Výsledky

Preteky: Jesenný Sporko - 13. kolo oblastného rebríčka, Majstrovstvá Západnej oblasti SZOŠ - dlhá trať

Etapa: Jesenný Sporko - 13. kolo oblastného rebríčka, Majstrovstvá Západnej oblasti SZOŠ - dlhá trať - E1 (05.11.2017)

Kategórie

M -12      M -14      M -16      M -18      M 19-      M 40-      M 55-      W -12      W -14      W -16      W -18      W 19-      W 40-      W 55-      M -10      W -10      RD         N          Open      

M -12

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Daniel Šmelík RBA0702 TJ Rapid Bratislava 27:54
2 Tomáš Syrový SPE0601 Klub OB Sokol Pezinok 38:00 + 10:06
3 Michal Zedníček SPE0603 Klub OB Sokol Pezinok 38:40 + 10:46
4 Samuel Hostačný SPE0501 Klub OB Sokol Pezinok 41:40 + 13:46
5 Lukáš Kapusta SPE0602 Klub OB Sokol Pezinok 54:34 + 26:40
6 Ján Koman FBA0504 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 82:33 + 54:39
7 Martin Németh FBA0603 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 83:39 + 55:45
Adam Novosad FBA0506 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DISK
Ondrej Kováč VBA0601 ŠK VAZKA Bratislava DNF
Ondrej Pařízek FBA0604 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DNF

M -14

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tibor Fedor SPE0303 Klub OB Sokol Pezinok 37:49
2 Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 39:19 + 1:30
3 Tomáš Šipoš SPE0311 Klub OB Sokol Pezinok 42:05 + 4:16
4 Jakub Fraňo SPE0302 Klub OB Sokol Pezinok 43:20 + 5:31
5 Šimon Šipoš SPE04AB Klub OB Sokol Pezinok 44:05 + 6:16
6 Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg 58:17 + 20:28
7 Nicholas Ditri SPE0304 Klub OB Sokol Pezinok 64:07 + 26:18
8 Molnár Vladimír 65:23 + 27:34
9 Viktor Kotuliak FBA0401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 66:13 + 28:24
10 Tomáš Zedníček SPE0405 Klub OB Sokol Pezinok 66:25 + 28:36
11 Filip Prutkay SKS04AD Športový klub Sandberg 69:35 + 31:46
12 Michal Urban SKS0401 Športový klub Sandberg 70:33 + 32:44
13 Jakub Hummel RBA0304 TJ Rapid Bratislava 79:30 + 41:41
Andrej Hojko SPE0404 Klub OB Sokol Pezinok DNF
Stanislav Kuník SPE0305 Klub OB Sokol Pezinok DNS

M -16

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Adam Havlík SPE0201 Klub OB Sokol Pezinok 61:51
2 Matúš Topor SPE0102 Klub OB Sokol Pezinok 63:26 + 1:35
3 Matúš Balogh SKS0101 Športový klub Sandberg 79:51 + 18:00
4 Matej Navrátil VBA0201 ŠK VAZKA Bratislava 98:09 + 36:18
Radoslav Kuník SPE0103 Klub OB Sokol Pezinok DNS

M -18

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Pavol Kebis SPE0003 Klub OB Sokol Pezinok 71:59
2 Adam Navrátil VBA9901 ŠK VAZKA Bratislava 115:53 + 43:54
Branislav Kuník SPE9901 Klub OB Sokol Pezinok DNS

M 19-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Pavol Bukovac FBA8102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 60:50
2 Medard Féder PEZ0102 Klub OB AŠK Pezinok 71:34 + 10:44
3 Peter Mižúr FBA9101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 72:22 + 11:32
4 Miroslav Papuga TKE9002 Klub OB ATU Košice 81:38 + 20:48
5 Wittberger Georg 82:32 + 21:42
6 Matúš Šimo SPE0107 Klub OB Sokol Pezinok 86:19 + 25:29
7 Tobiáš Goldschmidt RBA0003 TJ Rapid Bratislava 86:20 + 25:30
8 Dominik Lovás RBA9902 TJ Rapid Bratislava 87:07 + 26:17
9 Dominic Ditri SPE0002 Klub OB Sokol Pezinok 89:10 + 28:20
10 Filip Kubina SKS8901 Športový klub Sandberg 91:52 + 31:02
11 Juraj Šmelík RBA6603 TJ Rapid Bratislava 92:21 + 31:31
12 Christián Heffner SPE9801 Klub OB Sokol Pezinok 95:34 + 34:44
13 Kroupa Guenther 97:03 + 36:13
14 Ján Štubňa RBA5803 TJ Rapid Bratislava 108:00 + 47:10
15 Tomáš Sokolík SPE9109 Klub OB Sokol Pezinok 108:40 + 47:50
16 Michal Pavelek SPE7902 Klub OB Sokol Pezinok 108:42 + 47:52
17 Marek Urban SKS7401 Športový klub Sandberg 109:34 + 48:44
18 Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 109:49 + 48:59
19 Vladislav Janota FBA7903 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 122:22 + 61:32
20 Karch Peter 122:34 + 61:44
21 Peter Vorlíček SKS7501 Športový klub Sandberg 128:29 + 67:39
22 Tibor Lanátor RBA7903 TJ Rapid Bratislava 132:57 + 72:07
Orság Martin DISK
Susedík Jakub DISK

M 40-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Radoslav Jonáš SKS6902 Športový klub Sandberg 53:22
2 Rostislav Navrátil VBA6601 ŠK VAZKA Bratislava 57:20 + 3:58
3 Jozef Fedor SPE5701 Klub OB Sokol Pezinok 62:27 + 9:05
4 Milan Kováč VBA7101 ŠK VAZKA Bratislava 68:18 + 14:56
5 Anton Kniebügl BBA6401 KOBRA Bratislava 68:34 + 15:12
6 Čierny Jozef 78:45 + 25:23
7 Richard Balogh SKS6901 Športový klub Sandberg 80:39 + 27:17
8 Štefan Brňák SKS7601 Športový klub Sandberg 88:57 + 35:35
9 Michal Patassi FBA6901 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 90:23 + 37:01
10 Andrej Mikloš SPE7503 Klub OB Sokol Pezinok 96:37 + 43:15
11 Emil Kukurugya SKS66AA Športový klub Sandberg 99:47 + 46:25
Peter Hojko SPE7001 Klub OB Sokol Pezinok DISK

M 55-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ján Mižúr FBA5501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 58:28
2 Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava 59:14 + 0:46
3 Milan Mazúr RBA6201 TJ Rapid Bratislava 65:53 + 7:25
4 Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 67:08 + 8:40
5 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 70:27 + 11:59
6 Viktor Mikluš FBA5201 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 84:13 + 25:45
7 Vladimír Grauzel FBA5101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 101:40 + 43:12

W -12

W -14

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ivona Rohaľová SKS0453 Športový klub Sandberg 44:40
2 Karolína Toporová SPE0452 Klub OB Sokol Pezinok 49:51 + 5:11
3 Eva Ondovčíková SPE0358 Klub OB Sokol Pezinok 52:10 + 7:30
4 Zuzana Féderová PEZ0351 Klub OB AŠK Pezinok 57:20 + 12:40
5 Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 63:11 + 18:31
6 Klára Fedorová SPE0455 Klub OB Sokol Pezinok 66:05 + 21:25
7 Nina Kutišová SPE0353 Klub OB Sokol Pezinok 73:15 + 28:35
8 Katarína Mravíková SKS0451 Športový klub Sandberg 78:44 + 34:04
Martina Vorlíčková SKS0551 Športový klub Sandberg DISK

W -16

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Michaela Patassiová FBA0252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 70:27
2 Veronika Jánošová SKS0151 Športový klub Sandberg 71:16 + 0:49

W -18

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tereza Pružincová FBA0053 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 56:22
2 Adéla Navrátilová VBA0251 ŠK VAZKA Bratislava 92:59 + 36:37

W 19-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Katarína Fedorová SPE7451 Klub OB Sokol Pezinok 54:51
2 Dorota Šmelíková RBA0251 TJ Rapid Bratislava 59:32 + 4:41
3 Tamara Miklušová RBA0252 TJ Rapid Bratislava 62:16 + 7:25
4 Ela Sedileková HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 68:24 + 13:33
5 Andrea Poštulková VZA9351 Slávia Žilinská univerzita 73:48 + 18:57
6 Katarína Kotrlová SKS9051 Športový klub Sandberg 74:28 + 19:37
7 Hana Šmelíková FBA6951 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 75:38 + 20:47
8 Monika Urbanová SKS7751 Športový klub Sandberg 79:58 + 25:07
9 Lucia Ondovčíková SPE0051 Klub OB Sokol Pezinok 80:21 + 25:30
10 Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 83:05 + 28:14
11 Táňa Bednáriková SSN7952 KOB Čingov Spišská Nová Ves 84:31 + 29:40
12 Skrucana Simone 91:29 + 36:38
13 Katarína Sýkorová FBA8253 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 100:50 + 45:59
14 Barbora Vorlíčková SKS7651 Športový klub Sandberg 105:39 + 50:48
15 Ľubica Toporová SPE7552 Klub OB Sokol Pezinok 108:10 + 53:19
16 Skrucana Michelle 110:56 + 56:05

W 40-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Iveta Pijáková SPE6251 Klub OB Sokol Pezinok 64:10
2 Katarína Baľová SKS7551 Športový klub Sandberg 71:51 + 7:41
3 Martina Pánková RBA6953 TJ Rapid Bratislava 73:01 + 8:51
4 Barbora Šmelíková VBA6951 ŠK VAZKA Bratislava 77:08 + 12:58
5 Martina Brňáková SKS7752 Športový klub Sandberg 88:10 + 24:00
6 Marta Jonášová SKS6951 Športový klub Sandberg 90:09 + 25:59
7 Petra Kotuliaková FBA7552 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 90:32 + 26:22
8 Erika Vávrová RBA7751 TJ Rapid Bratislava 92:35 + 28:25
9 Hana Baloghová SKS6551 Športový klub Sandberg 116:00 + 51:50
10 Slatinská Ľubica 127:33 + 63:23
Soňa Mazúrová RBA6551 TJ Rapid Bratislava DISK

W 55-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Maya Karovic SPE5851 Klub OB Sokol Pezinok 46:37
2 Iva Kumová RBA6252 TJ Rapid Bratislava 48:43 + 2:06
3 Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 64:09 + 17:32
4 Soňa Kavecká SPE4851 Klub OB Sokol Pezinok 70:47 + 24:10
5 Marie Fraňová SPE5051 Klub OB Sokol Pezinok 81:24 + 34:47
6 Jela Navrátilová VBA4451 ŠK VAZKA Bratislava 103:05 + 56:28

M -10

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Daniel Ondovčík SPE0801 Klub OB Sokol Pezinok 23:27
2 Jakub Brňák SKS0701 Športový klub Sandberg 24:54 + 1:27
3 Eli Valach SPE07AC Klub OB Sokol Pezinok 28:09 + 4:42
4 Matej Knapčok SPE08AA Klub OB Sokol Pezinok 38:10 + 14:43
5 Bobovský Samuel 39:02 + 15:35
6 Ondrej Jendek SPE07AA Klub OB Sokol Pezinok 40:43 + 17:16
7 Matúš Mikloš SPE0702 Klub OB Sokol Pezinok 60:52 + 37:25
Jakub Heriban SPE08AB Klub OB Sokol Pezinok DNS
Jakub Lanátor RBA0701 TJ Rapid Bratislava DNS

W -10

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Diana Brňáková SKS0952 Športový klub Sandberg 27:22
2 Adela Rohaľová SKS0852 Športový klub Sandberg 29:23 + 2:01
3 Fedorova Eliska 30:00 + 2:38
4 Lea Kotuliaková FBA0751 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 32:09 + 4:47
5 Zora Baloghová SKS0751 Športový klub Sandberg 34:16 + 6:54
6 Lucia Vorlíčková SKS0851 Športový klub Sandberg 41:23 + 14:01
7 Kristína Toporová SPE0751 Klub OB Sokol Pezinok 45:48 + 18:26
8 Hana Šipošová SPE09AC Klub OB Sokol Pezinok 46:56 + 19:34

RD

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Slatinsky Alexik 31:03
2 Slatinsky Maximko 31:14 + 0:11
3 Prutkay Patrik 33:01 + 1:58
4 Máčajová Edita 36:00 + 4:57
5 Šutka Alex Luis 36:44 + 5:41
6 Miroslav Patassi FBA0903 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 39:33 + 8:30
7 Peter Kotuliak FBA1003 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 39:49 + 8:46
8 Boris Kocúr FBA1004 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 39:59 + 8:56
9 Patrik Gross SKS09AD Športový klub Sandberg 41:33 + 10:30
10 Novák Daniel 48:15 + 17:12
11 Martin Marian Jánoš SKS17AC Športový klub Sandberg 48:57 + 17:54
12 Chochola Filip 52:08 + 21:05
13 Barbora Kocúrová FBA1251 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 59:02 + 27:59
14 Bobovská Veronika 59:29 + 28:26
15 Zedníček Matúš 61:21 + 30:18
16 Bobovská Nela 61:41 + 30:38
17 Teodorka Mravíková SKS0752 Športový klub Sandberg 66:16 + 35:13
Ema Jonášová SKS0951 Športový klub Sandberg DNS
Kováčová Lucia DNS
Teo Martin Németh FBA1005 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DNS
Rebollo Alexandro DNS

N

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Michal Balogh SKS0301 Športový klub Sandberg 27:30
2 Tomáš Tvrdý SKS0201 Športový klub Sandberg 28:21 + 0:51
3 Tvrdý Marek 29:45 + 2:15
4 Michal Pajtáš SKS0306 Športový klub Sandberg 32:38 + 5:08
5 Viktória Kostercová SKS0251 Športový klub Sandberg 34:38 + 7:08
6 Rigasova Monika 38:40 + 11:10
7 Nemček Krištof 41:17 + 13:47
8 Prutkay Ivan 45:06 + 17:36
9 Jana Pařízková FBA7352 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 49:34 + 22:04
10 Michaela Mozolíková SPE02AE Klub OB Sokol Pezinok 53:31 + 26:01
11 Patassiová Patrícia 56:40 + 29:10
12 Barbora Grossová SKS80AB Športový klub Sandberg 67:13 + 39:43
13 Šutková Anamaria 68:42 + 41:12
14 Hana Kniebüglová BBA0251 KOBRA Bratislava 69:17 + 41:47
15 Lovásová Alžbeta 70:23 + 42:53
16 Oliver Gross SKS0404 Športový klub Sandberg 73:04 + 45:34
17 Repáčová Radka 76:43 + 49:13
18 Repáčová Hana 77:38 + 50:08
19 Viera Hojková SPE7152 Klub OB Sokol Pezinok 81:19 + 53:49
20 Mališ Andrej 89:00 + 61:30
21 Valachová Ingrid 90:46 + 63:16
22 Rybarova Renata 91:27 + 63:57
Simona Miklušová FBA0752 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DNS
Némethová Matrina DNS

Open

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ivan Repáč EBB5901 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 44:46
2 Ivan Butaš SPE7201 Klub OB Sokol Pezinok 49:02 + 4:16
3 Tibor Novosad FBA7103 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 60:14 + 15:28
4 Medard Féder PEZ7303 Klub OB AŠK Pezinok 61:31 + 16:45
5 Lenka Jablonovská SPE9063 Klub OB Sokol Pezinok 61:49 + 17:03
6 Mazák Ján 63:52 + 19:06
7 Rastislav Mikluš FBA7702 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 64:47 + 20:01
8 Šipošová Zuzana 65:01 + 20:15
9 Agnesa Miklušová FBA7852 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 65:48 + 21:02
10 Fintorová Monika 67:23 + 22:37
11 Vrábeľ René 69:30 + 24:44
12 Haršányová Ema 70:39 + 25:53
13 Sulanová Natália 72:01 + 27:15
14 Marianna Patassiová FBA7351 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 74:35 + 29:49
15 Roman Kučera PEZ6401 Klub OB AŠK Pezinok 75:11 + 30:25
16 Jakub Pospíchal SPE9111 Klub OB Sokol Pezinok 77:11 + 32:25
17 Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 79:45 + 34:59
18 Zedníčková Miška 80:56 + 36:10
19 Kutišová Silvia 83:52 + 39:06
20 Mališ Marián 86:42 + 41:56
21 Ježíková Ľubka 87:59 + 43:13
22 Vaňo Marek 91:09 + 46:23
23 Marek Koman FBA7905 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 91:28 + 46:42
24 Ida Herna FBA7253 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 96:41 + 51:55
25 Miroslava Ženišová FBA8254 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 111:50 + 67:04
26 Zenis Matej 113:41 + 68:55
27 Jurčík Juraj 155:39 + 110:53
Kristína Komanová FBA7853 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DNF
Milan Meriač ZMT4205 Klub OB Martin DNF
Krivda Fartisek DNS
Martin Németh FBA7802 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DNS