Výsledky

Preteky: Slovenský rebríček jednotlivcov - INOV8 cup

Etapa: INOV8 cup - E1 (25.09.2016)

Kategórie

M -12 C    M -14 C    M -16 C    M -18 C    M 21- E    M 21- C    M 21- D    M 35- C    M 40- C    M 45- C    M 50- C    M 55- C    M 60- C    M 65- C    W -14 C    W -16 C    W -18 C    W 21- E    W 21- C    W 40- C    W 45- C    W 50- C    W 55- C    W 60- C    M -10 C    M -10 R    W -10 C    W -10 R    N          K3        

M -12 C

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tomáš Kasza FBA0503 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 27:20
2 Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice 40:11 + 12:51
3 Miroslav Pajger VZA0502 Slávia Žilinská univerzita 57:46 + 30:26
Šimon Miček DISK
Tomáš Porubčan KYS0501 Klub OB Kysak DNS
Ferenc Sári DNS

M -14 C

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 20:27
2 Martin Roháč TKE0301 Klub OB ATU Košice 24:55 + 4:28
3 Martin Knor ZMT0201 Klub OB Martin 25:09 + 4:42
4 Tomáš Jurčík VZA0301 Slávia Žilinská univerzita 28:14 + 7:47
5 Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 28:29 + 8:02
6 Jiří Kostka 28:55 + 8:28
7 Michal Ondrejka VZA0201 Slávia Žilinská univerzita 30:01 + 9:34
8 Gergely Takács 30:49 + 10:22
9 Ágoston Demeter 33:19 + 12:52
10 Martin Vaľa KYS0301 Klub OB Kysak 34:56 + 14:29
11 Kende Szűcs 36:29 + 16:02
12 Adam Havlík SPE0201 Klub OB Sokol Pezinok 44:19 + 23:52
13 Michal Sláma TKE0304 Klub OB ATU Košice 61:05 + 40:38
Michal Balogh SKS0301 Športový klub Sandberg DNS
Maximilián Kubik RBA0303 TJ Rapid Bratislava DNS

M -16 C

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Medard Féder PEZ0102 Klub OB AŠK Pezinok 23:28
2 Matej Cidorík PEZ0001 Klub OB AŠK Pezinok 28:05 + 4:37
3 Michal Kurák TKE0101 Klub OB ATU Košice 32:34 + 9:06
4 Daniel Pompura TBB0101 ŠK Terezka Banská Bystrica 33:05 + 9:37
5 Zsombor Zsigmond 33:44 + 10:16
6 Tomáš Ondrejka VZA0001 Slávia Žilinská univerzita 33:54 + 10:26
7 Matej Pätoprstý SPE0001 Klub OB Sokol Pezinok 41:41 + 18:13
8 Dániel Vass 41:54 + 18:26
9 Matúš Balogh SKS0101 Športový klub Sandberg 44:23 + 20:55
10 Tobiáš Goldschmidt RBA0003 TJ Rapid Bratislava 50:28 + 27:00
11 Matúš Oravec ZMT0101 Klub OB Martin 53:30 + 30:02
Jakub Krištof RBA0004 TJ Rapid Bratislava DISK
Matúš Šimo SPE0107 Klub OB Sokol Pezinok DNS
Ambrus Demeter DNS
Marcell Leleszi DNS

M -18 C

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jakub Dekrét EBB9902 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 30:52
2 Jakub Chupek VZA9901 Slávia Žilinská univerzita 37:50 + 6:58
3 Benedek Göbler 39:54 + 9:02
4 Samuel Rybár RBA9801 TJ Rapid Bratislava 60:12 + 29:20
5 Šimon Dudra KYS9801 Klub OB Kysak 73:47 + 42:55
6 Dominik Lovás RBA9902 TJ Rapid Bratislava 77:24 + 46:32
Tamás Révész DNS

M 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ondrej Piják BBA8204 KOBRA Bratislava 44:52
2 Csaba Gösswein 45:41 + 0:49
3 Pavol Bukovac FBA8102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 45:56 + 1:04
4 Vít Zakouřil 48:13 + 3:21
5 Štefan Šurgan HBB7905 ŠK HADVEO Banská Bystrica 50:53 + 6:01
6 Botond Szűcs 51:08 + 6:16
7 Peter Mižúr FBA9101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 51:10 + 6:18
8 Gergely Bugár 54:51 + 9:59
9 Filip Kubina SKS8901 Športový klub Sandberg 57:46 + 12:54
10 Martin Jonáš BBA9601 KOBRA Bratislava 64:07 + 19:15
11 Jan Schulhof 65:17 + 20:25
12 Matúš Kaprál TKE8804 Klub OB ATU Košice 71:25 + 26:33
Teodor Takáč HBB9601 ŠK HADVEO Banská Bystrica DISK
Marian Dávidík BBA7713 KOBRA Bratislava DNS
Matej Hraboš HBB9501 ŠK HADVEO Banská Bystrica DNS

M 21- C

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Juraj Horniak BBA8202 KOBRA Bratislava 43:10
2 Jozef Wallner BBA6812 KOBRA Bratislava 44:45 + 1:35
3 Miroslav Kollár KYS8801 Klub OB Kysak 45:56 + 2:46
4 Radoslav Jonáš SKS6902 Športový klub Sandberg 48:02 + 4:52
5 Áron Less 53:50 + 10:40
6 Peter Krnáč VIA7701 Viatoris 62:11 + 19:01
7 Miroslav Pilát HBB8502 ŠK HADVEO Banská Bystrica 63:33 + 20:23
8 Michal Stasz BBA8203 KOBRA Bratislava 66:41 + 23:31
9 Matej Leitner TKE9101 Klub OB ATU Košice 73:12 + 30:02
10 Peter Vríčan 73:28 + 30:18

M 21- D

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Igor Patráš HBB7901 ŠK HADVEO Banská Bystrica 35:18
2 Miroslav Hríbik HBB8501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 41:56 + 6:38
3 Juraj Pavlov 47:29 + 12:11
4 Peter Karch 49:14 + 13:56

M 35- C

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Peter Glončák FBA7901 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 38:05
2 Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 46:40 + 8:35
3 Martin Bednárik CNR7201 ŠK Cart print Nitra 49:46 + 11:41
4 Jozef Chupek VZA7101 Slávia Žilinská univerzita 50:54 + 12:49
5 Juraj Mihalič TKE7903 Klub OB ATU Košice 51:22 + 13:17
6 Peter Chvojka ZMT8016 Klub OB Martin 69:27 + 31:22

M 40- C

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Milan Dudra KYS7201 Klub OB Kysak 36:31
2 Igor Porubčan KYS7101 Klub OB Kysak 40:56 + 4:25
3 Attila Lajszner 42:36 + 6:05
4 Medard Féder PEZ7303 Klub OB AŠK Pezinok 66:10 + 29:39
5 Jozef Paluska FBA7401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 71:39 + 35:08
Victor Mikhaylov DNS

M 45- C

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Valér Franko KYS6601 Klub OB Kysak 39:15
2 Juraj Šmelík RBA6603 TJ Rapid Bratislava 40:58 + 1:43
3 Róbert Miček SSN7101 KOB Čingov Spišská Nová Ves 46:21 + 7:06
4 Pavol Šoltés SSN6402 KOB Čingov Spišská Nová Ves 57:23 + 18:08
5 Martin Barč SSN6801 KOB Čingov Spišská Nová Ves 57:28 + 18:13
6 Peter Borčin 60:38 + 21:23
7 Ladislav Kasza FBA7102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 73:04 + 33:49
8 Milan Kurák TKE6801 Klub OB ATU Košice 75:20 + 36:05
Richard Balogh SKS6901 Športový klub Sandberg DNS

M 50- C

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Mirek Hadac 29:09
2 Peter Barcik 31:36 + 2:27
3 Peter Mlynárik VBA6501 ŠK VAZKA Bratislava 38:08 + 8:59
4 František Papuga TKE6302 Klub OB ATU Košice 38:14 + 9:05
5 František Šoltés SSN6202 KOB Čingov Spišská Nová Ves 39:11 + 10:02
6 Anton Kniebügl BBA6401 KOBRA Bratislava 40:43 + 11:34
7 Pavol Bednár EBB6101 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 40:53 + 11:44
8 Roman Ščehovič EBB6401 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 48:29 + 19:20
9 Ladislav Pompura TBB6301 ŠK Terezka Banská Bystrica 53:17 + 24:08
10 Dušan Rybár RBA6202 TJ Rapid Bratislava 54:42 + 25:33
11 Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 58:33 + 29:24
12 Milan Mazúr RBA6201 TJ Rapid Bratislava 60:41 + 31:32
Csaba Takács TKE6205 Klub OB ATU Košice DNS
Vladimír Tysz TKE6202 Klub OB ATU Košice DNS

M 55- C

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Péter Vankó 30:03
2 Ivan Repáč VZV5901 Slávia TU Zvolen 31:15 + 1:12
3 Jaroslav Piják SPE5801 Klub OB Sokol Pezinok 31:20 + 1:17
4 Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 31:31 + 1:28
5 Ján Štubňa RBA5803 TJ Rapid Bratislava 32:38 + 2:35
6 Jaroslav Kollár KYS6102 Klub OB Kysak 38:34 + 8:31
7 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 42:01 + 11:58
8 Peter Návesňák 42:37 + 12:34
9 Ján Mazúr RBA5804 TJ Rapid Bratislava 44:38 + 14:35
10 Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava 46:46 + 16:43
11 Evžen Kostka 57:29 + 27:26

M 60- C

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Štefan Máj BBA5201 KOBRA Bratislava 38:23
2 Vladislav Piják SPE5201 Klub OB Sokol Pezinok 38:25 + 0:02
3 Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 41:02 + 2:39
4 Jozef Gajdošík VZA5200 Slávia Žilinská univerzita 49:44 + 11:21
Anton Onder TKE5401 Klub OB ATU Košice DISK
Eduard Weiszer TKE5301 Klub OB ATU Košice DNS

M 65- C

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Igor Roháč TKE4301 Klub OB ATU Košice 31:48
2 Viktor Vávra RBA5001 TJ Rapid Bratislava 42:08 + 10:20
István Vincze TKE4901 Klub OB ATU Košice DNS
Milan Meriač ZMT4205 Klub OB Martin DNS

W -14 C

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok 34:54
2 Simona Mihaličová TKE0551 Klub OB ATU Košice 39:02 + 4:08
Katarína Palusková FBA0251 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DNS
Miroslava Velgosová TKE0351 Klub OB ATU Košice DNS

W -16 C

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tamara Miklušová RBA0252 TJ Rapid Bratislava 29:17
2 Dorota Šmelíková RBA0251 TJ Rapid Bratislava 32:04 + 2:47
3 Ľuboslava Weissová TKE0252 Klub OB ATU Košice 32:12 + 2:55
4 Alžbeta Kubenová RBA0151 TJ Rapid Bratislava 32:53 + 3:36
5 Veronika Klabouchová VZA0151 Slávia Žilinská univerzita 36:00 + 6:43
6 Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 37:12 + 7:55
7 Michaela Velgosová TKE0151 Klub OB ATU Košice 44:40 + 15:23
Magdaléna Hrabošová FBA0052 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DNS
Boglárka Szűcs DNS
Anita Tóbis DNS

W -18 C

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Miriam Cidoríková PEZ9951 Klub OB AŠK Pezinok 39:22
2 Lucia Matejíčková RBA9851 TJ Rapid Bratislava 41:44 + 2:22
3 Martina Šelingová VZA9852 Slávia Žilinská univerzita 48:21 + 8:59

W 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tereza Miklušová RBA9952 TJ Rapid Bratislava 44:56
2 Vanda Zsigmond 45:34 + 0:38
3 Korinna Tóth 51:19 + 6:23
4 Andrea Poštulková VZA9351 Slávia Žilinská univerzita 51:26 + 6:30
5 Lucia Kovalančíková HBB9351 ŠK HADVEO Banská Bystrica 55:43 + 10:47
6 Ela Sedileková HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 57:08 + 12:12
7 Monika Molnárová BBA9451 KOBRA Bratislava 62:04 + 17:08
Vanda Hošeková VZA9651 Slávia Žilinská univerzita DNS

W 21- C

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lenka Jablonovská SPE9063 Klub OB Sokol Pezinok 39:10
2 Dominika Franková KYS9553 Klub OB Kysak 41:52 + 2:42
3 Katarína Kotrlová SKS9051 Športový klub Sandberg 60:55 + 21:45
4 Janka Kotrlová 97:06 + 57:56
Natalia Mykhailova DNS

W 40- C

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jana Slámová TKE7252 Klub OB ATU Košice 39:18
2 Silvia Chupeková VZA7250 Slávia Žilinská univerzita 41:06 + 1:48
3 Soňa Ondrejková VZA7451 Slávia Žilinská univerzita 50:26 + 11:08
4 Martina Bialeková EBB7351 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 56:59 + 17:41
5 Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 59:44 + 20:26
6 Oksana Velgosová 96:01 + 56:43

W 45- C

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Renata Barcikova 35:15
2 Hana Šmelíková FBA6951 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 37:09 + 1:54
3 Martina Pánková RBA6953 TJ Rapid Bratislava 38:38 + 3:23
4 Jana Kostková 40:13 + 4:58
5 Alena Barillová SSN6951 KOB Čingov Spišská Nová Ves 41:33 + 6:18
6 Szilvia Várady 42:00 + 6:45
7 Zuzana Poštulková VZA7051 Slávia Žilinská univerzita 42:06 + 6:51
8 Elena Papugová TKE6552 Klub OB ATU Košice 49:54 + 14:39
9 Barbora Šmelíková VBA6951 ŠK VAZKA Bratislava 56:29 + 21:14
10 Ingrid Roháčová TKE7051 Klub OB ATU Košice 73:15 + 38:00
11 Martina Brém Knorová ZMT7151 Klub OB Martin 82:01 + 46:46

W 50- C

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Iveta Pijáková SPE6251 Klub OB Sokol Pezinok 35:45
2 Elena Belicová TKE6251 Klub OB ATU Košice 37:40 + 1:55
3 Jana Franková KYS6651 Klub OB Kysak 39:03 + 3:18
4 Jana Šmelíková HBB6651 ŠK HADVEO Banská Bystrica 40:36 + 4:51
5 Judita Sádecká TKE6553 Klub OB ATU Košice 45:07 + 9:22
6 Iva Kumová RBA6252 TJ Rapid Bratislava 46:00 + 10:15
7 Jana Mižúrová FBA6351 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 55:23 + 19:38
8 Hana Baloghová SKS6551 Športový klub Sandberg 76:13 + 40:28
Tamara Denysenko DNF
Ema Jurašková TKE6453 Klub OB ATU Košice DNS
Soňa Mazúrová RBA6551 TJ Rapid Bratislava DNS

W 55- C

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 38:30
2 Jana Davi 39:13 + 0:43
3 Maya Karovic SPE5851 Klub OB Sokol Pezinok 41:18 + 2:48
4 Eva Pijáková SPE5751 Klub OB Sokol Pezinok 55:36 + 17:06
5 Angela Maľarová TKE5751 Klub OB ATU Košice 68:06 + 29:36

W 60- C

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Viola Juhasova 34:36
2 Soňa Kavecká SPE4851 Klub OB Sokol Pezinok 37:34 + 2:58
3 Darina Polónyiová VZA4850 Slávia Žilinská univerzita 40:45 + 6:09
4 Paulína Májová BBA5351 KOBRA Bratislava 42:04 + 7:28

M -10 C

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Daniel Šmelík RBA0702 TJ Rapid Bratislava 22:09
2 Karol Paluska FBA0601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 23:20 + 1:11
3 Adam Roháč TKE0601 Klub OB ATU Košice 27:25 + 5:16
Maroš Dudra KYS0601 Klub OB Kysak DNS

M -10 R

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Matúš Chvojka ZMT0801 Klub OB Martin 20:11
2 Daniel Šebo 23:57 + 3:46
3 Milan Trenčan 24:47 + 4:36
4 Bence Tamás 25:06 + 4:55
5 Matej Trenčan 26:07 + 5:56
6 Jonáš Čief 36:38 + 16:27
7 Daniel Jadroň 40:43 + 20:32
Andrej Havlík DNS

W -10 C

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ella Michaela Patrášová HBB0951 ŠK HADVEO Banská Bystrica 38:15
Zora Baloghová SKS0751 Športový klub Sandberg DNS

W -10 R

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Nina Jurčíková VZA0752 Slávia Žilinská univerzita 26:17
2 Viktoriya Valyavka 28:33 + 2:16
3 Nina Mičeková 32:24 + 6:07
4 Paulína Šoltésová 44:39 + 18:22

N

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Peter Kováč 29:51
2 Bibiana Perátová KYS7252 Klub OB Kysak 36:09 + 6:18
3 Ľubomír Krajňák 52:56 + 23:05
4 Anna Macinská 55:38 + 25:47
5 Jana Weissová 56:13 + 26:22
Andrea Simkó DNS

K3

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tomáš Mazúr 31:11
2 Ria Stančíková VIA8951 Viatoris 42:13 + 11:02
3 Andrea Hríbiková HBB8451 ŠK HADVEO Banská Bystrica 61:59 + 30:48
4 Martin Velgos 70:06 + 38:55
5 Marek Vaňo 74:11 + 43:00
6 Ján Pompura TBB7101 ŠK Terezka Banská Bystrica 89:49 + 58:38
7 Vladimira Kutajova 89:53 + 58:42