Rankingové výsledky

Preteky: Slovenský rebríček jednotlivcov - INOV8 cup

Etapa: Slovenský rebríček jednotlivcov - INOV8 cup - E1 (14.10.2017)

Kategórie

M -12 A    M -14 A    M -16 A    M -18 A    M -20 A    M 21- E    M 21- B    M 35- A    M 40- A    M 45- A    M 50- A    M 55- A    M 60- A    M 65- A    W -12 A    W -14 A    W -16 A    W -18 A    W 21- E    W 21- B    W 35- A    W 40- A    W 45- A    W 50- A    W 55- A    W 60- A   
M 70-      W 65-     

M -12 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Filip Bukovac FBA0501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 11:45 900
2 Adam Trepáč VZA0501 Slávia Žilinská univerzita 14:36 + 2:51 682
3 Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice 14:48 + 3:03 666
4 Daniel Šmelík RBA0702 TJ Rapid Bratislava 14:49 + 3:04 665
5 Michal Zedníček SPE0603 Klub OB Sokol Pezinok 18:43 + 6:58 366
6 Lukáš Kapusta SPE0602 Klub OB Sokol Pezinok 20:24 + 8:39 237
7 Tomáš Kasza FBA0503 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 21:05 + 9:20 185
8 Adam Roháč TKE0601 Klub OB ATU Košice 21:40 + 9:55 140
9 Daniel Dokupil SKS0502 Športový klub Sandberg 21:44 + 9:59 135
10 Tomáš Syrový SPE0601 Klub OB Sokol Pezinok 23:42 + 11:57 0

M -14 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Martin Roháč TKE0301 Klub OB ATU Košice 16:01 900
2 Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 17:30 + 1:29 817
3 Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 18:19 + 2:18 771
4 Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg 18:34 + 2:33 757
5 Tomáš Šipoš SPE0311 Klub OB Sokol Pezinok 19:06 + 3:05 727
6 Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 20:46 + 4:45 633
7 Tomáš Jurčík VZA0301 Slávia Žilinská univerzita 21:49 + 5:48 574
8 Nicholas Ditri SPE0304 Klub OB Sokol Pezinok 23:45 + 7:44 465
9 Michal Balogh SKS0301 Športový klub Sandberg 25:43 + 9:42 355
10 Tibor Fedor SPE0303 Klub OB Sokol Pezinok 25:45 + 9:44 353
11 Michal Urban SKS0401 Športový klub Sandberg 30:24 + 14:23 92
12 Samuel Dokupil SKS0304 Športový klub Sandberg 32:29 + 16:28 0
13 Tomáš Zedníček SPE0405 Klub OB Sokol Pezinok 67:32 + 51:31 0

M -16 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Daniel Pompura TBB0101 ŠK Terezka Banská Bystrica 28:59 900
2 Medard Féder PEZ0102 Klub OB AŠK Pezinok 30:38 + 1:39 849
3 Adam Jonáš BBA0101 KOBRA Bratislava 33:31 + 4:32 759
4 Matúš Šimo SPE0107 Klub OB Sokol Pezinok 33:51 + 4:52 749
5 Martin Knor ZMT0201 Klub OB Martin 38:34 + 9:35 602
6 Matej Urban SKS0102 Športový klub Sandberg 38:49 + 9:50 595
7 Michal Kurák TKE0101 Klub OB ATU Košice 40:40 + 11:41 537
8 Maximilián Kubik RBA0303 TJ Rapid Bratislava 44:10 + 15:11 429
9 Filip Dubovský PEZ0201 Klub OB AŠK Pezinok 50:14 + 21:15 240
10 Matúš Oravec ZMT0101 Klub OB Martin 53:54 + 24:55 126
11 Adam Havlík SPE0201 Klub OB Sokol Pezinok 55:17 + 26:18 83
12 Michal Schenk RBA0201 TJ Rapid Bratislava 60:12 + 31:13 0
13 Jakub Ďuriš RBA0103 TJ Rapid Bratislava 65:11 + 36:12 0
14 Matúš Balogh SKS0101 Športový klub Sandberg 81:51 + 52:52 0
Matúš Topor SPE0102 Klub OB Sokol Pezinok DISK 0

M -18 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Tobiáš Goldschmidt RBA0003 TJ Rapid Bratislava 33:58 900
2 Dominik Lovás RBA9902 TJ Rapid Bratislava 35:59 + 2:01 847
3 Dominic Ditri SPE0002 Klub OB Sokol Pezinok 43:45 + 9:47 641
4 Andrej Dubovský PEZ9901 Klub OB AŠK Pezinok 44:40 + 10:42 616
5 Matej Pätoprstý SPE0001 Klub OB Sokol Pezinok 54:36 + 20:38 353
6 Andrej Pankuch TKE0004 Klub OB ATU Košice 58:34 + 24:36 248
7 Tomáš Ondrejka VZA0001 Slávia Žilinská univerzita 59:08 + 25:10 233
Lukáš Simočko TKE0003 Klub OB ATU Košice DISK 0

M -20 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Stanislav Franko KYS9802 Klub OB Kysak 65:00 900
2 Samuel Rybár RBA9801 TJ Rapid Bratislava 76:00 + 11:00 748

M 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Michal Krajčík TKE8704 Klub OB ATU Košice 42:00 1000
2 Dušan Sláma TKE9801 Klub OB ATU Košice 42:11 + 0:11 996
3 Pavol Bukovac FBA8102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 43:27 + 1:27 965
4 Marian Dávidík BBA7713 KOBRA Bratislava 43:56 + 1:56 954
5 Peter Glončák FBA7901 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 49:33 + 7:33 820
6 Maroš Bukovac FBA7601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 49:51 + 7:51 813
7 Matej Hraboš HBB9501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 55:08 + 13:08 687
8 Miroslav Papuga TKE9002 Klub OB ATU Košice 55:15 + 13:15 685
9 Matej Müller VBA9601 ŠK VAZKA Bratislava 57:58 + 15:58 620
10 Adam Tysz TKE8703 Klub OB ATU Košice 58:01 + 16:01 619
11 Matúš Kaprál TKE8804 Klub OB ATU Košice 65:25 + 23:25 442
12 Rastislav Szabó HBB8701 ŠK HADVEO Banská Bystrica 68:31 + 26:31 369
13 Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 71:42 + 29:42 293
14 Dávid Ugray TKE9605 Klub OB ATU Košice 72:33 + 30:33 273

M 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Tomáš Sokol KYS9103 Klub OB Kysak 57:02 800
2 Juraj Horniak BBA8202 KOBRA Bratislava 60:27 + 3:25 752
3 Michal Pavlík SSN9001 KOB Čingov Spišská Nová Ves 62:57 + 5:55 717
4 Jozef Wallner BBA6812 KOBRA Bratislava 65:19 + 8:17 684
5 Juraj Nemec EBB8901 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 65:26 + 8:24 682
6 Juraj Sokol KYS9201 Klub OB Kysak 72:11 + 15:09 587
7 Dušan Hrnčiar FBA7703 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 77:38 + 20:36 511
8 Michal Lami TKE8601 Klub OB ATU Košice 78:14 + 21:12 503
9 Silvester Dulák SSN9007 KOB Čingov Spišská Nová Ves 81:04 + 24:02 463
10 Miroslav Tauber SSN9301 KOB Čingov Spišská Nová Ves 84:00 + 26:58 422
11 Tomáš Sokolík SPE9109 Klub OB Sokol Pezinok 87:57 + 30:55 366
12 Michal Tomašovič SPE8902 Klub OB Sokol Pezinok 89:11 + 32:09 349
13 Michal Stasz BBA8203 KOBRA Bratislava 99:27 + 42:25 205
14 Matej Ďuriš VIA8601 Viatoris 101:11 + 44:09 181
15 Peter Wartiak FBA8001 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 101:15 + 44:13 180
Miroslav Hríbik HBB8501 ŠK HADVEO Banská Bystrica DISK 0

M 35- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Alexander Volkov VZA8002 Slávia Žilinská univerzita 56:58 900
2 Július Porubský TNR7301 ŠK Triturus Nitra 65:36 + 8:38 764
3 Martin Bednárik CNR7201 ŠK Cart print Nitra 66:50 + 9:52 744

M 40- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Igor Porubčan KYS7101 Klub OB Kysak 47:42 900
2 Zdenko Roháč TKE7301 Klub OB ATU Košice 49:07 + 1:25 873
3 Peter Krnáč VIA7701 Viatoris 61:18 + 13:36 643
4 Rastislav Mikluš FBA7702 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 67:09 + 19:27 533
5 Michal Eliáš RBA6604 TJ Rapid Bratislava 71:45 + 24:03 446
Medard Féder PEZ7303 Klub OB AŠK Pezinok DISK 0

M 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Karol Hierweg BBA5801 KOBRA Bratislava 43:07 900
2 Peter Jurčík VZA6802 Slávia Žilinská univerzita 49:48 + 6:41 760
3 Valér Franko KYS6601 Klub OB Kysak 52:56 + 9:49 695
4 Martin Velgos TKE7202 Klub OB ATU Košice 56:51 + 13:44 613
5 Karel Poštulka VZA7102 Slávia Žilinská univerzita 60:40 + 17:33 534
6 Dušan Snopko EBB7001 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 68:14 + 25:07 376
7 Milan Kurák TKE6801 Klub OB ATU Košice 74:17 + 31:10 249
8 Ladislav Kasza FBA7102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 95:24 + 52:17 0

M 50- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jozef Pollák TKE6001 Klub OB ATU Košice 24:11 900
2 Juraj Šmelík RBA6603 TJ Rapid Bratislava 25:15 + 1:04 860
3 Mikuláš Novota TKE6002 Klub OB ATU Košice 30:17 + 6:06 673
4 František Šoltés SSN6202 KOB Čingov Spišská Nová Ves 35:25 + 11:14 482
5 Roman Ščehovič EBB6401 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 39:28 + 15:17 331
6 František Papuga TKE6302 Klub OB ATU Košice 41:09 + 16:58 269
7 Martin Václavík ZMT6404 Klub OB Martin 42:47 + 18:36 208
8 Martin Jerguš TKE6702 Klub OB ATU Košice 45:00 + 20:49 125
9 Peter Sláma TKE6401 Klub OB ATU Košice 45:18 + 21:07 114
10 Ladislav Pompura TBB6301 ŠK Terezka Banská Bystrica 46:44 + 22:33 61

M 55- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Peter Ďurčo EBB6102 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 32:29 900
2 Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 34:46 + 2:17 837
3 Ján Štubňa RBA5803 TJ Rapid Bratislava 35:33 + 3:04 815
4 Vladimír Tysz TKE6202 Klub OB ATU Košice 41:31 + 9:02 650
5 Milan Mazúr RBA6201 TJ Rapid Bratislava 42:50 + 10:21 613
6 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 44:46 + 12:17 560
7 Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava 49:42 + 17:13 423
8 Dušan Rybár RBA6202 TJ Rapid Bratislava 67:34 + 35:05 0

M 60- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ján Kuchta TKE5701 Klub OB ATU Košice 27:12 900
2 Jozef Fedor SPE5701 Klub OB Sokol Pezinok 32:15 + 5:03 733
3 Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 39:14 + 12:02 502
4 Anton Onder TKE5401 Klub OB ATU Košice 45:23 + 18:11 298
5 Pavol Poláček SPE5501 Klub OB Sokol Pezinok 46:10 + 18:58 272
6 Slávko Žilinčík TKE5602 Klub OB ATU Košice 48:08 + 20:56 207
7 Michal Simočko TKE5302 Klub OB ATU Košice 74:22 + 47:10 0

M 65- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Štefan Máj BBA5201 KOBRA Bratislava 30:57 900
2 Ľudovít Šmelík RBA4301 TJ Rapid Bratislava 33:04 + 2:07 838
3 Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 33:08 + 2:11 837
4 Jozef Gajdošík VZA5200 Slávia Žilinská univerzita 35:10 + 4:13 777
5 Milan Meriač ZMT4205 Klub OB Martin 125:25 + 94:28 0

W -12 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Lucia Šipošová SPE0654 Klub OB Sokol Pezinok 17:33 900
2 Hana Eliášová RBA0651 TJ Rapid Bratislava 18:36 + 1:03 846
3 Adriana Repáčová EBB0552 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 23:02 + 5:29 619
4 Gabriela Ježíková SPE0551 Klub OB Sokol Pezinok 26:23 + 8:50 447
5 Petra Kurucová SPE0651 Klub OB Sokol Pezinok 29:05 + 11:32 309
6 Paulína Žilincová SKS0651 Športový klub Sandberg 57:39 + 40:06 0

W -14 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok 16:19 900
2 Eva Ondovčíková SPE0358 Klub OB Sokol Pezinok 17:27 + 1:08 837
3 Ivona Rohaľová SKS0453 Športový klub Sandberg 21:39 + 5:20 606
4 Alžbeta Kopčíková SPE0453 Klub OB Sokol Pezinok 24:06 + 7:47 471
5 Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 27:43 + 11:24 271
6 Karolína Toporová SPE0452 Klub OB Sokol Pezinok 29:17 + 12:58 185
7 Miroslava Velgosová TKE0351 Klub OB ATU Košice 31:44 + 15:25 50
8 Martina Vorlíčková SKS0551 Športový klub Sandberg 32:35 + 16:16 3
9 Nina Kutišová SPE0353 Klub OB Sokol Pezinok 32:55 + 16:36 0
10 Gabriela Trepáčová VZA0351 Slávia Žilinská univerzita 34:23 + 18:04 0
11 Klára Fedorová SPE0455 Klub OB Sokol Pezinok 34:51 + 18:32 0
12 Katarína Mravíková SKS0451 Športový klub Sandberg 36:13 + 19:54 0
13 Lenka Porubská TNR0451 ŠK Triturus Nitra 38:02 + 21:43 0
14 Zuzana Féderová PEZ0351 Klub OB AŠK Pezinok 45:41 + 29:22 0
Ema Honzírková SKS0351 Športový klub Sandberg DISK 0

W -16 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ľuboslava Weissová TKE0252 Klub OB ATU Košice 40:23 900
2 Michaela Velgosová TKE0151 Klub OB ATU Košice 45:26 + 5:03 787
3 Ela Vojtková RBA0254 TJ Rapid Bratislava 52:01 + 11:38 641
4 Klára Kapustová SPE0253 Klub OB Sokol Pezinok 59:12 + 18:49 481
5 Michaela Patassiová FBA0252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 59:58 + 19:35 464
6 Sandra Ivanková TKE0253 Klub OB ATU Košice 76:06 + 35:43 104
7 Martina Václavíková ZMT0151 Klub OB Martin 79:17 + 38:54 33
8 Michaela Jančovičová RBA0253 TJ Rapid Bratislava 82:18 + 41:55 0
9 Katarína Pajtášová SKS0152 Športový klub Sandberg 106:41 + 66:18 0

W -18 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Tamara Miklušová RBA0252 TJ Rapid Bratislava 44:05 900
2 Tereza Pružincová FBA0053 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 46:40 + 2:35 847
3 Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 73:00 + 28:55 310
4 Lucia Ondovčíková SPE0051 Klub OB Sokol Pezinok 73:03 + 28:58 309
5 Valentína Vancáková TKE9951 Klub OB ATU Košice 89:43 + 45:38 0

W 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Lucia Kovalančíková HBB9351 ŠK HADVEO Banská Bystrica 55:30 1000
2 Katarína Lamiová TKE8351 Klub OB ATU Košice 57:10 + 1:40 970
3 Tereza Miklušová RBA9952 TJ Rapid Bratislava 58:58 + 3:28 938
4 Marta Wartiaková FBA8252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 65:17 + 9:47 824
5 Antónia Šofranková TKE9753 Klub OB ATU Košice 67:28 + 11:58 784
6 Barbora Pijáková SPE9451 Klub OB Sokol Pezinok 69:13 + 13:43 753
7 Ľudmila Sokolová KYS9451 Klub OB Kysak 74:07 + 18:37 665
8 Andrea Papugová TKE9751 Klub OB ATU Košice 74:08 + 18:38 664
9 Katarzyna Galla HBB9552 ŠK HADVEO Banská Bystrica 74:53 + 19:23 651
10 Ela Sedileková HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 76:07 + 20:37 629
11 Lucia Matejíčková RBA9851 TJ Rapid Bratislava 77:09 + 21:39 610
12 Andrea Poštulková VZA9351 Slávia Žilinská univerzita 79:29 + 23:59 568
13 Katarína Papugová TKE9255 Klub OB ATU Košice 80:43 + 25:13 546
14 Vanda Hošeková VZA9651 Slávia Žilinská univerzita 80:53 + 25:23 543
15 Lenka Jablonovská SPE9063 Klub OB Sokol Pezinok 82:18 + 26:48 517
16 Monika Molnárová BBA9451 KOBRA Bratislava 86:28 + 30:58 442

W 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Eva Farkašová SSN9053 KOB Čingov Spišská Nová Ves 64:08 800
2 Dominika Franková KYS9553 Klub OB Kysak 67:45 + 3:37 755
3 Martina Papugová TKE9551 Klub OB ATU Košice 69:27 + 5:19 734
4 Erika Nemcová EBB8752 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 71:54 + 7:46 703
5 Barbora Pavliková KYS9152 Klub OB Kysak 92:24 + 28:16 447
6 Dajana Snopková EBB9551 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 95:55 + 31:47 404
7 Zuzana Sleziaková VIA9251 Viatoris 100:10 + 36:02 351
8 Terézia Kopčíková SPE9255 Klub OB Sokol Pezinok 119:34 + 55:26 109

W 35- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Alena Ďurčová VZA7753 Slávia Žilinská univerzita 52:22 900
2 Alena Bukovacová FBA7451 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 64:37 + 12:15 689
3 Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 73:14 + 20:52 541
4 Martina Bialeková EBB7351 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 78:32 + 26:10 450
5 Táňa Bednáriková SSN7952 KOB Čingov Spišská Nová Ves 97:03 + 44:41 132

W 40- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Katarína Fedorová SPE7451 Klub OB Sokol Pezinok 46:11 900
2 Ľubica Toporová SPE7552 Klub OB Sokol Pezinok 49:49 + 3:38 829
3 Jana Slámová TKE7252 Klub OB ATU Košice 49:59 + 3:48 826
4 Katarína Schenková RBA7451 TJ Rapid Bratislava 53:47 + 7:36 752
5 Barbora Šmelíková VBA6951 ŠK VAZKA Bratislava 55:49 + 9:38 712
6 Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 65:42 + 19:31 520
7 Oksana Velgosová TKE7351 Klub OB ATU Košice 98:21 + 52:10 0

W 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Hana Šmelíková FBA6951 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 51:15 900
2 Táňa Časnochová HBB7051 ŠK HADVEO Banská Bystrica 59:15 + 8:00 760
3 Alena Barillová SSN6951 KOB Čingov Spišská Nová Ves 60:24 + 9:09 739
4 Zuzana Poštulková VZA7051 Slávia Žilinská univerzita 63:59 + 12:44 676
5 Martina Brém Knorová ZMT7151 Klub OB Martin 66:43 + 15:28 628
6 Bibiana Perátová KYS7252 Klub OB Kysak 72:57 + 21:42 519
7 Martina Pánková RBA6953 TJ Rapid Bratislava 73:00 + 21:45 518
8 Valéria Kuráková TKE7151 Klub OB ATU Košice 75:50 + 24:35 468
9 Eva Kurucová SPE7151 Klub OB Sokol Pezinok 82:26 + 31:11 352
10 Ingrid Roháčová TKE7051 Klub OB ATU Košice 87:44 + 36:29 259
11 Dana Barčová SSN7152 KOB Čingov Spišská Nová Ves 101:55 + 50:40 10

W 50- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Elena Papugová TKE6552 Klub OB ATU Košice 38:56 900
2 Eva Mušinská TKE6451 Klub OB ATU Košice 39:31 + 0:35 887
3 Tamara Denysenko VZA6151 Slávia Žilinská univerzita 43:00 + 4:04 806
4 Iveta Pijáková SPE6251 Klub OB Sokol Pezinok 45:40 + 6:44 744
5 Jana Franková KYS6651 Klub OB Kysak 49:30 + 10:34 656
6 Ema Jurašková TKE6453 Klub OB ATU Košice 60:54 + 21:58 392

W 55- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Elena Belicová TKE6251 Klub OB ATU Košice 39:00 900
2 Maya Karovic SPE5851 Klub OB Sokol Pezinok 41:55 + 2:55 833
3 Judita Sádecká TKE6253 Klub OB ATU Košice 47:58 + 8:58 693

W 60- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Paulína Májová BBA5351 KOBRA Bratislava 34:14 900
2 Darina Polónyiová VZA4850 Slávia Žilinská univerzita 38:18 + 4:04 793
3 Viola Juhasová ZMT5251 Klub OB Martin 41:40 + 7:26 705
4 Iveta Putnovská TKE5651 Klub OB ATU Košice 45:41 + 11:27 599
5 Soňa Kavecká SPE4851 Klub OB Sokol Pezinok 48:21 + 14:07 529
6 Angela Maľarová TKE5752 Klub OB ATU Košice 57:35 + 23:21 286

M 70- *

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ľudovít Šmelík RBA4301 TJ Rapid Bratislava 33:04 900
2 Milan Meriač ZMT4205 Klub OB Martin 125:25 + 92:21 0

W 65- *

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Darina Polónyiová VZA4850 Slávia Žilinská univerzita 38:18 900
2 Viola Juhasová ZMT5251 Klub OB Martin 41:40 + 3:22 821
3 Soňa Kavecká SPE4851 Klub OB Sokol Pezinok 48:21 + 10:03 664