Výsledky

Preteky: CESOM - INOV8 cup

Etapa: CESOM - INOV8 cup - E2 (08.04.2018)

Kategórie

M -12 A    M -14 A    M -16 A    M -18 A    M -20 A    M 21- E    M 21- B    M 21- D    M 35- A    M 40- A    M 45- A    M 50- A    M 55- A    M 60- A    M 65- A    M 70- A    W -12 A    W -14 A    W -16 A    W -18 A    W 21- E    W 21- B    W 35- A    W 40- A    W 45- A    W 50- A    W 55- A    W 60- A    W 65- A    M -10      W -10      RD         N          K3        

M -12 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Daniel Šmelík RBA0702 TJ Rapid Bratislava 27:25
2 Ondrej Kováč VBA0601 ŠK VAZKA Bratislava 27:47 + 0:22
3 Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice 28:26 + 1:01
4 Eli Valach SPE0703 Klub OB Sokol Pezinok 28:39 + 1:14
5 Filip Jančík SPE0604 Klub OB Sokol Pezinok 31:15 + 3:50
6 Karol Paluska FBA0601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 31:35 + 4:10
7 Tristan Sýkora FBA0602 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 31:41 + 4:16
8 Tomáš Syrový SPE0601 Klub OB Sokol Pezinok 32:09 + 4:44
9 Jakub Brňák SKS0701 Športový klub Sandberg 32:53 + 5:28
10 Jakub Lanátor RBA0701 TJ Rapid Bratislava 34:04 + 6:39
11 Adam Roháč TKE0601 Klub OB ATU Košice 35:34 + 8:09
12 Maksym Volkov VZA0701 Slávia Žilinská univerzita Žilina 35:35 + 8:10
13 Matúš Mikloš SPE0702 Klub OB Sokol Pezinok 42:46 + 15:21
14 Michal Dolný SPE0706 Klub OB Sokol Pezinok 43:16 + 15:51
15 Michal Zedníček SPE0603 Klub OB Sokol Pezinok 53:30 + 26:05
16 Lukáš Kapusta SPE0602 Klub OB Sokol Pezinok 66:24 + 38:59
Maroš Golian FBA0702 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DISK
Jawier Alex DNS
Tomáš Kováč SKS0602 Športový klub Sandberg DNS

M -14 A

M -16 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 46:37
2 Tibor Fedor SPE0303 Klub OB Sokol Pezinok 49:09 + 2:32
3 Martin Roháč TKE0301 Klub OB ATU Košice 52:15 + 5:38
4 Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 52:48 + 6:11
5 Martin Knor ZMT0201 Klub OB Martin 53:33 + 6:56
6 Tomáš Šipoš SPE0311 Klub OB Sokol Pezinok 55:00 + 8:23
7 Tomáš Jurčík VZA0301 Slávia Žilinská univerzita Žilina 57:00 + 10:23
8 Jakub Fraňo SPE0302 Klub OB Sokol Pezinok 59:47 + 13:10
9 Michal Schenk RBA0201 TJ Rapid Bratislava 61:01 + 14:24
10 Maximilián Kubik RBA0303 TJ Rapid Bratislava 62:10 + 15:33
11 Adam Havlík SPE0201 Klub OB Sokol Pezinok 64:14 + 17:37
12 Nicholas Ditri SPE0304 Klub OB Sokol Pezinok 67:11 + 20:34
13 Jakub Hummel RBA0304 TJ Rapid Bratislava 71:07 + 24:30
14 Oliver Lago VBA0301 ŠK VAZKA Bratislava 73:19 + 26:42
15 Stanislav Kuník SPE0305 Klub OB Sokol Pezinok 76:48 + 30:11
16 Michal Balogh SKS0301 Športový klub Sandberg 96:50 + 50:13
17 Martin Vizner SPE03BF Klub OB Sokol Pezinok 131:32 + 84:55
18 Timotej Lučenič SPE0313 Klub OB Sokol Pezinok 139:35 + 92:58
Ivan Borets 01C03AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos DISK
Samuel Dokupil SKS0304 Športový klub Sandberg DNS
Filip Dubovský PEZ0201 Klub OB AŠK Pezinok DNS
Adam Paško RBA0301 TJ Rapid Bratislava DNS

M -18 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Medard Féder PEZ0102 Klub OB AŠK Pezinok 47:54
2 Daniel Pompura TBB0101 ŠK Terezka Banská Bystrica 49:57 + 2:03
3 Tobiáš Goldschmidt RBA0003 TJ Rapid Bratislava 51:06 + 3:12
4 Adam Jonáš BBA0101 KOBRA Bratislava 51:42 + 3:48
5 Matúš Šimo SPE0107 Klub OB Sokol Pezinok 53:29 + 5:35
6 Tomáš Ondrejka VZA0001 Slávia Žilinská univerzita Žilina 61:00 + 13:06
7 Michal Kurák TKE0101 Klub OB ATU Košice 71:06 + 23:12
8 Matej Pätoprstý SPE0001 Klub OB Sokol Pezinok 71:59 + 24:05
9 Joergen Deubel 02A01AA (AUT) Naturfreunde Wien 74:19 + 26:25
10 Matúš Topor SPE0102 Klub OB Sokol Pezinok 80:49 + 32:55
11 Matúš Oravec ZMT0101 Klub OB Martin 83:08 + 35:14
12 Matúš Balogh SKS0101 Športový klub Sandberg 93:00 + 45:06
Dominic Ditri SPE0002 Klub OB Sokol Pezinok DNS
Gryc Vojtěch DNS
Matej Kukurugya SKS0103 Športový klub Sandberg DNS
Marek Lazar ZMT01AA Klub OB Martin DNS
Matej Urban SKS0102 Športový klub Sandberg DNS

M -20 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Dušan Sláma TKE9801 Klub OB ATU Košice 54:25
2 Jakub Chupek VZA9901 Slávia Žilinská univerzita Žilina 54:47 + 0:22
3 Dominik Lovás RBA9902 TJ Rapid Bratislava 76:37 + 22:12
4 Branislav Kuník SPE9901 Klub OB Sokol Pezinok 114:30 + 60:05
Andrej Dubovský PEZ9901 Klub OB AŠK Pezinok DNS

M 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Pavol Bukovac FBA8102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 80:25
2 Tomáš Mušinský TKE9301 Klub OB ATU Košice 82:36 + 2:11
3 Michal Krajčík TKE8704 Klub OB ATU Košice 86:10 + 5:45
4 Ondřej Novotný 02V92AA (CZE) KOB ALFA Brno 88:42 + 8:17
5 Peter Mižúr FBA9101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 90:37 + 10:12
6 Peter Glončák FBA7901 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 91:46 + 11:21
7 Adam Tysz TKE8703 Klub OB ATU Košice 92:43 + 12:18
8 Filip Kubina SKS8901 Športový klub Sandberg 93:08 + 12:43
9 Miroslav Papuga TKE9002 Klub OB ATU Košice 94:12 + 13:47
10 Štefan Šurgan HBB7905 ŠK HADVEO Banská Bystrica 100:09 + 19:44
11 Petr Přikryl 02S67AA (CZE) SK Žabovřesky Brno 103:34 + 23:09
12 Matúš Kaprál TKE8804 Klub OB ATU Košice 117:53 + 37:28
13 Mikuláš Novota TKE6002 Klub OB ATU Košice 130:32 + 50:07
Maroš Bukovac FBA7601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DNS
Roman Kučera TKE8301 Klub OB ATU Košice DNS
Matej Müller VBA9601 ŠK VAZKA Bratislava DNS
Takác Teodor DNS

M 21- B

M 21- D

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Július Macháček SKS8402 Športový klub Sandberg 55:23
2 Peter Kováč TKE8603 Klub OB ATU Košice 56:05 + 0:42
3 Tomáš Drenčák TKE8502 Klub OB ATU Košice 56:14 + 0:51
4 Andrej Petrinec RBA8903 TJ Rapid Bratislava 56:57 + 1:34
5 Andrej Patráš HBB8201 ŠK HADVEO Banská Bystrica 60:13 + 4:50
6 Ondrej Kurák TKE9703 Klub OB ATU Košice 60:32 + 5:09
7 Pavol Hreus VIA8501 Viatoris 61:52 + 6:29
8 Samuel Rybár RBA9801 TJ Rapid Bratislava 62:50 + 7:27
9 Petr Novotný 02T73AA (CZE) Dukla Blansko 64:39 + 9:16
10 Jozef Pelikán 01C84AD Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 68:02 + 12:39
11 Tomáš Charvát SPE8502 Klub OB Sokol Pezinok 68:45 + 13:22
12 Miroslav Hríbik HBB8501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 72:31 + 17:08
13 Matej Ďuriš VIA8601 Viatoris 73:51 + 18:28
14 Michal Tomašovič SPE8902 Klub OB Sokol Pezinok 73:57 + 18:34
15 Peter Wartiak FBA8001 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 79:12 + 23:49
16 Pavol Kiss TKE8503 Klub OB ATU Košice 79:31 + 24:08
17 Matej Leitner TKE9101 Klub OB ATU Košice 85:24 + 30:01
Adam Müller VBA8802 ŠK VAZKA Bratislava DNS
Tomáš Sokolík SPE9109 Klub OB Sokol Pezinok DNS

M 35- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Miroslav Lago VBA7601 ŠK VAZKA Bratislava 76:14
2 Július Porubský TNR7301 ŠK Triturus Nitra 76:24 + 0:10
3 Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 78:35 + 2:21
4 Joxeba Agirre Urzelai HBB7902 ŠK HADVEO Banská Bystrica 81:26 + 5:12
5 Alexander Volkov VZA8002 Slávia Žilinská univerzita Žilina 86:21 + 10:07
6 Martin Bednárik CNR7201 ŠK Cart print Nitra 91:36 + 15:22
7 Jozef Kudla SKS80AC Športový klub Sandberg 116:56 + 40:42
8 Tibor Lanátor RBA7903 TJ Rapid Bratislava 119:34 + 43:20
9 Juraj Vajduliak 01C61AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 148:03 + 71:49

M 40- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Marek Urban SKS7401 Športový klub Sandberg 93:04
2 Martin Borský FBA7704 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 100:45 + 7:41
3 Peter Vorlíček SKS7501 Športový klub Sandberg 106:06 + 13:02
4 Peter Krnáč VIA7701 Viatoris 106:12 + 13:08
5 Tomáš Jančík SPE7603 Klub OB Sokol Pezinok 109:01 + 15:57
6 Škarvada Milan 114:02 + 20:58
7 Ivan Kotuliak FBA7402 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 118:45 + 25:41
8 Andrej Mikloš SPE7503 Klub OB Sokol Pezinok 122:22 + 29:18
9 Štefan Brňák SKS7601 Športový klub Sandberg 122:24 + 29:20
10 Jozef Paluska FBA7401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 160:11 + 67:07
Marian Spišiak SPE7601 Klub OB Sokol Pezinok DISK
Rudolf Brídzik SKS7001 Športový klub Sandberg DNS
Rastislav Dokupil SKS74AA Športový klub Sandberg DNS
Michal Eliáš RBA6604 TJ Rapid Bratislava DNS
Radoslav Kováč SKS77AC Športový klub Sandberg DNS
Peter Viskup VZA7402 Slávia Žilinská univerzita Žilina DNS

M 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Pekka Lauri 02O65AA (FIN) Keravan Urheiljat 59:27
2 Peter Vandlíček VZA7300 Slávia Žilinská univerzita Žilina 65:33 + 6:06
3 Zdenko Roháč TKE7301 Klub OB ATU Košice 66:28 + 7:01
4 Srb Alexander 68:07 + 8:40
5 Valér Franko KYS6601 Klub OB Kysak 71:17 + 11:50
6 Milan Kováč VBA7101 ŠK VAZKA Bratislava 73:11 + 13:44
7 Dirk Deubel 02A72AA (AUT) Naturfreunde Wien 79:38 + 20:11
8 Martin Velgos TKE7202 Klub OB ATU Košice 82:03 + 22:36
9 Marián Šipoš SPE73AC Klub OB Sokol Pezinok 86:45 + 27:18
10 Richard Balogh SKS6901 Športový klub Sandberg 89:05 + 29:38
11 Medard Féder PEZ7303 Klub OB AŠK Pezinok 89:47 + 30:20
12 Dušan Snopko EBB7001 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 99:05 + 39:38
13 Michal Patassi FBA6901 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 101:24 + 41:57
14 Ivan Butaš SPE7201 Klub OB Sokol Pezinok 111:37 + 52:10
15 Ladislav Kasza FBA7102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 112:05 + 52:38
16 Kuník Miroslav 136:08 + 76:41
Peter Borčin 02U70AA nereg. Klub OB BOR Topoľčianky DISK
Gryc Jan DNS
Marko Paško RBA7001 TJ Rapid Bratislava DNS
Ivan Trepáč VZA7001 Slávia Žilinská univerzita Žilina DNS

M 50- A

M 55- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 45:54
2 Csaba Takács TKE6205 Klub OB ATU Košice 50:14 + 4:20
3 Ján Košut 02K63AA ROB klub KYSUCA n.o. 52:49 + 6:55
4 György Filö KYS6302 Klub OB Kysak 54:51 + 8:57
5 Ivan Repáč EBB5901 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 54:57 + 9:03
6 Pavol Bednár EBB6101 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 56:26 + 10:32
7 Jozef Jánoška RBA5902 TJ Rapid Bratislava 62:39 + 16:45
8 Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 68:01 + 22:07
9 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 70:46 + 24:52
10 Vladimír Tysz TKE6202 Klub OB ATU Košice 72:12 + 26:18
11 Milan Mazúr RBA6201 TJ Rapid Bratislava 72:57 + 27:03
12 František Priesol RBA5901 TJ Rapid Bratislava 76:39 + 30:45
13 Dušan Rybár RBA6202 TJ Rapid Bratislava 80:19 + 34:25
Juraj Nemec EBB6001 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica DNS

M 60- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Peter Polakovič VZA5501 Slávia Žilinská univerzita Žilina 49:30
2 Ján Kuchta TKE5701 Klub OB ATU Košice 58:43 + 9:13
3 Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava 59:16 + 9:46
4 Nick Dytlewski 02A54AA (AUT) Naturfreunde Wien 59:39 + 10:09
5 Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 59:48 + 10:18
6 Ján Mižúr FBA5501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 65:46 + 16:16
7 Slávko Žilinčík TKE5602 Klub OB ATU Košice 74:07 + 24:37
8 Ján Turský VZA5602 Slávia Žilinská univerzita Žilina 74:56 + 25:26
9 Milan Mitelman VZA5801 Slávia Žilinská univerzita Žilina 75:02 + 25:32
10 Pavol Poláček SPE5501 Klub OB Sokol Pezinok 90:31 + 41:01
11 Jozef Brtáň 02P56AA Slovan Modra 109:19 + 59:49
Václav Petr 02E58AA (CZE) SKOB Ostrava DISK
Jaroslav Piják SPE5801 Klub OB Sokol Pezinok DNS

M 65- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Igor Roháč TKE4301 Klub OB ATU Košice 70:22
2 Oldřich Denemarek 02N51AA (CZE) BETA URSUS Orienteering 73:36 + 3:14
3 Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 75:42 + 5:20
4 Viktor Vávra RBA5001 TJ Rapid Bratislava 77:21 + 6:59
5 Vladimír Grauzel FBA5101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 84:52 + 14:30
6 Viktor Mikluš FBA5201 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 93:39 + 23:17
Medard Féder PEZ5001 Klub OB AŠK Pezinok DNS
Vladislav Piják SPE52AA Klub OB Sokol Pezinok DNS

M 70- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Zdeněk Koč 02G47AA (CZE) SK GORDIC Praha Kačerov 44:16
2 Ľudovít Šmelík RBA4301 TJ Rapid Bratislava 48:06 + 3:50
3 Stanislav Nosál 01K46AA (CZE) Lokomotíva Beroun 68:10 + 23:54
4 Dezider Baran FBA4501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 73:26 + 29:10
5 Ján Nebeský FBA4101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 86:14 + 41:58
6 Milan Meriač ZMT4205 Klub OB Martin 105:56 + 61:40
Pavel Kříž 01A48AA (CZE) SKP Unitop Žďár nad Sázavou DNS

W -12 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lucia Šipošová SPE0654 Klub OB Sokol Pezinok 28:59
2 Petra Kurucová SPE0651 Klub OB Sokol Pezinok 29:41 + 0:42
3 Tereza Kendrová FBA0651 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 30:10 + 1:11
4 Hana Eliášová RBA0651 TJ Rapid Bratislava 31:07 + 2:08
5 Zora Baloghová SKS0751 Športový klub Sandberg 39:00 + 10:01
6 Lea Kotuliaková FBA0751 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 39:15 + 10:16
7 Kristína Toporová SPE0751 Klub OB Sokol Pezinok 47:12 + 18:13
Bianka Dugovičová SPE0653 Klub OB Sokol Pezinok DNS

W -14 A

W -16 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ľuboslava Weissová TKE0252 Klub OB ATU Košice 43:42
2 Sandra Ivanková TKE0253 Klub OB ATU Košice 51:53 + 8:11
3 Michaela Patassiová FBA0252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 57:56 + 14:14
4 Eva Ondovčíková SPE0358 Klub OB Sokol Pezinok 58:05 + 14:23
5 Miroslava Velgosová TKE0351 Klub OB ATU Košice 61:40 + 17:58
6 Gabriela Trepáčová VZA0351 Slávia Žilinská univerzita Žilina 67:14 + 23:32
7 Nina Kutišová SPE0353 Klub OB Sokol Pezinok 75:34 + 31:52
8 Kuriaková Terézia 75:44 + 32:02
9 Viktória Kostercová SKS0251 Športový klub Sandberg 75:56 + 32:14
10 Michaela Mozolíková SPE0254 Klub OB Sokol Pezinok 81:31 + 37:49
11 Petronela Filipová TKE0352 Klub OB ATU Košice 82:08 + 38:26
12 Zuzana Féderová PEZ0351 Klub OB AŠK Pezinok 86:53 + 43:11
13 Ema Honzírková SKS0351 Športový klub Sandberg 92:28 + 48:46
14 Katarína Palusková FBA0251 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 93:26 + 49:44
15 Ela Vojtková RBA0254 TJ Rapid Bratislava 101:52 + 58:10
Michaela Jančovičová RBA0253 TJ Rapid Bratislava DNS

W -18 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tamara Miklušová RBA0252 TJ Rapid Bratislava 43:45
2 Dorota Šmelíková RBA0251 TJ Rapid Bratislava 45:58 + 2:13
3 Lucia Ondovčíková SPE0051 Klub OB Sokol Pezinok 53:12 + 9:27
4 Tereza Pružincová FBA0053 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 55:15 + 11:30
5 Magdaléna Hrabošová FBA0052 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 58:54 + 15:09
6 Alžběta Nešporová 01T00AA (CZE) SKOB Zlín 58:59 + 15:14
7 Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 62:58 + 19:13
8 Veronika Jánošová SKS0151 Športový klub Sandberg 73:39 + 29:54
9 Michaela Velgosová TKE0151 Klub OB ATU Košice 95:10 + 51:25
10 Katarína Pajtášová SKS0152 Športový klub Sandberg 122:12 + 78:27

W 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Katarína Lamiová TKE8351 Klub OB ATU Košice 66:16
2 Lucia Kovalančíková HBB9351 ŠK HADVEO Banská Bystrica 69:51 + 3:35
3 Silvia Chupeková VZA7250 Slávia Žilinská univerzita Žilina 71:18 + 5:02
4 Tereza Miklušová RBA9952 TJ Rapid Bratislava 72:18 + 6:02
5 Jana Macinská TKE8651 Klub OB ATU Košice 73:50 + 7:34
6 Kristína Krajčíková TKE9254 Klub OB ATU Košice 77:58 + 11:42
7 Ela Sedileková HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 79:11 + 12:55
8 Marta Wartiaková FBA8252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 79:23 + 13:07
9 Ľudmila Sokolová KYS9451 Klub OB Kysak 79:53 + 13:37
10 Natália Tyszová TKE8851 Klub OB ATU Košice 80:17 + 14:01
11 Antónia Šofranková TKE9753 Klub OB ATU Košice 82:51 + 16:35
12 Martina Papugová TKE9551 Klub OB ATU Košice 84:06 + 17:50
13 Katarína Kotrlová SKS9051 Športový klub Sandberg 87:49 + 21:33
14 Andrea Papugová TKE9751 Klub OB ATU Košice 90:23 + 24:07
15 Andrea Poštulková VZA9351 Slávia Žilinská univerzita Žilina 95:49 + 29:33

W 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Eva Farkašová SSN9053 KOB Čingov Spišská Nová Ves 54:37
2 Sukeniková Zuzana 59:24 + 4:47
3 Katarína Papugová TKE9255 Klub OB ATU Košice 62:45 + 8:08
4 Dajana Snopková EBB9551 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 66:20 + 11:43
5 Nicole Lipková TKE9454 Klub OB ATU Košice 72:04 + 17:27
6 Valentína Vancáková TKE9951 Klub OB ATU Košice 73:01 + 18:24
7 Jana Kotrlová VZA8952 Slávia Žilinská univerzita Žilina 80:40 + 26:03
8 Zuzana Sleziaková VIA9251 Viatoris 81:22 + 26:45
9 Elza Hudecová SPE9163 Klub OB Sokol Pezinok 89:22 + 34:45
Júlia Konôpková HBB9051 ŠK HADVEO Banská Bystrica DNS
Tereza Schenková RBA9751 TJ Rapid Bratislava DNS
Michelle Skrucana 01C91AB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos DNS
Simone Skrúcaná VBA9151 ŠK VAZKA Bratislava DNS

W 35- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jana Styková FBA8051 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 47:44
2 Alena Ďurčová VZA7753 Slávia Žilinská univerzita Žilina 51:02 + 3:18
3 Renáta Barcíková 02Q67AA BK Sliač 55:15 + 7:31
4 Alena Bukovacová FBA7451 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 56:25 + 8:41
5 Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 59:31 + 11:47
6 Katarína Sýkorová FBA8253 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 63:07 + 15:23
7 Táňa Bednáriková SSN7952 KOB Čingov Spišská Nová Ves 68:53 + 21:09
8 Ľubomíra Ježíková SPE83AA Klub OB Sokol Pezinok 93:10 + 45:26
9 Michaela Zedníčková SPE8253 Klub OB Sokol Pezinok 94:55 + 47:11

W 40- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Katarína Fedorová SPE7451 Klub OB Sokol Pezinok 41:34
2 Jana Slámová TKE7252 Klub OB ATU Košice 42:45 + 1:11
3 Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 54:31 + 12:57
4 Ľubica Toporová SPE7552 Klub OB Sokol Pezinok 54:46 + 13:12
5 Monika Urbanová SKS7751 Športový klub Sandberg 55:15 + 13:41
6 Katarína Lanátorová RBA7856 TJ Rapid Bratislava 60:54 + 19:20
7 Barbora Vorlíčková SKS7651 Športový klub Sandberg 61:37 + 20:03
8 Dagmar Vršková 02S78AA (CZE) SK Žabovřesky Brno 63:18 + 21:44
9 Katarína Baľová SKS7551 Športový klub Sandberg 65:32 + 23:58
10 Kristína Komanová FBA7853 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 68:30 + 26:56
11 Soňa Ondrejková VZA7451 Slávia Žilinská univerzita Žilina 68:43 + 27:09
12 Martina Brňáková SKS7752 Športový klub Sandberg 72:35 + 31:01
13 Oľga Lago VBA7452 ŠK VAZKA Bratislava 78:32 + 36:58
14 Erika Vávrová RBA7751 TJ Rapid Bratislava 83:13 + 41:39
15 Katarína Kováčová VBA7451 ŠK VAZKA Bratislava 91:23 + 49:49
16 Ľubica Šutková SKS77AB Športový klub Sandberg 123:48 + 82:14
17 Bohumila Klangová VBA7652 ŠK VAZKA Bratislava 128:55 + 87:21
18 Katarína Schenková RBA7451 TJ Rapid Bratislava 130:10 + 88:36
19 Jana Pařízková FBA7352 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 171:59 + 130:25
Grycova Petra DNS
Petra Kotuliaková FBA7552 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DNS
Ľubica Slatinská 01C76AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos DNS

W 45- A

W 50- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Eva Mušinská TKE6451 Klub OB ATU Košice 43:57
2 Lenka Matyášová 02B64AA (CZE) Lokomotiva Ingstav Brno 60:08 + 16:11
3 Ema Jurašková TKE6453 Klub OB ATU Košice 69:40 + 25:43
4 Hana Baloghová SKS6551 Športový klub Sandberg 70:05 + 26:08
5 Anna Mária Jergušová TKE6651 Klub OB ATU Košice 134:30 + 90:33
6 Soňa Mazúrová RBA6551 TJ Rapid Bratislava 140:28 + 96:31
Jana Franková KYS6651 Klub OB Kysak DISK
Perinková Irena DISK

W 55- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Iveta Pijáková SPE6251 Klub OB Sokol Pezinok 44:12
2 Tamara Denysenko VZA6151 Slávia Žilinská univerzita Žilina 44:53 + 0:41
3 Judita Sádecká TKE6253 Klub OB ATU Košice 47:06 + 2:54
4 Iva Kumová RBA6252 TJ Rapid Bratislava 52:51 + 8:39
5 Taťjana Jánošková RBA6051 TJ Rapid Bratislava 55:25 + 11:13
6 Jana Mižúrová FBA6351 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 79:29 + 35:17
7 Šofranková Mária 125:32 + 81:20
Jana Davi ZMT6151 Klub OB Martin DNS

W 60- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ada Kuchařová 02F58AA (CZE) KOB Kohoutovice 40:55
2 Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 43:22 + 2:27
3 Maya Karovic SPE5851 Klub OB Sokol Pezinok 50:44 + 9:49
4 Katarína Daříčková FBA5551 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 68:56 + 28:01
Darina Poláčková SPE5852 Klub OB Sokol Pezinok DNF
Eva Pijáková SPE57AA Klub OB Sokol Pezinok DNS

W 65- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Viola Juhasová ZMT5251 Klub OB Martin 40:45
2 Soňa Kavecká SPE4851 Klub OB Sokol Pezinok 45:13 + 4:28
3 Darina Polónyiová VZA4850 Slávia Žilinská univerzita Žilina 52:29 + 11:44
4 Marta Brzová SPE5351 Klub OB Sokol Pezinok 61:30 + 20:45
5 Marie Fraňová SPE5051 Klub OB Sokol Pezinok 64:01 + 23:16

M -10

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Gregor Ondra SPE08AF Klub OB Sokol Pezinok 20:18
2 Daniel Ondovčík SPE0801 Klub OB Sokol Pezinok 20:34 + 0:16
3 Samuel Bobovský SPE0803 Klub OB Sokol Pezinok 26:18 + 6:00
4 Matúš Vaňo 01C08AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 28:40 + 8:22
5 Andrej Havlík SPE0901 Klub OB Sokol Pezinok 29:09 + 8:51
6 Jakub Heriban SPE08AB Klub OB Sokol Pezinok 32:29 + 12:11
7 Alex Luis Šutka SKS0901 Športový klub Sandberg 33:33 + 13:15
Ján Dokupil SKS0801 Športový klub Sandberg DNS
Slatinský Maximilián DNS
Varga Ján DNS

W -10

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Adela Rohaľová SKS0852 Športový klub Sandberg 23:26
2 Lucia Vorlíčková SKS0851 Športový klub Sandberg 25:40 + 2:14
3 Maja Volkova VZA0951 Slávia Žilinská univerzita Žilina 26:33 + 3:07
4 Diana Brňáková SKS0952 Športový klub Sandberg 29:35 + 6:09
5 Viktoriya Valyavka VZA0851 Slávia Žilinská univerzita Žilina 30:17 + 6:51
6 Hana Šipošová SPE0951 Klub OB Sokol Pezinok 33:33 + 10:07
7 Ella Michaela Patrášová HBB0951 ŠK HADVEO Banská Bystrica 34:13 + 10:47
8 Veronika Bobovská SPE1051 Klub OB Sokol Pezinok 39:56 + 16:30

RD

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Michac Samuel 20:30
2 Šebo Samuel 22:14 + 1:44
3 Škarvadová Nina 22:30 + 2:00
4 Škarvada Jakub 23:25 + 2:55
5 Poloha Viktor 24:21 + 3:51
6 Cief Jonáš 25:48 + 5:18
7 Lucia Lanátorová RBA1051 TJ Rapid Bratislava 27:58 + 7:28
8 Trencan Matej 31:48 + 11:18
9 Lucia Kováčová VBA10AA ŠK VAZKA Bratislava 33:13 + 12:43
10 Alžbeta Ondrová SPE12AB Klub OB Sokol Pezinok 33:57 + 13:27
11 Miroslav Patassi FBA0903 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 35:47 + 15:17
12 Hudecová Hannah 36:12 + 15:42
13 Patráš Šimon 36:20 + 15:50
14 Alan Sýkora FBA1202 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 36:50 + 16:20
15 Zajac Simon 37:09 + 16:39
16 Trencan Milan 38:09 + 17:39
17 Markétka Kováčová TNR12AA ŠK Triturus Nitra 38:28 + 17:58
18 Timotej Kováč TNR12AB ŠK Triturus Nitra 38:29 + 17:59
19 Barbora Borská FBA1052 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 38:57 + 18:27
20 Nela Bobovská SPE1351 Klub OB Sokol Pezinok 41:29 + 20:59
21 Anna Mazáková 01C14AB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 48:41 + 28:11
22 Martin Marian Jánoš SKS1002 Športový klub Sandberg 51:32 + 31:02
23 Ema Jonášová SKS0951 Športový klub Sandberg 59:43 + 39:13
24 Anna Macháčková SKS1151 Športový klub Sandberg 59:45 + 39:15
25 Lukáš Bukovác FBA1002 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 61:15 + 40:45
26 Timotej Janota FBA0901 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 62:08 + 41:38
Samuel Butaš SPE0902 Klub OB Sokol Pezinok DNS
Hrošovská Lenka DNS
Peter Kotuliak FBA1003 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DNS
Hana Máčajová 01C11AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos DNS
Adam Maruniak FBA1101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DNS
Miroslava Maruniaková FBA1252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DNS
Mikuláš Matej DNS
Mikulášová Julka DNS
Teo Martin Németh FBA1005 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DNS
Németh Oliver DNS
Alexander Slatinsky 02M11AA slatinsky DNS
Natália Styková FBA1051 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DNS
Šipošová Veronika DNS
Vancová Tereza DNS

N

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Rosenbergerová Miroslava 25:57
2 Maximilián Janota FBA0701 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 31:42 + 5:45
3 Pajgerová Janka 34:56 + 8:59
4 Eliška Fedorová SPE0752 Klub OB Sokol Pezinok 35:27 + 9:30
5 Zuzana Miklošová SPE7652 Klub OB Sokol Pezinok 39:10 + 13:13
6 Andrea Porubská TNR7651 ŠK Triturus Nitra 46:48 + 20:51
7 Ondrej Pařízek FBA0604 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 75:53 + 49:56
Danceková Simona DNS
Marek Kováč st. TNR73AB ŠK Triturus Nitra DNS
Martin Kříž 01A78AA (CZE) SKP Unitop Žďár nad Sázavou DNS
Ľubica Mravíková SKS70AB Športový klub Sandberg DNS
Teodorka Mravíková SKS0752 Športový klub Sandberg DNS
Radka Repáčová 01C98AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos DNS
Škarvada Milan DNS

K3

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Vladislav Janota FBA7903 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 30:57
2 Peter Bohuš FBA7904 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 37:21 + 6:24
2 Peter Porubský TNR0001 ŠK Triturus Nitra 37:21 + 6:24
4 František Ondra SPE73AE Klub OB Sokol Pezinok 42:26 + 11:29
5 Ria Stančíková VIA8951 Viatoris 43:37 + 12:40
6 Ivana Ďurčová TKE92AA Klub OB ATU Košice 44:10 + 13:13
7 Vladimíra Kutajová VZA9352 Slávia Žilinská univerzita Žilina 45:17 + 14:20
8 Terézia Knorová ZMT9852 Klub OB Martin 46:36 + 15:39
9 Marek Vaňo 01C79AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 48:07 + 17:10
10 Marek Koman FBA7905 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 51:58 + 21:01
11 Zuzana Majláthová EBB9251 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 54:06 + 23:09
12 Tibor Novosad FBA7103 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 55:30 + 24:33
13 jaro varga 01C66AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 56:02 + 25:05
14 Lea Simaichlová FBA8255 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 61:39 + 30:42
15 Barbora Chorvátová SPE9052 Klub OB Sokol Pezinok 62:57 + 32:00
16 Natália Sulanová SPE7853 Klub OB Sokol Pezinok 66:33 + 35:36
17 Ida Herna FBA7253 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 76:42 + 45:45
18 matej zenis 01C80AB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 85:26 + 54:29
19 Hana Kniebüglová BBA0251 KOBRA Bratislava 112:56 + 81:59
20 Andrea Hríbiková HBB8451 ŠK HADVEO Banská Bystrica 131:27 + 100:30
Anna Borets 01C81AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos DISK
Ondrej Bartalos SKS0305 Športový klub Sandberg DNS
Ivana Bartalosová SKS78AC Športový klub Sandberg DNS
Andrej Heriban PEZ9902 Klub OB AŠK Pezinok DNS
Radoslav Kuník SPE0103 Klub OB Sokol Pezinok DNS
Lipták Juraj DNS
Edita Máčajová 01C75AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos DNS
Mária Maruniaková FBA7751 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DNS
Matej Trepáč VZA9604 Slávia Žilinská univerzita Žilina DNS
Miroslava Ženišová FBA8254 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DNS