Výsledky

Preteky: CESOM - INOV8 cup

Etapa: CESOM - INOV8 cup - E1 (07.04.2018)

Kategórie

M -12 A    M -14 A    M -16 A    M -18 A    M -20 A    M 21- E    M 21- B    M 21- D    M 35- A    M 40- A    M 45- A    M 50- A    M 55- A    M 60- A    M 65- A    M 70- A    W -12 A    W -14 A    W -16 A    W -18 A    W 21- E    W 21- B    W 35- A    W 40- A    W 45- A    W 50- A    W 55- A    W 60- A    W 65- A    M -10      W -10      RD         N          K3        

M -12 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Eli Valach SPE0703 Klub OB Sokol Pezinok 21:57
2 Daniel Šmelík RBA0702 TJ Rapid Bratislava 22:21 + 0:24
3 Filip Jančík SPE0604 Klub OB Sokol Pezinok 22:42 + 0:45
4 Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice 23:26 + 1:29
5 Jakub Brňák SKS0701 Športový klub Sandberg 23:55 + 1:58
6 Maksym Volkov VZA0701 Slávia Žilinská univerzita Žilina 24:14 + 2:17
7 Tomáš Syrový SPE0601 Klub OB Sokol Pezinok 24:18 + 2:21
8 Ondrej Kováč VBA0601 ŠK VAZKA Bratislava 26:57 + 5:00
9 Jakub Lanátor RBA0701 TJ Rapid Bratislava 28:20 + 6:23
10 Michal Zedníček SPE0603 Klub OB Sokol Pezinok 29:05 + 7:08
11 Tomáš Kováč SKS0602 Športový klub Sandberg 32:14 + 10:17
12 Adam Roháč TKE0601 Klub OB ATU Košice 33:11 + 11:14
13 Matúš Mikloš SPE0702 Klub OB Sokol Pezinok 38:16 + 16:19
14 Michal Dolný SPE0706 Klub OB Sokol Pezinok 46:32 + 24:35
15 Lukáš Kapusta SPE0602 Klub OB Sokol Pezinok 54:31 + 32:34
Jawier Alex DISK
Maroš Golian FBA0702 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DNS
Karol Paluska FBA0601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DNS
Tristan Sýkora FBA0602 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DNS

M -14 A

M -16 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tibor Fedor SPE0303 Klub OB Sokol Pezinok 31:21
2 Tomáš Šipoš SPE0311 Klub OB Sokol Pezinok 31:35 + 0:14
3 Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 31:39 + 0:18
4 Martin Knor ZMT0201 Klub OB Martin 33:17 + 1:56
5 Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 33:27 + 2:06
6 Tomáš Jurčík VZA0301 Slávia Žilinská univerzita Žilina 35:15 + 3:54
7 Martin Roháč TKE0301 Klub OB ATU Košice 36:04 + 4:43
8 Michal Schenk RBA0201 TJ Rapid Bratislava 38:23 + 7:02
9 Nicholas Ditri SPE0304 Klub OB Sokol Pezinok 39:56 + 8:35
10 Jakub Fraňo SPE0302 Klub OB Sokol Pezinok 40:26 + 9:05
11 Maximilián Kubik RBA0303 TJ Rapid Bratislava 41:36 + 10:15
12 Stanislav Kuník SPE0305 Klub OB Sokol Pezinok 44:25 + 13:04
13 Adam Havlík SPE0201 Klub OB Sokol Pezinok 45:08 + 13:47
14 Oliver Lago VBA0301 ŠK VAZKA Bratislava 46:19 + 14:58
15 Filip Dubovský PEZ0201 Klub OB AŠK Pezinok 46:46 + 15:25
16 Jakub Hummel RBA0304 TJ Rapid Bratislava 54:23 + 23:02
17 Samuel Dokupil SKS0304 Športový klub Sandberg 56:06 + 24:45
18 Martin Vizner SPE03BF Klub OB Sokol Pezinok 71:16 + 39:55
19 Michal Balogh SKS0301 Športový klub Sandberg 73:34 + 42:13
20 Adam Paško RBA0301 TJ Rapid Bratislava 107:22 + 76:01
Ivan Borets 01C03AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos DISK
Timotej Lučenič SPE0313 Klub OB Sokol Pezinok DNS

M -18 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Adam Jonáš BBA0101 KOBRA Bratislava 26:47
2 Tobiáš Goldschmidt RBA0003 TJ Rapid Bratislava 26:59 + 0:12
3 Daniel Pompura TBB0101 ŠK Terezka Banská Bystrica 27:10 + 0:23
4 Gryc Vojtěch 28:21 + 1:34
5 Tomáš Ondrejka VZA0001 Slávia Žilinská univerzita Žilina 34:08 + 7:21
6 Matúš Šimo SPE0107 Klub OB Sokol Pezinok 34:11 + 7:24
7 Michal Kurák TKE0101 Klub OB ATU Košice 39:03 + 12:16
8 Matúš Topor SPE0102 Klub OB Sokol Pezinok 41:42 + 14:55
9 Matúš Oravec ZMT0101 Klub OB Martin 48:01 + 21:14
10 Matej Pätoprstý SPE0001 Klub OB Sokol Pezinok 56:11 + 29:24
11 Matúš Balogh SKS0101 Športový klub Sandberg 58:04 + 31:17
Matej Kukurugya SKS0103 Športový klub Sandberg DNF
Joergen Deubel 02A01AA (AUT) Naturfreunde Wien DNS
Dominic Ditri SPE0002 Klub OB Sokol Pezinok DNS
Medard Féder PEZ0102 Klub OB AŠK Pezinok DNS
Marek Lazar ZMT01AA Klub OB Martin DNS
Matej Urban SKS0102 Športový klub Sandberg DNS

M -20 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Dušan Sláma TKE9801 Klub OB ATU Košice 36:20
2 Jakub Chupek VZA9901 Slávia Žilinská univerzita Žilina 38:29 + 2:09
3 Dominik Lovás RBA9902 TJ Rapid Bratislava 50:39 + 14:19
4 Andrej Dubovský PEZ9901 Klub OB AŠK Pezinok 52:39 + 16:19
5 Branislav Kuník SPE9901 Klub OB Sokol Pezinok 125:18 + 88:58

M 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Michal Krajčík TKE8704 Klub OB ATU Košice 36:01
2 Tomáš Mušinský TKE9301 Klub OB ATU Košice 36:19 + 0:18
3 Peter Glončák FBA7901 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 38:22 + 2:21
4 Peter Mižúr FBA9101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 38:34 + 2:33
5 Adam Tysz TKE8703 Klub OB ATU Košice 39:07 + 3:06
6 Maroš Bukovac FBA7601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 41:17 + 5:16
7 Filip Kubina SKS8901 Športový klub Sandberg 42:36 + 6:35
8 Matej Müller VBA9601 ŠK VAZKA Bratislava 42:49 + 6:48
9 Štefan Šurgan HBB7905 ŠK HADVEO Banská Bystrica 42:55 + 6:54
10 Miroslav Papuga TKE9002 Klub OB ATU Košice 45:41 + 9:40
11 Mikuláš Novota TKE6002 Klub OB ATU Košice 50:54 + 14:53
12 Teodor Takáč HBB9601 ŠK HADVEO Banská Bystrica 54:57 + 18:56
13 Matúš Kaprál TKE8804 Klub OB ATU Košice 60:30 + 24:29
Roman Kučera TKE8301 Klub OB ATU Košice DNS
Ondřej Novotný 02V92AA (CZE) KOB ALFA Brno DNS
Petr Přikryl 02S67AA (CZE) SK Žabovřesky Brno DNS

M 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jozef Chupek VZA7101 Slávia Žilinská univerzita Žilina 32:52
2 Dávid Franko KYS9301 Klub OB Kysak 35:10 + 2:18
3 Martin Majláth EBB8902 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 36:25 + 3:33
4 Martin Košut VZA9201 Slávia Žilinská univerzita Žilina 36:46 + 3:54
5 Šimon Mižúr FBA9401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 36:49 + 3:57
6 Jakub Kuriak VZA9301 Slávia Žilinská univerzita Žilina 41:34 + 8:42
7 Miroslav Pilát HBB8502 ŠK HADVEO Banská Bystrica 41:56 + 9:04
8 Silvester Dulák SSN9007 KOB Čingov Spišská Nová Ves 46:00 + 13:08
9 Peter Vričan VZA8901 Slávia Žilinská univerzita Žilina 49:15 + 16:23
10 Miroslav Tauber SSN9301 KOB Čingov Spišská Nová Ves 50:02 + 17:10
11 Michal Pavelek SPE7902 Klub OB Sokol Pezinok 51:18 + 18:26
12 Ján Mazák 01C84AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 53:17 + 20:25
13 Philip Stubna RBA9304 TJ Rapid Bratislava 64:32 + 31:40
14 Ondřej Stejskal 02B88AA (CZE) Lokomotiva Ingstav Brno 112:01 + 79:09
Martin Bejdák RBA9605 TJ Rapid Bratislava DNS
Takác Teodor DNS

M 21- D

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Július Macháček SKS8402 Športový klub Sandberg 31:23
2 Andrej Patráš HBB8201 ŠK HADVEO Banská Bystrica 35:02 + 3:39
3 Tomáš Sokolík SPE9109 Klub OB Sokol Pezinok 35:33 + 4:10
4 Andrej Petrinec RBA8903 TJ Rapid Bratislava 36:45 + 5:22
5 Tomáš Drenčák TKE8502 Klub OB ATU Košice 37:51 + 6:28
6 Peter Wartiak FBA8001 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 37:59 + 6:36
7 Jozef Pelikán 01C84AD Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 38:14 + 6:51
8 Samuel Rybár RBA9801 TJ Rapid Bratislava 40:17 + 8:54
9 Michal Tomašovič SPE8902 Klub OB Sokol Pezinok 40:56 + 9:33
10 Miroslav Hríbik HBB8501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 42:18 + 10:55
11 Pavol Kiss TKE8503 Klub OB ATU Košice 42:41 + 11:18
12 Matej Ďuriš VIA8601 Viatoris 42:58 + 11:35
13 Tomáš Charvát SPE8502 Klub OB Sokol Pezinok 44:09 + 12:46
14 Adam Müller VBA8802 ŠK VAZKA Bratislava 46:01 + 14:38
15 Pavol Hreus VIA8501 Viatoris 48:48 + 17:25
16 Peter Kováč TKE8603 Klub OB ATU Košice 59:09 + 27:46
17 Ondrej Kurák TKE9703 Klub OB ATU Košice 60:47 + 29:24
18 Matej Leitner TKE9101 Klub OB ATU Košice 64:09 + 32:46
Petr Novotný 02T73AA (CZE) Dukla Blansko DNS

M 35- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 36:36
2 Miroslav Lago VBA7601 ŠK VAZKA Bratislava 36:51 + 0:15
3 Július Porubský TNR7301 ŠK Triturus Nitra 37:14 + 0:38
4 Alexander Volkov VZA8002 Slávia Žilinská univerzita Žilina 38:02 + 1:26
5 Martin Bednárik CNR7201 ŠK Cart print Nitra 43:56 + 7:20
6 Tibor Lanátor RBA7903 TJ Rapid Bratislava 49:12 + 12:36
7 Jozef Kudla SKS80AC Športový klub Sandberg 51:37 + 15:01
8 Juraj Vajduliak 01C61AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 60:58 + 24:22
Joxeba Agirre Urzelai HBB7902 ŠK HADVEO Banská Bystrica DISK

M 40- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Peter Viskup VZA7402 Slávia Žilinská univerzita Žilina 35:02
2 Marek Urban SKS7401 Športový klub Sandberg 38:29 + 3:27
3 Marian Spišiak SPE7601 Klub OB Sokol Pezinok 39:24 + 4:22
4 Rudolf Brídzik SKS7001 Športový klub Sandberg 42:10 + 7:08
5 Rastislav Dokupil SKS74AA Športový klub Sandberg 44:25 + 9:23
6 Martin Borský FBA7704 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 44:53 + 9:51
7 Štefan Brňák SKS7601 Športový klub Sandberg 45:58 + 10:56
8 Peter Krnáč VIA7701 Viatoris 47:31 + 12:29
9 Andrej Mikloš SPE7503 Klub OB Sokol Pezinok 48:44 + 13:42
10 Ivan Kotuliak FBA7402 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 49:45 + 14:43
11 Tomáš Jančík SPE7603 Klub OB Sokol Pezinok 51:01 + 15:59
12 Michal Eliáš RBA6604 TJ Rapid Bratislava 53:14 + 18:12
13 Peter Vorlíček SKS7501 Športový klub Sandberg 58:31 + 23:29
14 Radoslav Kováč SKS77AC Športový klub Sandberg 59:01 + 23:59
Jozef Paluska FBA7401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DNS

M 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Zdenko Roháč TKE7301 Klub OB ATU Košice 32:29
2 Gryc Jan 33:48 + 1:19
3 Pekka Lauri 02O65AA (FIN) Keravan Urheiljat 33:57 + 1:28
4 Valér Franko KYS6601 Klub OB Kysak 34:23 + 1:54
5 Peter Vandlíček VZA7300 Slávia Žilinská univerzita Žilina 34:41 + 2:12
6 Martin Velgos TKE7202 Klub OB ATU Košice 37:55 + 5:26
7 Milan Kováč VBA7101 ŠK VAZKA Bratislava 38:24 + 5:55
8 Ivan Butaš SPE7201 Klub OB Sokol Pezinok 40:00 + 7:31
9 Marián Šipoš SPE73AC Klub OB Sokol Pezinok 41:50 + 9:21
10 Medard Féder PEZ7303 Klub OB AŠK Pezinok 43:58 + 11:29
11 Dušan Snopko EBB7001 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 44:29 + 12:00
12 Peter Borčin 02U70AA nereg. Klub OB BOR Topoľčianky 50:19 + 17:50
13 Michal Patassi FBA6901 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 50:22 + 17:53
14 Richard Balogh SKS6901 Športový klub Sandberg 55:04 + 22:35
15 Ladislav Kasza FBA7102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 63:55 + 31:26
16 Ivan Trepáč VZA7001 Slávia Žilinská univerzita Žilina 72:02 + 39:33
17 Marko Paško RBA7001 TJ Rapid Bratislava 82:56 + 50:27
18 Kuník Miroslav 87:26 + 54:57
Dirk Deubel 02A72AA (AUT) Naturfreunde Wien DNS
Srb Alexander DNS

M 50- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jozef Pollák TKE6001 Klub OB ATU Košice 27:22
2 Peter Mlynárik VBA6501 ŠK VAZKA Bratislava 30:03 + 2:41
3 Peter Sláma TKE6401 Klub OB ATU Košice 34:58 + 7:36
4 Anton Kniebügl BBA6401 KOBRA Bratislava 39:37 + 12:15
5 Peter Jurčík VZA6802 Slávia Žilinská univerzita Žilina 40:36 + 13:14
6 Róbert Schenk RBA6802 TJ Rapid Bratislava 44:25 + 17:03
7 Milan Kurák TKE6801 Klub OB ATU Košice 45:08 + 17:46
8 Martin Jerguš TKE6702 Klub OB ATU Košice 47:54 + 20:32
9 Peter Barcík 02Q66AA BK Sliač 54:40 + 27:18
10 Emil Kukurugya SKS6603 Športový klub Sandberg 56:27 + 29:05
11 Peter Barták 01C64AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 62:01 + 34:39
Roman Ščehovič EBB6401 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica DNS
Juraj Šmelík RBA6603 TJ Rapid Bratislava DNS

M 55- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 György Filö KYS6302 Klub OB Kysak 27:37
2 Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 27:51 + 0:14
3 Csaba Takács TKE6205 Klub OB ATU Košice 28:53 + 1:16
4 Pavol Bednár EBB6101 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 28:54 + 1:17
5 Ivan Repáč EBB5901 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 29:31 + 1:54
6 Ján Košut 02K63AA ROB klub KYSUCA n.o. 30:09 + 2:32
7 Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 32:52 + 5:15
8 Milan Mazúr RBA6201 TJ Rapid Bratislava 34:44 + 7:07
9 Jozef Jánoška RBA5902 TJ Rapid Bratislava 36:11 + 8:34
10 Juraj Nemec EBB6001 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 37:22 + 9:45
11 Vladimír Tysz TKE6202 Klub OB ATU Košice 38:20 + 10:43
12 Dušan Rybár RBA6202 TJ Rapid Bratislava 38:26 + 10:49
13 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 42:20 + 14:43
14 František Priesol RBA5901 TJ Rapid Bratislava 44:10 + 16:33

M 60- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jaroslav Piják SPE5801 Klub OB Sokol Pezinok 29:14
2 Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava 33:00 + 3:46
3 Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 33:31 + 4:17
4 Ján Kuchta TKE5701 Klub OB ATU Košice 33:47 + 4:33
5 Nick Dytlewski 02A54AA (AUT) Naturfreunde Wien 35:38 + 6:24
6 Ján Mižúr FBA5501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 37:16 + 8:02
7 Václav Petr 02E58AA (CZE) SKOB Ostrava 39:42 + 10:28
8 Slávko Žilinčík TKE5602 Klub OB ATU Košice 45:08 + 15:54
9 Milan Mitelman VZA5801 Slávia Žilinská univerzita Žilina 47:33 + 18:19
10 Ján Turský VZA5602 Slávia Žilinská univerzita Žilina 49:26 + 20:12
11 Jozef Brtáň 02P56AA Slovan Modra 71:24 + 42:10
Pavol Poláček SPE5501 Klub OB Sokol Pezinok DISK
Peter Polakovič VZA5501 Slávia Žilinská univerzita Žilina DNS

M 65- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Igor Roháč TKE4301 Klub OB ATU Košice 33:24
2 Vladislav Piják SPE52AA Klub OB Sokol Pezinok 34:38 + 1:14
3 Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 36:11 + 2:47
4 Viktor Mikluš FBA5201 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 36:49 + 3:25
5 Viktor Vávra RBA5001 TJ Rapid Bratislava 40:38 + 7:14
6 Vladimír Grauzel FBA5101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 44:40 + 11:16
7 Oldřich Denemarek 02N51AA (CZE) BETA URSUS Orienteering 45:59 + 12:35
8 Medard Féder PEZ5001 Klub OB AŠK Pezinok 54:17 + 20:53

M 70- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Zdeněk Koč 02G47AA (CZE) SK GORDIC Praha Kačerov 27:57
2 Ľudovít Šmelík RBA4301 TJ Rapid Bratislava 32:01 + 4:04
3 Pavel Kříž 01A48AA (CZE) SKP Unitop Žďár nad Sázavou 33:30 + 5:33
4 Stanislav Nosál 01K46AA (CZE) Lokomotíva Beroun 42:34 + 14:37
5 Ján Nebeský FBA4101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 50:27 + 22:30
6 Dezider Baran FBA4501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 50:44 + 22:47
7 Milan Meriač ZMT4205 Klub OB Martin 100:06 + 72:09

W -12 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lucia Šipošová SPE0654 Klub OB Sokol Pezinok 13:22
2 Tereza Kendrová FBA0651 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 13:54 + 0:32
3 Hana Eliášová RBA0651 TJ Rapid Bratislava 16:16 + 2:54
4 Zora Baloghová SKS0751 Športový klub Sandberg 16:19 + 2:57
5 Lea Kotuliaková FBA0751 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 18:46 + 5:24
6 Kristína Toporová SPE0751 Klub OB Sokol Pezinok 19:52 + 6:30
7 Petra Kurucová SPE0651 Klub OB Sokol Pezinok 22:45 + 9:23
8 Bianka Dugovičová SPE0653 Klub OB Sokol Pezinok 25:35 + 12:13

W -14 A

W -16 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ľuboslava Weissová TKE0252 Klub OB ATU Košice 21:29
2 Michaela Patassiová FBA0252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 30:08 + 8:39
3 Miroslava Velgosová TKE0351 Klub OB ATU Košice 30:24 + 8:55
4 Sandra Ivanková TKE0253 Klub OB ATU Košice 30:38 + 9:09
5 Gabriela Trepáčová VZA0351 Slávia Žilinská univerzita Žilina 30:47 + 9:18
6 Viktória Kostercová SKS0251 Športový klub Sandberg 33:11 + 11:42
7 Zuzana Féderová PEZ0351 Klub OB AŠK Pezinok 36:23 + 14:54
8 Eva Ondovčíková SPE0358 Klub OB Sokol Pezinok 39:16 + 17:47
9 Michaela Mozolíková SPE0254 Klub OB Sokol Pezinok 42:02 + 20:33
10 Nina Kutišová SPE0353 Klub OB Sokol Pezinok 42:42 + 21:13
11 Ela Vojtková RBA0254 TJ Rapid Bratislava 43:23 + 21:54
12 Ema Honzírková SKS0351 Športový klub Sandberg 46:06 + 24:37
13 Petronela Filipová TKE0352 Klub OB ATU Košice 47:52 + 26:23
14 Hana Kniebüglová BBA0251 KOBRA Bratislava 105:46 + 84:17
Kuriaková Terézia DISK
Michaela Jančovičová RBA0253 TJ Rapid Bratislava DNS
Katarína Palusková FBA0251 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DNS

W -18 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Dorota Šmelíková RBA0251 TJ Rapid Bratislava 32:01
2 Alžběta Nešporová 01T00AA (CZE) SKOB Zlín 36:20 + 4:19
3 Tamara Miklušová RBA0252 TJ Rapid Bratislava 37:23 + 5:22
4 Tereza Pružincová FBA0053 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 38:00 + 5:59
5 Magdaléna Hrabošová FBA0052 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 40:12 + 8:11
6 Veronika Jánošová SKS0151 Športový klub Sandberg 42:25 + 10:24
7 Michaela Velgosová TKE0151 Klub OB ATU Košice 43:48 + 11:47
8 Lucia Ondovčíková SPE0051 Klub OB Sokol Pezinok 47:50 + 15:49
9 Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 52:31 + 20:30
Katarína Pajtášová SKS0152 Športový klub Sandberg DISK

W 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Katarína Lamiová TKE8351 Klub OB ATU Košice 35:01
2 Lucia Kovalančíková HBB9351 ŠK HADVEO Banská Bystrica 37:09 + 2:08
3 Jana Macinská TKE8651 Klub OB ATU Košice 40:02 + 5:01
4 Silvia Chupeková VZA7250 Slávia Žilinská univerzita Žilina 40:45 + 5:44
5 Ela Sedileková HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 40:47 + 5:46
6 Ľudmila Sokolová KYS9451 Klub OB Kysak 42:30 + 7:29
7 Kristína Krajčíková TKE9254 Klub OB ATU Košice 43:58 + 8:57
8 Katarína Kotrlová SKS9051 Športový klub Sandberg 45:39 + 10:38
9 Marta Wartiaková FBA8252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 45:43 + 10:42
10 Antónia Šofranková TKE9753 Klub OB ATU Košice 47:47 + 12:46
11 Andrea Poštulková VZA9351 Slávia Žilinská univerzita Žilina 48:07 + 13:06
12 Tereza Miklušová RBA9952 TJ Rapid Bratislava 48:21 + 13:20
13 Natália Tyszová TKE8851 Klub OB ATU Košice 48:41 + 13:40
14 Andrea Papugová TKE9751 Klub OB ATU Košice 48:54 + 13:53
15 Martina Papugová TKE9551 Klub OB ATU Košice 53:58 + 18:57

W 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Eva Farkašová SSN9053 KOB Čingov Spišská Nová Ves 39:53
2 Katarína Papugová TKE9255 Klub OB ATU Košice 41:17 + 1:24
3 Sukeniková Zuzana 42:14 + 2:21
4 Simone Skrúcaná VBA9151 ŠK VAZKA Bratislava 43:54 + 4:01
5 Dajana Snopková EBB9551 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 45:32 + 5:39
6 Valentína Vancáková TKE9951 Klub OB ATU Košice 47:00 + 7:07
7 Júlia Konôpková HBB9051 ŠK HADVEO Banská Bystrica 49:25 + 9:32
8 Jana Kotrlová VZA8952 Slávia Žilinská univerzita Žilina 51:20 + 11:27
9 Michelle Skrucana 01C91AB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 52:55 + 13:02
10 Zuzana Sleziaková VIA9251 Viatoris 60:53 + 21:00
11 Nicole Lipková TKE9454 Klub OB ATU Košice 63:35 + 23:42
12 Elza Hudecová SPE9163 Klub OB Sokol Pezinok 102:39 + 62:46
Tereza Schenková RBA9751 TJ Rapid Bratislava DNS

W 35- A

W 40- A

W 45- A

W 50- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Eva Mušinská TKE6451 Klub OB ATU Košice 32:52
2 Perinková Irena 38:36 + 5:44
3 Jana Franková KYS6651 Klub OB Kysak 39:10 + 6:18
4 Lenka Matyášová 02B64AA (CZE) Lokomotiva Ingstav Brno 43:31 + 10:39
5 Soňa Mazúrová RBA6551 TJ Rapid Bratislava 51:15 + 18:23
6 Ema Jurašková TKE6453 Klub OB ATU Košice 62:42 + 29:50
7 Anna Mária Jergušová TKE6651 Klub OB ATU Košice 85:48 + 52:56

W 55- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tamara Denysenko VZA6151 Slávia Žilinská univerzita Žilina 28:57
2 Iveta Pijáková SPE6251 Klub OB Sokol Pezinok 29:01 + 0:04
3 Judita Sádecká TKE6253 Klub OB ATU Košice 34:27 + 5:30
4 Jana Davi ZMT6151 Klub OB Martin 35:44 + 6:47
5 Iva Kumová RBA6252 TJ Rapid Bratislava 39:36 + 10:39
6 Taťjana Jánošková RBA6051 TJ Rapid Bratislava 39:59 + 11:02
7 Jana Mižúrová FBA6351 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 47:00 + 18:03
8 Šofranková Mária 88:56 + 59:59

W 60- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ada Kuchařová 02F58AA (CZE) KOB Kohoutovice 35:43
2 Maya Karovic SPE5851 Klub OB Sokol Pezinok 38:05 + 2:22
3 Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 41:39 + 5:56
4 Eva Pijáková SPE57AA Klub OB Sokol Pezinok 44:57 + 9:14
5 Katarína Daříčková FBA5551 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 46:39 + 10:56
Darina Poláčková SPE5852 Klub OB Sokol Pezinok DNS

W 65- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Viola Juhasová ZMT5251 Klub OB Martin 33:50
2 Soňa Kavecká SPE4851 Klub OB Sokol Pezinok 35:54 + 2:04
3 Darina Polónyiová VZA4850 Slávia Žilinská univerzita Žilina 38:29 + 4:39
4 Marta Brzová SPE5351 Klub OB Sokol Pezinok 42:49 + 8:59
5 Marie Fraňová SPE5051 Klub OB Sokol Pezinok 61:03 + 27:13

M -10

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Gregor Ondra SPE08AF Klub OB Sokol Pezinok 11:22
2 Daniel Ondovčík SPE0801 Klub OB Sokol Pezinok 11:24 + 0:02
3 Ján Dokupil SKS0801 Športový klub Sandberg 11:51 + 0:29
4 Andrej Havlík SPE0901 Klub OB Sokol Pezinok 15:41 + 4:19
5 Slatinský Maximilián 27:55 + 16:33
6 Jakub Heriban SPE08AB Klub OB Sokol Pezinok 39:37 + 28:15
Samuel Bobovský SPE0803 Klub OB Sokol Pezinok DNS
Alex Luis Šutka SKS0901 Športový klub Sandberg DNS
Matúš Vaňo 01C08AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos DNS
Varga Ján DNS

W -10

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lucia Vorlíčková SKS0851 Športový klub Sandberg 10:52
2 Hana Šipošová SPE0951 Klub OB Sokol Pezinok 11:01 + 0:09
3 Ella Michaela Patrášová HBB0951 ŠK HADVEO Banská Bystrica 11:46 + 0:54
4 Diana Brňáková SKS0952 Športový klub Sandberg 12:50 + 1:58
5 Adela Rohaľová SKS0852 Športový klub Sandberg 13:38 + 2:46
6 Maja Volkova VZA0951 Slávia Žilinská univerzita Žilina 13:39 + 2:47
7 Viktoriya Valyavka VZA0851 Slávia Žilinská univerzita Žilina 14:28 + 3:36
8 Veronika Bobovská SPE1051 Klub OB Sokol Pezinok 33:49 + 22:57

RD

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Michac Samuel 10:48
2 Škarvadová Nina 11:26 + 0:38
3 Škarvada Jakub 12:40 + 1:52
4 Trencan Milan 13:25 + 2:37
5 Adam Maruniak FBA1101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 13:28 + 2:40
6 Šebo Samuel 13:38 + 2:50
7 Mikuláš Matej 13:50 + 3:02
8 Peter Kotuliak FBA1003 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 13:53 + 3:05
9 Cief Jonáš 14:10 + 3:22
10 Zajac Simon 14:21 + 3:33
11 Samuel Butaš SPE0902 Klub OB Sokol Pezinok 14:54 + 4:06
12 Alžbeta Ondrová SPE12AB Klub OB Sokol Pezinok 15:00 + 4:12
13 Trencan Matej 16:18 + 5:30
14 Timotej Janota FBA0901 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 16:33 + 5:45
15 Miroslav Patassi FBA0903 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 17:50 + 7:02
16 Hana Máčajová 01C11AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 18:03 + 7:15
17 Németh Oliver 18:06 + 7:18
18 Lucia Lanátorová RBA1051 TJ Rapid Bratislava 18:59 + 8:11
19 Mikulášová Julka 19:09 + 8:21
20 Hrošovská Lenka 19:35 + 8:47
21 Hudecová Hannah 19:57 + 9:09
22 Natália Styková FBA1051 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 23:53 + 13:05
23 Anna Macháčková SKS1151 Športový klub Sandberg 24:22 + 13:34
24 Ema Jonášová SKS0951 Športový klub Sandberg 24:25 + 13:37
25 Anna Mazáková 01C14AB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 24:50 + 14:02
26 Alexander Slatinsky 02M11AA slatinsky 25:34 + 14:46
27 Poloha Viktor 25:55 + 15:07
28 Teo Martin Németh FBA1005 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 26:23 + 15:35
29 Lukáš Bukovác FBA1002 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 27:47 + 16:59
30 Nela Bobovská SPE1351 Klub OB Sokol Pezinok 36:07 + 25:19
31 Vancová Tereza 36:23 + 25:35
Šipošová Veronika DISK
Barbora Borská FBA1052 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DNS
Martin Marian Jánoš SKS1002 Športový klub Sandberg DNS
Timotej Kováč TNR12AB ŠK Triturus Nitra DNS
Lucia Kováčová VBA10AA ŠK VAZKA Bratislava DNS
Markétka Kováčová TNR12AA ŠK Triturus Nitra DNS
Miroslava Maruniaková FBA1252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DNS
Patráš Šimon DNS
Alan Sýkora FBA1202 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DNS

N

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Škarvada Milan 10:47
2 Radka Repáčová 01C98AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 17:41 + 6:54
3 Andrea Porubská TNR7651 ŠK Triturus Nitra 17:47 + 7:00
4 Maximilián Janota FBA0701 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 18:55 + 8:08
5 Eliška Fedorová SPE0752 Klub OB Sokol Pezinok 19:19 + 8:32
6 Zuzana Miklošová SPE7652 Klub OB Sokol Pezinok 22:23 + 11:36
7 Rosenbergerová Miroslava 22:33 + 11:46
8 Martin Kříž 01A78AA (CZE) SKP Unitop Žďár nad Sázavou 23:17 + 12:30
9 Pajgerová Janka 25:37 + 14:50
10 Teodorka Mravíková SKS0752 Športový klub Sandberg 27:49 + 17:02
11 Ľubica Mravíková SKS70AB Športový klub Sandberg 29:26 + 18:39
Danceková Simona DNS
Marek Kováč st. TNR73AB ŠK Triturus Nitra DNS
Ondrej Pařízek FBA0604 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DNS

K3

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Vladislav Janota FBA7903 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 26:55
2 Peter Bohuš FBA7904 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 28:32 + 1:37
3 Peter Porubský TNR0001 ŠK Triturus Nitra 28:45 + 1:50
4 Ria Stančíková VIA8951 Viatoris 32:13 + 5:18
5 Andrej Heriban PEZ9902 Klub OB AŠK Pezinok 32:41 + 5:46
6 matej zenis 01C80AB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 34:23 + 7:28
7 Vladimíra Kutajová VZA9352 Slávia Žilinská univerzita Žilina 35:06 + 8:11
8 Ivana Ďurčová TKE92AA Klub OB ATU Košice 36:45 + 9:50
9 Tibor Novosad FBA7103 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 36:59 + 10:04
10 Marek Koman FBA7905 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 37:34 + 10:39
11 Mária Maruniaková FBA7751 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 37:53 + 10:58
12 Radoslav Kuník SPE0103 Klub OB Sokol Pezinok 38:21 + 11:26
13 jaro varga 01C66AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 38:51 + 11:56
14 František Ondra SPE73AE Klub OB Sokol Pezinok 42:39 + 15:44
15 Terézia Knorová ZMT9852 Klub OB Martin 44:26 + 17:31
16 Lipták Juraj 49:22 + 22:27
17 Natália Sulanová SPE7853 Klub OB Sokol Pezinok 49:26 + 22:31
18 Ida Herna FBA7253 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 50:08 + 23:13
19 Matej Trepáč VZA9604 Slávia Žilinská univerzita Žilina 50:23 + 23:28
20 Ivana Bartalosová SKS78AC Športový klub Sandberg 53:03 + 26:08
21 Edita Máčajová 01C75AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 59:01 + 32:06
22 Zuzana Majláthová EBB9251 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 63:56 + 37:01
23 Barbora Chorvátová SPE9052 Klub OB Sokol Pezinok 64:23 + 37:28
24 Miroslava Ženišová FBA8254 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 65:18 + 38:23
25 Andrea Hríbiková HBB8451 ŠK HADVEO Banská Bystrica 81:05 + 54:10
26 Ondrej Bartalos SKS0305 Športový klub Sandberg 87:07 + 60:12
Anna Borets 01C81AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos DISK
Lea Simaichlová FBA8255 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DNS
Marek Vaňo 01C79AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos DNS