Rankingové výsledky

Preteky: CESOM - INOV8 cup

Etapa: CESOM - INOV8 cup - E2 (08.04.2018)

Kategórie

M -12 A    M -14 A    M -16 A    M -18 A    M -20 A    M 21- E    M 21- B    M 21- D    M 35- A    M 40- A    M 45- A    M 50- A    M 55- A    M 60- A    M 65- A    M 70- A    W -12 A    W -14 A    W -16 A    W -18 A    W 21- E    W 21- B    W 35- A    W 40- A    W 45- A    W 50- A    W 55- A    W 60- A    W 65- A   

M -12 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Daniel Šmelík RBA0702 TJ Rapid Bratislava 27:25 900
2 Ondrej Kováč VBA0601 ŠK VAZKA Bratislava 27:47 + 0:22 888
3 Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice 28:26 + 1:01 867
4 Eli Valach SPE0703 Klub OB Sokol Pezinok 28:39 + 1:14 860
5 Filip Jančík SPE0604 Klub OB Sokol Pezinok 31:15 + 3:50 774
6 Karol Paluska FBA0601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 31:35 + 4:10 763
7 Tristan Sýkora FBA0602 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 31:41 + 4:16 760
8 Tomáš Syrový SPE0601 Klub OB Sokol Pezinok 32:09 + 4:44 745
9 Jakub Brňák SKS0701 Športový klub Sandberg 32:53 + 5:28 721
10 Jakub Lanátor RBA0701 TJ Rapid Bratislava 34:04 + 6:39 682
11 Adam Roháč TKE0601 Klub OB ATU Košice 35:34 + 8:09 632
12 Maksym Volkov VZA0701 Slávia Žilinská univerzita Žilina 35:35 + 8:10 632
13 Matúš Mikloš SPE0702 Klub OB Sokol Pezinok 42:46 + 15:21 396
14 Michal Dolný SPE0706 Klub OB Sokol Pezinok 43:16 + 15:51 380
15 Michal Zedníček SPE0603 Klub OB Sokol Pezinok 53:30 + 26:05 44
16 Lukáš Kapusta SPE0602 Klub OB Sokol Pezinok 66:24 + 38:59 0
Maroš Golian FBA0702 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DISK 0

M -14 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 41:25 900
2 Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg 47:31 + 6:06 767
3 Filip Bukovac FBA0501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 49:53 + 8:28 716
4 Adam Trepáč VZA0501 Slávia Žilinská univerzita Žilina 54:32 + 13:07 615
5 Miroslav Pajger VZA0502 Slávia Žilinská univerzita Žilina 60:54 + 19:29 477
6 Viktor Kotuliak FBA0401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 69:15 + 27:50 295
7 Šimon Šipoš SPE0406 Klub OB Sokol Pezinok 74:49 + 33:24 174
8 Jakub Berčík SKS0504 Športový klub Sandberg 83:54 + 42:29 0
9 Tomáš Kasza FBA0503 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 89:07 + 47:42 0
Samuel Hostačný SPE0501 Klub OB Sokol Pezinok DISK 0
Tomáš Zedníček SPE0405 Klub OB Sokol Pezinok DISK 0
Marek Kováč TNR0401 ŠK Triturus Nitra DNF 0

M -16 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 46:37 900
2 Tibor Fedor SPE0303 Klub OB Sokol Pezinok 49:09 + 2:32 851
3 Martin Roháč TKE0301 Klub OB ATU Košice 52:15 + 5:38 791
4 Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 52:48 + 6:11 781
5 Martin Knor ZMT0201 Klub OB Martin 53:33 + 6:56 766
6 Tomáš Šipoš SPE0311 Klub OB Sokol Pezinok 55:00 + 8:23 738
7 Tomáš Jurčík VZA0301 Slávia Žilinská univerzita Žilina 57:00 + 10:23 700
8 Jakub Fraňo SPE0302 Klub OB Sokol Pezinok 59:47 + 13:10 646
9 Michal Schenk RBA0201 TJ Rapid Bratislava 61:01 + 14:24 622
10 Maximilián Kubik RBA0303 TJ Rapid Bratislava 62:10 + 15:33 600
11 Adam Havlík SPE0201 Klub OB Sokol Pezinok 64:14 + 17:37 560
12 Nicholas Ditri SPE0304 Klub OB Sokol Pezinok 67:11 + 20:34 503
13 Jakub Hummel RBA0304 TJ Rapid Bratislava 71:07 + 24:30 427
14 Oliver Lago VBA0301 ŠK VAZKA Bratislava 73:19 + 26:42 385
15 Stanislav Kuník SPE0305 Klub OB Sokol Pezinok 76:48 + 30:11 317
16 Michal Balogh SKS0301 Športový klub Sandberg 96:50 + 50:13 0
17 Timotej Lučenič SPE0313 Klub OB Sokol Pezinok 139:35 + 92:58 0

M -18 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Medard Féder PEZ0102 Klub OB AŠK Pezinok 47:54 900
2 Daniel Pompura TBB0101 ŠK Terezka Banská Bystrica 49:57 + 2:03 861
3 Tobiáš Goldschmidt RBA0003 TJ Rapid Bratislava 51:06 + 3:12 840
4 Adam Jonáš BBA0101 KOBRA Bratislava 51:42 + 3:48 829
5 Matúš Šimo SPE0107 Klub OB Sokol Pezinok 53:29 + 5:35 795
6 Tomáš Ondrejka VZA0001 Slávia Žilinská univerzita Žilina 61:00 + 13:06 654
7 Michal Kurák TKE0101 Klub OB ATU Košice 71:06 + 23:12 464
8 Matej Pätoprstý SPE0001 Klub OB Sokol Pezinok 71:59 + 24:05 447
9 Matúš Topor SPE0102 Klub OB Sokol Pezinok 80:49 + 32:55 282
10 Matúš Oravec ZMT0101 Klub OB Martin 83:08 + 35:14 238
11 Matúš Balogh SKS0101 Športový klub Sandberg 93:00 + 45:06 53

M -20 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Dušan Sláma TKE9801 Klub OB ATU Košice 54:25 900
2 Jakub Chupek VZA9901 Slávia Žilinská univerzita Žilina 54:47 + 0:22 894
3 Dominik Lovás RBA9902 TJ Rapid Bratislava 76:37 + 22:12 533
4 Branislav Kuník SPE9901 Klub OB Sokol Pezinok 114:30 + 60:05 0

M 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Pavol Bukovac FBA8102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 80:25 1000
2 Tomáš Mušinský TKE9301 Klub OB ATU Košice 82:36 + 2:11 973
3 Michal Krajčík TKE8704 Klub OB ATU Košice 86:10 + 5:45 928
4 Peter Mižúr FBA9101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 90:37 + 10:12 873
5 Peter Glončák FBA7901 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 91:46 + 11:21 859
6 Adam Tysz TKE8703 Klub OB ATU Košice 92:43 + 12:18 847
7 Filip Kubina SKS8901 Športový klub Sandberg 93:08 + 12:43 842
8 Miroslav Papuga TKE9002 Klub OB ATU Košice 94:12 + 13:47 829
9 Štefan Šurgan HBB7905 ŠK HADVEO Banská Bystrica 100:09 + 19:44 755
10 Matúš Kaprál TKE8804 Klub OB ATU Košice 117:53 + 37:28 534
11 Mikuláš Novota TKE6002 Klub OB ATU Košice 130:32 + 50:07 377

M 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jozef Chupek VZA7101 Slávia Žilinská univerzita Žilina 66:35 800
2 Dávid Franko KYS9301 Klub OB Kysak 71:11 + 4:36 745
3 Teodor Takáč HBB9601 ŠK HADVEO Banská Bystrica 79:04 + 12:29 650
4 Martin Košut VZA9201 Slávia Žilinská univerzita Žilina 79:20 + 12:45 647
5 Šimon Mižúr FBA9401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 80:36 + 14:01 632
6 Jakub Kuriak VZA9301 Slávia Žilinská univerzita Žilina 86:38 + 20:03 559
7 Miroslav Pilát HBB8502 ŠK HADVEO Banská Bystrica 87:36 + 21:01 547
8 Silvester Dulák SSN9007 KOB Čingov Spišská Nová Ves 87:55 + 21:20 544
9 Martin Majláth EBB8902 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 89:22 + 22:47 526
10 Peter Vričan VZA8901 Slávia Žilinská univerzita Žilina 104:28 + 37:53 345
11 Miroslav Tauber SSN9301 KOB Čingov Spišská Nová Ves 105:37 + 39:02 331
12 Michal Pavelek SPE7902 Klub OB Sokol Pezinok 106:53 + 40:18 316
13 Philip Stubna RBA9304 TJ Rapid Bratislava 146:09 + 79:34 0

M 21- D

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Július Macháček SKS8402 Športový klub Sandberg 55:23 600
2 Peter Kováč TKE8603 Klub OB ATU Košice 56:05 + 0:42 592
3 Tomáš Drenčák TKE8502 Klub OB ATU Košice 56:14 + 0:51 591
4 Andrej Petrinec RBA8903 TJ Rapid Bratislava 56:57 + 1:34 583
5 Andrej Patráš HBB8201 ŠK HADVEO Banská Bystrica 60:13 + 4:50 548
6 Ondrej Kurák TKE9703 Klub OB ATU Košice 60:32 + 5:09 544
7 Pavol Hreus VIA8501 Viatoris 61:52 + 6:29 530
8 Samuel Rybár RBA9801 TJ Rapid Bratislava 62:50 + 7:27 519
9 Tomáš Charvát SPE8502 Klub OB Sokol Pezinok 68:45 + 13:22 455
10 Miroslav Hríbik HBB8501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 72:31 + 17:08 414
11 Matej Ďuriš VIA8601 Viatoris 73:51 + 18:28 400
12 Michal Tomašovič SPE8902 Klub OB Sokol Pezinok 73:57 + 18:34 399
13 Peter Wartiak FBA8001 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 79:12 + 23:49 342
14 Pavol Kiss TKE8503 Klub OB ATU Košice 79:31 + 24:08 339
15 Matej Leitner TKE9101 Klub OB ATU Košice 85:24 + 30:01 275

M 35- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Miroslav Lago VBA7601 ŠK VAZKA Bratislava 76:14 900
2 Július Porubský TNR7301 ŠK Triturus Nitra 76:24 + 0:10 898
3 Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 78:35 + 2:21 872
4 Joxeba Agirre Urzelai HBB7902 ŠK HADVEO Banská Bystrica 81:26 + 5:12 839
5 Alexander Volkov VZA8002 Slávia Žilinská univerzita Žilina 86:21 + 10:07 781
6 Martin Bednárik CNR7201 ŠK Cart print Nitra 91:36 + 15:22 719
7 Tibor Lanátor RBA7903 TJ Rapid Bratislava 119:34 + 43:20 388

M 40- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Marek Urban SKS7401 Športový klub Sandberg 93:04 900
2 Martin Borský FBA7704 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 100:45 + 7:41 826
3 Peter Vorlíček SKS7501 Športový klub Sandberg 106:06 + 13:02 774
4 Peter Krnáč VIA7701 Viatoris 106:12 + 13:08 773
5 Tomáš Jančík SPE7603 Klub OB Sokol Pezinok 109:01 + 15:57 746
6 Ivan Kotuliak FBA7402 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 118:45 + 25:41 652
7 Andrej Mikloš SPE7503 Klub OB Sokol Pezinok 122:22 + 29:18 617
8 Štefan Brňák SKS7601 Športový klub Sandberg 122:24 + 29:20 616
9 Jozef Paluska FBA7401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 160:11 + 67:07 251
Marian Spišiak SPE7601 Klub OB Sokol Pezinok DISK 0

M 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Peter Vandlíček VZA7300 Slávia Žilinská univerzita Žilina 65:33 900
2 Zdenko Roháč TKE7301 Klub OB ATU Košice 66:28 + 0:55 887
3 Valér Franko KYS6601 Klub OB Kysak 71:17 + 5:44 821
4 Milan Kováč VBA7101 ŠK VAZKA Bratislava 73:11 + 7:38 795
5 Martin Velgos TKE7202 Klub OB ATU Košice 82:03 + 16:30 673
6 Richard Balogh SKS6901 Športový klub Sandberg 89:05 + 23:32 577
7 Medard Féder PEZ7303 Klub OB AŠK Pezinok 89:47 + 24:14 567
8 Dušan Snopko EBB7001 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 99:05 + 33:32 440
9 Michal Patassi FBA6901 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 101:24 + 35:51 408
10 Ivan Butaš SPE7201 Klub OB Sokol Pezinok 111:37 + 46:04 268
11 Ladislav Kasza FBA7102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 112:05 + 46:32 261

M 50- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jozef Pollák TKE6001 Klub OB ATU Košice 47:11 900
2 Peter Mlynárik VBA6501 ŠK VAZKA Bratislava 55:14 + 8:03 746
3 Peter Sláma TKE6401 Klub OB ATU Košice 62:39 + 15:28 605
4 Peter Jurčík VZA6802 Slávia Žilinská univerzita Žilina 66:14 + 19:03 537
5 Martin Jerguš TKE6702 Klub OB ATU Košice 67:34 + 20:23 511
6 Anton Kniebügl BBA6401 KOBRA Bratislava 73:33 + 26:22 397
7 Róbert Schenk RBA6802 TJ Rapid Bratislava 76:10 + 28:59 347
Milan Kurák TKE6801 Klub OB ATU Košice DISK 0

M 55- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 45:54 900
2 Csaba Takács TKE6205 Klub OB ATU Košice 50:14 + 4:20 815
3 György Filö KYS6302 Klub OB Kysak 54:51 + 8:57 725
4 Ivan Repáč EBB5901 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 54:57 + 9:03 723
5 Pavol Bednár EBB6101 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 56:26 + 10:32 693
6 Jozef Jánoška RBA5902 TJ Rapid Bratislava 62:39 + 16:45 572
7 Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 68:01 + 22:07 466
8 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 70:46 + 24:52 412
9 Vladimír Tysz TKE6202 Klub OB ATU Košice 72:12 + 26:18 384
10 Milan Mazúr RBA6201 TJ Rapid Bratislava 72:57 + 27:03 370
11 František Priesol RBA5901 TJ Rapid Bratislava 76:39 + 30:45 297
12 Dušan Rybár RBA6202 TJ Rapid Bratislava 80:19 + 34:25 225

M 60- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Peter Polakovič VZA5501 Slávia Žilinská univerzita Žilina 49:30 900
2 Ján Kuchta TKE5701 Klub OB ATU Košice 58:43 + 9:13 732
3 Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava 59:16 + 9:46 722
4 Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 59:48 + 10:18 713
5 Ján Mižúr FBA5501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 65:46 + 16:16 604
6 Slávko Žilinčík TKE5602 Klub OB ATU Košice 74:07 + 24:37 452
7 Ján Turský VZA5602 Slávia Žilinská univerzita Žilina 74:56 + 25:26 438
8 Milan Mitelman VZA5801 Slávia Žilinská univerzita Žilina 75:02 + 25:32 436
9 Pavol Poláček SPE5501 Klub OB Sokol Pezinok 90:31 + 41:01 154

M 65- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Igor Roháč TKE4301 Klub OB ATU Košice 70:22 900
2 Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 75:42 + 5:20 832
3 Viktor Vávra RBA5001 TJ Rapid Bratislava 77:21 + 6:59 811
4 Vladimír Grauzel FBA5101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 84:52 + 14:30 715
5 Viktor Mikluš FBA5201 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 93:39 + 23:17 602

M 70- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ľudovít Šmelík RBA4301 TJ Rapid Bratislava 48:06 900
2 Dezider Baran FBA4501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 73:26 + 25:20 426
3 Ján Nebeský FBA4101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 86:14 + 38:08 186
4 Milan Meriač ZMT4205 Klub OB Martin 105:56 + 57:50 0

W -12 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Lucia Šipošová SPE0654 Klub OB Sokol Pezinok 28:59 900
2 Petra Kurucová SPE0651 Klub OB Sokol Pezinok 29:41 + 0:42 878
3 Tereza Kendrová FBA0651 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 30:10 + 1:11 863
4 Hana Eliášová RBA0651 TJ Rapid Bratislava 31:07 + 2:08 834
5 Zora Baloghová SKS0751 Športový klub Sandberg 39:00 + 10:01 589
6 Lea Kotuliaková FBA0751 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 39:15 + 10:16 581
7 Kristína Toporová SPE0751 Klub OB Sokol Pezinok 47:12 + 18:13 334

W -14 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ivona Rohaľová SKS0453 Športový klub Sandberg 39:00 900
2 Simona Mihaličová TKE0551 Klub OB ATU Košice 39:36 + 0:36 886
3 Klára Fedorová SPE0455 Klub OB Sokol Pezinok 41:31 + 2:31 842
4 Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 41:32 + 2:32 842
5 Gabriela Ježíková SPE0551 Klub OB Sokol Pezinok 41:57 + 2:57 832
6 Rebecca Herna FBA0553 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 42:05 + 3:05 829
7 Martina Vorlíčková SKS0551 Športový klub Sandberg 48:07 + 9:07 690
8 Anamária Šutková SKS0552 Športový klub Sandberg 56:38 + 17:38 493
9 Bianka Halčínová SPE0554 Klub OB Sokol Pezinok 57:09 + 18:09 481
10 Karolína Toporová SPE0452 Klub OB Sokol Pezinok 61:43 + 22:43 376
11 Žofia Kováčová VBA0451 ŠK VAZKA Bratislava 62:22 + 23:22 361
12 Patrícia Patassiová FBA0554 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 69:40 + 30:40 192
Elena Lago VBA0551 ŠK VAZKA Bratislava DISK 0
Lenka Porubská TNR0451 ŠK Triturus Nitra DNF 0

W -16 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ľuboslava Weissová TKE0252 Klub OB ATU Košice 43:42 900
2 Sandra Ivanková TKE0253 Klub OB ATU Košice 51:53 + 8:11 731
3 Michaela Patassiová FBA0252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 57:56 + 14:14 607
4 Eva Ondovčíková SPE0358 Klub OB Sokol Pezinok 58:05 + 14:23 604
5 Miroslava Velgosová TKE0351 Klub OB ATU Košice 61:40 + 17:58 530
6 Gabriela Trepáčová VZA0351 Slávia Žilinská univerzita Žilina 67:14 + 23:32 415
7 Nina Kutišová SPE0353 Klub OB Sokol Pezinok 75:34 + 31:52 244
8 Viktória Kostercová SKS0251 Športový klub Sandberg 75:56 + 32:14 236
9 Michaela Mozolíková SPE0254 Klub OB Sokol Pezinok 81:31 + 37:49 121
10 Petronela Filipová TKE0352 Klub OB ATU Košice 82:08 + 38:26 108
11 Zuzana Féderová PEZ0351 Klub OB AŠK Pezinok 86:53 + 43:11 11
12 Ema Honzírková SKS0351 Športový klub Sandberg 92:28 + 48:46 0
13 Katarína Palusková FBA0251 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 93:26 + 49:44 0
14 Ela Vojtková RBA0254 TJ Rapid Bratislava 101:52 + 58:10 0

W -18 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Tamara Miklušová RBA0252 TJ Rapid Bratislava 43:45 900
2 Dorota Šmelíková RBA0251 TJ Rapid Bratislava 45:58 + 2:13 854
3 Lucia Ondovčíková SPE0051 Klub OB Sokol Pezinok 53:12 + 9:27 706
4 Tereza Pružincová FBA0053 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 55:15 + 11:30 663
5 Magdaléna Hrabošová FBA0052 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 58:54 + 15:09 588
6 Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 62:58 + 19:13 505
7 Veronika Jánošová SKS0151 Športový klub Sandberg 73:39 + 29:54 285
8 Michaela Velgosová TKE0151 Klub OB ATU Košice 95:10 + 51:25 0
9 Katarína Pajtášová SKS0152 Športový klub Sandberg 122:12 + 78:27 0

W 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Katarína Lamiová TKE8351 Klub OB ATU Košice 66:16 1000
2 Lucia Kovalančíková HBB9351 ŠK HADVEO Banská Bystrica 69:51 + 3:35 946
3 Silvia Chupeková VZA7250 Slávia Žilinská univerzita Žilina 71:18 + 5:02 924
4 Tereza Miklušová RBA9952 TJ Rapid Bratislava 72:18 + 6:02 909
5 Jana Macinská TKE8651 Klub OB ATU Košice 73:50 + 7:34 886
6 Kristína Krajčíková TKE9254 Klub OB ATU Košice 77:58 + 11:42 823
7 Ela Sedileková HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 79:11 + 12:55 805
8 Marta Wartiaková FBA8252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 79:23 + 13:07 802
9 Ľudmila Sokolová KYS9451 Klub OB Kysak 79:53 + 13:37 795
10 Natália Tyszová TKE8851 Klub OB ATU Košice 80:17 + 14:01 788
11 Antónia Šofranková TKE9753 Klub OB ATU Košice 82:51 + 16:35 750
12 Martina Papugová TKE9551 Klub OB ATU Košice 84:06 + 17:50 731
13 Katarína Kotrlová SKS9051 Športový klub Sandberg 87:49 + 21:33 675
14 Andrea Papugová TKE9751 Klub OB ATU Košice 90:23 + 24:07 636
15 Andrea Poštulková VZA9351 Slávia Žilinská univerzita Žilina 95:49 + 29:33 554

W 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Eva Farkašová SSN9053 KOB Čingov Spišská Nová Ves 54:37 800
2 Katarína Papugová TKE9255 Klub OB ATU Košice 62:45 + 8:08 681
3 Dajana Snopková EBB9551 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 66:20 + 11:43 628
4 Nicole Lipková TKE9454 Klub OB ATU Košice 72:04 + 17:27 544
5 Valentína Vancáková TKE9951 Klub OB ATU Košice 73:01 + 18:24 530
6 Jana Kotrlová VZA8952 Slávia Žilinská univerzita Žilina 80:40 + 26:03 418
7 Zuzana Sleziaková VIA9251 Viatoris 81:22 + 26:45 408
8 Elza Hudecová SPE9163 Klub OB Sokol Pezinok 89:22 + 34:45 291

W 35- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jana Styková FBA8051 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 47:44 900
2 Alena Ďurčová VZA7753 Slávia Žilinská univerzita Žilina 51:02 + 3:18 838
3 Alena Bukovacová FBA7451 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 56:25 + 8:41 736
4 Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 59:31 + 11:47 678
5 Katarína Sýkorová FBA8253 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 63:07 + 15:23 610
6 Táňa Bednáriková SSN7952 KOB Čingov Spišská Nová Ves 68:53 + 21:09 501
7 Michaela Zedníčková SPE8253 Klub OB Sokol Pezinok 94:55 + 47:11 10

W 40- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Katarína Fedorová SPE7451 Klub OB Sokol Pezinok 41:34 900
2 Jana Slámová TKE7252 Klub OB ATU Košice 42:45 + 1:11 874
3 Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 54:31 + 12:57 620
4 Ľubica Toporová SPE7552 Klub OB Sokol Pezinok 54:46 + 13:12 614
5 Monika Urbanová SKS7751 Športový klub Sandberg 55:15 + 13:41 604
6 Katarína Lanátorová RBA7856 TJ Rapid Bratislava 60:54 + 19:20 481
7 Barbora Vorlíčková SKS7651 Športový klub Sandberg 61:37 + 20:03 466
8 Katarína Baľová SKS7551 Športový klub Sandberg 65:32 + 23:58 381
9 Kristína Komanová FBA7853 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 68:30 + 26:56 317
10 Soňa Ondrejková VZA7451 Slávia Žilinská univerzita Žilina 68:43 + 27:09 312
11 Martina Brňáková SKS7752 Športový klub Sandberg 72:35 + 31:01 228
12 Oľga Lago VBA7452 ŠK VAZKA Bratislava 78:32 + 36:58 100
13 Erika Vávrová RBA7751 TJ Rapid Bratislava 83:13 + 41:39 0
14 Katarína Kováčová VBA7451 ŠK VAZKA Bratislava 91:23 + 49:49 0
15 Bohumila Klangová VBA7652 ŠK VAZKA Bratislava 128:55 + 87:21 0
16 Katarína Schenková RBA7451 TJ Rapid Bratislava 130:10 + 88:36 0
17 Jana Pařízková FBA7352 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 171:59 + 130:25 0

W 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Hana Šmelíková FBA6951 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 53:36 900
2 Martina Brém Knorová ZMT7151 Klub OB Martin 56:56 + 3:20 844
3 Zuzana Poštulková VZA7051 Slávia Žilinská univerzita Žilina 57:51 + 4:15 829
4 Táňa Časnochová HBB7051 ŠK HADVEO Banská Bystrica 62:57 + 9:21 743
5 Valéria Kuráková TKE7151 Klub OB ATU Košice 68:37 + 15:01 648
6 Oksana Velgosová TKE7351 Klub OB ATU Košice 75:56 + 22:20 525
7 Barbora Šmelíková VBA6951 ŠK VAZKA Bratislava 79:45 + 26:09 461
8 Zuzana Šipošová SPE7351 Klub OB Sokol Pezinok 82:04 + 28:28 422
9 Petra Rebrová FBA7252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 83:30 + 29:54 398
10 Marta Jonášová SKS6951 Športový klub Sandberg 90:54 + 37:18 274
11 Eva Trepáčová VZA7053 Slávia Žilinská univerzita Žilina 92:43 + 39:07 243
12 Monika Rigasová SPE7353 Klub OB Sokol Pezinok 113:39 + 60:03 0
Martina Pánková RBA6953 TJ Rapid Bratislava DISK 0

W 50- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Eva Mušinská TKE6451 Klub OB ATU Košice 43:57 900
2 Ema Jurašková TKE6453 Klub OB ATU Košice 69:40 + 25:43 373
3 Hana Baloghová SKS6551 Športový klub Sandberg 70:05 + 26:08 365
4 Anna Mária Jergušová TKE6651 Klub OB ATU Košice 134:30 + 90:33 0
5 Soňa Mazúrová RBA6551 TJ Rapid Bratislava 140:28 + 96:31 0
Jana Franková KYS6651 Klub OB Kysak DISK 0

W 55- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Iveta Pijáková SPE6251 Klub OB Sokol Pezinok 44:12 900
2 Tamara Denysenko VZA6151 Slávia Žilinská univerzita Žilina 44:53 + 0:41 886
3 Judita Sádecká TKE6253 Klub OB ATU Košice 47:06 + 2:54 841
4 Iva Kumová RBA6252 TJ Rapid Bratislava 52:51 + 8:39 724
5 Taťjana Jánošková RBA6051 TJ Rapid Bratislava 55:25 + 11:13 672
6 Jana Mižúrová FBA6351 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 79:29 + 35:17 182

W 60- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 43:22 900
2 Maya Karovic SPE5851 Klub OB Sokol Pezinok 50:44 + 7:22 747
3 Katarína Daříčková FBA5551 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 68:56 + 25:34 369
Darina Poláčková SPE5852 Klub OB Sokol Pezinok DNF 0

W 65- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Viola Juhasová ZMT5251 Klub OB Martin 40:45 900
2 Soňa Kavecká SPE4851 Klub OB Sokol Pezinok 45:13 + 4:28 801
3 Darina Polónyiová VZA4850 Slávia Žilinská univerzita Žilina 52:29 + 11:44 641
4 Marta Brzová SPE5351 Klub OB Sokol Pezinok 61:30 + 20:45 442
5 Marie Fraňová SPE5051 Klub OB Sokol Pezinok 64:01 + 23:16 386