Výsledky

Preteky: Slovenský rebríček jednotlivcov - INOV8 cup

Etapa: Slovenský rebríček jednotlivcov - INOV8 cup - E1 (17.06.2018)

Kategórie

M -12 A    M -14 A    M -16 A    M -18 A    M -20 A    M 21- E    M 21- B    M 35- A    M 40- A    M 45- A    M 50- A    M 55- A    M 60- A    M 65- A    M 70- A    W -12 A    W -14 A    W -16 A    W -18 A    W 21- E    W 21- B    W 35- A    W 40- A    W 45- A    W 50- A    W 55- A    W 60- A    W 65- A    M -10      W -10      RD         K3         N         

M -12 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Eli Valach SPE0703 Klub OB Sokol Pezinok 17:21
2 Matúš Mikloš SPE0702 Klub OB Sokol Pezinok 17:31 + 0:10
3 Daniel Šmelík RBA0702 TJ Rapid Bratislava 17:49 + 0:28
4 Tomáš Syrový SPE0601 Klub OB Sokol Pezinok 18:15 + 0:54
5 Michal Dolný SPE0706 Klub OB Sokol Pezinok 19:12 + 1:51
6 Adam Roháč TKE0601 Klub OB ATU Košice 19:44 + 2:23
7 Karol Paluska FBA0601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 21:04 + 3:43
8 Jonáš Čief HBB0701 ŠK HADVEO Banská Bystrica 22:19 + 4:58
9 Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice 22:34 + 5:13
10 Dávid Cisár 22:49 + 5:28
11 Jakub Lanátor RBA0701 TJ Rapid Bratislava 22:53 + 5:32
12 Maroš Golian FBA0702 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 23:37 + 6:16
13 Ondrej Jendek SPE0704 Klub OB Sokol Pezinok 26:21 + 9:00
14 Martin Babík VZA0702 Slávia Žilinská univerzita Žilina 28:15 + 10:54
15 Samuel Šebo HBB0702 ŠK HADVEO Banská Bystrica 29:19 + 11:58
Filip Jančík SPE0604 Klub OB Sokol Pezinok DISK
Maksym Volkov VZA0701 Slávia Žilinská univerzita Žilina DISK
Lukáš Kapusta SPE0602 Klub OB Sokol Pezinok DISK
Damián Dojčar SPE07BB Klub OB Sokol Pezinok DISK

M -14 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 24:32
2 Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg 25:31 + 0:59
3 Filip Bukovac FBA0501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 26:03 + 1:31
4 Adam Trepáč VZA0501 Slávia Žilinská univerzita Žilina 26:31 + 1:59
5 Viktor Kotuliak FBA0401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 30:20 + 5:48
6 Tomáš Kasza FBA0503 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 31:21 + 6:49
7 Marek Kováč TNR0401 ŠK Triturus Nitra 37:11 + 12:39
8 Tomáš Zedníček SPE0405 Klub OB Sokol Pezinok 38:51 + 14:19
9 Samuel Hostačný SPE0501 Klub OB Sokol Pezinok 58:00 + 33:28

M -16 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Martin Knor ZMT0201 Klub OB Martin 27:48
2 Maximilián Kubik RBA0303 TJ Rapid Bratislava 29:05 + 1:17
3 Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 29:43 + 1:55
4 Martin Roháč TKE0301 Klub OB ATU Košice 30:30 + 2:42
5 Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 30:53 + 3:05
6 Nicholas Ditri SPE0304 Klub OB Sokol Pezinok 31:11 + 3:23
7 Adam Havlík SPE0201 Klub OB Sokol Pezinok 32:46 + 4:58
8 Michal Schenk RBA0201 TJ Rapid Bratislava 33:11 + 5:23
9 Jakub Fraňo SPE0302 Klub OB Sokol Pezinok 33:32 + 5:44
10 Tomáš Jurčík VZA0301 Slávia Žilinská univerzita Žilina 36:30 + 8:42
11 Michal Sláma TKE0304 Klub OB ATU Košice 44:04 + 16:16
12 Matej Navrátil VBA0201 ŠK VAZKA Bratislava 45:14 + 17:26
Stanislav Kuník SPE0305 Klub OB Sokol Pezinok DISK

M -18 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Medard Féder PEZ0102 Klub OB AŠK Pezinok 33:41
2 Matúš Šimo SPE0107 Klub OB Sokol Pezinok 34:46 + 1:05
3 Daniel Pompura TBB0101 ŠK Terezka Banská Bystrica 35:01 + 1:20
4 Dominic Ditri SPE0002 Klub OB Sokol Pezinok 36:12 + 2:31
5 Tomáš Ondrejka VZA0001 Slávia Žilinská univerzita Žilina 36:54 + 3:13
6 Lukáš Simočko TKE0003 Klub OB ATU Košice 36:56 + 3:15
7 Matúš Topor SPE0102 Klub OB Sokol Pezinok 38:18 + 4:37
8 Matúš Oravec ZMT0101 Klub OB Martin 39:56 + 6:15
9 Matej Kukurugya SKS0103 Športový klub Sandberg 41:40 + 7:59
10 Michal Kurák TKE0101 Klub OB ATU Košice 42:22 + 8:41
11 Daniel Breiner TKE0005 Klub OB ATU Košice 49:05 + 15:24
12 Matúš Balogh SKS0101 Športový klub Sandberg 53:17 + 19:36

M -20 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Dominik Lovás RBA9902 TJ Rapid Bratislava 41:59
2 Branislav Kuník SPE9901 Klub OB Sokol Pezinok 48:36 + 6:37
3 Adam Navrátil VBA9901 ŠK VAZKA Bratislava 69:08 + 27:09

M 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Michal Krajčík TKE8704 Klub OB ATU Košice 37:03
2 Pavol Bukovac FBA8102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 37:14 + 0:11
3 Tomáš Mušinský TKE9301 Klub OB ATU Košice 37:49 + 0:46
4 Peter Glončák FBA7901 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 38:40 + 1:37
5 Filip Kubina SKS8901 Športový klub Sandberg 39:10 + 2:07
6 Maroš Bukovac FBA7601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 39:11 + 2:08
7 Miroslav Papuga TKE9002 Klub OB ATU Košice 40:59 + 3:56
8 Dušan Krajčovič HBB8402 ŠK HADVEO Banská Bystrica 42:45 + 5:42
9 Peter Mižúr FBA9101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 44:14 + 7:11
10 Matúš Kaprál TKE8804 Klub OB ATU Košice 44:55 + 7:52
11 Dávid Franko KYS9301 Klub OB Kysak 45:54 + 8:51
12 Matej Hraboš HBB9501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 46:31 + 9:28
13 Marek Braun 50:52 + 13:49
Adam Tysz TKE8703 Klub OB ATU Košice DISK

M 21- B

M 35- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jozef Chupek VZA7101 Slávia Žilinská univerzita Žilina 32:19
2 Július Porubský TNR7301 ŠK Triturus Nitra 35:23 + 3:04
3 Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 38:21 + 6:02
4 Alexander Volkov VZA8002 Slávia Žilinská univerzita Žilina 39:49 + 7:30
5 Tibor Lanátor RBA7903 TJ Rapid Bratislava 42:38 + 10:19
6 Marek Vaňo 01C79AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 44:35 + 12:16
7 Martin Bednárik CNR7201 ŠK Cart print Nitra 44:38 + 12:19
8 Peter Bohuš FBA7904 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 48:24 + 16:05

M 40- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Radoslav Jonáš SKS6902 Športový klub Sandberg 38:03
2 Marian Spišiak SPE7601 Klub OB Sokol Pezinok 41:52 + 3:49
3 Martin Borský FBA7704 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 43:19 + 5:16
4 Milan Šimoník HBB7501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 46:03 + 8:00
5 Peter Vorlíček SKS7501 Športový klub Sandberg 46:31 + 8:28
6 Marek Urban SKS7401 Športový klub Sandberg 47:20 + 9:17
7 Rastislav Dokupil SKS74AA Športový klub Sandberg 48:32 + 10:29
8 Michal Eliáš RBA6604 TJ Rapid Bratislava 52:13 + 14:10
9 Ivan Kotuliak FBA7402 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 53:23 + 15:20
10 Ľudovít Pavela KYS7501 Klub OB Kysak 58:50 + 20:47
11 Jozef Paluska FBA7401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 64:55 + 26:52

M 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Zdenko Roháč TKE7301 Klub OB ATU Košice 40:33
2 Martin Velgos TKE7202 Klub OB ATU Košice 47:00 + 6:27
3 Valér Franko KYS6601 Klub OB Kysak 49:10 + 8:37
4 Ivan Butaš SPE7201 Klub OB Sokol Pezinok 53:01 + 12:28
5 Richard Balogh SKS6901 Športový klub Sandberg 53:42 + 13:09
6 Michal Patassi FBA6901 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 54:43 + 14:10
7 Peter Borčin 02U70AA nereg. Klub OB BOR Topoľčianky 58:01 + 17:28
8 Ladislav Kasza FBA7102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 58:25 + 17:52

M 50- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jozef Pollák TKE6001 Klub OB ATU Košice 29:18
2 Rostislav Navrátil VBA6601 ŠK VAZKA Bratislava 33:45 + 4:27
2 Juraj Šmelík RBA6603 TJ Rapid Bratislava 33:45 + 4:27
4 Peter Sláma TKE6401 Klub OB ATU Košice 36:47 + 7:29
5 František Šoltés SSN6202 KOB Čingov Spišská Nová Ves 38:10 + 8:52
6 Milan Kurák TKE6801 Klub OB ATU Košice 38:14 + 8:56
7 Roman Ščehovič EBB6401 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 44:40 + 15:22
8 Róbert Schenk RBA6802 TJ Rapid Bratislava 46:26 + 17:08
9 Peter Jurčík VZA6802 Slávia Žilinská univerzita Žilina 47:19 + 18:01
10 Emil Kukurugya SKS6603 Športový klub Sandberg 49:24 + 20:06
11 Peter Barták 01C64AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 64:43 + 35:25
Mikuláš Novota TKE6002 Klub OB ATU Košice DISK

M 55- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 György Filö KYS6302 Klub OB Kysak 31:40
2 Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 34:11 + 2:31
3 František Papuga TKE6302 Klub OB ATU Košice 35:12 + 3:32
4 Ivan Repáč EBB5901 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 35:14 + 3:34
5 Ján Štubňa RBA5803 TJ Rapid Bratislava 35:28 + 3:48
6 Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 43:06 + 11:26
7 Dušan Rybár RBA6202 TJ Rapid Bratislava 46:01 + 14:21
8 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 49:53 + 18:13
9 Milan Mazúr RBA6201 TJ Rapid Bratislava 50:09 + 18:29
10 Juraj Korim TKE6003 Klub OB ATU Košice 57:51 + 26:11

M 60- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jaroslav Piják SPE5801 Klub OB Sokol Pezinok 32:10
2 Ján Kuchta TKE5701 Klub OB ATU Košice 43:34 + 11:24
3 Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava 45:18 + 13:08
4 Ján Mižúr FBA5501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 45:44 + 13:34
5 Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 48:23 + 16:13
6 Slávko Žilinčík TKE5602 Klub OB ATU Košice 50:37 + 18:27
7 Pavol Poláček SPE5501 Klub OB Sokol Pezinok 64:14 + 32:04

M 65- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ľudovít Šmelík RBA4301 TJ Rapid Bratislava 31:17
2 Pavel Kříž 01A48AA (CZE) SKP Unitop Žďár nad Sázavou 32:05 + 0:48
3 Igor Roháč TKE4301 Klub OB ATU Košice 32:58 + 1:41
4 Jozef Gajdošík VZA5200 Slávia Žilinská univerzita Žilina 35:14 + 3:57
5 Michal Simočko TKE5302 Klub OB ATU Košice 38:37 + 7:20
6 Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 38:56 + 7:39
7 Viktor Vávra RBA5001 TJ Rapid Bratislava 40:25 + 9:08
8 Viktor Mikluš FBA5201 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 42:20 + 11:03

M 70- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ján Nebeský FBA4101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 40:38
2 Milan Meriač ZMT4205 Klub OB Martin 72:54 + 32:16

W -12 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Hana Eliášová RBA0651 TJ Rapid Bratislava 19:54
2 Lea Kotuliaková FBA0751 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 21:51 + 1:57
3 Nina Jurčíková VZA0752 Slávia Žilinská univerzita Žilina 23:10 + 3:16
4 Petra Kurucová SPE0651 Klub OB Sokol Pezinok 23:21 + 3:27
5 Zora Baloghová SKS0751 Športový klub Sandberg 25:13 + 5:19
6 Kristína Toporová SPE0751 Klub OB Sokol Pezinok 27:01 + 7:07
7 Viktoriya Valyavka VZA0851 Slávia Žilinská univerzita Žilina 30:36 + 10:42

W -14 A

W -16 A

W -18 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tamara Miklušová RBA0252 TJ Rapid Bratislava 30:09
2 Tereza Pružincová FBA0053 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 34:39 + 4:30
3 Lucia Ondovčíková SPE0051 Klub OB Sokol Pezinok 35:57 + 5:48
4 Alžběta Nešporová 01T00AA (CZE) SKOB Zlín 37:54 + 7:45
5 Michaela Velgosová TKE0151 Klub OB ATU Košice 42:41 + 12:32
6 Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 46:03 + 15:54
7 Veronika Klabouchová VZA0151 Slávia Žilinská univerzita Žilina 57:05 + 26:56

W 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lucia Kovalančíková HBB9351 ŠK HADVEO Banská Bystrica 35:08
2 Katarína Lamiová TKE8351 Klub OB ATU Košice 36:23 + 1:15
3 Silvia Chupeková VZA7250 Slávia Žilinská univerzita Žilina 38:39 + 3:31
4 Jana Kršiaková TKE8951 Klub OB ATU Košice 41:22 + 6:14
5 Jana Macinská TKE8651 Klub OB ATU Košice 41:32 + 6:24
6 Jana Slámová TKE7252 Klub OB ATU Košice 41:34 + 6:26
7 Martina Rákayová TKE7662 Klub OB ATU Košice 42:33 + 7:25
8 Ela Sedileková HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 42:43 + 7:35
9 Lenka Jablonovská SPE9063 Klub OB Sokol Pezinok 43:07 + 7:59
10 Andrea Poštulková VZA9351 Slávia Žilinská univerzita Žilina 43:13 + 8:05
11 Martina Papugová TKE9551 Klub OB ATU Košice 45:34 + 10:26
12 Veronika Vavrova 03L85AA (CZE) Magnus Orienteering 46:09 + 11:01
13 Kristína Krajčíková TKE9254 Klub OB ATU Košice 46:54 + 11:46
14 Katarína Papugová TKE9255 Klub OB ATU Košice 48:52 + 13:44
15 Katarína Kotrlová SKS9051 Športový klub Sandberg 50:10 + 15:02
16 Andrea Papugová TKE9751 Klub OB ATU Košice 50:59 + 15:51
17 Eva Farkašová SSN9053 KOB Čingov Spišská Nová Ves 51:25 + 16:17

W 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Nicole Lipková TKE9454 Klub OB ATU Košice 49:26
2 Andrea Hríbiková HBB8451 ŠK HADVEO Banská Bystrica 51:57 + 2:31
3 Ria Stančíková VIA8951 Viatoris 54:46 + 5:20
4 Vladimíra Kutajová VZA9352 Slávia Žilinská univerzita Žilina 58:23 + 8:57

W 35- A

W 40- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ľubica Toporová SPE7552 Klub OB Sokol Pezinok 36:21
2 Monika Urbanová SKS7751 Športový klub Sandberg 37:42 + 1:21
3 Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 39:19 + 2:58
4 Katarína Schenková RBA7451 TJ Rapid Bratislava 42:18 + 5:57
5 Martina Breinerová TKE7652 Klub OB ATU Košice 42:56 + 6:35
6 Barbora Vorlíčková SKS7651 Športový klub Sandberg 43:10 + 6:49
7 Monika Fintorová SPE7653 Klub OB Sokol Pezinok 44:50 + 8:29
8 Petra Kotuliaková FBA7552 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 47:11 + 10:50
9 Soňa Ondrejková VZA7451 Slávia Žilinská univerzita Žilina 48:09 + 11:48
10 Katarína Lanátorová RBA7856 TJ Rapid Bratislava 49:19 + 12:58
11 Kristína Komanová FBA7853 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 54:57 + 18:36
12 Ivana Bartalosová SKS78AC Športový klub Sandberg 57:26 + 21:05
13 Erika Vávrová RBA7751 TJ Rapid Bratislava 58:25 + 22:04
14 Natália Sulanová SPE7853 Klub OB Sokol Pezinok 59:34 + 23:13

W 45- A

W 50- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Eva Mušinská TKE6451 Klub OB ATU Košice 28:57
2 Elena Papugová TKE6552 Klub OB ATU Košice 30:42 + 1:45
3 Jana Šmelíková HBB6651 ŠK HADVEO Banská Bystrica 36:21 + 7:24
4 Jana Franková KYS6651 Klub OB Kysak 37:54 + 8:57

W 55- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tamara Denysenko VZA6151 Slávia Žilinská univerzita Žilina 24:56
2 Iveta Pijáková SPE6251 Klub OB Sokol Pezinok 25:22 + 0:26
3 Jana Davi ZMT6151 Klub OB Martin 25:49 + 0:53
4 Judita Sádecká TKE6253 Klub OB ATU Košice 26:14 + 1:18
5 Jana Mižúrová FBA6351 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 40:23 + 15:27

W 60- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 22:52
2 Katarína Daříčková FBA5551 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 32:24 + 9:32
3 Darina Poláčková SPE5852 Klub OB Sokol Pezinok 34:26 + 11:34

W 65- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Viola Juhasová ZMT5251 Klub OB Martin 23:14
2 Darina Polónyiová VZA4850 Slávia Žilinská univerzita Žilina 27:21 + 4:07
3 Marie Fraňová SPE5051 Klub OB Sokol Pezinok 34:06 + 10:52
4 Jela Navrátilová VBA4451 ŠK VAZKA Bratislava 35:52 + 12:38
Zdenka Křížová 01A50AA (CZE) SKP Unitop Žďár nad Sázavou DISK

M -10

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ján Dokupil SKS0801 Športový klub Sandberg 15:24
2 Daniel Ondovčík SPE0801 Klub OB Sokol Pezinok 17:34 + 2:10
3 Matej Knapčok SPE0802 Klub OB Sokol Pezinok 22:13 + 6:49
4 Tomáš Babík VZA0802 Slávia Žilinská univerzita Žilina 24:04 + 8:40
5 Samuel Bobovský SPE0803 Klub OB Sokol Pezinok 24:24 + 9:00
6 Andrej Havlík SPE0901 Klub OB Sokol Pezinok 27:26 + 12:02

W -10

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lucia Vorlíčková SKS0851 Športový klub Sandberg 20:43
2 Maja Volkova VZA0951 Slávia Žilinská univerzita Žilina 20:59 + 0:16
3 Veronika Bobovská SPE1051 Klub OB Sokol Pezinok 30:25 + 9:42

RD

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Samuel Butaš SPE0902 Klub OB Sokol Pezinok 7:01
2 Samuel Korim 8:01 + 1:00
3 Miroslav Patassi FBA0903 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 8:02 + 1:01
4 Matúš Šefara 8:09 + 1:08
5 Peter Kotuliak FBA1003 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 8:36 + 1:35
6 Lukáš Bukovác FBA1002 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 8:57 + 1:56
7 De Flaes Gwen Van 9:41 + 2:40
8 Lucia Lanátorová RBA1051 TJ Rapid Bratislava 9:49 + 2:48
9 Emma Miklošová 10:07 + 3:06
10 Boris Kocúr FBA1004 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 12:00 + 4:59
11 Ema Jonášová SKS0951 Športový klub Sandberg 13:13 + 6:12
12 Barbora Kocúrová FBA1251 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 13:17 + 6:16
12 Paulína Šoltésová 13:17 + 6:16
14 Zina Máčajová SKS0954 Športový klub Sandberg 14:29 + 7:28
15 Hana Máčajová SKS1153 Športový klub Sandberg 14:34 + 7:33
16 Adam Fedor 15:27 + 8:26
17 Anna Macháčková SKS1151 Športový klub Sandberg 15:38 + 8:37
18 Júlia Macháčková 01B08AA Krúžok OB na ZŠ Odborárska 18:28 + 11:27
19 Alan Sýkora FBA1202 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 21:30 + 14:29
Linda Gabrisova 01C11AC Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos DISK
Amelia Gabrisova 01C09AB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos DISK
Zoé Csaplár DISK

K3

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Slavomír Seemann 23:52
2 Zuzana Miklošová SPE7652 Klub OB Sokol Pezinok 34:30 + 10:38
3 Kamila Pompurová TBB0551 ŠK Terezka Banská Bystrica 35:38 + 11:46
4 Ida Herna FBA7253 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 36:57 + 13:05
5 Anna Borets 01C81AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 42:21 + 18:29
6 Ivan Borets 01C03AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 44:59 + 21:07
Martina Holbikova 01C79AD Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos DISK

N

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Rastislav Frass 18:18
2 Tomáš Šefara TKE7702 Klub OB ATU Košice 22:20 + 4:02
3 Vladimír Bobovský SPE75AA Klub OB Sokol Pezinok 22:30 + 4:12
4 Lucia Lovásová 25:55 + 7:37
5 Edita Máčajová SKS75AB Športový klub Sandberg 26:06 + 7:48
6 Ingrid Valachová SPE6752 Klub OB Sokol Pezinok 28:33 + 10:15
Vlasta Kostercová SKS71AA Športový klub Sandberg DISK