Rankingové výsledky

Preteky: Veľká cena Slovenska

Etapa: Veľká cena Slovenska - E3 (15.07.2018)

Kategórie

M -12 A    M -14 A    M -16 A    M -18 A    M -20 A    M 21- E    M 21- B    M 35- A    M 40- A    M 45- A    M 50- A    M 55- A    M 60- A    W -12 A    W -14 A    W -16 A    W -18 A    W 21- E    W 21- B    W 35- A    W 40- A    W 45- A    W 50- A    M 65- A    W 60- A    M 70- A    W 65- A    M 21- C   

M -12 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Tomáš Syrový SPE0601 Klub OB Sokol Pezinok 17:36 900
2 Ondrej Kováč VBA0601 ŠK VAZKA Bratislava 19:03 + 1:27 826
3 Karol Paluska FBA0601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 21:10 + 3:34 718
4 Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice 22:13 + 4:37 664
5 Martin Babík VZA0702 Slávia Žilinská univerzita 29:41 + 12:05 282
6 Jonáš Čief HBB0701 ŠK HADVEO Banská Bystrica 64:33 + 46:57 0

M -14 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 26:19 900
2 Jakub Mozolík SPE0502 Klub OB Sokol Pezinok 38:05 + 11:46 498
3 Adam Trepáč VZA0501 Slávia Žilinská univerzita 39:46 + 13:27 440
4 Tomáš Porubčan KYS0501 Klub OB Kysak 42:15 + 15:56 355
5 Michal Urban SKS0401 Športový klub Sandberg 42:30 + 16:11 347
6 Samuel Hostačný SPE0501 Klub OB Sokol Pezinok 44:01 + 17:42 295
7 Šimon Šipoš SPE0406 Klub OB Sokol Pezinok 49:55 + 23:36 93

M -16 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 25:36 900
2 Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 31:04 + 5:28 708
3 Martin Knor ZMT0201 Klub OB Martin 31:20 + 5:44 698
4 Tomáš Jurčík VZA0301 Slávia Žilinská univerzita 33:40 + 8:04 616
5 Adam Havlík SPE0201 Klub OB Sokol Pezinok 33:46 + 8:10 613
6 Tomáš Šipoš SPE0311 Klub OB Sokol Pezinok 35:05 + 9:29 567
7 Martin Vaľa KYS0301 Klub OB Kysak 49:47 + 24:11 50

M -18 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Adam Jonáš BBA0101 KOBRA Bratislava 25:55 900
2 Tomáš Ondrejka VZA0001 Slávia Žilinská univerzita 26:28 + 0:33 881
3 Dominic Ditri SPE0002 Klub OB Sokol Pezinok 29:01 + 3:06 792
4 Matúš Šimo SPE0107 Klub OB Sokol Pezinok 31:43 + 5:48 699
5 Matej Urban SKS0102 Športový klub Sandberg 40:55 + 15:00 379
6 Matúš Oravec ZMT0101 Klub OB Martin 46:19 + 20:24 192
7 Matúš Topor SPE0102 Klub OB Sokol Pezinok 48:47 + 22:52 106

M -20 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Christián Heffner SPE9801 Klub OB Sokol Pezinok 71:22 900

M 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Marian Dávidík BBA7713 KOBRA Bratislava 44:22 1000
2 Rastislav Oľhava TKE8901 Klub OB ATU Košice 46:28 + 2:06 953
3 Peter Glončák FBA7901 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 50:30 + 6:08 862
4 Filip Kubina SKS8901 Športový klub Sandberg 53:08 + 8:46 802
5 Adam Tysz TKE8703 Klub OB ATU Košice 57:11 + 12:49 711
6 Juraj Mihalič TKE7903 Klub OB ATU Košice 67:52 + 23:30 470
7 Richard Oľhava TKE8802 Klub OB ATU Košice 78:47 + 34:25 224
8 Štefan Šurgan HBB7905 ŠK HADVEO Banská Bystrica 93:41 + 49:19 0
9 Ivan Kuzevič TKE7803 Klub OB ATU Košice 96:19 + 51:57 0

M 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Dávid Franko KYS9301 Klub OB Kysak 37:25 800
2 Karol Hierweg BBA9201 KOBRA Bratislava 39:26 + 2:01 757
3 Tomáš Sokol KYS9103 Klub OB Kysak 40:43 + 3:18 729
4 Ján Kvaka KYS9002 Klub OB Kysak 42:50 + 5:25 684
5 Libor Semančík KYS9006 Klub OB Kysak 45:09 + 7:44 635
6 Jozef Wallner BBA6812 KOBRA Bratislava 47:46 + 10:21 579
7 Juraj Horniak BBA8202 KOBRA Bratislava 47:49 + 10:24 578
8 Július Macháček SKS8402 Športový klub Sandberg 49:55 + 12:30 533
9 Juraj Nemec EBB8901 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 50:40 + 13:15 517
10 Rastislav Szabó HBB8701 ŠK HADVEO Banská Bystrica 53:18 + 15:53 460
11 Tomáš Sokolík SPE9109 Klub OB Sokol Pezinok 55:24 + 17:59 416
12 Miroslav Pilát HBB8502 ŠK HADVEO Banská Bystrica 57:49 + 20:24 364
13 Stanislav Franko KYS9802 Klub OB Kysak 57:53 + 20:28 362
14 Juraj Sokol KYS9201 Klub OB Kysak 67:14 + 29:49 162
15 Peter Vričan VZA8901 Slávia Žilinská univerzita 85:24 + 47:59 0
16 Philip Stubna RBA9304 TJ Rapid Bratislava 124:04 + 86:39 0

M 35- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Martin Bednárik CNR7201 ŠK Cart print Nitra 52:38 900
2 Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 55:07 + 2:29 858
3 Joxeba Agirre Urzelai HBB7902 ŠK HADVEO Banská Bystrica 56:18 + 3:40 837

M 40- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Igor Porubčan KYS7101 Klub OB Kysak 46:05 900
2 Marian Spišiak SPE7601 Klub OB Sokol Pezinok 52:12 + 6:07 781
3 Marek Urban SKS7401 Športový klub Sandberg 54:47 + 8:42 730
4 Milan Šimoník HBB7501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 57:52 + 11:47 670
5 Radoslav Jonáš SKS6902 Športový klub Sandberg 62:26 + 16:21 581
6 Jozef Paluska FBA7401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 95:12 + 49:07 0
Peter Krnáč VIA7701 Viatoris DNF 0

M 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Karol Hierweg BBA5801 KOBRA Bratislava 44:11 900
2 Milan Kováč VBA7101 ŠK VAZKA Bratislava 55:12 + 11:01 676

M 50- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Peter Jurčík VZA6802 Slávia Žilinská univerzita 43:43 900
2 Martin Jerguš TKE6702 Klub OB ATU Košice 46:54 + 3:11 834
3 Jozef Král VZA6801 Slávia Žilinská univerzita 47:00 + 3:17 832
4 Roman Ščehovič EBB6401 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 78:14 + 34:31 189
Mikuláš Novota TKE6002 Klub OB ATU Košice DISK 0

M 55- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ivan Repáč EBB5901 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 40:28 900
2 Jaroslav Kollár KYS6102 Klub OB Kysak 49:24 + 8:56 701
3 Milan Mazúr RBA6201 TJ Rapid Bratislava 52:29 + 12:01 633
4 Ladislav Pompura TBB6301 ŠK Terezka Banská Bystrica 54:51 + 14:23 580
5 Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 57:33 + 17:05 520
6 Ján Štubňa RBA5803 TJ Rapid Bratislava 58:48 + 18:20 492
7 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 80:02 + 39:34 20

M 60- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Peter Polakovič VZA5501 Slávia Žilinská univerzita 35:53 900
2 Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava 44:33 + 8:40 683
3 Anton Onder TKE5401 Klub OB ATU Košice 46:51 + 10:58 625

W -12 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Kristína Toporová SPE0751 Klub OB Sokol Pezinok 28:34 900
2 Nina Jurčíková VZA0752 Slávia Žilinská univerzita 30:31 + 1:57 839

W -14 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Klára Fedorová SPE0455 Klub OB Sokol Pezinok 21:48 900
2 Simona Mihaličová TKE0551 Klub OB ATU Košice 23:20 + 1:32 837
3 Gabriela Ježíková SPE0551 Klub OB Sokol Pezinok 24:07 + 2:19 804
4 Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 27:45 + 5:57 654
5 Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok 33:14 + 11:26 428
6 Karolína Toporová SPE0452 Klub OB Sokol Pezinok 37:35 + 15:47 248
Žofia Kováčová VBA0451 ŠK VAZKA Bratislava DNF 0

W -16 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Sandra Ivanková TKE0253 Klub OB ATU Košice 31:25 900
2 Michaela Mozolíková SPE0254 Klub OB Sokol Pezinok 46:39 + 15:14 464
3 Katarína Palusková FBA0251 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 58:04 + 26:39 137

W -18 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 56:14 900
2 Alžbeta Kubenová RBA0151 TJ Rapid Bratislava 65:59 + 9:45 744

W 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Lenka Jablonovská SPE9063 Klub OB Sokol Pezinok 45:32 1000
2 Natália Tyszová TKE8851 Klub OB ATU Košice 48:01 + 2:29 945
3 Katarína Hrašnová SPE9351 Klub OB Sokol Pezinok 52:03 + 6:31 857
4 Andrea Poštulková VZA9351 Slávia Žilinská univerzita 53:04 + 7:32 835
5 Ľudmila Sokolová KYS9451 Klub OB Kysak 54:47 + 9:15 797
6 Kristína Krajčíková TKE9254 Klub OB ATU Košice 57:33 + 12:01 736
7 Katarína Kotrlová SKS9051 Športový klub Sandberg 62:05 + 16:33 637
8 Martina Papugová TKE9551 Klub OB ATU Košice 66:47 + 21:15 533
9 Hana Šmelíková FBA6951 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 67:14 + 21:42 523

W 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Nicole Lipková TKE9454 Klub OB ATU Košice 45:52 800
2 Valentína Vancáková TKE9951 Klub OB ATU Košice 46:47 + 0:55 784
3 Andrea Hríbiková HBB8451 ŠK HADVEO Banská Bystrica 60:16 + 14:24 549
4 Jana Vríčanová VZA8952 Slávia Žilinská univerzita 67:57 + 22:05 415
5 Lenka Belicová VZA9952 Slávia Žilinská univerzita 71:32 + 25:40 352
6 Vladimíra Kutajová VZA9352 Slávia Žilinská univerzita 82:42 + 36:50 158

W 35- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Alena Ďurčová VZA7753 Slávia Žilinská univerzita 52:18 900
2 Martina Bialeková EBB7351 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 67:04 + 14:46 646

W 40- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ľubica Toporová SPE7552 Klub OB Sokol Pezinok 54:33 900
2 Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 54:35 + 0:02 899
3 Soňa Ondrejková VZA7451 Slávia Žilinská univerzita 54:40 + 0:07 898
4 Monika Urbanová SKS7751 Športový klub Sandberg 61:58 + 7:25 778
5 Katarína Kováčová VBA7451 ŠK VAZKA Bratislava 90:16 + 35:43 311

W 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Miriam Králová VZA6951 Slávia Žilinská univerzita 43:38 900
2 Táňa Časnochová HBB7051 ŠK HADVEO Banská Bystrica 50:55 + 7:17 750
3 Martina Pánková RBA6953 TJ Rapid Bratislava 65:56 + 22:18 440
4 Bibiana Perátová KYS7252 Klub OB Kysak 69:35 + 25:57 365
5 Martina Brém Knorová ZMT7151 Klub OB Martin 80:27 + 36:49 141

W 50- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Soňa Mazúrová RBA6551 TJ Rapid Bratislava 74:57 900

M 65- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 43:34 900
2 Eduard Weiszer TKE5301 Klub OB ATU Košice 62:14 + 18:40 514

W 60- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Elena Polakovičová VZA5850 Slávia Žilinská univerzita 63:17 900

M 70- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Milan Meriač ZMT4205 Klub OB Martin 88:38 900

W 65- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Viola Juhasová ZMT5251 Klub OB Martin 37:28 900

M 21- C

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Andrej Patráš HBB8201 ŠK HADVEO Banská Bystrica 49:04 700
2 Igor Patráš HBB7901 ŠK HADVEO Banská Bystrica 49:34 + 0:30 693
3 Andrej Petrinec RBA8903 TJ Rapid Bratislava 53:55 + 4:51 631
4 Matej Leitner TKE9101 Klub OB ATU Košice 57:21 + 8:17 582
5 Michal Stasz BBA8203 KOBRA Bratislava 58:13 + 9:09 569
6 Peter Karch SPE9112 Klub OB Sokol Pezinok 58:28 + 9:24 566
7 Miroslav Hríbik HBB8501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 63:48 + 14:44 490
8 Michal Tomašovič SPE8902 Klub OB Sokol Pezinok 68:41 + 19:37 420
9 Peter Wartiak FBA8001 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 71:38 + 22:34 378
10 Štefan Ivanko TKE8602 Klub OB ATU Košice 89:08 + 40:04 128