Rankingové výsledky

Preteky: Slovenský rebríček jednotlivcov - INOV8 cup

Etapa: Slovenský rebríček jednotlivcov - INOV8 cup - E1 (17.06.2018)

Kategórie

M -12 A    M -14 A    M -16 A    M -18 A    M -20 A    M 21- E    M 21- B    M 35- A    M 40- A    M 45- A    M 50- A    M 55- A    M 60- A    M 65- A    M 70- A    W -12 A    W -14 A    W -16 A    W -18 A    W 21- E    W 21- B    W 35- A    W 40- A    W 45- A    W 50- A    W 55- A    W 60- A    W 65- A   

M -12 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Eli Valach SPE0703 Klub OB Sokol Pezinok 17:21 900
2 Matúš Mikloš SPE0702 Klub OB Sokol Pezinok 17:31 + 0:10 891
3 Daniel Šmelík RBA0702 TJ Rapid Bratislava 17:49 + 0:28 876
4 Tomáš Syrový SPE0601 Klub OB Sokol Pezinok 18:15 + 0:54 853
5 Michal Dolný SPE0706 Klub OB Sokol Pezinok 19:12 + 1:51 804
6 Adam Roháč TKE0601 Klub OB ATU Košice 19:44 + 2:23 776
7 Karol Paluska FBA0601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 21:04 + 3:43 707
8 Jonáš Čief HBB0701 ŠK HADVEO Banská Bystrica 22:19 + 4:58 642
9 Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice 22:34 + 5:13 629
10 Jakub Lanátor RBA0701 TJ Rapid Bratislava 22:53 + 5:32 613
11 Maroš Golian FBA0702 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 23:37 + 6:16 575
12 Ondrej Jendek SPE0704 Klub OB Sokol Pezinok 26:21 + 9:00 433
13 Martin Babík VZA0702 Slávia Žilinská univerzita 28:15 + 10:54 335
14 Samuel Šebo HBB0702 ŠK HADVEO Banská Bystrica 29:19 + 11:58 279
Filip Jančík SPE0604 Klub OB Sokol Pezinok DISK 0
Maksym Volkov VZA0701 Slávia Žilinská univerzita DISK 0
Lukáš Kapusta SPE0602 Klub OB Sokol Pezinok DISK 0

M -14 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 24:32 900
2 Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg 25:31 + 0:59 864
3 Filip Bukovac FBA0501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 26:03 + 1:31 844
4 Adam Trepáč VZA0501 Slávia Žilinská univerzita 26:31 + 1:59 827
5 Viktor Kotuliak FBA0401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 30:20 + 5:48 687
6 Tomáš Kasza FBA0503 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 31:21 + 6:49 650
7 Marek Kováč TNR0401 ŠK Triturus Nitra 37:11 + 12:39 436
8 Tomáš Zedníček SPE0405 Klub OB Sokol Pezinok 38:51 + 14:19 375
9 Samuel Hostačný SPE0501 Klub OB Sokol Pezinok 58:00 + 33:28 0

M -16 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Martin Knor ZMT0201 Klub OB Martin 27:48 900
2 Maximilián Kubik RBA0303 TJ Rapid Bratislava 29:05 + 1:17 858
3 Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 29:43 + 1:55 838
4 Martin Roháč TKE0301 Klub OB ATU Košice 30:30 + 2:42 813
5 Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 30:53 + 3:05 800
6 Nicholas Ditri SPE0304 Klub OB Sokol Pezinok 31:11 + 3:23 790
7 Adam Havlík SPE0201 Klub OB Sokol Pezinok 32:46 + 4:58 739
8 Michal Schenk RBA0201 TJ Rapid Bratislava 33:11 + 5:23 726
9 Jakub Fraňo SPE0302 Klub OB Sokol Pezinok 33:32 + 5:44 714
10 Tomáš Jurčík VZA0301 Slávia Žilinská univerzita 36:30 + 8:42 618
11 Michal Sláma TKE0304 Klub OB ATU Košice 44:04 + 16:16 373
12 Matej Navrátil VBA0201 ŠK VAZKA Bratislava 45:14 + 17:26 336
Stanislav Kuník SPE0305 Klub OB Sokol Pezinok DISK 0

M -18 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Medard Féder PEZ0102 Klub OB AŠK Pezinok 33:41 900
2 Matúš Šimo SPE0107 Klub OB Sokol Pezinok 34:46 + 1:05 871
3 Daniel Pompura TBB0101 ŠK Terezka Banská Bystrica 35:01 + 1:20 864
4 Dominic Ditri SPE0002 Klub OB Sokol Pezinok 36:12 + 2:31 833
5 Tomáš Ondrejka VZA0001 Slávia Žilinská univerzita 36:54 + 3:13 814
6 Lukáš Simočko TKE0003 Klub OB ATU Košice 36:56 + 3:15 813
7 Matúš Topor SPE0102 Klub OB Sokol Pezinok 38:18 + 4:37 777
8 Matúš Oravec ZMT0101 Klub OB Martin 39:56 + 6:15 733
9 Matej Kukurugya SKS0103 Športový klub Sandberg 41:40 + 7:59 687
10 Michal Kurák TKE0101 Klub OB ATU Košice 42:22 + 8:41 668
11 Daniel Breiner TKE0005 Klub OB ATU Košice 49:05 + 15:24 489
12 Matúš Balogh SKS0101 Športový klub Sandberg 53:17 + 19:36 376

M -20 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Dominik Lovás RBA9902 TJ Rapid Bratislava 41:59 900
2 Branislav Kuník SPE9901 Klub OB Sokol Pezinok 48:36 + 6:37 758
3 Adam Navrátil VBA9901 ŠK VAZKA Bratislava 69:08 + 27:09 318

M 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Michal Krajčík TKE8704 Klub OB ATU Košice 37:03 1000
2 Pavol Bukovac FBA8102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 37:14 + 0:11 995
3 Tomáš Mušinský TKE9301 Klub OB ATU Košice 37:49 + 0:46 979
4 Peter Glončák FBA7901 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 38:40 + 1:37 956
5 Filip Kubina SKS8901 Športový klub Sandberg 39:10 + 2:07 943
6 Maroš Bukovac FBA7601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 39:11 + 2:08 942
7 Miroslav Papuga TKE9002 Klub OB ATU Košice 40:59 + 3:56 894
8 Dušan Krajčovič HBB8402 ŠK HADVEO Banská Bystrica 42:45 + 5:42 846
9 Peter Mižúr FBA9101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 44:14 + 7:11 806
10 Matúš Kaprál TKE8804 Klub OB ATU Košice 44:55 + 7:52 788
11 Dávid Franko KYS9301 Klub OB Kysak 45:54 + 8:51 761
12 Matej Hraboš HBB9501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 46:31 + 9:28 744
Adam Tysz TKE8703 Klub OB ATU Košice DISK 0

M 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Silvester Dulák SSN9007 KOB Čingov Spišská Nová Ves 35:39 800
2 Tomáš Drenčák TKE8502 Klub OB ATU Košice 37:02 + 1:23 769
3 Rastislav Szabó HBB8701 ŠK HADVEO Banská Bystrica 37:18 + 1:39 763
4 Peter Karch SPE9112 Klub OB Sokol Pezinok 38:02 + 2:23 747
5 Miroslav Pilát HBB8502 ŠK HADVEO Banská Bystrica 38:58 + 3:19 726
6 Július Macháček SKS8402 Športový klub Sandberg 40:07 + 4:28 700
7 Juraj Nemec EBB8901 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 41:40 + 6:01 665
8 Tomáš Charvát SPE8502 Klub OB Sokol Pezinok 41:46 + 6:07 663
9 Tomáš Sokolík SPE9109 Klub OB Sokol Pezinok 42:08 + 6:29 655
10 Dušan Hrnčiar FBA7703 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 44:26 + 8:47 603
11 Peter Macinský TKE8603 Klub OB ATU Košice 44:47 + 9:08 595
12 Martin Klabouch VZA9602 Slávia Žilinská univerzita 46:44 + 11:05 551
13 Miroslav Hríbik HBB8501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 55:59 + 20:20 344
14 Philip Stubna RBA9304 TJ Rapid Bratislava 57:40 + 22:01 306
15 Michal Tomašovič SPE8902 Klub OB Sokol Pezinok 68:17 + 32:38 68
Jozef Pelikán HBB8401 ŠK HADVEO Banská Bystrica DISK 0
Miroslav Tauber SSN9301 KOB Čingov Spišská Nová Ves DISK 0

M 35- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jozef Chupek VZA7101 Slávia Žilinská univerzita 32:19 900
2 Július Porubský TNR7301 ŠK Triturus Nitra 35:23 + 3:04 815
3 Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 38:21 + 6:02 732
4 Alexander Volkov VZA8002 Slávia Žilinská univerzita 39:49 + 7:30 691
5 Tibor Lanátor RBA7903 TJ Rapid Bratislava 42:38 + 10:19 613
6 Martin Bednárik CNR7201 ŠK Cart print Nitra 44:38 + 12:19 557
7 Peter Bohuš FBA7904 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 48:24 + 16:05 452

M 40- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Radoslav Jonáš SKS6902 Športový klub Sandberg 38:03 900
2 Marian Spišiak SPE7601 Klub OB Sokol Pezinok 41:52 + 3:49 810
3 Martin Borský FBA7704 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 43:19 + 5:16 775
4 Milan Šimoník HBB7501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 46:03 + 8:00 711
5 Peter Vorlíček SKS7501 Športový klub Sandberg 46:31 + 8:28 700
6 Marek Urban SKS7401 Športový klub Sandberg 47:20 + 9:17 680
7 Michal Eliáš RBA6604 TJ Rapid Bratislava 52:13 + 14:10 565
8 Ivan Kotuliak FBA7402 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 53:23 + 15:20 537
9 Ľudovít Pavela KYS7501 Klub OB Kysak 58:50 + 20:47 408
10 Jozef Paluska FBA7401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 64:55 + 26:52 265

M 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Zdenko Roháč TKE7301 Klub OB ATU Košice 40:33 900
2 Martin Velgos TKE7202 Klub OB ATU Košice 47:00 + 6:27 757
3 Valér Franko KYS6601 Klub OB Kysak 49:10 + 8:37 709
4 Ivan Butaš SPE7201 Klub OB Sokol Pezinok 53:01 + 12:28 623
5 Richard Balogh SKS6901 Športový klub Sandberg 53:42 + 13:09 608
6 Michal Patassi FBA6901 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 54:43 + 14:10 586
7 Ladislav Kasza FBA7102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 58:25 + 17:52 503

M 50- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jozef Pollák TKE6001 Klub OB ATU Košice 29:18 900
2 Rostislav Navrátil VBA6601 ŠK VAZKA Bratislava 33:45 + 4:27 763
3 Juraj Šmelík RBA6603 TJ Rapid Bratislava 33:45 + 4:27 763
4 Peter Sláma TKE6401 Klub OB ATU Košice 36:47 + 7:29 670
5 František Šoltés SSN6202 KOB Čingov Spišská Nová Ves 38:10 + 8:52 628
6 Milan Kurák TKE6801 Klub OB ATU Košice 38:14 + 8:56 626
7 Roman Ščehovič EBB6401 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 44:40 + 15:22 428
8 Róbert Schenk RBA6802 TJ Rapid Bratislava 46:26 + 17:08 374
9 Peter Jurčík VZA6802 Slávia Žilinská univerzita 47:19 + 18:01 347
10 Emil Kukurugya SKS6603 Športový klub Sandberg 49:24 + 20:06 283
Mikuláš Novota TKE6002 Klub OB ATU Košice DISK 0

M 55- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 György Filö KYS6302 Klub OB Kysak 31:40 900
2 Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 34:11 + 2:31 828
3 František Papuga TKE6302 Klub OB ATU Košice 35:12 + 3:32 800
4 Ivan Repáč EBB5901 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 35:14 + 3:34 799
5 Ján Štubňa RBA5803 TJ Rapid Bratislava 35:28 + 3:48 792
6 Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 43:06 + 11:26 575
7 Dušan Rybár RBA6202 TJ Rapid Bratislava 46:01 + 14:21 492
8 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 49:53 + 18:13 382
9 Milan Mazúr RBA6201 TJ Rapid Bratislava 50:09 + 18:29 375
10 Juraj Korim TKE6003 Klub OB ATU Košice 57:51 + 26:11 156

M 60- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jaroslav Piják SPE5801 Klub OB Sokol Pezinok 32:10 900
2 Ján Kuchta TKE5701 Klub OB ATU Košice 43:34 + 11:24 581
3 Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava 45:18 + 13:08 533
4 Ján Mižúr FBA5501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 45:44 + 13:34 520
5 Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 48:23 + 16:13 446
6 Slávko Žilinčík TKE5602 Klub OB ATU Košice 50:37 + 18:27 384
7 Pavol Poláček SPE5501 Klub OB Sokol Pezinok 64:14 + 32:04 3

M 65- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ľudovít Šmelík RBA4301 TJ Rapid Bratislava 31:17 900
2 Igor Roháč TKE4301 Klub OB ATU Košice 32:58 + 1:41 852
3 Jozef Gajdošík VZA5200 Slávia Žilinská univerzita 35:14 + 3:57 786
4 Michal Simočko TKE5302 Klub OB ATU Košice 38:37 + 7:20 689
5 Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 38:56 + 7:39 680
6 Viktor Vávra RBA5001 TJ Rapid Bratislava 40:25 + 9:08 637
7 Viktor Mikluš FBA5201 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 42:20 + 11:03 582

M 70- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ján Nebeský FBA4101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 40:38 900
2 Milan Meriač ZMT4205 Klub OB Martin 72:54 + 32:16 185

W -12 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Hana Eliášová RBA0651 TJ Rapid Bratislava 19:54 900
2 Lea Kotuliaková FBA0751 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 21:51 + 1:57 812
3 Nina Jurčíková VZA0752 Slávia Žilinská univerzita 23:10 + 3:16 752
4 Petra Kurucová SPE0651 Klub OB Sokol Pezinok 23:21 + 3:27 744
5 Zora Baloghová SKS0751 Športový klub Sandberg 25:13 + 5:19 660
6 Kristína Toporová SPE0751 Klub OB Sokol Pezinok 27:01 + 7:07 578
7 Viktoriya Valyavka VZA0851 Slávia Žilinská univerzita 30:36 + 10:42 416

W -14 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ivona Rohaľová SKS0453 Športový klub Sandberg 17:02 900
2 Lenka Porubská TNR0451 ŠK Triturus Nitra 19:35 + 2:33 765
3 Gabriela Ježíková SPE0551 Klub OB Sokol Pezinok 19:54 + 2:52 749
4 Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 19:58 + 2:56 745
5 Simona Mihaličová TKE0551 Klub OB ATU Košice 21:11 + 4:09 681
6 Patrícia Patassiová FBA0554 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 21:55 + 4:53 642
7 Adriana Repáčová EBB0552 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 22:29 + 5:27 612
8 Rebecca Herna FBA0553 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 22:51 + 5:49 593
9 Martina Vorlíčková SKS0551 Športový klub Sandberg 23:05 + 6:03 580
10 Karolína Toporová SPE0452 Klub OB Sokol Pezinok 25:37 + 8:35 446
11 Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok 28:08 + 11:06 314
12 Michaela Breinerová TKE0552 Klub OB ATU Košice 31:10 + 14:08 153
Klára Fedorová SPE0455 Klub OB Sokol Pezinok DISK 0

W -16 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Michaela Patassiová FBA0252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 25:39 900
2 Sandra Ivanková TKE0253 Klub OB ATU Košice 25:50 + 0:11 894
3 Petronela Filipová TKE0352 Klub OB ATU Košice 26:05 + 0:26 885
4 Viktória Kostercová SKS0251 Športový klub Sandberg 27:07 + 1:28 849
5 Miroslava Velgosová TKE0351 Klub OB ATU Košice 30:22 + 4:43 735
6 Adéla Navrátilová VBA0251 ŠK VAZKA Bratislava 30:42 + 5:03 723
7 Eva Ondovčíková SPE0358 Klub OB Sokol Pezinok 32:29 + 6:50 660
8 Gabriela Trepáčová VZA0351 Slávia Žilinská univerzita 36:38 + 10:59 515
Michaela Mozolíková SPE0254 Klub OB Sokol Pezinok DISK 0

W -18 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Tamara Miklušová RBA0252 TJ Rapid Bratislava 30:09 900
2 Tereza Pružincová FBA0053 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 34:39 + 4:30 766
3 Lucia Ondovčíková SPE0051 Klub OB Sokol Pezinok 35:57 + 5:48 727
4 Michaela Velgosová TKE0151 Klub OB ATU Košice 42:41 + 12:32 526
5 Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 46:03 + 15:54 425
6 Veronika Klabouchová VZA0151 Slávia Žilinská univerzita 57:05 + 26:56 96

W 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Lucia Kovalančíková HBB9351 ŠK HADVEO Banská Bystrica 35:08 1000
2 Katarína Lamiová TKE8351 Klub OB ATU Košice 36:23 + 1:15 964
3 Silvia Chupeková VZA7250 Slávia Žilinská univerzita 38:39 + 3:31 900
4 Jana Kršiaková TKE8951 Klub OB ATU Košice 41:22 + 6:14 823
5 Jana Macinská TKE8651 Klub OB ATU Košice 41:32 + 6:24 818
6 Jana Slámová TKE7252 Klub OB ATU Košice 41:34 + 6:26 817
7 Martina Korim TKE7662 Klub OB ATU Košice 42:33 + 7:25 789
8 Ela Sedileková HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 42:43 + 7:35 784
9 Lenka Jablonovská SPE9063 Klub OB Sokol Pezinok 43:07 + 7:59 773
10 Andrea Poštulková VZA9351 Slávia Žilinská univerzita 43:13 + 8:05 770
11 Martina Papugová TKE9551 Klub OB ATU Košice 45:34 + 10:26 703
12 Kristína Krajčíková TKE9254 Klub OB ATU Košice 46:54 + 11:46 665
13 Katarína Papugová TKE9255 Klub OB ATU Košice 48:52 + 13:44 609
14 Katarína Kotrlová SKS9051 Športový klub Sandberg 50:10 + 15:02 572
15 Andrea Papugová TKE9751 Klub OB ATU Košice 50:59 + 15:51 549
16 Eva Farkašová SSN9053 KOB Čingov Spišská Nová Ves 51:25 + 16:17 537

W 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Nicole Lipková TKE9454 Klub OB ATU Košice 49:26 800
2 Andrea Hríbiková HBB8451 ŠK HADVEO Banská Bystrica 51:57 + 2:31 759
3 Ria Staszová VIA8951 Viatoris 54:46 + 5:20 714
4 Vladimíra Kutajová VZA9352 Slávia Žilinská univerzita 58:23 + 8:57 655

W 35- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Katarína Sýkorová FBA8253 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 45:24 900
2 Táňa Bednáriková SSN7952 KOB Čingov Spišská Nová Ves 46:01 + 0:37 888
3 Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 46:47 + 1:23 873
4 Martina Bialeková EBB7351 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 47:35 + 2:11 857
5 Alena Bukovacová FBA7451 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 48:13 + 2:49 844
6 Michaela Zedníčková SPE8253 Klub OB Sokol Pezinok 63:41 + 18:17 538

W 40- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ľubica Toporová SPE7552 Klub OB Sokol Pezinok 36:21 900
2 Monika Urbanová SKS7751 Športový klub Sandberg 37:42 + 1:21 867
3 Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 39:19 + 2:58 827
4 Katarína Schenková RBA7451 TJ Rapid Bratislava 42:18 + 5:57 753
5 Martina Breinerová TKE7652 Klub OB ATU Košice 42:56 + 6:35 737
6 Barbora Vorlíčková SKS7651 Športový klub Sandberg 43:10 + 6:49 731
7 Monika Fintorová SPE7653 Klub OB Sokol Pezinok 44:50 + 8:29 690
8 Petra Kotuliaková FBA7552 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 47:11 + 10:50 632
9 Soňa Ondrejková VZA7451 Slávia Žilinská univerzita 48:09 + 11:48 608
10 Katarína Lanátorová RBA7856 TJ Rapid Bratislava 49:19 + 12:58 579
11 Kristína Komanová FBA7853 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 54:57 + 18:36 439
12 Erika Vávrová RBA7751 TJ Rapid Bratislava 58:25 + 22:04 354
13 Natália Sulanová SPE7853 Klub OB Sokol Pezinok 59:34 + 23:13 325

W 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Alena Barillová SSN6951 KOB Čingov Spišská Nová Ves 29:08 900
2 Hana Šmelíková FBA6951 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 29:17 + 0:09 895
3 Valéria Kuráková TKE7151 Klub OB ATU Košice 31:00 + 1:52 842
4 Martina Pánková RBA6953 TJ Rapid Bratislava 31:10 + 2:02 837
5 Táňa Časnochová HBB7051 ŠK HADVEO Banská Bystrica 31:36 + 2:28 824
6 Zuzana Poštulková VZA7051 Slávia Žilinská univerzita 32:38 + 3:30 792
7 Oksana Velgosová TKE7351 Klub OB ATU Košice 34:55 + 5:47 721
8 Petra Rebrová FBA7252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 36:57 + 7:49 659
9 Andrea Klabouchová VZA7052 Slávia Žilinská univerzita 40:14 + 11:06 557
10 Marianna Patassiová FBA7351 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 41:07 + 11:59 530
11 Ingrid Kuníková SPE7251 Klub OB Sokol Pezinok 42:01 + 12:53 502

W 50- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Eva Mušinská TKE6451 Klub OB ATU Košice 28:57 900
2 Elena Papugová TKE6552 Klub OB ATU Košice 30:42 + 1:45 846
3 Jana Šmelíková HBB6651 ŠK HADVEO Banská Bystrica 36:21 + 7:24 670
4 Jana Franková KYS6651 Klub OB Kysak 37:54 + 8:57 622

W 55- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Tamara Denysenko VZA6151 Slávia Žilinská univerzita 24:56 900
2 Iveta Pijáková SPE6251 Klub OB Sokol Pezinok 25:22 + 0:26 884
3 Jana Davi ZMT6151 Klub OB Martin 25:49 + 0:53 868
4 Judita Sádecká TKE6253 Klub OB ATU Košice 26:14 + 1:18 853
5 Jana Mižúrová FBA6351 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 40:23 + 15:27 342

W 60- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 22:52 900
2 Katarína Daříčková FBA5551 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 32:24 + 9:32 525
3 Darina Poláčková SPE5852 Klub OB Sokol Pezinok 34:26 + 11:34 445

W 65- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Viola Juhasová ZMT5251 Klub OB Martin 23:14 900
2 Darina Polónyiová VZA4850 Slávia Žilinská univerzita 27:21 + 4:07 741
3 Marie Fraňová SPE5051 Klub OB Sokol Pezinok 34:06 + 10:52 479
4 Jela Navrátilová VBA4451 ŠK VAZKA Bratislava 35:52 + 12:38 411