Výsledky

Preteky: Slovenský rebríček jednotlivcov - INOV8 cup

Etapa: Slovenský rebríček jednotlivcov - INOV8 cup - E1 (07.05.2017)

Kategórie

M -12 A    M -14 A    M -16 A    M -18 A    M 21- E    M 21- B    M 40- A    M 45- A    M 50- A    M 55- A    M 60- A    W -12 A    W -14 A    W -16 A    W -18 A    W 21- E    W 21- B    W 35- A    W 40- A    W 45- A    W 50- A    W 55- A    M 65- A    W 60- A    M 70- A    M -10 C    W -10 C    N          K3         W 65- A    M 21- D    RD        

M -12 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice 32:49
2 Filip Bukovac FBA0501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 35:40 + 2:51
3 Matyáš Bartaloš PGP 39:26 + 6:37
4 Adam Trepáč VZA0501 Slávia Žilinská univerzita 41:45 + 8:56
5 Karol Paluska FBA0601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 48:40 + 15:51
6 Tomáš Kasza FBA0503 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 58:27 + 25:38
7 Adam Roháč TKE0601 Klub OB ATU Košice 68:07 + 35:18
8 Miroslav Pajger VZA0502 Slávia Žilinská univerzita 83:05 + 50:16
Michal Zedníček SPE06AB Klub OB Sokol Pezinok DISK

M -14 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 29:45
2 Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 30:46 + 1:01
3 Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 34:45 + 5:00
4 Martin Roháč TKE0301 Klub OB ATU Košice 35:01 + 5:16
5 Jakub Fraňo SPE0302 Klub OB Sokol Pezinok 36:57 + 7:12
6 Tibor Fedor SPE0303 Klub OB Sokol Pezinok 43:38 + 13:53
7 Maximilián Kubik RBA0303 TJ Rapid Bratislava 45:24 + 15:39
8 Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg 45:49 + 16:04
9 Nicholas Ditri SPE0304 Klub OB Sokol Pezinok 48:19 + 18:34
10 Michal Balogh SKS0301 Športový klub Sandberg 61:10 + 31:25
11 Stanislav Kuník SPE0305 Klub OB Sokol Pezinok 65:39 + 35:54
12 Michal Urban SKS0401 Športový klub Sandberg 67:12 + 37:27
13 Tomáš Zedníček SPE04AA Klub OB Sokol Pezinok 102:34 + 72:49

M -16 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Daniel Pompura TBB0101 ŠK Terezka Banská Bystrica 56:37
2 Matúš Šimo SPE0107 Klub OB Sokol Pezinok 65:32 + 8:55
3 Matej Kukurugya SKS0103 Športový klub Sandberg 65:58 + 9:21
4 Martin Knor ZMT0201 Klub OB Martin 69:22 + 12:45
5 Michal Kurák TKE0101 Klub OB ATU Košice 70:40 + 14:03
6 Filip Dubovský PEZ0201 Klub OB AŠK Pezinok 87:02 + 30:25
7 Adam Havlík SPE0201 Klub OB Sokol Pezinok 97:44 + 41:07
8 Matúš Topor SPE0102 Klub OB Sokol Pezinok 103:46 + 47:09
9 Michal Ondrejka VZA0201 Slávia Žilinská univerzita 113:10 + 56:33
10 Matúš Balogh SKS0101 Športový klub Sandberg 116:23 + 59:46
11 Matej Urban SKS0102 Športový klub Sandberg 123:44 + 67:07
12 Michal Schenk RBA0201 TJ Rapid Bratislava 138:43 + 82:06

M -18 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tobiáš Goldschmidt RBA0003 TJ Rapid Bratislava 72:59
2 Andrej Dubovský PEZ9901 Klub OB AŠK Pezinok 77:19 + 4:20
3 Dominic Ditri SPE0002 Klub OB Sokol Pezinok 80:47 + 7:48
4 Dominik Lovás RBA9902 TJ Rapid Bratislava 94:52 + 21:53
5 Tomáš Ondrejka VZA0001 Slávia Žilinská univerzita 107:01 + 34:02
Lukáš Simočko TKE0003 Klub OB ATU Košice DISK

M 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ondrej Piják BBA8204 KOBRA Bratislava 91:27
2 Maroš Bukovac FBA7601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 102:03 + 10:36
3 Peter Mižúr FBA9101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 103:33 + 12:06
4 Martin Jonáš BBA9601 KOBRA Bratislava 111:36 + 20:09
5 Filip Kubina SKS8901 Športový klub Sandberg 115:57 + 24:30
6 Miroslav Papuga TKE9002 Klub OB ATU Košice 116:22 + 24:55
7 Matej Müller VBA9601 ŠK VAZKA Bratislava 118:10 + 26:43
8 Adam Tysz TKE8703 Klub OB ATU Košice 124:13 + 32:46
9 Dušan Furucz FBA7101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 174:47 + 83:20
Yoann Garde VBA8401 ŠK VAZKA Bratislava DISK

M 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Peter Glončák FBA7901 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 79:33
2 Rastislav Szabó HBB8701 ŠK HADVEO Banská Bystrica 82:04 + 2:31
3 Juraj Sokol KYS9201 Klub OB Kysak 92:35 + 13:02
4 Miroslav Pilát HBB8502 ŠK HADVEO Banská Bystrica 96:53 + 17:20
5 Július Macháček SKS8402 Športový klub Sandberg 98:55 + 19:22
6 Juraj Horniak BBA8202 KOBRA Bratislava 101:31 + 21:58
7 Juraj Nemec EBB8901 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 104:38 + 25:05
8 Tomáš Bartaloš PGP 108:10 + 28:37
9 Matúš Kaprál TKE8804 Klub OB ATU Košice 117:48 + 38:15
10 Ján Mazák XXX 126:30 + 46:57
11 Karol Hierweg BBA9201 KOBRA Bratislava 128:16 + 48:43
12 Peter Vríčan XXX 130:52 + 51:19
13 Juraj Pavlov MKE ŠZTJ METROPOL Košice 148:15 + 68:42
Martin Klabouch VZA9602 Slávia Žilinská univerzita DISK
Christián Heffner SPE9801 Klub OB Sokol Pezinok DISK

M 40- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Zdenko Roháč TKE7301 Klub OB ATU Košice 72:52
2 Peter Vandlíček VZA7300 Slávia Žilinská univerzita 82:06 + 9:14
3 Igor Porubčan KYS7101 Klub OB Kysak 83:36 + 10:44
4 Marek Urban SKS7401 Športový klub Sandberg 95:53 + 23:01
5 Štefan Brňák SKS7601 Športový klub Sandberg 116:21 + 43:29
6 Ivan Kotuliak FBA7402 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 134:20 + 61:28
7 Jozef Paluska FBA7401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 146:20 + 73:28

M 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Karel Poštulka VZA7102 Slávia Žilinská univerzita 76:42
2 Róbert Miček SSN7101 KOB Čingov Spišská Nová Ves 77:45 + 1:03
3 Juraj Petrinec BBA6403 KOBRA Bratislava 88:06 + 11:24
4 Milan Kováč VBA7101 ŠK VAZKA Bratislava 96:08 + 19:26
5 Peter Hojko SPE7001 Klub OB Sokol Pezinok 115:29 + 38:47
6 Richard Balogh SKS6901 Športový klub Sandberg 123:01 + 46:19
7 Ladislav Kasza FBA7102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 129:22 + 52:40

M 50- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jozef Pollák TKE6001 Klub OB ATU Košice 58:09
2 Pavol Kebis SPE6004 Klub OB Sokol Pezinok 72:48 + 14:39
3 Mikuláš Novota TKE6002 Klub OB ATU Košice 76:17 + 18:08
4 Peter Sláma TKE6401 Klub OB ATU Košice 76:38 + 18:29
5 František Papuga TKE6302 Klub OB ATU Košice 80:42 + 22:33
6 Ladislav Pompura TBB6301 ŠK Terezka Banská Bystrica 88:52 + 30:43
7 Miloš Paulo SPE6301 Klub OB Sokol Pezinok 113:57 + 55:48
8 Martin Václavík ZMT6404 Klub OB Martin 117:07 + 58:58
9 Emil Kukurugya SKS66AA Športový klub Sandberg 137:24 + 79:15
György Filö KYS6302 Klub OB Kysak DISK

M 55- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Csaba Takács TKE6205 Klub OB ATU Košice 55:28
2 Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 61:26 + 5:58
3 Ivan Repáč EBB5901 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 64:48 + 9:20
4 Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 82:59 + 27:31
5 Jaroslav Kollár KYS6102 Klub OB Kysak 86:07 + 30:39
Juraj Nemec EBB6001 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica DISK

M 60- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jozef Fedor SPE5701 Klub OB Sokol Pezinok 50:16
2 Ján Kuchta TKE5701 Klub OB ATU Košice 60:03 + 9:47
3 Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 63:00 + 12:44
4 Vladislav Piják SPE Klub OB Sokol Pezinok 66:39 + 16:23
5 Ján Mižúr FBA5501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 69:36 + 19:20
6 Pavol Poláček SPE5501 Klub OB Sokol Pezinok 84:02 + 33:46
7 Slávko Žilinčík TKE5602 Klub OB ATU Košice 86:08 + 35:52
8 Anton Onder TKE5401 Klub OB ATU Košice 87:28 + 37:12
9 Michal Simočko TKE5302 Klub OB ATU Košice 103:09 + 52:53

W -12 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Gabriela Ježíková SPE0551 Klub OB Sokol Pezinok 49:55
Zora Baloghová SKS0751 Športový klub Sandberg DISK

W -14 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Eva Ondovčíková SPE0358 Klub OB Sokol Pezinok 33:14
2 Miroslava Velgosová TKE0351 Klub OB ATU Košice 38:24 + 5:10
3 Simona Mihaličová TKE0551 Klub OB ATU Košice 38:32 + 5:18
4 Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok 39:15 + 6:01
5 Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 40:02 + 6:48
6 Ivona Rohaľová SKS0453 Športový klub Sandberg 40:25 + 7:11
7 Karolína Toporová SPE0452 Klub OB Sokol Pezinok 48:45 + 15:31
8 Gabriela Trepáčová VZA0351 Slávia Žilinská univerzita 51:15 + 18:01
9 Nina Kutišová SPE0353 Klub OB Sokol Pezinok 58:48 + 25:34
10 Žofia Kováčová VBA0451 ŠK VAZKA Bratislava 68:33 + 35:19

W -16 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ľuboslava Weissová TKE0252 Klub OB ATU Košice 33:38
2 Veronika Jánošová SKS0151 Športový klub Sandberg 51:46 + 18:08
3 Alžbeta Dubovská PEZ0151 Klub OB AŠK Pezinok 58:02 + 24:24
4 Veronika Klabouchová VZA0151 Slávia Žilinská univerzita 60:02 + 26:24
5 Michaela Velgosová TKE0151 Klub OB ATU Košice 64:08 + 30:30

W -18 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tamara Miklušová RBA0252 TJ Rapid Bratislava 59:56
2 Tereza Pružincová FBA0053 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 88:07 + 28:11
3 Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 92:23 + 32:27
4 Lucia Ondovčíková SPE0051 Klub OB Sokol Pezinok 93:39 + 33:43
5 Terézia Števicová FBA0054 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 96:48 + 36:52

W 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Katarína Lamiová TKE8351 Klub OB ATU Košice 79:30
2 Hana Garde VBA8455 ŠK VAZKA Bratislava 81:58 + 2:28
3 Antónia Šofranková TKE9753 Klub OB ATU Košice 85:01 + 5:31
4 Jana Kršiaková TKE8951 Klub OB ATU Košice 94:59 + 15:29
5 Katarína Papugová TKE9255 Klub OB ATU Košice 97:45 + 18:15
6 Andrea Poštulková VZA9351 Slávia Žilinská univerzita 104:45 + 25:15
7 Jela Furuczová FBA7151 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 119:17 + 39:47
8 Katarína Kotrlová SKS9051 Športový klub Sandberg 138:34 + 59:04

W 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Eva Farkašová SSN9053 KOB Čingov Spišská Nová Ves 73:08
2 Marta Wartiaková FBA8252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 81:12 + 8:04
3 Ela Sedileková HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 87:53 + 14:45
4 Monika Molnárová BBA9451 KOBRA Bratislava 91:52 + 18:44
5 Erika Nemcová EBB8752 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 99:32 + 26:24
6 Jana Bartalošová PGP 102:39 + 29:31
7 Júlia Konôpková HBB90AA ŠK HADVEO Banská Bystrica 106:00 + 32:52
8 Vladimira Kutajova VZA Slávia Žilinská univerzita 165:58 + 92:50
Terézia Kopčíková SPE9255 Klub OB Sokol Pezinok DISK

W 35- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Alena Bukovacová FBA7451 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 75:08
2 Táňa Bednáriková SSN7952 KOB Čingov Spišská Nová Ves 76:13 + 1:05
3 Alena Ďurčová VZA7753 Slávia Žilinská univerzita 79:42 + 4:34
4 Monika Urbanová SKS7751 Športový klub Sandberg 88:20 + 13:12
5 Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 109:51 + 34:43
Anastasia Chernivetskaya RBA8051 TJ Rapid Bratislava DISK

W 40- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Katarína Fedorová SPE7451 Klub OB Sokol Pezinok 68:46
2 Mária Dubovská PEZ7451 Klub OB AŠK Pezinok 94:54 + 26:08
3 Ĺubica Slatinská XXX 103:43 + 34:57
4 Katarína Baľová SKS7551 Športový klub Sandberg 105:55 + 37:09
5 Katarína Kováčová VBA7451 ŠK VAZKA Bratislava 106:25 + 37:39
6 Martina Brňáková SKS7752 Športový klub Sandberg 108:29 + 39:43
7 Ľubica Toporová SPE7552 Klub OB Sokol Pezinok 109:58 + 41:12
8 Petra Kotuliaková FBA7552 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 113:29 + 44:43

W 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Zuzana Poštulková VZA7051 Slávia Žilinská univerzita 64:40
2 Táňa Časnochová HBB7051 ŠK HADVEO Banská Bystrica 72:44 + 8:04
3 Valéria Kuráková TKE7151 Klub OB ATU Košice 91:26 + 26:46
4 Martina Brém Knorová ZMT7151 Klub OB Martin 93:04 + 28:24
5 Ingrid Roháčová TKE7051 Klub OB ATU Košice 109:07 + 44:27
6 Petra Rebrová FBA7252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 138:37 + 73:57

W 50- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Iveta Pijáková SPE6251 Klub OB Sokol Pezinok 55:46
2 Eva Mušinská TKE6451 Klub OB ATU Košice 59:37 + 3:51
3 Elena Papugová TKE6552 Klub OB ATU Košice 60:41 + 4:55
4 Jana Mižúrová FBA6351 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 90:29 + 34:43
5 Hana Baloghová SKS6551 Športový klub Sandberg 98:21 + 42:35
6 Iveta Paulová SPE6751 Klub OB Sokol Pezinok 107:31 + 51:45

W 55- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Maya Karovic SPE5851 Klub OB Sokol Pezinok 42:29
2 Darina Poláčková SPE5852 Klub OB Sokol Pezinok 54:49 + 12:20

M 65- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Igor Roháč TKE4301 Klub OB ATU Košice 62:19
2 Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 70:18 + 7:59
3 Medard Féder PEZ5001 Klub OB AŠK Pezinok 99:40 + 37:21
4 Jozef Gajdošík VZA5200 Slávia Žilinská univerzita 101:53 + 39:34

W 60- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Eva Pijáková SPE5751 Klub OB Sokol Pezinok 40:56
2 Katarína Daříčková FBA5551 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 55:57 + 15:01

M 70- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ján Nebeský FBA4101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 76:47
Milan Meriač ZMT4205 Klub OB Martin DISK

M -10 C

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Daniel Ondovčík SPE0801 Klub OB Sokol Pezinok 22:13
2 Jakub Brňák SKS0701 Športový klub Sandberg 22:16 + 0:03
3 Maroš Golian FBA0702 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 24:59 + 2:46
4 Maksym Volkov VZA0701 Slávia Žilinská univerzita 33:55 + 11:42
5 Gregor Ondra SPE Klub OB Sokol Pezinok 34:27 + 12:14
6 Matej Knapčok SPE08AA Klub OB Sokol Pezinok 45:02 + 22:49

W -10 C

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Anežka Bartalošová PGP 16:52
2 Marta Kropocheva SKS0753 Športový klub Sandberg 19:47 + 2:55
3 Ella Michaela Patrášová HBB0951 ŠK HADVEO Banská Bystrica 23:57 + 7:05
4 Kristína Toporová SPE0751 Klub OB Sokol Pezinok 26:00 + 9:08
5 Diana Brňáková SKS0952 Športový klub Sandberg 28:48 + 11:56
6 Adela Rohaľová SKS0852 Športový klub Sandberg 40:18 + 23:26
Ada Bartalošová PGP DISK

N

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 František Ondra SPE Klub OB Sokol Pezinok 19:39
2 Ingrid Kuníková SPE7251 Klub OB Sokol Pezinok 30:18 + 10:39
3 Adriana Repáčová EBB0552 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 35:01 + 15:22
4 Monika Rigasova SPE Klub OB Sokol Pezinok 39:16 + 19:37
5 Jana Pařízková XXX 51:42 + 32:03
6 Július Bartaloš XXX 91:36 + 71:57

K3

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Soňa Ondrejková VZA7451 Slávia Žilinská univerzita 54:08
2 Katarína Sýkorová FBA8253 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 54:23 + 0:15
3 Andrea Hríbiková HBB8451 ŠK HADVEO Banská Bystrica 65:55 + 11:47
4 Ondrej Václavík ZMT9801 Klub OB Martin 67:55 + 13:47
5 Kotrlova_Janka OUT 69:58 + 15:50
6 Lenka Paulová SPE8852 Klub OB Sokol Pezinok 72:40 + 18:32
7 Natália Sulanová SPE Klub OB Sokol Pezinok 72:51 + 18:43
8 Róbert Ílleš SPE91AA Klub OB Sokol Pezinok 74:44 + 20:36
9 Šimon Pajger VZA Slávia Žilinská univerzita 75:00 + 20:52
10 Martina Václavíková ZMT0151 Klub OB Martin 76:03 + 21:55
11 Miška Zedníčková SPE Klub OB Sokol Pezinok 80:33 + 26:25
12 Zuzana Ivanová HBBXXX2 ŠK HADVEO Banská Bystrica 82:09 + 28:01
13 Ĺubka Ježíková SPE Klub OB Sokol Pezinok 85:51 + 31:43
14 Silvia Kutišová SPE Klub OB Sokol Pezinok 98:48 + 44:40
15 Elza Hudecová SPE91AB Klub OB Sokol Pezinok 118:06 + 63:58
Tomáš Benko XXX DISK

W 65- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Viola Juhasová ZMT5251 Klub OB Martin 47:48
2 Soňa Kavecká SPE4851 Klub OB Sokol Pezinok 52:58 + 5:10
3 Darina Polónyiová VZA4850 Slávia Žilinská univerzita 54:38 + 6:50
4 Marie Fraňová SPE5051 Klub OB Sokol Pezinok 60:58 + 13:10

M 21- D

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Alexander Volkov VZA8002 Slávia Žilinská univerzita 63:16
2 Tomáš Sokolík SPE9109 Klub OB Sokol Pezinok 67:12 + 3:56
3 Michal Tomašovič SPE8902 Klub OB Sokol Pezinok 71:26 + 8:10
4 Peter Wartiak FBA8001 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 82:17 + 19:01
5 Miroslav Hríbik HBB8501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 86:24 + 23:08
Samuel Rybár RBA9801 TJ Rapid Bratislava DISK

RD

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 David Krivoklátsky HBBXXX6 ŠK HADVEO Banská Bystrica 22:21
2 Jelisej Kuzmin HBBXXX7 ŠK HADVEO Banská Bystrica 23:51 + 1:30
3 Savina Brezňanová HBBXX10 ŠK HADVEO Banská Bystrica 23:55 + 1:34
4 Matej Trenčan HBBXXX5 ŠK HADVEO Banská Bystrica 24:39 + 2:18
5 Alexik Slatinsky XXX 25:02 + 2:41
6 Maximko Slatinsky XXX 25:09 + 2:48
7 John Bass XXX 25:49 + 3:28
8 Andrej Havlík SPE09AB Klub OB Sokol Pezinok 26:40 + 4:19
9 Milan Trenčan HBBXXX4 ŠK HADVEO Banská Bystrica 27:12 + 4:51
10 Simon Zajac HBBXXX3 ŠK HADVEO Banská Bystrica 28:43 + 6:22
11 Timea Krivoklátska HBB ŠK HADVEO Banská Bystrica 29:21 + 7:00
12 Jonáš Čief HBBXXX8 ŠK HADVEO Banská Bystrica 29:25 + 7:04
13 Šimon Patráš HBBXX11 ŠK HADVEO Banská Bystrica 30:25 + 8:04
14 Lucia Kováčová VBA ŠK VAZKA Bratislava 30:45 + 8:24
15 Anna Macháčková SKS1151 Športový klub Sandberg 31:52 + 9:31
16 Maja Volkova VZA Slávia Žilinská univerzita 34:40 + 12:19
17 Samuel Butaš SPE09AA Klub OB Sokol Pezinok 37:35 + 15:14
18 Alexandra Chudá HBBXXX9 ŠK HADVEO Banská Bystrica 37:54 + 15:33
19 Peter Kotuliak FBA1003 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 42:33 + 20:12
20 Lukáš Bukovác FBA1002 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 42:44 + 20:23
Petra Wartiaková FBA TJ Slávia Farmaceut Bratislava DISK