Výsledky

Preteky: Veľká cena Slovenska

Etapa: Veľká cena Slovenska - E1 (13.07.2018)

Kategórie

M -12 A    M -14 A    M -16 A    M -18 A    M -20 A    M 21- E    M 21- B    M 35- A    M 40- A    M 45- A    M 50- A    M 55- A    M 60- A    W -12 A    W -14 A    W -16 A    W -18 A    W 21- E    W 21- B    W 35- A    W 40- A    W 45- A    W 50- A    W 55- A    M 65- A    W 60- A    M 70- A    M -10      M -10 R    W -10      W -10 R    N          K3         W 65- A    M 21- C   

M -12 A 2.37 km / 100 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Hanák Matěj 4L07AB 19:30
2 Tomáš Syrový SPE0601 Klub OB Sokol Pezinok 20:01 + 0:31
3 Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice 26:05 + 6:35
4 Kundrata Vít 1T07AA 28:14 + 8:44
5 Martin Babík VZA0702 Slávia Žilinská univerzita 29:06 + 9:36
6 Cicvárek Radim ZBM0601 29:16 + 9:46
7 Kuc David 1F06AA 31:07 + 11:37
8 Cisár Dávid SPE Klub OB Sokol Pezinok 31:49 + 12:19
9 Karol Paluska FBA0601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 34:02 + 14:32
10 Kutáček Ondřej 4L07AA 39:06 + 19:36
11 Jonáš Čief HBB0701 ŠK HADVEO Banská Bystrica 42:27 + 22:57
12 Ondrej Kováč VBA0601 ŠK VAZKA Bratislava 61:01 + 41:31
Michal Dolný SPE0706 Klub OB Sokol Pezinok DNS

M -14 A 2.69 km / 95 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Šimon Šipoš SPE0406 Klub OB Sokol Pezinok 25:19
2 Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 26:46 + 1:27
3 Yatsenko Volodymyr 27:26 + 2:07
4 Adam Trepáč VZA0501 Slávia Žilinská univerzita 27:33 + 2:14
5 Šedivka Pavel 4L04AB 29:14 + 3:55
6 Tatarnikov Mykhailo 31:18 + 5:59
7 Jakub Mozolík SPE0502 Klub OB Sokol Pezinok 35:24 + 10:05
8 Doucha Martin SNA0501 40:19 + 15:00
9 Tomáš Porubčan KYS0501 Klub OB Kysak 43:16 + 17:57
10 Lazák Jan 4L05AA 47:05 + 21:46
11 Miček Šimon 48:43 + 23:24
12 Michal Urban SKS0401 Športový klub Sandberg 54:32 + 29:13
13 Pirožek Vojtěch 4L04AA 57:02 + 31:43
14 Samuel Hostačný SPE0501 Klub OB Sokol Pezinok 57:29 + 32:10
Kuc Radim 1F04AA DISK

M -16 A 3.13 km / 115 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 25:50
2 Tomáš Šipoš SPE0311 Klub OB Sokol Pezinok 30:19 + 4:29
3 Martin Knor ZMT0201 Klub OB Martin 32:33 + 6:43
4 Adam Havlík SPE0201 Klub OB Sokol Pezinok 34:15 + 8:25
5 Tomáš Jurčík VZA0301 Slávia Žilinská univerzita 34:33 + 8:43
6 Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 34:57 + 9:07
7 Kundrata Jan 1T02AA 36:33 + 10:43
8 Nagorniy Illia 40:05 + 14:15
9 Šitina Tomáš 4L03AA 40:44 + 14:54
10 Martin Vaľa KYS0301 Klub OB Kysak 51:43 + 25:53
11 Zamastil Michal 4L02AA 58:33 + 32:43
12 Mashkov Illia 75:03 + 49:13
13 Biolik Emil 3G03AA 105:21 + 79:31
Martin Roháč TKE0301 Klub OB ATU Košice DNS

M -18 A 3.84 km / 155 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Adam Jonáš BBA0101 KOBRA Bratislava 33:48
2 Tomáš Ondrejka VZA0001 Slávia Žilinská univerzita 34:16 + 0:28
3 Dominic Ditri SPE0002 Klub OB Sokol Pezinok 35:25 + 1:37
4 Matúš Šimo SPE0107 Klub OB Sokol Pezinok 35:51 + 2:03
5 Šitina Jakub 4L00AA 37:32 + 3:44
6 Matúš Oravec ZMT0101 Klub OB Martin 47:39 + 13:51
7 Matej Urban SKS0102 Športový klub Sandberg 51:20 + 17:32
8 Matúš Topor SPE0102 Klub OB Sokol Pezinok 56:23 + 22:35

M -20 A 4.54 km / 140 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Anopko Nikita 35:16
2 Matyash Vyacheslav 36:55 + 1:39
3 Leniuk Oleg 39:34 + 4:18
4 Christián Heffner SPE9801 Klub OB Sokol Pezinok 69:11 + 33:55

M 21- E 6.52 km / 210 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Marian Dávidík BBA7713 KOBRA Bratislava 48:29
2 Dlabaja Tomas 3R83AA 49:31 + 1:02
3 Peter Glončák FBA7901 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 54:47 + 6:18
4 Rastislav Oľhava TKE8901 Klub OB ATU Košice 56:19 + 7:50
5 Adam Tysz TKE8703 Klub OB ATU Košice 56:29 + 8:00
6 Filip Kubina SKS8901 Športový klub Sandberg 59:01 + 10:32
7 Kadeřávek Petr 61:31 + 13:02
8 Papuga Miroslav 65:07 + 16:38
9 Kaprál Matúš 68:10 + 19:41
10 Juraj Mihalič TKE7903 Klub OB ATU Košice 75:23 + 26:54
11 Richard Oľhava TKE8802 Klub OB ATU Košice 95:32 + 47:03
12 Ivan Kuzevič TKE7803 Klub OB ATU Košice 102:57 + 54:28
Štefan Šurgan HBB7905 ŠK HADVEO Banská Bystrica DISK
Brown Marek DNS
Karol Galicz DNS

M 21- B 5.47 km / 195 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Doucha Jiří SNA7105 45:48
2 Tomáš Sokol KYS9103 Klub OB Kysak 46:33 + 0:45
3 Lazák Tomáš 4L91AA 48:02 + 2:14
4 Dávid Franko KYS9301 Klub OB Kysak 48:08 + 2:20
5 Kollar Miroslav 49:00 + 3:12
6 Libor Semančík KYS9006 Klub OB Kysak 50:40 + 4:52
7 Ján Kvaka KYS9002 Klub OB Kysak 50:54 + 5:06
8 Stanislav Franko KYS9802 Klub OB Kysak 51:04 + 5:16
9 Karol Hierweg BBA9201 KOBRA Bratislava 51:53 + 6:05
10 Juraj Horniak BBA8202 KOBRA Bratislava 52:46 + 6:58
11 Rastislav Szabó HBB8701 ŠK HADVEO Banská Bystrica 54:22 + 8:34
12 Ramba Jiří DKP8606 57:02 + 11:14
13 Juraj Sokol KYS9201 Klub OB Kysak 57:25 + 11:37
14 Tomáš Sokolík SPE9109 Klub OB Sokol Pezinok 58:47 + 12:59
15 Július Macháček SKS8402 Športový klub Sandberg 61:14 + 15:26
16 Jozef Wallner BBA6812 KOBRA Bratislava 63:31 + 17:43
17 Miroslav Pilát HBB8502 ŠK HADVEO Banská Bystrica 66:55 + 21:07
18 Rusnák Tomáš 67:40 + 21:52
19 Peter Vričan VZA8901 Slávia Žilinská univerzita 87:04 + 41:16
20 Philip Stubna RBA9304 TJ Rapid Bratislava 127:35 + 81:47
Juraj Nemec EBB8901 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica DNS

M 35- A 5.13 km / 200 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Bořánek Petr 2Z70AA 49:42
2 Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 51:21 + 1:39
3 Martin Bednárik CNR7201 ŠK Cart print Nitra 57:55 + 8:13
4 Cicvárek Ivo ZBM7504 62:15 + 12:33
Joxeba Agirre Urzelai HBB7902 ŠK HADVEO Banská Bystrica DNS

M 40- A 4.96 km / 160 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Bogopolskii Gennadii 48:40
2 Otruba Marek 4U74AA 49:09 + 0:29
3 Marian Spišiak SPE7601 Klub OB Sokol Pezinok 49:17 + 0:37
4 Biolik Grzegorz 3G76AA 55:31 + 6:51
5 Igor Porubčan KYS7101 Klub OB Kysak 56:07 + 7:27
6 Marek Urban SKS7401 Športový klub Sandberg 57:34 + 8:54
7 Peter Krnáč VIA7701 Viatoris 69:14 + 20:34
8 Vajduliak Juraj 1C61AA 72:42 + 24:02
9 Jozef Paluska FBA7401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 74:54 + 26:14
10 Milan Šimoník HBB7501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 87:05 + 38:25
Martin Borský FBA7704 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DNS
Radoslav Jonáš SKS6902 Športový klub Sandberg DNS

M 45- A 4.83 km / 180 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Sokolář Zdeněk 3J72AA 48:22
2 Karol Hierweg BBA5801 KOBRA Bratislava 55:05 + 6:43
3 Milan Kováč VBA7101 ŠK VAZKA Bratislava 58:58 + 10:36
4 Lohr Ivo 1F68AA 65:24 + 17:02
5 Lazák Jan 4L69AA 71:22 + 23:00
6 Strnad Pavel HCE7100 71:53 + 23:31
7 Borčin Peter 2U70AA 80:49 + 32:27

M 50- A 4.45 km / 165 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Gabor Pataky 40:20
2 Mikuláš Novota TKE6002 Klub OB ATU Košice 45:58 + 5:38
3 Peter Jurčík VZA6802 Slávia Žilinská univerzita 49:58 + 9:38
4 Jozef Král VZA6801 Slávia Žilinská univerzita 51:28 + 11:08
5 Kozma Ferenc 54:57 + 14:37
6 Roman Ščehovič EBB6401 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 56:24 + 16:04
7 Hanuš Pavel 4L65AA 58:27 + 18:07
8 Petržela Pavel 4L63AA 61:43 + 21:23
9 Martin Jerguš TKE6702 Klub OB ATU Košice 64:45 + 24:25
10 Skalka Michal 4L67AA 99:03 + 58:43

M 55- A 4.07 km / 145 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ivan Repáč EBB5901 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 42:23
2 Veljačik Pavel 1F62AA 51:37 + 9:14
3 Ján Štubňa RBA5803 TJ Rapid Bratislava 57:00 + 14:37
4 Jaroslav Kollár KYS6102 Klub OB Kysak 60:30 + 18:07
5 Ladislav Pompura TBB6301 ŠK Terezka Banská Bystrica 63:26 + 21:03
6 Milan Mazúr RBA6201 TJ Rapid Bratislava 64:00 + 21:37
7 Ľubomír Krajňák KYS6105 Klub OB Kysak 67:50 + 25:27
8 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 70:15 + 27:52
9 Hrstka Vladislav JHB5702 77:10 + 34:47
10 Borovička Milan FSP6104 93:51 + 51:28
11 Sidorov Sergey 102:51 + 60:28
12 Samsely Marián 118:39 + 76:16
Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice DNS
Juraj Nemec EBB6001 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica DNS

M 60- A 3.84 km / 155 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Kalibán Pavel 39:23
2 Ryšavý Jiří 1J58AA 43:55 + 4:32
3 Juračka Vojtěch 45:54 + 6:31
4 ZSILKIN VIKTOR 46:14 + 6:51
5 Nožička Miroslav 46:18 + 6:55
6 Peter Polakovič VZA5501 Slávia Žilinská univerzita 46:23 + 7:00
7 Juračka Zdeněk 3H57AA 47:53 + 8:30
8 Slávko Žilinčík TKE5602 Klub OB ATU Košice 58:29 + 19:06
9 Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava 59:49 + 20:26
10 Anton Onder TKE5401 Klub OB ATU Košice 79:09 + 39:46
M.S. Palička Miroslav 58:48

W -12 A 2.25 km / 80 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Nina Jurčíková VZA0752 Slávia Žilinská univerzita 35:33
2 Júlia Pavelová KYS06AA Klub OB Kysak 72:47 + 37:14
3 Dostálová Judita HCE0750 74:48 + 39:15
4 Kristína Toporová SPE0751 Klub OB Sokol Pezinok 81:03 + 45:30

W -14 A 2.76 km / 100 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Simona Mihaličová TKE0551 Klub OB ATU Košice 31:43
2 Hošková Kateřina 4L04AC 35:11 + 3:28
3 Licková Štěpánka 4L04AD 40:23 + 8:40
4 Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 41:36 + 9:53
5 Gabriela Ježíková SPE0551 Klub OB Sokol Pezinok 44:04 + 12:21
6 Žofia Kováčová VBA0451 ŠK VAZKA Bratislava 44:54 + 13:11
7 Švidrnochová Eliška OOP0451 45:01 + 13:18
8 Klára Fedorová SPE0455 Klub OB Sokol Pezinok 47:32 + 15:49
9 Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok 57:09 + 25:26
Karolína Toporová SPE0452 Klub OB Sokol Pezinok DISK

W -16 A 2.69 km / 95 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Sandra Ivanková TKE0253 Klub OB ATU Košice 26:03
2 Michaela Mozolíková SPE0254 Klub OB Sokol Pezinok 42:03 + 16:00
3 Katarína Palusková FBA0251 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 57:44 + 31:41

W -18 A 3.13 km / 115 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Kundratová Lucie 1T00AB 40:37
2 Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 46:07 + 5:30
3 Alžbeta Kubenová RBA0151 TJ Rapid Bratislava 53:25 + 12:48
4 Janacek Christine RBA0150 TJ Rapid Bratislava 85:45 + 45:08

W 21- E 4.96 km / 160 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jana Slámová TKE7252 Klub OB ATU Košice 49:41
2 Kristína Krajčíková TKE9254 Klub OB ATU Košice 52:22 + 2:41
3 Neradová Alena 3R85AA 53:37 + 3:56
4 Katarína Hrašnová SPE9351 Klub OB Sokol Pezinok 54:32 + 4:51
5 Ľudmila Sokolová KYS9451 Klub OB Kysak 55:52 + 6:11
6 Andrea Poštulková VZA9351 Slávia Žilinská univerzita 56:06 + 6:25
7 Lenka Jablonovská SPE9063 Klub OB Sokol Pezinok 57:49 + 8:08
8 Natália Tyszová TKE8851 Klub OB ATU Košice 58:26 + 8:45
9 Marta Wartiaková FBA8252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 60:30 + 10:49
10 Katarína Kotrlová SKS9051 Športový klub Sandberg 60:32 + 10:51
11 Katarína Papugová TKE9255 Klub OB ATU Košice 62:22 + 12:41
12 Martina Papugová TKE9551 Klub OB ATU Košice 63:59 + 14:18
13 Hana Šmelíková FBA6951 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 65:22 + 15:41
14 Kobets Svitlana 88:02 + 38:21

W 21- B 4.54 km / 140 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Muchová Barbora 3O85AA 58:45
2 Rambová Kamila DKP8655 61:45 + 3:00
3 Valentína Vancáková TKE9951 Klub OB ATU Košice 65:16 + 6:31
4 Jana Vríčanová VZA8952 Slávia Žilinská univerzita 78:00 + 19:15
5 Vladimíra Kutajová VZA9352 Slávia Žilinská univerzita 79:18 + 20:33
6 Nicole Lipková TKE9454 Klub OB ATU Košice 84:51 + 26:06
7 Andrea Hríbiková HBB8451 ŠK HADVEO Banská Bystrica 92:40 + 33:55
8 Katarína Miklovičová HBB8751 ŠK HADVEO Banská Bystrica 119:23 + 60:38
Lenka Belicová VZA9952 Slávia Žilinská univerzita DISK

W 35- A 4.83 km / 180 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Alena Ďurčová VZA7753 Slávia Žilinská univerzita 55:48
2 Svobodová Jitka 2Z74AA 56:23 + 0:35
3 Martina Bialeková EBB7351 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 61:41 + 5:53
4 Ježková Dana 3J78AA 72:22 + 16:34
5 Cicvárková Lucie ZBM7651 76:29 + 20:41
6 Pauliny Monika 2W81AA 79:53 + 24:05
7 Švidrnochová Hana OOP7751 99:07 + 43:19
8 Ľubomíra Ježíková SPE83AA Klub OB Sokol Pezinok 128:54 + 73:06

W 40- A 4.45 km / 165 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Agnieszka Biolik 3G77AA 52:32
2 Ľubica Toporová SPE7552 Klub OB Sokol Pezinok 54:23 + 1:51
3 Soňa Ondrejková VZA7451 Slávia Žilinská univerzita 62:58 + 10:26
4 Bogopolskaia Elena 64:25 + 11:53
5 Licková Dana 4L73AA 66:56 + 14:24
6 Monika Urbanová SKS7751 Športový klub Sandberg 68:32 + 16:00
7 Němečková Věra PLU7777 69:41 + 17:09
8 Kundratová Jana 1T73AB 71:13 + 18:41
9 Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 72:14 + 19:42
10 Termerová Jana 4L78AA 94:04 + 41:32
11 Katarína Kováčová VBA7451 ŠK VAZKA Bratislava 153:15 + 100:43

W 45- A 4.07 km / 145 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Olesova Slavka 1C72AA 61:18
2 Miriam Králová VZA6951 Slávia Žilinská univerzita 66:54 + 5:36
3 Lazáková Šárka 4L69AB 68:03 + 6:45
4 ASBOLTNÉ KEREKES ÁGNES 68:23 + 7:05
5 Martina Brém Knorová ZMT7151 Klub OB Martin 71:27 + 10:09
6 Bibiana Perátová KYS7252 Klub OB Kysak 74:25 + 13:07
7 Martina Pánková RBA6953 TJ Rapid Bratislava 80:24 + 19:06
8 Zuzana Šipošová SPE7351 Klub OB Sokol Pezinok 99:19 + 38:01
9 Douchová Jaroslava SNA7155 148:21 + 87:03
Táňa Časnochová HBB7051 ŠK HADVEO Banská Bystrica DNS

W 50- A 3.84 km / 155 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Hrstková Dana JHB6051 52:35
2 Petrželová Alena 4L63AB 61:05 + 8:30
3 Foglarová Naďa DKP6553 70:45 + 18:10
4 Veljačiková Markéta 1F64AA 70:50 + 18:15
5 Soňa Mazúrová RBA6551 TJ Rapid Bratislava 83:59 + 31:24
6 Kováčová Mária 141:10 + 88:35
Anna Mária Jergušová TKE6651 Klub OB ATU Košice DNS

W 55- A 3.13 km / 115 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Juračková Jana 46:25
2 Hanušová Jitka 4L63AC 48:55 + 2:30
3 Zenchenko Tamara 56:42 + 10:17
4 Janáčková Mira RBA6352 TJ Rapid Bratislava 71:52 + 25:27

M 65- A 3.13 km / 115 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Farář Václav 3D52AA 40:37
2 Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 48:56 + 8:19
3 Přeček Zdeněk 1F52AA 51:37 + 11:00
4 Hora Vladimír VSP5100 55:25 + 14:48
5 Eduard Weiszer TKE5301 Klub OB ATU Košice 66:46 + 26:09
6 Janošík Antonín 1I52AA 82:09 + 41:32
Jozef Gajdošík VZA5200 Slávia Žilinská univerzita DNS
Peterka František TJP4900 DNS
István Vincze TKE4901 Klub OB ATU Košice DNS

W 60- A 3.03 km / 100 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Horová Magda VSP5450 38:35
2 Zavadilová Naďa 1F54AA 65:10 + 26:35
3 Elena Polakovičová VZA5850 Slávia Žilinská univerzita 81:26 + 42:51
Angela Maľarová TKE5752 Klub OB ATU Košice DNS

M 70- A 2.37 km / 100 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Bauer Emil VBM4410 31:16
2 Novák Miloš SCP4600 34:34 + 3:18
3 Milan Meriač ZMT4205 Klub OB Martin 88:00 + 56:44

M -10 2.17 km / 70 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Termer Štěpán 4L08AA 23:45
2 Andrej Havlík SPE0901 Klub OB Sokol Pezinok 24:24 + 0:39
3 Doucha Tomáš SNA0801 28:33 + 4:48
4 Cicvárek Martin ZBM0801 29:31 + 5:46
5 Bogopolskii Leo 32:18 + 8:33
6 Tomáš Babík VZA0802 Slávia Žilinská univerzita 33:40 + 9:55
7 Ľudovít Pavela KYS08AA Klub OB Kysak 34:30 + 10:45

M -10 R 2.17 km / 70 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Janus Simon 20:57
2 Babiak Peter 26:59 + 6:02
3 Sohler Šimon 29:48 + 8:51
4 Patráš Šimon 30:20 + 9:23
5 Lukáš Dávidík BBA14AA KOBRA Bratislava 36:23 + 15:26
6 Pauliny Jakub 2W09AA 39:30 + 18:33

W -10 2.17 km / 70 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Štěpánková Anna 3O09AA 22:11
2 Hana Šipošová SPE0951 Klub OB Sokol Pezinok 23:05 + 0:54
3 Kundratová Eva 1T09AA 26:42 + 4:31
4 Švidrnochová Nela OOP0950 38:03 + 15:52

W -10 R 2.17 km / 70 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Anna Pavelová KYS10AA Klub OB Kysak 22:05
2 Otrubová Veronika PLU1277 28:21 + 6:16
3 Belicová Zuzana 31:52 + 9:47
4 Štěpánková Adéla 3O12AA 39:42 + 17:37
5 Anna Macháčková SKS1151 Športový klub Sandberg 41:07 + 19:02
6 Bublová Matylda 3N15AA 62:37 + 40:32
7 Lucia Kováčová VBA10AA ŠK VAZKA Bratislava 73:01 + 50:56
8 Petra Wartiaková 84:23 + 62:18

N 2.17 km / 70 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Stofko Erik 28:37
2 Annamária Pavelová KYS80AA Klub OB Kysak 34:07 + 5:30
3 Pajtášová Katarína 38:04 + 9:27
4 Špaldonová Zuzana 56:54 + 28:17
5 Nemkyová Eva 70:56 + 42:19
Simona Ceranová KYS93AA Klub OB Kysak DNS
Chmelářová Slávka DNS
Lehocký Richard DNS
Sekaninová Sofia DNS
Šuster Zuzana DNS

K3 2.98 km / 115 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Borsi Ferenc 33:27
2 Štefan Mihalič TKE0002 Klub OB ATU Košice 35:19 + 1:52
3 Martin Václavík ZMT6404 Klub OB Martin 37:51 + 4:24
4 Sohler Valter 47:43 + 14:16
5 Martina Václavíková ZMT0151 Klub OB Martin 48:33 + 15:06
6 Bujdosó Sándor 52:14 + 18:47
7 Ria Stančíková VIA8951 Viatoris 52:59 + 19:32
8 Ondrej Václavík ZMT9801 Klub OB Martin 61:07 + 27:40
9 Štefan Čief 61:48 + 28:21
10 Kozma Zsolt 64:25 + 30:58
11 Pavela Ľudovít KYS75AA Klub OB Kysak 65:16 + 31:49
12 Jana Cabanová TKE0052 Klub OB ATU Košice 65:35 + 32:08
Endel Branislav DISK
Ján Pompura TBB7101 ŠK Terezka Banská Bystrica DNF
Monika Barčová SSN9952 KOB Čingov Spišská Nová Ves DNS
Nechyba Jiří DNS
Ondrečko Jakub DNS
Ondrečko Tomáš DNS
Szabó Zuzana DNS

W 65- A 2.76 km / 100 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Viola Juhasová ZMT5251 Klub OB Martin 59:57
2 Lohrová Jarmila 1F46AB 65:37 + 5:40

M 21- C 3.95 km / 130 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Igor Patráš HBB7901 ŠK HADVEO Banská Bystrica 37:45
2 Martin Mazúr HBB8702 ŠK HADVEO Banská Bystrica 43:22 + 5:37
3 Andrej Patráš HBB8201 ŠK HADVEO Banská Bystrica 45:15 + 7:30
4 Andrej Petrinec RBA8903 TJ Rapid Bratislava 47:31 + 9:46
5 Peter Wartiak FBA8001 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 52:32 + 14:47
6 Michal Tomašovič SPE8902 Klub OB Sokol Pezinok 57:08 + 19:23
7 Miroslav Hríbik HBB8501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 62:39 + 24:54
8 Peter Karch SPE9112 Klub OB Sokol Pezinok 63:42 + 25:57
9 Michal Stasz BBA8203 KOBRA Bratislava 66:38 + 28:53
10 Štefan Ivanko TKE8602 Klub OB ATU Košice 71:12 + 33:27
11 Matej Leitner TKE9101 Klub OB ATU Košice 75:54 + 38:09
12 Kiss Pavol 115:18 + 77:33
13 Hrasna Marek 157:58 + 120:13
Orságh Peter SPE Klub OB Sokol Pezinok DNS