Rankingové výsledky

Preteky: Slovenský rebríček jednotlivcov - INOV8 cup

Etapa: Slovenský rebríček jednotlivcov - INOV8 cup - E1 (20.05.2017)

Kategórie

M -12 A    M -14 A    M -16 A    M -18 A    M 21- E    M 21- B    M 35- A    M 40- A    M 45- A    M 50- A    M 55- A    M 60- A    W -12 A    W -14 A    W -16 A    W -18 A    W 21- E    W 21- B    W 35- A    W 40- A    W 45- A    W 50- A    W 55- A    M 65- A    W 60- A    M 70- A    W 65- A    M 21- D   

M -12 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Filip Bukovac FBA0501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 18:57 900
2 Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice 20:00 + 1:03 850
3 Adam Trepáč VZA0501 Slávia Žilinská univerzita 20:48 + 1:51 812
4 Tomáš Kasza FBA0503 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 21:15 + 2:18 791
5 Adam Roháč TKE0601 Klub OB ATU Košice 27:05 + 8:08 514
6 Tomáš Porubčan KYS0501 Klub OB Kysak 38:10 + 19:13 0
7 Branislav Brídzik SKS0503 Športový klub Sandberg 43:18 + 24:21 0
Samuel Hostačný SPE0501 Klub OB Sokol Pezinok DISK 0

M -14 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg 17:46 900
2 Nicholas Ditri SPE0304 Klub OB Sokol Pezinok 19:28 + 1:42 814
3 Maximilián Kubik RBA0303 TJ Rapid Bratislava 26:33 + 8:47 455
4 Samuel Dokupil SKS0304 Športový klub Sandberg 26:56 + 9:10 436
5 Michal Balogh SKS0301 Športový klub Sandberg 27:04 + 9:18 429
6 Stanislav Kuník SPE0305 Klub OB Sokol Pezinok 30:41 + 12:55 246
7 Michal Urban SKS0401 Športový klub Sandberg 31:29 + 13:43 205
8 Martin Vaľa KYS0301 Klub OB Kysak 42:28 + 24:42 0

M -16 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Medard Féder PEZ0102 Klub OB AŠK Pezinok 16:32 900
2 Michal Kurák TKE0101 Klub OB ATU Košice 18:48 + 2:16 777
3 Matúš Šimo SPE0107 Klub OB Sokol Pezinok 19:25 + 2:53 743
4 Daniel Pompura TBB0101 ŠK Terezka Banská Bystrica 19:55 + 3:23 716
5 Martin Roháč TKE0301 Klub OB ATU Košice 20:19 + 3:47 694
6 Martin Knor ZMT0201 Klub OB Martin 21:06 + 4:34 651
7 Adam Jonáš BBA0101 KOBRA Bratislava 22:05 + 5:33 598
8 Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 22:47 + 6:15 560
9 Matej Urban SKS0102 Športový klub Sandberg 23:47 + 7:15 505
10 Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 24:28 + 7:56 468
11 Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 25:10 + 8:38 430
12 Tibor Fedor SPE0303 Klub OB Sokol Pezinok 25:20 + 8:48 421
13 Matúš Topor SPE0102 Klub OB Sokol Pezinok 26:16 + 9:44 370
14 Filip Dubovský PEZ0201 Klub OB AŠK Pezinok 28:33 + 12:01 246
15 Michal Schenk RBA0201 TJ Rapid Bratislava 33:27 + 16:55 0
16 Matej Navrátil VBA0201 ŠK VAZKA Bratislava 51:43 + 35:11 0

M -18 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jakub Chupek VZA9901 Slávia Žilinská univerzita 28:44 900
2 Dominic Ditri SPE0002 Klub OB Sokol Pezinok 34:48 + 6:04 710
3 Tobiáš Goldschmidt RBA0003 TJ Rapid Bratislava 35:42 + 6:58 682
4 Andrej Dubovský PEZ9901 Klub OB AŠK Pezinok 37:23 + 8:39 629
5 Tomáš Ondrejka VZA0001 Slávia Žilinská univerzita 39:36 + 10:52 560
6 Dominik Lovás RBA9902 TJ Rapid Bratislava 42:12 + 13:28 478
7 Pavol Kebis SPE0003 Klub OB Sokol Pezinok 58:33 + 29:49 0
8 Matej Pätoprstý SPE0001 Klub OB Sokol Pezinok 60:57 + 32:13 0
9 Jakub Schenk RBA0001 TJ Rapid Bratislava 61:08 + 32:24 0
10 Juraj Šiandor PEZ9903 Klub OB AŠK Pezinok 64:19 + 35:35 0
11 Branislav Kuník SPE9901 Klub OB Sokol Pezinok 88:21 + 59:37 0
Matej Cidorík PEZ0001 Klub OB AŠK Pezinok DISK 0

M 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Marian Dávidík BBA7713 KOBRA Bratislava 38:16 1000
2 Peter Glončák FBA7901 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 38:46 + 0:30 987
3 Yoann Garde VBA8401 ŠK VAZKA Bratislava 39:30 + 1:14 968
4 Martin Jonáš BBA9601 KOBRA Bratislava 39:31 + 1:15 967
5 Peter Mižúr FBA9101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 39:35 + 1:19 966
6 Matej Müller VBA9601 ŠK VAZKA Bratislava 42:08 + 3:52 899
7 Filip Kubina SKS8901 Športový klub Sandberg 42:32 + 4:16 889
8 Adam Tysz TKE8703 Klub OB ATU Košice 43:10 + 4:54 872
9 Miroslav Papuga TKE9002 Klub OB ATU Košice 44:49 + 6:33 829
10 Radoslav Jonáš SKS6902 Športový klub Sandberg 45:30 + 7:14 811
11 Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 50:17 + 12:01 686
12 Christián Heffner SPE9801 Klub OB Sokol Pezinok 56:20 + 18:04 528
13 Dušan Furucz FBA7101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 57:38 + 19:22 494

M 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Rastislav Szabó HBB8701 ŠK HADVEO Banská Bystrica 35:44 800
2 Jozef Wallner BBA6812 KOBRA Bratislava 36:53 + 1:09 774
3 Juraj Horniak BBA8202 KOBRA Bratislava 38:26 + 2:42 740
4 Karol Hierweg BBA9201 KOBRA Bratislava 38:51 + 3:07 730
5 Juraj Nemec EBB8901 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 40:10 + 4:26 701
6 Miroslav Pilát HBB8502 ŠK HADVEO Banská Bystrica 41:30 + 5:46 671
7 Silvester Dulák SSN9007 KOB Čingov Spišská Nová Ves 41:44 + 6:00 666
8 Martin Borský FBA7704 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 43:02 + 7:18 637
9 Miroslav Tauber SSN9301 KOB Čingov Spišská Nová Ves 46:09 + 10:25 567
10 Martin Bejdák RBA9605 TJ Rapid Bratislava 57:10 + 21:26 320
11 Matúš Kaprál TKE8804 Klub OB ATU Košice 64:49 + 29:05 149
Michal Pavlík SSN9001 KOB Čingov Spišská Nová Ves DISK 0

M 35- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Július Porubský TNR7301 ŠK Triturus Nitra 38:30 900
2 Martin Bednárik CNR7201 ŠK Cart print Nitra 43:31 + 5:01 783
3 Tibor Lanátor RBA7903 TJ Rapid Bratislava 48:17 + 9:47 671
4 Vladislav Janota FBA7903 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 50:27 + 11:57 621

M 40- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Igor Porubčan KYS7101 Klub OB Kysak 36:09 900
2 Zdenko Roháč TKE7301 Klub OB ATU Košice 37:40 + 1:31 862
3 Ivan Kotuliak FBA7402 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 50:06 + 13:57 553
4 Marek Urban SKS7401 Športový klub Sandberg 52:51 + 16:42 484

M 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Karol Hierweg BBA5801 KOBRA Bratislava 31:17 900
2 Juraj Petrinec BBA6403 KOBRA Bratislava 33:33 + 2:16 835
3 Karel Poštulka VZA7102 Slávia Žilinská univerzita 33:42 + 2:25 830
4 Róbert Miček SSN7101 KOB Čingov Spišská Nová Ves 36:28 + 5:11 751
5 Rudolf Brídzik SKS7001 Športový klub Sandberg 42:40 + 11:23 573
6 Róbert Schenk RBA6802 TJ Rapid Bratislava 47:45 + 16:28 426
7 Martin Velgos TKE7202 Klub OB ATU Košice 48:04 + 16:47 417
8 Richard Balogh SKS6901 Športový klub Sandberg 48:54 + 17:37 393
9 Dušan Snopko EBB7001 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 49:15 + 17:58 383
10 Peter Hojko SPE7001 Klub OB Sokol Pezinok 52:12 + 20:55 298
11 Ladislav Kasza FBA7102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 58:46 + 27:29 109

M 50- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jozef Pollák TKE6001 Klub OB ATU Košice 25:16 900
2 Mikuláš Novota TKE6002 Klub OB ATU Košice 29:05 + 3:49 764
3 Peter Mlynárik VBA6501 ŠK VAZKA Bratislava 32:43 + 7:27 635
4 František Papuga TKE6302 Klub OB ATU Košice 33:02 + 7:46 623
5 Rostislav Navrátil VBA6601 ŠK VAZKA Bratislava 33:36 + 8:20 603
6 György Filö KYS6302 Klub OB Kysak 36:07 + 10:51 514
7 Peter Sláma TKE6401 Klub OB ATU Košice 38:19 + 13:03 435
8 Ladislav Pompura TBB6301 ŠK Terezka Banská Bystrica 40:46 + 15:30 348
9 Miloš Paulo SPE6301 Klub OB Sokol Pezinok 45:53 + 20:37 166

M 55- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Csaba Takács TKE6205 Klub OB ATU Košice 30:22 900
2 Pavol Bednár EBB6101 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 31:31 + 1:09 866
3 Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 34:20 + 3:58 782
4 František Šoltés SSN6202 KOB Čingov Spišská Nová Ves 35:03 + 4:41 761
5 Ján Štubňa RBA5803 TJ Rapid Bratislava 35:27 + 5:05 749
6 Milan Mazúr RBA6201 TJ Rapid Bratislava 39:32 + 9:10 628
7 Jaroslav Kollár KYS6102 Klub OB Kysak 40:02 + 9:40 614
8 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 42:14 + 11:52 548
9 Ivan Repáč EBB5901 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 42:19 + 11:57 546
10 Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 43:36 + 13:14 508
11 Dušan Rybár RBA6202 TJ Rapid Bratislava 47:02 + 16:40 406

M 60- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jozef Fedor SPE5701 Klub OB Sokol Pezinok 35:46 900
2 Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 39:32 + 3:46 805
3 Peter Polakovič VZA5501 Slávia Žilinská univerzita 40:42 + 4:56 776
4 Ján Kuchta TKE5701 Klub OB ATU Košice 42:54 + 7:08 721
5 Ján Mižúr FBA5501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 47:30 + 11:44 605
6 Bohuš Šimonovič PEZ5601 Klub OB AŠK Pezinok 62:19 + 26:33 232

W -12 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Rebecca Herna FBA0553 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 14:33 900
2 Gabriela Ježíková SPE0551 Klub OB Sokol Pezinok 17:00 + 2:27 748
3 Tereza Kendrová FBA0651 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 23:32 + 8:59 344
4 Zora Baloghová SKS0751 Športový klub Sandberg 25:18 + 10:45 235

W -14 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 20:22 900
2 Gabriela Trepáčová VZA0351 Slávia Žilinská univerzita 23:15 + 2:53 773
3 Miroslava Velgosová TKE0351 Klub OB ATU Košice 25:30 + 5:08 673
4 Ema Honzírková SKS0351 Športový klub Sandberg 26:23 + 6:01 634
5 Alžbeta Kopčíková SPE0453 Klub OB Sokol Pezinok 26:55 + 6:33 611
6 Simona Mihaličová TKE0551 Klub OB ATU Košice 27:10 + 6:48 600
7 Ivona Rohaľová SKS0453 Športový klub Sandberg 27:35 + 7:13 581
8 Lenka Porubská TNR0451 ŠK Triturus Nitra 36:17 + 15:55 197
9 Zuzana Féderová PEZ0351 Klub OB AŠK Pezinok 39:59 + 19:37 33
10 Karolína Toporová SPE0452 Klub OB Sokol Pezinok 45:56 + 25:34 0

W -16 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ľuboslava Weissová TKE0252 Klub OB ATU Košice 21:48 900
2 Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok 22:10 + 0:22 885
3 Eva Ondovčíková SPE0358 Klub OB Sokol Pezinok 26:12 + 4:24 718
4 Michaela Velgosová TKE0151 Klub OB ATU Košice 26:20 + 4:32 713
5 Veronika Jánošová SKS0151 Športový klub Sandberg 26:43 + 4:55 697
6 Alžbeta Dubovská PEZ0151 Klub OB AŠK Pezinok 27:42 + 5:54 656
7 Veronika Klabouchová VZA0151 Slávia Žilinská univerzita 28:50 + 7:02 610
8 Adéla Navrátilová VBA0251 ŠK VAZKA Bratislava 37:35 + 15:47 248
9 Katarína Palusková FBA0251 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 40:31 + 18:43 127
10 Michaela Patassiová FBA0252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 41:18 + 19:30 95
Sandra Ivanková TKE0253 Klub OB ATU Košice DISK 0

W -18 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Tamara Miklušová RBA0252 TJ Rapid Bratislava 20:24 900
2 Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 29:25 + 9:01 502
3 Terézia Števicová FBA0054 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 29:32 + 9:08 497
4 Tereza Pružincová FBA0053 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 29:52 + 9:28 482
5 Miriam Cidoríková PEZ9951 Klub OB AŠK Pezinok 30:01 + 9:37 476
6 Lucia Ondovčíková SPE0051 Klub OB Sokol Pezinok 32:58 + 12:34 346

W 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Tereza Miklušová RBA9952 TJ Rapid Bratislava 36:29 1000
2 Silvia Chupeková VZA7250 Slávia Žilinská univerzita 39:04 + 2:35 929
3 Andrea Papugová TKE9751 Klub OB ATU Košice 39:59 + 3:30 904
4 Katarzyna Galla HBB9552 ŠK HADVEO Banská Bystrica 43:59 + 7:30 794
5 Hana Garde VBA8455 ŠK VAZKA Bratislava 44:20 + 7:51 785
6 Katarína Papugová TKE9255 Klub OB ATU Košice 45:38 + 9:09 749
7 Martina Papugová TKE9551 Klub OB ATU Košice 49:01 + 12:32 656
8 Natália Tyszová TKE8851 Klub OB ATU Košice 50:50 + 14:21 607
9 Andrea Poštulková VZA9351 Slávia Žilinská univerzita 54:05 + 17:36 518
10 Antónia Šofranková TKE9753 Klub OB ATU Košice 54:37 + 18:08 503
11 Jela Furuczová FBA7151 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 80:31 + 44:02 0

W 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Marta Wartiaková FBA8252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 38:05 800
2 Ela Sedileková HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 41:00 + 2:55 739
3 Lucia Matejíčková RBA9851 TJ Rapid Bratislava 47:38 + 9:33 599
4 Barbora Pavliková KYS9152 Klub OB Kysak 49:22 + 11:17 563
5 Erika Nemcová EBB8752 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 51:39 + 13:34 515
6 Dajana Snopková EBB9551 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 57:07 + 19:02 400
7 Tereza Schenková RBA9751 TJ Rapid Bratislava 66:57 + 28:52 194
8 Karolína Takáčová PEZ9851 Klub OB AŠK Pezinok 91:09 + 53:04 0
9 Simone Skrúcaná VBA9151 ŠK VAZKA Bratislava 100:08 + 62:03 0

W 35- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Alena Bukovacová FBA7451 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 40:54 900
2 Monika Urbanová SKS7751 Športový klub Sandberg 54:58 + 14:04 590
3 Katarína Lanátorová RBA7856 TJ Rapid Bratislava 55:15 + 14:21 584
4 Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 58:09 + 17:15 520
5 Zuzana Janotová FBA8251 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 61:28 + 20:34 447
6 Táňa Bednáriková SSN7952 KOB Čingov Spišská Nová Ves 63:26 + 22:32 404

W 40- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Katarína Fedorová SPE7451 Klub OB Sokol Pezinok 31:33 900
2 Katarína Schenková RBA7451 TJ Rapid Bratislava 47:53 + 16:20 434
3 Petra Kotuliaková FBA7552 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 51:47 + 20:14 323
4 Mária Dubovská PEZ7451 Klub OB AŠK Pezinok 51:48 + 20:15 322
5 Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 54:46 + 23:13 238
6 Ľubica Toporová SPE7552 Klub OB Sokol Pezinok 67:16 + 35:43 0
7 Oksana Velgosová TKE7351 Klub OB ATU Košice 100:00 + 68:27 0

W 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Bronislava Šimová PEZ6951 Klub OB AŠK Pezinok 50:15 900
2 Valéria Kuráková TKE7151 Klub OB ATU Košice 50:41 + 0:26 892
3 Zuzana Poštulková VZA7051 Slávia Žilinská univerzita 52:17 + 2:02 864
4 Martina Brém Knorová ZMT7151 Klub OB Martin 58:37 + 8:22 750
5 Alena Barillová SSN6951 KOB Čingov Spišská Nová Ves 65:09 + 14:54 633
6 Ingrid Roháčová TKE7051 Klub OB ATU Košice 70:55 + 20:40 530
7 Marta Jonášová SKS6951 Športový klub Sandberg 89:28 + 39:13 198
Petra Rebrová FBA7252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DISK 0

W 50- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Eva Mušinská TKE6451 Klub OB ATU Košice 36:56 900
2 Elena Papugová TKE6552 Klub OB ATU Košice 38:04 + 1:08 872
3 Iveta Pijáková SPE6251 Klub OB Sokol Pezinok 39:55 + 2:59 827
4 Jana Mižúrová FBA6351 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 55:39 + 18:43 444
5 Soňa Mazúrová RBA6551 TJ Rapid Bratislava 56:48 + 19:52 416
6 Hana Baloghová SKS6551 Športový klub Sandberg 65:24 + 28:28 206

W 55- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Iva Kumová RBA6252 TJ Rapid Bratislava 56:29 900
2 Elena Belicová TKE6251 Klub OB ATU Košice 57:04 + 0:35 891
3 Maya Karovic SPE5851 Klub OB Sokol Pezinok 57:48 + 1:19 879

M 65- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Igor Roháč TKE4301 Klub OB ATU Košice 39:48 900
2 Ľudovít Šmelík RBA4301 TJ Rapid Bratislava 44:26 + 4:38 795
3 Viktor Vávra RBA5001 TJ Rapid Bratislava 47:06 + 7:18 735
4 Štefan Máj BBA5201 KOBRA Bratislava 50:13 + 10:25 664
5 Jozef Gajdošík VZA5200 Slávia Žilinská univerzita 52:39 + 12:51 609
6 Viktor Mikluš FBA5201 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 62:08 + 22:20 395
7 Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 64:39 + 24:51 338
8 Medard Féder PEZ5001 Klub OB AŠK Pezinok 65:38 + 25:50 316

W 60- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 63:58 900
2 Katarína Daříčková FBA5551 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 67:04 + 3:06 856
3 Marta Brzová SPE5351 Klub OB Sokol Pezinok 75:02 + 11:04 744

M 70- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ján Nebeský FBA4101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 91:40 900
2 Milan Meriač ZMT4205 Klub OB Martin 99:04 + 7:24 827
Dezider Baran FBA4501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DISK 0

W 65- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Darina Polónyiová VZA4850 Slávia Žilinská univerzita 45:22 900
2 Viola Juhasová ZMT5251 Klub OB Martin 79:49 + 34:27 217
3 Jela Navrátilová VBA4451 ŠK VAZKA Bratislava 96:34 + 51:12 0

M 21- D

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Samuel Rybár RBA9801 TJ Rapid Bratislava 48:55 600
2 Miroslav Hríbik HBB8501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 54:27 + 5:32 532
3 Peter Wartiak FBA8001 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 56:13 + 7:18 510
4 Philip Stubna RBA9304 TJ Rapid Bratislava 83:44 + 34:49 173
5 Adam Navrátil VBA9901 ŠK VAZKA Bratislava 111:35 + 62:40 0