríbiková HBB8451 ŠK HADVEO Banská Bystrica 54:20 + 14:43
7 Šimon Pajger 56:04 + 16:27
8 Martin Erben SOP9001 61:05 + 21:28
9 Czaschová_Emílie SBR8750 65:34 + 25:57
10 Václav Potěšil VBM5613 67:15 + 27:38
11 Vladimira Kutajova 73:12 + 33:35
12 Andrea Klabouchová VZA7052 Slávia Žilinská univerzita 77:12 + 37:35
13 Petra Rebrová FBA7252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 84:18 + 44:41
14 Natália Sulanová SPE Klub OB Sokol Pezinok 84:40 + 45:03
15 Juraj Pavlov 87:57 + 48:20
16 Ján Pompura TBB7101 ŠK Terezka Banská Bystrica 95:58 + 56:21
17 Zuzana Davidikova 102:55 + 63:18
Gabriela Hadačová AOP6751 DISK
Barbora Chorvátová SPE9052 Klub OB Sokol Pezinok DNF
Bibiana Kebisová DNS
Eliška Riesslerová OTK0350 DNS
Václav Kadlček NNN8901 DNS

R -8

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Matouš Dittrich SKM1000 22:59
2 Maxim Štrba 25:58 + 2:59
3 Matouš Mudrák 27:22 + 4:23
4 Tadeáš Janačík 27:27 + 4:28
5 Štepán Hájek 27:30 + 4:31
6 Jan Verner TBM1114 27:31 + 4:32
7 Timea Krivoklatska HBBXXX4 ŠK HADVEO Banská Bystrica 28:17 + 5:18
7 Šimon Mudrák 28:17 + 5:18
9 Eva Kundratová TZL0950 28:39 + 5:40
9 Tobiáš Pěček SKM1100 28:39 + 5:40
11 Matúš Chvojka 28:52 + 5:53
12 Andrej Havlík SPE Klub OB Sokol Pezinok 29:12 + 6:13
13 Dianka Brňáková 29:41 + 6:42
14 Lucka Vorlíčková 29:42 + 6:43
15 Viktoriya Valyavka 30:11 + 7:12
16 Janko Dokupil 30:12 + 7:13
17 David Pekárek TZL1000 31:47 + 8:48
18 Mikuláš Graubner 32:50 + 9:51
19 Lucia Kováčová 32:57 + 9:58
20 Ferdinand Procházka ADA1001 33:08 + 10:09
21 Adelka Rohaľová 33:39 + 10:40
22 Ondřej Slováček TZL0902 33:41 + 10:42
22 Peter Kotuliak FBA1003 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 33:41 + 10:42
24 Samuel Butaš SPE0901 Klub OB Sokol Pezinok 34:06 + 11:07
25 Milan Trenčan HBBXXX1 ŠK HADVEO Banská Bystrica 34:19 + 11:20
26 Vojtěch Kozák TBM1101 36:01 + 13:02
27 Júlie Slámová 36:38 + 13:39
28 Martin Král OTK0100 36:45 + 13:46
29 Ema Mašláňová 36:52 + 13:53
30 Kateřina Entová TZL0751 36:53 + 13:54
31 Hana Vernerová TBM0780 36:54 + 13:55
32 Markéta Klímová 37:04 + 14:05
33 Marie Anna Kotecká 25L0950 37:52 + 14:53
34 Eliška Good 42:02 + 19:03
35 Klára Novosadová 5QC0950 42:24 + 19:25
36 Júlie Good 43:39 + 20:40
37 Teodorka Mravíková 43:43 + 20:44
38 Emka Jonášová 43:46 + 20:47
39 Štěpánka Škodová LCE0852 44:59 + 22:00
40 Marián Michálek LCE1111 45:26 + 22:27
41 František Škoda LCE1113 45:43 + 22:44
42 Vladimír Novotný 46:51 + 23:52
43 Tatiana Marková VIC1060 47:53 + 24:54
44 Jakub Smola 48:56 + 25:57
45 Viktor Ježík SPE Klub OB Sokol Pezinok 60:37 + 37:38
46 Emílie Inka Slámová 79:14 + 56:15
47 Paulína Šoltésová 88:09 + 65:10
48 Rebeka Demovičová PEZ0751 Klub OB AŠK Pezinok 108:35 + 85:36
Julie Hanslianová LCExxxx DNS
Klára Walaská TRI0950 DNS
Lukáš Bukovác FBA1002 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DNS
Maja Volkova DNS
Matej Rakvica DNS
Michaela Marková VIC0850 DNS
Nina Jurčíková VZA0752 Slávia Žilinská univerzita DNS
Vojtéch Koňařík SVS0701 DNS