Rankingové výsledky

Preteky: Slovenský rebríček jednotlivcov - INOV8 cup

Etapa: Slovenský rebríček jednotlivcov - INOV8 cup - E2 (21.05.2017)

Kategórie

M -12 A    M -14 A    M -16 A    M -18 A    M 21- E    M 21- B    M 35- A    M 40- A    M 45- A    M 50- A    M 55- A    M 60- A    W -12 A    W -14 A    W -16 A    W -18 A    W 21- E    W 21- B    W 35- A    W 40- A    W 45- A    W 50- A    W 55- A    M 65- A    W 60- A    M 70- A    W 65- A    M 21- D   

M -12 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Filip Bukovac FBA0501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 23:32 900
2 Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice 23:56 + 0:24 885
3 Karol Paluska FBA0601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 28:01 + 4:29 729
4 Daniel Šmelík RBA0702 TJ Rapid Bratislava 32:06 + 8:34 572
5 Tomáš Kasza FBA0503 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 32:08 + 8:36 571
6 Adam Roháč TKE0601 Klub OB ATU Košice 36:07 + 12:35 419
7 Samuel Hostačný SPE0501 Klub OB Sokol Pezinok 39:58 + 16:26 272
8 Adam Trepáč VZA0501 Slávia Žilinská univerzita 42:33 + 19:01 173
9 Tomáš Porubčan KYS0501 Klub OB Kysak 47:49 + 24:17 0
10 Tristan Sýkora FBA0602 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 52:03 + 28:31 0

M -14 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Martin Roháč TKE0301 Klub OB ATU Košice 29:47 900
2 Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 31:14 + 1:27 856
3 Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 31:43 + 1:56 842
4 Tibor Fedor SPE0303 Klub OB Sokol Pezinok 33:38 + 3:51 784
5 Stanislav Kuník SPE0305 Klub OB Sokol Pezinok 40:34 + 10:47 574
6 Michal Urban SKS0401 Športový klub Sandberg 42:38 + 12:51 512
7 Maximilián Kubik RBA0303 TJ Rapid Bratislava 43:02 + 13:15 500
8 Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg 43:29 + 13:42 486
9 Nicholas Ditri SPE0304 Klub OB Sokol Pezinok 46:01 + 16:14 409
10 Michal Balogh SKS0301 Športový klub Sandberg 53:44 + 23:57 176
11 Martin Vaľa KYS0301 Klub OB Kysak 63:26 + 33:39 0

M -16 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Daniel Pompura TBB0101 ŠK Terezka Banská Bystrica 48:08 900
2 Medard Féder PEZ0102 Klub OB AŠK Pezinok 48:38 + 0:30 891
3 Matúš Šimo SPE0107 Klub OB Sokol Pezinok 50:25 + 2:17 857
4 Martin Knor ZMT0201 Klub OB Martin 52:12 + 4:04 824
5 Adam Jonáš BBA0101 KOBRA Bratislava 54:24 + 6:16 783
6 Michal Kurák TKE0101 Klub OB ATU Košice 56:04 + 7:56 752
7 Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 62:30 + 14:22 631
8 Matej Urban SKS0102 Športový klub Sandberg 78:20 + 30:12 335
9 Matúš Topor SPE0102 Klub OB Sokol Pezinok 83:19 + 35:11 242
10 Filip Dubovský PEZ0201 Klub OB AŠK Pezinok 89:08 + 41:00 133
11 Matej Navrátil VBA0201 ŠK VAZKA Bratislava 97:11 + 49:03 0
12 Michal Schenk RBA0201 TJ Rapid Bratislava 113:07 + 64:59 0

M -18 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Tobiáš Goldschmidt RBA0003 TJ Rapid Bratislava 64:19 900
2 Dominic Ditri SPE0002 Klub OB Sokol Pezinok 66:31 + 2:12 869
3 Dominik Lovás RBA9902 TJ Rapid Bratislava 68:09 + 3:50 846
4 Andrej Dubovský PEZ9901 Klub OB AŠK Pezinok 71:07 + 6:48 805
5 Tomáš Ondrejka VZA0001 Slávia Žilinská univerzita 72:08 + 7:49 791
6 Matej Pätoprstý SPE0001 Klub OB Sokol Pezinok 87:07 + 22:48 581
7 Pavol Kebis SPE0003 Klub OB Sokol Pezinok 88:03 + 23:44 568
8 Jakub Schenk RBA0001 TJ Rapid Bratislava 107:54 + 43:35 290
9 Branislav Kuník SPE9901 Klub OB Sokol Pezinok 108:25 + 44:06 283

M 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Marian Dávidík BBA7713 KOBRA Bratislava 81:46 1000
2 Yoann Garde VBA8401 ŠK VAZKA Bratislava 84:12 + 2:26 970
3 Maroš Bukovac FBA7601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 84:55 + 3:09 961
4 Miroslav Papuga TKE9002 Klub OB ATU Košice 87:34 + 5:48 929
5 Matej Müller VBA9601 ŠK VAZKA Bratislava 87:57 + 6:11 924
6 Martin Jonáš BBA9601 KOBRA Bratislava 88:00 + 6:14 924
7 Peter Glončák FBA7901 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 88:21 + 6:35 919
8 Peter Mižúr FBA9101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 90:28 + 8:42 894
9 Filip Kubina SKS8901 Športový klub Sandberg 90:30 + 8:44 893
10 Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 114:49 + 33:03 596
11 Adam Tysz TKE8703 Klub OB ATU Košice 115:32 + 33:46 587
12 Dušan Furucz FBA7101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 122:41 + 40:55 500

M 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Rastislav Szabó HBB8701 ŠK HADVEO Banská Bystrica 78:24 800
2 Juraj Horniak BBA8202 KOBRA Bratislava 80:43 + 2:19 776
3 Michal Pavlík SSN9001 KOB Čingov Spišská Nová Ves 86:09 + 7:45 721
4 Karol Hierweg BBA9201 KOBRA Bratislava 86:48 + 8:24 714
5 Miroslav Pilát HBB8502 ŠK HADVEO Banská Bystrica 93:38 + 15:14 645
6 Matúš Kaprál TKE8804 Klub OB ATU Košice 97:52 + 19:28 601
7 Martin Borský FBA7704 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 111:41 + 33:17 460

M 35- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Martin Bednárik CNR7201 ŠK Cart print Nitra 92:57 900
2 Július Porubský TNR7301 ŠK Triturus Nitra 98:27 + 5:30 847
3 Tibor Lanátor RBA7903 TJ Rapid Bratislava 123:11 + 30:14 607

M 40- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Zdenko Roháč TKE7301 Klub OB ATU Košice 59:06 900
2 Igor Porubčan KYS7101 Klub OB Kysak 61:40 + 2:34 861
3 Marek Urban SKS7401 Športový klub Sandberg 79:26 + 20:20 590
4 Ivan Kotuliak FBA7402 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 85:21 + 26:15 500
5 Peter Vorlíček SKS7501 Športový klub Sandberg 112:20 + 53:14 89
6 Jozef Paluska FBA7401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 122:59 + 63:53 0
Peter Illés BBA7601 KOBRA Bratislava DISK 0

M 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Karol Hierweg BBA5801 KOBRA Bratislava 56:15 900
2 Karel Poštulka VZA7102 Slávia Žilinská univerzita 57:47 + 1:32 875
3 Róbert Miček SSN7101 KOB Čingov Spišská Nová Ves 59:56 + 3:41 841
4 Juraj Petrinec BBA6403 KOBRA Bratislava 64:55 + 8:40 761
5 Martin Velgos TKE7202 Klub OB ATU Košice 83:34 + 27:19 463
6 Róbert Schenk RBA6802 TJ Rapid Bratislava 85:12 + 28:57 437
7 Dušan Snopko EBB7001 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 92:28 + 36:13 321
8 Richard Balogh SKS6901 Športový klub Sandberg 93:46 + 37:31 300
9 Peter Hojko SPE7001 Klub OB Sokol Pezinok 95:57 + 39:42 265
10 Ladislav Kasza FBA7102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 105:11 + 48:56 117

M 50- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jozef Pollák TKE6001 Klub OB ATU Košice 48:37 900
2 Mikuláš Novota TKE6002 Klub OB ATU Košice 57:07 + 8:30 743
3 Peter Mlynárik VBA6501 ŠK VAZKA Bratislava 57:57 + 9:20 727
4 György Filö KYS6302 Klub OB Kysak 64:27 + 15:50 607
5 František Papuga TKE6302 Klub OB ATU Košice 65:01 + 16:24 596
6 Rostislav Navrátil VBA6601 ŠK VAZKA Bratislava 70:18 + 21:41 499
7 Ladislav Pompura TBB6301 ŠK Terezka Banská Bystrica 81:07 + 32:30 298
8 Miloš Paulo SPE6301 Klub OB Sokol Pezinok 96:24 + 47:47 15

M 55- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Csaba Takács TKE6205 Klub OB ATU Košice 41:58 900
2 Pavol Bednár EBB6101 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 42:14 + 0:16 894
3 Ján Štubňa RBA5803 TJ Rapid Bratislava 44:14 + 2:16 851
4 Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 46:19 + 4:21 807
5 Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 48:51 + 6:53 752
6 František Šoltés SSN6202 KOB Čingov Spišská Nová Ves 49:00 + 7:02 749
7 Ivan Repáč EBB5901 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 49:58 + 8:00 728
8 Jaroslav Kollár KYS6102 Klub OB Kysak 50:18 + 8:20 721
9 Dušan Rybár RBA6202 TJ Rapid Bratislava 56:17 + 14:19 593
10 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 58:21 + 16:23 549
11 Milan Mazúr RBA6201 TJ Rapid Bratislava 58:52 + 16:54 538

M 60- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jozef Fedor SPE5701 Klub OB Sokol Pezinok 36:27 900
2 Peter Polakovič VZA5501 Slávia Žilinská univerzita 41:54 + 5:27 765
3 Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 43:05 + 6:38 736
4 Ján Kuchta TKE5701 Klub OB ATU Košice 45:33 + 9:06 675
5 Ján Mižúr FBA5501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 49:47 + 13:20 571

W -12 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Gabriela Ježíková SPE0551 Klub OB Sokol Pezinok 35:18 900
2 Rebecca Herna FBA0553 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 38:26 + 3:08 820
3 Tereza Kendrová FBA0651 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 48:52 + 13:34 554
4 Zora Baloghová SKS0751 Športový klub Sandberg 53:01 + 17:43 448

W -14 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Eva Ondovčíková SPE0358 Klub OB Sokol Pezinok 28:36 900
2 Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok 29:03 + 0:27 886
3 Gabriela Trepáčová VZA0351 Slávia Žilinská univerzita 32:55 + 4:19 764
4 Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 34:14 + 5:38 723
5 Alžbeta Kopčíková SPE0453 Klub OB Sokol Pezinok 34:18 + 5:42 721
6 Zuzana Féderová PEZ0351 Klub OB AŠK Pezinok 36:15 + 7:39 659
7 Miroslava Velgosová TKE0351 Klub OB ATU Košice 39:33 + 10:57 555
8 Nina Kutišová SPE0353 Klub OB Sokol Pezinok 54:10 + 25:34 95
9 Karolína Toporová SPE0452 Klub OB Sokol Pezinok 65:23 + 36:47 0
10 Ivona Rohaľová SKS0453 Športový klub Sandberg 80:40 + 52:04 0
Simona Mihaličová TKE0551 Klub OB ATU Košice DISK 0
Lenka Porubská TNR0451 ŠK Triturus Nitra DISK 0
Ema Honzírková SKS0351 Športový klub Sandberg DISK 0

W -16 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ľuboslava Weissová TKE0252 Klub OB ATU Košice 45:13 900
2 Veronika Jánošová SKS0151 Športový klub Sandberg 59:52 + 14:39 608
3 Michaela Velgosová TKE0151 Klub OB ATU Košice 62:16 + 17:03 561
4 Alžbeta Dubovská PEZ0151 Klub OB AŠK Pezinok 65:23 + 20:10 499
5 Sandra Ivanková TKE0253 Klub OB ATU Košice 73:06 + 27:53 345
6 Adéla Navrátilová VBA0251 ŠK VAZKA Bratislava 74:08 + 28:55 324
7 Katarína Palusková FBA0251 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 76:11 + 30:58 284
8 Michaela Patassiová FBA0252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 81:07 + 35:54 185
Veronika Klabouchová VZA0151 Slávia Žilinská univerzita DISK 0

W -18 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Tamara Miklušová RBA0252 TJ Rapid Bratislava 49:59 900
2 Tereza Pružincová FBA0053 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 64:03 + 14:04 647
3 Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 68:16 + 18:17 571
4 Lucia Ondovčíková SPE0051 Klub OB Sokol Pezinok 69:05 + 19:06 556
5 Terézia Števicová FBA0054 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 86:27 + 36:28 243

W 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Hana Garde VBA8455 ŠK VAZKA Bratislava 70:10 1000
2 Tereza Miklušová RBA9952 TJ Rapid Bratislava 76:38 + 6:28 908
3 Andrea Papugová TKE9751 Klub OB ATU Košice 78:05 + 7:55 887
4 Katarzyna Galla HBB9552 ŠK HADVEO Banská Bystrica 81:17 + 11:07 842
5 Natália Tyszová TKE8851 Klub OB ATU Košice 83:50 + 13:40 805
6 Antónia Šofranková TKE9753 Klub OB ATU Košice 83:59 + 13:49 803
7 Katarína Papugová TKE9255 Klub OB ATU Košice 86:08 + 15:58 772
8 Lenka Jablonovská SPE9063 Klub OB Sokol Pezinok 87:35 + 17:25 752
9 Andrea Poštulková VZA9351 Slávia Žilinská univerzita 95:09 + 24:59 644
10 Katarína Kotrlová SKS9051 Športový klub Sandberg 105:00 + 34:50 504
11 Jela Furuczová FBA7151 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 112:37 + 42:27 395

W 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Marta Wartiaková FBA8252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 57:38 800
2 Ela Sedileková HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 58:06 + 0:28 794
3 Martina Papugová TKE9551 Klub OB ATU Košice 59:30 + 1:52 774
4 Barbora Pavliková KYS9152 Klub OB Kysak 63:47 + 6:09 715
5 Dajana Snopková EBB9551 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 71:37 + 13:59 606

W 35- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Táňa Bednáriková SSN7952 KOB Čingov Spišská Nová Ves 74:14 900
2 Alena Bukovacová FBA7451 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 75:32 + 1:18 884
3 Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 76:36 + 2:22 871
4 Monika Urbanová SKS7751 Športový klub Sandberg 79:25 + 5:11 837
5 Barbora Vorlíčková SKS7651 Športový klub Sandberg 79:56 + 5:42 831
6 Katarína Lanátorová RBA7856 TJ Rapid Bratislava 86:43 + 12:29 749

W 40- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Katarína Fedorová SPE7451 Klub OB Sokol Pezinok 43:44 900
2 Ľubica Toporová SPE7552 Klub OB Sokol Pezinok 52:55 + 9:11 711
3 Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 57:02 + 13:18 626
4 Katarína Schenková RBA7451 TJ Rapid Bratislava 61:20 + 17:36 538
5 Barbora Šmelíková VBA6951 ŠK VAZKA Bratislava 63:44 + 20:00 488
6 Mária Dubovská PEZ7451 Klub OB AŠK Pezinok 67:01 + 23:17 421
7 Petra Kotuliaková FBA7552 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 75:03 + 31:19 256

W 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Zuzana Poštulková VZA7051 Slávia Žilinská univerzita 50:16 900
2 Valéria Kuráková TKE7151 Klub OB ATU Košice 55:15 + 4:59 811
3 Alena Barillová SSN6951 KOB Čingov Spišská Nová Ves 56:55 + 6:39 781
4 Martina Brém Knorová ZMT7151 Klub OB Martin 66:51 + 16:35 603
5 Bronislava Šimová PEZ6951 Klub OB AŠK Pezinok 72:30 + 22:14 502
6 Ingrid Roháčová TKE7051 Klub OB ATU Košice 86:58 + 36:42 243

W 50- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Iveta Pijáková SPE6251 Klub OB Sokol Pezinok 33:57 900
2 Eva Mušinská TKE6451 Klub OB ATU Košice 41:37 + 7:40 697
3 Elena Papugová TKE6552 Klub OB ATU Košice 46:38 + 12:41 564
4 Jana Mižúrová FBA6351 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 56:17 + 22:20 308
5 Hana Baloghová SKS6551 Športový klub Sandberg 73:46 + 39:49 0

W 55- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Elena Belicová TKE6251 Klub OB ATU Košice 46:22 900
2 Maya Karovic SPE5851 Klub OB Sokol Pezinok 50:19 + 3:57 823
3 Iva Kumová RBA6252 TJ Rapid Bratislava 54:58 + 8:36 733
4 Darina Poláčková SPE5852 Klub OB Sokol Pezinok 58:05 + 11:43 673
5 Bibiana Kebisová SPE6252 Klub OB Sokol Pezinok 64:45 + 18:23 543

M 65- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ľudovít Šmelík RBA4301 TJ Rapid Bratislava 38:42 900
2 Igor Roháč TKE4301 Klub OB ATU Košice 40:59 + 2:17 847
3 Jozef Gajdošík VZA5200 Slávia Žilinská univerzita 43:44 + 5:02 783
4 Štefan Máj BBA5201 KOBRA Bratislava 47:25 + 8:43 697
5 Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 50:16 + 11:34 631
6 Viktor Vávra RBA5001 TJ Rapid Bratislava 50:25 + 11:43 628
7 Viktor Mikluš FBA5201 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 54:11 + 15:29 540
8 Medard Féder PEZ5001 Klub OB AŠK Pezinok 73:04 + 34:22 101

W 60- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Paulína Májová BBA5351 KOBRA Bratislava 34:17 900
2 Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 49:18 + 15:01 506
3 Katarína Daříčková FBA5551 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 57:19 + 23:02 295
4 Marta Brzová SPE5351 Klub OB Sokol Pezinok 76:20 + 42:03 0

M 70- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ján Nebeský FBA4101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 71:36 900
Milan Meriač ZMT4205 Klub OB Martin DISK 0

W 65- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Viola Juhasová ZMT5251 Klub OB Martin 40:48 900
2 Darina Polónyiová VZA4850 Slávia Žilinská univerzita 41:09 + 0:21 892
3 Soňa Kavecká SPE4851 Klub OB Sokol Pezinok 61:22 + 20:34 446
4 Jela Navrátilová VBA4451 ŠK VAZKA Bratislava 62:05 + 21:17 431

M 21- D

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jozef Wallner BBA6812 KOBRA Bratislava 64:30 600
2 Peter Wartiak FBA8001 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 80:44 + 16:14 449
3 Samuel Rybár RBA9801 TJ Rapid Bratislava 83:47 + 19:17 421
4 Miroslav Hríbik HBB8501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 85:42 + 21:12 403
5 Philip Stubna RBA9304 TJ Rapid Bratislava 95:52 + 31:22 308
6 Adam Navrátil VBA9901 ŠK VAZKA Bratislava 148:16 + 83:46 0