Výsledky

Preteky: Majstrovstvá Slovenska v OB - stredná trať

Tieto výsledky sú kompletné výsledky pretekov. Pre filtrované výsledky majstrovstiev prosím prejdite na tento odkaz: Výsledky majstrovstiev

Etapa: Majstrovstvá Slovenska v OB - stredná trať - E1 (03.06.2017)

Kategórie

M -14 E    M -16 E    M -18 E    M -20 E    M 21- E    M 35- E    M 40- E    M 45- E    M 50- E    M 55- E    M 60- E    M 65- E    M 70- E    W -14 E    W -16 E    W -18 E    W 21- E    W 35- E    W 40- E    W 45- E    W 50- E    W 55- E    W 60- E    W 65- E    M -10 C    M -12 C    W -12 C    K3         N          RD        

M -14 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 38:51
2 Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 52:18 + 13:27
3 Martin Roháč TKE0301 Klub OB ATU Košice 52:40 + 13:49
4 Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 53:46 + 14:55
5 Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg 55:13 + 16:22
6 Tomáš Šipoš SPE03AA Klub OB Sokol Pezinok 56:59 + 18:08
7 Tibor Fedor SPE0303 Klub OB Sokol Pezinok 71:10 + 32:19
8 Martin Vaľa KYS0301 Klub OB Kysak 95:36 + 56:45
Miček Šimon DISK
Nicholas Ditri SPE0304 Klub OB Sokol Pezinok DNS
Matej Fischer SPE0309 Klub OB Sokol Pezinok DNS

M -16 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Matúš Šimo SPE0107 Klub OB Sokol Pezinok 43:52
2 Daniel Pompura TBB0101 ŠK Terezka Banská Bystrica 45:43 + 1:51
3 Michal Kurák TKE0101 Klub OB ATU Košice 55:20 + 11:28
4 Matej Kukurugya SKS0103 Športový klub Sandberg 56:02 + 12:10
5 Adam Havlík SPE0201 Klub OB Sokol Pezinok 90:13 + 46:21
6 Michal Ondrejka VZA0201 Slávia Žilinská univerzita 90:55 + 47:03
Lacko Tomáš DISK
Adam Jonáš BBA0101 KOBRA Bratislava DNS
Martin Knor ZMT0201 Klub OB Martin DNS
Matúš Oravec ZMT0101 Klub OB Martin DNS
Matúš Topor SPE0102 Klub OB Sokol Pezinok DNS

M -18 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jakub Dekrét EBB9902 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 41:36
2 Jakub Chupek VZA9901 Slávia Žilinská univerzita 42:28 + 0:52
3 Tobiáš Goldschmidt RBA0003 TJ Rapid Bratislava 48:55 + 7:19
4 Tomáš Ondrejka VZA0001 Slávia Žilinská univerzita 59:01 + 17:25
5 Lukáš Simočko TKE0003 Klub OB ATU Košice 63:10 + 21:34
6 Dominic Ditri SPE0002 Klub OB Sokol Pezinok 66:50 + 25:14
7 Dominik Lovás RBA9902 TJ Rapid Bratislava 71:28 + 29:52
8 Štefan Mihalič TKE0002 Klub OB ATU Košice 97:52 + 56:16
9 Breiner Daniel 152:06 + 110:30

M -20 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
Christián Heffner SPE9801 Klub OB Sokol Pezinok DNS

M 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Michal Krajčík TKE8704 Klub OB ATU Košice 48:34
2 Marian Dávidík BBA7713 KOBRA Bratislava 52:30 + 3:56
3 Peter Mižúr FBA9101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 54:18 + 5:44
4 Ondrej Piják BBA8204 KOBRA Bratislava 54:25 + 5:51
5 Dušan Sláma TKE9801 Klub OB ATU Košice 57:07 + 8:33
6 Martin Jonáš BBA9601 KOBRA Bratislava 60:36 + 12:02
7 Pavol Bukovac FBA8102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 60:45 + 12:11
8 Miroslav Papuga TKE9002 Klub OB ATU Košice 60:50 + 12:16
9 Peter Glončák FBA7901 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 60:57 + 12:23
10 Tugyi Levente 61:50 + 13:16
11 Matej Müller VBA9601 ŠK VAZKA Bratislava 62:40 + 14:06
12 Adam Tysz TKE8703 Klub OB ATU Košice 64:06 + 15:32
13 Filip Kubina SKS8901 Športový klub Sandberg 64:38 + 16:04
14 Matej Hraboš HBB9501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 65:40 + 17:06
15 Tolgyesi Tamas 68:43 + 20:09
16 Miroslav Pilát HBB8502 ŠK HADVEO Banská Bystrica 71:12 + 22:38
17 Tomáš Mušinský TKE9301 Klub OB ATU Košice 75:40 + 27:06
18 Štefan Šurgan HBB7905 ŠK HADVEO Banská Bystrica 75:58 + 27:24
19 Matúš Kaprál TKE8804 Klub OB ATU Košice 77:26 + 28:52
20 Martin Majláth EBB8902 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 79:43 + 31:09
21 Dávid Ugray TKE9605 Klub OB ATU Košice 82:01 + 33:27
22 Michal Pavelek SPE7902 Klub OB Sokol Pezinok 88:41 + 40:07
23 Juraj Nemec EBB8901 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 88:56 + 40:22
24 Pavol Poláček SPE8401 Klub OB Sokol Pezinok 100:15 + 51:41
25 Šimon Dudra KYS9801 Klub OB Kysak 111:30 + 62:56
26 Michal Tomašovič SPE8902 Klub OB Sokol Pezinok 117:45 + 69:11
27 Matej Leitner TKE9101 Klub OB ATU Košice 119:09 + 70:35
28 Miroslav Hríbik HBB8501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 127:56 + 79:22
Karch Peter SPE Klub OB Sokol Pezinok DISK
Pavlov Juraj DISK
Magyar Zsolt DNS
Rastislav Szabó HBB8701 ŠK HADVEO Banská Bystrica DNS

M 35- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jozef Chupek VZA7101 Slávia Žilinská univerzita 43:55
2 Radoslav Jonáš SKS6902 Športový klub Sandberg 50:19 + 6:24
3 Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 59:22 + 15:27
4 Martin Bednárik CNR7201 ŠK Cart print Nitra 61:13 + 17:18
5 Less Aron 65:11 + 21:16
6 Alexander Volkov VZA8002 Slávia Žilinská univerzita 65:39 + 21:44
7 Zdenko Roháč TKE7301 Klub OB ATU Košice 68:37 + 24:42
8 Juraj Mihalič TKE7903 Klub OB ATU Košice 75:56 + 32:01
9 Tomáš Hajduch TKE8003 Klub OB ATU Košice 83:14 + 39:19
Ivan Kuzevič DNS

M 40- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Valter Sohler RBK7701 Klub orientačných športov Ružomberok 81:42
2 Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 91:18 + 9:36
3 Michal Eliáš RBA6604 TJ Rapid Bratislava 92:10 + 10:28
György Filö KYS6302 Klub OB Kysak DISK

M 45- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Róbert Miček SSN7101 KOB Čingov Spišská Nová Ves 63:00
2 Pavol Šoltés SSN6402 KOB Čingov Spišská Nová Ves 66:34 + 3:34
3 Martin Velgos TKE7202 Klub OB ATU Košice 76:56 + 13:56
Milan Kurák TKE6801 Klub OB ATU Košice DISK

M 50- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jozef Pollák TKE6001 Klub OB ATU Košice 40:28
2 Juraj Šmelík RBA6603 TJ Rapid Bratislava 48:48 + 8:20
3 Mikuláš Novota TKE6002 Klub OB ATU Košice 49:29 + 9:01
4 Peter Mlynárik VBA6501 ŠK VAZKA Bratislava 55:21 + 14:53
5 Peter Sláma TKE6401 Klub OB ATU Košice 61:03 + 20:35
6 Roman Ščehovič EBB6401 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 65:45 + 25:17
7 František Papuga TKE6302 Klub OB ATU Košice 67:00 + 26:32
8 Ladislav Pompura TBB6301 ŠK Terezka Banská Bystrica 69:02 + 28:34
9 Martin Jerguš TKE6702 Klub OB ATU Košice 74:04 + 33:36
10 Emil Kukurugya SKS66AA Športový klub Sandberg 91:56 + 51:28
Varga István DNS

M 55- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Csaba Takács TKE6205 Klub OB ATU Košice 49:50
2 Pavol Bednár EBB6101 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 54:13 + 4:23
3 Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 62:25 + 12:35
4 Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava 73:32 + 23:42
5 Ján Štubňa RBA5803 TJ Rapid Bratislava 74:04 + 24:14
6 František Šoltés SSN6202 KOB Čingov Spišská Nová Ves 79:19 + 29:29
7 Milan Mazúr RBA6201 TJ Rapid Bratislava 81:18 + 31:28
8 Peter Navesňák TKE5803 Klub OB ATU Košice 93:28 + 43:38
9 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 96:01 + 46:11
Ľubomír Krajňák KYS6105 Klub OB Kysak DISK
Ivan Repáč EBB5901 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica DISK

M 60- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ján Kuchta TKE5701 Klub OB ATU Košice 43:34
2 Peter Polakovič VZA5501 Slávia Žilinská univerzita 48:16 + 4:42
3 Ján Mižúr FBA5501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 50:59 + 7:25
4 Michal Simočko TKE5302 Klub OB ATU Košice 64:37 + 21:03
5 Slávko Žilinčík TKE5602 Klub OB ATU Košice 64:39 + 21:05
6 Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 67:05 + 23:31
7 Anton Onder TKE5401 Klub OB ATU Košice 81:03 + 37:29

M 65- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ľudovít Šmelík RBA4301 TJ Rapid Bratislava 40:02
2 Igor Roháč TKE4301 Klub OB ATU Košice 42:06 + 2:04
3 Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 58:26 + 18:24
4 Viktor Vávra RBA5001 TJ Rapid Bratislava 60:55 + 20:53
5 István Vincze TKE4901 Klub OB ATU Košice 62:58 + 22:56
6 Jozef Gajdošík VZA5200 Slávia Žilinská univerzita 66:59 + 26:57
Muššák Viktor DNF

M 70- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Milan Meriač ZMT4205 Klub OB Martin 96:21
Mráz Jaroslav KYS Klub OB Kysak DNS

W -14 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok 60:45
2 Eva Ondovčíková SPE0358 Klub OB Sokol Pezinok 64:56 + 4:11
3 Miroslava Velgosová TKE0351 Klub OB ATU Košice 67:30 + 6:45
4 Gabriela Trepáčová VZA0351 Slávia Žilinská univerzita 69:22 + 8:37
5 Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 73:31 + 12:46
6 Simona Mihaličová TKE0551 Klub OB ATU Košice 75:27 + 14:42
7 Ivona Rohaľová SKS0453 Športový klub Sandberg 77:27 + 16:42
8 Klára Fedorová SPE04AC Klub OB Sokol Pezinok 79:32 + 18:47

W -16 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ľuboslava Weissová TKE0252 Klub OB ATU Košice 46:15
2 Michaela Velgosová TKE0151 Klub OB ATU Košice 66:47 + 20:32
3 Veronika Jánošová SKS0151 Športový klub Sandberg 71:41 + 25:26
4 Alžbeta Kubenová RBA0151 TJ Rapid Bratislava 74:05 + 27:50
5 Klára Kapustová SPE0253 Klub OB Sokol Pezinok 76:05 + 29:50
6 Sandra Ivanková TKE0253 Klub OB ATU Košice 76:07 + 29:52
7 Veronika Klabouchová VZA0151 Slávia Žilinská univerzita 78:27 + 32:12
Varga Petra DNS

W -18 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tamara Miklušová RBA0252 TJ Rapid Bratislava 61:06
2 Dorota Šmelíková RBA0251 TJ Rapid Bratislava 61:18 + 0:12
3 Tamas Bianka 65:56 + 4:50
4 Lucia Ondovčíková SPE0051 Klub OB Sokol Pezinok 77:34 + 16:28
5 Magdaléna Hrabošová FBA0052 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 85:00 + 23:54
6 Valentína Vancáková TKE9951 Klub OB ATU Košice 109:13 + 48:07
7 Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 128:06 + 67:00

W 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tereza Miklušová RBA9952 TJ Rapid Bratislava 55:29
2 Silvia Chupeková VZA7250 Slávia Žilinská univerzita 59:33 + 4:04
3 Natália Tyszová TKE8851 Klub OB ATU Košice 62:53 + 7:24
4 Andrea Papugová TKE9751 Klub OB ATU Košice 63:39 + 8:10
5 Katarína Lamiová TKE8351 Klub OB ATU Košice 66:08 + 10:39
6 Jana Macinská TKE8651 Klub OB ATU Košice 66:17 + 10:48
7 Lenka Jablonovská SPE9063 Klub OB Sokol Pezinok 69:53 + 14:24
8 Ela Sedileková HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 71:22 + 15:53
9 Katarína Papugová TKE9255 Klub OB ATU Košice 71:42 + 16:13
10 Kristína Krajčíková TKE9254 Klub OB ATU Košice 72:09 + 16:40
11 Katarzyna Galla HBB9552 ŠK HADVEO Banská Bystrica 73:16 + 17:47
12 Antónia Šofranková TKE9753 Klub OB ATU Košice 75:12 + 19:43
13 Martina Papugová TKE9551 Klub OB ATU Košice 84:31 + 29:02
14 Erika Nemcová EBB8752 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 90:36 + 35:07
15 Andrea Poštulková VZA9351 Slávia Žilinská univerzita 91:32 + 36:03
16 Martina Šelingová VZA9852 Slávia Žilinská univerzita 94:28 + 38:59
17 Monika Molnárová BBA9451 KOBRA Bratislava 99:21 + 43:52
18 Andrea Hríbiková HBB8451 ŠK HADVEO Banská Bystrica 115:49 + 60:20
Martina Rákayová TKE7662 Klub OB ATU Košice DNS

W 35- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Martina Bialeková EBB7351 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 65:32
2 Alena Ďurčová VZA7753 Slávia Žilinská univerzita 66:16 + 0:44
3 Táňa Bednáriková SSN7952 KOB Čingov Spišská Nová Ves 72:20 + 6:48
4 Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 84:09 + 18:37

W 40- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jana Slámová TKE7252 Klub OB ATU Košice 74:47
2 Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 75:32 + 0:45
3 Soňa Ondrejková VZA7451 Slávia Žilinská univerzita 79:53 + 5:06
4 Breinerová Martina 84:48 + 10:01
5 Barbora Šmelíková VBA6951 ŠK VAZKA Bratislava 96:59 + 22:12
6 Oksana Velgosová TKE7351 Klub OB ATU Košice 130:41 + 55:54
Ľubica Toporová SPE7552 Klub OB Sokol Pezinok DNS

W 45- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Hana Šmelíková FBA6951 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 60:41
2 Alena Barillová SSN6951 KOB Čingov Spišská Nová Ves 62:43 + 2:02
3 Martina Pánková RBA6953 TJ Rapid Bratislava 64:58 + 4:17
4 Valéria Kuráková TKE7151 Klub OB ATU Košice 66:44 + 6:03
5 Zuzana Poštulková VZA7051 Slávia Žilinská univerzita 104:52 + 44:11
6 Ingrid Roháčová TKE7051 Klub OB ATU Košice 123:35 + 62:54
Martina Brém Knorová ZMT7151 Klub OB Martin DNS

W 50- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Elena Papugová TKE6552 Klub OB ATU Košice 42:18
2 Eva Mušinská TKE6451 Klub OB ATU Košice 47:35 + 5:17
3 Jana Šmelíková HBB6651 ŠK HADVEO Banská Bystrica 52:08 + 9:50
4 Iveta Pijáková SPE6251 Klub OB Sokol Pezinok 55:08 + 12:50
5 Ema Jurašková TKE6453 Klub OB ATU Košice 71:46 + 29:28
6 Soňa Mazúrová RBA6551 TJ Rapid Bratislava 72:01 + 29:43
7 Anna Mária Jergušová TKE6651 Klub OB ATU Košice 110:38 + 68:20

W 55- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tamara Denysenko VZA6151 Slávia Žilinská univerzita 52:22
2 Iva Kumová RBA6252 TJ Rapid Bratislava 53:39 + 1:17
3 Katarína Hlaváčiková EBB6152 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 55:39 + 3:17
4 Maya Karovic SPE5851 Klub OB Sokol Pezinok 63:14 + 10:52
5 Judita Sádecká TKE6253 Klub OB ATU Košice 68:43 + 16:21
6 Darina Poláčková SPE5852 Klub OB Sokol Pezinok 74:58 + 22:36

W 60- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 53:45
2 Iveta Putnovská TKE5651 Klub OB ATU Košice 76:37 + 22:52
3 Angela Maľarová TKE5752 Klub OB ATU Košice 81:16 + 27:31

W 65- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Darina Polónyiová VZA4850 Slávia Žilinská univerzita 43:07
2 Viola Juhasová ZMT5251 Klub OB Martin 49:15 + 6:08
3 Jela Navrátilová VBA4451 ŠK VAZKA Bratislava 83:50 + 40:43

M -10 C

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Daniel Ondovčík SPE0801 Klub OB Sokol Pezinok 16:20
2 Legáth Tomáš 25:19 + 8:59
3 Maksym Volkov VZA0701 Slávia Žilinská univerzita 30:18 + 13:58
Pavela Ľudko DNS
Eli Valach SPE07AC Klub OB Sokol Pezinok DNS

M -12 C

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice 21:47
2 Adam Trepáč VZA0501 Slávia Žilinská univerzita 22:57 + 1:10
3 Miroslav Pajger VZA0502 Slávia Žilinská univerzita 26:51 + 5:04
4 Adam Roháč TKE0601 Klub OB ATU Košice 28:16 + 6:29
5 Daniel Šmelík RBA0702 TJ Rapid Bratislava 31:01 + 9:14
6 Tomáš Porubčan KYS0501 Klub OB Kysak 31:30 + 9:43
7 Maroš Dudra KYS0601 Klub OB Kysak 34:54 + 13:07
8 Legáth Gabriel 36:53 + 15:06
9 Lukáš Kapusta SPE06AA Klub OB Sokol Pezinok 53:31 + 31:44

W -12 C

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Gabriela Ježíková SPE0551 Klub OB Sokol Pezinok 55:43
2 Pavelová Júlia 56:31 + 0:48
3 Linda Legáthová SPE05AA Klub OB Sokol Pezinok 59:33 + 3:50

K3

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Pavela Ľudovít KYS Klub OB Kysak 51:54
2 Franko Martin KYS Klub OB Kysak 69:59 + 18:05
3 Vladimíra Kutajová VZA93AA Slávia Žilinská univerzita 81:04 + 29:10
4 Zuzana Dávidíková BBA8251 KOBRA Bratislava 84:30 + 32:36
5 Čamák Martin 87:35 + 35:41
6 Tuček Roman 91:03 + 39:09
7 Kozák Martin 92:36 + 40:42
8 Tučeková Jaroslava 99:03 + 47:09
9 Hujduš Martin 99:55 + 48:01
10 Kováčová Mária 103:53 + 51:59
Barbora Chorvátová SPE9052 Klub OB Sokol Pezinok DISK
Pavol Kiss TKE8503 Klub OB ATU Košice DISK
Peter Macinský TKE8603 Klub OB ATU Košice DISK
Pangrác Ľubomír DISK
Bohunická Elena DNS

N

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lacko Tomáš 23:59
2 Ceranová Simona KYS Klub OB Kysak 26:25 + 2:26
3 Katarína Perátová KYS0251 Klub OB Kysak 42:00 + 18:01
4 Trepáč Ivan 43:16 + 19:17
5 Ničová Frederika 50:38 + 26:39
6 Dzugasová Lenka 96:02 + 72:03
M.S. Vajduliak Juraj 18:58

RD

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Pavelová Anna 14:55
2 Mičeková Nina 21:50 + 6:55
3 Hujduš Matyas 22:31 + 7:36
4 Volkova Maja 22:57 + 8:02
5 Molnár Richard 25:35 + 10:40
6 Šoltésová Paulína 27:13 + 12:18
7 Valyavka Viktoriya 47:27 + 32:32
8 Mihalič Juraj 57:38 + 42:43
Juraj Korim TKE6003 Klub OB ATU Košice DNS
Polakovič Jakub DNS