Výsledky

Preteky: Veľká cena Slovenska

Etapa: Veľká cena Slovenska - E2 (14.07.2018)

Kategórie

M -12 A    M -14 A    M -16 A    M -18 A    M -20 A    M 21- E    M 21- B    M 35- A    M 40- A    M 45- A    M 50- A    M 55- A    M 60- A    W -12 A    W -14 A    W -16 A    W -18 A    W 21- E    W 21- B    W 35- A    W 40- A    W 45- A    W 50- A    W 55- A    M 65- A    W 60- A    M 70- A    M -10      M -10 R    W -10      W -10 R    N          K3         W 65- A    M 21- C   

M -12 A 1.95 km / 45 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tomáš Syrový SPE0601 Klub OB Sokol Pezinok 17:37
2 Hanák Matěj 4L07AB 19:07 + 1:30
3 Kuc David 1F06AA 21:34 + 3:57
4 Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice 22:25 + 4:48
5 Kundrata Vít 1T07AA 23:37 + 6:00
6 Kutáček Ondřej 4L07AA 26:50 + 9:13
7 Ondrej Kováč VBA0601 ŠK VAZKA Bratislava 31:31 + 13:54
8 Jonáš Čief HBB0701 ŠK HADVEO Banská Bystrica 34:44 + 17:07
9 Martin Babík VZA0702 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 36:16 + 18:39
10 Cisár Dávid SPE Klub OB Sokol Pezinok 37:38 + 20:01
11 Karol Paluska FBA0601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 41:41 + 24:04
Cicvárek Radim ZBM0601 DNS
Michal Dolný SPE0706 Klub OB Sokol Pezinok DNS

M -14 A 2.70 km / 50 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Adam Trepáč VZA0501 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 28:30
2 Yatsenko Volodymyr 32:00 + 3:30
3 Šimon Šipoš SPE0406 Klub OB Sokol Pezinok 34:48 + 6:18
4 Šedivka Pavel 4L04AB 34:49 + 6:19
5 Jakub Mozolík SPE0502 Klub OB Sokol Pezinok 35:53 + 7:23
6 Lazák Jan 4L05AA 39:20 + 10:50
7 Doucha Martin SNA0501 39:41 + 11:11
8 Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 45:02 + 16:32
9 Michal Urban SKS0401 Športový klub Sandberg 45:10 + 16:40
10 Kuc Radim 1F04AA 47:23 + 18:53
11 Tomáš Porubčan KYS0501 Klub OB Kysak 52:38 + 24:08
12 Pirožek Vojtěch 4L04AA 52:41 + 24:11
13 Samuel Hostačný SPE0501 Klub OB Sokol Pezinok 53:34 + 25:04
14 Tatarnikov Mykhailo 117:58 + 89:28
Miček Šimon DNS

M -16 A 4.70 km / 140 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Martin Knor ZMT0201 Klub OB Martin 39:35
2 Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 40:49 + 1:14
3 Tomáš Šipoš SPE0311 Klub OB Sokol Pezinok 45:18 + 5:43
4 Tomáš Jurčík VZA0301 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 48:37 + 9:02
5 Šitina Tomáš 4L03AA 53:31 + 13:56
6 Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 54:22 + 14:47
7 Adam Havlík SPE0201 Klub OB Sokol Pezinok 58:41 + 19:06
8 Kundrata Jan 1T02AA 64:05 + 24:30
9 Zamastil Michal 4L02AA 65:38 + 26:03
10 Mashkov Illia 72:31 + 32:56
11 Nagorniy Illia 79:40 + 40:05
12 Martin Vaľa KYS0301 Klub OB Kysak 81:40 + 42:05
13 Biolik Emil 3G03AA 134:20 + 94:45
Martin Roháč TKE0301 Klub OB ATU Košice DNS

M -18 A 6.71 km / 230 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Adam Jonáš BBA0101 KOBRA Bratislava 55:35
2 Dominic Ditri SPE0002 Klub OB Sokol Pezinok 58:33 + 2:58
3 Matúš Šimo SPE0107 Klub OB Sokol Pezinok 63:15 + 7:40
4 Tomáš Ondrejka VZA0001 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 65:18 + 9:43
5 Šitina Jakub 4L00AA 74:59 + 19:24
6 Matej Urban SKS0102 Športový klub Sandberg 90:57 + 35:22
Matúš Oravec ZMT0101 Klub OB Martin DISK
Matúš Topor SPE0102 Klub OB Sokol Pezinok DISK

M -20 A 7.29 km / 290 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Anopko Nikita 70:57
2 Matyash Vyacheslav 78:36 + 7:39
3 Leniuk Oleg 87:11 + 16:14
4 Christián Heffner SPE9801 Klub OB Sokol Pezinok 113:54 + 42:57

M 21- E 9.25 km / 315 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Marian Dávidík BBA7713 KOBRA Bratislava 80:25
2 Dlabaja Tomas 3R83AA 82:32 + 2:07
3 Peter Glončák FBA7901 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 87:15 + 6:50
4 Rastislav Oľhava TKE8901 Klub OB ATU Košice 87:51 + 7:26
5 Kadeřávek Petr 96:32 + 16:07
6 Filip Kubina SKS8901 Športový klub Sandberg 98:26 + 18:01
7 Juraj Mihalič TKE7903 Klub OB ATU Košice 106:11 + 25:46
8 Adam Tysz TKE8703 Klub OB ATU Košice 109:25 + 29:00
9 Kaprál Matúš 121:24 + 40:59
10 Papuga Miroslav 130:08 + 49:43
11 Ivan Kuzevič TKE7803 Klub OB ATU Košice 154:17 + 73:52
12 Richard Oľhava TKE8802 Klub OB ATU Košice 165:52 + 85:27
Štefan Šurgan HBB7905 ŠK HADVEO Banská Bystrica DISK
Brown Marek DNS
Karol Galicz DNS

M 21- B 7.29 km / 290 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Doucha Jiří SNA7105 70:36
2 Lazák Tomáš 4L91AA 73:27 + 2:51
3 Dávid Franko KYS9301 Klub OB Kysak 74:32 + 3:56
4 Libor Semančík KYS9006 Klub OB Kysak 75:30 + 4:54
5 Stanislav Franko KYS9802 Klub OB Kysak 79:53 + 9:17
6 Ján Kvaka KYS9002 Klub OB Kysak 79:58 + 9:22
7 Tomáš Sokol KYS9103 Klub OB Kysak 80:40 + 10:04
8 Karol Hierweg BBA9201 KOBRA Bratislava 82:36 + 12:00
9 Juraj Horniak BBA8202 KOBRA Bratislava 82:54 + 12:18
10 Juraj Nemec EBB8901 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 85:59 + 15:23
11 Ramba Jiří DKP8606 86:53 + 16:17
12 Rastislav Szabó HBB8701 ŠK HADVEO Banská Bystrica 87:20 + 16:44
13 Miroslav Pilát HBB8502 ŠK HADVEO Banská Bystrica 92:17 + 21:41
14 Tomáš Sokolík SPE9109 Klub OB Sokol Pezinok 93:55 + 23:19
15 Juraj Sokol KYS9201 Klub OB Kysak 99:19 + 28:43
16 Július Macháček SKS8402 Športový klub Sandberg 100:01 + 29:25
17 Jozef Wallner BBA6812 KOBRA Bratislava 107:37 + 37:01
18 Peter Vričan VZA8901 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 139:38 + 69:02
19 Philip Stubna RBA9304 TJ Rapid Bratislava 203:55 + 133:19
Kollar Miroslav DNS
Rusnák Tomáš DNS

M 35- A 7.00 km / 245 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Bořánek Petr 2Z70AA 84:24
2 Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 89:24 + 5:00
3 Joxeba Agirre Urzelai HBB7902 ŠK HADVEO Banská Bystrica 103:18 + 18:54
Cicvárek Ivo ZBM7504 DNS
M.S. Martin Bednárik CNR7201 ŠK Cart print Nitra 87:28

M 40- A 6.33 km / 260 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Otruba Marek 4U74AA 62:06
2 Bogopolskii Gennadii 67:05 + 4:59
3 Marian Spišiak SPE7601 Klub OB Sokol Pezinok 68:47 + 6:41
4 Igor Porubčan KYS7101 Klub OB Kysak 69:34 + 7:28
5 Martin Borský FBA7704 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 74:16 + 12:10
6 Marek Urban SKS7401 Športový klub Sandberg 76:08 + 14:02
7 Biolik Grzegorz 3G76AA 86:27 + 24:21
8 Peter Krnáč VIA7701 Viatoris 87:45 + 25:39
9 Milan Šimoník HBB7501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 110:39 + 48:33
10 Vajduliak Juraj 1C61AA 111:24 + 49:18
11 Jozef Paluska FBA7401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 115:19 + 53:13
Radoslav Jonáš SKS6902 Športový klub Sandberg DNS

M 45- A 5.90 km / 250 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Karol Hierweg BBA5801 KOBRA Bratislava 62:14
2 Sokolář Zdeněk 3J72AA 68:13 + 5:59
3 Milan Kováč VBA7101 ŠK VAZKA Bratislava 80:05 + 17:51
4 Lazák Jan 4L69AA 90:38 + 28:24
5 Lohr Ivo 1F68AA 93:43 + 31:29
6 Strnad Pavel HCE7100 108:08 + 45:54
7 Borčin Peter 2U70AA 138:42 + 76:28

M 50- A 5.22 km / 230 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Mikuláš Novota TKE6002 Klub OB ATU Košice 67:09
2 Jozef Král VZA6801 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 68:45 + 1:36
3 Peter Jurčík VZA6802 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 72:46 + 5:37
4 Roman Ščehovič EBB6401 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 75:07 + 7:58
5 Hanuš Pavel 4L65AA 84:07 + 16:58
6 Petržela Pavel 4L63AA 88:07 + 20:58
7 Martin Jerguš TKE6702 Klub OB ATU Košice 97:24 + 30:15
8 Kozma Ferenc 101:16 + 34:07
Skalka Michal 4L67AA DISK

M 55- A 4.67 km / 165 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ivan Repáč EBB5901 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 50:29
2 Veljačik Pavel 1F62AA 54:02 + 3:33
3 Ján Štubňa RBA5803 TJ Rapid Bratislava 60:51 + 10:22
4 Milan Mazúr RBA6201 TJ Rapid Bratislava 62:50 + 12:21
5 Ladislav Pompura TBB6301 ŠK Terezka Banská Bystrica 66:15 + 15:46
6 Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 67:12 + 16:43
7 Jaroslav Kollár KYS6102 Klub OB Kysak 67:26 + 16:57
8 Hrstka Vladislav JHB5702 71:35 + 21:06
9 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 78:04 + 27:35
10 Borovička Milan FSP6104 108:08 + 57:39
11 Sidorov Sergey 114:16 + 63:47
12 Samsely Marián 172:17 + 121:48
Ľubomír Krajňák KYS6105 Klub OB Kysak DISK
Juraj Nemec EBB6001 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica DNS

M 60- A 3.65 km / 130 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ryšavý Jiří 1J58AA 41:08
2 Juračka Zdeněk 3H57AA 42:20 + 1:12
3 Peter Polakovič VZA5501 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 42:38 + 1:30
4 Juračka Vojtěch 42:39 + 1:31
5 Kalibán Pavel 43:09 + 2:01
6 Nožička Miroslav 44:05 + 2:57
7 Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava 47:21 + 6:13
8 Slávko Žilinčík TKE5602 Klub OB ATU Košice 52:25 + 11:17
9 Anton Onder TKE5401 Klub OB ATU Košice 66:18 + 25:10
ZSILKIN VIKTOR DISK

W -12 A 1.99 km / 25 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Júlia Pavelová KYS06AA Klub OB Kysak 20:39
2 Nina Jurčíková VZA0752 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 21:17 + 0:38
3 Kristína Toporová SPE0751 Klub OB Sokol Pezinok 23:23 + 2:44
4 Dostálová Judita HCE0750 24:14 + 3:35

W -14 A 1.95 km / 45 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Klára Fedorová SPE0455 Klub OB Sokol Pezinok 17:08
2 Gabriela Ježíková SPE0551 Klub OB Sokol Pezinok 19:07 + 1:59
3 Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 19:57 + 2:49
4 Hošková Kateřina 4L04AC 21:02 + 3:54
5 Licková Štěpánka 4L04AD 21:35 + 4:27
6 Simona Mihaličová TKE0551 Klub OB ATU Košice 22:12 + 5:04
7 Žofia Kováčová VBA0451 ŠK VAZKA Bratislava 24:19 + 7:11
8 Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok 26:30 + 9:22
9 Švidrnochová Eliška OOP0451 28:03 + 10:55
10 Karolína Toporová SPE0452 Klub OB Sokol Pezinok 31:24 + 14:16

W -16 A 2.70 km / 50 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Sandra Ivanková TKE0253 Klub OB ATU Košice 31:07
2 Michaela Mozolíková SPE0254 Klub OB Sokol Pezinok 49:29 + 18:22
3 Katarína Palusková FBA0251 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 63:04 + 31:57

W -18 A 4.70 km / 140 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Kundratová Lucie 1T00AB 62:49
2 Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 65:51 + 3:02
3 Alžbeta Kubenová RBA0151 TJ Rapid Bratislava 72:53 + 10:04
4 Janacek Christine RBA0150 TJ Rapid Bratislava 114:15 + 51:26

W 21- E 7.00 km / 245 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Neradová Alena 3R85AA 87:07
2 Ľudmila Sokolová KYS9451 Klub OB Kysak 90:47 + 3:40
3 Marta Wartiaková FBA8252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 91:34 + 4:27
4 Andrea Poštulková VZA9351 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 92:52 + 5:45
5 Kristína Krajčíková TKE9254 Klub OB ATU Košice 93:15 + 6:08
6 Lenka Jablonovská SPE9063 Klub OB Sokol Pezinok 93:26 + 6:19
7 Jana Slámová TKE7252 Klub OB ATU Košice 95:01 + 7:54
8 Katarína Kotrlová SKS9051 Športový klub Sandberg 96:07 + 9:00
9 Katarína Hrašnová SPE9351 Klub OB Sokol Pezinok 97:33 + 10:26
10 Natália Tyszová TKE8851 Klub OB ATU Košice 98:24 + 11:17
11 Hana Šmelíková FBA6951 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 116:23 + 29:16
12 Martina Papugová TKE9551 Klub OB ATU Košice 133:41 + 46:34
Kobets Svitlana DISK
Katarína Papugová TKE9255 Klub OB ATU Košice DISK

W 21- B 6.71 km / 230 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Rambová Kamila DKP8655 97:21
2 Nicole Lipková TKE9454 Klub OB ATU Košice 106:51 + 9:30
3 Valentína Vancáková TKE9951 Klub OB ATU Košice 111:36 + 14:15
4 Jana Vríčanová VZA8952 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 117:02 + 19:41
5 Muchová Barbora 3O85AA 123:30 + 26:09
6 Vladimíra Kutajová VZA9352 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 141:00 + 43:39
7 Andrea Hríbiková HBB8451 ŠK HADVEO Banská Bystrica 157:29 + 60:08
Lenka Belicová VZA9952 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov DISK

W 35- A 5.90 km / 250 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Svobodová Jitka 2Z74AA 77:41
2 Alena Ďurčová VZA7753 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 85:45 + 8:04
3 Ježková Dana 3J78AA 90:04 + 12:23
4 Martina Bialeková EBB7351 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 92:11 + 14:30
5 Pauliny Monika 2W81AA 110:38 + 32:57
6 Ľubomíra Ježíková SPE83AA Klub OB Sokol Pezinok 122:46 + 45:05
7 Švidrnochová Hana OOP7751 124:59 + 47:18
Cicvárková Lucie ZBM7651 DNS

W 40- A 5.22 km / 230 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Agnieszka Biolik 3G77AA 65:03
2 Monika Urbanová SKS7751 Športový klub Sandberg 78:02 + 12:59
3 Ľubica Toporová SPE7552 Klub OB Sokol Pezinok 79:54 + 14:51
4 Kundratová Jana 1T73AB 83:50 + 18:47
5 Bogopolskaia Elena 87:23 + 22:20
6 Němečková Věra PLU7777 90:08 + 25:05
7 Soňa Ondrejková VZA7451 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 93:11 + 28:08
8 Termerová Jana 4L78AA 97:50 + 32:47
9 Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 99:08 + 34:05
10 Licková Dana 4L73AA 124:32 + 59:29
11 Katarína Kováčová VBA7451 ŠK VAZKA Bratislava 141:39 + 76:36

W 45- A 5.36 km / 210 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Táňa Časnochová HBB7051 ŠK HADVEO Banská Bystrica 83:15
2 Miriam Králová VZA6951 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 90:27 + 7:12
3 Olesova Slavka 1C72AA 91:48 + 8:33
4 Martina Pánková RBA6953 TJ Rapid Bratislava 94:29 + 11:14
5 Martina Brém Knorová ZMT7151 Klub OB Martin 94:37 + 11:22
6 ASBOLTNÉ KEREKES ÁGNES 100:50 + 17:35
7 Lazáková Šárka 4L69AB 101:22 + 18:07
8 Bibiana Perátová KYS7252 Klub OB Kysak 112:43 + 29:28
9 Zuzana Šipošová SPE7351 Klub OB Sokol Pezinok 126:39 + 43:24
Douchová Jaroslava SNA7155 DISK

W 50- A 4.67 km / 165 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Hrstková Dana JHB6051 63:14
2 Petrželová Alena 4L63AB 75:53 + 12:39
3 Veljačiková Markéta 1F64AA 79:08 + 15:54
4 Foglarová Naďa DKP6553 100:30 + 37:16
Anna Mária Jergušová TKE6651 Klub OB ATU Košice DNS
Kováčová Mária DNS
Soňa Mazúrová RBA6551 TJ Rapid Bratislava DNS

W 55- A 3.65 km / 130 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Juračková Jana 48:42
2 Zenchenko Tamara 54:30 + 5:48
3 Hanušová Jitka 4L63AC 67:37 + 18:55
4 Janáčková Mira RBA6352 TJ Rapid Bratislava 74:33 + 25:51

M 65- A 2.70 km / 50 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Farář Václav 3D52AA 26:28
2 Přeček Zdeněk 1F52AA 33:50 + 7:22
3 Janošík Antonín 1I52AA 39:08 + 12:40
4 Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 39:51 + 13:23
5 István Vincze TKE4901 Klub OB ATU Košice 41:33 + 15:05
6 Hora Vladimír VSP5100 41:55 + 15:27
7 Eduard Weiszer TKE5301 Klub OB ATU Košice 42:11 + 15:43
Jozef Gajdošík VZA5200 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov DNS
Peterka František TJP4900 DNS

W 60- A 2.70 km / 50 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Horová Magda VSP5450 32:42
2 Elena Polakovičová VZA5850 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 64:42 + 32:00
3 Zavadilová Naďa 1F54AA 69:25 + 36:43
Angela Maľarová TKE5752 Klub OB ATU Košice DNS

M 70- A 2.80 km / 105 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Novák Miloš SCP4600 50:57
2 Bauer Emil VBM4410 53:06 + 2:09
3 Milan Meriač ZMT4205 Klub OB Martin 91:50 + 40:53

M -10 1.99 km / 25 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Andrej Havlík SPE0901 Klub OB Sokol Pezinok 16:26
2 Termer Štěpán 4L08AA 18:22 + 1:56
3 Tomáš Babík VZA0802 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 20:12 + 3:46
4 Doucha Tomáš SNA0801 22:03 + 5:37
5 Bogopolskii Leo 22:08 + 5:42
6 Ľudovít Pavela KYS08AA Klub OB Kysak 25:47 + 9:21
Cicvárek Martin ZBM0801 DNS

M -10 R 1.84 km / 35 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Janus Simon 16:26
2 Patráš Šimon 24:21 + 7:55
3 Lukáš Dávidík BBA14AA KOBRA Bratislava 28:49 + 12:23
4 Babiak Peter 39:24 + 22:58
Pauliny Jakub 2W09AA DNS
Sohler Šimon DNS

W -10 1.99 km / 25 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Kundratová Eva 1T09AA 16:27
2 Hana Šipošová SPE0951 Klub OB Sokol Pezinok 18:32 + 2:05
3 Štěpánková Anna 3O09AA 20:25 + 3:58
4 Švidrnochová Nela OOP0950 27:12 + 10:45

W -10 R 1.84 km / 35 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Anna Pavelová KYS10AA Klub OB Kysak 22:20
2 Otrubová Veronika PLU1277 24:47 + 2:27
3 Štěpánková Adéla 3O12AA 25:20 + 3:00
4 Anna Macháčková SKS1151 Športový klub Sandberg 27:05 + 4:45
5 Lucia Kováčová VBA10AA ŠK VAZKA Bratislava 57:47 + 35:27
6 Belicová Zuzana 78:27 + 56:07
Bublová Matylda 3N15AA DNS
Petra Wartiaková DNS

N 1.84 km / 35 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Stofko Erik 14:35
2 Pajtášová Katarína 21:28 + 6:53
3 Lehocký Richard 24:18 + 9:43
4 Annamária Pavelová KYS80AA Klub OB Kysak 24:47 + 10:12
5 Simona Ceranová KYS93AA Klub OB Kysak 24:55 + 10:20
6 Nemkyová Eva 30:36 + 16:01
7 Špaldonová Zuzana 31:36 + 17:01
8 Chmelářová Slávka 48:02 + 33:27
Sekaninová Sofia DNS
Šuster Zuzana DNS

K3 3.65 km / 130 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Borsi Ferenc 40:41
2 Štefan Mihalič TKE0002 Klub OB ATU Košice 40:59 + 0:18
3 Kozma Zsolt 49:38 + 8:57
4 Martin Václavík ZMT6404 Klub OB Martin 53:36 + 12:55
5 Ria Stančíková VIA8951 Viatoris 53:48 + 13:07
6 Bujdosó Sándor 60:08 + 19:27
7 Štofko Erik 64:01 + 23:20
8 Štefan Čief 67:08 + 26:27
9 Ondrej Václavík ZMT9801 Klub OB Martin 68:23 + 27:42
10 Pavela Ľudovít KYS75AA Klub OB Kysak 72:24 + 31:43
11 Katarína Miklovičová HBB8751 ŠK HADVEO Banská Bystrica 86:03 + 45:22
12 Martina Václavíková ZMT0151 Klub OB Martin 88:10 + 47:29
13 Szabó Zuzana 101:36 + 60:55
14 Jana Cabanová TKE0052 Klub OB ATU Košice 114:34 + 73:53
15 Ján Pompura TBB7101 ŠK Terezka Banská Bystrica 122:31 + 81:50
Monika Barčová SSN9952 KOB Čingov Spišská Nová Ves DNS
Endel Branislav DNS
Nechyba Jiří DNS
Ondrečko Jakub DNS
Ondrečko Tomáš DNS
Sohler Valter DNS

W 65- A 2.80 km / 105 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Viola Juhasová ZMT5251 Klub OB Martin 59:21
2 Lohrová Jarmila 1F46AB 74:23 + 15:02

M 21- C 5.36 km / 210 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Igor Patráš HBB7901 ŠK HADVEO Banská Bystrica 61:59
2 Martin Mazúr HBB8702 ŠK HADVEO Banská Bystrica 63:58 + 1:59
3 Andrej Patráš HBB8201 ŠK HADVEO Banská Bystrica 66:18 + 4:19
4 Peter Karch SPE9112 Klub OB Sokol Pezinok 68:58 + 6:59
5 Andrej Petrinec RBA8903 TJ Rapid Bratislava 70:45 + 8:46
6 Peter Wartiak FBA8001 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 73:45 + 11:46
7 Michal Stasz BBA8203 KOBRA Bratislava 84:41 + 22:42
8 Michal Tomašovič SPE8902 Klub OB Sokol Pezinok 87:20 + 25:21
9 Matej Leitner TKE9101 Klub OB ATU Košice 88:32 + 26:33
10 Miroslav Hríbik HBB8501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 91:49 + 29:50
11 Štefan Ivanko TKE8602 Klub OB ATU Košice 104:31 + 42:32
12 Kiss Pavol 119:46 + 57:47
13 Hrasna Marek 196:59 + 135:00
Orságh Peter SPE Klub OB Sokol Pezinok DNS