Výsledky

Preteky: Slovenský rebríček jednotlivcov - INOV8 cup

Etapa: Slovenský rebríček jednotlivcov - INOV8 cup - E2 (08.05.2017)

Kategórie

M -12 A    M -14 A    M -16 A    M -18 A    M 21- E    M 21- B    M 40- A    M 45- A    M 50- A    M 55- A    M 60- A    W -12 A    W -14 A    W -16 A    W -18 A    W 21- E    W 21- B    W 35- A    W 40- A    W 45- A    W 50- A    W 55- A    M 65- A    W 60- A    M 70- A    M -10 C    W -10 C    N          K3         W 65- A    M 21- D    RD        

M -12 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice 15:47
2 Filip Bukovac FBA0501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 16:09 + 0:22
3 Adam Trepáč VZA0501 Slávia Žilinská univerzita 16:47 + 1:00
4 Matyáš Bartaloš PGP 19:18 + 3:31
5 Miroslav Pajger VZA0502 Slávia Žilinská univerzita 19:40 + 3:53
6 Karol Paluska FBA0601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 21:17 + 5:30
7 Tomáš Kasza FBA0503 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 21:44 + 5:57
8 Daniel Šmelík RBA0702 TJ Rapid Bratislava 25:17 + 9:30
9 Michal Zedníček SPE06AB Klub OB Sokol Pezinok 27:46 + 11:59
10 Tristan Sýkora FBA0602 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 39:17 + 23:30
11 Adam Roháč TKE0601 Klub OB ATU Košice 68:57 + 53:10
Ondrej Kováč VBA0601 ŠK VAZKA Bratislava DISK

M -14 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 20:59
2 Martin Roháč TKE0301 Klub OB ATU Košice 22:47 + 1:48
3 Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 24:07 + 3:08
4 Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 24:56 + 3:57
5 Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg 26:38 + 5:39
6 Jakub Fraňo SPE0302 Klub OB Sokol Pezinok 27:14 + 6:15
7 Tibor Fedor SPE0303 Klub OB Sokol Pezinok 27:39 + 6:40
8 Nicholas Ditri SPE0304 Klub OB Sokol Pezinok 28:09 + 7:10
9 Maximilián Kubik RBA0303 TJ Rapid Bratislava 30:06 + 9:07
10 Michal Balogh SKS0301 Športový klub Sandberg 37:45 + 16:46
11 Michal Urban SKS0401 Športový klub Sandberg 50:48 + 29:49
12 Tomáš Zedníček SPE04AA Klub OB Sokol Pezinok 62:48 + 41:49

M -16 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Medard Féder PEZ0102 Klub OB AŠK Pezinok 22:22
2 Daniel Pompura TBB0101 ŠK Terezka Banská Bystrica 23:14 + 0:52
3 Matúš Šimo SPE0107 Klub OB Sokol Pezinok 24:33 + 2:11
4 Michal Kurák TKE0101 Klub OB ATU Košice 26:59 + 4:37
5 Matej Kukurugya SKS0103 Športový klub Sandberg 27:50 + 5:28
6 Adam Havlík SPE0201 Klub OB Sokol Pezinok 31:50 + 9:28
7 Martin Knor ZMT0201 Klub OB Martin 32:20 + 9:58
8 Filip Dubovský PEZ0201 Klub OB AŠK Pezinok 34:32 + 12:10
9 Matej Urban SKS0102 Športový klub Sandberg 36:08 + 13:46
10 Michal Schenk RBA0201 TJ Rapid Bratislava 39:53 + 17:31
11 Matúš Topor SPE0102 Klub OB Sokol Pezinok 40:26 + 18:04
12 Michal Ondrejka VZA0201 Slávia Žilinská univerzita 44:30 + 22:08
13 Matúš Balogh SKS0101 Športový klub Sandberg 49:45 + 27:23

M -18 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Andrej Dubovský PEZ9901 Klub OB AŠK Pezinok 34:49
2 Tomáš Ondrejka VZA0001 Slávia Žilinská univerzita 37:01 + 2:12
3 Tobiáš Goldschmidt RBA0003 TJ Rapid Bratislava 37:26 + 2:37
4 Dominik Lovás RBA9902 TJ Rapid Bratislava 41:43 + 6:54
5 Lukáš Simočko TKE0003 Klub OB ATU Košice 50:41 + 15:52
6 Pavol Kebis SPE0003 Klub OB Sokol Pezinok 59:58 + 25:09
Dominic Ditri SPE0002 Klub OB Sokol Pezinok DISK

M 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ondrej Piják BBA8204 KOBRA Bratislava 43:29
2 Yoann Garde VBA8401 ŠK VAZKA Bratislava 44:38 + 1:09
3 Peter Mižúr FBA9101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 45:51 + 2:22
4 Tomáš Mušinský TKE9301 Klub OB ATU Košice 45:53 + 2:24
5 Maroš Bukovac FBA7601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 47:32 + 4:03
6 Martin Jonáš BBA9601 KOBRA Bratislava 48:39 + 5:10
7 Adam Tysz TKE8703 Klub OB ATU Košice 50:36 + 7:07
8 Filip Kubina SKS8901 Športový klub Sandberg 56:41 + 13:12
9 Miroslav Papuga TKE9002 Klub OB ATU Košice 58:11 + 14:42
10 Matej Müller VBA9601 ŠK VAZKA Bratislava 61:57 + 18:28

M 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Peter Glončák FBA7901 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 35:56
2 Rastislav Szabó HBB8701 ŠK HADVEO Banská Bystrica 39:46 + 3:50
3 Juraj Horniak BBA8202 KOBRA Bratislava 42:26 + 6:30
4 Matúš Kaprál TKE8804 Klub OB ATU Košice 42:46 + 6:50
5 Karol Hierweg BBA9201 KOBRA Bratislava 43:48 + 7:52
6 Július Macháček SKS8402 Športový klub Sandberg 45:47 + 9:51
7 Michal Pavlík SSN9001 KOB Čingov Spišská Nová Ves 46:35 + 10:39
8 Miroslav Pilát HBB8502 ŠK HADVEO Banská Bystrica 48:07 + 12:11
9 Juraj Sokol KYS9201 Klub OB Kysak 48:55 + 12:59
10 Juraj Nemec EBB8901 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 49:21 + 13:25
11 Alexander Volkov VZA8002 Slávia Žilinská univerzita 49:22 + 13:26
12 Tomáš Bartaloš PGP 51:11 + 15:15
13 Christián Heffner SPE9801 Klub OB Sokol Pezinok 51:56 + 16:00
14 Martin Klabouch VZA9602 Slávia Žilinská univerzita 55:11 + 19:15
15 Juraj Pavlov MKE ŠZTJ METROPOL Košice 66:44 + 30:48
16 Peter Vríčan XXX 68:03 + 32:07

M 40- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Zdenko Roháč TKE7301 Klub OB ATU Košice 38:09
2 Igor Porubčan KYS7101 Klub OB Kysak 40:48 + 2:39
3 Peter Vandlíček VZA7300 Slávia Žilinská univerzita 43:37 + 5:28
4 Peter Illés BBA7601 KOBRA Bratislava 45:18 + 7:09
5 Štefan Brňák SKS7601 Športový klub Sandberg 55:49 + 17:40
6 Marek Urban SKS7401 Športový klub Sandberg 58:47 + 20:38
7 Ivan Kotuliak FBA7402 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 62:58 + 24:49
8 Andrej Mikloš SPE7503 Klub OB Sokol Pezinok 67:26 + 29:17
9 Jozef Paluska FBA7401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 69:00 + 30:51

M 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Radoslav Jonáš SKS6902 Športový klub Sandberg 32:49
2 Róbert Miček SSN7101 KOB Čingov Spišská Nová Ves 35:10 + 2:21
3 Karel Poštulka VZA7102 Slávia Žilinská univerzita 38:00 + 5:11
4 Juraj Petrinec BBA6403 KOBRA Bratislava 40:35 + 7:46
5 Milan Kováč VBA7101 ŠK VAZKA Bratislava 44:39 + 11:50
6 Richard Balogh SKS6901 Športový klub Sandberg 49:38 + 16:49
7 Peter Hojko SPE7001 Klub OB Sokol Pezinok 51:11 + 18:22
8 Ladislav Kasza FBA7102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 61:00 + 28:11
9 Michal Patassi FBA TJ Slávia Farmaceut Bratislava 90:59 + 58:10

M 50- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jozef Pollák TKE6001 Klub OB ATU Košice 29:13
2 František Papuga TKE6302 Klub OB ATU Košice 35:00 + 5:47
3 Mikuláš Novota TKE6002 Klub OB ATU Košice 36:54 + 7:41
4 Pavol Kebis SPE6004 Klub OB Sokol Pezinok 44:42 + 15:29
5 Peter Sláma TKE6401 Klub OB ATU Košice 47:59 + 18:46
6 Ladislav Pompura TBB6301 ŠK Terezka Banská Bystrica 49:26 + 20:13
7 Martin Václavík ZMT6404 Klub OB Martin 51:10 + 21:57
8 Miloš Paulo SPE6301 Klub OB Sokol Pezinok 53:32 + 24:19
9 Emil Kukurugya SKS66AA Športový klub Sandberg 65:56 + 36:43
György Filö KYS6302 Klub OB Kysak DISK

M 55- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ivan Repáč EBB5901 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 28:24
2 Csaba Takács TKE6205 Klub OB ATU Košice 28:44 + 0:20
3 Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 32:44 + 4:20
4 Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 43:31 + 15:07
5 Jaroslav Kollár KYS6102 Klub OB Kysak 45:28 + 17:04

M 60- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jozef Fedor SPE5701 Klub OB Sokol Pezinok 23:59
2 Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 29:14 + 5:15
3 Ján Kuchta TKE5701 Klub OB ATU Košice 30:18 + 6:19
4 Vladislav Piják SPE Klub OB Sokol Pezinok 30:36 + 6:37
5 Ján Mižúr FBA5501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 33:02 + 9:03
6 Anton Onder TKE5401 Klub OB ATU Košice 33:24 + 9:25
7 Michal Simočko TKE5302 Klub OB ATU Košice 39:29 + 15:30
8 Pavol Poláček SPE5501 Klub OB Sokol Pezinok 45:36 + 21:37
9 Bohuš Šimonovič PEZ5601 Klub OB AŠK Pezinok 68:42 + 44:43

W -12 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Gabriela Ježíková SPE0551 Klub OB Sokol Pezinok 13:47
2 Zora Baloghová SKS0751 Športový klub Sandberg 20:55 + 7:08

W -14 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok 15:49
2 Eva Ondovčíková SPE0358 Klub OB Sokol Pezinok 16:03 + 0:14
3 Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 18:46 + 2:57
3 Miroslava Velgosová TKE0351 Klub OB ATU Košice 18:46 + 2:57
5 Gabriela Trepáčová VZA0351 Slávia Žilinská univerzita 19:20 + 3:31
6 Nina Kutišová SPE0353 Klub OB Sokol Pezinok 24:20 + 8:31
7 Karolína Toporová SPE0452 Klub OB Sokol Pezinok 25:15 + 9:26
8 Simona Mihaličová TKE0551 Klub OB ATU Košice 25:27 + 9:38
9 Zuzana Féderová PEZ0351 Klub OB AŠK Pezinok 27:07 + 11:18
10 Ivona Rohaľová SKS0453 Športový klub Sandberg 28:07 + 12:18
11 Žofia Kováčová VBA0451 ŠK VAZKA Bratislava 32:33 + 16:44

W -16 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ľuboslava Weissová TKE0252 Klub OB ATU Košice 26:02
2 Michaela Velgosová TKE0151 Klub OB ATU Košice 31:18 + 5:16
3 Veronika Jánošová SKS0151 Športový klub Sandberg 33:06 + 7:04
4 Alžbeta Dubovská PEZ0151 Klub OB AŠK Pezinok 37:54 + 11:52
5 Veronika Klabouchová VZA0151 Slávia Žilinská univerzita 40:19 + 14:17
6 Michaela Patassiová FBA0252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 43:30 + 17:28

W -18 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tamara Miklušová RBA0252 TJ Rapid Bratislava 24:21
2 Dorota Šmelíková RBA0251 TJ Rapid Bratislava 31:10 + 6:49
3 Lucia Ondovčíková SPE0051 Klub OB Sokol Pezinok 37:26 + 13:05
4 Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 39:16 + 14:55
5 Tereza Pružincová FBA0053 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 41:22 + 17:01
6 Terézia Števicová FBA0054 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 47:41 + 23:20

W 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Katarína Lamiová TKE8351 Klub OB ATU Košice 44:44
2 Hana Garde VBA8455 ŠK VAZKA Bratislava 45:56 + 1:12
3 Antónia Šofranková TKE9753 Klub OB ATU Košice 48:51 + 4:07
4 Andrea Papugová TKE9751 Klub OB ATU Košice 49:07 + 4:23
5 Jana Kršiaková TKE8951 Klub OB ATU Košice 51:53 + 7:09
6 Andrea Poštulková VZA9351 Slávia Žilinská univerzita 56:00 + 11:16
6 Katarína Papugová TKE9255 Klub OB ATU Košice 56:00 + 11:16
8 Katarína Kotrlová SKS9051 Športový klub Sandberg 67:55 + 23:11
9 Martina Papugová TKE9551 Klub OB ATU Košice 70:52 + 26:08
10 Karolína Takáčová PEZ9851 Klub OB AŠK Pezinok 143:20 + 98:36

W 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ela Sedileková HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 42:41
2 Marta Wartiaková FBA8252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 46:44 + 4:03
3 Monika Molnárová BBA9451 KOBRA Bratislava 50:00 + 7:19
4 Eva Farkašová SSN9053 KOB Čingov Spišská Nová Ves 52:06 + 9:25
5 Barbora Pavliková KYS9152 Klub OB Kysak 53:17 + 10:36
6 Jana Bartalošová PGP 56:10 + 13:29
7 Erika Nemcová EBB8752 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 58:45 + 16:04
8 Júlia Konôpková HBB90AA ŠK HADVEO Banská Bystrica 68:41 + 26:00
9 Vladimira Kutajova VZA Slávia Žilinská univerzita 72:52 + 30:11
Simone Skrúcaná VBA9151 ŠK VAZKA Bratislava DISK

W 35- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Alena Bukovacová FBA7451 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 48:12
2 Alena Ďurčová VZA7753 Slávia Žilinská univerzita 53:19 + 5:07
3 Táňa Bednáriková SSN7952 KOB Čingov Spišská Nová Ves 56:09 + 7:57
4 Monika Urbanová SKS7751 Športový klub Sandberg 60:34 + 12:22
5 Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 64:27 + 16:15
6 Anastasia Chernivetskaya RBA8051 TJ Rapid Bratislava 72:09 + 23:57

W 40- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Katarína Fedorová SPE7451 Klub OB Sokol Pezinok 40:27
2 Ľubica Toporová SPE7552 Klub OB Sokol Pezinok 47:46 + 7:19
3 Martina Brňáková SKS7752 Športový klub Sandberg 56:31 + 16:04
4 Barbora Šmelíková VBA6951 ŠK VAZKA Bratislava 56:44 + 16:17
5 Petra Kotuliaková FBA7552 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 58:23 + 17:56
6 Soňa Ondrejková VZA7451 Slávia Žilinská univerzita 58:38 + 18:11
7 Mária Dubovská PEZ7451 Klub OB AŠK Pezinok 65:44 + 25:17
8 Katarína Baľová SKS7551 Športový klub Sandberg 66:47 + 26:20
9 Katarína Kováčová VBA7451 ŠK VAZKA Bratislava 78:59 + 38:32
10 Marianna Patassiová FBA7351 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 119:22 + 78:55

W 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Táňa Časnochová HBB7051 ŠK HADVEO Banská Bystrica 47:47
2 Hana Šmelíková FBA6951 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 49:13 + 1:26
3 Martina Brém Knorová ZMT7151 Klub OB Martin 50:24 + 2:37
4 Zuzana Poštulková VZA7051 Slávia Žilinská univerzita 52:02 + 4:15
5 Valéria Kuráková TKE7151 Klub OB ATU Košice 54:07 + 6:20
6 Eva Trepáčová VZA Slávia Žilinská univerzita 66:25 + 18:38
7 Petra Rebrová FBA7252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 73:52 + 26:05
8 Ingrid Roháčová TKE7051 Klub OB ATU Košice 78:52 + 31:05

W 50- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Iveta Pijáková SPE6251 Klub OB Sokol Pezinok 34:02
2 Elena Papugová TKE6552 Klub OB ATU Košice 34:15 + 0:13
3 Eva Mušinská TKE6451 Klub OB ATU Košice 35:19 + 1:17
4 Hana Baloghová SKS6551 Športový klub Sandberg 55:27 + 21:25
5 Iveta Paulová SPE6751 Klub OB Sokol Pezinok 57:38 + 23:36
6 Jana Mižúrová FBA6351 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 62:11 + 28:09

W 55- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jana Davi ZMT61AA Klub OB Martin 33:31
2 Maya Karovic SPE5851 Klub OB Sokol Pezinok 38:48 + 5:17
3 Darina Poláčková SPE5852 Klub OB Sokol Pezinok 47:48 + 14:17
4 Bibiana Kebisová SPE6252 Klub OB Sokol Pezinok 63:27 + 29:56

M 65- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Štefan Máj BBA5201 KOBRA Bratislava 23:18
2 Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 24:23 + 1:05
3 Igor Roháč TKE4301 Klub OB ATU Košice 26:23 + 3:05
4 Jozef Gajdošík VZA5200 Slávia Žilinská univerzita 30:37 + 7:19
5 Medard Féder PEZ5001 Klub OB AŠK Pezinok 41:48 + 18:30

W 60- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Paulína Májová BBA5351 KOBRA Bratislava 25:23
2 Eva Pijáková SPE5751 Klub OB Sokol Pezinok 26:36 + 1:13
3 Katarína Daříčková FBA5551 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 50:36 + 25:13

M 70- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ján Nebeský FBA4101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 40:01
2 Milan Meriač ZMT4205 Klub OB Martin 51:14 + 11:13

M -10 C

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jakub Brňák SKS0701 Športový klub Sandberg 14:40
2 Jakub Lanátor RBA0701 TJ Rapid Bratislava 15:02 + 0:22
3 Maksym Volkov VZA0701 Slávia Žilinská univerzita 16:48 + 2:08
4 Matúš Mikloš SPE0702 Klub OB Sokol Pezinok 16:58 + 2:18
5 Gregor Ondra SPE Klub OB Sokol Pezinok 17:12 + 2:32
6 Maroš Golian FBA0702 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 18:33 + 3:53
7 Daniel Ondovčík SPE0801 Klub OB Sokol Pezinok 46:18 + 31:38
Matej Knapčok SPE08AA Klub OB Sokol Pezinok DISK

W -10 C

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Anežka Bartalošová PGP 14:59
2 Kristína Toporová SPE0751 Klub OB Sokol Pezinok 16:48 + 1:49
3 Diana Brňáková SKS0952 Športový klub Sandberg 19:14 + 4:15
4 Ella Michaela Patrášová HBB0951 ŠK HADVEO Banská Bystrica 21:25 + 6:26
5 Adela Rohaľová SKS0852 Športový klub Sandberg 23:17 + 8:18
6 Marta Kropocheva SKS0753 Športový klub Sandberg 25:10 + 10:11
7 Ada Bartalošová PGP 30:40 + 15:41

N

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 František Ondra SPE Klub OB Sokol Pezinok 26:08
2 Monika Rigasova SPE Klub OB Sokol Pezinok 28:33 + 2:25
3 Andrej Hojko SPE0404 Klub OB Sokol Pezinok 34:22 + 8:14
4 Zuzana Miklošová SPE Klub OB Sokol Pezinok 61:42 + 35:34

K3

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ján Hanzely XXX 31:55
2 Roman Ježowicz XXX 34:56 + 3:01
3 Katarína Sýkorová FBA8253 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 35:14 + 3:19
4 Andrea Hríbiková HBB8451 ŠK HADVEO Banská Bystrica 38:35 + 6:40
5 Medard Féder PEZ7303 Klub OB AŠK Pezinok 38:38 + 6:43
6 Šimon Pajger VZA Slávia Žilinská univerzita 42:15 + 10:20
7 Jakub Ondrečko XXX 50:00 + 18:05
8 Miška Zedníčková SPE Klub OB Sokol Pezinok 55:06 + 23:11
9 Ĺubka Ježíková SPE Klub OB Sokol Pezinok 57:40 + 25:45
10 Zuzana Ivanová HBBXXX2 ŠK HADVEO Banská Bystrica 59:39 + 27:44
11 Lenka Paulová SPE8852 Klub OB Sokol Pezinok 61:37 + 29:42
12 Martina Václavíková ZMT0151 Klub OB Martin 63:42 + 31:47
13 Natália Sulanová SPE Klub OB Sokol Pezinok 66:17 + 34:22
14 Kotrlova_Janka OUT 77:32 + 45:37
M.S. Ondrej Václavík ZMT9801 Klub OB Martin 54:15

W 65- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Viola Juhasová ZMT5251 Klub OB Martin 28:59
2 Soňa Kavecká SPE4851 Klub OB Sokol Pezinok 29:54 + 0:55
3 Darina Polónyiová VZA4850 Slávia Žilinská univerzita 30:30 + 1:31
4 Marie Fraňová SPE5051 Klub OB Sokol Pezinok 39:51 + 10:52

M 21- D

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Peter Wartiak FBA8001 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 53:23
2 Michal Tomašovič SPE8902 Klub OB Sokol Pezinok 55:48 + 2:25
3 Miroslav Hríbik HBB8501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 62:52 + 9:29

RD

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 John Bass XXX 17:47
2 Jonáš Čief HBBXXX8 ŠK HADVEO Banská Bystrica 18:37 + 0:50
3 Andrej Havlík SPE09AB Klub OB Sokol Pezinok 19:56 + 2:09
4 Samuel Butaš SPE09AA Klub OB Sokol Pezinok 20:24 + 2:37
5 Timea Krivoklátska HBB ŠK HADVEO Banská Bystrica 21:42 + 3:55
6 Alexandra Chudá HBBXXX9 ŠK HADVEO Banská Bystrica 21:50 + 4:03
7 Jelisej Kuzmin HBBXXX7 ŠK HADVEO Banská Bystrica 23:30 + 5:43
8 Simon Zajac HBBXXX3 ŠK HADVEO Banská Bystrica 23:34 + 5:47
9 Milan Trenčan HBBXXX4 ŠK HADVEO Banská Bystrica 24:27 + 6:40
10 Matej Trenčan HBBXXX5 ŠK HADVEO Banská Bystrica 25:09 + 7:22
11 Šimon Patráš HBBXX11 ŠK HADVEO Banská Bystrica 25:11 + 7:24
12 Lea Illéšová BBA KOBRA Bratislava 26:08 + 8:21
13 Ema Jonášová SKS0951 Športový klub Sandberg 26:11 + 8:24
14 Anna Macháčková SKS1151 Športový klub Sandberg 26:12 + 8:25
15 Lucia Lanátorová RBA TJ Rapid Bratislava 30:05 + 12:18
16 David Krivoklátsky HBBXXX6 ŠK HADVEO Banská Bystrica 31:27 + 13:40
17 Maja Volkova VZA Slávia Žilinská univerzita 34:56 + 17:09
18 Lukáš Bukovác FBA1002 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 40:37 + 22:50
19 Savina Brezňanová HBBXX10 ŠK HADVEO Banská Bystrica 43:01 + 25:14
Peter Kotuliak FBA1003 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DISK